Tajná dvojka a + b – zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1)

Produkt Tajná dvojka a + b – zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tajná dvojka a + b – zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1) upraviť a produkt hľadať znova.

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1)

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda, 144 stran Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jen tak nikdo neprohlédne, že jsou to špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. V zádech mají Vrchotu, muže s tajemnou minulostí, a u nohy psa Šerloka. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v životu nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! A někdo využil požáru k loupeži. Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo požár založil a jakou měl souvislost s krádeží? Detektivní příběh, který procvičí postřeh, znalosti a úsudek každého zvídavého čtenáře. Vyřeš úkoly a staň se agentem! (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1) , Tajná dvojka a + b – zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1)

Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury (978-80-253-5212-0)

Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury (978-80-253-5212-0)
Detail

Kniha - autor Klára Smolíková; Jiří W. Procházka, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury (978-80-253-5212-0) , Tajná dvojka a + b zločin mezi dinosaury

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury ()

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury ()
Detail

Audiokniha MP3 Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, čte Andrea Elsnerová, Kryštof Nohýnek, Jiří Dvořák Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? Jiří W. Procházka Český spisovatel science fiction a fantasy. Jiří Walker Procházka se svými povídkami podílel na několika antologích (např. Rigor Mortis, Je dobré být mrtvý nebo Punk Fiction), publikuje v časopisech Pevnost, Ikarie nebo Fantázia. Za svá literární díla získal roku 1991 Cenu Ludvíka Součka a dále tři ocenění Akademie science fiction, fantasy a hororu (v letech 1997, 2002, 2004). Klára Smolíková Česká... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury () , Tajná dvojka a + b zločin mezi dinosaury (978-80-253-5212-0)

Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury

Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury
Detail

Audiokniha na CD - autor Jiří W. Procházka; Klára Smolíková; čte Kryštov Nohýnek, Jiří Dvořák, Andrea Elsnerová Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury , Tajná dvojka a + b – zbloudilá střela (978-80-253-3427-0)

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří Walker Procházka

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří Walker Procházka
Detail

Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří Walker Procházka , Tajná dvojka a + b zbloudilá střela (978-80-253-5213-7)

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha , Případ ztraceného koně: tajná dvojka (978-80-262-1403-8)

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? Jiří W. Procházka Český spisovatel science fiction a fantasy. Jiří Walker Procházka se svými povídkami podílel na několika antologích (např. Rigor Mortis, Je dobré být mrtvý nebo Punk Fiction), publikuje v časopisech Pevnost, Ikarie nebo Fantázia. Za svá literární díla získal roku 1991 Cenu Ludvíka Součka a dále tři ocenění Akademie science fiction, fantasy a hororu (v letech 1997, 2002, 2004). Klára Smolíková Česká spisovatelka, scenáristka komiksových příběhů, publicistka a lektorka. Pro děti začala psát nejprve do dětských rubrik novin. Mnoho let přispívala do časopisů Pastelka, Sluníčko, Mateřídouška a Čtyřlístek, kde publikovala desítky pohádek, jazykových hádanek a komiksů. Již od studií ji zajímá popularizace, věnuje se environmentální, multikulturní, estetické a mediální výchově, angažuje se v muzejní pedagogice. Největší výčet jejích knih představují učebnice a metodické materiály. V současné době se plně věnuje psaní knih pro děti a mládež. Jiří Dvořák Český autor knih pro děti a mládež a naučných knih z historie. Je zaměstnán jako časopisecký redaktor. Andrea Elsnerová Objevila se v roli Anděly v seriálu Četnické humoresky. Zahrála si také Božidaru v pohádce RumplCimprCampr nebo Štěstí v pohádce Boháč a chudák. Andrea Elsnerová se také věnuje dabingu a pro Českou televizi namlouvá upoutávky k pořadům. Kryštof Nohýnek Po studiu DAMU – větve alternativního a loutkového divadla – prošel několika divadly a nyní je na volné noze. Věnuje se práci v divadle, televizi, rozhlase a dabingu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - audiokniha , Tajná zoo hrozba stínů (978-80-253-4465-1)

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha
Detail

eBook:,Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jen tak nikdo neprohlédne, že jsou to špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. V zádech mají Vrchotu, muže s tajemnou minulostí, a u nohy psa Šerloka.Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v životu nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! A někdo využil požáru k loupeži…Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo požár založil a jakou měl souvislost s krádeží?Detektivní příběh, který procvičí postřeh, znalosti a úsudek každého zvídavého čtenáře.Vyřeš úkoly a staň se agentem! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha , Zločin slečnám nesluší (978-80-253-3656-4)

Tajná dvojka A + B: Zločin mezi dinosaury - Jan W. Procházka, Klára Smolíková - Procházka Jiří W.

Tajná dvojka A + B: Zločin mezi dinosaury - Jan W. Procházka, Klára Smolíková - Procházka Jiří W.
Detail

Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži? (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B: Zločin mezi dinosaury - Jan W. Procházka, Klára Smolíková - Procházka Jiří W. , Ravensburger 109579 mezi dinosaury (4005556109579)

Tajná dvojka A + B Zbloudilá střela (978-80-253-5213-7)

Tajná dvojka A + B Zbloudilá střela (978-80-253-5213-7)
Detail

Kniha - autor Klára Smolíková; Jiří Procházka; Viktor Svoboda, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Za městem se koná velkolepá historická bitva. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž, podnikatel, který ve městě vlastní dvě vyhlášené restaurace?! Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A+B opět zasahuje! (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B Zbloudilá střela (978-80-253-5213-7) , Tajná zoo: podivné zmizení (978-80-253-4274-9)

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela (978-80-253-3427-0)

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela (978-80-253-3427-0)
Detail

Elektronická kniha ze série Tajná dvojka A + B, autor Jiří W. Procházka, 144 stran Artur a Bára jsou nejen spolužáci a kamarádi, ale především špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Na dálku je jistí pan Vrchota, muž s tajemnou minulostí, a s sebou mají neobyčejného psa Šerloka. Za městem se koná velkolepá historická bitva v duchu napoleonských válek. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž?! Ukáže se, že je to otec jejich spolužáka, vyhlášený kuchař, který ve městě vlastní dvě oblíbené restaurace. Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání! Zapeklitý detektivní příběh procvičí postřeh, znalosti a úsudek každého zvídavého čtenáře. Vyřeš úkoly a staň se agentem! (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela (978-80-253-3427-0) , H2o a tajná vodní mise (978-80-87618-01-1)

Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel (978-80-253-3126-2)

Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel (978-80-253-3126-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda, 144 stran Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Během kouzelnického představení zmizí oblíbená třídní učitelka. Dobrovolně vstoupila do magické bedny, v níž lidé mizí a znovu se objevují. Vrcholné číslo se však nepovede. Kouzelník Devil Magicus nedokáže učitelku přivolat zpět. Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání. Co se vlastně na jevišti odehrálo a kdo v tom má prsty? (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel (978-80-253-3126-2) , Magický expres mezi světlem a stíny (978-80-253-4920-5)

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Jiří Procházka, Klára Smolíková

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Jiří Procházka, Klára Smolíková
Detail

Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Za městem se koná velkolepá historická bitva. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž, podnikatel, který ve městě vlastní dvě vyhlášené restaurace?! Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A+B opět zasahuje! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Jiří Procházka, Klára Smolíková , Fable mezi zloději (978-80-253-5496-4)

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha

Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha
Detail

eBook:,Artur a Bára jsou nejen spolužáci a kamarádi, ale především špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Na dálku je jistí pan Vrchota, muž s tajemnou minulostí, a s sebou mají neobyčejného psa Šerloka. Za městem se koná velkolepá historická bitva v duchu napoleonských válek. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž?! Ukáže se, že je to otec jejich spolužáka, vyhlášený kuchař, který ve městě vlastní dvě oblíbené restaurace. Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání! Zapeklitý detektivní příběh procvičí postřeh, znalosti a úsudek každého zvídavého čtenáře. Vyřeš úkoly a staň se agentem! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka - e-kniha , Pedagogika (978-80-247-2993-0)

Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka, Viktor Svoboda - e-kniha

Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka, Viktor Svoboda - e-kniha
Detail

eBook:,Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Během kouzelnického představení zmizí oblíbená třídní učitelka. Dobrovolně vstoupila do magické bedny, v níž lidé mizí a znovu se objevují. Vrcholné číslo se však nepovede. Kouzelník Devil Magicus nedokáže učitelku přivolat zpět. Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání. Co se vlastně na jevišti odehrálo a kdo v tom má prsty? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná dvojka A + B – Poprask v divadle kouzel - Klára Smolíková, Jiří W. Procházka, Viktor Svoboda - e-kniha , Jak kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1)

Případ ztraceného koně: Tajná dvojka (978-80-262-1403-8)

Případ ztraceného koně: Tajná dvojka (978-80-262-1403-8)
Detail

Kniha - autor Jiří W. Procházka; Klára Smolíková, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Letní prázdniny Artura a Báry nabraly nečekaný směr, když kamarádi vyslyšeli prosbu Bářina strýce, aby za ním urychleně přijeli. Z bývalého statku strýc vybudoval vyhlášenou stáj. Kromě svých koní zde poskytuje ustájení i pro koně jiných majitelů. Dokonce si ho vybrala slavná kaskadérka, aby se zde přes léto postaral o filmovou hvězdu, mohutného kladrubského vraníka. Jenže kůň zmizel. Tajná dvojka A + B i se psem Šerlokem se okamžitě ujímá případu. Dokážou vypátrat koně dřív, než bude nutné nahlásit zmizení policii? Kdo by mohl mít zájem ukrást tak speciální zvíře? Na čtenáře čeká nejen napínavý detektivní příběh, ale na konci každé kapitoly také úkoly, které otestují jejich logické myšlení a také pozornost, úkoly totiž souvisejí s danou kapitolou. Jiří W. Procházka je známý spisovatel se zaměřením na sci-fi. Svými povídkami se podílel na několika antologiích,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Případ ztraceného koně: Tajná dvojka (978-80-262-1403-8) , Zločin štábního strážmistra (978-80-243-8873-1)

Zločin slečnám nesluší (978-80-253-3656-4)

Zločin slečnám nesluší (978-80-253-3656-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Robin Stevensová, 336 stran Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie. Přiznejme si, že život na dívčí internátní škole může být celkem nuda. Možná právě proto se Daisy Wellsová a Hazel Wongová rozhodnou založit tajný detektivní klub. Bude přece super řešit vzrušující záhady! Jenže ono se dál nic neděje – pokud tedy nepočítáme zmizelou kravatu jejich spolužačky Lavinie. Pak ale Hazel najde v tělocvičně bezvládně ležet učitelku Bellovou. Když se po chvilce vrátí i s Daisy zpět, tělo je pryč. Dívkám je hned jasné, že tady došlo ke zločinu! Bude třeba vypátrat, kdo za tím stojí – jen na škole má motiv hned několik lidí. Ale jak dokázat, že učitelku někdo zabil, když tělo zmizelo a na první pohled se vlastně vůbec nic nestalo? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zločin slečnám nesluší (978-80-253-3656-4) , Mezi císařem a papežem (978-80-861-8297-1)

Psanci Scarlett & Browne: Vyprávění o jejich odvážných činech a troufalých zločinech (978-80-253-5567-1)

Psanci Scarlett & Browne: Vyprávění o jejich odvážných činech a troufalých zločinech (978-80-253-5567-1)
Detail

Kniha - autor Jonathan Stroud, 352 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Přírodní katastrofa změnila Anglii k nepoznání. Lidé přežívají v opevněných městech, protože divočina kolem je plná krvežíznivých zvířat a také kanibalů. Scarlett si do divočiny troufá. Jako psanec, bankovní lupička a pistolnice v jednom totiž moc na výběr nemá. Na průzkumné výpravě najde havarovaný autobus a v něm jediného živého pasažéra – Alberta Browna. Souhlasí, že ho dostane do bezpečí. Brzy se však ukáže, že to byla chyba… (alza.cz)

Podobné produkty ako Psanci Scarlett & Browne: Vyprávění o jejich odvážných činech a troufalých zločinech (978-80-253-5567-1) , Dinosaury úžasné aktivity (978-80-567-0609-1)

Klub Tygrů Hřbitov dinosaurů (978-80-253-5258-8)

Klub Tygrů Hřbitov dinosaurů (978-80-253-5258-8)
Detail

Kniha - autor Thomas Brezina, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru! Kamarádi z Klubu Tygrů se na vlastní pěst pustí do hledání tajemného hřbitova dinosaurů, i když vědí, že při tom riskují vlastní životy. Krutý a bezohledný protihráč totiž vláká každého, kdo na pohřebiště vkročí, do smrtelné léčky. Podaří se jim záhadné místo najít a šíleného vědce zastavit? (alza.cz)

Podobné produkty ako Klub Tygrů Hřbitov dinosaurů (978-80-253-5258-8) , Žádnej anděl: moje tajná mise mezi hells angels (978-80-87525-03-6)

a b c (978-80-89816-20-0)

a b c (978-80-89816-20-0)
Detail

Kniha - autor Marianna Mlynárčiková; Nóra Ružičková, 120 stran, slovensky, brožovaná s přebalem matná Texty publikované v tejto knihe sú rozpracovaním projektov There Are More Things a Rušička automatizovaných mentálnych spojení, ktoré autorky prvýkrát prezentovali na výstave Z druhej ruky v Stredoslovenskej galérii v Banskej Bystrici v roku 2012. RAMS je skomponovaná z 365 prisvojených príkazov, inštrukcií, predpisov a odporúčaní z rôznych oblastí a období. Časť nazvaná ? a b c ? pozostáva z 1000 obrazových titulkov, ktoré autorky uvoľnili z ich vzťahov k obrazom a usporiadali do podoby akejsi asociatívnej encyklopédie. Tieto dva texty dopĺňa ešte báseň Trh márnosti, taktiež zostavená z apropriovaných textových fragmentov. Mlynárčiková a Ružičková sa aj touto knihou hlásia k intelektuálnemu odkazu Bouvarda a Pécucheta. (alza.cz)

Podobné produkty ako a b c (978-80-89816-20-0) , Padnout a vstát (978-80-253-4407-1)

Zločin slečnám nesluší: Případy pro W + W (978-80-253-3656-4)

Zločin slečnám nesluší: Případy pro W + W (978-80-253-3656-4)
Detail

Kniha - autor Robin Stevensová, 512 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Daisy Wellsová a Hazel Wongová se rozhodly založit supertajný detektivní klub. Chybí jim však záhady, které by mohly řešit. Pak ale Hazel najde v tělocvičně mrtvou učitelku, a než na místo dorazí i Daisy, tělo je pryč. Dívky jsou přesvědčené, že nešlo o nehodu, a tak se pustí do vyšetřování vraždy. Aby celou záhadu rozlouskly, musí využít všechny své špiónské triky! Podaří se jim odhalit vraha? A ustojí jejich přátelství i ty nejtěžší zkoušky? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zločin slečnám nesluší: Případy pro W + W (978-80-253-3656-4) , Zločin slečnám nesluší: případy pro w + w (978-80-253-3656-4)

Ravensburger Mezi dinosaury 100 dílků

Ravensburger Mezi dinosaury 100 dílků
Detail

Ravensburger Mezi dinosaury Prehistoričtí ještěři v pozadí s aktivní sopkou jsou motivem puzzle obrázku, který si děti mohou sestavit ze 100 dílků. Velké XXL dílky se dětem snadněji skládají. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku povrch bez reflexů pro obsažený přírodní len zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 100 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměr balení: 33,5 x 23,1 x 3,7 cm Země původu: Německo (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger Mezi dinosaury 100 dílků , Zločin a trest (978-80-7466-541-7)

Ravensburger 109579 Mezi dinosaury (4005556109579)

Ravensburger 109579 Mezi dinosaury (4005556109579)
Detail

Puzzle - 106 dílků v balení, téma zvířata, vhodné od 6 let Puzzle, po jejichž složení získáte originální obrázek plný dinosaurů, rozzáří oči každého dítěte. Po složení se tento jedinečný obrázek bude krásně vyjímat na zdi dětského pokojíčku. Obrázek se skládá ze 100 dílků, díky čemuž je tato stavebnice vhodná pro skladatele od 6 let. Skládání puzzle rozvíjí jemnou motoriku a představivost vašeho dítěte a jsou jednou z nejoblíbenějších dětských kratochvílí. Doplňující informace:Rozměry složeného obrázku:49 x 36 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger 109579 Mezi dinosaury (4005556109579) , Zločin a trest (978-80-87950-52-4)

Pedagogika (978-80-247-2993-0)

Pedagogika (978-80-247-2993-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Dagmar Čábalová, 272 stran Tato publikace slouží k základní orientaci v pedagogice jako moderní vědě. Je koncipována jako učebnice základů pedagogiky a didaktiky s úvodem do sociální pedagogiky, pedagogického výzkumu a diagnostiky žáka. Poskytuje nové pohledy na výchovu a vzdělávání a otevírá prostor k vlastnímu pedagogickému uvažování.Základním cílem učebnice je především podporovat samostatné pedagogické myšlení, tvořivost a prostřednictvím variabilních úkolů a otázek umožnit reflexi vlastního učení.Text je určen především studentům středoškolského pedagogického vzdělávání a studujícím učitelství na pedagogických i jiných fakultách, ale také začínajícím učitelům, vychovatelům a všem ostatním, kteří mají touhu po vědění a putování pedagogickou teorií a praxí. Detaily knihy: Autor: Dagmar Čábalová Rok vydání: 2011 ISBN: 978-80-247-2993-0 Počet stran: 272 (alza.cz)

Podobné produkty ako Pedagogika (978-80-247-2993-0) , Povedená dvojka bambalanda a štruntalanda (978-80-905219-9-5)

Ravensburger Puzzle Mezi dinosaury 100 XXL

Detail

Krásné dětské puzzle rozhodně potěší každého kluka, který má rád dinosaury! Puzzle Mezi dinosaury se skládají z celkem 100 dílků a jsou vhodné pro děti již od 6 let. Kvalitní provedení značky Ravensburger. (mall.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger Puzzle Mezi dinosaury 100 XXL , Tajná zbraň na ussuri (978-80-742-5023-1)

SCHMIDT Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků

SCHMIDT Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků
Detail

Rozměr složeného puzzle cca 36,1 x 24,3 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako SCHMIDT Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků , Tajná eskadra kg 200 (978-80-206-1723-1)

Manka (978-80-253-1453-1)

Manka (978-80-253-1453-1)
Detail

Kniha - autor Radek Pilař; Václav Čtvrtek, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Pohádkové příběhy o nejznámější loupežnické rodině z lesa Řaholce znají děti i z televize. Manka je druhým z dílů známé trilogie autorů Václava Čtvrtka a Radka Pilaře Rumcajs - Manka - Cipísek.V této knize se děti mohou těšit na vyprávění o chytré a důvtipné Rumcajsově ženě Mance, která se nebojí pustit do souboje třeba se samotnou císařovnou nebo knížepánem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Manka (978-80-253-1453-1) , Griša světlo a stíny (978-80-253-5778-1)

Sestřička (978-80-253-4816-1)

Sestřička (978-80-253-4816-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Katie Alenderová, 312 stran, česky Nenávist je nesmrtelná. Alex si myslí, že posedlost její mladší sestry Kasey starou panenkou je jen bláznivý rozmar. Pak se ale začnou dít další záhadné věci: dveře se samy od sebe otevírají a zavírají, voda na vypnutém vařiči vře. Dům se mění a mění se i Kasey. Její oči už nejsou modré, ale zelené. Mluví archaickým jazykem a na některé věci si vůbec nepamatuje. Roztomilá holčička je pryč, a nová Kasey – je rozzlobená. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sestřička (978-80-253-4816-1) , Cvoček a pan márinka (978-80-253-4324-1)

Finále (978-80-253-5679-1)

Finále (978-80-253-5679-1)
Detail

Elektronická kniha - Lidstvo si tak dlouho hrálo s virtuální realitou, až si virtuální realita začala pohrávat s lidmi. - ze série Hraju, abych žil, autor Dmitrij Rus, 240 stran, česky Lidstvo si tak dlouho hrálo s virtuální realitou, až si virtuální realita začala pohrávat s lidmi. Planeta Země se otřásá pod pochodujícíma nohama démonů, kteří sem vtrhli hned ze tří herních realit – Jiného světa, Diabla a HoMaM. Má se teď Gleb Nazarov zašít ve svém herním klastru, dál upevňovat svou moc a plnit pokladnici? Nebo má všeho nechat a spěchat na pomoc pozemšťanům? Stále má k dispozici všechny výhody, které skýtá Jiný svět. Může si tedy vyřídit účty se starými soky, dát lidem naději, a snad se i pokusit stát se vyvoleným. Jak se rozhodne? (alza.cz)

Podobné produkty ako Finále (978-80-253-5679-1) , Touha po absolutnu (978-80-746-2993-8)

Futurum (978-80-253-4717-1)

Futurum (978-80-253-4717-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Petra Podolová, 344 stran, česky Láska a děs v postapokalyptické Praze. Vítězná kniha třetího ročníku soutěže Hvězda inkoustu. Praha, rok 2120. Z Vltavy je vyschlé koryto, bývalým Hlavním nádražím se prohání vlak, který nezastavuje, a městem zní děsivé zvěsti. Temné postavy s rudýma očima prý sbírají mrtvé a mizí s nimi kdesi v podzemí. Dam ví, že na těch povídačkách musí něco být. Když se objeví rok pohřešovaná Dany a mluví o tom, že ji unesli a provedli s ní něco nelidského, rozhodne se Dam udělat vše pro to, aby jí lidskost vrátil. Klidně se postaví i zrůdám pekelným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Futurum (978-80-253-4717-1) , Mezi tím (978-80-260-0498-1)

Futurum (978-80-253-4717-1)

Futurum (978-80-253-4717-1)
Detail

Kniha - autor Petra Podolová, 344 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Praha, rok 2120. Z Vltavy je vyschlé koryto, bývalým Hlavním nádražím se prohání vlak, který nezastavuje, a městem zní děsivé zvěsti. Temné postavy s rudýma očima prý sbírají mrtvé a mizí s nimi kdesi v podzemí. Dam ví, že na těch povídačkách musí něco být. Když se objeví rok pohřešovaná Dany a mluví o tom, že ji unesli a provedli s ní něco nelidského, rozhodne se Dam udělat vše pro to, aby jí lidskost vrátil. Klidně se postaví i zrůdám pekelným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Futurum (978-80-253-4717-1)

Filípek (978-80-253-3925-1)

Filípek (978-80-253-3925-1)
Detail

Kniha - autor Zuzana Štelbaská, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Je po dešti a lesík kolem jezera, kam chodí Filípek s tatínkem na ryby, je krásný a voňavý. Filípka ale rybaření nebaví. Raději si v lese hraje s kamarády skřítky, obdivuje srnky, malé divočáky nebo ve vodě pozoruje pstruhy a bruslařky. Svět kolem jezera Filípek miluje. Brzy půjde poprvé do školy a nejraději by si vzal celý les s sebou. Tatínek má ale lepší nápad… (alza.cz)

Podobné produkty ako Filípek (978-80-253-3925-1)

Filípek (978-80-253-3925-1)

Filípek (978-80-253-3925-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Zuzana Štelbaská, 80 stran Inspirativní příběh pro malé čtenáře s nádhernými ilustracemi Evy Chupíkové vás zavede do voňavého lesa i k průzračnému jezírku. Je po dešti a lesík kolem jezera, kam chodí Filípek s tatínkem na ryby, je krásný a voňavý. Filípka ale rybaření nebaví. Raději si v lese hraje s kamarády skřítky, obdivuje srnky, malé divočáky nebo ve vodě pozoruje pstruhy a bruslařky. Svět kolem jezera Filípek miluje. Brzy půjde poprvé do školy a nejraději by si vzal celý les s sebou. Tatínek má ale lepší nápad… (alza.cz)

Podobné produkty ako Filípek (978-80-253-3925-1)

RAVENSBURGER Puzzle Mezi dinosaury XXL 100 dílků

RAVENSBURGER Puzzle Mezi dinosaury XXL 100 dílků
Detail

Puzzle pro děti s velkými XXL dílky. Doporučeno pro děti od 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako RAVENSBURGER Puzzle Mezi dinosaury XXL 100 dílků

Schimdt Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků (4001504561932)

Schimdt Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků (4001504561932)
Detail

Puzzle - 60 dílků v balení, téma dinosauři, nepravidelný tvar a logické, vhodné od 5 let Dlouhé zimní večery lze zkrátit skládáním puzzle. Sice spatřilo světlo světa již dávno, ale stále se jedná o nadčasovou aktivitu. Kvalitní puzzle Schmidt je vhodné od 5 let. Balení obsahuje celkem 60 dílků, jejich složení nevyžaduje příliš trpělivosti. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem. Puzzle není standardní, neboť dílky mají nepravidelný tvar. K výrobě puzzle byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně papír. Hlavní přednosti puzzle Schimdt Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, koncentraci i představivost Skládání puzzle přispívá k relaxaci Zajímavé puzzle Schmidt je svým motivem vhodné pro děti od 5 let Téma: dinosauři Balení celkem obsahuje 60 dílků Spadá mezi klasické puzzle, které jen tak nezestárne Dílky mají nepravidelný tvar K jeho výrobě slouží papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Schimdt Puzzle Mezi dinosaury 60 dílků (4001504561932)

Knihrátky s Námořnickou pohádkou: díly A a B (978-80-7496-379-7)

Knihrátky s Námořnickou pohádkou: díly A a B (978-80-7496-379-7)
Detail

Kniha - autor Lenka Špirochová; Hana H. Vatalová, 174 stran, česky Publikace Knihrátky s Námořnickou pohádkou - díly A a B z ediční řady Předčtenářská gramotnost jsou určeny pedagogům mateřských škol, kterým přináší rozsáhlý, ucelený blok aktivit založených na práci s pohádkou Ljuby Štíplové. Od základního textu se odvíjí celkem 50 různých činností vyzkoušených v praxi, s materiály vytvořenými na míru samotnými autorkami. Aktivity nabízejí různé úrovně obtížnosti,díky tomu každé dítě prožije stejnou činnost podle svých možností i schopností, a utváří si tak pozitivní vztah ke čtení a vzdělávání. S Námořnickou pohádkou od Ljuby Štíplové se ocitneme na palubě škuneru a společně s námořníky a kapitánem prožijeme dobrodružství s kapitánovou babičkou, která neumí vařit. Tu a tam si zvesela zazpíváme, nebudeme zahálet a zlepšíme si fyzickou kondici, poznáme své myšlenky a zvládneme je sdělit, budeme se cítit bezpečně a sami nikoho neohrozíme, dozvíme se nové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Knihrátky s Námořnickou pohádkou: díly A a B (978-80-7496-379-7)

Námluvy se zločinem (978-80-243-7627-1)

Námluvy se zločinem (978-80-243-7627-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Ladislav Beran, 296 stran, česky O tom, že každé námluvy nemusí skončit dobře, a námluvy se zločinem už vůbec ne, vypráví nový soubor krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana. Už názvy detektivních povídek – Ďábelský plán, Parťák, který nedržel slovo, Zaplacené alibi, Sbohem svobodo, Druhá identita, Zloděj, který neměl talent, ale i ty s poetickým názvem, jako Půlnoční blues pro starou dámu, V manželské posteli se nefauluje, Námluvy se zločinem nebo Oči, které lhaly – slibují potřebné napětí, humor i člověčinu, které jsou pro tohoto autora typické. (alza.cz)

Podobné produkty ako Námluvy se zločinem (978-80-243-7627-1)

Zločin štábního strážmistra (978-80-243-8873-1)

Zločin štábního strážmistra (978-80-243-8873-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Otomar Dvořák, 232 stran, česky Český četník Eda Ševčík v době německé okupace zastřelil odbojáře z výsadkové skupiny. Po válce byl odsouzen jako vlastizrádce, což mělo zničující dopad na jeho rodinu. Provinilcův vnuk však věří, že šlo o záludnou past, do níž byl jeho děda záměrně polapen a morálně zničen. Požádá novináře a známého spisovatele Hofmana, jehož předek sloužil na stejné četnické pátrací stanici v Táboře a s Ševčíkem se přátelil, aby mu pomohl očistit dědovu památku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zločin štábního strážmistra (978-80-243-8873-1)

Touha po absolutnu (978-80-746-2993-8)

Touha po absolutnu (978-80-746-2993-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Viliam Poltikovič, 264 stran Kniha je určena nejen zájemcům o Indii a východní kultury, ale i těm, kdo hledají duchovní poznání a smysl bytí i veškerého stvoření. Vždyť Indie prostřednictvím buddhismu a jógy ovlivnila nejen celou Asii, ale v několika posledních desetiletích i západní svět. Jógových a buddhistických center jsou na Západě tisíce a indičtí svatí muži i významní buddhističtí mniši dnes jezdí i sem. Lidé ze Západu zase hojně navštěvují indické duchovní mistry v jejich domovině, kde se jim dostane odpovědí širších a hlubších, než jaké naleznou v tradiční domácí kultuře. Svět svatých mužů Indie má přiblížit právě tato kniha. Vyvstává v ní živá duchovní tradice prastaré Indie, kterou nesou indičtí svatí muži, s nimiž autor knihy žil a putoval během natáčení řady dokumentárních filmů. Viliam Poltikovič je režisér dokumentárních filmů. Natočil řadu filmů o Romech, léčitelství, psychotronice, o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Touha po absolutnu (978-80-746-2993-8)

Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)

Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Kateřina Petrusová, 376 stran Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství? Detaily knihy: Autor: Petrusová Kateřina Rok vydání: 2012 ISBN: 978-80-253-1354-1 Počet stran: 376 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)

Laskavý jed (978-80-253-5400-1)

Laskavý jed (978-80-253-5400-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Laskavý jed, autor Natalie Mae, 376 stran, česky První díl napínavé fantasy série ve stylu knih Holly Blackové Zahru sní o tom, že opustí rodnou Ateru a zažije dobrodružství, která zná jen z příběhů. Je však pouhá Zaříkávačka, takže její místo je ve stájích, kde pečuje o koně a dobytek. Vše se změní, když vládce země vyhlásí smrtící závod přes poušť, ve kterém se jeho tři potomci mají utkat o následnictví. Zahru se shodou nešťastných okolností stane tou, které budou všichni usilovat o život. Dokáže objevit záblesk naděje i v této bezvýchodné situaci? (alza.cz)

Podobné produkty ako Laskavý jed (978-80-253-5400-1)

Hurvínkovo přání (978-80-253-2740-1)

Hurvínkovo přání (978-80-253-2740-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Ondřej Lážnovský, Martin Klásek, 48 stran Být malým klukem Hurvínka nebaví! Musí poslouchat taťuldu, a když ho ještě ke všemu pokladní nepustí do kina na premiéru jeho nejoblíbenějšího filmového hrdiny, protože je ještě malý, má toho dost. Bloumá nešťastně prázdnou pasáží, když uslyší písničku starého flašinetáře. Kde se tu tak najednou vzal? Jak se ukáže, není to jen tak obyčejný flašinetář, ale kouzelný dědeček, který může Hurvínkovi splnit přání. Hurvínek nemusí dlouho přemýšlet, přeje si být DOSPĚLÝ! Jestli se mu jeho přání vyplní a v dospělém těle bude tak šťastný, jak očekával, to prozradí tento pohádkový příběh. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovo přání (978-80-253-2740-1)

Rudá špionka (978-80-253-5129-1)

Rudá špionka (978-80-253-5129-1)
Detail

Elektronická kniha - Co všechno je člověk ochoten udělat pro to, aby se zvednul ze dna? - autor Elizabeth Blackwellová, 288 stran, česky Co všechno je člověk ochoten udělat pro to, aby se zvednul ze dna?Válka a revoluce rozmetaly svět, ve kterém Naďa, dcera ruských aristokratů, dosud žila. Rodina přišla o veškerý majetek i občanská práva. Ve snaze zajistit si pohodlný život se provdá za horlivého bolševika a další vypočítavý čin následuje.Jako špionka Sovětů odjíždí do Paříže, kde je okamžitě vtažena do zrádného světa tajemství a falše. Sužována svědomím a okouzlena zakázanou milostnou aférou se zaplete do spiknutí, které končí šokující vraždou… (alza.cz)

Podobné produkty ako Rudá špionka (978-80-253-5129-1)

Sleduješ mě? (978-80-253-4915-1)

Sleduješ mě? (978-80-253-4915-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Vincent Ralph, 336 stran, česky Jessinu mámu před deseti lety zavraždil Stračí muž. Byla jeho první obětí, ne však tou poslední. Teď se z Jess stala hvězda reality show, kterou na YouTube sledují miliony diváků. Nechce být populární, má jiný plán. Konečně dopadnout vraha své matky. Celý svět vidí každičký její pohyb. A stejně tak Stračí muž… (alza.cz)

Podobné produkty ako Sleduješ mě? (978-80-253-4915-1)

Zrada vítězů (978-80-253-4126-1)

Zrada vítězů (978-80-253-4126-1)
Detail

Elektronická kniha - Zrada má řadu podob. Některá jen bolí, kvůli jiným se umírá… 2. díl bestsellerové trilogie. - autor Marie Rutkoski, 384 stran Zrada má řadu podob. Některá jen bolí, kvůli jiným se umírá… 2. díl bestsellerové trilogie. Kestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonomii. Sama se však ocitla ve zlaté kleci císařského paláce. Svoje nové postavení ovšem hodlá maximálně využít. Chce změnit kruté válečné taktiky svého národa, a tak se bez Arinova vědomí stává tajnou informátorkou herranského ministra špionáže. Pouští se do nebezpečné hry, za kterou hrozí trest nejvyšší – smrt. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zrada vítězů (978-80-253-4126-1)

Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)

Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)
Detail

Elektronická kniha ze série Série Bavettovi, autor Kateřina Petrusová, 376 stran Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství? (alza.cz)

Podobné produkty ako Nebezpečná láska (978-80-253-1354-1)

Zlomená láska (978-80-253-5497-1)

Zlomená láska (978-80-253-5497-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Zatracená láska, autor Tess M. Puffrová, 296 stran, česky Jeho pečlivě skrývaná tajemství začínají vyplouvat na povrch. Bude ho i přesto dál milovat? Pokračování romance Zatracená láska. Anna a Maddox překonali nedůvěru okolí i nesouhlas Anniných rodičů a konečně tvoří oficiální pár. Místo toho, aby si užívali šťastné chvilky, jejich vztah balancuje na hraně. Maddox si dává za vinu tragické události uplynulých dní. Anna se cítí odmítaná a nejistá, navíc ji trápí Maddoxova temná minulost. Na povrch totiž začnou vyplouvat další pečlivě skrývaná tajemství, která ohrožují víc než jen jejich vztah… (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlomená láska (978-80-253-5497-1)

Rudá špionka (978-80-253-5129-1)

Rudá špionka  (978-80-253-5129-1)
Detail

Kniha - autor Elizabeth Blackwellová, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Co všechno je člověk ochoten udělat pro to, aby se zvednul ze dna?Válka a revoluce rozmetaly svět, ve kterém Naďa, dcera ruských aristokratů, dosud žila. Rodina přišla o veškerý majetek i občanská práva. Ve snaze zajistit si pohodlný život se provdá za horlivého bolševika a další vypočítavý čin následuje.Jako špionka Sovětů odjíždí do Paříže, kde je okamžitě vtažena do zrádného světa tajemství a falše. Sužována svědomím a okouzlena zakázanou milostnou aférou se zaplete do spiknutí, které končí šokující vraždou… (alza.cz)

Podobné produkty ako Rudá špionka (978-80-253-5129-1)

Hypotéza lásky (978-80-253-5231-1)

Hypotéza lásky (978-80-253-5231-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Laura Stevenová, 248 stran, česky Romantická komedie o dívce, která se snaží přijít na to, kým je. Caro je neuvěřitelně chytrá. Miluje vědu a stipendium na vysokou má v kapse. Čeho se jí však nedostává, je sebevědomí. Neustále o sobě pochybuje, takže když se doslechne o tom, že vědci testují pilulky, po jejichž užití se člověk stane pro své okolí neodolatelně přitažlivým, rozhodne se je vyzkoušet. To, co následuje, její nejistoty ale nerozptýlí. Má o ni její tajná láska zájem ze své vlastní vůle? Jsou její city ke kamarádce vedlejším účinkem? (alza.cz)

Podobné produkty ako Hypotéza lásky (978-80-253-5231-1)

Zimní hříbě (978-80-253-5244-1)

Zimní hříbě (978-80-253-5244-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Susanna Baileyová, 232 stran, česky Některá pouta nezlomí ani nepřízeň osud. Jedenáctiletá Abbie je umístěna do pěstounské rodiny, protože její máma nezvládá pití a nedokáže se o ni starat. Na odlehlou farmu přijíždí plná vzdoru a vzteku. Její zlost prolomí až žádost, aby se postarala o hříbě, které se našlo opuštěné ve sněhu a bez pomoci by nepřežilo. Pouto, které mezi nimi vznikne, otevře dívce oči. Uvědomí si Abbie, že dobré místo pro život je tam, kde jsou na sebe lidé hodní a dokážou si pomáhat? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zimní hříbě (978-80-253-5244-1)
Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury (978-80-253-2993-1), Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury, Tajná dvojka A + B Zločin mezi dinosaury (978-80-253-5212-0), Tajná dvojka A + B – Zbloudilá střela (978-80-253-3427-0), Tajná dvojka A + B Zbloudilá střela (978-80-253-5213-7), Případ ztraceného koně: Tajná dvojka (978-80-262-1403-8), Tajná zoo Hrozba stínů (978-80-253-4465-1), Zločin slečnám nesluší (978-80-253-3656-4), Ravensburger 109579 Mezi dinosaury (4005556109579), Tajná zoo: Podivné zmizení (978-80-253-4274-9), H2O a tajná vodní mise (978-80-87618-01-1), Magický expres Mezi světlem a stíny (978-80-253-4920-5), Fable Mezi zloději (978-80-253-5496-4), Pedagogika (978-80-247-2993-0), Jak Kubík zachránil dinosaury a babičku (978-80-7617-521-1), Zločin štábního strážmistra (978-80-243-8873-1), Mezi císařem a papežem (978-80-861-8297-1), Dinosaury Úžasné aktivity (978-80-567-0609-1), Žádnej anděl: Moje tajná mise mezi Hells Angels (978-80-87525-03-6), Padnout a vstát (978-80-253-4407-1), Zločin slečnám nesluší: Případy pro W + W (978-80-253-3656-4), Zločin a trest (978-80-7466-541-7), Zločin a trest (978-80-87950-52-4), Povedená dvojka Bambalanda a Štruntalanda (978-80-905219-9-5), Tajná zbraň na Ussuri (978-80-742-5023-1), Tajná eskadra KG 200 (978-80-206-1723-1), Griša Světlo a stíny (978-80-253-5778-1), Cvoček a pan Márinka (978-80-253-4324-1), Touha po absolutnu (978-80-746-2993-8), Mezi tím (978-80-260-0498-1)