Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog)

Produkt Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog) upraviť a produkt hľadať znova.

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)
Detail

Set na nahrávání - v setu: mikrofon, držák, světlo, stativ, mikrofon - kardioidní směrová charakteristika, odolnost vůči vibracím, Plug & Play, světlo - 49 LED, na 2 AA baterie Set SYNCO Vlogger Kit 2 Set SYNCO Vlogger Kit 2 představuje kompletní sadu pro vloggery. Najdete zde mikrofon Synco M1S včetně odpruženého držáku pro telefony o šířce 55-80 mm s 1,4" závitem, mini světlo, držák pro mobilní telefon, mini stativ s kulovou hlavou otočnou o 360° a potřebné kabely. Mikrofon Synco M1SKondenzátorový mikrofon Synco M1S má kardioidní směrovou charakteristiku s frekvenčním rozsahem 100 Hz – 20 kHz. Mikrofon snadno zapojíte pomocí funkce Plug & Play, není zapotřebí instalovat žádné dodatečné ovladače. Výstupní konektor mikrofonu je 3,5mm jack TRRS. Jeho průměr je 21,5 mm a délka 72 mm. Pyšní se nízkou hmotností 35 gramů. Mini světlo SyncoOsvětlení se skládá celkem ze 49 LEDek. Světlo Synco má nastavitelnou teplotu v rozsahu... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog) , Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog)

Nikon Z fc Vlogger Kit (VOA090K005)

Detail

Mirrorless fotoaparát s vyměnitelným objektivem spojuje elegantní klasický design s nejmodernější výbavou. Nikon Z fc Vlogger Kit (VOA090K005) je vybaven 20,9Mpx snímačem, elektronickým OLED hledáčkem a polohovatelným 3″ TFT LCD displejem. Hybridní AF zaručuje rychlé fotografování i natáčení a to ve dne i v noci. (mall.cz)

Podobné produkty ako Nikon Z fc Vlogger Kit (VOA090K005) , Synco ma38 (sy-ma38-bk)

RODE Vlogger Kit iOS Edition (MROD351)

RODE Vlogger Kit iOS Edition (MROD351)
Detail

Mikrofon - k mobilu, připojení skrze Lightning, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, ochrana proti větru (deadcat) a stojánek v balení, vhodný pro RODE Vlogger Kit iOS Edition odstartuje vaši kariéruRODE Vlogger Kit iOS Edition je kompaktní mikrofon s kardioidní směrovou frekvencí, který slouží pro přímé připojení do lightning konektoru na iPhonech. Má frekvenční odezvu 20 Hz - 20 kHz a Max SPL 115 dB. To jsou úctyhodné parametry, díky nimž budete s výslednou kvalitou zvuku maximálně spokojeni.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Profesionální držák , který zajistí špičkovou kvalituSoučástí sady RODE Vlogger Kit iOS Edition je stativ Rode Tripod 2. Pro pevné uchycení telefonu jsou pak připravené čelisti SmartGrip včetně sáněk na stativ. Dále oceníte přítomnost MicroLED světla s difuzorem Clip-on s osmi barevnými filtry a kabelem USB typu C pro nabíjení.Není vyplněn... (alza.cz)

Podobné produkty ako RODE Vlogger Kit iOS Edition (MROD351) , Synco m1p (sy-m1p-bk )

RODE Vlogger Kit USB-C Edition (MROD352)

RODE Vlogger Kit USB-C Edition (MROD352)
Detail

Mikrofon - k mobilu, připojení skrze USB-C, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, ochrana proti větru (deadcat) a stojánek v balení, vhodný pro RODE Vlogger Kit USB-C Edition odstartuje vaši kariéruRODE Vlogger Kit USB-C Edition je kompaktní mikrofon s kardioidní směrovou frekvencí, který slouží pro přímé připojení do USB-C konektoru na mobilních telefonech. Má frekvenční odezvu 20 Hz - 20 kHz a Max SPL 115 dB. To jsou úctyhodné parametry, díky nimž budete s výslednou kvalitou zvuku maximálně spokojeni.Profesionální držák, který zajistí špičkovou kvalituSoučástí sady RODE Vlogger Kit USB-C Edition je stativ Rode Tripod 2. Pro pevné uchycení telefonu jsou pak připravené čelisti SmartGrip včetně sáněk na stativ. Dále oceníte přítomnost MicroLED světla s difuzorem Clip-on s osmi barevnými filtry a kabelem USB typu C pro nabíjení.RODE Vlogger Kit USB-C Edition poskytne skvělý zvuk za každého počasíSoučástí balení mikrofonu RODE... (alza.cz)

Podobné produkty ako RODE Vlogger Kit USB-C Edition (MROD352) , Synco lav-s6 (sy-s6-bk)

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )
Detail

Set na nahrávání - v setu: mikrofon, držák, držák na mobil, mini stativ, ochrana proti větru, sáček, mikrofon - kardioidní směrová charakteristika, odolnost vůči vibracím, Plug & Play Set SYNCO M1P Set SYNCO M1P představuje kompletní sadu pro streamery, vloggery i youtubery. Najdete zde mikrofon Synco M1 s držákem, odpružený držák mobilního telefonu, mini stativ s kulovou hlavou otočnou o 360°, ochranu proti větru, přepravní sáček a potřebné kabely. Mikrofon Synco M1Kondenzátorový mikrofon Synco M1 má kardioidní směrovou charakteristiku s frekvenčním rozsahem 35 Hz – 18 kHz. Mikrofon snadno zapojíte pomocí funkce Plug & Play, není zapotřebí instalovat žádné dodatečné ovladače. Výstupní konektor mikrofonu je 3,5mm jack TRS/TRRS. Jeho průměr je 22 mm a délka 81 mm. Pyšní se nízkou hmotností 26 gramů. Ochrana proti větruMikrofon Synco M1 se pyšní profesionálním designem. Poskytuje skvělou absorpci nárazů a... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO M1P (SY-M1P-BK ) , Synco mic-d2 (sy-d2-bk)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)
Detail

Rameno na mikrofon - umístění kabelu v držáku, pružina pro správné polohování, rameno sklopné o 150°, otočné o 360°, délka ramen: 450 mm, pro mikrofony do 2 kg, adaptér se závitem 5/8", pro desky do 6 cm, hmotnost 1,53 kg Držák SYNCO MA38 Představujeme vám profesionální rameno pro uchycení mikrofonu k desce od stolu Držák SYNCO MA38. Pokud potřebujete využívat mikrofon a mít u toho volné ruce, je to skvělá volba právě pro vás. Držák SYNCO MA38 najde využití zejména v hudebních studiích, ale také u tvůrců webcastů. Integrovaný kabelOproti jiným držákům má SYNCO MA38 praktické umístění kabelu v držáku. Tak zůstane váš stůl prázdný a uklizený. Držák je vybaven pružinou pro snadné polohování. Pohyblivý držák SYNCO MA38Držák SYNCO MA38 má sklopné rameno v rozmezí 150° a současně jde otáčet až o 360°. Délka ramen dosahuje 450 mm. Tak si nastavíte vhodný úhel i výšku mikrofonu. Držák pro většinu mikrofonů Na držák SYNCO MA38... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO MA38 (SY-MA38-BK) , Synco mic-d1 (sy-d1-mic)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)
Detail

Mikrofon - do ruky (do objímky), připojení skrze XLR, kondenzátorový, směrové snímání, frekvence od 50 do 18000 Hz, impedance 250 Ohm, nutnost fantomového napájení (+48 V), stojánek v balení, vhodný pro zpěv, dechové nástroje, bicí Profesionální vokální a nástrojový mikrofon SYNCO Mic-E10 s kardioidní směrovou charakteristikou a vyváženou frekvenční odezvou v pásmu 50 Hz až 18 kHz. Vestavěný nízkofrekvenční filtr 180 Hz / 12 dB pomáhá minimalizovat ruch v místnosti a další nežádoucí zvuky jako např. vítr. Tento mikrofon je skvělou volbou pro pro různá řečnická i hudební vystoupení, rozhovory či živá vysílání. SYNCO Mic-E10 velmi citlivý na zvuk přímo zepředu. Široká a vyvážená frekvenční odezva Mikrofon využívá frekvenční odezvu v rozmezí od 50 Hz do 18 000 Hz, je tak ideální pro detailní záznam širokého spektra zvuků, včetně vokálů, akustiky, hudebních nástrojů a zpěvu. Provedení odolné vůči rušeníDíky speciální... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC) , Synco ma30 (sy-ma30-bk-en)

SYNCO Lav-S6 (SY-S6-BK)

SYNCO Lav-S6 (SY-S6-BK)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack a 6,3mm Jack, délka kabelu 6 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 60 do 19000 Hz, impedance 1000 Ohm, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro Klopový mikrofon se dvěma režimy Mikrofon SYNCO Lav-S6 je vybaven 6 metrů dlouhým audiokabelem a režimy "telefon" a "fotoaparát". Díky pokročilé technologii redukce šumu CVC je schopen nabídnout špičkový zvuk. Rozhovory, konference, živá vysílání, výuka nebo vlogování – mikrofon SYNCO zcela uspokojí vaše potřeby. Se čtyřpólovým 3,5mm jack konektorem TRS / TRRS a 6,3mm adaptérem můžete tento mikrofon připojit k mobilnímu telefonu, digitální zrcadlovce, videokameře, mixážnímu pultu a spoustě dalších zařízení. Profesionální konstrukceSYNCO Lav-S6 je vybaven speciální ochranou vůči větru, která pomáhá snížit okolní hluk a hlasové plozivy až o 20 %. Robustní audiokabel s hliníkovým konektorem je zárukou dlouhé životnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Lav-S6 (SY-S6-BK) , Synco mic-d30 (sy-d30-bk)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, kondenzátorový, všesměrové snímání, tlačítko Mute, ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Kompaktní mikrofonní systém SYNCO WMic-T1 je bezdrátový UHF mikrofonní systém (přijímač a vysílač) včetně všesměrového klopového mikrofonu. Tento UHF systém je kompatibilní se smartphony, digitálními zrcadlovkami, videokamerami, rekordéry, tablety, počítači a dalšími zařízeními. Je vhodný pro rozhovory, nahrávání mikrofilmů, obchodní prezentace apod. Přenosová vzdálenost až 50 metrůPokročilá bezdrátová technologie umožňuje dosah WMic-T1 až 50 metrů při přímé viditelnosti. Klopový mikrofon je všesměrový a zaznamená tak více detailů, čímž produkuje přirozený zvuk bez zkreslení. SNB 70 dBTento bezdrátový mikrofonní UHF systém díky DSP technologii minimalizuje při přenosu signálu šum. SNR činí 70 dB a dokonale reprodukuje původní zvuk. Podpora fotoaparátu / smartphonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK) , Synco lav-s6e (sy-s6e-lav)

SYNCO Mic-D1 (SY-D1-MIC)

SYNCO Mic-D1 (SY-D1-MIC)
Detail

Mikrofon - na stativ, připojení skrze XLR, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 40 do 20000 Hz, impedance 450 Ohm, nutnost fantomového napájení (+48 V), obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Mikrofon SYNCO Mic-D1 Profesionální hyperkardioidní puškový mikrofon SYNCO Mic-D1 se pyšní SNR 78 dB, CNC mosaznou konstrukci a pozlaceným XLR konektorem. Integrovaný hornopropustní filtr minimalizuje nežádoucí zvuky pod 180 Hz. Mikrofon je vhodný pro většinu profesionálních videokamer, mixážních pultů a záznamových zařízení, která dodávají fantomové napájení 48 V. Při připojení s počítači nebo DSLR je napájení zajištěno AA baterií s výdrží 100 hodin. Vysoká zvuková kvalitaSYNCO Mic-D1 má poměr signálu k šumu (SNR) 78 dB, což zaručuje perfektní přenos zvukového signálu. Fantomové napájení 48 V / AA baterieMikrofon disponuje pozlaceným XLR konektorem, který podporuje 48V fantomové... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-D1 (SY-D1-MIC) , Synco wmic-t3 (sy-t3-bk)

SYNCO MA30 (SY-MA30-BK-EN)

SYNCO MA30 (SY-MA30-BK-EN)
Detail

Rameno na mikrofon - pružina pro správné polohování, rameno sklopné o 150°, otočné o 360°, délka horního ramene 36,5 cm, délka spodního ramene 40 cm, pro mikrofony do 4 kg, adaptér se závitem 5/8", pro pracovní desky do 5 cm, hmotnost 1,212 kg Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rameno na mikrofon SYNCO MA30 Představujeme vám profesionální rameno pro uchycení mikrofonu k desce od stolu SYNCO MA30. Pokud potřebujete využívat mikrofon a mít u toho volné ruce, je to skvělá volba právě pro vás. Držák SYNCO MA30 najde využití zejména v hudebních studiích, ale také u tvůrců podcastů. Pohyblivý držák SYNCO MA30Držák SYNCO MA30 má sklopné rameno v rozmezí 150° a současně jde otáčet až o 360°. Délka horního ramene dosahuje 36,5 cm a spodního ramene 40 cm. Tak si nastavíte vhodný úhel i výšku mikrofonu. Držák pro většinu mikrofonů Na držák SYNCO MA30 připevníte většinu mikrofonů standardní velikosti do hmotnosti 4 kilogramů. Držák je... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO MA30 (SY-MA30-BK-EN) , Rode vlogger kit ios edition (mrod351)

SYNCO Mic-D30 (SY-D30-BK)

SYNCO Mic-D30 (SY-D30-BK)
Detail

Mikrofon - pro fotoaparát, připojení skrze 3,5mm Jack, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 300 Ohm, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Profesionální kamerový mikrofon SYNCO Mic-D30 je vysoce směrový mikrofon vybavený sofistikovaným mikrofonním zesilovačem, který zesiluje zvukové signály při zachování nízkého šumu. Mic-D30 využívá inovovaný systém interferenční trubice se šikmými otvory a poskytuje transparentní zvukový výkon či flexibilní diverzifikaci funkcí. Je ideálním doplňkem nejen pro kamery, ale i fotoaparáty, smartphony, notebooky, tablety a další záznamová zařízení. Ovladač pro plynulé řízení ziskuOtočným ovladačem můžete jednoduše a plynule řídit zisk od -10 dB do 15 dB nelineárně. "Kolečko" současně ovládá mikrofonní a sluchátkový zesilovač. Snadno tak nastavíte vstupní i výstupní signály na správnou úroveň. Dvojnásobná ochrana zvukové... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-D30 (SY-D30-BK) , Uskeyvision video kit vlog k1 pro mobilní telefon (vlog k1)

SYNCO Lav-S6E (SY-S6E-Lav)

SYNCO Lav-S6E (SY-S6E-Lav)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 6 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 50 do 20000 Hz, impedance 2200 Ohm, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Klopový mikrofon SYNCO s automatickou detekcí SYNCO Lav-S6E je kompaktní všesměrový mikrofon s dvěma integrovanými mikročipy, které automaticky detekují připojené zařízení a funkcí pro redukci šumu – není tak nutné přepínat režim připojení manuálně. Tento klopový mikrofon je vybaven klasickým 3,5mm jack konektorem, díky čemuž je kompatibilní se smartphony, fotoaparáty, videokamerami, počítači či tablety. Nabízí přirozený a nezkreslený zvuk, díky čemuž je ideální pro živé vysílání, vlogování, podcasting, rozhovory apod. Nízká úroveň šumu Díky pokročilé konstrukci a použitým technologiím se mikrofon SYNCO Lav-S6E může pochlubit nízkým vlastním šumem, Navíc aktivně potlačuje okolní hluk pod 70 Hz – zvýrazňuje tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Lav-S6E (SY-S6E-Lav) , Synco wair g2 (a2) (sy-g2(a2)-en )

SYNCO WMic-T3 (SY-T3-BK)

SYNCO WMic-T3 (SY-T3-BK)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, kondenzátorový, tlačítko Mute, ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Moderní mikrofonní systém Bezdrátový mikrofonní systém SYNCO Wmic-T3 funguje téměř v každé situaci a překvapí vás svým špičkovým výkonem. Stabilita, dlouhý dosah, filtr nežádoucího šumu a ohromující kvalita zvuku, to vše je Wmic-T3. Neváhejte se a přesvědčte se sami o jeho schopnostech. Na míru vašim potřebám Mikrofonní systém SYNCO Wmic-T3 je tvořen dvěma spolehlivými vysílači a jedním přijímačem. Dvě integrované antény zaručují stabilní přenos zvuku a zabraňují náhlým poklesům signálu. Kromě toho si můžete libovolně vybírat mezi výstupním, mono nebo stereo režimem. 100 kanálů SYNCO Wmic-T3 může fungovat na jednom ze 100 kanálů rozdělených do 2 skupin, z nichž každá pracuje na jiné frekvenci. Dosáhnete tak dokonalých pracovních podmínek bez nepříjemného rušení signálu. Konfigurace kanálů je... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-T3 (SY-T3-BK) , Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk)

SYNCO Mic-D2 (SY-D2-BK)

SYNCO Mic-D2 (SY-D2-BK)
Detail

Mikrofon - na stativ, připojení skrze XLR, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 450 Ohm, nutnost fantomového napájení (+48 V), obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Profesionální vysílací mikrofon SYNCO Mic-D2 je vynikající volbou pro video & audio nahrávání. Má masivní mosaznou konstrukci, ultra plochou frekvenční odezvu, nízký šum a pozlacený XLR konektor. Lze jej připevnit na mikrofonovou tyč či stativ a lze jej snadno připojit k videokamerám pomocí XLR kabelu. Hyperkardioidní konstrukcePuškový mikrofon SYNCO Mic-D2 s hyperkardioidní směrovou charakteristikou využívá technologii interference zvukových vln – je tak vysoce citlivý na směrový zvuk (-32 dB ± 3dB) a účinně tlumí zvuk mimo osu (-18 dB), aby dosáhl nejlepší možné kvality. Plochá frekvenční odezvaFrekvenční rozsah činí 20 Hz až 20 kHz. Díky ultra ploché frekvenční odezvě reprodukuje Mic-D2... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-D2 (SY-D2-BK) , Synco wair g1 (a2) white (sy-g1(a2)-wh)

USKEYVISION Video kit VLOG K1 pro mobilní telefon (Vlog K1)

USKEYVISION Video kit VLOG K1 pro mobilní telefon (Vlog K1)
Detail

Set - tripod i monopod, 1,4" šroub, mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou, balení: mikrofon, držák telefonu, hlava tripodu, tripod, chlupatý, 3,5mm TRRS a 3,5mm TRS kabely, kufřík Sada stativus mikrofonem pro telefon i foťákPokud sháníte kompletní set pro natáčení vašich videí, přijde vám vhod USKEYVISION Video kit VLOG K1. Set obsahuje stativ, na který snadno připevníte váš mobilní telefon nebo fotoaparát. Nechybí ani mikrofon s potřebnou kabeláží a filtry. To vše je uskladněno v praktickém přenosném kufříku. OTÁČENÍ360° STATIVtripod / monopod MIKROFONkardioidní Směrový kardioidní mikrofonSet USKEYVISION VLOG K1 je vybaven směrovým kardioidním mikrofonem UVM–V. Je vyroben z kvalitního kovového materiálu a výrazně zlepší vás zvukový záznam. Mikrofon přináší ostrý a čistý zvuk a dobře blokuje okolní šum. Součástí dodávky je také filtr proti větru. (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION Video kit VLOG K1 pro mobilní telefon (Vlog K1) , Uskeyvision vlog kit flex-k3 (flex-k3)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)
Detail

Bezdrátový systém - jednokanálový mikrofonní systém, signál dosahuje 50 m, klipový vysílač má vestavěný mikrofon, přijímač - 3,5mm jack, barevné TFT displeje, rozměry 5 × 4,3 × 1,7 cm, hmotnost 39 g Bezdrátový systém SYNCO WAir G2 (A1) SYNCO WAir G2 (A1) se řadí mezi miniaturní jednokanálové digitální bezdrátové mikrofonní systémy. Jsou skvělé především pro natáčení videí na sociální sítě, rozhovorů a podobně. Pokročilá technologie pro dosah spojeníBezdrátový systém SYNCO WAir G2 (A1) díky pokročilým technologiím dosahuje do vzdálenosti až 50 metrů přímého spojení. Systém WAir G2 (A1)Systém WAir G2 (A1) je tvořen z klipového vysílače s vlastním vestavěným mikrofonem a kompaktního přijímače, který snadno připojíte k telefonu nebo fotoaparátu přes 3,5mm jack. Moderní provedení SYNCO WAir G2 (A1) Vysílač i přijímač jsou vybaveny barevnými TFT displeji,které se chlubí rychlou odezvou, vysokým jasem a... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1) , Feiyutech vlog pocket 2 (ftevpo2)

SYNCO WAir G2 (A2) (SY-G2(A2)-EN )

SYNCO WAir G2 (A2) (SY-G2(A2)-EN )
Detail

Bezdrátový systém - dosah 30–50 metrů, digitální 2,4GHz přenos, dva vysílače v balení, vestavěná baterie s podporou rychlonabíjení, v balení 3,5mm TRS/TRRS a USB kabely Bezdrátový systém SYNCO SYNCO WAir G2 (A2) Synco WAir G2 (A2) je druhá generace jednoho z nejlepších dostupných klopových mikrofonů. Tato evoluce je navíc vybavena displejem, na kterém ukazuje všechny důležité informace. Výkonné vysílače přináší maximální dosah až kolem 30 až 50 metrů. Synco WAir G2 (A2) se skvěle hodí pro konference, vlogování, přednášky či reportáže. Dobíjecí lithiová baterie pak vystačí až na 8 hodin provozu. Podporuje také rychlonabíjení 50 % za 40 minut a 80 % za 1 hodinu. Nový TFT displej a dva vysílače rozšiřují možnosti Synco WAir G2 (A2)Synco WAir G2 (A2) se od G2 (A1) liší tím, že obsahuje v balení dva vysílače. Díky tomu umožňuje záznam dialogů a poskytuje flexibilitu výstupních režimů. Od první generace (G1) se odlišuje barevným TFT displejem, který... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G2 (A2) (SY-G2(A2)-EN ) , Sony vlog external monitor pro xperia pro-i (xqziv01b.row)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)
Detail

Bezdrátový systém - skládací antény, nulové zkreslení, vysokoferekvenční filtr 100 Hz, Li-ion baterie 1 300 mAh - výdrž 8,5 h, nabití 3 h, dosah 150 m, SYNCO Noise Blocker, nastavení výstupního výkonu Bezdrátový systém SYNCO WMic-TS Mini Bezdrátový systém SYNCO WMic-TS Mini přináší kvalitní kanál, zabraňuje rušení elektromagnetického záření, skládací antény, nulové zkreslení. SYNCO WMic-TS Mini je ideální pro záznam rozhovorů a mluveného slova pro videozáznamy. Je vybaven vysokofrekvenčním filtrem 100 Hz, 15úrovňovým zesílením. Li–ion baterie 1 300 mAh zajišťuje výkon po dobu 8,5 hodin. Nabití do plného výkonu trvá kolem tří hodin. Profesionální pásmo SYNCO SYNCO Wireless LinkLable UHF je profesionální pásmo pro bezdrátový mikrofon WMic–TS Mini. Získáte nejčistší kanál s dosahem 150 m na přímou... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK) , Stanley jr.g003-sy lopata. (7290016261349)

SYNCO WAir G1 (A2) White (SY-G1(A2)-WH)

SYNCO WAir G1 (A2) White (SY-G1(A2)-WH)
Detail

Bezdrátový systém - 128bit šifrovaný přenos signálu, dosah 30–50 metrů, monofonní i stereofonní přenos, digitální 2,4GHz přenos, vestavěná baterie s podporou rychlonabíjení, filtr nízkých frekvencí na 180 Hz odstraňuje šumy, v balení: 3,5mm TRS/TRRS a USB kabely, barva bílá Bezdrátový systém SYNCO SYNCO WAir G1 (A2) White Profesionální mikrofonní sada Synco WAir G1 (A2) využívá jedinečný algoritmus SyncoderTM, což umožňuje precizní snímání zvuku. Výkonné vysílače přináší maximální dosah kolem 30 až 50 metrů. Synco G1 se skvěle hodí pro konference, vlogování, přednášky či reportáže. Dobíjecí lithiová baterie pak vystačí až na 5 hodin provozu. Podporuje také rychlonabíjení 50 % za 40 minut a 80 % za 1 hodinu. Stav baterie zobrazuje LED indikátor, který bliká, když je baterie slabá, svítí zeleně, když se nabíjí a zhasne při plném nabití. Synco WAir G1 (A2) zpracovává zvuk v reálném časeSynco G1 WAir (A2) dokáže zpracovávat zvuk v reálném čase díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G1 (A2) White (SY-G1(A2)-WH) , Stanley jr.g004-sy hrábě. (7290016261356)

USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3 (Flex-K3)

USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3 (Flex-K3)
Detail

Set - tripod/monopod, flebiliní, kompatibilní s GoPro kamerami, smartphony a fotoaparáty, nastavitelná výška od 20 do 28,5 cm, kulová hlava otočná o 360°, směrový kardioidní mikrofon, chrániče proti větru, LED světlo, 1,4" závit, přizpůsobitelné čelisti, praktické pouzdro, dálkový ovladač Set USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3Pokud sháníte kompletní set pro natáčení vašich videí, přijde vám vhod USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3. Set obsahuje stativ, na který snadno připevníte váš mobilní telefon, GoPro kameru nebo fotoaparát. Nechybí ani mikrofon s potřebnou kabeláží a chrániči proti větru. To vše je uskladněno v praktickém přenosném pouzdře spolu s LED světlem. Flexibilní výškově nastavitelný stativKovový stativ USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3 lze využít jako tripod anebo jej složit a používat jako monopod. Je zcela flexibilní - jeho nohy klidně obtočíte kolem dalších předmětů. Stativ je výškově nastavitelný a disponuje 1,4"... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3 (Flex-K3) , Synco wair g1 (a2) black (wair g1 (a2))

FeiyuTech Vlog Pocket 2 (FTEVPO2)

FeiyuTech Vlog Pocket 2 (FTEVPO2)
Detail

Stabilizátor pro mobilní telefony, nosnost 250 g, výdrž 9 h, způsob upevnění: přizpůsobitelné čelisti, Bluetooth, USB-C, stativová trojnožka a ovládání pomocí mobilní aplikace, panoramatický mód, časosběrný mód a 360° mód Přejete si docílit neroztřesených záběrů? Pak by vám ve výbavě neměl chybět stabilizátor FeiyuTech. Stabilizátor vám pomůže dosáhnout stabilního obrazu i při jakémkoliv rychlejším pohybu. Když to bude nutné, můžete jej kamkoliv odložit, chlubí se totiž stativovou nožkou. Bez problému jej budete obsluhovat pomocí mobilní aplikace. V paměti naleznete jeden předinstalovaný panoramatický mód, časosběrný mód a 360° mód. Ke stabilizátoru se bez problému připojíte přes Bluetooth. FeiyuTech Vlog Pocket 2 komunikuje se zařízením s operačním systémem Android a iOS. Zvládá unést zařízení, která mají maximální hmotnost 250 g. Jeho celková hmotnost činí 272 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 9 h, což bude stačit i na natáčení ve více dnech. K upevnění... (alza.cz)

Podobné produkty ako FeiyuTech Vlog Pocket 2 (FTEVPO2) , Stanley jr.g012-sy záhradní klobouček. (7290016261431)

Nux B-10 VLOG

Nux B-10 VLOG
Detail

Bezdrátový reportážní set s mikrofonem Reportážní bezdrátový systém od NUX vhodný pro všechny vlogery, youtubery, dokumentaristy a tvůrce podcastů, kteří potřebují k plnému zážitku z natáčení či živého vysílání maximální svobodu pohybu. Sada se skládá z vysílače, přijímače s mikrofonem obsahujícího kapsli s kulovou směrovou charakteristikou, držáku pro uchycení na fotoaparát, kameru a mobilní telefon, nebo z bohatého příslušenství jako např.: kabely, protivětrný kryt a USB kabel. Integrovaná baterie vydrží na jedno nabití až čtyřhodinový provoz, přenos signálu je potom možný na vzdálenost třiceti metrů, takže se můžete bez problému rozběhnout i po větších pódiích. Součástí balení je USB kabel se dvěma porty pro nabíjení přijímače a vysílače, protivětrný kryt, držák na fotoaparát, trojice audio kabelů nebo přepravní obal pro bezpečný transport. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Nux B-10 VLOG , Nioxin trial kit system 2 (4064666310565)

Multi Gym Trainer Force Kit2

Multi Gym Trainer Force Kit2
Detail

Multifuknční posilovač force KITT2Závěsný posilovací systém jako víceúčlová posilovna fungující na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom nebo jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se stal rychle a velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Po snadné instalaci Multifuknční posilovač umožuje maximálně posilovat svalstvo celého těla. Technický popis:- Jednoduchý a účinný posilovací systém pomocí vlastní hmotnosti těla- Kvalitní popruhy s nosností 150 kilogramů i více- Konce popruhů opatřeny měkkými úchopy pro ruce- Efektivní posilování všech svalových partií- Snadná a rychlá instalace- Univerzální systém uchycení umožuje využití doma, v posilovně, v přírodě. Jako profesionální sportovci (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Multi Gym Trainer Force Kit2 , Stanley jr. g013-sy pracovní zástěra. (7290016261448)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2
Detail

UwMic9S (TX+TX+RX) Bezdrátový mikrofonní systém se dvěma vysílači a jedním přijímačem. Bezdrátový mikrofonní systém Bezdrátový mikrofonní systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrátové řešení za pozoruhodnou cenu pro dvě osoby. Systém je ideální pro vysílání, TV, ENG, filmaře, vlogery, novináře a další. Jedná se o snadno použitelný, vysoce kvalitní a flexibilní UHF systém. Externí vstup umožňuje připojení přijímače k zařízením s mikrofonním nebo linkovým konektorem, jako je shotgun mikrofon, mixer, rekordér nebo hudební přehrávač pro zachycení dalšího zvuku nebo hudby. Systém může být napájen prostřednictvím svých USB-C portů, což mu umožňuje provoz po mnoho hodin na 5V USB powerbance. Přenosný přijímač RX9s Saramonic RX9s je dvoukanálový bezdrátový UHF přijímač s možností upevnění na fotoaparát. Vyznačuje se širokým přepínatelným RF pásmem, vysoce kontrastním OLED displejem, infračerveným párováním a synchronizací mezi vysílačem a přijímačem. Dvě odnímatelné antény lze pro lepší příjem otočit o 360°. Výstup přijímače lze přepínat mezi mono a stereo režimem. Funkce LCF (Low-Cut Filter) na přijímači minimalizuje nízkofrekvenční šum. Bodypack vysílač TX9s Saramonic TX9s je bodypack vysílač s možností upevnění. Je vybaven snadno čitelným OLED displejem, odnímatelnou anténou a vestavěnou dobíjecí baterií. S linkovým a mikrofonním vstupem může přijímat zvuk z dodávaného 3.5mm klopového mikrofonu nebo jiných zařízení s linkovým konektorem. Krátké stisknutí vypínače ztlumí mikrofon mezi jednotlivými záběry. Funkce uzamčení zabraňuje náhodnému ztlumení nebo náhodnému vypnutí vysílače. Hlavní vlastnosti: • Poskytuje profesionální zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě• Funkce LCF (Low-Cut Filter) pro potlačení nízkofrekvenčního šumu• Funkce infračerveného párování• Přepínatelný režim Mono/Stereo• Živý a vysoce kontrastní OLED displej• Odnímatelná anténa s možností otočení o 360°• Přepínač ON/OFF pro skupinu kanálů A a B• Nezávislé výstupy levého a pravého kanálu• Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie• Mikrofonní a linkový vstup pro vytváření vícevrstvého obsahu• Možnost monitorování zvuku v reálném čase pomocí sluchátek• Dodáváno včetně vodotěsného kufru Obsah balení: 2× Vysílač TX9s1× Přijímač RX9s2× Všesměrový klopový mikrofon DK3A1× Y-kabel SR-C2004 3.5mm TRS Male na 3.5mm TRS Male (30 cm)2× Audio kabel XLR na 3.5mm TRS (40 cm)1× Audio kabel 3.5mm TRS pro fotoaparáty (80 cm)3× USB-C nabíjecí kabel (1.2 m)4× Anténa3× Spona na opasek1× Adaptér Cold Shoe (patro.cz)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2 , Stanley jr. tt002-sy stavebnice, bagr (7290017511092)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 1,2 m, směrové snímání, frekvence od 40 do 18000 Hz, sluchátkový výstup, vhodný pro mluvené slovo Pokud natáčíte videa, zpíváte nebo se věnujete blogování, určitě budete potřebovat mikrofon. Nabízený klopový mikrofon je určený k připevnění na oděv. Mezi důležité parametry se při správném výběru řadí také směrová charakteristika, jež určuje, ze kterých směrů bude zařízení snímat zvuk a které naopak potlačí. Mikrofon Saramonic je ideální pomůckou, pokud blogujete, moderujete či streamujete. Dokáže zaznamenat zvuk přímo před mikrofonem a nežádoucí zvuky v pozadí potlačit. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu od 40 do 18000 Hz. Lze jej připojit skrze 3,5mm Jack. Zásadní přednosti mikrofonu Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) Klopový mikrofon připevníte na oděv Zaznamenává zvuk před mikrofonem Vlastnosti mikrofonu Saramonic: sluchátkový výstup Počet kanálů: 2 Rozsah frekvencí od 40 až 18000 Hz Citlivost činí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2) , Stanley jr. tt005-sy stavebnice, buldozer (7290017511122)

Savage gear set gumových nástrah perch pro kit2

Savage gear set gumových nástrah perch pro kit2
Detail

5 x Cannibal shad (5.5cm) 5 x Cannibal curltail 64 (6.4cm) 3 x Dying Minnow (6cm) 3 x PVC Mayfly (6.5cm) 3 x Reaction Crayfish (5.5cm) 2 x Round jig head (#2-2.5g) 2 x Round jig head (#2-4g) (parys.cz)

Podobné produkty ako Savage gear set gumových nástrah perch pro kit2 , Akasa tidy kit 2 (ak-tk-02)

THULE Chariot Jog Kit 2

THULE Chariot Jog Kit 2
Detail

Přestavte váš dětský vozík Thule na ideální sportovní kočárek pro kondiční běh. Vlastnosti: Jednoduchá instalace zacvaknutím soupravy na Thule VersaWing Pohodlné nastavení sledování stopy, aby vozík jezdil napřímo Technické údaje: Číslo modelu 20201302 Kompatibilita Thule Chariot Sport 2, Thule Chariot Cross 2, Thule Chariot Cab 2, Thule Chariot Lite 2 (feedo.cz)

Podobné produkty ako THULE Chariot Jog Kit 2 , Olight perun 2 kit 2500 lm (6972378121745)

Sony Vlog External Monitor pro Xperia Pro-I (XQZIV01B.ROW)

Sony Vlog External Monitor pro Xperia Pro-I (XQZIV01B.ROW)
Detail

Držák na mobilní telefon - do ruky, mechanický Pravděpodobně se vám bude hodit držák na mobilní telefon SONY. Držák má z výroby nachystáno mechanické upevnění telefonu. Držák na mobilní telefon do ruky s vámi zůstane při práci i při zábavě. Klíčové přednosti držáku na telefon Sony Vlog External Monitor pro Xperia Pro-I Díky držáku na mobilní telefon SONY bude jeho ovládání jednodušší Telefon upevníte k držáku mechanicky Držák na mobilní telefon SONY je připravený do ruky (alza.cz)

Podobné produkty ako Sony Vlog External Monitor pro Xperia Pro-I (XQZIV01B.ROW) , Stanley jr.u003-k02-t06-sy sada 2 ks autíček a 5 kusů nářadí. (7290016261271)

Rode Vlogger Kit Universal

Rode Vlogger Kit Universal
Detail

Mobilní filmová sada Vlogger Kit Universal je sada produktů určených pro natáčení videa pomocí mobilního telefonu s 3.5mm vstupem. Obsahuje směrový mikrofon s odpruženým držákem, grip pro uchycení mobilu, tripod, protivětrnou ochranu, duální držák do botičky, LED světlo s barevnými filtry a nutnou kabeláž. Vlogger Kit Universal obsahuje vše, co potřebujete k dosažení profesionálních výsledků při natáčení pomocí mobilního telefonu s 3,5mm konektorem. Mikrofon VideoMicro se připojuje přímo k vašemu zařízení a poskytuje ostrý, jasný a směrový zvuk pro jakoukoli aplikaci. SmartGrip zafixuje vaše zařízení pevně na určeném místě pro stabilní záznam a bezproblémově se připojí k Tripod 2 pro ruční nebo stolní použití, zatímco MicroLED zajistí, že všechny vaše snímky budou dokonale osvětleny. Vlogger Kit Universal je dodáván s duálným botičkovým držákem DCS-1 pro rychlou a snadnou montáž jak VideoMicro, tak MicroLED, odpruženým držákem Rycote Lyre a protivětrnou ochranou WS9 pro exteriérové natáčení za nepříznivých povětrnostních podmínek. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Rode Vlogger Kit Universal , Funko pop! animation motu s5 - sy klone (889698477499)

adidas Adult Boxing Kit 2 10 OZ

adidas Adult Boxing Kit 2 10 OZ
Detail

souprava adidas Boxing Kit pro začátečníky i pokročilé boxerské lapy z trvanlivé syntetické kůže boxerské rukavice z odolné syntetické kůže barva: černá/bílá Popis: Souprava adidas Adult Boxing Kit 2 se skládá z jednoho páru boxerských rukavic a jednoho páru lap, takže se skvěle hodí pro začátečníky a příležitostné boxery. Boxerské rukavice i lapyjsou vyrobeny z odolné a trvanlivé syntetické kůže a jsou k dispozici ve standardních velikostech. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako adidas Adult Boxing Kit 2 10 OZ

adidas Adult Boxing Kit 2 12 OZ

adidas Adult Boxing Kit 2 12 OZ
Detail

souprava adidas Boxing Kit pro začátečníky i pokročilé boxerské lapy z trvanlivé syntetické kůže boxerské rukavice z odolné syntetické kůže barva: černá/bílá Popis: Souprava adidas Adult Boxing Kit 2 se skládá z jednoho páru boxerských rukavic a jednoho páru lap, takže se skvěle hodí pro začátečníky a příležitostné boxery. Boxerské rukavice i lapyjsou vyrobeny z odolné a trvanlivé syntetické kůže a jsou k dispozici ve standardních velikostech. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako adidas Adult Boxing Kit 2 12 OZ

AKASA Tidy Kit 2 (AK-TK-02)

AKASA Tidy Kit 2 (AK-TK-02)
Detail

Souprava na svazování kabelů pro pořádek v počítačové skříni (5ks) Chcete účinně optimalizovat kabely v počítačové skříni? S touto sadou to nebude žádný problém. Svazky kabelů svážete stahovacími páskami na suchý zip. Získáte tím hezčí pohled skrze průhlednou bočnici, ale zejména dosáhnete lepšího průtoku vzduchu, čímž zvýšíte efektivnost chlazení komponent. Dobře chlazené komponenty se vám odmění stabilně vysokým výkonem a dlouhou životností.Parametry a specifikace:Balení:5x stahovací páska 165 x 16 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako AKASA Tidy Kit 2 (AK-TK-02)

SYNCO WAir G1 (A2) Black (WAir G1 (A2))

SYNCO WAir G1 (A2) Black (WAir G1 (A2))
Detail

Bezdrátový systém - mikrofonní, duální, 2,4 GHz, FHSS šifrovaný přenos signálu, DSP, dosah 30-50 m, Li-ion baterie 400 mAh, 3,5mm jack a výstup na sluchátka, všesměrový mikrofon, mono/stereo, v balení TRRS/TRS 3,5mm a USB kabel SYNCO G1 (A2) je duální digitální bezdrátový mikrofon s technologií DSP a šifrovacím algoritmem Syncoder, díky čemuž dosahuje velmi kvalitního přenosu zvukového signálu. Kromě toho zaujme kompaktními rozměry, aniž by byla omezena kvalita zvuku, Dosah signálu činí až 50 metrů a k dispozici vám budou dva výstupní režimy – mono a stereo. Tento bezdrátový set je ideálním řešením pro rozhovory / dialogy mezi dvěma osobami. Syncoder Encrypted Transmission AlgorithmTento jedinečný algoritmus založený na FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) umožňuje 128bitový šifrovaný přenos signálu a automatickou změnu kanálu. Jedině bezpečný audio systém je zárukou stabilního a bezproblémového přesného snímání zvukových signálů.... (alza.cz)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G1 (A2) Black (WAir G1 (A2))

Rode Vlogger Kit iOS Edition

Rode Vlogger Kit iOS Edition
Detail

Mobilní filmová sada Vlogger Kit iOS Edition je sada produktů určených pro natáčení videa pomocí iPhonu. Obsahuje směrový mikrofon s Lightning konektorem, grip pro uchycení mobilu, tripod, protivětrnou ochranu, klip pro fixaci mikrofonu, LED světlo s barevnými filtry a USB-C kabel. Vlogger Kit iOS Edition obsahuje vše, co potřebujete k dosažení profesionálních výsledků při natáčení pomocí iPhonu. Mikrofon VideoMic Me-L se připojuje přímo k vašemu iPhonu a poskytuje ostrý, jasný a směrový zvuk pro jakoukoli aplikaci. SmartGrip zafixuje váš iPhone pevně na určeném místě pro stabilní záznam a bezproblémově se připojí k Tripod 2 pro ruční nebo stolní použití, zatímco MicroLED zajistí, že všechny vaše snímky budou dokonale osvětleny. Vlogger Kit iOS Edition je dodáván s mikrofonním klipem pro bezpečné zajištění mikrofonu připojeného k iPhonu a protivětrnou ochranou WS9 pro exteriérové natáčení za nepříznivých povětrnostních podmínek. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Rode Vlogger Kit iOS Edition

Nikon Z50 Vlogger Kit (VOA050K010)

Detail

Mirrorless fotoaparát s vyměnitelným objektivem spojuje praktický design s nejmodernější výbavou. Nikon Z50 Vlogger Kit je vybaven 23,5Mpx CMOS snímačem, elektronickým OLED hledáčkem a polohovatelným 3,2″ TFT LCD displejem. Ve výbavě nechybí technologie Wi-Fi a Bluetooth. Sada obsahuje stativ Manfrotto, upevňovací lišta SmallRig a směrový mikrofon Rode VideoMicro. (mall.cz)

Podobné produkty ako Nikon Z50 Vlogger Kit (VOA050K010)

Prologic Hrazdy s vidličkami Goalpost kit 2 rods

Prologic Hrazdy s vidličkami Goalpost kit 2 rods
Detail

Konstrukce z prvotřídního hliníku, prášková povrchová vrstva z odolného PVC Matně černý povrch Speciální zámek pro rychlé a snadné nastavení Matice na závitech hrazdy pro perfektní upevnění hlásičů Silný ocelový závit na každé vidličce Vestavěná vodováha na každé hrazdě Šířka hrazdy 20 - 24,5cm Vidličky 40 - 60cm (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Prologic Hrazdy s vidličkami Goalpost kit 2 rods

Tescoma míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks

Tescoma míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks
Detail

Pro rychlejší a dokonalejší sušení prádla.   Čím Míčky do sušičky CLEAN KIT vynikají?   Načechrávají a přirozeně změkčují prádlo v sušičkách a zkracují dobu jeho sušení. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného odolného plastu, určeny pro dlouhodobé opakované použití.   Materiál: Zdravotně nezávadný odolný plast.  Záruka: 2 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks

Alapai KIT 2 Náhradní sada, oranžová, velikost UNI

Alapai KIT 2 Náhradní sada, oranžová, velikost UNI
Detail

Opravná sada pro paddleboardy Alapai KIT 2 obsahuje tři různobarevné kusy PVC čtverců a montážní klíč pro dotažení těsnícího ventilu paddleboardu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Alapai KIT 2 Náhradní sada, oranžová, velikost UNI

Tescoma Míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks

Tescoma Míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks
Detail

Míčky do sušičky CLEAN KIT pro rychlejší a dokonalejší sušení prádla. Načechrávají a přirozeně změkčují prádlo v sušičkách a zkracují dobu jeho sušení.Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného odolného plastu, určeny pro dlouhodobé opakované použití. Záruka: 2 roky. V balení 2 míčky. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Míčky do sušičky CLEAN KIT, 2 ks

ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 8 OZ

ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 8 OZ
Detail

Ideální pro příležitostné boxery nebo začátečníky. Sada se skládá z boxerských rukavic a pevných chráničů (lap) Přesvědčte se sami. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 8 OZ

ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 6 OZ

ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 6 OZ
Detail

Ideální pro příležitostné boxery nebo začátečníky. Sada se skládá z boxerských rukavic a pevných chráničů (lap) Přesvědčte se sami. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ADIDAS boxovací set junior KIT 2 ADIBTKK02 6 OZ

Tescoma tableta do pohlcovače vlhkosti CLEAN KIT, 2 ks

Tescoma tableta do pohlcovače vlhkosti CLEAN KIT, 2 ks
Detail

Náhradní tablety pro snížení vlhkosti v interiéru.   V čem Tablety do pohlcovače vlhkosti CLEAN KIT vynikají.   Snižují nadměrnou vlhkost v interiéru, přispívají k omezení výskytu roztočů, plísní a vzniku alergií. Tablety jsou neparfémované, tedy aromaticky neutrální. Jsou určeny pro používání v Pohlcovači vlhkosti CLEAN KIT, vhodné do místností o rozloze až 20 m2. Speciálně zvrásněný povrch tablety prodlužuje účinek až na dobu až 3 měsíců.  (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma tableta do pohlcovače vlhkosti CLEAN KIT, 2 ks

Peak Design P.O.V KIT - akční kit, černý, POV-2

Detail

Se sadou P.O.V. Kit se Capture přemění na držák akční kamery GoPro, jiné akční kamery nebo jakéhokoliv kompaktu a vy tak můžete zaznamenat úžasné video z vlastního pohledu. Libovolný pásek nebo popruh lze nyní použít k připevnění kamery pro záběry z vlastní perspektivy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Peak Design P.O.V KIT - akční kit, černý, POV-2

REER Držák nábytku Anti-tip kit 2 ks (4013283730201)

REER Držák nábytku Anti-tip kit 2 ks (4013283730201)
Detail

Dětská pojistka - nalepovací, šroubovací, materiál plast, 2 kusy v balení Vaše zvídavá batolata chtějí stále objevovat nové věci. Některá místa v domácnosti ovšem nejsou úplně bezpečná a děti ještě nedohlédnou následky svého konání. Přizpůsobte proto svou domácnosti malým ručkám, a vytvořte bezpečnější prostředí pro své dítě díky pomůckám od REER. Děti občas dostanou nápad lézt na nábytek, který se na ně může převrhnout. Tomu zabrání držák nábytku Anti-tip Kit, který jednoduše připevníte na nábytek i na stěnu. Anti-tip Kit se dá na nábytek upevnit lepením nebo šroubky. Speciální lepicí páska nezanechává žádné stopy. Pokud se rozhodnete pro připevnění šroubky, budou upevněny na zadní straně nábytku a nebudou tedy nijak viditelné. Klíčové vlastnosti držáku nábytku Anti-tip Kit REER, 2 ksDržák nábytku Anti-tip Kit REER obsahuje 2 kusy pásky s upevňovacím materiálemOchrana vašeho nábytku před pádem, který by mohl způsobit zranění dítěteJednoduché... (alza.cz)

Podobné produkty ako REER Držák nábytku Anti-tip kit 2 ks (4013283730201)

Rode Vlogger Kit USB-C Edition

Rode Vlogger Kit USB-C Edition
Detail

Mobilní filmová sada Vlogger Kit USB-C Edition je sada produktů určených pro natáčení videa pomocí mobilního telefonu vybaveného USB-C vstupem. Obsahuje směrový mikrofon s USB-C konektorem, grip pro uchycení mobilu, tripod, protivětrnou ochranu, klip pro fixaci mikrofonu, LED světlo s barevnými filtry a USB-C kabel. Vlogger Kit USB-C Edition obsahuje vše, co potřebujete k dosažení profesionálních výsledků při natáčení pomocí mobilního telefonu vybaveného USB-C konektorem. Mikrofon VideoMic Me-C se připojuje přímo k vašemu zařízení a poskytuje ostrý, jasný a směrový zvuk pro jakoukoli aplikaci. SmartGrip zafixuje vaše zařízení pevně na určeném místě pro stabilní záznam a bezproblémově se připojí k Tripod 2 pro ruční nebo stolní použití, zatímco MicroLED zajistí, že všechny vaše snímky budou dokonale osvětleny. Vlogger Kit USB-C Edition je dodáván s mikrofonním klipem pro bezpečné zajištění mikrofonu připojeného k mobilu a protivětrnou ochranou WS9 pro exteriérové natáčení za nepříznivých povětrnostních podmínek. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Rode Vlogger Kit USB-C Edition

TP-LINK TL-PA7027P KIT AV1000 Powerline adapter AC-Passthrough 2 Gigabit RJ45 1000Mbps Starter Kit 2 units (P), TL-PA7027PKIT

TP-LINK TL-PA7027P KIT AV1000 Powerline adapter AC-Passthrough 2 Gigabit RJ45 1000Mbps Starter Kit 2 units (P), TL-PA7027PKIT
Detail

TP-Link TL-PA7027P Kit Sada powerline adaptérů s pokročilou technologií HomePlug AV2 poskytuje uživatelům vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 1000 Mb/s po elektrickém vedení, který je ideální pro činnosti náročné na šířku pásma, jako je souběžné streamování videa v rozlišení HD/3D/4K, hraní her online a přenos velkých souborů. To vše s dosahem až 300 metrů. HomePlug AV2 standard - Vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 1000 Mb/s. 2 gigabitové porty - Adaptér poskytuje zabezpečenou kabelovou síť pro stolní počítače, chytré televize nebo herní konzole. Plug and Play - Umožňuje jednoduché a rychlé nastavení během pár minut. Dodatečná elektrická zásuvka – Zajistí, aby žádná elektrická zásuvka nepřišla vniveč. Patentovaný režim úspory energie – Automaticky sníží spotřebu energie až o 85 %. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ zásuvky: EU Rychlost přenosu dat: až 1000 Mb/s Standardy a protokoly: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Rozhraní: 2 x Gigabit RJ-45 Zabezpečení: 128-bitové AES šifrování Dosah: až 300 m Rozměry: 95 x 58 x 42 mm Barva: bílá (patro.cz)

Podobné produkty ako TP-LINK TL-PA7027P KIT AV1000 Powerline adapter AC-Passthrough 2 Gigabit RJ45 1000Mbps Starter Kit 2 units (P), TL-PA7027PKIT

Savage gear set prutu perch academy kit 2 texas carolina kit 2,13 m 7-21 g

Savage gear set prutu perch academy kit 2 texas carolina kit 2,13 m 7-21 g
Detail

Ne, nevytváříme seznam deseti nejlepších míst k návštěvě ve Spojených státech – toto je kurátor vysoce kvalitního náčiní Savage Gear, které je speciálně navrženo tak, aby do vašeho podběráku dostalo více okounů. Tato sada Signature Kit byla pečlivě navržena tak, aby vám poskytla vše, co potřebujete k těmto velice efektivní stylům rybolovu – od prutu a navijáku až po nástrahy a koncové náčiní – stačí přidat rybáře a brzy bude tento rybář chytat více okounů než umí spočítat! (parys.cz)

Podobné produkty ako Savage gear set prutu perch academy kit 2 texas carolina kit 2,13 m 7-21 g

Leatherman bit kit sada 2

Leatherman bit kit sada 2
Detail

Vhodné pro: Charge®+ TTi Charge + G10 MUT® EOD MUT® Removable Bit Driver Skeletool® Skeletool® CX Skeletool® RX Surge® Wave®+ Signal® Charge®+ (parys.cz)

Podobné produkty ako Leatherman bit kit sada 2

Klarstein Window Kit 2 okenní těsnění mobilní klimatické zařízení posuvné okno PVC

Klarstein Window Kit 2 okenní těsnění mobilní klimatické zařízení posuvné okno PVC
Detail

Získejte ještě vyšší výkon své mobilní klimatizace díky sadě těsnění posuvného okna od společnosti Klarstein. Pomocí stabilní těsnicí sady z PVC jsou posuvná okna utěsněna kolem odvzdušňovací hadice klimatizace, aby se do prostoru nedostal žádný další teplý vzduch. Tím se výrazně zvyšuje účinnost klimatizace. Montáž je jednoduchá a přímočará: posuvné těsnění se nasadí do okenní spáry bez ohledu na to, zda se zavírá vodorovně nebo svisle. Teleskopické panely z PVC se snadno upevňují pomocí malých šroubů a umožňují utěsnit okenní otvory o délce 67–131 cm. Výfuková hadice vaší klimatizace najde své místo v těsnícím otvoru, který je speciálně uzpůsoben pro klimatizace Klarstein a kde je upevněn příslušný dvoudílný upevňovací kroužek (který je již součástí odpovídajících zařízení Klarstein). Další pozitivní efekt: těsnění oken zabrání vniknutí do místnosti jak hmyzu (jako jsou mochy, vosy a komáři) tak i nežádoucímu horkému vzduchu.Upozorňujeme, že výrobek je určen pro použití s klimatizací Klarstein Pure Blizzard (položky 10028189, 10028190 a 10028191). Obecně jej však lze použít i s jinými klimatizačními zařízeními s výfukovými hadicemi. Zkontrolujte kompatibilitu s vaším zařízením (výfuková hadice musí mít ústí 20 x 7,6 cm). (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Window Kit 2 okenní těsnění mobilní klimatické zařízení posuvné okno PVC
SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog), SYNCO MA38 (SY-MA38-BK), SYNCO M1P (SY-M1P-BK ), SYNCO Lav-S6 (SY-S6-BK), SYNCO Mic-D2 (SY-D2-BK), SYNCO Mic-D1 (SY-D1-MIC), SYNCO MA30 (SY-MA30-BK-EN), SYNCO Mic-D30 (SY-D30-BK), SYNCO Lav-S6E (SY-S6E-Lav), SYNCO WMic-T3 (SY-T3-BK), RODE Vlogger Kit iOS Edition (MROD351), USKEYVISION Video kit VLOG K1 pro mobilní telefon (Vlog K1), SYNCO WAir G2 (A2) (SY-G2(A2)-EN ), SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK), SYNCO WAir G1 (A2) White (SY-G1(A2)-WH), USKEYVISION Vlog Kit Flex-K3 (Flex-K3), FeiyuTech Vlog Pocket 2 (FTEVPO2), Sony Vlog External Monitor pro Xperia Pro-I (XQZIV01B.ROW), Stanley Jr.G003-SY Lopata. (7290016261349), Stanley Jr.G004-SY Hrábě. (7290016261356), SYNCO WAir G1 (A2) Black (WAir G1 (A2)), Stanley Jr.G012-SY Záhradní klobouček. (7290016261431), NIOXIN Trial Kit System 2 (4064666310565), Stanley Jr. G013-SY Pracovní zástěra. (7290016261448), Stanley Jr. TT002-SY Stavebnice, bagr (7290017511092), Stanley Jr. TT005-SY Stavebnice, buldozer (7290017511122), AKASA Tidy Kit 2 (AK-TK-02), Olight Perun 2 Kit 2500 lm (6972378121745), Stanley Jr.U003-K02-T06-SY Sada 2 ks autíček a 5 kusů nářadí. (7290016261271), Funko POP! Animation MOTU S5 - Sy Klone (889698477499)