Svíčka v tmavě šedé dóze Kaemingk

Pohovka v tmavě šedé látce F1105

Pohovka v tmavě šedé látce F1105

Pohovka v tmavě šedé látce se hodí do každého obývacího pokoje. Pohodlné sezení zaručují pružiny bonell a faliste v kombinaci s PUR pěnou, což zajistí maximální pohodlí při relaxaci, nebo sledování TV. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání.  Pohovka má také praktický úložný prostor, který je vhodný např. na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v zajímavé trojkombinaci kvalitních potahových látek, a to v několika barevných provedeních. V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře. K pohovce se hodí křeslo ve stejných barvách, které najdete také v naší nabídce.  (nakup-nabytek.cz)

Křeslo v tmavě šedé látce F1105

Křeslo v tmavě šedé látce F1105

Křeslo v tmavě šedé potahové látce je skvělým doplňkem k pohovce, kterou najdete také u nás v nabídce. Pohodlné sezení zaručují pružiny faliste a bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou, takže si relax užijete na maximum. Křeslo je zajímavé svými opěrkami na ruce, což jistě každého zaujme. Křeslo nabízíme v několika barvách.   (nakup-nabytek.cz)

Pohodlný taburet v tmavě šedé barvě F1404

Pohodlný taburet v tmavě šedé barvě F1404

Taburet doplní klasický i moderní interiér vašeho domu. Je velice měkký a pohodlný. Je skvělým doplňkem k sedací soupravě, kterou najdete také v naší nabídce. Taburet je potažený kvalitní lákou v tmavě šedé barvě (Trinity 15) a je doplněn nožkami ze dřeva. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si určitě vyberete jiné. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě F1226

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě F1226

Křeslo potažené elegantní látkou v tmavě šedé barvě je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Lze ho jednoduše rozložit a má i malý úložný prostor na polštář či deku. V ceně je 1 dekorační polštář. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, v naší nabídce si jistě vyberete jiné. (nakup-nabytek.cz)

Křeslo v tmavě šedé barvě F1118

Křeslo v tmavě šedé barvě F1118

Křeslo v tmavě šedé barvě se hodí do obývacích pokojů či do pracovny. Pohodlnost zaručují loketní opěrky a vysoká opěrka hlavy. Nožky křesla jsou ze dřeva. Pokud by se vám toto provedení nehodilo, dodáváme pohovku i v jiném barevném provedení. (nakup-nabytek.cz)

Uživatele, kteří hledají "Svíčka v tmavě šedé dóze Kaemingk" se dívají také na:

Solární svíčka
Hřbitovní svíčka solární

Pohovka v tmavě šedé látce F1106

Pohovka v tmavě šedé látce F1106

Pohovka v tmavě šedé látce se hodí pro každého, kdo preferuje moderní a zároveň pohodlný styl nábytku. Pohodlnost zaručují pružiny faliste a bonell v kombinaci s PUR pěnou. Celá pohovka je potažena kvalitní tzv. easy-clean (snadno čistitelnou) látkou, která v roce 2016 získala cenu kvality. Pohovku lze snadno rozložit, a tak vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Také obsahuje praktický úložný prostor. V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře a dva malé dekorační polštářky. Pokud by se Vám barva této pohovky nehodila, dodáváme ji ještě v hnědé, modré, světle šedé a běžové barvě.   (nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle v tmavě šedé látce TK2026

Jídelní židle v tmavě šedé látce TK2026

Jídelní židle v jednoduchém provedení se perfektně hodí do každého moderního interiéru vaší kuchyně. Židle je vyrobená  ze tmavě šedé látky, která dodá interiétu pocit domova. Židle je velmi pohodlná k sezení.  Konstrukce židle je vyrobená z kovu, který má povrchovou úpravu v provedení dub sonoma. Výška židle činí 81 cm.  Pokud vás nezaujala tato barva, můžete si vybrat i z jiných. Konkrétně z krémové, světle šedé a tmavě hnědé. Dodáváno demontované. (nakup-nabytek.cz)

Čalouněná komoda v tmavě šedé barvě KN221

Čalouněná komoda v tmavě šedé barvě KN221

Elegantní komoda má svůj design oživený dřevěnými úchytky. Konstrukce komody je z kvalitního dřeva a je potažena látkou v tmavě šedé barvě. Komoda obsahuje čtyři praktické zásuvky. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě F1339

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě F1339

Pohovka osloví především ty, kteří hledají funkční zpracování a design, který se hodí do každého interiéru. Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení, čímž vám vznikne lůžko vhodné pro příležitostné přespání. Nechybí jí ani úložný prostor, který si své využití také najde. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které si může každý přizpůsobit podle sebe. V přiložených fotografiích můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích (Inari 94). Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete vhodnou barvu pro vás.   (nakup-nabytek.cz)

Elegantní pohovka v tmavě šedé barvě F1429

Elegantní pohovka v tmavě šedé barvě F1429

Pohovka v jednoduchém a zároveň elegantním designu vynikne v každém interiéru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Je velmi měkká a pohodlná, což každý určitě ocení. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní  PUR pěnou. Pohovku můžete jednoduše rozložit pomocí automatu a vznikne vám lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Praktický úložný prostor je možné využít např. na lůžkoviny. Pohovka je celočalouněná, takže jí můžete umístit i do prostoru. Na fotografii můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Retro pohovka v tmavě šedé barvě F1179

Retro pohovka v tmavě šedé barvě F1179

Pohovka v jednoduchém a stále oblíbenějším retro designu v tmavě šedé barvě se hodí do každého interiéru. Retro styl podtrhují dřevěné nožky, prošití a vtahy s knoflíky na sedáku i opěráku hlavy. Pohovka je samozřejmě rozkládací a nechybí ji ani praktický úložný prostor. Pohovka je potažena kvalitní látkou. Pohovka je velmi pohodlná a měkká. Pohodlnost zaručuje kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, v naší nabídce si jistě vyberete jiné provedení. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací dvojkřeslo v tmavě šedé barvě F1226

Rozkládací dvojkřeslo v tmavě šedé barvě F1226

Dvojkřeslo potažené elegantní látkou v tmavě šedé barvě je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Lze ho jednoduše rozložit, a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Má i malý úložný prostor na polštář či deku. V ceně je 1 dekorační polštář. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, v naší nabídce si jistě vyberete jiné. (nakup-nabytek.cz)

Univerzální sedací souprava v tmavě šedé barvě F1435

Univerzální sedací souprava v tmavě šedé barvě F1435

Sedací souprava je vyrobena v jednoduchém designu, který je vhodný do moderního i klasického interiéru. Velkou předností této sedačky je její univerzální použití - můžete si jí tedy sestavit na levou či pravou stranu, což je velká výhoda při zařizování pokoje, nemusíte přemýšlet do jakého rohu ji postavíte a jednoduše jí přizpůsobíte. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Sedačka je velmi pohodlná a měkká. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Pro maximální pohodlí je sedačka vybavena polohovacími opěrkami hlavy. Praktický úložný prostor můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v tmavě šedé barvě. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete… (nakup-nabytek.cz)

Praktická sedací souprava v tmavě šedé barvě F1439

Praktická sedací souprava v tmavě šedé barvě F1439

Sedací souprava je velmi pohodlná a praktická. Nabízí dostatek místa pro odpočinek celé rodiny, nebo posezení s přáteli. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, která je tvořena kombinací vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku či sledování TV vám zvýší pohodlí polohovací opěrka hlavy. Sedačku jednoduše rozložíte a tím vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Praktický úložný prostor můžete využít např. na lůžkoviny. Na fotografii můžete vidět provedení v tmavě šedé barvě. Sedací soupravu nabízíme i v jiném barevném provedení. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1149

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1149

Rohová sedací souprava se stane ozdobou každého interiéru. Sedačka je potažena kvalitní látkou v kombinaci tmavě šedé a světle šedé barvy. Světle šedá barva lemuje sedačku a polštáře. Sedačku lze jendoduše rozložit a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Sedačku si každý zamiluje hlavně kvůli její pohodlnosti. Tu zaručují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Na fotografii můžete vidět levé provedení. Samozřejmostí je také úložný prostor. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 malé bederní polštářky. Sedačku nabízíme v několika barvách, a i v pravém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1154

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1154

Rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě je vhodná do každého moderního obývacího pokoje. Sedačku lze rozložit a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou, což zajistí maximální pohodlí. Sedačka je potažena velmi kvalitní látkou (INARI 94). Na fotografii můžete vidět levé provedení. V ceně jsou 4 dekorační polštářky. Sedačku nabízíme v několika barvách, a i v pravém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 103 cm F1428

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 103 cm F1428

Moderní rozkládací křeslo je vhodné umístit do dětského, studentského či hostinského pokoje. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu získáte lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Křeslo je velmi měkké a pohodlné, což zaručuje kombinace vlnitých pružin s PUR pěnou. Praktický úložný prostor můžete využít např. na deku či polštář. Křeslo je potaženo kvalitní látkou v tmavě šedé barvě (Spirit 15). V ceně je 1 dekorační polštář. K tomuto křeslu doporučujeme koupit pohovku ve stejném provedení, kterou najdete také v naší nabídce. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si uričtě vyberete jinou barvu. Dodáváme i v jiné velikosti. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě 153 cm F1428

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě 153 cm F1428

Moderní rozkládací pohovka je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Můžete jí umístit do obývacího, dětského či hostinského pokoje. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání vaší návštěvy. Praktický úložný prostor jistě každý také ocení a můžete ho využít např. na deku či polštář. Pohovka je velmi měkká a pohodlná, což je zajištěno kombinací vlnitých pružin s PUR pěnou. K této pohovce doporučujeme dokoupit křeslo ve stejném provedení. Pohovka je potažena kvalitní látkou v tmavě šedé barvě. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si určitě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1234

Rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1234

Rohová sedačka je vyrobena v jednoduchém, ale zároveň moderním designu, který je vhodný do každého interiéru a skvěle ho doplní. Pohodlnost zaručují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Nechybí ji ani úložný prostor vhodný např. na přikrývky. V ceně jsou 3 velké opěrné polštáře. Na fotografii můžete vidět levé provedení sedačky v tmavě šedé barvě. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení v naší nabídce si určitě vyberete jiné. Dodáváme i v pravém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1234

Rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1234

Rohová sedačka je vyrobena v jednoduchém, ale zároveň moderním designu, který je vhodný do každého interiéru a skvěle ho doplní. Pohodlnost zaručují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Nechybí ji ani úložný prostor vhodný např. na přikrývky. V ceně jsou 3 velké opěrné polštáře. Na fotografii můžete vidět pravé provedení sedačky v tmavě šedé barvě. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení v naší nabídce si určitě vyberete jiné. Dodáváme i v levém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Čalouněný noční stolek v tmavě šedé barvě KN221

Čalouněný noční stolek v tmavě šedé barvě KN221

Elegantní noční stolek má svůj design oživen dřevěnými úchytky. Konstrukce stolku je z kvalitního dřeva a je potažen látkou v tmavě šedé barvě. Stolek obsahuje dvě praktické zásuvky. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Jídelní čalouněná židle v tmavě šedé látce KN363

Jídelní čalouněná židle v tmavě šedé látce KN363

Elegantní židle má čalounění z látky v tmavě šedé barvě. Kovové nohy jsou pochromované. Židle má zajímavý průřez. Hloubka sedu je 40 cm. (nakup-nabytek.cz)

Univerzální sedací souprava v tmavě šedé barvě F1249

Univerzální sedací souprava v tmavě šedé barvě F1249

Univerzální sedačka, kterou lze sestavit jako pravou nebo levou, což je výhoda při sestavování pokoje, protože nemusíte přemýšlet do jakého rohu ji postavíte. Rozložit se dá jednoduše pomocí automatu a nechybí jí ani úložný prostor. Je potažena kvalitním úpletem v tmavě šedé barvě. V ceně jsou 3 velké opěrné polštáře. Nabízíme ji v několika barvách.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě s šedými polštáři levá…

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě s šedými polštáři levá F1301

Rohová sedačka je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do garsonek, studentských pokojů i do pokojů pro hosty. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinaci pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře. Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení pro příležitostné přespání a úložný prostor, který je možné využít na příkrývky. V ceně jsou 3 velké a 2 malé polštářky. Na fotografii můžete vidět sedačku v tmavě šedé barvě s šedými polštáři (Sawana 05/Karo 21) v levém provedení. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu. Dodáváme jí i v pravém provedení. (nakup-nabytek.cz)

Tmavě šedé kovové nástěnné hodiny Kaemingk

Tmavě šedé kovové nástěnné hodiny Kaemingk

Jak jde čas? Tak, jak si ho nastavíte. Ale jedno je jisté, tenhle vintage časoměřič dodá vaší prázdnotou zející zdi nebývale neokoukaný šmrnc. Typ: kulaté kovové nástěnné hodiny s ozdobnou mříží Barva: tmavě šedá (s oprýskaným efektem), krémová, černá Materiál: kov, sklo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Napájení: jedna baterie AA (není součástí balení) Něco, co oceníte: maxi velikost, retro design Rozměry: průměr - 40 cm tloušťka - 9,5 cm (zoot.cz)

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě 153 cm F1428

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě 153 cm F1428

Moderní rozkládací pohovka je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Můžete jí umístit do obývacího, dětského či hostinského pokoje. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání vaší návštěvy. Praktický úložný prostor jistě každý také ocení a můžete ho využít např. na deku či polštář. Pohovka je velmi měkká a pohodlná, což je zajištěno kombinací vlnitých pružin s PUR pěnou. K této pohovce doporučujeme dokoupit křeslo ve stejném provedení. Pohovka je potažena kvalitní látkou v tmavě šedé barvě. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si určitě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Křeslo ušák v tmavě šedé barvě s prošíváním KN1219

Křeslo ušák v tmavě šedé barvě s prošíváním KN1219

Pohodlí, měkkost, útulnost, to vše skloubené s elegantním designem, který vynikne v každém interiéru. Takové je přesně toto křeslo typu ušák, které vám nabídne místo pro odpočinek nejen po náročném dni. Usaďte se, opřete si ruce o područky, unavená záda nechte spadnout do opěradla a vychutnejte si chvíli sami pro sebe. Vysoký komfort sezení zaručují bonelové pružiny společně s PUR pěnou. Čalounění je vyrobeno z kvalitní látky Twist 20 (tmavě šedá) s decentním prošíváním. Křeslo stojí na pevných a stabilních nožkách ve skandinávském stylu v dekoru dub sonoma. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete křeslo i v jiných barvách. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Moderní rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1014

Moderní rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1014

Moderní rohová sedací souprava v tmavě šedé barvě levá, která se hodí do každého obývacího pokoje. Souprava je bez rozkladu, ale jednoduchým přistavením taburetu vznikne lůžko k přespání, odpočívání, či relaxaci u TV. Polštáře, které jsou na obrázku jsou v ceně (5 větších, 2 menší). Celá sedací souprava je potažena velmi kvalitní látkou. Souprava je vyrobena z dřevěného masivu, vnitřek je vyroben použitím vinutých pružin v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Taburet má rozměry 100 x 60 cm. Lze objednat i v pravém provedení, nebo jiné barvě. (nakup-nabytek.cz)

Pohodlný ušák s PUR pěnou v tmavě šedé barvě F1404

Pohodlný ušák s PUR pěnou v tmavě šedé barvě F1404

Křeslo vám svým tvarem a vzhledem pomůže vytvořit atmosféru jako na zámku. Můžete ho doplnit taburetem, který najdete také v naší nabídce. Pohodlně se opřete, nohy podložíte taburetem a můžete si užít zasloužený odpočinek. Pohodlnost zajišťuje výplň sedáku, který tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo se stane pohodlným společníkem, který skvěle doplní váš obývací pokoj, ložnici nebo pokoj pro hosty. Křeslo má také vysokou opěrku zad a loketní opěrky, na které si můžete volně položit ruce a zvýší se tak komfort sezení. Na fotografii můžete vidět křeslo v kvalitní potahové látce v tmavě šedé barvě (Trinity 15). Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Pohodlná pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1303

Pohodlná pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1303

V jednoduchém a zároveň moderním designu je vyrobena právě tato pohovka v tmavě šedé barvě. Zajímavým prvkem je prošití s vtahy na sedáku i opěráku. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Nechybí jí ani úložný prostor, který je možné využít na lůžkoviny. Pohodlnost je zaručena kombinací pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. V naší nabídce najdete pohovku i v jiném provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Otočné křeslo čalouněné látkou v tmavě šedé barvě DO279

Otočné křeslo čalouněné látkou v tmavě šedé barvě DO279

Křeslo je navrženo ve stylovém a moderním provedení. Navíc do vašeho interiéru vnese nádech retro designu typického pro 70. léta minulého století. Lehce nakloněné opěradlo, měkké čalounění a velmi příjemná potahovina s diamantovým prošíváním nikoho nenechají na pochybách ohledně pohodlnosti tohoto křesla. Čalounění je z potahové látky v tmavě šedé barvě. Křeslo je za pomoci své konstrukce otočné. Konstrukce je tvořena ze čtyřramenného kovového kříže v mosazné barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak křeslo nabízíme i v jiné barvě. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1170

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1170

Rohová sedací souprava v atraktivní tmavě šedé barvě se díky svým rozměrům hodí i do menších prostorů. Sedačku lze jednoduše rozložit, a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Sedačka obsahuje i praktický úložný prostor. V ceně sedačky jsou 3 velké odnímatelné opěrné polštáře a 2 malé dekorační polštářky se vzorem. V doplňkových fotografiích najdete vzorek látky v odstínu, ve kterém bude sedací souprava dodána. Na fotografii můžete vidět sedačku v levém provedení. Sedačku dodáváme v několika barvách, a i v pravém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1170

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1170

Rohová sedací souprava v atraktivní tmavě šedé barvě se díky svým rozměrům hodí i do menších prostorů. Sedačku lze jednoduše rozložit, a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Sedačka obsahuje i praktický úložný prostor. V ceně sedačky jsou 3 velké odnímatelné opěrné polštáře a 2 malé dekorační polštářky se vzorem. V doplňkových fotografiích najdete vzorek látky v odstínu, ve kterém bude sedací souprava dodána. Na fotografii můžete vidět sedačku v pravém provedení. Sedačku dodáváme v několika barvách, a i v levém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 102 cm F1428

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 102 cm F1428

Moderní rozkládací křeslo je vhodné umístit do dětského, studentského či hostinského pokoje. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu získáte lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Křeslo je velmi měkké a pohodlné, což zaručuje kombinace vlnitých pružin s PUR pěnou. Praktický úložný prostor můžete využít např. na deku či polštář. Křeslo je potaženo kvalitní látkou v tmavě šedé barvě. V ceně je 1 dekorační polštář. K tomuto křeslu doporučujeme koupit pohovku ve stejném provedení, kterou najdete také v naší nabídce. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si uričtě vyberete jinou barvu. Dodáváme i v jiné velikosti. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě s polštáři F1413

Rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě s polštáři F1413

Rozkládací pohovka je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Můžete jí umístit do obývacího či studentského pokoje. Pohodlnost pohovky je zaručena kombinací vlnitých pružin s PUR pěnou, což v kombinaci s vysokou opěrkou zad a polohovacími opěrkami hlavy, poskytuje maximální pohodlí. Jednoduchým rozložením vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Pohovka má i menší úložný prostor, který každý určitě využije. Pohovka bude dodána v tmavě šedé potahové látce (Aston 20 - viz vzorek látky v doplňkových fotografiích) s modrými polštářky. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Pohovka v retro designu v tmavě šedé barvě F1350

Pohovka v retro designu v tmavě šedé barvě F1350

Pohovka je krásným designovým retro kouskem, který skvěle doplní váš interiér. Retro design zdůrazňují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrcce. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, pracovny či do pokoje pro hosty. Výška opěráku je 45 cm a šířka opěráku je 140 cm. Na fotografii můžete vidět pohovku v atraktivní tmavě šedé barvě. Pokud by se vám toto barevné provedení nehodilo, z naší nabídky si vyberete vhodnou barvu pro vás.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1371

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1371

Moderní sedací souprava je vhodná do každého obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení a úložné prostory. Po rozložení vám vznikne lůžko o velikosti 150x250 cm, které je možné využít pro příležitostné přespání vaší návštěvy. Výška područe je 56 cm a výška opěráku je 53 cm. Úložný prostor najdete v područi, taburetu, a i v sedací soupravě. Můžete je využít např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což v kombinaci s velkými opěrnými polštáři zajišťuje maximální pohodlí. Sedací souprava je celočalouněná, takže je vhodná i k umístění do prostoru. Na fotografii můžete vidět sedačku v tmavě šedé barvě v pravém provedení. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě… (nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle s čalouněním v tmavě šedé ekokůži KN647

Jídelní židle s čalouněním v tmavě šedé ekokůži KN647

Jídelní židle je navržená v elegantním stylu. Stojí na kovové konstrukci, která je pochromovaná. Sedák a opěrák jsou čalouněné z ekokůže v tmavě šedé barvě, které je doplněné o decentní světle šedý pruh. Židle poskytne určitý komfort pohodlí při konzumaci jídla či jen posezení u dobré kávy, díky svému prodlouženému opěradlu. Jestli se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1109

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1109

Rozkládací sedací souprava se svým designem hodí do každého obývacího pokoje. Sedačka je rohová, díky tomu nezabere moc místa a je vhodná i do menších pokojů. Pohodlnost sedačky zajišťují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou, proto si každý relax či sledování TV užije na maximum. Sedačka je také rozkládací pomocí automatu, a tak vznikne lůžko na příležitostné přespání, to ocení hlavně Vaši hosté. Má i praktický úložný prostor. Sedačka je potažena kvalitní tmavě šedou látkou. Na fotografii můžete vidět levé provedení. Pokud by se Vám tento odstín nehodil, dodáváme ji i v jiných barvách, a i v pravém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1149

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1149

Rohová sedací souprava se stane ozdobou každého interiéru. Sedačka je potažena kvalitní látkou v kombinaci tmavě šedé a světle šedé barvy. Světle šedá barva lemuje sedačku a polštáře. Sedačku lze jendoduše rozložit a tím vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Sedačku si každý zamiluje hlavně kvůli její pohodlnosti. Tu zaručují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Na fotografii můžete vidět pravé provedení. Samozřejmostí je také úložný prostor. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 malé bederní polštářky. Sedačku nabízíme v několika barvách, a i v levém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1371

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě levá F1371

Moderní sedací souprava je vhodná do každého obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení a úložné prostory. Po rozložení vám vznikne lůžko o velikosti 150x250 cm, které je možné využít pro příležitostné přespání vaší návštěvy. Výška područe je 56 cm a výška opěráku je 53 cm. Úložný prostor najdete v područi, taburetu, a i v sedací soupravě. Můžete je využít např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což v kombinaci s velkými opěrnými polštáři zajišťuje maximální pohodlí. Sedací souprava je celočalouněná, takže je vhodná i k umístění do prostoru. Na fotografii můžete vidět sedačku v tmavě šedé barvě v levém provedení. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě… (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 133 cm F1428

Rozkládací křeslo v tmavě šedé barvě 133 cm F1428

Moderní rozkládací křeslo je vhodné umístit do dětského, studentského či hostinského pokoje. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu získáte lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Křeslo je velmi měkké a pohodlné, což zaručuje kombinace vlnitých pružin s PUR pěnou. Praktický úložný prostor můžete využít např. na deku či polštář. Křeslo je potaženo kvalitní látkou v tmavě šedé barvě. V ceně je 1 dekorační polštář. K tomuto křeslu doporučujeme koupit pohovku ve stejném provedení, kterou najdete také v naší nabídce. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší široké nabídky si uričtě vyberete jinou barvu. Dodáváme i v jiné velikosti. (nakup-nabytek.cz)

Stohovatelná židle v tmavě šedé na kovové podstavě TK2063

Stohovatelná židle v tmavě šedé na kovové podstavě TK2063

Tato židle je v materiálu PVC ekokůže a kovu. Ekokůže je v místech opěrky a místa na sezení v barvě tmavě šedé. Konstrukce židle je z kovu, který je v barvě moderní černé. Vše je velmi elegantně propojeno. Své místo najde nejen v zahradních restauracích, kavárnách či cukrárnách. Nejvíce se bude vyjímat u vás doma na terase či balkóně. Dodáváno v demontu.  (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1109

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě pravá F1109

Rozkládací sedací souprava se svým designem hodí do každého obývacího pokoje. Sedačka je rohová, díky tomu nezabere moc místa a je vhodná i do menších pokojů. Pohodlnost sedačky zajišťují pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou, proto si každý relax či sledování TV užije na maximum. Sedačka je také rozkládací pomocí automatu, a tak vznikne lůžko na příležitostné přespání, to ocení hlavně Vaši hosté. Má i praktický úložný prostor. Sedačka je potažena kvalitní tmavě šedou látkou. Na fotografii můžete vidět pravé provedení. Pokud by se Vám tento odstín nehodil, dodáváme ji i v jiných barvách, a i v levém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě s šedými polštáři pravá…

Rozkládací sedací souprava v tmavě šedé barvě s šedými polštáři pravá F1301

Rohová sedačka je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do garsonek, studentských pokojů i do pokojů pro hosty. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinaci pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře. Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení pro příležitostné přespání a úložný prostor, který je možné využít na příkrývky. V ceně jsou 3 velké a 2 malé polštářky. Na fotografii můžete vidět sedačku v tmavě šedé barvě s šedými polštáři (Sawana 05/Karo 21) v pravém provedení. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu. Dodáváme jí i v levém provedení.   (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1116

Rozkládací pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1116

Pohovka v tmavě šedé barvě se svým jednoduchým designem hodí do každého interiéru. Je potažena kvalitní látkou. Pohovka je pohodlná díky pružinám faliste a bonell v kombinaci s PUR pěnou, každý si tedy relax užije na maximum. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko k příležitostnému přespání. V ceně jsou 3 velké opěrné polštáře. Pokud by se vám toto provedení nehodilo, dodáváme pohovku i v jiném barevném provedení. (nakup-nabytek.cz)

Rozkládací pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1120

Rozkládací pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1120

Pohovka v jednoduchém designu se hodí do každého interiéru. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do menších pokojů. Pohovka je velmi pohodlná díky pružinám bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Na fotografii můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Jednoduchým rozkladem pomocí systému klik-klak vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Pohovka obsahuje také praktický úložný prostor. V ceně je 1 dekorační polštářek. Pokud by se vám toto provedení nehodilo, dodáváme pohovku i v jiném barevném provedení.  (nakup-nabytek.cz)

Čalouněný noční stolek se zásuvkami v tmavě šedé barvě KN932

Čalouněný noční stolek se zásuvkami v tmavě šedé barvě KN932

Noční stolek je navržen v jednoduchém provedení a do každé ložnice vnese stylový nádech. Dvě praktické zásuvky zaručují plné využití prostoru. Stolek stojí na kvalitní dřevěné konstrukci, která je potažena látkou v tmavě šedé barvě. Jedná se o 3D vzor, který stolku dodává elegantní vzhled. Nožky jsou v dekoru dub. Úchytky jsou z plastu. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Praktická pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1340

Praktická pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1340

Oblíbená pohovka oživí každý obývací pokoj. Každého jistě zaujme funkční zpracování a praktické využití. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Úložný prostor je možné využít např. na lůžkoviny. Pohodlí při sezení je zajištěno kombinací vlnitých pružin a kalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle sebe. V přiložených fotografiích můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích (Orion 16). Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete vhodnou barvu pro vás.   (nakup-nabytek.cz)

Čalouněný noční stolek se zásuvkami v tmavě šedé barvě KN933

Čalouněný noční stolek se zásuvkami v tmavě šedé barvě KN933

Noční stolek je navržen v jednoduchém provedení a do každé ložnice vnese stylový nádech. Dvě praktické zásuvky zaručují plné využití prostoru. Stolek stojí na kvalitní dřevěné konstrukci z LTD, která je potažena látkou v tmavě šedé barvě. Nožky jsou v tmavě hnědé barvě. Přesná hloubka stolku je: 42,5 cm. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Retro křeslo s čalouněním z látky v tmavě šedé barvě DO083

Retro křeslo s čalouněním z látky v tmavě šedé barvě DO083

Křeslo je navrženo v retro stylu a bude se hodit téměř do každého interiéru. Své místo si najde jak v obývacím pokoji tak i na recepci v hotelu. Má hranatý tvar a zároveň oblé části, i přesto má ucelený design. Křeslo obsahuje silný a tvarovací měkký polštář v sedací části, který zajistí určitý komfort pohodlí při sezení. Čalounění je z potahové látky v tmavě šedé barvě, které je doplněné o decentní prošívání na opěrné části. Stojí na pevné čtyřnohé podnoži z masivního dřeva. V naší nabídce naleznete křeslo i v jiných barvách, nebo také jako v provedení pohovky. Doporučená maximální nosnost je do 110 kg. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Úložný box 32x32 cm se zásuvkami v tmavě šedé barvě DO061

Úložný box 32x32 cm se zásuvkami v tmavě šedé barvě DO061

Úložný box je vhodný pro mnohé policové i regálové systémy. Box obsahuje tři praktické zásuvky, které mají kovové kulaté úchytky. Box je v tmavě šedé barvě antracit. Do boxu lze uschovat psací potřeby, spodní prádlo, ponožky nebo třeba knihy. Box je praktický a lze ho zkrátka využít na úschovu čehokoliv. V naší nabídce naleznete box i v jiných barevných provedeních. (nakup-nabytek.cz)

Univerzální sedací souprava s úložným prostorem v tmavě šedé barvě…

Univerzální sedací souprava s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1370

Univerzální sedací souprava se skvěle hodí do moderního i klasického interiéru. Podle potřeby si sedačku můžete sestavit jako pravou nebo levou, což je výhoda při zařizování pokoje. Její velkou předností je pohodlí a praktičnost. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což zajišťuje velmi pohodlné sezení. Jednoduchým rozložením vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Úložný prostor můžete využít např. na lůžkoviny. Součástí sedací soupravy jsou tři velké opěrné a tři malé dekorační polštáře. Výška područe je 60 cm. Na fotografii můžete vidět sedačku v tmavě šedé barvě (Vardo 11). Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si jistě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Pohodlné houpací křeslo v tmavě šedé látce s dřevěnou konstrukcí…

Pohodlné houpací křeslo v tmavě šedé látce s dřevěnou konstrukcí TK3026

Křeslo má velmi moderní a elegantní provedení. Bude se hodit do každého interiéru díky svému zpracování. Pohodlné a měkké sezení při relaxování poskytne čalounění, které je z látky v tmavě šedé barvě. Konstrukce křesla je z březového dřeva v provedení natural. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete křeslo i v jiných barvách. Nosnost 120 kg. (nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle v tmavě šedé barvě s černou kovovou konstrukcí TK2038

Jídelní židle v tmavě šedé barvě s černou kovovou konstrukcí TK2038

Jídelní židle má moderní a zároveň jednoduché provedení. Pohodlné a měkké sezení poskytuje čalounění z látky v tmavě šedé barvě a prodloužená záda. Čalounění je doplněné o vodorovné prošívání. Je to opravdu povedený kousek s vytvarovaným sedákem pro příjemné sezení u stolování s přáteli či rodinou. Židle stojí na kovové konstrukci v černé barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli v jiných barvách. Maximální nosnost je do 110 kg. Hloubka sedu je 56 cm. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle v tmavě šedé barvě s dřevěnou konstrukcí TK3038

Jídelní židle v tmavě šedé barvě s dřevěnou konstrukcí TK3038

Jídelní židle má moderní a zároveň jednoduché provedení. Pohodlné a měkké sezení poskytuje čalounění z látky v tmavě šedé barvě. Je to opravdu povedený kousek se sedákem pro příjemné sezení u stolování s přáteli či rodinou. Židle stojí na dřevěné konstrukci z přírodního dřeva. V naší nabídce naleznete židli i v dalších barevných provedeních. Maximální nosnost je do 110 kg. Hloubka sedu je 46 cm. Dodáváno v demontu. (nakup-nabytek.cz)

Pohodlná pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1338

Pohodlná pohovka s úložným prostorem v tmavě šedé barvě F1338

Pohodlná pohovka v jednoduchém designu je vhodná do každého interiéru. Každého jistě zaujme její zpracování a praktické využití. Jednoduchým rozložením vám vznikne dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání. Každý určitě využije úložný prostor, který je vhodný např. na lůžkoviny. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. V přiložených fotografiích můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích (Inari 94). Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu.   (nakup-nabytek.cz)

Moderní rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě DREAM XI F1372

Moderní rozkládací pohovka v tmavě šedé barvě DREAM XI F1372

Pohovka je příjemným spojením elegance a praktického využití. Skvěle doplní moderní obývací pokoj, ale je vhodná např. i do studentského pokoje či pracovny. Jednoduchým rozložením vám vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání vaší návštěvy. Praktický úložný prostor je možné využít např. na lůžkoviny. Na fotografii můžete vidět pohovku v tmavě šedé barvě. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si jistě vyberete jinou barvu. (nakup-nabytek.cz)

Pohodlná pohovka s dvěma taburety v tmavě šedé látce F1232

Pohodlná pohovka s dvěma taburety v tmavě šedé látce F1232

Pohodlí, originalitu a skvělé provedení vám zajistí tato pohovka v tmavě šedé látce. Kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou, zajišťují velmi pohodlné sezení. Pohodlnost podtrhují dvě výškově nastavitelné opěrky hlavy. V ceně jsou 2 taburety, které se dají ukrýt v područích. Jednoduchým rozložením vznikne lůžko k příležitostnému přespání a praktický úložný prostor je vhodný např. na lůžkoviny. Pokud by se vám nehodilo toto barevné provedení, z naší nabídky si určitě vyberete jinou barvu.   (nakup-nabytek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít