Tablety na odčervení psa gallus

Našli jsme pro tebe Tablety na odčervení psa gallus. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Tablety na odčervení psa gallus

Petr Gallus: Pravda, univerzita a akademické svobody

Petr Gallus: Pravda, univerzita a akademické svobody

Co je pravda? Má pravdu věda? Je místem pravdy univerzita se svými akademickými svobodami? Otázka po pravdě je prý tou nejfilosofičtější otázkou vůbec. (mall.cz)

Kronika a činy polských knížat a vládců - Anonymus Gallus

Kronika a činy polských knížat a vládců - Anonymus Gallus

Gall Anonym je autorem první polské kroniky, která vznikla mezi léty 1112-1117, tj. nedlouho před Kosmovou kronikou. Její autor není blíže znám. Zřejmě byl členem kanceláře Boleslava Křivoústého. Pozdějšího přízviska Gall Anonym se mu dostalo pro jeho předpokládaný francouzský původ. Dílo, rozčleněné do tří knih, líčí dějiny polského státu od jeho počátků v 8. století a vládu Piastovců až k roku 1113, do doby Boleslava III. Křivoústého, jehož chtěl autor svým dílem zvlášť oslavit. Jedná se o velmi cenný pramen nejen k nejranějším polským dějinám,který poskytuje i řadu důležitých údajů k celému středoevropskému regionu, včetně vzájemných vztahů mezi českým a polských státem. (patro.cz)

Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks …

Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks (8595237018482)

Doplněk stravy pro psy vhodný pro plemena všech velikostí, forma: tableta, 70 tablet v balení, účel: na trávení Špatné trávení psa se nevyplácí podceňovat. Pokud se u vašeho pejska vyskytnou trávicí obtíže, je vhodné je řešit. Jedna z možností je podávání doplňku stravy pro psy Fitmin dog Purity Zažívání a detoxikace - tablety 70 ks, které podporují detoxikaci organismu a dokážou podpořit i prospěšnou střevní mikroflóru. Zklidní zažívání při výskytu zažívacích problémů jako jsou gastroenteritidy, průjmy apod., během plánovaného odčervení psa a v období, kdy ho převádíte na nové krmivo. Díky obsahu huminových kyselin (Humac), Chlorelly, pivovarských kvasnic, prebiotik, probiotik a dalších účinných látek působí příznivě na trávicí trakt psů. Výživový doplněk české tradiční firmy FITMIN… (alza.cz)

GLO Tablety Hořčík 100 tablet.

GLO Tablety Hořčík 100 tablet.

Doplněk stravy Tbl. Hořčík GLO je minerální přípravek s obsahem hořčíku. Hořčík je obsažen ve formě organického mléčnanu hořečnatého. Komfortní užívání polykacích tablet. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.Balení obsahuje 100 tablet. (benu.cz)

Allnature Moringa tablety 60 tablet

Allnature Moringa tablety 60 tablet

Allnature Moringa tablety 60 tbl. Moringa je strom pocházející z podhůří Himalájí, který se dnes pěstuje v subtropických a tropických oblastech při teplotách od 25 do 40°C a ve výškách do 1 000 m nad mořem. (pilulka.cz)

Stevia Natusweet tablety tablety 300

Stevia Natusweet tablety tablety 300

Stevia Natusweet tablety tbl.300 Stolní sladidlo přírodního původu z extraktů rostliny Stevia rebaudiana. Nekalorická náhrada cukru, alternativa umělým sladidlům. (pilulka.cz)

KNEIPP šumivé tablety na podporu odvodnění 20 tablet (4008233043050)

KNEIPP šumivé tablety na podporu odvodnění 20 tablet (4008233043050)

Doplněk stravy – 20 šumivých tablet, obsahují výtažky z listů kopřivy dvoudomé, hořčík, vápník, vitamíny C a E, kofein, ananasová příchuť, neobsahují lepek, laktózu a látky živočišného původu /* zelena */ #celek .blok.druhy .popisek { background-color: rgb(237, 255, 234); } #celek .blok.druhy .popisek-obal { background-color: rgb(82, 223, 62); } #celek .blok.treti .vlastnosti ul li:before { border-right: 2px solid rgb(59, 194, 40); border-bottom: 2px solid rgb(59, 194, 40); } Změna barevného stylu šablony pro sportovní výživu Zelená Modrá Fialová Červená Oranžová Žlutá #celek button { padding: 5px 10px 5px 10px; } function zmenitBarvu(barva) { … (alza.cz)

Držák na tablet iPega 9150 pro tablety, na opěrku

Držák na tablet iPega 9150 pro tablety, na opěrku

Držák iPega PG-9150 Na zadním sedadle se cestující nemusí nudit – a to ani dospělí, ani děti. Soustřeďte se na řízení a nechte je, aby se zabavili s konzolí Nintendo Switch nebo libovolným chytrým telefonem či tabletem se šířkou v rozmezí 35–110 mm. Vaši pasažéři nebudou muset zařízení držet v ruce. Ve zvolené poloze ho spolehlivě zajistí držák iPega PG-9150, který jednoduše nacvaknete na tyče hlavové opěrky na předním sedadle. Zvolený zábavní přístroj pak můžete otáčet nebo naklánět tak, aby na něj diváci dobře viděli. (euronics.cz)

Protefix aktivní čistící tablety na zubní protézu, 66 tablet

Protefix aktivní čistící tablety na zubní protézu, 66 tablet

Čistící tablety Protefix® s vysokým obsahem aktivního kyslíku dokonale čistí a mají dezodorační účinek.Čistící tablety Protefix® s vysokým obsahem aktivního kyslíku dokonale čistí a mají dezodorační účinek. Samočinné čištění proběhne do 15 minut. Odstraňuje zbytky jídla, kávy, čaje a nikotinu. Použití: Rozpusťe jednu tabletu ve sklenici vlažné vody. Zubní náhradu ponechejte ve sklenici po dobu 15 minut. (profimed.cz)

KNEIPP Odvodnění šumivé tablety 20 tablet

KNEIPP Odvodnění šumivé tablety 20 tablet

Kneipp odvodnění šumivé tablety je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, které obsahují výtažky z listů kopřivy dvoudomé, hořčík, vápník, vitamíny C a E a kofein. Kopřiva přispívá k normální funkci močových cest. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Nápoj má příjemnou ananasovou příchuť a neobsahuje cukr, lepek, laktózu ani látky živočišného původu. Balení obsahuje 20 tablet. (benu.cz)

Energetické Tablety Nutrend Carbonex 12 Tablet

Energetické Tablety Nutrend Carbonex 12 Tablet

Energetické tablety obohacené o energizující a stimulující látky: kofein, taruin, hořčík, vitamin C, L-Carnosin, L-Alanin a BCAA.. Energetické tablety CARBONEX obohacené o energizující a stimulující látky – kofein, taruin, hořčík, vitamin C, L-Carnosin, L-Alanin a BCAA v optimálním poměru 2:1:1. Převaha rychle využitelné formy energie. Celkový efekt se umocňuje rozpuštěním tablety v ústech, kdy dochází k prostupu účinných látek přes sliznici. BCAA – L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin v optimálním poměru 2:1:1 pro ochranu svalové hmoty. L-Alanin a Carnosin jsou látky snižující zakyselení organismu. Taurin pro posílení nervosvalových funkcí a oddálení psychické únavy. Hořčík prevence vzniku nervosvalových a svalových křečí. CARBONEX je určený pro: okamžité dodání rychle využitelné energie,… (insportline.cz)

Beaphar IRISH CAL tablety - 150 tablet

Beaphar     IRISH CAL tablety - 150 tablet

Irish Cal Tablets je chutné doplňkové vitaminové krmivo pro psy a kočky. Tabletky jsou ve tvaru srdce a mají oblíbenou játrovou příchuť. Vhodné zejména pro štěňata a koťata, březí a kojící kočky a feny. Směs vysoce kvalitních minerálů Pro správný růst kostry, silné zuby dobrý sluch Působí jako prevence proti mnoha nemocem pohybového aparátu (krmeni.cz)

Dr.Müller Panthenol tablety 40mg 24 tablet

Dr.Müller Panthenol tablety 40mg 24 tablet

Panthenol tablety 40mg tbl.24 Přípravek s obsahem kyseliny pantothenové přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. (pilulka.cz)

Kneipp Odvodnění šumivé tablety 20 tablet

Kneipp Odvodnění šumivé tablety 20 tablet

KNEIPP Odvodnění šumivé tablety 20 tablet Kneipp Odvodnění šumivé tablety mají vyvážené složení (hořčík, vápník, kofein a extrakt z listu kopřivy dvoudomé), které zabraňuje zadržování vody v těle a podporuje zrychlení metabolismu. Zefektivňují tak účinek odvodňovací kúry. (pilulka.cz)

Eleuterokokové tablety Stosil 4.7g= 10 tablety

Eleuterokokové tablety Stosil 4.7g= 10 tablety

Eleuterokokové tablety Stosil 4.7g=10tbl. Firma MedinTerra Brno připravila výrobky, v nichž nahradila vesměs všechny lihové extrakty za tabletované či tobolkové suché extrakty. (pilulka.cz)

Gingio tablety perorální tablety film 100x40mg

Gingio tablety perorální tablety film 100x40mg

Gingio tablety por.tbl.flm.100x40mg Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení. (pilulka.cz)

Desen Allnature Stevia tablety 300 tablet

Desen  Allnature Stevia tablety 300 tablet

Allnature Stevia tablety 300 tbl. Sladidlo přírodního původu ve formě tablet. Vyrobeno z extraktu listů rostliny Stevia Rebaudiana, která je vhodná jakožto náhražka cukru při snižování váhy. (pilulka.cz)

Dr.Müller Panthenol tablety 100mg 24 tablet

Dr.Müller Panthenol tablety 100mg 24 tablet

Panthenol tablety 100mg tbl.24 Přípravek s obsahem kyseliny pantothenové přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. (pilulka.cz)

Multivitamínové tablety beaphar cat snaps 75 tablet

Multivitamínové tablety beaphar cat snaps 75 tablet

Multivitamínové tablety Cat Snaps jsou doplňkové krmivo pro kočky s oblíbenou krevetovou příchutí. Poskytují veškeré nezbytné živiny pro zdravý a šťastný život vaší kočky Taurin podporuje činnost srdce, mozku a očí Biotin pro zdravou srst a pokožku Dávkování: Na 1 kg tělesné váhy 1-4 tablety denně. Zajistěte přístup k čerstvé pitné vodě. Složení: mléko a mléčné výrobky, cukry, minerální látky, měkkýši a korýši (> 4 % krevety), kvasnice, maso a živočišné produkty, oleje a tuky Analytické složky: hrubý protein 8,7 %, hrubá vláknina 7 %, hrubé oleje a tuky 2,7 %, hrubý popel 12,3 %, vlhkost 4,4 %, vápník 1,7 %, fosfor 1,2 %, draslík 0,03 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,01 % Nutriční doplňkové látky: biotin 1400 m.j./kg, taurin 870 mg/kg, antioxidanty Uchovávejte při teplotě do 25 °C na suchém… (superzoo.cz)

Diochi Vitamín Tropic šumivé tablety 20 tablet

Diochi Vitamín Tropic šumivé tablety 20 tablet

Vitamín Tropic šumivé tablety osvěžující nápoj s vitamínem C a s flavonoidy z tropického ovoce Camu Camu a z moruše. Flavonoidy a vitamín C podporují zdravý imunitní systém, pomáhají chránit vaše buňky a tkáně před oxidačním poškozením. (mall.cz)

Diochi Vitamín Citrus šumivé tablety 20 tablet

Diochi Vitamín Citrus šumivé tablety 20 tablet

Vitamín Citrus je osvěžující nápoj s vitamínem C a s flavonoidy z tropického ovoce Amla. Obě látky obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit Vaše buňky a tkáně před oxidačním poškozením. (mall.cz)

Litorsal šumivé tablety citron-máta 24 tablet

Litorsal šumivé tablety citron-máta 24 tablet

Litorsan šumivé tablety s příchutí citron a máta doplňují tekutiny, minerály a elektrolyty, navíc dodávají energii. Používají se při dehydrataci. Balení obsahuje 24 šumivých tablet. (benu.cz)

Corega tablety čistící Whitening, 30 ks tablet

Corega tablety čistící Whitening, 30 ks tablet

COREGA Whitening čistící tablety na zubní náhrady, 30 tablet. Micro Clean formula.COREGA Whitening čistící tablety na zubní náhradyMicro Clean formula. Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach z úst. Pomáhají chránit půovdní bělost zubní náhrady. Návod k použití: 1. Vlože tabletu Corega do takového množství teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření celkové nebo částeční zubní náhrady. 2. Náhradu nechejte ponořenou ve vzniklém roztoku 3-5 minut, poté ji dočistěte měkkým zubním kartáčkem. 3. Náhradu dobře opláchněte pod tekoucí vodou. Zbytek roztoku ihned po použití vylijte. Vhodné také pro namáčení vyjímatelných ortodontických aparátů. Upozornění: Nevkládejte tablety do úst ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu. Po… (profimed.cz)

Celaskon® ochucené tablety 100mg 30 tablet

Celaskon® ochucené tablety 100mg 30 tablet

Celaskon 100mg ochucené tablety 100mg tbl.nob.30 Vitamín C se užívá při předcházení a léčbě nedostatku vitamínu C, nejčastěji při jeho zvýšené potřebě, v období infekčních onemocnění. Tabletová forma vitamínu nabízí rychlejší nástup účinku. (pilulka.cz)

Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu tbl.30 Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu na citlivý močový měchýř, posiluje funkci močového měchýře a svalstva pánevního dna. Nechtěný únik moči je pro mnoho žen velmi rozšírený problém. Slabostí močového měchýře je postižena téměř každá čtvrtá žena. K nechtěnému úniku moči zde dochází kvůli oslabenému svalstvu močového měchýře a pánevního dna při tělesné námaze, při zvedání věcí a chůzi do schodu, ale také při smíchu, kašli nebo kýchnutí. (pilulka.cz)

Steviola tablety stevia v dávkovači 300 tablet

Steviola tablety stevia v dávkovači 300 tablet

STEVIOLA tablety stevia v dávkovači 300 tablet Přírodní sladidlo ze stévie sladké v tabletách. Stevia sladká, vhodná pro diabetiky, celiaky a všechny, kteří si hlídají přísun kalorií. Vhodná při redukčních dietách. (pilulka.cz)

Walmark Marťánci cucavé tablety malina 30 tablet

Walmark Marťánci cucavé tablety malina 30 tablet

Walmark Marťánci cucavé tablety malina tbl.30 Marťánci jsou komplexem vitamínů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet s malinovou příchutí. (pilulka.cz)

Držák na tablet iPega 9150 pro tablety, na opěrku (PG-9150)

Držák na tablet iPega 9150 pro tablety, na opěrku (PG-9150)

držák konzole/smartphonu/tabletu • upevnění na hlavovou opěrku v autě • určený pro konzole Nintendo Switch a telefony a tablety se šířkou 35–110 mm • možnost otočení o 360° a naklonění Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Jamieson Multi Kids multivitamín tablety na cucání pro děti 60 tablet

Jamieson Multi Kids multivitamín tablety na cucání pro děti 60 tablet

JAMIESON Kids Multivitamin cucací tbl.60 Multivitamín s obsahem 17 výživných látek včetně železa pro dětský organizmus ve vývoji. Bez umělých barviv, příchutí a aspartamu se základem v přírodní směsi ovoce a zeleniny. (pilulka.cz)

Preventan Clasic 30 tablet + Quattro citron 12 tablet

Preventan Clasic 30 tablet + Quattro citron 12 tablet

Preventan Clasic tbl.30 + Quattro citron tbl.12 Doplněk stravy se sladidlem Preventan Clasic je určen speciálně pro dlouhodobé užívání. Obsahuje jedinečnou směs biologicky aktivních látek ProteQuine (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

Aquamar Náhradní tablety do testeru CL (10 tablet)

Aquamar Náhradní tablety do testeru CL (10 tablet)

Náhradní tablety do testeru na měření chloru. Plato – 10 tablet. (mall.cz)

Držák na tablet JOBY GripTight Mount Pro (Tablet)

Držák na tablet JOBY GripTight Mount Pro (Tablet)

JOBY GripTight Mount Pro Upevněte svůj tablet do držáku, abyste mohli snadno fotit na výletech, pořizovat selfiíčka s přáteli, nebo třeba zahájit videochat s rodinou. Držák JOBY GripTight Mount Pro má celokovové tělo, které je mimořádně stabilní a pevné. Příslušenství se hodí k univerzálnímu použití s různými značkami a modely tabletů se šířkou v rozmezí 128 až 198 mm. Pomocí fixní aretace se ramena držáku automaticky přizpůsobí tabletu a upevní ho stabilně, aby nehrozilo jeho vyklouznutí. Možnost připojení ke stativu Tablet můžete nastavit k používání ve vertikální i horizontální poloze, jak potřebujete. Držák lze používat samostatně, nebo ho snadno zvládnete připevnit ke stativu. Poslouží vám k tomu univerzální závit 1/4". Kolem upínacích plošek má držák umístěnou měkkou gumu, aby při… (euronics.cz)

Rozpustné Tablety Nutrend Isodrinx Tabs, 12 Tablet Citron

Rozpustné Tablety Nutrend Isodrinx Tabs, 12 Tablet  Citron

Praktická varianta nápoje isodrinx ve formě rozpustných tablet, hydratace organismu, dodání energie v průběhu sportovního výkonu, isotonické ředění, hypotonické ředění, progresivní sacharid isomaltulóza (Palatinose™).. Rozpustné tablety Nutrend Isodrinx Tabs jsou praktickou variantou nápoje Isodrinx ve formě zozpustných tablet. Jejich funkcí je hydratace organismu a dodání energie v průběhu sportovního výkonu. Mají možnost isotonického ředění pro aktivity s velmi vysokou intenzitou a relativně krátkou dobou trvání (cca do 60 minut) a také možnost hypotonického ředění nápoje užívejte v průběhu u aktivit s nižší intenzitou výkonů a s delší dobou trvání (nad 60 minut).  Navíc rozpustné tablety Nutrend Isodrinx Tabs obsahují speciální sacharid isomaltulózu (Palatinose™), která je považována… (insportline.cz)

Rozpustné Tablety Nutrend Isodrinx Tabs, 12 Tablet Malina

Rozpustné Tablety Nutrend Isodrinx Tabs, 12 Tablet  Malina

Praktická varianta nápoje isodrinx ve formě rozpustných tablet, hydratace organismu, dodání energie v průběhu sportovního výkonu, isotonické ředění, hypotonické ředění, progresivní sacharid isomaltulóza (Palatinose™).. Rozpustné tablety Nutrend Isodrinx Tabs jsou praktickou variantou nápoje Isodrinx ve formě zozpustných tablet. Jejich funkcí je hydratace organismu a dodání energie v průběhu sportovního výkonu. Mají možnost isotonického ředění pro aktivity s velmi vysokou intenzitou a relativně krátkou dobou trvání (cca do 60 minut) a také možnost hypotonického ředění nápoje užívejte v průběhu u aktivit s nižší intenzitou výkonů a s delší dobou trvání (nad 60 minut).  Navíc rozpustné tablety Nutrend Isodrinx Tabs obsahují speciální sacharid isomaltulózu (Palatinose™), která je považována… (insportline.cz)

Profimass PROFI CAFFEINE 60+10 TABLET NS - Tablety

Profimass PROFI CAFFEINE 60+10 TABLET  NS - Tablety

Profimass PROFI CAFFEINE 60+10 TABLET v akci 60+10 tablet ZDARMA. Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě. (sportisimo.cz)

Dr.Muller Anginal tablety s islandským lišejníkem 16 tablet

Dr.Muller  Anginal tablety s islandským lišejníkem 16 tablet

Anginal tablety s island.lišejníkem tbl.16 Doplněk stravy se sladidly. Napomáhá k normální činnosti dýchacích cest a napomáhá k přirozené obranyschopnosti. (pilulka.cz)

Dr.Muller Anginal tablety se šalvějí+lékořicí 16 tablet

Dr.Muller  Anginal tablety se šalvějí+lékořicí 16 tablet

Anginal tablety se šalvějí+lékořicí tbl.16 Doplněk stravy se sladidlem. Napomáhá k normální činnosti dýchacích cest a pomáhá udržovat čisté dýchací cesty. (pilulka.cz)

Dr.Muller Anginal tablety s heřmánkem+slézem 16 tablet

Dr.Muller  Anginal tablety s heřmánkem+slézem 16 tablet

Anginal tablety s heřmánkem+slézem tbl.16 Doplněk stravy se sladidlem. Napomáhá k normální činnosti dýchacích cest a pomáhá udržovat čisté dýchací cesty. (pilulka.cz)

Favea Riboflavin Tablety s postupným uvolňováním 30 tablet

Favea Riboflavin Tablety s postupným uvolňováním 30 tablet

Riboflavin tbl.30 s postupným uvolňováním Riboflavin s prodlouženým uvolňováním je doplněk stravy, který patří do skupiny vitamínů B. Napomáhá k udržení normálního stavu pokožky, sliznic a červených krvinek a je nezbytný pro správnou funkci nervové soustavy. (pilulka.cz)

Jamieson Vitamín C 500mg tablety na cucání s příchutí hrozna 120…

Jamieson Vitamín C 500mg tablety na cucání s příchutí hrozna 120 tablet

JAMIESON Vitamín C 500mg s přích.hrozn.vínatbl.120 Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k optimální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa. (pilulka.cz)

Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek + Šumivé tablety na…

Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek + Šumivé tablety na odvodnění 20 tablet

Kneipp 3 bylinky na odvodnění + Kneipp Šumivé tablety na odvodnění,20tab Výhodné balení produktů na odvodnění: Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek + Šumivé tablety na odvodnění 20 tablet. (pilulka.cz)

Jamieson Vitamín C 500 mg tablety na cucání s příchutí pomeranče 120…

Jamieson Vitamín C 500 mg tablety na cucání s příchutí pomeranče 120 tablet

JAMIESON Vitamín C 500mg pomeranč tbl.na cuc.120ks Vitamín C ve formě tablet na cucání s přírodní osvěžující pomerančovou příchutí s obsahem podpůrné směsi z přírodních zdrojů z rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpighie (Acelora lysá) a šípků. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k optimální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa. (pilulka.cz)

Penco Hořčíkové tablety MEGA TABS MAGNESIUM 50 cucavých tablet

Penco Hořčíkové tablety MEGA TABS MAGNESIUM 50 cucavých tablet

Penco® Mega Tabs Magnesium jsou energetické glukózové tablety s hořčíkem, beta-alaninem a antioxidačním systémem proti křečím a oxidačnímu stresu. (mall.cz)

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Happy Pills 75 tablet byl přímo vyvinut ke zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění. (mall.cz)

Držák na tablet JOBY GripTight Mount Pro (Tablet) (E61PJB01394)

Držák na tablet JOBY GripTight Mount Pro (Tablet) (E61PJB01394)

držák na tablet • celokovové tělo • pro tablet s šířkou 128 až 192 mm • fixní aretace • vertikální/horizontální poloha • měkká guma kolem upínacích plošek • 1/4" závit pro uchycení na stativ Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Cif tablety do myčky All-in-1 46 tablet

Cif tablety do myčky All-in-1 46 tablet

Tablety Cif odstraňují odolné skvrny z nádobí a zajišťují čistotu při každém umytí. Tablety na nádobí obsahují 70 % přírodně odvozených složek, obal je plně recyklovatelný. Jsou vhodné pro mytí v ekologických i krátkých cyklech. Splňují všechny požadavky pro Ecolabel. (mall.cz)

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Happy Pills 75 tablet byl přímo vyvinut ke zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění. Látky obsažené v doplňku stravy Happy Pills podporují funkčnost centrální nervové soustavy a jsou nezbytné pro vznik serotoninu a melatoninu, dvou hormonů "dobré nálady", které pomáhají stabilizovat úroveň přenosu nervových vzruchů, jenž je spojována s celkovou depresí organismu, poruchami spánku a podrážděnosti. Zároveň také napomáhají uvolňovat energii z potravy, potlačují únavu a probouzí bdělost. (vivantis.cz)

Imodium Rapid 2mg tablety disperg. v ústech 6 tablet

Imodium Rapid 2mg tablety disperg. v ústech 6 tablet

Imodium Rapid 2mg tablety disperg. v ústech 6 IMODIUM RAPID je lék proti průjmu. Zahušťuje při průjmu stolici a snižuje její častost. Užívá se při náhle vzniklém (akutním) průjmu nebo po poradě s lékařem při dlouhodobém (chronickém) průjmu. Tablety se pokládají na jazyk, kde se rychle rozpustí. (pilulka.cz)

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Vetrisol Happy Pills 75 tablet + Happy Imun 30 tablet

Happy Pills 75 tablet byl přímo vyvinut ke zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění. Látky obsažené v doplňku stravy Happy Pills podporují funkčnost centrální nervové soustavy a jsou nezbytné pro vznik serotoninu a melatoninu, dvou hormonů "dobré nálady", které pomáhají stabilizovat úroveň přenosu nervových vzruchů, jenž je spojována s celkovou depresí organismu, poruchami spánku a podrážděnosti. Zároveň také napomáhají uvolňovat energii z potravy, potlačují únavu a probouzí bdělost. (prozdravi.cz)

ECOVER Tablety na praní 960g

ECOVER Tablety na praní 960g

Tablety na praní 960 g Ecover Ekologické tablety na praní Ecover. Šetří životní prostředí a zároveň prádlo účinně vyperou a krásně provoní. Vhodné i pro citlivější pokožku. (pilulka.cz)

Media-Tech TABLET UNIVERSAL POWER ADAPTOR napájeci adaptér pro tablety

Media-Tech TABLET UNIVERSAL POWER ADAPTOR napájeci adaptér pro tablety

Doplňující informace6 hladin napětí: 3, 5, 6, 7,5, 9, 12V8 snadno odnímatelných zástrčekMaximální proud 2500mAZabezpečení před přetíženímDalší informacewww.media-tech.eu [LINK] (patro.cz)

Somat All in 1 tablety do myčky nádobí 48 tablet

Somat All in 1 tablety do myčky nádobí  48 tablet

Tableta do myčky nádobí pro čisté a zářivé nádobí. Objev čisticí sílu Somat tablet. Somat All in 1 zaručí účinné čištění se silou kyseliny citrónové. Čisté a zářivé nádobí bez námahy.Vlastnosti Čisticí prostředek Proti skvrnám od čaje a kávy Rychlá rozpustnost Leštidlo Funkce soli Proti mastnotě Ochrana myčky nádobí Působí už při 40° CSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDůležité: 1. Vybalte tabletu z ochranné fólie. 2. Vložte tabletu přímo do dávkovače mycího prostředku Vaší myčky. 3. Nevkládejte do košíku na příbory nebo do zásobníku soli. Somat All in 1 poskytuje perfektní čisticí výsledek, i když kontrolka soli nebo oplachovače svítí. V obou případech je funkčnost oplachovače i změkčovače vody ve Vaší myčce stále zachována. Dodatečné použití soli a/nebo… (ageo.cz)

Preventan Junior ovocný mix 30 tablet + Quattro citrón 12 tablet

Preventan Junior ovocný mix 30 tablet + Quattro citrón 12 tablet

Preventan Junior ov.mix tbl.30+Quattro citr.tbl.12 Posílení imunity vás i vašich dětí po celý rok. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

NewStar stojan na tablet / telefon nosnost 1kg, stříbrný, TABLET…

NewStar stojan na tablet / telefon nosnost 1kg, stříbrný, TABLET-D150SI

- Formát obrazovky: 8 - 10" - Nosnost: 1 kg - Náklon: 140° - Rotace: 360° - Výška: 33 cm - Barva: stříbrná - Veškerý instalační materiál je součástí produktu - Záruka 5 let Tento univerzální držák se stává výkonným nástrojem umožňující naklopení, otočení. Držák umožňuje instalaci pro iPAD 2,3,4,Air,9,7. Držák je ideální použití pro kanceláře, na přepážkách či recepcích. https://youtu.be/lHh9Ea8IxPw (patro.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" růžové

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" růžové

Fixed Ochranné pouzdro, růžová Každé elektrické zařízení má omezenou životnost, to je dobře známé. Ale správným používáním ji můžeme velmi jednoduše až několikanásobně zvýšit, což u tabletů platí dvojnásob. Zamezte jeho poničení, poškrábání či dokonce rozbití v důsledku pádu na zem jednoduše a navíc s elegancí. Pořiďte mu kožený kabátek Novel Tab od značky Fixed. Padne vašemu 10.1" tabletu doslova jako ulitý a kromě ochrany zaujme i na pohled. Elegantní jednobarevné pouzdro si oblíbíte také pro jeho další praktickou funkci. Kromě ochrany vašeho tabletu vám poslouží jako pevný stojánek, abyste si své oblíbené filmy či seriály mohli vychutnat pohodlně kdekoliv, například ve vlaku nebo se spolužáky ve třídě. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" - Dice

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" - Dice

Fixed ochranné pouzdro, motiv kostek Každé elektrické zařízení má omezenou životnost, to je dobře známé. Ale správným používáním ji můžeme velmi jednoduše až několikanásobně zvýšit, což u tabletů platí dvojnásob. Zamezte jeho poničení, poškrábání či dokonce rozbití v důsledku pádu na zem jednoduše a navíc s elegancí. Pořiďte mu kožený kabátek Novel Tab od značky Fixed. Padne vašemu 10,1" tabletu doslova jako ulitý a kromě ochrany zaujme i na pohled. Barevné pouzdro si oblíbíte také pro jeho další praktickou funkci. Kromě ochrany vašeho tabletu vám poslouží jako pevný stojánek, abyste si své oblíbené filmy či seriály mohli vychutnat pohodlně kdekoliv, například ve vlaku nebo se spolužáky ve třídě. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" černé

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" černé

Fixed ochranné pouzdro, černá Každé elektrické zařízení má omezenou životnost, to je dobře známé. Ale správným používáním ji můžeme velmi jednoduše až několikanásobně zvýšit, což u tabletů platí dvojnásob. Zamezte jeho poničení, poškrábání či dokonce rozbití v důsledku pádu na zem jednoduše a navíc s elegancí. Pořiďte mu kožený kabátek Novel Tab od značky Fixed. Padne vašemu 10.1" tabletu doslova jako ulitý a kromě ochrany zaujme i na pohled. Elegantní jednobarevné pouzdro si oblíbíte také pro jeho další praktickou funkci. Kromě ochrany vašeho tabletu vám poslouží jako pevný stojánek, abyste si své oblíbené filmy či seriály mohli vychutnat pohodlně kdekoliv, například ve vlaku nebo se spolužáky ve třídě. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" červené

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 10,1" červené

Fixed Ochranné pouzdro, červená Každé elektrické zařízení má omezenou životnost, to je dobře známé. Ale správným používáním ji můžeme velmi jednoduše až několikanásobně zvýšit, což u tabletů platí dvojnásob. Zamezte jeho poničení, poškrábání či dokonce rozbití v důsledku pádu na zem jednoduše a navíc s elegancí. Pořiďte mu kožený kabátek Novel Tab od značky Fixed. Padne vašemu 10.1" tabletu doslova jako ulitý a kromě ochrany zaujme i na pohled. Elegantní jednobarevné pouzdro si oblíbíte také pro jeho další praktickou funkci. Kromě ochrany vašeho tabletu vám poslouží jako pevný stojánek, abyste si své oblíbené filmy či seriály mohli vychutnat pohodlně kdekoliv, například ve vlaku nebo se spolužáky ve třídě. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5…

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5 černé

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", černá Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a vaše drahé zařízení může být nadobro znehodnoceno. Aby byl váš tablet v naprostém bezpečí, představuje CellularLine skvělé pouzdro ClickCase. Ochrana a funkčnost Stylové pouzdro poskytne vašemu tabletu kompletní ochranu. Je vhodné pro tablety o uhlopříčce od 8,4 do 10,5 palců. Vnitřní povrch je z mikrovlákna, které zamezí poškrábání displeje. Pouzdro samotné je z velmi pevného materiálu příjemného na dotyk a ochrání tablet nejen v cestovní tašce, kde jej ohrožují různé předměty, ale také před pády a nečistotami. Zavřené jej udržuje magnet a tablet je upevněn pomocí gumových popruhů, které se snadno nasazují na… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít