Tančící krokodýl - duhový (8854740014160)

Produkt Tančící krokodýl - duhový (8854740014160) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tančící krokodýl - duhový (8854740014160) upraviť a produkt hľadať znova.

Tančící krokodýl - duhový (8854740014160)

Tančící krokodýl - duhový (8854740014160)
Detail

Figurka - zvířátka, na hraní, výška 9,2 cm, materiál Dřevo, se zvukovými efekty, vhodná od 1 roku Roztomilý tahací krokodýlek je vyrobený z kaučukového dřeva a zbarvený jako duha. Když jej za sebou dítě táhne, chodí a dokonce si nohama klape do rytmu. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Pořiďte svým dětem od 12 měsíců nenáročného domácího mazlíčka. Mohou ho mít stále při sobě, zažijí s ním kupu legrace a nemusí se o něj přitom vůbec starat. Roztomilý tahací krokodýlek je totiž vyrobený z kaučukového dřeva. Když jej za sebou dítě táhne, vypadá, jako by opravdu chodil a dokonce přitom nohama klape do rytmu kroků. Sestává z dílků barvy duhy, čímž seznamuje děti s šíří a pestrostí barevného spektra. Klíčové vlastnostiZ kaučukového dřevaVhodné pro děti od 12 měsícůTahací krokodýl - chodí a klape přitom do rytmuRozměry 9,2 × 24 × 9,4 cmDuhové zbarvení (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící krokodýl - duhový (8854740014160) , Tančící krokodýl - duhový (8854740014160)

Tančící robot

Tančící robot
Detail

Tančící robot se zvukovým a světelným efektem je super hračka, která potěší každého chlapce. Stisknutím spínače ON /OF na těle robota v zádové části, začne robot pohybovat - tančit, pohybovat rukama a to vše je doprovázeno veselou melodií a světelnými efekty a točí se mu vrtule na hlavě. Je to parádní hračka, která nesmí chybět v chlapecké pokoji. Při hře sním zažijí ať už chlapci nebo holčičky hodně srandy. Robot je vyroben z plastu. K napájení jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Robot je vysoký: 22 cmRozměr balení: délka: 19 cmšířka: 9,5 cmvýška: 24,2 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Tančící robot , Nafukovací krokodýl

Popelka tančící

Popelka tančící
Detail

Bambule vám přináší ručně malovanou figurku Bullyland Popelka tančící. Figurka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu používaného mimo jiné i v potravinářství a zdravotnictví. Vytvořte si sbírku vašich oblíbených figurek. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Popelka tančící , Tahací krokodýl (5060541940352)

MOB Tančící reproduktor

MOB Tančící reproduktor
Detail

Tančící reproduktor z kolekce MOB. (answear.cz)

Podobné produkty ako MOB Tančící reproduktor , Xylofon - krokodýl (5060541940307)

MOB Tančící reproduktor

MOB Tančící reproduktor
Detail

Tančící reproduktor z kolekce MOB. (answear.cz)

Podobné produkty ako MOB Tančící reproduktor , Tančící stuhy 6ks (5060138824157)

MOB - Tančící reproduktor

MOB - Tančící reproduktor
Detail

Tančící reproduktor z kolekce MOB. (answear.cz)

Podobné produkty ako MOB - Tančící reproduktor , Schleich krokodýl 14736 (4005086147362)

MOB Tančící reproduktor

MOB Tančící reproduktor
Detail

Tančící reproduktor z kolekce MOB. (answear.cz)

Podobné produkty ako MOB Tančící reproduktor , Puzzle s písmeny - krokodýl (5067064325628)

Tančící reproduktor MOB

Tančící reproduktor MOB
Detail

Bezdrátový reproduktor z kolekce MOB. (answear.cz)

Podobné produkty ako Tančící reproduktor MOB , Rappa plyšový krokodýl, 45 cm

Magnet 3Pagen Tančící zajíčci

Magnet 3Pagen Tančící zajíčci
Detail

Na okno nebo kamkoli do místnosti umístěte toto filigránské řezbářské dílo se skvělým efektem. Při sebemenším vánku začnou 3 malí zajíčci "tančit". (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Tančící zajíčci , Krokodýl pt1910-69 (pt1910-69)

Tančící Arabové - Sajjid Kašua

Tančící Arabové - Sajjid Kašua
Detail

Když Arabové tancují na diskotéce, vypadají u toho strašně, pomyslí si vypravěč Kašuovy částečně autobiografické prvotiny, zatímco za barem utápí v alkoholu své deprese, vykořeněnost a existenciální prázdnotu. Je mu necelých třicet let, má ženu a dceru, avšak svoje místo ve světě nenašel - za svůj arabský původ se stydí, islám považuje za zkostnatělý a směšný, palestinská národní myšlenka se rozplynula v beznaději a židovská majorita o něj nestojí. Jakou samotu prožívá člověk, kterému nerozumí ani prostředí, z něhož pochází, ani jeho noví přátelé mezi Židy? A není osud arabské menšiny v Izraeli něčím podobný osudům židovské diaspory v minulosti - vždyť jakkoli touží splynout s většinovou kulturou a společností, pokaždé jim někdo připomene, že "Arab zůstane vždycky Arabem"? Útlá knížka, která vzbudila veliký ohlas v Izraeli i ve světě vzápětí po svém vydání, podává vtipný, absurdní a hořce ironický obrázek o zklamaných nadějích třetí generace izraelských Arabů. Sleduje hlavního hrdinu v různých epizodách jeho života od dětství v arabské vesnici Tira přes dospívání na elitním židovském gymnáziu až po dospělost a dává čtenářům nahlédnout málo známou tvář složité reality dnešního Izraele. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tančící Arabové - Sajjid Kašua , Lulupop krokodýl va 9328 (8712645260559)

Tančící skály - Vácha Marek

Tančící skály - Vácha Marek
Detail

Kniha vznikla na základě přednášek z náboženství na Biskupském gymnáziu v Brně v letech 1998–2001 a je určena především středoškolským studentům. Fascinující dějiny naší existence od velkého třesku po vznik samostatně uvažujících bytostí tvoří bohatý zdroj inspirace pro teologii. Jsme bytosti obdarované nesmrtelnou duší a zároveň jsme bytosti utvořené z hmoty 15 miliard let vzdáleného velkého třesku. Prostým vývojem událostí vznikají ze žhavé výhně počátku vesmíru tvorové schopní složit Devátou symfonii nebo vyzdobit Sixtinskou kapli. Jsme obdařeni nesmrtelnou duší a zároveň jsme stvořeni z prachu země. Jsme tančící skály. Čím víc rozumíme vesmíru, tím více si uvědomujeme nesamozřejmost naší existence, nesamozřejmost objevení se života na Zemi – a především nesamozřejmost vzniku nás samých, bytostí obdařených inteligencí a schopností se tomu všemu divit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tančící skály - Vácha Marek , Intex vodní vozidlo krokodýl (6941057455464)

Bullyland Princess Popelka tančící

Bullyland Princess Popelka tančící
Detail

Popelka se sčesanými blond vlasy, v krásných modrých šatech, je jednou z detailně zpracovaných, ručně malovaných figurek. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci si pomocí těchto figurek mohou oživit pohádkový příběh. Vyberte dětem některé z figurek značky Bullyland! Vhodné pro děti od 3 let Velikost figurky: cca 10,5 cm Materiál: kaučuk (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bullyland Princess Popelka tančící , Jezdík krokodýl na tyči (4019359816749)

Tančící stuhy 6ks (5060138824157)

Tančící stuhy 6ks (5060138824157)
Detail

Vzdělávací sada - pomůcka do výuky s tématem pohyb, vhodná pro děti od 3 let Vzdělávací sada Tančící stuhy poskytne dětem radost z pohybu. Děti uvidí vlající stuhy plné barev a nebudou se chtít zastavit. Rozvinou si motoriku a koordinaci ruka-oko. Vzdělávací sada Tančící stuhy ze silného nylonu obsahuje 6 ks stuh do ruky. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti vzdělávací sada Tančící stuhy, 6 ksVzdělávací sada Tančící stuhy obsahuje 6 ks barevných stuh do rukyZe silného nylonuPro koordinaci ruka-oko, rozvoj motoriky a radost z pohybuHračka Tančící stuhy je vhodná pro děti od 3 letVelikost:1 mDoporučený věk:od 3 letObsah balení:6 ks Tančících stuh (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící stuhy 6ks (5060138824157) , Malování podle čísel - tančící baletka (hramal00015nad)

Divadlo tančících loutek - Alexej Sevruk

Divadlo tančících loutek - Alexej Sevruk
Detail

Povídkový soubor. Sevruk, český básník, překladatel a prozaik s ukrajinskými kořeny, píše miniatury a jeho hrdinové často zírají na svět jako žáby z kefíru. Není zde naděje, hlavní figura je rošťák, postavy jsou lhostejné, indolentní, lásky jsou předem odsouzené k zániku. Humor je temný - jen tak na okraj, aby se neřeklo. Hlavní hrdina symbolizuje něco, co nelze přežít, ale i v tom zůstává strach. A jako naděje nad vším stojí přesné povídky. Básník miluje v intencích, které si určil sám. Není zde místa pro nicotu: "Jako Chazaři do Kyjeva; tak jsme tady, říkají, tak nás ber, nebo ne." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Divadlo tančících loutek - Alexej Sevruk , Duhový filament

Tančící skály - Marek Orko Vácha

Tančící skály - Marek Orko Vácha
Detail

Kniha vznikla na základě přednášek z náboženství na Biskupském gymnáziu v Brně v letech 1998-2001 a je určena především středoškolským studentům.Fascinující dějiny naší existence od velkého třesku po vznik samostatně uvažujících bytostí tvoří bohatý zdroj inspirace pro teologii. Jsme bytosti obdarované nesmrtelnou duší a zároveň jsme bytosti utvořené z hmoty 15 miliard let vzdáleného velkého třesku. Prostým vývojem událostí vznikají ze žhavé výhně počátku vesmíru tvorové schopní složit Devátou symfonii nebo vyzdobit Sixtinskou kapli. Jsme obdařeni nesmrtelnou duší a zároveň jsme stvořeni z prachu země. Jsme tančící skály. Čím víc rozumíme vesmíru, tím více si uvědomujeme nesamozřejmost naší existence, nesamozřejmost objevení se života na Zemi - a především nesamozřejmost vzniku nás samých, bytostí obdařených inteligencí a schopností se tomu všemu divit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tančící skály - Marek Orko Vácha , Duvo+ krokodýl coby 42 cm (5414365322526)

Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák

Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák
Detail

Pokud máte rádi příběhy o nebezpečných výpravách do exotických krajin, kde dobrodruhy neohrožují jen záludní domorodci, dravé šelmy a přírodní živly, ale také temná magie a démonické příšery, pak jsou tři čtivé povídky Otomara Dvořáka určeny právě Vám!V první z nich zavítáme v sedmdesátých letech minulého století do jihoamerických Kordiller, do sopečné krajiny u jezera Lakaru, kde se mladý český vědec, pátrající po svém záhadně zmizelém profesorovi, stane rukojmím ve vzájemném boji americké CIA, místní vojenské junty, partyzánů, příslušníků hrdého kmene Mapučů – a především oživlých bytostí z dávných indiánských mýtů.Ve druhém příběhu se vracíme do dob druhé světové války; skupina amerických vojáků, jejichž loď šla ke dnu po japonském náletu, se zachrání na pustém pobřeží polynéského ostrova, aby vzápětí zjistila, že je tady čeká osud mnohem strašnější, než by byla „pouhá“ smrt v boji. Moře totiž nebohé trosečníky vyplavilo poblíž sídla obávaného žraločího božstva!A do třetice se v nedávné minulosti podíváme na jeden z karibských ostrůvků, kde se domorodci snaží kultem vúdú usmířit „boha s tančícími ústy“, aby na ně neházel z nebe mrtvoly. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák , Mojo - krokodýl s pohyblivou čelistí (5031923871625)

Tančící Arabové - Sajjid Kašua - e-kniha

Tančící Arabové - Sajjid Kašua - e-kniha
Detail

eBook:,Když Arabové tancují na diskotéce, vypadají u toho strašně, pomyslí si vypravěč Kašuovy částečně autobiografické prvotiny, zatímco za barem utápí v alkoholu své deprese, vykořeněnost a existenciální prázdnotu. Je mu necelých třicet let, má ženu a dceru, avšak svoje místo ve světě nenašel – za svůj arabský původ se stydí, islám považuje za zkostnatělý a směšný, palestinská národnímyšlenka se rozplynula v beznaději a židovská majorita o něj nestojí. Jakou samotu prožívá člověk, kterému nerozumí ani prostředí, z něhož pochází, ani jeho noví přátelémezi Židy? A není osud arabské menšiny v Izraeli něčím podobný osudům židovské diaspory v minulosti – vždyť jakkoli touží splynout s většinovou kulturou a společností, pokaždé jim někdo připomene, že „Arab zůstane vždycky Arab“?Útlá knížka, která vzbudila veliký ohlas v Izraeli i ve světě vzápětí po svém vydání, podává vtipný, absurdní a hořce ironický obrázek o zklamaných nadějích třetí generace izraelských Arabů. Sleduje hlavního hrdinu v různých epizodách jeho života, od dětství v arabské vesnici Tira přes dospívání na elitním židovském gymnáziu až po dospělost, a dává čtenářům nahlédnout málo známou tvář složité reality dnešního Izraele. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tančící Arabové - Sajjid Kašua - e-kniha , Maim lokomotiva - sbb krokodýl 50499 (647069504997)

Tančící derviš - Jiří Kostúr - e-kniha

Tančící derviš - Jiří Kostúr - e-kniha
Detail

eBook:,Cestopis o putování Tureckem. Autor společně s kamarádem z undergroundové doby Skalákem a jeho ženou Šárkou procestovali víc jak polovinu turecké Anatolské oblasti téměř až k hranici Syrie. Účastníkem byla též Skalákovic fena boxera Silona. Skaláci cestují ve velkém karavanu zn. Mercedes, autor řídí terénní vehikl firmy Suzuki, v němž i nocuje. Projedou celou jižní oblast Egejského a Levantského moře s jejich antickými pamětihodnostmi. Proputují i nádhernou Kappadokii s jejími exkluzivními skalními útvary. Při návratu navštíví též bývalé hlavní město Chetitské říše ChatuŞaŞ a pochopitelně i slovutný Istanbul. Cestování je kořeněno humorným špičkováním v jejich vztazích. Část cestopisu je věnována i přejezdu Bulharska s jeho památkami. Knihu doprovází 170 barevných fotografií. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tančící derviš - Jiří Kostúr - e-kniha , Tančící arabové (978-80-878-5539-3)

Fisher-Price Happy world tančící žížala

Fisher-Price Happy world tančící žížala
Detail

S Happy World Tančící žížalou™ od Fisher-Price® se hraje hravě! Když si dítě sedne a hopsá s touto tančící žížalou, rozsvítí se jí tykadlo a vydává zvuky, čímž se vaše děťátko seznámí s jevem příčiny a následku. Jasné barvy, svítící světýlka a zábavné zvuky duhové žížaly zapojí a potěší rozvíjející se smysly vašeho děťátka a zároveň podporují odměňující hru. Napájení: 3× AA/R6 baterie Vhodné pro děti od 6 měsíců. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Happy world tančící žížala , Tančící medvědi (978-80-7675-025-8)

Malování podle čísel - Tančící baletka (HRAmal00015nad)

Malování podle čísel - Tančící baletka (HRAmal00015nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Tančící baletka Malování podle čísel je vhodné pro všechny tvořivé lidi Materiálem plátna je len Téma: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 21 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Tančící baletka (HRAmal00015nad) , Tančící derviš (978-80-906-0884-9)

Pryžový krokodýl

Pryžový krokodýl
Detail

Jak víme, většina lidí se bojí těchto plazů. Ale ne každé dítě má z nich strach. Pro ty, co mají rádi všechna zvířátka, je to pěkná hračka, při které stráví spoustu hodin zábavy. Krokodyl je vyroben z měkké gumy.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Velikost krokodíla:délka: 22 cmšířka: 9 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Pryžový krokodýl , Met přilba hooray teal krokodýl lesklá (sptmet225nad)

Fisher-Price Happy World Tančící žížala GJW32

Detail

S Happy World Tančící žížalou™ od Fisher-Price® se hraje hravě! Když si dítě sedne a hopsá s touto tančící žížalou, rozsvítí se jí tykadlo a vydává zvuky, čímž se vaše děťátko seznámí s jevem příčiny a následku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fisher-Price Happy World Tančící žížala GJW32 , Dětský koberec krokodýl, 50 x 78 cm

Tančící Arabové (978-80-878-5539-3)

Tančící Arabové (978-80-878-5539-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Sajjid Kašua, 216 stran Když Arabové tancují na diskotéce, vypadají u toho strašně, pomyslí si vypravěč Kašuovy částečně autobiografické prvotiny, zatímco za barem utápí v alkoholu své deprese, vykořeněnost a existenciální prázdnotu. Je mu necelých třicet let, má ženu a dceru, avšak svoje místo ve světě nenašel – za svůj arabský původ se stydí, islám považuje za zkostnatělý a směšný, palestinská národní myšlenka se rozplynula v beznaději a židovská majorita o něj nestojí. Jakou samotu prožívá člověk, kterému nerozumí ani prostředí, z něhož pochází, ani jeho noví přátelémezi Židy? A není osud arabské menšiny v Izraeli něčím podobný osudům židovské diaspory v minulosti – vždyť jakkoli touží splynout s většinovou kulturou a společností, pokaždé jim někdo připomene, že „Arab zůstane vždycky Arab“? Útlá knížka, která vzbudila veliký ohlas v Izraeli i ve světě vzápětí po svém vydání, podává vtipný, absurdní a hořce ironický obrázek o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící Arabové (978-80-878-5539-3) , Soapsox - zvířátko na mytí - krokodýl hunter (853133005028)

Tančící derviš (978-80-906-0884-9)

Tančící derviš (978-80-906-0884-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Kostúr, 218 stran Cestopis o putování Tureckem. Autor společně s kamarádem z undergroundové doby Skalákem a jeho ženou Šárkou procestovali víc jak polovinu turecké Anatolské oblasti téměř až k hranici Syrie. Účastníkem byla též Skalákovic fena boxera Silona. Skaláci cestují ve velkém karavanu zn. Mercedes, autor řídí terénní vehikl firmy Suzuki, v němž i nocuje.Projedou celou jižní oblast Egejského a Levantského moře s jejich antickými pamětihodnostmi. Proputují i nádhernou Kappadokii s jejími exkluzivními skalními útvary. Při návratu navštíví též bývalé hlavní město Chetitské říše ChatuŞaŞ a pochopitelně i slovutný Istanbul. Cestování je kořeněno humorným špičkováním v jejich vztazích. Část cestopisu je věnována i přejezdu Bulharska s jeho památkami. Knihu doprovází 170 barevných fotografií. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící derviš (978-80-906-0884-9) , Velikananánský krokodýl (978-80-7617-184-8)

Tančící medvědi (978-80-7675-025-8)

Tančící medvědi (978-80-7675-025-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Witold Szabłowski, 248 stran, česky V další knize Witolda Szabłowského najdete nezvyklý příběh posledních bulharských medvědářů a jejich cvičených medvědů, kterým sundali řetězy a učí je žít volně, bez drilu. Autor nachází překvapivou paralelu mezi osudem zvířat a vývojem postkomunistických zemí východního bloku. Pomocí metafory nám ukazuje, jak složitá může být cesta ke svobodě pro společnost, která žila dlouhá léta za železnou oponou, a jak nelehké je pro mnohé vyrovnat se s novou realitou. Také v reportážích z Kuby, Polska, Albánie, Srbska, Kosova, Řecka, Ukrajiny, Estonska a Gruzie autor zjišťuje, že je někdy lehčí změnit režim než mentalitu lidí. Při cestách za svými hrdiny například zkoumá v Kosovu reakci obyvatel na čerstvě nabytou nezávislost, na Kubě naslouchá místním, jak se obávají o život Fidela Castra, ve Stalinově muzeu v Gori zas průvodkyním, které vůdce dodnes adorují, zkoumá vztah Ukrajinců k možnému vstupu do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící medvědi (978-80-7675-025-8) , Malování podle čísel - tančící indiánka s vlkem (hramal01018nad)

Tančící medvědi (978-80-7675-025-8)

Tančící medvědi (978-80-7675-025-8)
Detail

Kniha - autor Witold Szabłowski, 248 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V další knize Witolda Szabłowského najdete nezvyklý příběh posledních bulharských medvědářů a jejich cvičených medvědů, kterým sundali řetězy a učí je žít volně, bez drilu. Autor nachází překvapivou paralelu mezi osudem zvířat a vývojem postkomunistických zemí východního bloku. Pomocí metafory nám ukazuje, jak složitá může být cesta ke svobodě pro společnost, která žila dlouhá léta za železnou oponou, a jak nelehké je pro mnohé vyrovnat se s novou realitou. Také v reportážích z Kuby, Polska, Albánie, Srbska, Kosova, Řecka, Ukrajiny, Estonska a Gruzie autor zjišťuje, že je někdy lehčí změnit režim než mentalitu lidí. Při cestách za svými hrdiny například zkoumá v Kosovu reakci obyvatel na čerstvě nabytou nezávislost, na Kubě naslouchá místním, jak se obávají o život Fidela Castra, ve Stalinově muzeu v Gori zas průvodkyním, které vůdce dodnes adorují, zkoumá vztah Ukrajinců k možnému... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tančící medvědi (978-80-7675-025-8) , Malování podle čísel - tančící žena v bílém (hramal00868nad)

Káťa Líbezná, tančící princezna - Libuše Mohelská, Marci Peschke

Káťa Líbezná, tančící princezna - Libuše Mohelská, Marci Peschke
Detail

Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou barvu. Mám dva bratry, ale jeden z nich je pes. A můj největší sen je stát se královnou krásy! Úplně ze všeho nejvíc chci být baletkou. Takže když se dozvím o konkurzu na Labutí jezero, je mi jasné, že je to pro mě báječná příležitost. Nemůžu se dočkat, až budu tančit jako primabalerína. Balet bude určitě perfektní, vím to. Však počkejte a uvidíte! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Káťa Líbezná, tančící princezna - Libuše Mohelská, Marci Peschke , Nici plyšový krokodýl mcdile 21cm sedící , green (4012390479591)

Dekorace tančících králíků - 16*9*19 cm 6PR3189

Dekorace tančících králíků - 16*9*19 cm 6PR3189
Detail

Dekorace tančících králíků - 16*9*19 cm Barva: MultiMateriál: PolyresinHmotnost: 1,11 kg (lahome.cz)

Podobné produkty ako Dekorace tančících králíků - 16*9*19 cm 6PR3189 , Baby fehn splash & play krokodýl do vody (4001998050073)

Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák - e-kniha

Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák - e-kniha
Detail

eBook:,Pokud máte rádi příběhy o nebezpečných výpravách do exotických krajin, kde dobrodruhy neohrožují jen záludní domorodci, dravé šelmy a přírodní živly, ale také temná magie a démonické příšery, pak jsou tři čtivé povídky Otomara Dvořáka určeny právě Vám! V první z nich zavítáme v sedmdesátých letech minulého století do jihoamerických Kordiller, do sopečné krajiny u jezera Lakaru, kde se mladý český vědec, pátrající po svém záhadně zmizelém profesorovi, stane rukojmím ve vzájemném boji americké CIA, místní vojenské junty, partyzánů, příslušníků hrdého kmene Mapučů – a především oživlých bytostí z dávných indiánských mýtů. Ve druhém příběhu se vracíme do dob druhé světové války; skupina amerických vojáků, jejichž loď šla ke dnu po japonském náletu, se zachrání na pustém pobřeží polynéského ostrova, aby vzápětí zjistila, že je tady čeká osud mnohem strašnější, než by byla „pouhá“ smrt v boji. Moře totiž nebohé trosečníky vyplavilo poblíž sídla obávaného žraločího božstva! A do třetice se v nedávné minulosti podíváme na jeden z karibských ostrůvků, kde se domorodci snaží kultem vúdú usmířit „boha s tančícími ústy“, aby na ně neházel z nebe mrtvoly. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bůh s tančícími ústy - Otomar Dvořák - e-kniha , Nici plyšový krokodýl mcdile 27cm sedící , green (4012390479638)

Malování podle čísel - Tančící žena v bílém (HRAmal00868nad)

Malování podle čísel - Tančící žena v bílém (HRAmal00868nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Tančící žena v bílém Malování podle čísel se hodí pro všechny tvořivé jedince Materiálem plátna je len Téma: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 23 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Tančící žena v bílém (HRAmal00868nad) , Čmuchací kobereček duhový (cmko195nad)

Malování podle čísel - Tančící indiánka s vlkem (HRAmal01018nad)

Malování podle čísel - Tančící indiánka s vlkem (HRAmal01018nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, zvířata, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Malování podle čísel - Tančící indiánka s vlkem Malování podle čísel je jako dělané pro umělecky zaměřené jedince Materiálem plátna je len Téma: lidé a osobnosti a zvířata V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomůže 42 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Tančící indiánka s vlkem (HRAmal01018nad)

Odpalovací autodráha Krokodýl

Odpalovací autodráha Krokodýl
Detail

Senzační dráha Krokodýl s odpalovačem je skutečnou lahůdkou pro každého chlapce, který se zajímá o extrémní závody automobilů. Sada sestává z obloukové dráhy a skokové plošiny. Díky dvěma automobilem, které jsou součástí soupravy bude mít každý malý řidič mnoho příležitostí na skvělou, kreativní zábavu. Trať nevyžaduje používání baterií. V odpalovači stačí potáhnout odpalovač, postavit auto a stisknout spoušť. Celá souprava je vyrobena z kvalitního plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:Trat s odpalovačem2 autaRozměry dráhy:délka: 46 cmšířka: 21 cmvýška: 22 cmRozměry balení:délka: 46 cmšířka: 9 cmvýška: 26 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Odpalovací autodráha Krokodýl

Centrum hrací krokodýl

Centrum hrací krokodýl
Detail

Nafukovací centrum v designu krokodýla o velikosti 2,01 m x 1,70 m x 84 cm. Hubice na vodní rozstřikovač. Výrobek obsahuje skluzavku a další herní prvky. Součástí výrobku je také jedna nafukovací podložka navíc. Vypouštěcí zátka ve dně bazénu. Kapacita bazénku je 160 litrů a výška stěny je 12 cm. Maximální nosnost je 54 kg. Součástí balení je opravná záplata. Vhodné pro děti od 2 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Centrum hrací krokodýl

Hape Tahačka krokodýl

Detail

Učit se chodit je zábavnější, když máte kamaráda, který jde všude s vámi! Děti si procházky díky tahacímu krokodýlovi zamiluji. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hape Tahačka krokodýl

BINO Tahací krokodýl

BINO Tahací krokodýl
Detail

Krokodýl nilský býval nebezpečným predátorem, nyní však může být veselým kamarádem Vašeho dítěte. Legrační zelený krokodýl jako dřevěná tahací hračka pojede vždy za vámi. Díky pohybu koleček se celý rozpohybuje a každý si s ním užije spoustu zábavy. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 10 × 10 × 23 cm vhodné pro děti od 3 let Značka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří například různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětské hudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a večerníčkové motivy, které si zamiluje každé dítě. (feedo.cz)

Podobné produkty ako BINO Tahací krokodýl

Krokodýl do vany

Krokodýl do vany
Detail

Krokodýl do vany je hračka, která poskytne skvělou zábavu pro vaše děti při koupání ve vaně. Je to veselá hračka určená na zábavu při každodenním koupání nebo při hře v bazénu nebo jezeře. Pohybuje se i na souši. Krokodýl se uvede do pohybu natažením šňůrky v zadní části. Je vyroben z kvalitního plastu v příjemné barvě a s pohyblivými nožičkami.Délka hračky je 14 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Krokodýl do vany

Schleich Krokodýl 14736

Detail

Krásná kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka krokodýla. Největším krokodýlem na světě je krokodýl mořský. Je také ze všech krokodýlů nejnebezpečnější. Krokodýl mořský je jediný, který se spokojí jak se sladkou, tak se slanou mořskou vodou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schleich Krokodýl 14736

Teploměr bazénový - Krokodýl

Teploměr bazénový - Krokodýl
Detail

Bazénový teploměr – více druhů (bambule.cz)

Podobné produkty ako Teploměr bazénový - Krokodýl

Krokodýlové - Zelinka Jaroslav

Krokodýlové - Zelinka Jaroslav
Detail

Kniha pojednává o prehistorii a historii krokodýlů, kteří byli současníky dinosaurů a přežili až do dnešní doby. Naleznete zde kapitoly věnované evoluci krokodýlovitých, jejich anatomii, rozšíření, způsobu života, ochraně i chovu v zajetí. Jednotlivé druhy jsou pak popsány detailně i s mapkami rozšíření a doprovázené perokresbami charakteristických znaků. Jedná se o ojedinělou ucelenou publikaci věnovanou krokodýlům, vydanou v českém jazyce. (patro.cz)

Podobné produkty ako Krokodýlové - Zelinka Jaroslav

Xylofon - Krokodýl (5060541940307)

Xylofon - Krokodýl (5060541940307)
Detail

Hudební hračka - vhodné od 1 roku Krásná barevná hudební hračka Xylofon - krokodýl je ideální jako první hudební nástroj pro malé děti. Dětský xylofon ve tvaru veselého krokodýla je vyveden v pestrých barvách. Xylofon se dvěma malými paličkami, které se přesně vejdou do malé dětské ručky, láká ke hře - na barevných zvukových destičkách vyloudí roztodivné tóny. Dítě tak bude hravou formou rozvíjet svůj vztah k hudbě, naučí se rozeznávat jednotlivé tóny a také rozlišovat barvy, získá cit pro rytmus a procvičí jemnou motoriku a soustředění. Dřevěná hračka je nabízena v krásné dárkové krabičce. Hračka je vyrobena z kvalitního dřeva a použité barvy jsou zdravotně nezávadné. Hračka je určena pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti hudební hračky Xylofon - krokodýlHračka vhodná jako první hudební nástroj pro malé dětiDětský xylofon ve tvaru veselého krokodýlaHudební hračka v pestrých barváchDřevěná hračka je nabízena v krásné dárkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xylofon - Krokodýl (5060541940307)

Tahací krokodýl (5060541940352)

Tahací krokodýl (5060541940352)
Detail

Tahací hračka - dřevěná, na provázku, krokodýl, vhodná od 1 roku, 1 kus v balení Krásná dřevěná tahací hračka ve tvaru krokodýla rozveselí každé malé dítě. Veselý dřevěný krokodýl v pestrých barvách je klasickou tahací hračkou, která je oblíbená u dětí již po generace. Krokodýl na kolečkách s provázkem doprovodí vaše malé dítě při prvních krůčcích a stane se nepřehlédnutelnou součástí a krásnou dekorací dětského pokojíčku. Dítě je hravou formou motivováno k chůzi, navíc se naučí poznávat barvy a tvary, rozvíjí motorické schopnosti a fantazii. Dětská dřevěná tahací hračka ve tvaru krokodýla je vyrobena z kvalitního dřeva a použité barvy jsou zdravotně nezávadné. Tahací krokodýl je určen pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti hračky dřevěného tahacího krokodýlaDřevěný krokodýl v pestrých barvách je klasickou tahací hračkouKrokodýl na kolečkách s provázkemDítě je hravou formou motivováno k chůzi, naučí se poznávat barvy a tvary a rozvíjí svou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tahací krokodýl (5060541940352)

Tančící baletka s hvězdou - 9*5*18 cm 95482b

Tančící baletka s hvězdou - 9*5*18 cm 95482b
Detail

Tančící baletka s hvězdou - 9*5*18 cm Materiál: polyresinBarva: multi Dekorace tančící baletky s hvězdou bude příjemnou dekorací u Vás doma. Baletka má sukýnku a chlupaté rukávy. (lahome.cz)

Podobné produkty ako Tančící baletka s hvězdou - 9*5*18 cm 95482b

Bůh s tančícími ústy (978-80-747-5190-5)

Bůh s tančícími ústy (978-80-747-5190-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Otomar Dvořák, 192 stran Pokud máte rádi příběhy o nebezpečných výpravách do exotických krajin, kde dobrodruhy neohrožují jen záludní domorodci, dravé šelmy a přírodní živly, ale také temná magie a démonické příšery, pak jsou tři čtivé povídky Otomara Dvořáka určeny právě Vám! V první z nich zavítáme v sedmdesátých letech minulého století do jihoamerických Kordiller, do sopečné krajiny u jezera Lakaru, kde se mladý český vědec, pátrající po svém záhadně zmizelém profesorovi, stane rukojmím ve vzájemném boji americké CIA, místní vojenské junty, partyzánů, příslušníků hrdého kmene Mapučů – a především oživlých bytostí z dávných indiánských mýtů. Ve druhém příběhu se vracíme do dob druhé světové války; skupina amerických vojáků, jejichž loď šla ke dnu po japonském náletu, se zachrání na pustém pobřeží polynéského ostrova, aby vzápětí zjistila, že je tady čeká osud mnohem strašnější, než by byla „pouhá“ smrt... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bůh s tančícími ústy (978-80-747-5190-5)

Dívka na tančícím koni (978-80-209-0437-9)

Dívka na tančícím koni (978-80-209-0437-9)
Detail

Kniha - autor Charlotte Dujardin, 232 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Charlotte Dujardin a její charismatický kůň Valegro doslova vtrhli na mezinárodní drezurní scénu svým výkonem na olympijských hrách v Londýně v roce 2012, kde překonali předchozí olympijský rekord. Mladá žena s oslnivým úsměvem a s koněm, který pod ní tančil, uchvátila celý svět a je považována za nejlepší drezurní jezdkyni své doby. Charlotte Dujardin v této knize vypráví svůj osobní příběh od chvíle, kdy jako dvouletá začala jezdit na koni. Drezura byla v té době doménou bohatých – nebyla součástí života lidí střední třídy, do níž se dívka narodila. Její rodiče však dokázali přinést spoustu obětí a poskytli jí co nejvíce příležitostí. Charlotte v šestnácti letech opustila školu, aby se mohla věnovat drezuře a závodění. Ve 22 letech jí byla nabídnuta práce ošetřovatelky u britského olympijského jezdce Carla Hestera. Tam potkala i svého čtyřnohého partnera Valegra, který jí změnil... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka na tančícím koni (978-80-209-0437-9)

Belatrix Skákací hrad - Krokodýl

Belatrix Skákací hrad - Krokodýl
Detail

V horkých letních dnech není větší zábava, než je vodní bitva. Když se k tomu přidá skluzavka a lezecí stěna...je tu skákací hrad/ Aqua park - Krokodýl Tento skákací hrad je díky bočním ochranným sítím skutečně maximálně bezpečný. Obecné informace Materiál: polyester, nylonová tkanina Během používání musí ventilátor pracovat neustále Nízký únik vzduchu přes otvory jehelních stehů (švů) a dilatačních spár je normální Samostatné, vnitřně šité vzduchové komory z bílého nylonu pro pomalejší distribuci proudů vzduchu při skákání (není vidět) Maximální bezpečnost díky ochranné síti po celém obvodu aktrakce (s výjimkou přední strany skluzu) Včetně ventilátoru Technické údaje - Atrakce Délka: cca 3,5 mŠířka: cca 3 mVýška: cca 2,3 mPodlahová plocha: cca 10,5 m²Max. hmotnost zátěže: 90 kg (3 dětí)Max. bodové zatížení (max.hmotnost 1 dítěte): max. 45 kg. Min. věk dítěte: 3 roky Technické údaje - Ventilátor SW-2E: AC 220 - 240 VSpotřeba cca 320 - 330 WIP24B (proti stříkající vodě)50 HzTÜV GS testováno (TÜV Rheinland) Rozsah dodávky Skákací hradVentilátorPřenosný vakKolíky (kotvení)Opravná sada * vhodné pouze pro domácí použití Výška: 2300, Šířka: 3000, Hloubka/délka: 3500, Nosnost: 90 kg, Materiál: PVC, Barva: multicolor, Určeno pro: děti od 3 - 10 let (3 osoby) (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako Belatrix Skákací hrad - Krokodýl

Velikananánský krokodýl - Roald Dahl

Velikananánský krokodýl - Roald Dahl
Detail

V největší a nejkalnější řece Afriky si hoví velikananánský krokodýl. A protože ho trápí ukrutný hlad a moc dobře ví, že největší lahůdkou je tlusťoučký, šťavnaťoučký malý dítě – ty jsou ňam, ňam, ňam! –, vydá se na zdánlivě nevinnou procházku. Jeho tajné plány a chytroučké triky ale naráží na odbojné strážce morálky – hrocha Bžocha, slona Bambalóna a ptáka Krásnopéráka! Kniha je určena pro děti od 5 let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velikananánský krokodýl - Roald Dahl

Invaze krokodýlů (DVD) - BBC

Invaze krokodýlů (DVD) - BBC
Detail

DVD film Invaze krokodýlů [2011]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Plazi se zmocňují Austrálie. Nebezpečný vetřelec na scéně. Tisíce kilometrů daleko od svých původních domovů, na místech, kde je dřív nikdo neviděl, se nyní objevují australští mořští krokodýlové. Jejich rychle rostoucí populace má značně ničivý vliv na prostředí, v němž se tak nečekaně vyskytli. Sledujte cestu těchto fascinujících tvorů! V jednom roce muselo být například přes tři stovky krokodýlů přemístěno z přístavu Darwin, hlavního města regionu. Tisíce kusů dobytka je zabito krokodýly, znepokojující je i stále se zvyšující počet útoků na lidi. A to především v místech, kde nikdy předtím nebyli viděni. Biolog Adam Britton se snaží zjistit, v čem je problém. Pomocí satelitních vysílačů sleduje migraci zvířat a snaží se najít co nejrychleji odpovědi, aby dokázal pomoci zoufalým místním obyvatelům. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Invaze krokodýlů (DVD) - BBC

Hama H259 Podložka Krokodýl

Hama H259 Podložka Krokodýl
Detail

Hama H259 Podložka Krokodýl je námětem pro šablonku, na které mohou děti klást zažehlovací Midi korálky, a to dle předlohy nebo také dle vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes zažehlovací papír obrázek zažehlí. Dojde ke stmelení korálků a obrázek stačí sejmout ze šablonky. Přednosti: skládání korálků na podložku rozvíjí fantazii trénuje motoriku a trpělivost Vyberte dětem podložky pro tvorbu obrázků! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Země původu: Dánsko (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hama H259 Podložka Krokodýl

Hra - krokodýl u dentisti

Hra - krokodýl u dentisti
Detail

Super hra pro celou rodinu nebo kamarády a kamarádky, která si vyžaduje rychlé reflexy. Spočívá v tom, aby krokodyl neměl čas chytit náš prst do tlamy, zatímco my stlačujeme zuby. Ale pozor, protože krokodíl opravdu kouše !!! Krokodýl nekouše silně, nejsou tam žádné ostré hrany. Rozhodující je vzrušení a zábava - nikdy nevíte, stlačením jehož zubu se tlama zavře. Hra přináší mnoho vzrušení, učí trpělivosti a cvičení reflexů. ravidla hry:Otvor krokodýlovi tlamuZačni mačkat zuby. Jeden z 10 zubů krokodýla je totiž bolavý. Tomu se však třeba zabránit. Pokud zatlačíme bolavý zub, krokodýl okamžitě zaklapne tlamu. Každá hra je jiná, protože vždy se bolavý zub nachází na jiném místě. Osoba, kterou krokodýl kousne, vypadáváVítězem se stává ten, kdo nebyl pokousán Po zavření čelistí je stačí otevřít a hra pokračujeRozměr krokodýla:délka: 15 cm šířka: 8 cmvýška: 12 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Hra - krokodýl u dentisti

Maxim Lokomotiva SBB Krokodýl

Maxim Lokomotiva SBB Krokodýl
Detail

Zelená lokomotiva mašinka, kterou si děti mohou doplnit dřevěné vláčkodráhy značky Maxim, ale i dalších značek Brio, Bino, Tomáš nebo Heros. Značka Maxim vyrábí pro malé děti velmi kvalitní a bezpečné hračky. Kvalitu svých produktů obhajuje na celosvětovém trhu více jak dvě desetiletí. Přednosti: vyrobeno z tvrdého dřeva rozvíjí představivost, koordinaci a motoriku Rozšiřte dětem vláčkodráhu Maxim! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast, kov, magnet Rozměry: 12 x 3,5 x 5,2 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Maxim Lokomotiva SBB Krokodýl
Tančící krokodýl - duhový (8854740014160), Nafukovací krokodýl , Tahací krokodýl (5060541940352), Xylofon - Krokodýl (5060541940307), Tančící stuhy 6ks (5060138824157), Schleich Krokodýl 14736 (4005086147362), Puzzle s písmeny - Krokodýl (5067064325628), Rappa Plyšový krokodýl, 45 cm, Krokodýl PT1910-69 (PT1910-69), LULUPOP krokodýl Va 9328 (8712645260559), Intex Vodní vozidlo krokodýl (6941057455464), Jezdík krokodýl na tyči (4019359816749), Malování podle čísel - Tančící baletka (HRAmal00015nad), duhový filament, DUVO+ Krokodýl Coby 42 cm (5414365322526), Mojo - Krokodýl s pohyblivou čelistí (5031923871625), Maim Lokomotiva - SBB Krokodýl 50499 (647069504997), Tančící Arabové (978-80-878-5539-3), Tančící medvědi (978-80-7675-025-8), Tančící derviš (978-80-906-0884-9), MET přilba HOORAY teal krokodýl lesklá (SPTmet225nad), Dětský koberec Krokodýl, 50 x 78 cm, SoapSox - Zvířátko na mytí - Krokodýl Hunter (853133005028), Velikananánský krokodýl (978-80-7617-184-8), Malování podle čísel - Tančící indiánka s vlkem (HRAmal01018nad), Malování podle čísel - Tančící žena v bílém (HRAmal00868nad), NICI plyšový Krokodýl McDile 21cm sedící , green (4012390479591), Baby Fehn Splash & Play Krokodýl do vody (4001998050073), NICI plyšový Krokodýl McDile 27cm sedící , green (4012390479638), Čmuchací kobereček duhový (CmKo195nad)