Sylvanian families rodina javorových koček (5054131052907)

Produkt Sylvanian families rodina javorových koček (5054131052907) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sylvanian families rodina javorových koček (5054131052907) upraviť a produkt hľadať znova.

Sylvanian Families Rodina javorových koček (5054131052907)

Sylvanian Families Rodina javorových koček (5054131052907)
Detail

Figurky - zvířátka, na hraní, motiv sylvanian families, materiál plast a plyš, výška 15 cm, 4 figurky v balení, vhodné od 3 let V Sylvanian vesničce bydlí mnoho rodin různých zvířátek. Najdete v ní pudly, čokoládové králíčky, oříškové veverky, hedvábné kočičky, bílé myšky, ježky a mnoho dalších. Každá rodinka má svůj domeček, rodiče chodí do zaměstnání, děti do školy... V tomto balení najdete rodinu Javorových kočiček - chytrého tatínka, maminku kuchařku, sestřičku a bratříčka. Dokoupit lze i malá dvojčátka ze stejné rodiny. Zvířátka můžete kombinovat s libovolnými sadami domečků, obchodů či doplňků. Klíčové vlastnosti sady Sylvanian Families - Rodina Javorových kočekRodina zvířátek značky Sylvanian FamiliesJavorové kočky - maminka, tatínek, bratříček a sestřička (malá dvojčata ze dokoupit)Rodinu lze kombinovat s ostatními setyKrásný design, nostalgický nádechHraní s hračkami Sylvanian Families rozvíjí v dětech sociální dovednosti, podporuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina javorových koček (5054131052907) , Sylvanian families rodina javorových koček (5054131052907)

Sylvanian Families Rodina javorových koček

Sylvanian Families Rodina javorových koček
Detail

Celá rodinka kočiček Sylvanian se těší, až si s nimi budou děti hrát. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: táta, máma, dvě děti Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: 8 a 7 cm Rozměry balení: 20 x 15 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina javorových koček , Sylvanian families rodina pudlu

Sylvanian Families Rodina koz

Detail

Originální kozí rodinka od sylvanian families. Seznamte se s kozím tatínkem Billym, s maminkou Nancy, dcerou Mandy a její sestřičkou Jenny. Rodinka, s kterou si užijete spoustu zábavy, obzvlášť, když rodinku zkombinujete s ostatními domy a nábytkem od Sylvanian Families. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina koz , Sylvanian families rodina ježků (5054131040188)

Sylvanian Families Rodina psů

Sylvanian Families Rodina psů
Detail

sylvanian families Rodina psů Taťka, mamka a 2 štěňátka rodiny pejsků jsou vyrobeni z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. - Výška rodičů je 8 cm a dětí 6,5 cm. - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina psů , Sylvanian families rodina hnědých veverek (5054131041727)

Sylvanian Families Rodina oveček

Detail

Roztomilá čtyřčlenná rodina oveček. Tatínek Ewan, maminka Barbara, chlapeček Winton a holčička Lona. To je rodinka oveček ve zcela originálních a slušivých outfitech. Kombinujte s ovčími miminky a ovčími dvojčaty (obojí se prodávají samostatně) pro zábavu s celou ovčí rodinou! (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina oveček , Sylvanian families rodina marshmallow mysek 5308

Sylvanian Families Rodina ježků

Detail

Rodina ježků 3122 a tolik potřebné hřebeny na jejich pročesávání bodlinek. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina ježků , Sylvanian families rodina "chocolate" králíků, nová (5054131056554)

Sylvanian Families Rodina žlutí labradoři

Sylvanian Families Rodina žlutí labradoři
Detail

Psí rodinka, kde je tatínek oblečen do hnědých kalhot se šlemi a do kárované košile. Po boku má maminku labradorku oblečenou do dlouhých šatů s bílým límečkem a růžovou mašlí v pase a také psí slečnu a psího mladíka. Psí slečna je oblečena v šatičkách podobných těm maminčiným a psí mladík krátkých kalhotách a růžovém tričku. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: psí táta, máma, dvě psí děti Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina žlutí labradoři , Sylvanian families rodina vydry se 2 miminky (5054131053591)

Sylvanian Families Rodina žlutí labradoři

Detail

Veselá čtyřčlenná labradoří rodinka by rozhodně neměla ve Vaší sbírce sylvanian families chybět. Jsou oblečeni do rozkošných oblečků tak, aby zapadly do celého konceptu této úžasné vesničky plné zvířátek. Jsou vyrobeni z plastu a pokryti měkoučkým semišem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina žlutí labradoři

Sylvanian Families Rodina chocolate králíků

Detail

Rodina chocolate králíků 3125. Taťka, mamka a 2 děti z kolekce „chocolate“ králíků. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina chocolate králíků , Sylvanian families karavan (5054131050453)

Sylvanian Families Rodina psů 3139

Detail

Rodina psů. Taťka, mamka a 2 štěňátka rodiny pejsků. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina psů 3139 , Sylvanian families baby bila myska

Sylvanian Families Rodina půlnočních koček

Detail

Tatínek James Midnight miluje kouzla od dětství a nyní je nejlepším kouzelníkem v Sylvanii. Svými triky a iluzemi baví děti v Baby zábavném parku. Maminka Allison Midnight umí číst budoucnost z čajových lístků, tarotových karet a hvězd. Dcera Chantalle Midnight je velmi pracovitá a svědomitá. Syn Reggie Midnight je ještě velmi malý, ale zdědil po svých rodičích lásku ke kouzlům. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina půlnočních koček , Sylvanian families nábytek dětský pokoj

Sylvanian Families Rodina Marshmallow myšky

Sylvanian Families Rodina Marshmallow myšky
Detail

sylvanian families Slavnostně oblečená myší rodinka, mají společný znak, a to okvětní plátky v ouškách. Každý z rodiny je něčím specifický, tatínek má rád dobré jídlo, synek má výbornou paměť nejspíše po mamince a dcerka vyniká nejpíše po tatínkovi v aritmetice. Přednosti: figurky jsou potaženy jemným sametem hlavička je otáčivá, končetiny pohyblivé oblečky se dají svlékat Obsah balení: tatínek, maminka, syn a dcerka Myšákovi Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, plyš Výška: 9 cm a 7 cm Rozměr balení: 20 x 15 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina Marshmallow myšky , Sylvanian families dětské ruské kolo (5054131053331)

Sylvanian Families Rodina půlnočních koček

Sylvanian Families Rodina půlnočních koček
Detail

Kočičí rodinka čeká na děti od 3 let. Tatínek James Midnight je v oblečku kouzelníka s červenou vestou a cylindrem, ve které rád vystupuje jako kouzelník. Po boku má maminku Allison Midnight oblečenou do dlouhých modrých šatů s hvězdičkami, která umí číst s čajových lístků. Také psí slečnu Chantalle Midnight a psího mladíka Reggie Midnight. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: táta, máma, dvě kočičí děti Kupte dětem kočičí rodinku Sylvanian! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina půlnočních koček , Sylvanian families kočárek pro trojčata (5054131055335)

Sylvanian Families Rodina ježků (5054131040188)

Sylvanian Families Rodina ježků (5054131040188)
Detail

Figurky - zvířátka, na hraní, motiv sylvanian families, materiál plast a pryž, výška 8 cm, nepohyblivé, 4 figurky v balení, vhodné od 3 let Rodinka ježečků má bodlinky z umělé kožešinky, která se dá česat. Rodinka ježečků potěší každé malé dítko. Taťka, mamka a dva malí ježečci jsou vyrobeni z plastu, který je potažený jemným semišem příjemným na dotek. Očička jsou z černých korálků a fousky z jemné silikonové nitky. Jejich bodlinky jsou vyrobeny z bohaté umělé kožešinky a dají se česat. Každý člen této rodinky má svůj kartáček. Končetiny mají pohyblivé a jejich hlava se otáčí. Oblečení se dá pohodlně svlékat a oblékat. Maminka a tatínek jsou velcí 8 cm, děti 6,5 cm. Hračky jsou určeny pro děti od tří let. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE Proč zakoupit tuto rodinku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina ježků (5054131040188) , Sylvanian families rodinné auto modré (5054131052747)

Sylvanian Families Rodina hnědých veverek 3136

Detail

Rodina hnědých veverek. Taťa, mamka a 2 děti rodiny hnědých veverek. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina hnědých veverek 3136 , Sylvanian families 5454 rodinný obytný vůz

Sylvanian Families Rodina hnědých veverek (5054131041727)

Sylvanian Families Rodina hnědých veverek (5054131041727)
Detail

Figurky - zvířátka, na hraní, motiv sylvanian families, materiál plast a textil, výška 20 cm, nepohyblivé, 4 figurky v balení, vhodné od 3 let Rodinka veverek z plastu potaženým sametem a s ocáskem z umělé kožešinky udělá radost každému malému dítku. Rodinka veverek potěší každé malé dítko. Taťka, mamka a dvě malé veverky jsou vyrobeni z plastu, který je potažený jemným sametem příjemným na dotek. Očička jsou z černých korálků a ocásek z umělé kožešiny. Končetiny mají pohyblivé a jejich hlava se otáčí. Oblečení se dá pohodlně svlékat a oblékat. Maminka a tatínek jsou velcí 8 cm, děti 6,5 cm. Hračky jsou určeny pro děti od tří let. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE Proč zakoupit tuto rodinku veverek? maminka, tatínek a dvě dětivyrobeni z plastu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina hnědých veverek (5054131041727) , Sylvanian family rodina oveček (5054131056196)

Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky

Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky
Detail

Vydří rodinka se vyznačuje oblibou v procházkách a výletech. Vydří maminka i tatínek jsou trpěliví a pečují o svoje malá mláďátka. Oblečky alpakám lze svléknout a znovu obléknout. Povrch figurek je potažen jemným semišem. Jejich hlavička a končetiny jsou pohyblivé. Obsah balení: tatínek, maminka vydry dvě novorozená miminka sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Vyberte dětem některou z postaviček Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet zvířátek: 4 Výška postaviček: rodiče 8 cm; miminko 4 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky , Sylvanian families dobrodružný dům na stromě (5054131054505)

Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky

Detail

Maminka, tatínek a 2 novorozená miminka. Tatínek Vydra chodí s rád s rodinou na výlety. Maminka Vydra je stále usměvavá a ráda ostatní chválí. Dcera Vydra se moc ráda dívá na rybičky. Syn Vydra čeká, co bude dělat maminka. Jeden by mohl říct, že je trošku rozmazlený, protože on je stále se svou maminkou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky , Sylvanian families assort zvířátka v kadeřnictví (5054131056578)

Sylvanian Families Rodina koček s černým kocourem

Detail

Rodina koček s černým kocourem by rozhodně neměla chybět ve Vaší sbírce sylvanian families. Rodina má čtyři členy, maminku, tatínka, velkého černého kocoura a dvě maličké kočičí princezny, Všichni mají krásný slavnostní oděv, který je možné snadno oblékat i svlékat. Mají měkoučký povrch, takže hra s nimi bude o to zábavnější a příjemnější. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina koček s černým kocourem , Sylvanian families potápěčský set s doplňky (5054131052303)

Sylvanian Families Rodina "chocolate" králíků, nová (5054131056554)

Sylvanian Families Rodina "chocolate" králíků, nová (5054131056554)
Detail

Figurky - na hraní, motiv sylvanian families, materiál plast, s pohyblivou hlavou, 4 figurky v balení, vhodné od 3 let Klíčové vlastnosti figurky Sylvanian Families Rodina "chocolate" králíků, nová S figurkami Sylvanian Families bude hraní ještě větší zábava Jsou vhodné pro ratolesti od 3 let Figurky ze série Sylvanian Families mají velmi kvalitní zpracování Materiálem využitým při výrobě je plast Figurky na hraní budou zdrojem mnoha nových her Děti při hraní ocení pohyblivou hlavu Součástí balení jsou 4 figurky (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina "chocolate" králíků, nová (5054131056554) , Sylvanian families pojízdný obchod s hot dogy (5054131052402)

Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky (5054131053591)

Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky (5054131053591)
Detail

Figurky - zvířátka, motiv sylvanian families, materiál plast a plyš, výška 1,5 cm, 4 figurky v balení, vhodné od 3 let V Sylvanian vesničce bydlí zvířátka, která zde mají své krásné domečky. V jednom z nich najdete rodinku vyder. Vydří maminka a tatínek mají dvě vydří miminka, která nosí ve vacích, aby se cítila v bezpečí u svých rodičů. Rodina vyder je vyrobena z plastu, který je potažen jemným plyšem, příjemným na dotyk. Vydří maminka a tatínek mají slušivé oblečení, které lze lehce svléknout i obléknout. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavičky se otáčí. Kombinujte vydří rodinu s domečkem a nábytkem (prodejné samostatně) a zábava se může ještě více rozvinout. Herní set Sylvanian Families vydří rodinka rozvíjí dětskou fantazii a je určen pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti sady Sylvanian Families - Vydří rodinkyVydří rodinka značky Sylvanian FamiliesSada obsahuje vydří maminku, tatínka, dvě miminka ve vacíchPostavičky mají... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky (5054131053591) , Sylvanian families dárkový set - dětský hrad s příslušenstvím (5054131056707)

Sylvanian Families ® Rodina žiraf

Sylvanian Families ® Rodina žiraf
Detail

Žirafí rodina Sylvanian Family je velmi pohodová rodina. Egbert Highbranch, žirafí otec, je klidná a mírná duše. Často zapomíná, jak je velký, a naráží si hlavu. Má také rád staré věci a dobře se o ně stará - má mnoho a mnoho nástrojů Vintage . Matka Olive Highbranch je klidná a mírná. Miluje krémové koláčky s pudinkem, protože pudink má stejnou barvu jako ona. Její oblíbené jsou kremrole a nerada se o ně dělí. Někdy drží kremrole tak, aby je děti neviděly, a jí je, když se děti nedívají. Ale děti vždycky vidí okraj pudinku kolem jejích úst a ptají se: Můžeme si vzít?. Žirafí mládě Bran Highbranch se rádo fotí fotoaparátem, který mu dal jeho otec. Chce vyrůst stejně vysoký jako jeho otec, aby viděl daleko do dálky a mohl pořizovat krásné fotografie z výšky. Brie Highbranchová, druhé žirafí mládě, se ráda dívá do dálky dalekohledem, který dostala od svého otce. Ráda sedí matce na hlavě, aby viděla ještě dál. Když její o rok starší bratr pořizuje fotografie, lepí si je do deníku a píše k nim texty. Podrobnosti o produktu: Rozměry balení (délka x šířka x výška): 20 x 5,5 x 17 cm. Výška figurek: cca 6 až 8 cm Rozsah dodávky: matka, otec, dcera a syn Figurky jsou pohyblivé a oblečení lze oblékat a svlékat. Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families ® Rodina žiraf , Sylvanian families 5400 dům s věží a červenou střechou

Sylvanian Families Školáci

Sylvanian Families Školáci
Detail

Školáci, holčička a chlapeček se těší, až si s nimi budou děti hrát. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: králičí holčička a veverčí chlapeček ve školních uniformách s aktovkami Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 2 Výška postaviček: 7 cm Rozměry balení: 17 x 13 x 4,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Školáci , Sylvanian families nábytek - postýlka pro trojčata s otočným kolotočem (5054131055342)

Sylvanian Families Vzducholoď

Sylvanian Families Vzducholoď
Detail

sylvanian families Vzducholoď Vzducholoď je první dopravní prostředek z řady Sylvanian Families, kterým se cestuje ve vzduchu s horkovzdušným balónem v roztomilé oranžové barvě a s velkými koly. (Tento výrobek ale nelétá). Vzducholoď sestrojil tatínek z rodiny Oříškových veverek, který je velmi vynalézavý. Do tohoto dopravního prostředku se vejdou 3 figurky: 2 dospěláci a 1 dítě. Povrch horkovzdušného balónu je potažen látkou s květinovým vzorem. Malý modrý ptáček potěší malého cestovatele.Součástí je samozřejmně piknikový koš s dobrotami jako je ovoce, pečivo a nápoj .Košík může být uložen pod sedadlem. - 3 figurky: 2 dospěláci a 1 dítě - Set obsahuje: Vzducholoď, modrý ptáček, pikniková dečka, jídlo, pečivo, banány, jablko - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Vzducholoď , Sylvanian families 5448 rodinné cestovní auto s kočárkem a autosedačkou

Sylvanian Families Butik

Sylvanian Families Butik
Detail

Hedvábná bílá kočička čeká, až pozve své kamarády do nově otevřeného butiku. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: figurka, obchod, regály, pult, zrcadlo, kabelky, boty čelenky, ozdoby do vlasů, prstýnky, sluhu, šaty, dárkové krabičky Vyberte dětem některou z postaviček Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Počet doplňků: 30 Výška figurky: cca 8 cm Rozměry balení: 39 x 19 x 26 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Butik , Sylvanian families 5449 startovací set nábytku a chocolate králík mamka

Sylvanian Families Vesnická cukrárna

Sylvanian Families Vesnická cukrárna
Detail

Fenečka, jako cukrářka v růžových šatičkách s pruhovanou zástěrou, čeká na holčičky, které jí pomohou v cukrárně s prodejem zákusků a dortů. Do takto zásobené cukrárny snadno zavítají členové Sylvanian rodiny. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: figurka cukrářky, dorty, zákusky obchod, prodejní pult, kasa, stojany na zákusky krabičky na sladkosti, několik druhů sladkostí, talíře, ubrousky Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil, semiš Počet doplňků: 85 Výška figurky: cca 8 cm Rozměry balení: 39 x 26 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Vesnická cukrárna , Sylvanian families rodinné cestovní auto červené s kočárkem a autosedačkou (5054131054482)

Sylvanian Families Kabriolet auto

Sylvanian Families Kabriolet auto
Detail

Kabriolet auto má parádní sundávací střechu. Dvě sedadla jsou připravena pro malé figurky zvířátek sylvanian families. Děti mohou vzít zvířátka v kabrioletu na zábavnou prrojížďku. Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Kupte dětem autíčko Sylvanian! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 26 x 15 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Kabriolet auto , Sylvanian families dárkový set - dům na stromě a příslušenství ke kempování (5054131056684)

Sylvanian Families Rodinka psů

Sylvanian Families Rodinka psů
Detail

Rodina pejsků, maminka, tatínek, holčička a chlapeček se těší, až si s nimi budou děti hrát. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: táta, máma, dvě děti Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodinka psů , Ostrov koček (8595558303960)

Sylvanian Families Rodinka ježků

Sylvanian Families Rodinka ježků
Detail

Rodina ježků, maminka, tatínek, holčička a chlapeček se těší, až si s nimi budou děti hrát. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: táta, máma, dvě děti Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodinka ježků , Příběh koček - dvd (d008347)

Sylvanian Families Rodinka pudlů

Sylvanian Families Rodinka pudlů
Detail

Rodina pudlů, maminka, tatínek, holčička a chlapeček se těší, až si s nimi budou děti hrát. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: táta, máma, dvě děti Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 4 Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rodinka pudlů , Sylvanian family 5045 karavan

Sylvanian Families Baby pudl

Sylvanian Families Baby pudl
Detail

Baby pudlík je připraven užít si výlet. Má sebou modrou taštičku a klobouček. Může jít navštívit dvojčátka Baby pudlíků 5425, kteří jsou v nabídce dalších samostatných produktů. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Skladba a funkčnost: končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí tělo je z plastu, který je potažený jemňounkým sametem očička jsou z černých korálků oblečení se dá opakovaně svlékat a oblékat Obsah balení: figurka Baby, klobouk, kabelka Vyberte dětem některou z postaviček Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 1 Výška: 6,5 cm Rozměry balení: 10 x 7,5 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Baby pudl

Sylvanian Families Jídelní kout

Detail

Elegantní jídelní stůl je zdobený jemnými rytinami růží. Součástí jídelního koutu jsou také nádherné židle a rozkošný jídelní servis pro dvě osoby. Červené růže nesmí chybět na stole při úžasné večeři. Díky jednotlivému designu můžete nábytek kombinovat s statním nábytkem z městské řady a vytvořit si tak svůj stylový pokoj. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Jídelní kout

Sylvanian Families Strašidelný dům

Sylvanian Families Strašidelný dům
Detail

Kočička Midnight přichází za dětmi oblečená jako duch. Strašidelný dům lze dobře kombinovat s Baby zábavným parkem 5537, prodávaným samostatně a Baby hvězdným kolotočem 5539, prodávaným se samostatně. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Obsah balení: strašidelný dům, baby figurka kočička Midnight kostým ducha, výtah duchů, pohovka, televize netopýr, podstavec, duch Kupte dětem myšku s oblečky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Strašidelný dům

Sylvanian Families Baby Ježek

Sylvanian Families Baby Ježek
Detail

Baby Bilberry s růžovou taštičkou přes rameno a žlutým kloboučkem se právě vypravilo na procházku. Rádo si pohraje s ostatními kamarády. Poté se stočí do klubíčka a rádo usne. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: ježeček, klobouček, taška Kupte dětem ježečka Sylvanian! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 1 Výška: 6,5 cm Rozměry balení: 10 x 7,5 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Baby Ježek

Sylvanian Families Dvojčata ježci

Sylvanian Families Dvojčata ježci
Detail

Dvojčátka ježků si rádi pohrají s ostatními kamarády. Jeden ježeček sedí a pije z lahvičky, druhý ječek leze po čtyřech. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: figurka baby ježka s lahvičkou figurka baby ježků s dudlíkem Kupte dětem ježečky Sylvanian! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 2 Výška: 6,5 cm Rozměry balení: 10 x 8 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Dvojčata ježci

Sylvanian Families Ježkova jeskyně

Sylvanian Families Ježkova jeskyně
Detail

sylvanian families je jedinečný a okouzlující výběr jedinečných zvířecích postav s okouzlujícími a krásnými domy, nábytkem a doplňky. Žijí, pracují a hrají v idylické a nádherné Sylvanian Village. V jeskyni jeskyni Sylvanian Families Baby Ježek se malé děti setkávají, aby diskutovaly o svých dalších dobrodružstvích. Pošta přichází skrz malou schránku. Dopis obsahuje nápady pro chytré žerty, které mohou hrát na ostatních obyvatelích. V jeskyni na ježka jsou nyní děti spolu sedět a vymýšlet vtipné věci. Trouba se používá k zahřívání jeskyně tak, aby malí nezmrzli, když seděli kolem stolu. Z vnějšku můžete vstoupit do jeskynní jeskyně skrz dveře nebo můžete sklouznout dolů do vnitřku. Po namáhavých úvahách leží ježko dítě v plyšovém spacím pytli a spolu sní o dobrodružstvích. Herní sada jeskynních jeskyních Sylvanian Families Cil obsahuje cca. Ježek vysoký 14 cm se skluzavkou a poštovní schránkou, troubou, stolem, spacákem a jezevčí postavou. Vhodné pro děti od 3 let. informace o produktu: Výška lanovky: 14 cm výška obrázek: cca. 6 cm Rozsah dodávky: Ježíšová jeskyně se skluzavkou a poštovní schránkou, trouba, stůl, spací pytel a jezdecká postavička Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Ježkova jeskyně

Sylvanian Families dvojčata zajíčci

Sylvanian Families dvojčata zajíčci
Detail

sylvanian families je jedinečný a okouzlující výběr jedinečných zvířecích postav s rozkošnými a krásnými domky, vybavením a doplňky. Žijí, pracují a hrají v idylické a úžasné vesnici Sylvanian Village. Zboží je vhodné pro děti od 3 let. Dvojčata zajíce Chocolate aden přijdou k vám domů s malou lokomotivou připravenou na nová dobrodružství. Podrobnosti o produktu: Rozměry balení (DxŠxV): 8 cm x 3,8 cm x 10 cm výška postavy: cca. 6 cm Rozsah dodávky: dvě figurky s malou lokomotivou Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families dvojčata zajíčci

Sylvanian Families Dvojčata ovečky

Detail

Sada dvojčat oveček s růžovým vláčkem. Ovečka Sean, který sedí na vláčku, a ovečka Shona. Ovečky můžete kombinovat s celou ovčí rodinkou a dvojčata můžete samozřejmě na vláčku i vystřídat. Ovečky zkombinujte s dalšími domy a nábytkem pro ještě zábavnější a nápaditou hru. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Dvojčata ovečky

Sylvanian Families Dvojčata Husky

Detail

Sada dvojčat Husky s miminkem Amber, které sedí na vláčku, a s miminkem Jeremy. Štěňátka můžete kombinovat s celou rodinkou Husky a dvojčata můžete samozřejmě na vláčku i vystřídat. Vozík můžete také připojit k saním sady Rodina Husky nebo ke kočárkům jiných dvojčat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Dvojčata Husky

Sylvanian Families Dvojčata pudlíci

Detail

Dvojčata pudlíci si rádi hrají se svým žlutým autíčkem. Sedící pudlík se pohodlně vejde dovnitř autíčka a plazící se pudlík jej tlačí ručičkama. Sedící holčička ráda objevuje nová místa a je šťastná, ať si s ní hraje rodina či přátelé. Plazící se chlapeček miluje jídlo. Není rád na jednom místě, rád se pohybuje a vše zkoumá. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Dvojčata pudlíci

Sylvanian Families Karavan 2240

Detail

Obytný přívěs je připraven vyrazit na dlouhé cesty. Nabízí opravdový komfort s kompletně vybavenou kuchyňkou, toaletou, obývacím pokojem. Navíc se dá horní díl vyklopit nahoru a rázem vznikne místo pro dvě postýlky. A když se boční stěna s kuchyňkou odkloní, všude je tolik místa! (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Karavan 2240

Sylvanian Families Královský kočár

Detail

Sada s pohádkovým královským kočárem pro princeznu na cestách. Otevřením boční strany kočáru vytvoříte místnost s terasou. K odpočinku a relaxaci zde Baby Chocolate králičí princezna (figurka je součástí sady) má vše, co potřebuje. Sofa – lehátko, toaletní stolek s magickým zrcadlem, hřeben, korunku, kouzelné žezlo, pantofle a šperkovnici. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Královský kočár

Sylvanian Families Zahradní dekorace

Sylvanian Families Zahradní dekorace
Detail

Malá zahradní palisáda plná truhlíků s květinami, pro milá semišová zvířátka. Popínavé břečťany se dají přemítňovat. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Obsah balení: 3 truhlíky s květinkami, 4 pnoucí se břečťany stojan na květiny Vyberte dětem příslušenství Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr balení: 11,5 x 5 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Zahradní dekorace

Sylvanian Families Královský kočár

Sylvanian Families Královský kočár
Detail

Baby Chocolate králičí princezna přijíždí za dětmi ve svém královském kočáru. Funkčnost: otevřením boční strany kočáru lze vytvořit místnost s terasou Obsah balení: královský kočár, Baby figurka Chocolate králičí princezna sofa-lehátko, toaletní stolek, hřeben, korunka, žezlo, pantofle, šperkovnice Vyberte dětem postavičku a příslušenství sylvanian families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 1 Výška: 6,5 cm Rozměry balení: 23 x 9 x 28 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Královský kočár

Sylvanian Families Dvojčata pudlíci

Sylvanian Families Dvojčata pudlíci
Detail

Dvě štěňátka pudlíka, jedno v modrém a druhé v růžovém oblečku, si chtějí hrát se svým žlutým autíčkem a ostatními kamarády. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávají radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Skladba a funkčnost: končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí tělo je z plastu, který je potažený jemňounkým sametem očička jsou z černých korálků oblečení se dá opakovaně svlékat a oblékat Obsah balení: 2 baby figurky pudlíků, 1 autíčko Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Počet figurek: 2 Výška: 6,5 cm Rozměry balení: 10 x 8 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Dvojčata pudlíci

Sylvanian Families Rozkvetlé květinářství

Detail

Květinářství je rozkošná budova plná pestrobarevných květin. Rozkvetlé květinářství nabízí čerstvě řezané květiny, které si můžete nechat uvázat do překrásných pugétů a ty si můžete odnést domů. Budova je ozdobena nádhernými rytinami. Otevřený prostor s podhledy a průchody úžasně rozšiřuje obchod a vzniká tím více místa na zábavu při nakupování. Vytvořte nádhernou atmosféru tím, obložíte květinami části budovy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Rozkvetlé květinářství

Sylvanian Families Karavan (5054131050453)

Sylvanian Families Karavan (5054131050453)
Detail

Doplňky k figurkám pro malé sběratele a na hraní, výška figurky: 20,5 cm, znáte z sylvanian families, vhodné pro děti od 3 let Karavan značky Sylvanian Families má spoustu detailních doplňků a plně vybavené místnosti, takže dětským figurkám na cestách nebude nic chybět. Vyrazit na výlet teď chce celá rodina i s přáteli! Prostorný karavan nabízí spoustu úložného prostoru pro vše, co na takový výlet můžete potřebovat. Díky vyklápěcímu vrchnímu dílu zbylo místo dokonce i pro dvě postýlky, kam se mohou unavené figurky uvelebit. Plně vybavená kuchyňka, obývací pokoj i toaleta lákají k dlouhým vyjížďkám vstříc novému objevování, protože s trochou fantazie se dá zažít cokoliv. Klíčové vlastnostiSet obsahuje velké množství úžasných doplňkůStřechu i boční stěnu karavanu lze odklopit a vytvořit tak další prostorV podlaze je umístěn úložný prostorMístnosti jsou plně vybavenySkvěle rozvíjí dětskou fantazii a představivost S karavanem za... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Karavan (5054131050453)

SYLVANIAN FAMILIES Návrhářské studio 6006

SYLVANIAN FAMILIES Návrhářské studio 6006
Detail

Návrhářské studio, kde pracuje Stella, která navrhuje krásné šaty pro všechny místní obyvatele. Rozšiř své Sylvanian městečko o další krásnou budovu. Balení obsahuje domeček, figurku Stelly, pohovku i stoleček s příslušenstvím. Hrajte si, sbírejte a vše kombinujte! Roztomilé postavičky sylvanian families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985. Figurky potažené jemným semišem si okamžitě staly hitem a rychle si našly příznivce po celém světě bez ohledu na věk. Hlavními pilíři celého konceptu jsou příroda, rodina a láska . Zvířátka Sylvanian Families seskupené do rodinek spolu s herním vybavením v dětech rozvíjí představivost a sociální dovednosti, umocňuje důležitost rodiny. Každá postava má milý, jedinečný výraz a ideální velikost. Postavte si celou vesničku Sylvanian Families! Ve světě Sylvanian Families existuje velké množství příbytků, obchůdků, nábytku a doplňků, které jsou propracovány do nejmenších detailů. Stavby a příslušenství se dají vzájemně propojovat. (patro.cz)

Podobné produkty ako SYLVANIAN FAMILIES Návrhářské studio 6006

Sylvanian Families Město Smetánková zmrzlinárna

Sylvanian Families Město Smetánková zmrzlinárna
Detail

Prodejna smetánkové zmrzliny zajisté potěší všechna zvířátka hraček sylvanian families. Budova je laděna do světle modré barvy. Zmrzlinu sem chodí prodávat maminka Javorových kočiček. Děti jí mohou pomoci vkládat zmrzlinku do kornoutů. Prostor obchůdku je možné rozšířit pomocí stropní desky a uličky. Při otevření boční části tramvaje je tento obchůdek umístnitelný vložením markýzy a zábradlí. Stejně tak se dá nakombinovat s dalšími stavbami ve městě. Obsah balení: budova, 4 x zmrzliny, pult, stůl, kornout želatina, plot, želatinový stojan Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Doplňte dětem příslušenství pro postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, karton Počet doplňků: 28 Počet figurek: 0 Rozměry balení: 28 x 17,5 x 14 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Město Smetánková zmrzlinárna

Sylvanian Families Krasobruslařky 2 ks

Sylvanian Families Krasobruslařky 2 ks
Detail

Zaječí a kočičí krasobruslařky jsou připraveny pro trénink i vystoupení na ledové ploše. Jejich růžové a modré šatičky jim mohou holčičky svlékat, oblékat.Tělíčko figurek je z jemného semiše. Hlavičkou mohou otáčet a končetinami pohybovat. sylvanian families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Obsah balení: 2 figurky s bruslemi 2 stojánky na figurky pro různé variace bruslařského vystoupení Vyberte dětem některou z postaviček Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, semiš, textil Výška postaviček: 7 cm Rozměry balení: 17,5 x 13 x 5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Krasobruslařky 2 ks
Sylvanian Families Rodina javorových koček (5054131052907), sylvanian families rodina pudlu, Sylvanian Families Rodina ježků (5054131040188), Sylvanian Families Rodina hnědých veverek (5054131041727), sylvanian families rodina marshmallow mysek 5308, Sylvanian Families Rodina "chocolate" králíků, nová (5054131056554), Sylvanian Families Rodina vydry se 2 miminky (5054131053591), Sylvanian Families Karavan (5054131050453), sylvanian families baby bila myska, sylvanian families nábytek dětský pokoj, Sylvanian Families Dětské Ruské kolo (5054131053331), Sylvanian Families Kočárek pro trojčata (5054131055335), Sylvanian Families Rodinné auto modré (5054131052747), Sylvanian families 5454 rodinný obytný vůz, Sylvanian Family Rodina oveček (5054131056196), Sylvanian Families Dobrodružný dům na stromě (5054131054505), Sylvanian Families assort Zvířátka v kadeřnictví (5054131056578), Sylvanian Families Potápěčský set s doplňky (5054131052303), Sylvanian Families Pojízdný obchod s Hot dogy (5054131052402), Sylvanian Families Dárkový set - Dětský hrad s příslušenstvím (5054131056707), Sylvanian families 5400 dům s věží a červenou střechou, Sylvanian Families Nábytek - postýlka pro trojčata s otočným kolotočem (5054131055342), Sylvanian families 5448 rodinné cestovní auto s kočárkem a autosedačkou, Sylvanian families 5449 startovací set nábytku a Chocolate králík mamka, Sylvanian Families Rodinné cestovní auto červené s kočárkem a autosedačkou (5054131054482), Sylvanian Families Dárkový set - Dům na stromě a příslušenství ke kempování (5054131056684), Ostrov koček (8595558303960), Příběh koček - DVD (D008347), Sylvanian family 5045 Karavan