Tama HP900RWN Iron Cobra 2016 Rolling Glide Double

Tama HP900RWN Iron Cobra 2016 Rolling Glide Double

Tama HP900RWN Iron Cobra 2016 Rolling Glide Double

Double pedál k basovému bubnu TAMA HP900RWNHP900RWN je zástupcem nové řady dvojpedálů Tama Iron Cobra, které se již více než dvě dekády přímo podílí na historii hudby a hry na bicí nástroje. Tento nový model je však ještě rychlejší, přesnější a inovativnější. A skutečně je znatelně citlivější. Přispívá k tomu především kruhová vačka Tama Rolling Glide, která zvyšuje plynulost chodu pedálu v celé délce úhozu, čili není problém přesně a stabilně kontrolovat dynamiku. Novou vačkou však inovace rozhodně nekončí - najdeme tu inovovaný, citlivější a dynamičtější beater, snazší nastavitelnost sklonu pedálu, ještě hladší chod a samozřejmě nemůže chybět ani silnější pružinka Iron Cobra. Celý pedál je skutečně postavený tak, aby poskytoval maximální citlivost, hladký chod a nepřekonatelnou… (kytary.cz)

Tama Iron Cobra Rolling Glide Double Pedal

Tama Iron Cobra Rolling Glide Double Pedal

Dvojitý pedál z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes kulatý váčku typu Rolling Glide. Tento převod zajišťuje plynulou a konzistentní reakci pedálu. Oproti předchozímu modelu je vačka odlehčená o 40 %, což má za n (muziker.cz)

Tama HP900PWN Iron Cobra 2016 Power Glide

Tama HP900PWN Iron Cobra 2016 Power Glide

Double pedál k basovému bubnu TAMA HP900PWNHP900PWN je zástupcem nové řady dvojpedálů Tama Iron Cobra, které se již více než dvě dekády přímo podílí na historii hudby a hry na bicí nástroje. Tento nový model je však ještě rychlejší, přesnější a inovativnější. A skutečně je znatelně citlivější. Přispívá k tomu především odlehčená vačka Tama Power Glide, která ještě zvyšuje rychlost a citlivost pedálu v závěrečné fázi úhozu. Díky tomu bude každý Váš úhoz rychlejší, jistější i přesnější. Novou vačkou však inovace rozhodně nekončí - najdeme tu inovovaný, citlivější a dynamičtější beater, snazší nastavitelnost sklonu pedálu, ještě hladší chod a samozřejmě nemůže chybět ani silnější pružinka Iron Cobra. Celý dvojpedál je skutečně postavený tak, aby poskytoval maximální citlivost, hladký… (kytary.cz)

Tama HP900RN Iron Cobra Rolling Glide Single Pedal

Tama HP900RN Iron Cobra Rolling Glide Single Pedal

Jednoduchý pedál z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes kulatý váčku typu Rolling Glide. Tento převod zajišťuje plynulou a konzistentní reakci pedálu. Oproti předchozímu modelu je vačka odlehčená o 40%, což má za (muziker.cz)

Tama HP900PN Iron Cobra 2016 Power Glide Single

Tama HP900PN Iron Cobra 2016 Power Glide Single

Pedál k basovému bubnu TAMA HP900PNHP900PN je zástupcem nové řady pedálů Tama Iron Cobra, které se již více než dvě dekády přímo podílí na historii hudby a hry na bicí nástroje. Tento nový model je však ještě rychlejší, přesnější a inovativnější. A skutečně je znatelně citlivější. Přispívá k tomu především odlehčená vačka Tama Power Glide, která ještě zvyšuje rychlost a citlivost pedálu v závěrečné fázi úhozu. Díky tomu bude každý Váš úhoz rychlejší, jistější i přesnější. Novou vačkou však inovace rozhodně nekončí - najdeme tu inovovaný, citlivější a dynamičtější beater, snazší nastavitelnost sklonu pedálu, ještě hladší chod a samozřejmě nemůže chybět ani silnější pružinka Iron Cobra. Celý pedál je skutečně postavený tak, aby poskytoval maximální citlivost, hladký chod a… (kytary.cz)

Tama HP900PWLN Iron Cobra 2016 Power Glide Left

Tama HP900PWLN Iron Cobra 2016 Power Glide Left

Double pedál k basovému bubnu pro leváky TAMA HP900PWLNHP900PWLN je zástupcem nové řady dvojpedálů pro leváky Tama Iron Cobra, které se již více než dvě dekády přímo podílí na historii hudby a hry na bicí nástroje. Tento nový model je však ještě rychlejší, přesnější a inovativnější. A skutečně je znatelně citlivější. Přispívá k tomu především odlehčená vačka Tama Power Glide, která ještě zvyšuje rychlost a citlivost pedálu v závěrečné fázi úhozu. Díky tomu bude každý Váš úhoz rychlejší, jistější i přesnější. Novou vačkou však inovace rozhodně nekončí - najdeme tu inovovaný, citlivější a dynamičtější beater, snazší nastavitelnost sklonu pedálu, ještě hladší chod a samozřejmě nemůže chybět ani silnější pružinka Iron Cobra. Celý dvojpedál je skutečně postavený tak, aby poskytoval… (kytary.cz)

Tama HP910LWN Speed Cobra 2016 Power Glide Double

Tama HP910LWN Speed Cobra 2016 Power Glide Double

Double pedál k basovému bubnu TAMA HP910LWNHP910LWN je zástupcem nové řady dvojpedálů Tama Speed Cobra, které se soustředí na jedinou věc: maximální rychlost hry. Ta však záleží na celé řadě faktorů: stabilitě, hladkých převodech a maximálně reaktivním beateru. Stabilitou vynikaly Speed Cobry už od samého začátku. A u tohoto modelu je stabilita ještě neotřesitelnější, protože ani ve vysoké rychlosti tento pedál prostě nevykolejíte. Stabilita a rychlost by však byly k ničemu, kdyby se nepodařilo je převést tam, kde na tom skutečně záleží: na blánu bubnu. A právě o to se postará nový beater, který je vyrobený z Butadienu, což je materiál, ze kterého se vyrábí i špičkové pneumatiky. Vyznačuje se vysokou stabilitou, odolností a dlouhodobým stejnoměrným výkonem. To vše v součtu tvoří… (kytary.cz)

Tama Iron Cobra Power Glide Twin Pedal

Tama Iron Cobra Power Glide Twin Pedal

Dvojitý pedál z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes excentrickou vačku typu Power Glide. Tento převod zajišťuje rychlejší axceleraci a tím pádem silnější úder, s využitím menší energie. Oproti předchozímu mod (muziker.cz)

Tama Iron Cobra Power Glide Single Pedal

Tama Iron Cobra Power Glide Single Pedal

Jednoduchý pedál z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes excentrickou vačku typu Power Glide. Tento převod zajišťuje rychlejší akceleraci a tím pádem silnější úder, s využitím menší energie. Oproti předchozímu (muziker.cz)

Tama HP910LN Speed Cobra 2016 Power Glide Single

Tama HP910LN Speed Cobra 2016 Power Glide Single

Pedál k basovému bubnu TAMA HP910LNHP910LN je zástupcem nové řady pedálů Tama Speed Cobra, které se soustředí na jedinou věc: maximální rychlost hry. Ta však záleží na celé řadě faktorů: stabilitě, hladkých převodech a maximálně reaktivním beateru. Stabilitou vynikaly Speed Cobry už od samého začátku. A u tohoto modelu je stabilita ještě neotřesitelnější, protože ani ve vysoké rychlosti tento pedál prostě nevykolejíte. Stabilita a rychlost by však byly k ničemu, kdyby se nepodařilo je převést tam, kde na tom skutečně záleží: na blánu bubnu. A právě o to se postará nový beater, který je vyrobený z Butadienu, což je materiál, ze kterého se vyrábí i špičkové pneumatiky. Vyznačuje se vysokou stabilitou, odolností a dlouhodobým stejnoměrným výkonem. To vše v součtu tvoří mimořádně rychlý… (kytary.cz)

Tama HP910LWLN Speed Cobra 2016 Power Glide Left

Tama HP910LWLN Speed Cobra 2016 Power Glide Left

Double pedál k basovému bubnu pro leváky TAMA HP910LWLNHP910LWLN je zástupcem nové řady leváckých dvojpedálů Tama Speed Cobra, které se soustředí na jedinou věc: maximální rychlost hry. Ta však záleží na celé řadě faktorů: stabilitě, hladkých převodech a maximálně reaktivním beateru. Stabilitou vynikaly Speed Cobry už od samého začátku. A u tohoto modelu je stabilita ještě neotřesitelnější, protože ani ve vysoké rychlosti tento pedál prostě nevykolejíte. Stabilita a rychlost by však byly k ničemu, kdyby se nepodařilo je převést tam, kde na tom skutečně záleží: na blánu bubnu. A právě o to se postará nový beater, který je vyrobený z Butadienu, což je materiál, ze kterého se vyrábí i špičkové pneumatiky. Vyznačuje se vysokou stabilitou, odolností a dlouhodobým stejnoměrným výkonem. To… (kytary.cz)

Tama Iron Cobra Power Glide Twin Pedal Left Footed

Tama Iron Cobra Power Glide Twin Pedal Left Footed

Dvojitý pedál určen pro leváka z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes excentrickou vačku typu Power Glide. Tento převod zajišťuje rychlejší akceleraci a tím pádem silnější úder, s využitím menší energie. Oprot (muziker.cz)

Tama HH805D Iron Cobra

Tama HH805D Iron Cobra

Hi-hat stojan Hi-hat stojan ze série Iron Cobra 800 s řetězovým převodem nabízí úžasnou citlivost, bleskovou akci, rozsáhlé možnosti nastavení a absolutní eliminaci nežádoucích ruchů. Nový systém Quick-Set Clutch usnadňuje a urychluje manipulaci s činely. Konstrukce stojanu umožňuje nastavení jeho sklonu a samotný pedál lze posunout do stran nebo nastavit jeho sklon. Snadné nastavení tenze pedálu umožňuje šestipolohový ovladač. Součástí výbavy je krátká i dlouhá činelová tyč. (kytary.cz)

Tama HP600D Iron Cobra

Tama HP600D Iron Cobra

Pedál k basovému bubnu TAMA HP600DPedál k basovému bubnu od renomovaného výrobce Tama. Jde o sérii Iron Cobra, která vyniká kvalitním zpracováním i bytelnými materiály. Na pedálu najdete dvojitý řetěz používaný i u vyšší série. Unikátní funkcí je Duo Glide cam - dvojitá vačka, kterou lze nastavit buď do pozice Power Glide (vyšší síla a rychlost) nebo Rolling Glide (jemnější, konzistentní úder). Technické údaje:• Převod: Dvojřetěz• Základna: Pevná• Beater: Oboustranný (Filc/Plast) (kytary.cz)

Tama HH905D Iron Cobra

Tama HH905D Iron Cobra

Hi-hat stojan Hi-hat stojan ze série Iron Cobra 900 s přímým převodem nabízí úžasnou citlivost, rozsáhlé možnosti nastavení, absolutní eliminaci nežádoucích ruchů a rychlou výměnu činelů díky novému systému Quick-Set Clutch. Konstrukce stojanu umožňuje nastavení jeho sklonu a samotný pedál lze posunout do stran nebo nastavit jeho sklon. Snadné nastavení tenze pedálu umožňuje šestipolohový ovladač. Součástí výbavy je krátká i dlouhá činelová tyč. (kytary.cz)

Tama HP 200PTW Iron Cobra

Tama HP 200PTW Iron Cobra

Dvojitá šlapka pro basový buben Iron Cobra ze série 200 vyvinutý na stejném designovém principu jako pedály profesionální série 900. Nabízí jednoduchý řetězový převod, Power Glide Cam zabezpečující rychlost a výkon Beater, možnost nastavení úhlu beaterua možnost nastaven (muziker.cz)

Tama CB 90F Iron Cobra

Tama CB 90F Iron Cobra

Beater k basovému pedálu TAMA CB90F CB90F je beater s plstěnou hlavicí pro pedály k basovému bubnu ze série Iron Cobra. • Včetně tyčinky (kytary.cz)

Tama HH205 Iron Cobra Hi-hat Stand

Tama HH205 Iron Cobra Hi-hat Stand

Vysoce stabilní stojan pro hi-hat činely z kvalitní, chromované oceli. Nabízí přímý převod, nastavitelnou polohu pedálu, možnost nastavení úrovní napětí a flexibilní, paměťovou objímku. (muziker.cz)

Tama HB5W Iron Cobra 200 Hardware Kit

Tama HB5W Iron Cobra 200 Hardware Kit

Hardwarový set pro bubeníky ze série Iron Cobra. Obsahuje stojan pro rytmický buben HS60W, dva stojany na činely HC63BW, stojan pro Hi-hat činely HH205 Iron Cobra a pedál HP200P Iron Cobra. Mezi klíčové vlastnosti setu patří 25,4 mm široká nosná tyč činelových stojanů a stojanu pr (muziker.cz)

Tama HH605 Iron Cobra 600 Hi-hat Stand

Tama HH605 Iron Cobra 600 Hi-hat Stand

Vysoce stabilní stojan pro hi-hat činely z kvalitní, chromované oceli.Nabízí přímý převod, nastavitelnou polohu pedálu, možnost nastaveníúrovní napětí, vylepšený úchyt, možnost naklopení horního činelu aflexibilní, paměťovou objímku. (muziker.cz)

Tama PC900S Iron Cobra Carrying Case Single Pedal

Tama PC900S Iron Cobra Carrying Case Single Pedal

Pevný přepravní kufr, určený pro jednoduchý pedál z produktové řady Iron Cobra. Od předchozího modelu se liší vylepšeným systémem uzavírání. Vyroben z odolného plastu. Černé barevné provedení. (muziker.cz)

Tama PC900TW Iron Cobra Carrying Case Twin Pedal

Tama PC900TW Iron Cobra Carrying Case Twin Pedal

Pevný přepravní kufr, určený pro dvojitý pedál z produktové řady Iron Cobra. Od předchozího modelu se liší vylepšeným systémem uzavírání. Vyroben z odolného plastu. Černé barevné provedení. (muziker.cz)

Tama PC910TW Speed Cobra Carrying Case Double Pedal

Tama PC910TW Speed Cobra Carrying Case Double Pedal

Pevný přepravní kufr, určený pro dvojitý pedál z produktové řady Speed Cobra. Od předchozího modelu se liší vylepšeným systémem uzavírání. Vyroben z odolného plastu. Černé barevné provedení. (muziker.cz)

Tama HP310L Speed cobra

Tama HP310L Speed cobra

Pedál k basovému bubnu TAMA HP310L SPEED COBRASérie 310 vznikla na stejných designových principech, ze kterých vzešla i řada 910. Delší pedál i odsazený kloub zvyšují rychlost a snižují únavu svalů pro co nejoptimálnější pohodlí a efektivitu při hraní. Technické údaje:• Převod: Dvojřetěz• Základna: Pevná• Beater: Oboustranný (Filc/Plast)• Obal součástí: Ne (kytary.cz)

Tama HH905XP Cobra Clutch

Tama HH905XP Cobra Clutch

Zařízení Cobra Clutch, umožňující zafixování sešlapu Hi-Hat činelů při hře na dvojšlapku. (muziker.cz)

Cobra Rolling Club Bag Black

Cobra Rolling Club Bag Black

Cestovní bag. Vlastnosti: Velká hlavní přihrádka s uzamykatelným, obousměrným zipem. Přední kapsa na zip, flísem lemované. Boční kapsa na zip. Horní a přední rukojeť. Držák na ID Card. Pasuje na 48'' COBRA hole. Hmotnost: 2,7 kg. Rozměry: 130 x 37 x 45 cm. Materiál: Tělo: 85% (muziker.cz)

Cobra Rolling Carry On Black

Cobra Rolling Carry On Black

Cestovní taška s velkým hlavním prostorem na zip a vnitřní organizací. Flísem lemované vrchní kapsa. Horní a boční rukojeť. Teleskopická rukojeť s tlačítkem. Rozměry: 52 x 23 x 34 Hmotnost: 2,2 kg. Barevné provedení: Black. (muziker.cz)

Tama CC900S Cobra coil

Tama CC900S Cobra coil

Sada dílů pro pedál TAMA CC90S CC90S je sada náhradních dílů pro pedály k basovému bubnu ze série Iron Cobra. Kromě pružiny zde naleznete například zarážku a náhradní šroubky. (kytary.cz)

Tama HH315D Speed Cobra

Tama HH315D Speed Cobra

Hi-hat stojan Konstrukce hi-hat stojanu řady Speed Cobra nabízí konstrukci s dvěma nohama, což je znak typický především pro vyšší řady. Polohovatelný pedál dává uživateli maximální volnost při rozestavění bicí sestavy a paměťová objímka spolehlivě stabilizuje nastavenou výšku. Nylonová izolace na konci tyče eliminuje nežádoucí kontakt kovu na kov. Snadné nastavení tenze pedálu umožňuje šestipolohový ovladač. (kytary.cz)

Tama HP310LW Speed Cobra

Tama HP310LW Speed Cobra

Double pedál k basovému bubnu TAMA HP310LW SPEED COBRASérie 310 vznikla na stejných designových principech, ze kterých vzešla i řada 910. Delší pedál i odsazený kloub zvyšují rychlost a snižují únavu svalů pro co nejoptimálnější pohodlí a efektivitu při hraní. Technické údaje:• Převod: Dvojřetěz• Základna: Pevná• Beater: Oboustranný (Filc/Plast)• Obal součástí: Ne (kytary.cz)

Tama HH915D Speed Cobra

Tama HH915D Speed Cobra

Hi-hat stojan Konstrukce tohoto stojanu vychází z řady Iron Cobra, která se řadí na absolutní špičku mezi hi-hat stojany. V kombinaci s pedálem Speed Cobra nabízí úžasnou citlivost, bleskovou akci, rozsáhlé možnosti nastavení a absolutní eliminaci nežádoucích ruchů. Stojan je vybavený systémem Quick-Set Clutch, který usnadňuje a urychluje instalaci činelů. Celou konstrukci je možné naklonit podle potřeb a dvě nohy s hroty zajišťují její absolutní stabilitu. Samotný pedál je o něco delší a skládá ze dvou částí, což zaručuje větší pohodlí. Pedál lze polohovat do stran a stejně tak si můžete přizpůsobit jeho sklon. Sílu táhla pedálu seřídíte šestistupňovým ovladačem. Součástí výbavy je krátká i dlouhá činelová tyč. (kytary.cz)

Tama CC900S Cobra Coil

Tama CC900S Cobra Coil

Náhradní díl. Urychlovací návratová pružina pod spodní desku pedálů řady Iron Cobra (HP900 od roku výroby 2008) a Iron Cobra Jr. (HP300) (muziker.cz)

Tama Speed Cobra Twin Pedal

Tama Speed Cobra Twin Pedal

Dvojitý pedál z produktové řady Speed Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes kulatou vačku typu Rolling Glide. Tento převod zajišťuje plynulou a konzistentní reakci pedálu. Oproti předchozímu modelu je vačka odlehčená o 40%, což má za n? (muziker.cz)

Tama Speed Cobra Single Pedal

Tama Speed Cobra Single Pedal

Jednoduchý pedál z produktové řady Speed Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitým řetězem přes kulatou vačku typu Rolling Glide. Tento převod zajišťuje plynulou a konzistentní reakci pedálu. Oproti předchozímu modelu je vačka odlehčená o 40 %, což má (muziker.cz)

Tama PB90FH Cobra Beater Head - Felt

Tama PB90FH Cobra Beater Head - Felt

Hlava Beatra pro bubenickou šlapku s trojúhelníkovým tvarem úderníku. Bez tyčky. (muziker.cz)

Tama HP600D

Tama HP600D

Pedál pro basový buben s dvoj-řetězovým mechanismem ze série Iron Cobra s patentovanými technologiemi a unikátní reverzibilní vačkou Duo Glide Cam. Jednoduché nastavení zaručuje rychlou změnu z mechanismu Power Glide, která zvyšuje rychlost a sílu úderu, na Rolling Glide, pro konz (muziker.cz)

Tama HP600DTW

Tama HP600DTW

Dvojitý pedál pro basový buben s dvoj-řetězovým mechanismem ze série Iron Cobra s patentovanými technologiemi a unikátní reverzibilní vačkou Duo Glide Cam. Jednoduché nastavení zaručuje rychlou změnu z mechanismu Power Glide, který zvyšuje rychlost a sílu úderu, na Rolling Glide, (muziker.cz)

Tama PC910S Speed Cobra Carrying Case Single Pedal

Tama PC910S Speed Cobra Carrying Case Single Pedal

Pevný přepravní kufr, určený pro jednoduchý pedál z produktové řady Speed Cobra. Od předchozího modelu se liší vylepšeným systémem uzavírání. Vyroben z odolného plastu. Černé barevné provedení. (muziker.cz)

Callaway Clubhouse 32'' Rolling Bag 2016

Callaway Clubhouse 32'' Rolling Bag 2016

Cestovní kufr. Teleskopická rukojeť. Dvojité vnitřní přihrádky. Vnější systém rychlého zapínání. Integrovaná rukojeť. Barevné provedení: Grey. Velikost: 32". (muziker.cz)

Cobra Double Canopy Umbrella Blk

Cobra Double Canopy Umbrella Blk

Deštník s logem Cobra s dvojitou stříškou nabízí dokonalou ochranu před deštěm. Ergonomická rukojeť přináší pohodlné držení deštníku i při větrných podmínkách. (muziker.cz)

Tama CB 90 R Rubber Cobra Bass Drum Beater

Tama CB 90 R Rubber Cobra Bass Drum Beater

náhradný beater pro šlapku s gumovým úderníkem. (muziker.cz)

Tama HTW49WN Double Tom Stand

Tama HTW49WN Double Tom Stand

Stojan pro dva tom tom bubny ze série Stage Master je vybaven dvojitými nohami a Omni-Ball kulovými klouby pro nastavení polohy. Hmotnost: 3,6 kg (muziker.cz)

Tama Dyna-Sync Double Pedal

Tama Dyna-Sync Double Pedal

Double pedál k basovému bubnu Pedály ze série Dyna-Sync od značky Tama byly vyvinuty ve spolupráci s umělci mnoha žánrů – bylo důležité, aby dokonale vyhovovaly všem hudebníkům od swingu a jazzu až po moderní metal. Díky tomu nabízí bezkonkurenční vlastnosti a umožňuje přesnou, dynamickou a současně rychlou hru. Oproti jiným pedálům Tama se Dyna-Sync odlišuje především přímým převodem Direct Drive, optimalizovaným pro co nejefektivnější vyvážení poměru rychlosti, přesnosti a hráčského komfortu. K tomu přispívají i široké možnosti personalizace pedálu – pomocí dodávaného ladícího klíče lze nastavit opravdu vše, snadno tedy doladíte například sklon pedálu, citlivost odezvy nebo úhel beateru k vaší plné spokojenosti. O bezproblémový zpětný chod se stará inovovaná pružina Sync-Coil,… (kytary.cz)

Tama HTW839W Roadpro Double Tom Stand

Tama HTW839W Roadpro Double Tom Stand

Profesionální stojan pro Tom s nakloněnou konstrukcí. Tato konstrukce umožňuje naklánění dopředu a dozadu, aniž by se musel přemisťovat celý stojan. Základna se skládá z nosné trubky o průměru 28,6 mm, stojan je vybaven pogumovanými nožičkami pro minimalizaci smyk a dvojitým (muziker.cz)

Tama HTW109W Star Double Tom Stand

Tama HTW109W Star Double Tom Stand

Stojan na tom se základnou o průměru 28,6 mm a dvojitými zpevněnými nožičkami s pogumovaným koncem pro minimalizaci smyku. Díky kuličkovému systému je možné tom naklánět do preferované polohy. Vnitřek hlavní tuby je vyplněno dalším tubového systémem, který tlumí vibrace st (muziker.cz)

Tama PBP200 PowerPad Double Pedal Bag

Tama PBP200 PowerPad Double Pedal Bag

Polstrované pouzdro pro dvojitý pedál nebo 2 jednoduché pedály vyrobené z kvalitní, velmi odolné nepromokavé nylonové tkaniny. Pouzdro je vybaveno kvalitním oboustranným zipem v červeném barevném provedení, vnější kapsou na příslušenství, vnitřním dělicím panelem pro pří (muziker.cz)

Tama HP 200PTW

Tama HP 200PTW

Double pedál k basovému bubnu TAMA IRON COBRA HP200PPedály Iron Cobra z řady 200 jsou vyvinuty se stejnou filosofií jako profesionální série 900, a nabízí tak vysokou kvalitu za dostupnou cenu. Nabízí jednoduchý řetězový převod, je zde možnost nastavení úhlu beateru a tvrdosti pružiny přesně podle Vašich představ. (kytary.cz)

Tama HP 200P

Tama HP 200P

Pedál Iron Cobra ze série 200 vyvinutý na stejném designovém principu jako pedály profesionální série 900. Nabízí jednoduchý řetězový převod Power Glide Cam, možnost nastavení úhlu beateru a šlapky a možnost nastavení tvrdosti pružiny přesně podle vašich představ. (muziker.cz)

Tama HP30 Single Bass Drum Pedal

Tama HP30 Single Bass Drum Pedal

Pedál pro basový buben využívající stejný design a princip Power Glide, stejně jako legendární a velmi oblíbená série Iron Cobra. Nabízí jednoduchý řetězový převod, možnost nastavení tvrdosti pružiny, zvýšený výkon a rychlost beateru, možnost nastavení úhlu beateru a (muziker.cz)

Tama TAMA-HRM5B

Tama TAMA-HRM5B

Pár bubenických paliček ze série Rhythm Mate, které jsou vyrobeny ze dřeva bílého ořechu a mají oválné hlavičky (5B), které produkují bohatý zvuk s plnou hlasitostí. Při použití v různých úhlech během hraní mohou tyto zostřené hlavičky vytvářet jemné nuance. Průměr: (muziker.cz)

Tama TAMA-MRM5A

Tama TAMA-MRM5A

Pár bubenických paliček ze série Rhythm Mate, které jsou vyrobeny z javorového dřeva a mají oválné hlavičky ve tvaru slzy (5A). Jsou vyvážené směrem k hlavičce pro přesný zvuk a odezvu, a nabízejí tu správnou délku, hmotnost a vyváženost pro uplatnění se ve všech žánrech (muziker.cz)

Tama TAMA-MRM5B

Tama TAMA-MRM5B

Pár bubenických paliček ze série Rhythm Mate, které jsou vyrobeny z javorového dřeva a mají oválné hlavičky (5B), které produkují bohatý zvuk s plnou hlasitostí. Při použití v různých úhlech během hraní mohou tyto zostřené hlavičky vytvářet jemné nuance. Průměr: 15 mm. (muziker.cz)

Střešní nosič wingbar edge černý pro Fiat Fullback 4-dr Double-cab s…

Střešní nosič wingbar edge černý pro Fiat Fullback 4-dr Double-cab s pevnými body 2016+

(SportObchod.cz)

Tama TAMA-HRM5A

Tama TAMA-HRM5A

Pár bubenických paliček ze série Rhythm Mate, které jsou vyrobeny ze dřeva bílého ořechu a mají oválné hlavičky ve tvaru slzy (5A). Jsou vyvážené směrem k hlavičce pro přesný zvuk a odezvu, a nabízejí tu správnou délku, hmotnost a vyváženost pro uplatnění se ve všech ž? (muziker.cz)

Střešní nosič Thule Fiat Fullback 4-dr Double-cab s pevnými body 2016…

Střešní nosič Thule Fiat Fullback 4-dr Double-cab s pevnými body 2016+ s teleskopickou tyčí

(SportObchod.cz)

Solar glide m

Solar glide m

Solar glide m (d-sport.cz)

Solar glide m

Solar glide m

Solar glide m (d-sport.cz)

Solar Glide 19W

Solar Glide 19W

Solar Glide 19W (d-sport.cz)

Tama TAMA-MRM2B

Tama TAMA-MRM2B

Pár bubenických paliček ze série Rhythm Mate, které jsou vyrobeny z javorového dřeva a mají malé hlavičky (2B), které umožňují vytváření jemných nuancí a zlepšují ostrost zvuku. Průměr: 16 mm. Délka: 406 mm. (muziker.cz)

Tama HP 30

Tama HP 30

Pedál k basovému bubnu TAMA HP30 HP30 je označení pro dvojitý pedál k basovému bubnu, který pochází ze série Imperialstar – vychází ale z legendárních Iron Cobra, jen je dostupná za výrazně příznivější cenu. Málokterý kus hardware si mezi bubeníky získal takovou oblibu jako právě Iron Cobra pedály – a to zejména díky velmi hladkému chodu, spolehlivosti, stabilitě a nastavitelnosti. Převod tohoto pedálu je řetězový. • Iron Cobra Jr., převod řetízku Power• Možnost přidání Cobra coil CC900S • Pouze v originál kartonu (kytary.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít