Svítící pyžamo, bordó

Pánské pyžamo Donatello bordó

Pánské pyžamo v bordó odstínu, v krátké letní verzi. (Pradlo-Elegant.cz)

Pánské pyžamo Roman bordó krátké

Pánské pyžamo Roman bordó krátké

Krátké pánské bavlněné pyžamo ve vínových odstínech, se vzorem káro na přední části. (Pradlo-Elegant.cz)

Pánské pyžamo Roman VII káro bordó

Pánské pyžamo Roman VII káro bordó

Dlouhé pánské pyžamo v tmavě modrých odstínech, ušité z velmi kvalitní bavlny. (Pradlo-Elegant.cz)

Pánské pyžamo Roman bordó krátké nadměrná velikost

Pánské pyžamo Roman bordó krátké nadměrná velikost

Krátké pánské bavlněné pyžamo nadměrné velikosti v vínových odstínech se vzorem káro na přední části. (Pradlo-Elegant.cz)

Saténové pyžamo Ewa vínové

Saténové pyžamo Ewa vínové

Krásné saténové pyžamo Ewa značky DKaren v módní bordó barvě. (Pradlo-Elegant.cz)

Uživatele, kteří hledají "Svítící pyžamo, bordó" se dívají také na:

Digitální hodiny svítící

DKNY The Look Of Luxe Pyžamo Červená

DKNY The Look Of Luxe Pyžamo Červená

Materiál: 100% polyester Typ: noční košile Povrch: sametový Rukáv: krátký Praní: 30°C Barva: bordó Detail: prodloužená záda Zboží je z kolekce podzim/zima 2017 (BIBLOO.cz)

Anděl svítící

Anděl svítící

(Home-point.cz)

Výška:
7.50
Šířka:
8.00
Hloubka:
5.00
Váha:
0.070
Složení:
Polyrezin

Svítící brčka

Svítící brčka

Tato brčka jsou ideální na každou párty. Balení obsahuje 10 kusů různobarevných brček, které se při pití nápoje rozzáří a mohou svítit až 8 hodin. Tato brčka jsou ideální na každou párty. Balení obsahuje 10 kusů různobarevných brček, které se při pití nápoje rozzáří a mohou svítit až 8 hodin. Originální nápad na párty 1 x Svítící brčka po 10 kusech (Kokiskashop.cz)

Svítící brčka

Svítící brčka

Tato brčka jsou ideální na každou párty. Balení obsahuje 10 kusů různobarevných brček, které se při pití nápoje rozzáří a mohou svítit až 8 hodin. Tato brčka jsou ideální na každou párty. Balení obsahuje 10 kusů různobarevných brček, které se při pití nápoje rozzáří a mohou svítit až 8 hodin. Originální nápad na párty 1 x Svítící brčka po 10 kusech (Dilego.cz)

Svítící odznak

Svítící odznak

Svítící odznak (BAMBULE.cz)

Céčka svítící

Céčka svítící

Svítící céčka pro děti od 3+. (BAMBULE.cz)

Svítící chobotnička

Svítící chobotnička

Krásná svítící chobotnička vypadá jako živá. Na výběr ze tří barev: modrá, růžová, žlutá. (BAMBULE.cz)

Svítící hvězda

Svítící hvězda

Originální Hvězda vybavená LED světly s přerušovaným svícením. Vyrobená z plastového materiálu, potažená jutou, ozdobená šiškou a bobulkami na jedné ze špiček. Se šňůrkou na zavěšení. Napájení na 3 baterie AA. Měří 38x38x5 cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící kometa

Svítící kometa

Velmi efektní zářivá kometa posetá třpytkami je vybavena 5 modrými světly. Skvěle doplní výzdobu jesliček či stromečku. Napájení na 2 baterie AA, které nejsou součástí balení. Vypínač ON/OFF, s možností stálého či přerušovaného světla. Vyrobená z plastu. Měří 23x7x3 cm a navíc má kabel dlouhý cca 95 cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící baňka

Svítící baňka

Svítící baňka s půvabnou dekorací. Lze ji postavit anebo zavěsit. Uvnitř baňky se nachází svítící vánoční výjev, který mění barvu a vytváří tak krásné barevné efekty. Vyrobená ze skla. Napájení na 1 knoflíkovou baterii. Vypínač ON/OFF. Průměr cca 15 cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící kostelíček

Svítící kostelíček

Svítící kostelíček je zevnitř osvícený LED světélky a vytváří tak krásnou vánoční atmosféru. Je vyrobený z vyřezávaného dřeva. Na knoflíkovou baterii, která je součástí balení. S vypínačem. Měří max. 9x8x12v cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící čepice

Svítící čepice

Svítící čepice je měkoučká a hřejivá, s vánočními motivy. Je vybavená 6 LED žárovičkami v různých barvách, které se dají zapnout v různých modalitách blikání. S vypínačem ON/OFF. Na 2 knoflíkové baterie, které jsou součástí balení. Ze směsi 90 % akryl a 10 % spandex. Jedna velikost. (Euronova-shop.cz)

Svítící budík

Svítící budík

Svítící budík s velkými a dobře čitelnými číslicemi. Ciferník s led žárovkami, které se rozsvítí po stisknutí tlačítka na zadní straně, takže čas zjistíte i ve tmě. S quartzovým strojkem a klasickým zvoněním s paličkou. Z plastu a lesklého kovu. Na jednu baterii AA, není dodávána. Měří 8x5x11,5v cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící orchidej

Svítící orchidej

Svítící orchidej se 30 led světly. Ozdobí jakýkoli interiér. Květy jsou z polyesteru, větvičky jsou kovové s plastovým potahem, stejně tak podstavec. S vypínačem. Na baterie, nejsou dodávány. Podstavec měří 10x10 cm. Výška cca 45 cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící autodráha

Svítící autodráha

Svítící autodráha sestává ze 162 svítících kousků, které se spojují jeden s druhým. Z měkkého a ohebného materiálu, můžete si vystavět dráhu dle vašich představ. Se dvěma kartonky samolepek, kterými ji můžete polepit, a s autíčkem se 3 mnohobarevnými LED světélky. Autodráha je z polypropylenu, autíčko z plastu a kovu. Autodráha měří cca 236 cm. Autíčko měří 9x5x5 cm a běží na jednu baterii AA, která není dodávána. (Euronova-shop.cz)

Svítící girlanda

Svítící girlanda

Svítící girlanda tvořená spoustou větviček z ekologické jedle doplněná 35 světélky. Bohatá, krásně zdobená, velmi efektní. Elegantně s ní nazdobíte dveře, okna, krbové římsy... Napětí 220 V. Hodí se pro použití uvnitř. Délka cca 270 cm + cca 150 cm kabelu. (Euronova-shop.cz)

Svítící polštářek

Svítící polštářek

Svítící polštářek s dýní, svíčkami a měsícem, které se díky vloženým LED žárovkám nádherně rozzáří. Vnější látka je ze sametového polyesteru, vnitřní výplň z polyesteru a netkané textílie. Povlak se dá sejmout. Na baterie, které nejsou součástí balení. S vypínačem. Měří 44x34 cm. (Euronova-shop.cz)

Svítící dráha

Svítící dráha

Svítící dráha s 144 díly a autíčkem, které svítí. Dráha je flexibilní a dá se z ní postavit jakýkoliv tvar. Buď kreativní a postav si dráhu podle sebe. Dráha ve tmě fosforeskuje. (Fonetip.cz)

Svítící krystaly

Svítící krystaly

Balení obsahuje odlévací formičky, sádrový prášek, barvy, štětec a další součásti, pomocí kterých si můžete vyrobit odznáčky nebo magnetky na ledničku. (Fonetip.cz)

Svítící Roboryba

Svítící Roboryba

Svítící roborybu stačí umístit do vody a okamžitě začne plavat a svítit. Roboryba plave a hýbe ocáskem jako živá. Pro správný efekt je doporučeno pouštět ji v šeru, aby bylo vidět, jak svítí. (Mrakyhracek.cz)

Svítící roboryba

Svítící roboryba

Svítící roborybu stačí umístit do vody a okamžitě začne plavat a svítit. Roboryba plave a hýbe ocáskem jako živá. Pro správný efekt je doporučeno pouštět ji v šeru, aby bylo vidět, jak svítí. (Fonetip.cz)

Svítící roboryba

Svítící roboryba

Svítící roborybu stačí umístit do vody a okamžitě začne plavat a svítit. Roboryba plave a hýbe ocáskem jako živá. Pro správný efekt je doporučeno pouštět ji v šeru, aby bylo vidět, jak svítí. (Fonetip.cz)

Svítící švihadlo

Svítící švihadlo

Svítící švihadlo, které při skákání svítí a bliká různými barvami. (Fonetip.cz)

Svítící náramek

Svítící náramek

Balení obsahuje 2 svítící tyčky o délce cca 20 cm a spojky na spojení obou konců tyček.Vytvoř si svítící náramky a užij si zábavu s nimi.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící Brýle

Svítící Brýle

Svítící brýle na párty .Balení obsahuje nožičky na brýle 2 ks ,spojovací díl,který spojí nožičky brýlí a tyčky.Svítící tyčky 2 ks v balení - tvoří obroučky brýlí,které ve tmě svítí.Věk 3+Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící dráha

Svítící dráha

Svítící dráha s 144 díly a autíčkem, které svítí. Dráha je flexibilní a dá se z ní postavit jakýkoliv tvar. Buď kreativní a postav si dráhu podle sebe. Dráha ve tmě fosforeskuje. (Mrakyhracek.cz)

Svítící švihadlo

Svítící švihadlo

Svítící švihadlo, které při skákání svítí a bliká různými barvami. (Mrakyhracek.cz)

Svítící krokodýl

Svítící krokodýl

Krokodýl po aktivování svítící tekutiny uvnitř začne svítit. Rozměr cca 10 cm. Rozměry balení cca 16 x 12 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící gekon

Svítící gekon

Gekon po aktivování svítící tekutiny uvnitř začne svítit. Rozměr cca 9 cm. Rozměry balení cca 16 x 12 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící myš

Svítící myš

Myš po aktivování svítící tekutiny uvnitř začne svítit. Rozměr cca 8 cm. Rozměry balení cca 16 x 12 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící náhrdelník

Svítící náhrdelník

Fosforeskující náhrdelník o délce cca 56 cm. Rozměry balení cca 61 x 6 cm. Po zlomení a zatřesení začne náramek forforeskovat. Věk 8+ (Mrakyhracek.cz)

Svítící krystaly

Svítící krystaly

Balení obsahuje odlévací formičky, sádrový prášek, barvy, štětec a další součásti, pomocí kterých si můžete vyrobit odznáčky nebo magnetky na ledničku. (Mrakyhracek.cz)

Koule svítící (6941057407807)

Koule svítící  (6941057407807)

Bazén s LED světlem Zpříjemněte si romantické chvíle trávené v bazénu a dodejte večernímu koupání nádech tajemna a kouzelnosti. S tím vším pomůže originální nafukovací koule INTEX, která pluje po hladině vody a díky zabudovanému LED osvětlení ozařuje své okolí tajemným svitem připomínajícími měsíc. Je vyrobená z kvalitního vinylového materiálu a nabízí 2 režimy nastavitelné pomocí dotykového senzoru. Vybrat si můžete buď jednotnou barvu nebo měnící se barvy. Součástí balení je opravná záplata, co zde ale nenajdete jsou 3 AAA baterie. Ty je třeba pro zprovoznění světla dokoupit. Klíčové vlastnosti svítící koule s LED světlem IntexRozměry 23 × 22 cmZabudované LED osvětleníSvítí ve 4 různých barvách2 světelné režimy - jednotná barva nebo barvy různéVyrobeno z kvalitního… (Alza.cz)

Svítící hvězda LED

Svítící hvězda LED

Tato velká svítící hvězda se postará svým hvězdným motivem o obzvláště příjemnou světelnou atmosféru. Vhodné dovnitř i na ven. Se 7-mi cípy, na každém 12 bílých LED žárovek. Na baterie, proto všestranný využitelnost. Je potřeba 3x AA-baterie. Materiál: polypropylen. Rozměr - průměr ca 60 cm. (OTTO - CZ)

SES Svítící srdce

SES Svítící srdce

Svítící srdce je ideálním doplňkem pro večerní oslavy a nejen to. Díky svítícímu srdci vás uvidí všichni ve vašem okolí. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

SES Svítící hvězda

SES Svítící hvězda

Svítící hvězda je ideálním doplňkem pro večerní oslavy a nejen to. Díky hvězdě vás uvidí všichni ve vašem okolí. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

SES Svítící tyčinky

SES Svítící tyčinky

Svítící tyčinky jsou ideálním doplňkem pro večerní oslavy a nejen to. Díky tyčinkám vás uvidí všichni ve vašem okolí. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

DISNEY Chlapecké svítící ten

DISNEY Chlapecké svítící ten

Parádní svítící tenisky s Mickey Mousem. Svršek obuvi je vyrobený z prodyšného bavlněného materiálu a polyesteru. Tenisky mají textilní interiér, flexibilní podrážku a pohodlnou stélku. V podrážce jsou navíc zabudovaná malá světýlka, která při chůzi blikají. Snadné a rychlé obouvání zajistí zapínání na suchý zip. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

B.KIDS Svítící chameleon

B.KIDS Svítící chameleon

Tento chameleon umí měnit svoji barvu stejně jakoopravdový chameleon v přírodě! Změny barvy dosáhnete vkládánímbarevných kostek různých tvarů do otvorů na hračce. Barva chameleona semění díky šesti barevným LED žárovkám, které jsou ukryté v tělehračky. Pozornost dítěte upoutá i hrající melodie a30 zvukových efektů. Hračka pomáhá rozvíjet sluch, hmati zrak dítěte. Technické parametry: Baterie: 3× AAA 1,5 V (součást balení)Rozměry: 26 × 15 × 16 cmRozměry balení: 31 × 13 × 22 cmVhodné pro děti od 9 měsíců (Feedo.cz)

Planetarium - svítící stavebnice

Planetarium - svítící stavebnice

Planetarium - svítící stavebnice (TIPA.EU)

Anděl svítící 14,5cm

Anděl svítící 14,5cm

(Home-point.cz)

Výška:
14.50
Šířka:
7.00
Hloubka:
10.00
Váha:
0.130
Složení:
Polyrezin

Anděl svítící hudebník

Anděl svítící hudebník

Mix (Home-point.cz)

Výška:
10.50
Šířka:
9.00
Hloubka:
9.00
Váha:
0.070
Složení:
Polyrezin

Anděl svítící čtející

Anděl svítící čtející

(Home-point.cz)

Výška:
10.00
Šířka:
8.00
Hloubka:
9.00
Váha:
0.140
Složení:
Polyrezin

Anděl svítící – pár

Anděl svítící – pár

(Home-point.cz)

Výška:
13.00
Šířka:
6.00
Hloubka:
9.00
Váha:
0.120
Složení:
Polyrezin

Magická svítící želva

Magická svítící želva

  Zpříjemní atmosféru dětského pokojíčku Na stěnách i stropě promítá hvězdy s měsícem ve 3 barvách - modrá, zelená, žlutá nebo všechny současně Barvy projekce volíte snadno pomocí tlačítek Automaticky se vypne po 45 min. Želvička je plyšová, krunýř je z umělé hmoty Na výběr ze 4 uklidňujících melodií  Velikost: délka 30 cm, šířka 19 cm Napájení 3 × AAA baterií (nejsou součástí balení) Vhodné pro děti od 3 let, ale i pro dospělé Barvy: modrá, světle zelená, tmavě zelená, růžová, béžová     Světle zelená/tmavě zelená    Světle modrá/tmavě modrá      Růžová/béžová     (Venda.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít