Tajný život úhořů (9788074739880)

Produkt Tajný život úhořů (9788074739880) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tajný život úhořů (9788074739880) upraviť a produkt hľadať znova.

Tajný život úhořů (9788074739880)

Tajný život úhořů (9788074739880)
Detail

Kniha - 296 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Bestsellerová senzace ze ŠvédskaOd útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě?Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů.Los Angeles Times BestsellerIndieBound Bestseller A New York Times Editor’sChoice One of Forbes’ “Best Summer Reads for Those Stuck Inside Working Remotely” "Čím si právě kniha o úhořích získala nejen porotu, ale celý svět, takže práva na ni už byla prodána do desítek zemí? Autor zde zcela v duchu aktuálních skandinávských trendů (...) spojuje ponaučení s osobním příběhem a angažovaností a nabízí vlastně vše, co se od severských knih očekává: téma... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů (9788074739880) , Tajný život úhořů (9788074739880)

Tajný život úhořů - Patrik Svensson

Tajný život úhořů - Patrik Svensson
Detail

Od útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě? Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů - Patrik Svensson , Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0)

Tajný život úhořů - Svensson Patrik

Tajný život úhořů - Svensson Patrik
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů - Svensson Patrik

Tajný život úhořů - Patrik Svensson - e-kniha

Tajný život úhořů - Patrik Svensson - e-kniha
Detail

eBook:,Bestsellerová senzace ze Švédska Od útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě? Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů - Patrik Svensson - e-kniha , Tajný život mazlíčků - dvd (u00264)

Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0)

Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0)
Detail

Elektronická kniha - Bestsellerová senzace ze Švédska. Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů. - autor Patrik Svensson, 296 stran, česky Bestsellerová senzace ze ŠvédskaOd útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě?Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0) , Tajný život mazlíčků - blu-ray (bd001372)

Tajný život stromů ()

Tajný život stromů ()
Detail

Audiokniha MP3 - Světový bestseller o tom, co cítí a jak komunikují stromy. - Peter Wohlleben, čte Aleš Procházka Německý bestseller se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemíchLes je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí.Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů () , Tajný život mazlíčků (2 disky) - blu (bd001531)

Tajný život - Milan Děžinský

Tajný život - Milan Děžinský
Detail

Verše páté sbírky básníka a překladatele z angličtiny Milana Děžinského (nar. 1974) představují autora v čase, kdy "jest život náš v půli se svou poutí". Děžinský si je dobře vědom toho, že schopnost psát zůstává sice nezbytným předpokladem tvorby, ale daleko podstatnější je pro básníka schopnost uvidět. K tomuto daru a jeho rozvíjení se po léta staví velmi odpovědně, navíc v čilé komunikaci s náročným kontextem anglo-americké poezie. Zřejmě i proto je Milan Děžinský jedním z mála českých básníků, kteří ve svém psaní dokáží myslet a zároveň se stále pohybovat na výsostném území poezie. Jeho Tajný život je silným souborem, sledem okamžiků znehybněných v prudkém světle náhlých a ne vždy radostných poznání. "Ta myšlenka, že nějaký tajný život opravdu existuje, / je notně děsivá. Stíny by se oblékly na noc / a vyrazily do deště. Zatímco spáči zažívají sen, / vykradou se k lampám pod kabáty úplně nahé. / Snad ale je to součástí plánu - / všechny ty zastírací manévry, povinnosti, omámení a sex, / neboť tajný život se může odehrávat i za bodajícího světla..." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život - Milan Děžinský , Můj tajný život – skutečný příběh luxusní společnice

Score Tajný život mazlíčků

Score Tajný život mazlíčků
Detail

Přizvete-li ke kartám domácí mazlíčky, uvidíte, že se okamžitě připojí i děti. Dejte si s nimi klasickou karetní vojnu. Hru s obrázky hrdinů z filmu Tajný život mazlíčků zvládnou už pětiletí caparti. Na začátku každé hry si rozdáte karty, na které se nedíváte. Při každém kole pak vynesete jednu kartu a bojujete o karty ostatních hráčů. Vyhrává ten, kdo získal všechny karty. Hra, která je založená čistě na náhodě naučí děti důstojně prohrávat i vychutnávat si nečekané vítězství. Balení obsahuje: 32 obrázkových karet s hodnotami od 7 do A (patro.cz)

Podobné produkty ako Score Tajný život mazlíčků , Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6)

Tajný život - Děžinský Milan

Tajný život - Děžinský Milan
Detail

Verše páté sbírky básníka a překladatele z angličtiny Milana Děžinského představují autora v čase, kdy „jest život náš v půli se svou poutí“. Děžinský si je dobře vědom toho, že schopnost psát zůstává sice nezbytným předpokladem tvorby, ale daleko podstatnější je pro básníka schopnost uvidět. K tomuto daru a jeho rozvíjení se po léta staví velmi odpovědně, navíc v čilé komunikaci s náročným kontextem anglo-americké poezie. Zřejmě i proto je Milan Děžinský jedním z mála českých básníků, kteří ve svém psaní dokáží myslet a zároveň se stále pohybovat na výsostném území poezie. Jeho Tajný život je silným souborem, sledem okamžiků znehybněných v prudkém světle náhlých a ne vždy radostných poznání. „Ta myšlenka, že nějaký tajný život opravdu existuje, / je notně děsivá. Stíny by se oblékly na noc / a vyrazily do deště. Zatímco spáči zažívají sen, / vykradou se k lampám pod kabáty úplně nahé. / Snad ale je to součástí plánu — / všechny ty zastírací manévry, povinnosti, omámení a sex, / neboť tajný život se může odehrávat i za bodajícího světla…“ (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život - Děžinský Milan , Tajný život koček (978-80-858-4561-7)

Tajný život nacistů - Paul Roland

Tajný život nacistů - Paul Roland
Detail

Adolf Hitler a další nacističtí pohlaváři se spikli, aby spáchali jedny z nejohavnějších zločinů v historii, a zatímco požadovali, aby němečtí občané přinášeli oběti válečnému úsilí Říše, oni sami si žili život plný privilegií a moci. Z dobytých území rabovali ty nejcennější umělecké skvosty do svých soukromých sbírek, loupili židovský majetek, utráceli horentní částky za luxusní rezidence i zástupy milenek, užívali drogy… To vše pod vnější fasádou oddanosti Vůdci a Německu. Tato kniha přináší jedinečný vhled do soukromých životů lidí, jako byli Hitler, Göring, Himmler, Bormann, Goebbels, a dalších prominentních nacistů, ale nejen to. Zasazuje jejich životy do historických souvislostí i celého rámce tehdejšího nacistického režimu – zločinného, bizarního a skrz naskrz zkorumpovaného. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život nacistů - Paul Roland , Tajný život mazlíčků (2d+3d, 2 disky) (bd001435)

Môj tajný život - Lucie Hříšná

Môj tajný život - Lucie Hříšná
Detail

Dievčatá ako ja nemajú na čele napísané prostitútka, a rozhodne tak nevyzerajú. Luxusnú spoločníčku na prvý pohľad nespoznáte. Možno by ste na to neprišli, ani keby ňou bola vaša kamarátka, hoci aj tá najlepšia. Môže to byť aj vaša dcéra či spolužiačka alebo sesternica. Ak som sa za tých päť rokov cestovania, keď som uspokojovala túžby džentlmenov po celom svete, niečo naučila, tak najmä to, že pravda je pružná. .. Volám sa Lucia, som vzorná študentka, čo nevidieť aj doktorandka, dcéra, vnučka, kamarátka, vášnivá golfistka, milovníčka vína, krásnej spodnej bielizne, nadšená cestovateľka a excelentná klamárka, o ktorej nik netuší, že jej muži platia za spoločnosť. Toto je úprimné rozprávanie o mojom tajnom živote. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Môj tajný život - Lucie Hříšná , Tajný život loly (978-80-7585-745-3)

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin
Detail

Všichni lidé na světě prdí. Horolezci, sportovkyně i kuchaři, dokonce i králové a nóbl dámy. A co teprve když si upšoukne kosmonaut nebo potápěč! Rodiče děti často napomínají, že o určitých věcech se na veřejnosti nemluví, tím však jen vzbuzují jejich zvědavost. Proto se ve Finsku sešly Malin a Sanna, spisovatelka a ilustrátorka, a připravily spolu knížku, v níž pro stud a neupřímnost není místo. Jejich vtipné verše a veselé obrázky o tom, co dělá každý z nás, pobaví nejen malé prďoly, ale i dospělé. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin , Můj tajný život (978-80-754-6257-2)

Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov

Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov
Detail

Umění spojit vědeckost, přísnou dokumentárnost a zvláštnost, skvělou publicitu s velmi dobrým literárním jazykem je vzácný darem, kterým se nemůže chlubit každý autor. Ředitel Centra dokumentace "Národní archív" zcela novým způsobem prezentuje obraz Stalina. V knize je poprvé popsán jeho intelektuální a duševní svět, na základě lékařských karet. Odtajněno, necenzurováno. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov , Tajný život mäsožravých rastlín (978-80-8090-043-4)

Tajný život mazlíčků 2 (DVD)

Tajný život mazlíčků 2 (DVD)
Detail

Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jso Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.Bonusy:• Obsahuje 2 krátké filmy - Super Brigitte Mimoni ve skautu• 80 minut bonusového materiálu• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků 2 (DVD) , Róza, háňa a tajný život lesa (978-80-264-3224-1)

Tajný život stromů - Peter Wohlleben

Tajný život stromů - Peter Wohlleben
Detail

Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa. Německý bestseller Tajný život stromů ()se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. Jen v Německu se za rok od vydání prodalo na 500 000 kusů a práva na překlad byla dosud prodána do 27 zemí. Ať už se jedná o buky, smrky či duby, všechny pociťují bolest, když je někdo ohlodává. Jakmile se taková housenka s vervou zakousne, změní se tkáň postiženého místa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů - Peter Wohlleben , Tajný život mazlíčků 2 3d+2d (2 disky) - blu-ray (u00253)

Můj tajný život - Lucie Hříšná

Můj tajný život - Lucie Hříšná
Detail

Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že "pravda je pružná…" Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Lucie Hříšná , Můj tajný život: skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2)

Tajný život Loly - Davina Bell

Tajný život Loly - Davina Bell
Detail

Čtyři nejlepší kamarádky, Lola, Bella, Maki a Sofie, se strašně dlouho neviděly. Chodí totiž každá do jiné školy. Teď jsou tu ale prázdniny a Lola se těší, jak si je s holkami užije. Dokonce je naláká do muzikálové soutěže, aby spolu mohly strávit co nejvíc času. Jenomže věci se nevyvíjí tak, jak si představovala… Chtějí se s ní holky vůbec ještě kamarádit? Možná mají na prázdniny lepší program? Možná si dokonce našly nové přátele? Osamělá Lola se trápí a taky ji hryže svědomí, protože provedla strašnou věc… Dokáže se tahle dívčí parta dát znovu dohromady, společně zabojovat o muzikálovou trofej a hlavně o záchranu svého přátelství? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život Loly - Davina Bell , Tajný deník

Tajný život stromů - Wohlleben Peter

Tajný život stromů - Wohlleben Peter
Detail

Procházka lesem s jedinečnými fotografiemi a poutavými příběhy. Kdo vyrazí s Peterem Wohllebenem do lesa, zjistí ty nejpodivuhodnější věci: Stromy navzájem komunikují. Láskyplně se starají o svoje potomstvo a pečují dokonce i o své staré a nemocné sousedy. Stromy vnímají, cítí a mají i paměť. Neuvěřitelné? Ale pravdivé! Lesník Peter Wohlleben spojuje ve fascinujících příbězích o netušených schopnostech stromů nejnovější vědecké poznatky se svými vlastními bohatými zkušenostmi. Ve stínech hvozdů nám tak osvětluje mnoho překvapivého a otevírá oči tak, abychom i my mohli objevovat jejich životní cesty a tajemství. Vyznání lásky k lesu - výpravná obrazová publikace, která přímo vyzývá k tomu, abychom se ponořili do hlubin lesů. V plném znění původního vydání. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. Peter Wohlleben, ročník 1964, se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Po studiu lesnictví byl více než dvacet let úředníkem zemské lesní správy. Aby mohl realizovat svou vizi trvale udržitelné péče o les, převzal v roce 2006 coby hajný revír o 1 200 hektarech lesa v regionu Eifel. Dnes tam vede lesní akademii. Své znalosti předává na seminářích, při tematických prohlídkách lesa i na kurzech stavění srubů. Navíc objevil i radost z psaní knih a v roce 2015 se zařadil mezi mimořádně úspěšné autory. Jeho knihy nacházejí miliony nadšených čtenářů po celém světě. "Fascinující kniha o lesních velikánech, kterým se podařilo dokonale skrýt své schopnosti před naším zrakem." Die Welt "Svátek pro každého milovníka lesa." Buchjournal "Při příští procházce lesem bude čtenář vnímat okolní zelený svět novým pohledem." Bild der Wissenschaft "Wohlleben pro nás znovu objevil les a v něm celý nový svět." Literatur Spiegel (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů - Wohlleben Peter , Jak se tvoří emoce: tajný život lidského mozku (978-80-7335-662-0)

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin
Detail

Všichni lidé na světě prdí. Horolezci, sportovkyně i kuchaři, dokonce i králové a nóbl dámy. A co teprve když si upšoukne kosmonaut nebo potápěč! Rodiče děti často napomínají, že o určitých věcech se na veřejnosti nemluví, tím však jen vzbuzují jejich zvědavost. Proto se ve Finsku sešly Malin a Sanna, spisovatelka a ilustrátorka, a připravily spolu knížku, v níž pro stud a neupřímnost není místo. Jejich vtipné verše a veselé obrázky o tom, co dělá každý z nás, pobaví nejen malé prďoly, ale i dospělé. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin , Les návod k použití: autor bestselleru tajný život stromů (978-80-906819-2-7)

Tajný život stromů - Wohlleben Peter

Tajný život stromů - Wohlleben Peter
Detail

Německý bestseller Tajný život stromů ()se dlouho držel na žebříčku nejprodávanějších knih a stále si získává nadšené čtenáře v dalších zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. Jen v Německu se za rok od vydání prodalo na 500 000 kusů a práva na překlad byla dosud prodána do 27 zemí. „Fascinující kniha o lesních velikánech, kterým se podařilo dokonale skrýt své schopnosti před naším zrakem.“ Die Welt „Svátek pro každého milovníka lesa.“ Buchjournal „Při příští procházce lesem bude čtenář vnímat okolní zelený svět novým pohledem.“ Bild der Wissenschaft "Wohlleben pro nás znovu objevil les a v něm celý nový svět." Literatur Spiegel Kniha Tajný život stromů byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů - Wohlleben Peter , Tajný deník adriana molea ()

Môj tajný život - Hříšná Lucie

Môj tajný život - Hříšná Lucie
Detail

„Dievčatá ako ja nemajú na čele napísané prostitútka, a rozhodne tak nevyzerajú. Luxusnú spoločníčku na prvý pohľad nespoznáte. Možno by ste na to neprišli, ani keby ňou bola vaša kamarátka, hoci aj tá naj-lepšia. Môže to byť aj vaša dcéra či spolužiačka alebo sesternica. Ak som sa za tých päť rokov cestovania, keď som uspokojovala túžby džentlmenov po celom svete, niečo naučila, tak najmä to, že pravda je pružná... Volám sa Lucia, som vzorná študentka, čo nevidieť aj doktorandka, dcéra, vnučka, kamarátka, vášnivá golfistka, milovníčka vína, krásnej spodnej bielizne, nadšená cestovateľka a excelentná klamárka, o ktorej nik netuší, že jej muži platia za spoločnosť. Toto je úprimné rozprávanie o mojom tajnom živote...“ (patro.cz)

Podobné produkty ako Môj tajný život - Hříšná Lucie , Tajný deník čínské císařovny ()

Můj tajný život - Hříšná Lucie

Můj tajný život - Hříšná Lucie
Detail

Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že "pravda je pružná…" Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…… (patro.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Hříšná Lucie , Tajný deník hendrika groena

Tajný život mazlíčků - DVD (U00264)

Tajný život mazlíčků - DVD (U00264)
Detail

Film na DVD - Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků - DVD (U00264) , Můj super tajný deník

Tajný život mäsožravých rastlín - Elena Finová

Tajný život mäsožravých rastlín - Elena Finová
Detail

Mäsožravé rastliny sú, celkom bez pochýb, tou skupinou rastlín, ktorá deti fascinuje. A niet sa čo čudovať. Táto kniha im jednoduchým a zábavným spôsobom predstaví všetky aspekty života mäsožravých rastlín a to vrátane návodu na ich pestovanie.Prvý, kto sa mäsožravými rastlinami podrobne zaoberal a rozpoznal ich osobitosť, bol Charles Darwin. Preto je práve on – v obleku superhrdinu- sprievodcom tejto knihy. On a jeho popletený asistent vám o tejto najkurióznejšej skupine rastlín predloží mix vedeckých a historických údajov a nekonečné množstvo zaujímavostí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mäsožravých rastlín - Elena Finová , Tajný deník ruského legionáře ()

Tajný život mazlíčků 2 (BLU-RAY)

Tajný život mazlíčků 2 (BLU-RAY)
Detail

Tajný život mazlíčků 2 vznikl i díky fenomenálnímu úspěchu prvního dílu, který jen v našich kinech vidělo přes půl milionu diváků. Jeho tvůrci z Illumination Studios mají na úspěchy patent, v jejich hlavách se zrodily filmy jako Mimoni, Zpívej nebo Grinch Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.Bonusy:• Obsahuje 2 krátké filmy - Super Brigitte Mimoni ve skautu• 80 minut bonusového materiálu• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků 2 (BLU-RAY) , Tajný život stromů: co cítí a jak komunikují objevování fascinujícího světa (978-80-907420-5-5)

Tajný život mazlíčků (DVD) - illumination edice

Tajný život mazlíčků (DVD) - illumination edice
Detail

Tvůrci úspěšné série Já, padouch uvádí celovečerní animovaný film, který konečně přinese odpověď na otázku, co dělají vaši mazlíčci, když nejste doma. Zjistíte, že si povídají se zvířecími obyvateli ze sousedství, uvidíte, jak umí potěšit své mlsné jazýčky, a dokonce navštívíte jejich večírek. Když se ale rozmazlený teriér a jeho nový nezvladatelný “spolubydlící” z útulku ztratí ve velkoměstské džungli New Yorku, musí zapomenout na vzájemné rozdíly, protože jenom tak dokáží najít cestu domů.BONUSY:• Lidé, kteří vám přinesli mazlíčky: Seznamte se s týmem• Zvířata umí mluvit: Seznamte se s herci• Všechno o mazlíčcích• Psí kadeřník• To nejlepší ze Snowballa• Videoklip s textem "Lovely Day"• Hot Dog zpívánky• Mimoň Brian s mazlíčky (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků (DVD) - illumination edice , Tajný život stromů: co cítí a jak komunikují, objevování fascinujícího světa (978-80-905788-6-9)

Tajný život mazlíčků kolekce (2 DVD)

Tajný život mazlíčků kolekce (2 DVD)
Detail

DVD kolekce Tajný život mazlíčků obsahuje: Tajný život mazlíčků 1;Tajný život mazlíčků 2. Tajný život mazlíčků Tvůrci úspěšné série Já, padouch uvádí celovečerní animovaný fi lm, který konečně přinese odpověď na otázku, co dělají vaši mazlíčci, když nejste doma. Zjistíte, že si povídají se zvířecími obyvateli ze sousedství, uvidíte, jak umí potěšit své mlsné jazýčky, a dokonce navštívíte jejich večírek. Když se ale rozmazlený teriér a jeho nový nezvladatelný “spolubydlící” z útulku ztratí ve velkoměstské džungli New Yorku, musí zapomenout na vzájemné rozdíly, protože jenom tak dokáží najít cestu domů. Bonusy: • Lidé, kteří vám přinesli mazlíčky: Seznamte se s týmem • Zvířata umí mluvit: Seznamte se s herci • Všechno o mazlíčcích • Psí kadeřník • To nejlepší ze Snowballa • Videoklip s textem “Lovely Day” • Hot Dog Zpívánky • Mimoň Brian s mazlíčky {část 1, část 2, část 3} Tajný život mazlíčků 2 Tajný život mazlíčků 2 představuje Maxe, Brigitte, Snížka a ostatní ze zvířecího gangu na nových dobrodružstvích. Tentokrát je potřeba najít odvahu stát se opravdovými hrdiny. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata! V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. Bonusy: • Obsahuje 2 krátké filmy - Super Brigitte Mimoni ve skautu • 80 minut bonusového materiálu • Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků kolekce (2 DVD) , Plantoys sada tajný agent (8854740037053)

Tajný život stromů - Peter Wohlleben - audiokniha

Tajný život stromů - Peter Wohlleben - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů - Peter Wohlleben - audiokniha , Tajný agent jack t. - dvd (w01141)

Tajný život mäsožravých rastlín - Finová Elena

Tajný život mäsožravých rastlín - Finová Elena
Detail

Mäsožravé rastliny sú, celkom bez pochýb, tou skupinou rastlín, ktorá deti fascinuje. A niet sa čo čudovať. Táto kniha im jednoduchým a zábavným spôsobom predstaví všetky aspekty života mäsožravých rastlín a to vrátane návodu na ich pestovanie. Prvý, kto sa mäsožravými rastlinami podrobne zaoberal a rozpoznal ich osobitosť, bol Charles Darwin. Preto je práve on – v obleku superhrdinu- sprievodcom tejto knihy. On a jeho popletený asistent vám o tejto najkurióznejšej skupine rastlín predloží mix vedeckých a historických údajov a nekonečné množstvo zaujímavostí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mäsožravých rastlín - Finová Elena , Tajný cirkus (978-80-000-4212-1)

Tajný život afghánských dívek - Nordbergová Jenny

Tajný život afghánských dívek - Nordbergová Jenny
Detail

Kniha odhaluje pravdivý příběh o prastaré tradici "Bacha Posh", kdy se dívky vydávají za chlapce - ve společnosti, která si neváží žen. Očekávaná délka života afghánské ženy je pouhých 44 let a její životní cyklus často začíná a končí zklamáním. Narodí se jako dívka a nakonec se jí možná také narodí dcera. Pro některé je přestrojení za chlapce jediný způsob, jak se prosadit. Autorka sleduje příběhy žen jako je Azita Rafaat, poslankyně Parlamentu, která kdysi sama žila jako Bacha Posh a nyní tak vychovává i svou nejmladší dceru Mehran. Dále je tu Zahra, dospívající studentka, která žije jako chlapec a která se chystá dát najevo své ženství, až vstoupí do puberty, nebo Shukria, nemocniční zdravotní sestra, která zůstala v přestrojení až do svých dvaceti let a nyní má tři vlastní děti. Tajný život afghánských dívek je fascinujícím a dojemným pátráním po historických kořenech této tradice. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život afghánských dívek - Nordbergová Jenny , Nový tajný deník hendrika groena, 85 let ()

Tajný život mazlíčků - Blu-ray (BD001372)

Tajný život mazlíčků - Blu-ray (BD001372)
Detail

Film na Blu-ray - Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků - Blu-ray (BD001372)

Tajný život mazlíčků 2 - DVD (U00249)

Tajný život mazlíčků 2 - DVD (U00249)
Detail

Film na DVD - Teriér Max dostal naordinován pobyt na venkově... Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). A ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy... Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků 2 - DVD (U00249)

Tajný život hub - Alena Breuerová, Robert Hofrichter

Tajný život hub - Alena Breuerová, Robert Hofrichter
Detail

Nejsou to ani rostliny, ani živočichové, a žijí většinou vskrytu. A přesto by bez hub naše lesy, naše klima a snad ani život, jak jej dnes známe, neexistovaly. Jsou vládkyněmi světa plného superlativů, nad nimiž se tají dech, zarážejících skutečností, překvapivých partnerství a nevyřešených hádanek. Vydejte se na výpravu do tohoto tajuplného světa. Nečekejte však žádný atlas hub či návod na přípravu těchto – někdy chutných, někdy zákeřných – lahůdek z lesů a luhů. Pojďte žasnout nad neznámým vesmírem a jeho fascinujícími souvislostmi. Setkáte se s aristokraty i vychytralými podvodníky, se vstřícnými komunikátory a čaroději schopnými zázračné proměny. Především se dozvíte o souvislostech života, o světě plném symbióz, partnerství a služby životu. Nechte se okouzlit. ROBERT HOFRICHTER je rakouský zoolog, biolog, ochránce přírody, novinář a fotograf přírody. Je autorem četných prací a napsal mezinárodně úspěšný klíč k určování hub. Fascinující svět v podzemí jej zajímá od dětství a tento zájem ho neopouští ani po padesáti letech. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život hub - Alena Breuerová, Robert Hofrichter

Cpress Róza, Háňa a tajný život lesa

Cpress Róza, Háňa a tajný život lesa
Detail

Příběh dvou sester Háni a Rózy, který prožívají u své prababičky a pradědečka na konci prázdnin. K prarodičům do horské osady zvané Jizerka, přijíždí holky až ke konci prázdnin oslavit narozeniny jedné z nich. Než přijde den, kdy má proběhnout oslava, budou tyto nerozlučné odvážné sestry pořádat výpravy do lesa, které jsou trošku nebezpečné, malinko napínavé, ale především dobrodružné. Autor: Tereza Kopecká Ilustrace: Tomáš Kopecký Vhodné pro děti od 6 let Počet stran: 104 Jazyk: Čeština Vazba: vázaná s laminovaným potahem Rozměry: 17 x 24,3 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Cpress Róza, Háňa a tajný život lesa

Tajný život koček - Eduard Martin - e-kniha

Detail

eBook:,Mají kočky tajemství?Sdílejí své tajnostmi s lidmi?Kdo má rád kočky, odhaluje jejich tajuplný svět...Tato kniha vypráví o kočičích osudech.Přináší příběhy z jejich tajemného světa...Nová kniha Eduarda Martina Tajný život koček pokračuje v úspěšné řadě čtenářsky oblíbených knih spisovatelovy „andělské knižnice". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život koček - Eduard Martin - e-kniha

Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha

Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha
Detail

eBook:,Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"… Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha

Tajný život hub - Robert Hofrichter - e-kniha

Tajný život hub - Robert Hofrichter - e-kniha
Detail

eBook:,Zaposlouchejte se do příběhů hub a probuďte v sobě objevitelskou vášeň. Jsou vládkyněmi světa plného superlativů, nad nimiž se tají dech, zarážejících skutečností, překvapivých partnerství a nevyřešených hádanek. Setkáte se s aristokraty i vychytralými podvodníky, se vstřícnými komunikátory a čaroději schopnými zázračné proměny. Především se dozvíte o souvislostech života, o světě plném symbióz, partnerství a služby životu. Vydejte se na výpravu do tohoto tajuplného světa a pojďte žasnout nad neznámým vesmírem a jeho fascinujícími souvislostmi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život hub - Robert Hofrichter - e-kniha

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice
Detail

Audiokniha MP3 - Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme... Skutečný příběh luxusní společnice. - autor Lucie Hříšná, čte Tereza Groszmannová Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme...Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"…Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí.A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice

Tajný život mazlíčků (2 disky) - Blu (BD001531)

Tajný život mazlíčků (2 disky) - Blu (BD001531)
Detail

Film na Blu-ray - Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků (2 disky) - Blu (BD001531)

Róza, Háňa a tajný život lesa - Tereza Kopecká

Róza, Háňa a tajný život lesa - Tereza Kopecká
Detail

Sestry Háňa a Róza přijíždí koncem letních prázdnin k prababičce a pradědečkovi do horské osady zvané Jizerka, aby tam společně s rodiči oslavily šesté narozeniny mladší z nich. Ale ještě, než nastane onen slavný den, objeví malé amazonky v lese jedno velice zvláštní místo, které zavání báječným dobrodružstvím! Proto pomocí malé lsti přemluví maminku a tatínka, aby je u prarodičů nechali do konce prázdnin, a vydávají se na sérii lesních výprav – trochu nebezpečných, tajemných, ale především plných napínavých příhod, které prověří samostatnost, odvahu a vzájemné pouto obou sester. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Róza, Háňa a tajný život lesa - Tereza Kopecká

Róza, Háňa a tajný život lesa - Kopecká Tereza

Róza, Háňa a tajný život lesa - Kopecká Tereza
Detail

Sestry Háňa a Róza přijíždí koncem letních prázdnin k prababičce a pradědečkovi do horské osady Jizerka, aby tam společně s rodiči oslavily narozeniny mladší z nich. Ale ještě, než nastane onen slavný den, objeví malé amazonky v lese velice zvláštní místo, které zavání báječným dobrodružstvím! Pomocí lsti přemluví maminku a tatínka, aby je u prarodičů nechali do konce prázdnin, a vydávají se na sérii tajemných lesních výprav, které prověří samostatnost, odvahu a vzájemné pouto obou dívek. (patro.cz)

Podobné produkty ako Róza, Háňa a tajný život lesa - Kopecká Tereza

Nakladatelství KAZDA Tajný život stromů - kniha a CD

Nakladatelství KAZDA Tajný život stromů - kniha a CD
Detail

Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky, láskyplně se starají o svoje potomstvo a pečují dokonce i o své staré a nemocné sousedy. Neuvěřitelné? Ale pravdivé!. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. NOVÝ POHLED NA STARÉ PŘÁTELE, VYZNÁNÍ LÁSKY K LESU Lesník Peter Wohlleben spojuje ve fascinujících příbězích o netušených schopnostech stromů nejnovější vědecké poznatky se svými vlastními bohatými zkušenostmi. Ve stínech hvozdů nám tak osvětluje mnoho překvapivého a otevírá oči tak, abychom i my mohli objevovat jejich životní cesty a tajemství. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. „Fascinující kniha o lesních velikánech, kterým se podařilo dokonale skrýt své schopnosti před naším zrakem.“ Die Welt „Svátek pro každého milovníka lesa.“ Buchjournal „Při příští procházce lesem bude čtenář vnímat okolní zelený svět novým pohledem.“ Bild der Wissenschaft „Wohlleben pro nás znovu objevil les a v něm celý nový svět.“ Literatur Spiegel Autor Peter Wohlleben (1964) se již od dětství chtěl stát ochráncem přírody. Studoval lesnictví a přes dvacet let pracoval jako úředník zemské lesní správy. Dnes vede Lesní akademii v německém regionu Eifel a usiluje o návrat pralesů do různých oblastí světa. Často vystupuje v televizních pořadech, pořádá přednášky a semináře a píše knihy na témata týkající se lesa a ochrany přírody. Svými bestsellery Tajný život stromů, Citový život zvířat, Slyšíš, jak mluví stromy a dalšími nadchl čtenáře po celém světě. V Německu nedávno začal vydávat časopis Wohllebenův svět. V roce 2019 mu byla udělena Bavorská státní medaile za zásluhy při ochraně životního prostředí, a to za jeho citlivé a nekonvenční zprostředkovávání vědeckých poznatků. (knihykazda.cz)

Podobné produkty ako Nakladatelství KAZDA Tajný život stromů - kniha a CD

Můj tajný život (978-80-754-6257-2)

Můj tajný život (978-80-754-6257-2)
Detail

Elektronická kniha - Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme... Skutečný příběh luxusní společnice. - autor Lucie Hříšná, 240 stran, česky Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme...Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"…Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí.A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život (978-80-754-6257-2)

Môj tajný život (978-80-8142-973-6)

Môj tajný život (978-80-8142-973-6)
Detail

Kniha - autor Lucie Hříšná, 240 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá „Dievčatá ako ja nemajú na čele napísané prostitútka, a rozhodne tak nevyzerajú. Luxusnú spoločníčku na prvý pohľad nespoznáte. Možno by ste na to neprišli, ani keby ňou bola vaša kamarátka, hoci aj tá naj-lepšia. Môže to byť aj vaša dcéra či spolužiačka alebo sesternica. Ak som sa za tých päť rokov cestovania, keď som uspokojovala túžby džentlmenov po celom svete, niečo naučila, tak najmä to, že pravda je pružná... Volám sa Lucia, som vzorná študentka, čo nevidieť aj doktorandka, dcéra, vnučka, kamarátka, vášnivá golfistka, milovníčka vína, krásnej spodnej bielizne, nadšená cestovateľka a excelentná klamárka, o ktorej nik netuší, že jej muži platia za spoločnosť. Toto je úprimné rozprávanie o mojom tajnom živote...“ (alza.cz)

Podobné produkty ako Môj tajný život (978-80-8142-973-6)

Tajný život koček (978-80-858-4561-7)

Tajný život koček (978-80-858-4561-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Eduard Martin, 264 stran Mají kočky tajemství? Sdílejí své tajnostmi s lidmi? Kdo má rád kočky, odhaluje jejich tajuplný svět... Tato kniha vypráví o kočičích osudech. Přináší příběhy z jejich tajemného světa... Nová kniha Eduarda Martina Tajný život koček pokračuje v úspěšné řadě čtenářsky oblíbených knih spisovatelovy „andělské knižnice". (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život koček (978-80-858-4561-7)

Tajný život Loly (978-80-7585-745-3)

Tajný život Loly (978-80-7585-745-3)
Detail

Elektronická kniha - ze série Sofie, autor Davina Bellová, 224 stran, česky Čtyři nejlepší kamarádky, Lola, Bella, Maki a Sofie, se strašně dlouho neviděly. Chodí totiž každá do jiné školy. Teď jsou tu ale prázdniny a Lola se těší, jak si je s holkami užije. Dokonce je naláká do muzikálové soutěže, aby spolu mohly strávit co nejvíc času. Jenomže věci se nevyvíjí tak, jak si představovala… Chtějí se s ní holky vůbec ještě kamarádit? Možná mají na prázdniny lepší program? Možná si dokonce našly nové přátele? Osamělá Lola se trápí a taky ji hryže svědomí, protože provedla strašnou věc… Dokáže se tahle dívčí parta dát znovu dohromady, společně zabojovat o muzikálovou trofej a hlavně o záchranu svého přátelství? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život Loly (978-80-7585-745-3)

Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6)

Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6)
Detail

Kniha - autor Malin Klingenbergová, 32 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Všichni lidé na světě prdí. Horolezci, sportovkyně i kuchaři, dokonce i králové a nóbl dámy. A co teprve když si upšoukne kosmonaut nebo potápěč! Rodiče děti často napomínají, že o určitých věcech se na veřejnosti nemluví, tím však jen vzbuzují jejich zvědavost. Proto se ve Finsku sešly Malin a Sanna, spisovatelka a ilustrátorka, a připravily spolu knížku, v níž pro stud a neupřímnost není místo. Jejich vtipné verše a veselé obrázky o tom, co dělá každý z nás, pobaví nejen malé prďoly, ale i dospělé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6)

Tajný život mazlíčků (2D+3D, 2 disky) (BD001435)

Tajný život mazlíčků (2D+3D, 2 disky) (BD001435)
Detail

Film na Blu-ray - Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků (2D+3D, 2 disky) (BD001435)

Walter Mitty a jeho tajný život - DVD (D006604)

Walter Mitty a jeho tajný život - DVD (D006604)
Detail

Film na DVD - V životě člověka někdy nastane chvíle, kdy přestane snít a vydá se vstříc svému osudu. Pro Waltera Mittyho, snílka, který ze své anonymní existence uniká do světa fantazie, nastává takový moment právě teď. V životě člověka někdy nastane chvíle, kdy přestane snít a vydá se vstříc svému osudu. Pro Waltera Mittyho, snílka, který ze své anonymní existence uniká do světa fantazie, nastává takový moment právě teď. Když hrozí, že on i jeho kolegyně (Kristen Wiig) přijdou o práci, Walter vezme věci do vlastních rukou a vydá se na cestu, která je ještě neuvěřitelnější, než se mu kdy zdálo. Ben Stiller se ujal režie i hlavní role v podnětném příběhu o obyčejném muži, který našel odvahu pustit se do nejneobyčejnějšího dobrodružství svého života. Bonusy • Pohled do zákulisí natáčení • Obrázky a Zvuky z natáčení • Galerie: Referenční fotografie (alza.cz)

Podobné produkty ako Walter Mitty a jeho tajný život - DVD (D006604)

Tajné životy Marilyn Monroe ()

Tajné životy Marilyn Monroe ()
Detail

Audiokniha MP3 - Biografická kniha přináší řadu nových svědectví a rozkrývá i záhadné pozadí její tragické smrti. - autor Anthony Summers, čte Vasil Fridrich Biografická kniha přináší řadu nových svědectví a rozkrývá i záhadné pozadí tragické smrti Marilyn Monroe.Marilyn Monroe - jedna z nejslavnějších filmových hvězd 50. let 20. století, sex-symbol a idol mužů, ve skutečnosti však rozháraná bytost s duší malého děvčátka, která zoufale toužila po dětech a troše hereckého uznání. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajné životy Marilyn Monroe ()
Tajný život úhořů (9788074739880), Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0), Tajný život mazlíčků - DVD (U00264), Tajný život mazlíčků - Blu-ray (BD001372), Tajný život mazlíčků (2 disky) - Blu (BD001531), Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice, Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6), Tajný život koček (978-80-858-4561-7), Tajný život mazlíčků (2D+3D, 2 disky) (BD001435), Tajný život Loly (978-80-7585-745-3), Můj tajný život (978-80-754-6257-2), Tajný život mäsožravých rastlín (978-80-8090-043-4), Róza, Háňa a tajný život lesa (978-80-264-3224-1), Tajný život mazlíčků 2 3D+2D (2 disky) - Blu-ray (U00253), Můj tajný život: Skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2), Tajný deník, Jak se tvoří emoce: Tajný život lidského mozku (978-80-7335-662-0), Les návod k použití: Autor bestselleru Tajný život stromů (978-80-906819-2-7), Tajný deník Adriana Molea (), Tajný deník čínské císařovny (), Tajný deník Hendrika Groena, Můj super tajný deník, Tajný deník ruského legionáře (), Tajný život stromů: Co cítí a jak komunikují Objevování fascinujícího světa (978-80-907420-5-5), Tajný život stromů: Co cítí a jak komunikují, Objevování fascinujícího světa (978-80-905788-6-9), PlanToys Sada Tajný agent (8854740037053), Tajný agent Jack T. - DVD (W01141), Tajný cirkus (978-80-000-4212-1), Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let ()