Sviňa ()

Produkt Sviňa () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sviňa () upraviť a produkt hľadať znova.

Zen jak sviň* (9788075448262)

Zen jak sviň* (9788075448262)
Detail

Kniha - Deník k procvičování blahodárného umění z ničeho se nepo*srat. - Autor Monica Sweeneyová, 128 stran, brožovaná bez přebalu lesklá Deník k procvičování blahodárného umění z ničeho se nepo*sratJestli vám nestačí tichá meditace a mírumilovné mantry, abyste se vyhrabali ze sra*ek všedního dne, tak vezměte do rukou tuhle knihu. Na každé stránce z vás může prýštit dobro a vy budete mít chuť někoho krucinál pořádně obejmout a nakopat zadek vší negativitě. Tenhle diář vás zahrne pozitivním ujišťováním a zatraceně očistnými aktivitami na vaší osvobozující cestě k něčemu, co je hodně blízko štěstí. Teoreticky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zen jak sviň* (9788075448262)

Zen jak sviň* - Sweeneyová Monica

Zen jak sviň* - Sweeneyová Monica
Detail

Jestli vám nestačí tichá meditace a mírumilovné mantry, abyste se vyhrabali ze sra*ek všedního dne, tak vezměte do rukou tuhle knihu. Na každé stránce z vás může prýštit dobro a vy budete mít chuť někoho krucinál pořádně obejmout a nakopat zadek vší negativitě. Tenhle diář vás zahrne pozitivním ujišťováním a zatraceně očistnými aktivitami na vaší osvobozující cestě k něčemu, co je hodně blízko štěstí. Teoreticky. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zen jak sviň* - Sweeneyová Monica , Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v brně nepřežiješ (978-80-7565-551-6)

Zen jak sviň* v práci - Monica Sweeneyová

Zen jak sviň* v práci - Monica Sweeneyová
Detail

Máte už svých kolegů plné zuby? Jde vám při představě dalšího zbytečného meetingu z uší víc páry než ze zdivočelého kávovaru v pracovní kuchyňce? Najděte v chaosu povinností kapku klidu a zkuste svou obvyklou rutinu „od devíti do pěti“ drobátko vytunit. Vyzbrojte se revolučním diářem plným sarkasmu a zábavy a vyrazte do boje se šedivým monstrem úmorné každodennosti. Dělejte v práci to, co si užíváte – jde to i bez patetických motivačních keců! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zen jak sviň* v práci - Monica Sweeneyová

Zen jak sviň* v práci - Sweeneyová Monica

Zen jak sviň* v práci - Sweeneyová Monica
Detail

Máte už svých kolegů plné zuby? Jde vám při představě dalšího zbytečného meetingu z uší víc páry než ze zdivočelého kávovaru v pracovní kuchyňce? Najděte v chaosu povinností kapku klidu a zkuste svou obvyklou rutinu „od devíti do pěti“ drobátko vytunit. Vyzbrojte se revolučním diářem plným sarkasmu a zábavy a vyrazte do boje se šedivým monstrem úmorné každodennosti. Dělejte v práci to, co si užíváte – jde to i bez patetických motivačních keců! (patro.cz)

Podobné produkty ako Zen jak sviň* v práci - Sweeneyová Monica

Zen jak sviň* v práci: Jak se vyprdnout na kraviny a najít řád v chaosu (978-80-7661-034-7)

Zen jak sviň* v práci: Jak se vyprdnout na kraviny a najít řád v chaosu (978-80-7661-034-7)
Detail

Kniha - autor Monica Sweeneyová, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte už svých kolegů plné zuby? Jde vám při představě dalšího zbytečného meetingu z uší víc páry než ze zdivočelého kávovaru v pracovní kuchyňce? Najděte v chaosu povinností kapku klidu a zkuste svou obvyklou rutinu „od devíti do pěti“ drobátko vytunit. Vyzbrojte se revolučním diářem plným sarkasmu a zábavy a vyrazte do boje se šedivým monstrem úmorné každodennosti. Dělejte v práci to, co si užíváte – jde to i bez patetických motivačních keců! (alza.cz)

Podobné produkty ako Zen jak sviň* v práci: Jak se vyprdnout na kraviny a najít řád v chaosu (978-80-7661-034-7)

Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 180 g

Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 180 g
Detail

Pet Farm Family Divá Sviňa ()- konzerva pro psy 180 g Divá sviňa je plnohodnotným krmivem z poctivých kousků masa z českých a slovenských volně žijících divočáků. Uvnitř najdete taky BIO zeleninu, ovoce a BIO panenský olivový olej. Nechybí spirulina, kurkuma, chia semínka, či směs bylin na dobré trávení. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 180 g

Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 400 g

Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 400 g
Detail

Pet Farm Family Divá Sviňa ()- konzerva pro psy 400 g Divá sviňa je plnohodnotným krmivem z poctivých kousků masa z českých a slovenských volně žijících divočáků. Uvnitř najdete taky BIO zeleninu, ovoce a BIO panenský olivový olej. Nechybí spirulina, kurkuma, chia semínka, či směs bylin na dobré trávení. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pet Farm Family Divá Sviňa - konzerva pro psy 400 g

Pet Farm Family Divá Sviňa - sušenky 110 g

Pet Farm Family Divá Sviňa - sušenky 110 g
Detail

Pet Farm Family Divá Sviňa ()- sušenky 110 g Výtečné sušenky Divá sviňa jsou ideálním pamlskem pro každého hodného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo někde na výletě. Také najdou využití i při tréninku, kdy pro jejich neodolatelnou chuť udělají pejsci opravdu cokoli. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pet Farm Family Divá Sviňa - sušenky 110 g

Sviňa ()

Sviňa ()
Detail

Audiokniha MP3 - Autor bestsellera Mäso – Vtedy na východe vo svojom druhom románe Sviňa ()predkladá čitateľovi desivú fikciu, ktorá by sa poľahky mohla stať slovenskou realitou. - autor Arpád Soltész, čte Peter Kočiš Autor bestsellera Mäso – Vtedy na východe vo svojom druhom románe Sviňa predkladá čitateľovi desivú fikciu, ktorá by sa poľahky mohla stať slovenskou realitouObyvatelia Malebnej krajinky pod Drobnými veľhorami sporadicky miznú. Iní urobia – celkom nečakane – závratné kariéry. Tie dva javy spolu súvisia.Zlo rozožiera krajinu všetkým na očiach, celkom otvorene. Obete sa nebránia, pravdu si nepripúšťajú: to by si predsa mocní nedovolili, ľudia by to predsa nedopustili a im by sa to predsa nemohlo stať. Nakoniec sa to, samozrejme, všetkým stane.Závislá tínedžerka zmizne z resocializačného centra, no nikomu nechýba. Rozhodne nikomu, kto by sa počítal. Feťáčky klamú, kradnú a zomierajú. Každý to vie.Talentovaný politik sa stane Predsedom a ovládne celú... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sviňa ()

Smršťovací hadice 30 m

Smršťovací hadice 30 m
Detail

Flexibilní zahradní hadice 10 - 30 m Hadice je extrémně lehká a hravě nahradí těžké, objemné a neforemné hadice. Je vhodná na zavlažování rostlin, mytí automobilů apod. Funguje na principu rozvinutí a svinutí. Po zapnutí vody se hadice automaticky rozvíjí. Po vypnutí a odtoku vody se během několika sekund svine do původní délky. Technické parametry: Materiál - vnitřní latexová hadice, vnější polyesterový obal, plastové komponenty (konektory, rukojeť) - vnitřní průměr: 6mm - vnější průměr: 9 mm - tloušťka: 1,5 mm - min. délka ve svinutém stavu (vypuštěná bez vody): 10 m - max. délka v rozvinutém stavu (napuštěná vodou): 30 m - dva plastové konektory (EU / USA standardní) - provozní tlak 0,2 - 0,6 MPa (2-6 bar) - 7 funkční stříkací pistole (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Smršťovací hadice 30 m

Michael's Uncle: Svině!! (Vinyl LP)

Michael's Uncle: Svině!! (Vinyl LP)
Detail

Titul Michael's Uncle - Svině!! vyšel v roce 1992 na CD, LP i MC. Deska je původní a má originální etikety, obal je rovněž původní press z tvrdšího papíru, s textovou přílohou vloženou uvnitř. Skupina Michael's Uncle (též Majklův strýček) je mezi domácím publikem známá jako tuzemský průkopník stylu hardcore. Kapela začala hrát v roce 1987 a od počátku produkovala syrový divoký rock, místy sycený hlukovými improvizacemi. Michael's Uncle natočili první studiové album Svině!! ještě v komunistické republice (1988). Obsahuje velmi pestrý, kytarově sytý hudební materiál. Česky zpívané texty mají často politický a sociální kontext obecně platný i v dnešních dnech. Desku natočila kapela v sestavě Amrit Sen - zpěv, Petr Stanko - kytara, Jarda Stuchlý - bicí, Sid Hošek - baskytara, Johny Chaos - kytara. Poslední dva jmenovaní po odchodu z M. U. založili skupinu Plexis. V původním obsazení hrál první kytaru Karel Jančák, který odešel ke skupině Půlnoc a později zůstal trvale v USA. Tracklist: 1. Martin má rád Žižkov 03:00 2. Co by se stalo 01:39 3. Torzo 00:21 4. Zatracenej a zkurvenej 03:43 5. First P. 02:00 6. Já už chci bejt 04:39 7. Každý ráno 04:18 8. Fuckin' Torzo 01:12 9. Rozmontován 04:04 10. Hlína 01:56 11. Second P. 07:26 12. Let It Be 03:06 13. Vobušku z pytle ven 06:47 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Michael's Uncle: Svině!! (Vinyl LP)

Hadice smršťovací SportTeam 15 m

Hadice smršťovací SportTeam 15 m
Detail

Flexibilní zahradní hadice 5 - 15 m Hadice je extrémně lehká a hravě nahradí těžké, objemné a neforemné hadice. Je vhodná na zavlažování rostlin, mytí automobilů apod. Funguje na principu rozvinutí a svinutí. Po zapnutí vody se hadice automaticky rozvíjí. Po vypnutí a odtoku vody se během několika sekund svine do původní délky. Technické parametry: Materiál - vnitřní latexová hadice, vnější polyesterový obal, plastové komponenty (konektory, rukojeť) - vnitřní průměr: 6mm - vnější průměr: 9 mm - tloušťka: 1,5 mm - min. délka ve svinutém stavu (vypuštěná bez vody): 5 m - max. délka v rozvinutém stavu (napuštěná vodou): 15 m - dva plastové konektory (EU / USA standardní) - provozní tlak 0,2 - 0,6 MPa (2-6 bar) - 7 funkční stříkací pistole Barva: zelená (patro.cz)

Podobné produkty ako Hadice smršťovací SportTeam 15 m

Michael's Uncle: Svině!! (CD)

Michael's Uncle: Svině!! (CD)
Detail

Titul MICHAEL'S UNCLE - Svině!! vyšel v roce 1992 na CD, LP i MC, přičemž CD bylo rozebráno během několika let. Aktuálně jde o malonákladovou reedici CD spojenou s koncertním vystoupením u příležitosti vydání LP The End of Dark Psychedelia. Skupina Michael's Uncle (též Majklův strýček) je mezi domácím publikem známá jako tuzemský průkopník stylu hardcore. Kapela začala hrát v roce 1987 a od počátku produkovala syrový divoký rock, místy sycený hlukovými improvizacemi. Michael's Uncle natočili první studiové album Svině!! ještě v komunistické republice (1988). Obsahuje velmi pestrý, kytarově sytý hudební materiál. Česky zpívané texty mají často politický a sociální kontext obecně platný i v dnešních dnech. Desku natočila kapela v sestavě Amrit Sen - zpěv, Petr Stanko - kytara, Jarda Stuchlý - bicí, Sid Hošek - baskytara, Johny Chaos - kytara. Poslední dva jmenovaní po odchodu z M. U. založili skupinu Plexis. V původním obsazení hrál první kytaru Karel Jančák, který odešel ke skupině Půlnoc a později zůstal trvale v USA. Tracklist: 1. Martin má rád Žižkov 03:00 2. Co by se stalo 01:39 3. Torzo 00:21 4. Zatracenej a zkurvenej 03:43 5. First P. 02:00 6. Já už chci bejt 04:39 7. Každý ráno 04:18 8. Fuckin' Torzo 01:12 9. Rozmontován 04:04 10. Hlína 01:56 11. Second P. 07:26 12. Let It Be 03:06 13. Vobušku z pytle ven 06:47 14. Za mříže 03:15 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Michael's Uncle: Svině!! (CD)

Kritické reflexe literárního textu: S anděly i bez nich na sviňu svět (978-80-210-7336-4)

Kritické reflexe literárního textu: S anděly i bez nich na sviňu svět (978-80-210-7336-4)
Detail

Kniha - autor Josef Prokeš, 162 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nejnovější kniha zkušeného autora Josefa Prokeše přináší čtenářský požitek na druhou, neboť se v ní inspirativně prolíná literatura s literaturou o literatuře. První část knihy obsahuje deset kapitol z literární teorie pro mírně pokročilé čtenáře, druhá část nabízí k vlastnímu posouzení konkrétní umělecký text, a sice Prokešův povídkový soubor Na sviňu svět (2008). Závěrečná, třetí část na různých kritických reflexích dokládá, jak odlišně předložený textový materiál vnímali jednotliví recenzenti. Jejich argumenty zajímavě probleskují do teoretických úvah části úvodní a rozsvěcují tak světélka na druhé straně pomyslného literárněinterpretačního „tunelu“. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kritické reflexe literárního textu: S anděly i bez nich na sviňu svět (978-80-210-7336-4)

Návlek Bordo Palmer

Návlek Bordo Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Bordo Palmer

Návlek Kawhe Palmer

Návlek Kawhe Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Kawhe Palmer

Návlek Koura Palmer

Návlek Koura Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Koura Palmer

Návlek Pango Palmer

Návlek Pango Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Pango Palmer

Návlek Persica Palmer

Návlek Persica Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Persica Palmer

Návlek Dark Denim Palmer

Návlek Dark Denim Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Dark Denim Palmer

Návlek Dark Olive Palmer

Návlek Dark Olive Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Dark Olive Palmer

Návlek Mus II Palmer

Návlek Mus II Palmer
Detail

Zima jako Sviňa ()přijde v zápěstí. Tedy vzápětí. Respektive nepřijde nikdy, pokud své okončetinové skloubení opatříte navlíkacím fusáčkem. (woox.cz)

Podobné produkty ako Návlek Mus II Palmer

Sviňa (DVD)

Sviňa (DVD)
Detail

Film Sviňa ()se odehrává ve světě vysoké politiky, mafie bílých límečků, organizovaného zločinu, obchodu s bílým masem a velkých financí. Zemičku kdesi pod horami ovládají vysoce postavení zločinci, lidé propojení s politikou, mafií, ale i s policií, soudy a velkými kšefty. Závislá teenagerka zmizí z resocializačního centra, nikomu ale nechybí. O nuceném sexu a drogách chce vypovídat na policii, ale pošlou ji pryč. Vyhledá novináře, který se pustí do rozplétání neuvěřitelné chobotnice zločinu, mafie, vydírání. Nadějný politik se stane předsedou a ovládne celou zemi, protože kdo má moc, má pod palcem i policii i státní obchody. Z malého veksláka se stává velký vyděrač, který s lidmi zachází jako s šachovými figurkami. Jenže může pravda přežít mezi lidmi, kterým jde o prachy a moc? Nebo se Bůh peněz neštítí ani vraždit? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Sviňa (DVD)

Nechráněný styk - Milan Ohnisko, Viktorie Rybáková

Nechráněný styk - Milan Ohnisko, Viktorie Rybáková
Detail

Léto, Klekání, Pohřeb, Svině, Úzkost, Oči, Tma… Básnický most z lásky do smrti (a zase zpátky) s klenbovými svorníky rukodělných ilustrací Viktorie Rybákové. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nechráněný styk - Milan Ohnisko, Viktorie Rybáková

Michael's Uncle: Svině - LP (BP0001-1)

Michael's Uncle: Svině - LP (BP0001-1)
Detail

LP vinyl - Skupina Michael's Uncle (též Majklův strýček) je mezi domácím publikem známá jako tuzemský průkopník stylu hardcore. Kapela začala hrát v roce 1987 a od počátku produkovala syrový divoký rock, místy sycený hlukovými improvizacemi. Skupina Michael's Uncle (též Majklův strýček) je mezi domácím publikem známá jako tuzemský průkopník stylu hardcore. Kapela začala hrát v roce 1987 a od počátku produkovala syrový divoký rock, místy sycený hlukovými improvizacemi. Michael's Uncle natočili první studiové album Svině!! ještě v komunistické republice (1988). Obsahuje velmi pestrý, kytarově sytý hudební materiál. Česky zpívané texty mají často politický a sociální kontext obecně platný i v dnešních dnech. Desku natočila kapela v sestavě Amrit Sen - zpěv, Petr Stanko - kytara, Jarda Stuchlý - bicí, Sid Hošek - baskytara, Johny Chaos - kytara. Poslední dva jmenovaní po odchodu z M. U. založili skupinu Plexis. V původním obsazení hrál první kytaru Karel Jančák,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Michael's Uncle: Svině - LP (BP0001-1)

Ohňostroj - Ohnivá svině 16 ran (PYROCL16800)

Ohňostroj - Ohnivá svině 16 ran (PYROCL16800)
Detail

Ohňostroj - klasický, doba trvání efektu 25 s, 16 ran, 1 ks v balení, vícebarevný, kategorie F2, různorodý set Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rozhodli jste se udělat si zahradní párty či narozeninovou oslavu a chcete hosty potěšit nevšedním zážitkem? V tom případě se vám bude hodit parádní ohňostroj Colosus. Tento ohňostroj najdeme v kategorii mezi klasickými, které jsou ty nejpoužívanější. Rozzáříte s ním proto jakoukoliv významnou příležitost. Efekty dosahují výšky až 50 m a užijete si je po dobu 25 s. Budete nadšeni z 16 ran. Tato zábavní pyrotechnika se objevuje v kategorii F2, takže s ní nesmí manipulovat osoby mladší 18 let. Balení obsahuje jeden produkt. V tomto setu je obsaženo několik různých typů výrobků. Zábavní pyrotechnika vás okouzlí a dodá atmosféru každé oslavě! Klíčové přednosti produktu Ohňostroj - Ohnivá svině 16 ran Pro nezapomenutelný zážitek ze silvestrovské či narozeninové oslavy Klasický typ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ohňostroj - Ohnivá svině 16 ran (PYROCL16800)

Hadice smršťovací SportTeam 7,5 m

Hadice smršťovací SportTeam 7,5 m
Detail

Druh příslušenství: hadice Provedení výrobku: zelená barva Flexibilní zahradní hadice 2,5 - 7,5 m Hadice je extrémně lehká a hravě nahradí těžké, objemné a neforemné hadice. Je vhodná na zavlažování rostlin, mytí automobilů apod. Funguje na principu rozvinutí a svinutí. Po zapnutí vody se hadice automaticky rozvíjí. Po vypnutí a odtoku vody se během několika sekund svine do původní délky. Technické parametry: - vnitřní průměr: 6mm - vnější průměr: 9 mm - tloušťka: 1,5 mm - min. délka ve svinutém stavu (vypuštěná bez vody): 2,5 m - max. délka v rozvinutém stavu (napuštěná vodou): 7,5 m - dva plastové konektory (EU / USA standardní) - provozní tlak 0,2 - 0,6 MPa (2-6 bar) - 7 funkční stříkací pistole Materiál - vnitřní latexová hadice, vnější polyesterový obal, plastové komponenty (konektory, rukojeť) Barva: zelená Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 0.90 Šířka (cm): 0.90 Hloubka (cm): 750.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.575 Výška (cm): 23.00 Šířka (cm): 11.00 Hloubka (cm): 11.00 EAN: 4891223095890 Záruční doba: 24 měsíců Flexibilní smršťovací hadice, která šetří místo. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hadice smršťovací SportTeam 7,5 m

SPORTTEAM 22,5m smršťovací

SPORTTEAM 22,5m smršťovací
Detail

Druh příslušenství: hadice Provedení výrobku: zelená barva Flexibilní zahradní hadice 7,5 - 22,5 m Hadice je extrémně lehká a hravě nahradí těžké, objemné a neforemné hadice. Je vhodná na zavlažování rostlin, mytí automobilů apod. Funguje na principu rozvinutí a svinutí. Po zapnutí vody se hadice automaticky rozvíjí. Po vypnutí a odtoku vody se během několika sekund svine do původní délky. Technické parametry: - vnitřní průměr: 6mm - vnější průměr: 9 mm - tloušťka: 1,5 mm - min. délka ve svinutém stavu (vypuštěná bez vody): 7,5 m - max. délka v rozvinutém stavu (napuštěná vodou): 22,5 m - dva plastové konektory (EU / USA standardní) - provozní tlak 0,2 - 0,6 MPa (2-6 bar) - 7 funkční stříkací pistole Materiál - vnitřní latexová hadice, vnější polyesterový obal, plastové komponenty (konektory, rukojeť). Barva: zelená Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.000 Výška (cm): 0.90 Šířka (cm): 0.90 Hloubka (cm): 2250.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.940 Výška (cm): 13.50 Šířka (cm): 15.00 Hloubka (cm): 30.60 EAN: 4891223095913 Záruční doba: 24 měsíců Flexibilní smršťovací hadice, která šetří místo. (patro.cz)

Podobné produkty ako SPORTTEAM 22,5m smršťovací

Veselá svině s račicí a depkou

Veselá svině s račicí a depkou
Detail

Audiokniha MP3 - Příběh o životě s rakovinou prsu, vyprávění syrově upřímné, přímočaré, bez patosu, ale i sarkastické a vtipné. Taková je kniha publicistky Andrey Kábelové. - autor Andrea Kábelová, čte Kateřina Mendlová Horáčková Příběh o životě s rakovinou prsu, vyprávění syrově upřímné, přímočaré, bez patosu, ale i sarkastické a humorné.Kniha o nemoci, které se obává snad každá žena. I o ní lze ale vyprávět s humorem. Příběh o životě s rakovinou prsu, vyprávění syrově upřímné, přímočaré, bez patosu, ale i sarkastické a humorné. Taková je kniha publicistky Andrey Kábelové s názvem Veselá svině s račicí a depkou. S nadhledem a často i s černým humorem v ní popisuje svůj osobní příběh.Jak reagovali její blízcí, když jim sdělila svou diagnózu? Jak o tom mluvit, anebo radši nemluvit s ostatními? Co může nemocný očekávat od lékařů a také sám od sebe? A hlavně: jak žít během této zkušenosti i po ní »normální« život?Čtivá kniha zachycuje autorčiny zásadní poznatky a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Veselá svině s račicí a depkou

O Kom O čom - Kalamár Ondrej

O Kom O čom - Kalamár Ondrej
Detail

Som Kalamár. Ale do mňa si nikto pero namáčať nebude! zvolal rozhorčený spisovateľ Ondrej Kalamár a svoj nový dvojzmysel zavesil na sieť. K tomu postupne pridal stovky ďalších hlášok, nápadov, bonmotov a slovných výstrelov, z ktorých vznikla už jeho tretia výdatná knižka aforizmov. Ani v nej nezaprel chuť štekliť, rýpať a podpichovať, opäť nešetril spŕškami humoru, irónie a fantázie, zmyslom pre hru, nonsens aj paradox. Napríklad: Čím je niekto väčšia sviňa, tým je z neho menší úžitok. Alebo: Kedysi bolo nahovno. Dnes je vraj dvakrát lepšie... Príznačné sú jeho znalecké posudky, trebárs: Sex má výbornú pointu. Či iné odborné postrehy: Malé dievčatká túžia po jednotkách, veľké po trojkách... Labužníkov potešia aj nachytávky typu: Ľudia, nebuďte svine!!! Nech si pospia. Prípadne: Neznášam vajcia! A napriek tomu ich mám veľmi rád... Alebo užitočné tipy: Mali by sme naučiť prácu onanovať. Aby sa vždy urobila sama. Jednoducho, prelistujte si zbierku OKom Očom a získate semester z vedeckého optimizmu: No keby ste predsa len mali dajaké výhrady, autor je dosť veľkorysý: Nemusí ma mať každý rád. Ale môže... (patro.cz)

Podobné produkty ako O Kom O čom - Kalamár Ondrej

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Zoo

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Zoo
Detail

Skip Hop Podložka na hraní Zvířátka ze Zoologické zahrady jsou motivem podložky určené dětem od narození. Podložka je měkká a oboustranná, je možné navolit jasnější či barevně tlumenější barvu. Přednosti: zcela bez polymerů, snadná údržba jednoduché svinutí, přemístění, skladování Zajistěte miminkům příhodnou podložku! Vhodné pro děti od narození Materiál: PVC Rozměr podložky: 218 x 132 cm Rozměr balení: 133 x 20 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Zoo

Logitech G640pad, 943-000089

Logitech G640pad, 943-000089
Detail

MÍRNÉ POVRCHOVÉ TŘENÍ Nastavíte-li nízké hodnoty DPI, mírné povrchové tření poskytne patkám myši optimální míru odporu na začátku nebo na konci rychlých či náhlých pohybů, které se tak často vyskytují při hraní her s nízkými hodnotami DPI. Podložka G640 poskytuje ideální míru tření pro herní manévry při nízkém nastavení hodnot DPI. ROZVRŽENÍ OD KRAJE KE KRAJI S vědomím, že některé designové prvky a vzory mohou narušovat výkonnost senzoru, byla látková podložka pod myš G640 navržena pro konzistentní výkonnost. Podložka se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu i na okrajích pro plynulé snímání napříč celým povrchem. VYLADĚNÁ PRO SNÍMAČE LOGITECH G Podložka G640 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G640 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G. STVOŘENA PRO HRANÍ Gumová základna, pevně spojená s látkou, udržuje flexibilní povrch na místě, a zabraňuje tak zvlnění látky před myší, což by mohlo narušovat její plynulý pohyb. Měkká látka zvyšuje pohodlí při pohybech zápěstí sem a tam přes okraj podložky. STAČÍ SVINOUT A JÍT Podložka G640 je vyrobena z flexibilní látky, a pro účely cestování ji lze snadno svinout a zase rozvinout, když chcete hrát. Když si podložku budete chtít vzít na síťovou herní akci, chraňte ji pomocí odolného šestihranného obalu. Fyzické parametry: *výška: 400 mm *šířka: 460 mm *hloubka: 3 mm *hmotnost: 352 g (přibližně) (patro.cz)

Podobné produkty ako Logitech G640pad, 943-000089

Gymnastický koberec

Gymnastický koberec
Detail

Ať už se věnujete sportovní gymnastice nebo bojovému umění, Merco gymnastický koberec Vám poskytne ideální prostor pro Vaše aktivity! Netřeba již skládat podložky na cvičení, nové výrobní technologie umožnily výrobu unikátního, lehkého gymnastického koberce, který během několika chvil sbalíte bez pomoci kohokoliv jiného. Koberec kombinuje jak měkký materiál pro tlumení nárazů, tak pevnost a odolnost vůči častému užívání. Jádro 600 cm dlouhého a 150 cm širokého koberce je tvořené ze tří vrstev křížově ložené polyetylenové pěny. Tyto vrstvy (celkem 3 cm) mají po své délce každých 10 cm štěrbinu, což umožňuje právě snadné svinutí nebo rozvinutí koberce. Vrchní, užitná strana koberce je potažena protiskluzovým, omyvatelným, gumovým povrchem, a proto se ani po mnoha svinutí koberec netřepí a zachovává si svůj původní tvar. Další výhodou je, že lze koberec dále rozšiřovat přikoupením dalších částí, neboť je vybaven na obou svých podélných stranách suchým zipem, jehož prostřednictvím koberec snadno nastavíte a můžete tak vytvářet stále větší a větší plochu. Pokud máte tělocvičnu a věnujete se aktivitám, při kterých hrozí velké riziko pádů, pak pro Vás Merco gymnastický koberec vytvoří ty pravé podmínky pro cvičení! Vzhledem k velkým rozměrům balení je potřeba dopravu řešit individuálně po dohodě s naším prodejcem na telefonu +420 603 452 982 nebo emailu: obchod@e-sportshop.cz Merco gymnastický koberec: - délka: 600 cm - šířka: 150 cm - tloušťka: 3 cm - hmotnost 22 kg - materiál: polyetylenová pěna, gumaParametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:39189000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Gymnastický koberec

Základy mužského šovinizmu - Josef Hausmann

Základy mužského šovinizmu - Josef Hausmann
Detail

Prečo sú muži svine? A skutočne sú? Alebo je to proste všetko inak? Kniha, ktorá vyšla v Čechách v 19. vydaniach. S humorom a bez servítky, vecne, miestami až kruto otvorene rozoberá dnešné vzťahy mužov a žien. Najprv sa budete smiať a nakoniec si trhať vlasy. Je to zúfalstvo? Tragédia? - Kam sa to hrnieme? Otvorená kritika zhubného feminizmu, ktorý dnes ničí našu kultúru a škodí nielen samotným ženám, deťom a ale celej spoločnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Základy mužského šovinizmu - Josef Hausmann

Kärcher - Naviják na hadici CR 7.220

Kärcher - Naviják na hadici CR 7.220
Detail

Tento kompaktní naviják na hadici Premium CR 7.220 dokáže hadice svinout bez zauzlení. Zpětný tah hadice běží automaticky a rovnoměrně. Navíc nabízí automatické navíjení hadice a integrovanou brzdu, která zaručuje kontrolované zatažení hadice. Vozík na hadici může být díky plochému držáku na stěnu a svým kompaktním rozměrům uložen chytře a úsporně. Oblast výkyvu lze individuálně nastavit od 0° – 180° pomocí praktické úhlové fixace. Tak můžete účinně chránit předměty, popř. stěny. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Naviják na hadici CR 7.220

Základy mužského šovinizmu - Hausmann Josef

Základy mužského šovinizmu - Hausmann Josef
Detail

Prečo sú muži svine? A skutočne sú? Alebo je to proste všetko inak? Kniha, ktorá vyšla v Čechách v 19. vydaniach. S humorom a bez servítky, vecne, miestami až kruto otvorene rozoberá dnešné vzťahy mužov a žien. Najprv sa budete smiať a nakoniec si trhať vlasy. Je to zúfalstvo? Tragédia? - Kam sa to hrnieme? Otvorená kritika zhubného feminizmu, ktorý dnes ničí našu kultúru a škodí nielen samotným ženám, deťom a ale celej spoločnosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Základy mužského šovinizmu - Hausmann Josef

Kritické reflexe literárního textu - Josef Prokeš

Kritické reflexe literárního textu - Josef Prokeš
Detail

Nejnovější kniha zkušeného autora Josefa Prokeše přináší čtenářský požitek na druhou, neboť se v ní inspirativně prolíná literatura s literaturou o literatuře. První část knihy obsahuje deset kapitol z literární teorie pro mírně pokročilé čtenáře, druhá část nabízí k vlastnímu posouzení konkrétní umělecký text, a sice Prokešův povídkový soubor Na sviňu svět (2008). Závěrečná, třetí část na různých kritických reflexích dokládá, jak odlišně předložený textový materiál vnímali jednotliví recenzenti. Jejich argumenty zajímavě probleskují do teoretických úvah části úvodní a rozsvěcují tak světélka na druhé straně pomyslného literárněinterpretačního "tunelu". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kritické reflexe literárního textu - Josef Prokeš

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village
Detail

Podložka na hraní oboustranná je navržena tak, aby zdvojnásobila možnosti stylového využití v jasných dětských barvách a vzorech, ale i v tlumenějších tónech. Podložka zcela bez polymerů, která se snadno udržuje v čistotě, poskytuje prostor pro hru v kterékoli části domova, ať již v dětském či obývacím pokoji. Podložku stačí jednoduše svinout a je lehká na přemístění či skladování. Vlastnosti: vhodné od 0m+ PVC-free PU pěna Rozměry: 218 cm x 132 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village

Sviňa - Arpád Soltész - audiokniha

Sviňa - Arpád Soltész - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Obyvatelia Malebnej krajinky pod Drobnými veľhorami sporadicky miznú. Iní urobia – celkom nečakane – závratné kariéry. Tie dva javy spolu súvisia. Zlo rozožiera krajinu všetkým na očiach, celkom otvorene. Obete sa nebránia, pravdu si nepripúšťajú: to by si predsa mocní nedovolili, ľudia by to predsa nedopustili a im by sa to predsa nemohlo stať. Nakoniec sa to, samozrejme, všetkým stane. Závislá tínedžerka zmizne z resocializačného centra, no nikomu nechýba. Rozhodne nikomu, kto by sa počítal. Feťáčky klamú, kradnú a zomierajú. Každý to vie. Talentovaný politik sa stane Predsedom a ovládne celú krajinu. Neovláda však svoje pudy a napokon ani vlastné rozhodnutia. Nie je to problém, kým ho nútia robiť veci, ktoré sa mu páčia. Malý vekslák sa chce stať veľkým hráčom. Ľudia sú preňho len šachové figúrky, ktoré posúva po štvorčekovanom papieri. Neuvedomuje si, že nehrá šach, iba piškvorky. O zabijakovi mafie koluje fáma, že za svoj život vykopal jamu, do ktorej by sa pohodlne zmestila podzemná garáž nákupného centra. Nie je to pravda, jamu si každý vykope sám. Kto má v rukách lopatu, mal by rátať s najhorším. Nadšený neonacista stratí v lese kamaráta. Nájde životnú lásku, dobrého priateľa, prácu snov a nakoniec aj pravdu, ktorá ho o všetko znova oberie. Mladý analytik sa stane vychádzajúcou hviezdou novinárskeho neba. Čaká ho skvelá budúcnosť, ak dokáže prežiť. Príbehy jednotlivých postáv vykresľujú systém, v ktorom neexistujú hranice medzi mafiou a politikou ani zločinom a zákonom. Život je bezcenný, smrť je tovar. Štát ovládajú nízke pudy vysokopostavených zločincov. Autor bestsellera Mäso – Vtedy na východe vo svojom druhom románe Sviňa ()predkladá čitateľovi desivú fikciu, ktorá by sa poľahky mohla stať slovenskou realitou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sviňa - Arpád Soltész - audiokniha

Kritické reflexe literárního textu - Prokeš Josef

Kritické reflexe literárního textu - Prokeš Josef
Detail

Nejnovější kniha zkušeného autora Josefa Prokeše přináší čtenářský požitek na druhou, neboť se v ní inspirativně prolíná literatura s literaturou o literatuře. První část knihy obsahuje deset kapitol z literární teorie pro mírně pokročilé čtenáře, druhá část nabízí k vlastnímu posouzení konkrétní umělecký text, a sice Prokešův povídkový soubor Na sviňu svět (2008). Závěrečná, třetí část na různých kritických reflexích dokládá, jak odlišně předložený textový materiál vnímali jednotliví recenzenti. Jejich argumenty zajímavě probleskují do teoretických úvah části úvodní a rozsvěcují tak světélka na druhé straně pomyslného literárněinterpretačního „tunelu“. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kritické reflexe literárního textu - Prokeš Josef

Mujkoberec.cz Rohožka Zdar jak sviňa 40x60 cm - 40x60 cm Šedá

Mujkoberec.cz Rohožka Zdar jak sviňa 40x60 cm - 40x60 cm Šedá
Detail

Dobrý den, čau, ahoj, čabas, zdar, těbůh, čest, zdarec Mujkoberec. Každý má nějaký svůj oblíbený pozdrav. Tato rohožka ho má taky. Pokaždé, když přijdete domů nebo když budete odcházet, rohožka Vás uvítá nebo Vám popřeje pěkný den. Není to super? Podle nás to je super. A právě proto byste si tuto rohožku měli zcela určitě zakoupit. A když ne vy, jistě udělá radost někomu z Vašich přátel. Tím chceme nepřímo naznačit, že je to vtipný a originální dárek. (mujkoberec.cz)

Podobné produkty ako Mujkoberec.cz Rohožka Zdar jak sviňa 40x60 cm - 40x60 cm Šedá

Základy mužského šovinizmu: Prečo sú chlapi... (978-80-8079-210-7)

Základy mužského šovinizmu: Prečo sú chlapi... (978-80-8079-210-7)
Detail

Kniha - Prečo sú muži svine? A skutočne sú? Alebo je to proste všetko inak? Kniha, ktorá vyšla v Čechách v 19. vydaniach. S humorom a bez servítky, vecne, miestami až kruto otvorene rozoberá dnešné vzťahy mužov a žien. Najprv sa budete smiať a nakoniec si trhať vlasy. Je to zúfalstvo? Tragédia? - Kam sa to hrnieme? Otvorená kritika zhubného feminizmu, ktorý dnes ničí našu kultúru a škodí nielen samotným ženám, deťom a ale celej spoločnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Základy mužského šovinizmu: Prečo sú chlapi... (978-80-8079-210-7)

Superpozice - Kaufmann Kat

Superpozice - Kaufmann Kat
Detail

Všechny postavy v této knize se vymyslely samy, nebo z nich to, čím jsou, udělali matka, otec, spolužáci, svině a kreténi. Peprné motto románu Superpozice, což je termín z kvantové fyziky i geologie, nás uvádí do světa šestadvacetileté hudebnice Izy Lewinové: jako dítě přišla do Německa s ruskožidovskými rodiči na začátku devadesátých let. Izy se ptá: Jsem Ruska, Židovka, Němka? Rozhodně si myslí, že říkat o někom, že má migrační pozadí, je blbost; ona říká „migrační popředí“. A tak glosuje svou každodennost, chodí na mejdany, hraje pro peníze, bloumá po Berlíně… Poetický jazyk se střídá s politicky nekorektním a vytváří zajímavou románovou mozaiku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Superpozice - Kaufmann Kat

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village

Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village
Detail

Oboustranná podložka s motivem města je určena dětem od narození. Černobílé prvky jsou vhodné pro nejměnší děti, které ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Malá batolátka mohou v lehu na podložce zkoumat barvy a tvary. Větší děti mohou podložku využít tématicky pro hraní na pohyb ve městě. Podložka je koncipovaná jak v tlumených jemných barvách, tak v jasných srozumitelných vzorech. Přednosti: snadná údržba materiál bez polymerů jednoduché svinutí, přemístění i skladování Kupte dětem podložku, se kterou budou růst! Vhodné pro děti od narození Materiál: PVC Rozměr podložky: 218 x 132 cm Rozměr balení: 133 x 20 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Skip Hop Podložka na hraní oboustranná Vibrant Village

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 3,5 m, barva: zelená

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 3,5 m, barva: zelená
Detail

Tyto popruhy prvotřídní kvality, jsou skvělými pomocníky, ať už potřebujete přichytit či přivázat jakýkoliv náklad. Silikonový kryt chrání vaší loď nebo auto před drsnou kovovou přezkou. Prodává se po dvou kusech. Odolná silikonová ochrana přezky Velikosti barevně odlišeny Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý UV protected 28mm polyester, easy feed webbing Pevnost v tahu 300 kg AS/NZS 4380 Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % slitina zinku; ochrana přezky: 100 % silikon Hmotnost: 500 g (varianta 3,5 m);550 g (varianta 4,5 m);620 g (varianta 5,5 m) (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 3,5 m, barva: zelená

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 5,5 m, barva: modrá

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 5,5 m, barva: modrá
Detail

Tyto popruhy prvotřídní kvality, jsou skvělými pomocníky, ať už potřebujete přichytit či přivázat jakýkoliv náklad. Silikonový kryt chrání vaší loď nebo auto před drsnou kovovou přezkou. Prodává se po dvou kusech. Odolná silikonová ochrana přezky Velikosti barevně odlišeny Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý UV protected 28mm polyester, easy feed webbing Pevnost v tahu 300 kg AS/NZS 4380 Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % slitina zinku; ochrana přezky: 100 % silikon Hmotnost: 500 g (varianta 3,5 m);550 g (varianta 4,5 m);620 g (varianta 5,5 m) (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 5,5 m, barva: modrá

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 4,5 m, barva: oranžová

upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 4,5 m, barva: oranžová
Detail

Tyto popruhy prvotřídní kvality, jsou skvělými pomocníky, ať už potřebujete přichytit či přivázat jakýkoliv náklad. Silikonový kryt chrání vaší loď nebo auto před drsnou kovovou přezkou. Prodává se po dvou kusech. Odolná silikonová ochrana přezky Velikosti barevně odlišeny Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý UV protected 28mm polyester, easy feed webbing Pevnost v tahu 300 kg AS/NZS 4380 Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % slitina zinku; ochrana přezky: 100 % silikon Hmotnost: 500 g (varianta 3,5 m);550 g (varianta 4,5 m);620 g (varianta 5,5 m) (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Tie Down with Silicone Cover Double Pack velikost: 4,5 m, barva: oranžová

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 4 m, barva: modrá

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 4 m, barva: modrá
Detail

Tento všestranný stahovací popruh disponuje tlakově litou poniklovanou přezkou ze zinkové slitiny s ochrannou pryžovou podložkou. Popruh je 25 mm široký a je chráněný proti UV zážení. Praktické, barevně odlišené elastické poutko udržuje stahovací popruh úhledně stočený, když ho zrovna nepoužíváte. Pevnost v tahu 250kg AS/NZS 4380 25 mm polyesterový popruh, chráněný proti UV Robustní poniklovaná přezka s gumovým chráničem Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % zinková slitina; destička: 100 % silikon Hmotnost: 115 g (varianta 2 m); 126 g (varianta 3 m); 137 g (varianta 4 m) Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 4 m, barva: modrá

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 3 m, barva: oranžová

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 3 m, barva: oranžová
Detail

Tento všestranný stahovací popruh disponuje tlakově litou poniklovanou přezkou ze zinkové slitiny s ochrannou pryžovou podložkou. Popruh je 25 mm široký a je chráněný proti UV zážení. Praktické, barevně odlišené elastické poutko udržuje stahovací popruh úhledně stočený, když ho zrovna nepoužíváte. Pevnost v tahu 250kg AS/NZS 4380 25 mm polyesterový popruh, chráněný proti UV Robustní poniklovaná přezka s gumovým chráničem Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % zinková slitina; destička: 100 % silikon Hmotnost: 115 g (varianta 2 m); 126 g (varianta 3 m); 137 g (varianta 4 m) Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 3 m, barva: oranžová

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 2 m, barva: zelená

upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 2 m, barva: zelená
Detail

Tento všestranný stahovací popruh disponuje tlakově litou poniklovanou přezkou ze zinkové slitiny s ochrannou pryžovou podložkou. Popruh je 25 mm široký a je chráněný proti UV zážení. Praktické, barevně odlišené elastické poutko udržuje stahovací popruh úhledně stočený, když ho zrovna nepoužíváte. Pevnost v tahu 250kg AS/NZS 4380 25 mm polyesterový popruh, chráněný proti UV Robustní poniklovaná přezka s gumovým chráničem Obsahuje elastické poutko, které udržuje popruh svinutý Materiál: Popruh: 100 % polyester; přezka: 100 % zinková slitina; destička: 100 % silikon Hmotnost: 115 g (varianta 2 m); 126 g (varianta 3 m); 137 g (varianta 4 m) Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako upínací popruh SEA TO SUMMIT Bomber Tie Down velikost: 2 m, barva: zelená
Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ (978-80-7565-551-6)