Susicka pradla 40 cm

UV sušička na nehty, 13 cm

UV sušička na nehty, 13 cm

Rádi si lakujete nehty a často se vám stává, že si nezaschnutý lak otřete nebo jinak poničíte? Tato UV sušička bude přesně pro vás. Nalakované nehty se usuší pomocí UV světla v modré a bílé barvě. Sušičku napájí 3 baterie AAA, které nejsou součástí balení. (4home.cz)

Sušička prádla Bosch WTH85201BY bílá

Sušička prádla Bosch WTH85201BY bílá

Jsou vaše domácí podmínky k sušení prádla nedostačující?Je pochopitelné, že v malém bytě může být i sušák na prádlo běžných rozměrů poněkud na obtíž. A naopak ve starším domě o něj sice nezakopáváte, nicméně díky vlhkosti prádlo hůře schne, ne-li vůbec. Pokud se snažíte vést svou domácnost ekologicky a úsporně, jistě netopíte stále naplno. Pro nejrůznější situace s obtížným sušením prádla či jeho nekonečnou kopou, stále připravenou k žehlení máme nyní řešení! Pořiďte si domů sušičku prádla a využijte svůj volný čas příjemněji! Netoužíte po tom, strávit zbytek života u žehlicího prkna?Bosch WTH85201BY je kondenzační sušička prádla úsporné třídy A++ (212 kWh/rok) s tepelným čerpadlem a systémem šetrného sušení SensitiveDrying, který chrání vaše jemné prádlo. Jistě vás potěší, že pojme až… (euronics.cz)

Sušička prádla Candy CS C8DG-S

Sušička prádla Candy CS C8DG-S

Jedinečná péče o vaše prádloSkoncujte s neustálým věšením prádla! Se sušičkou Candy CS C8DG-S budou veškeré vaše módní kousky zanedlouho suché, a to bez zdlouhavého rozvěšování. Inteligentní technologie vám péči o prádlo usnadní ještě o něco víc, zatímco praktické programy se postarají o šetrné a zároveň efektivní sušení. Díky těm správným pomocníkům si můžete vyzkoušet, jaké to je mít chvilku jen pro sebe. Poradí si s celou vaší šatní skříníSušička prádla Candy CS C8DG-S dokáže najednou usušit až 8 kg náplně, je proto vhodná jak pro početnější domácnosti, tak pro sušení rozměrného prádla. K dispozici vám bude hned 14 různých programů, které uzpůsobí sušicí proces vloženému typu prádla. Mezi programy najdete program pro bavlnu, košile, dětské prádlo nebo osvěžení, využít však můžete i… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V00BY bílá

Sušička prádla Bosch WTR85V00BY bílá

Bosch WTR85V00BY, bíláBosch přichází na trh se skvěle vybaveným modelem kondenzační sušičky WTR85V00BY, jež se stane dominantou vaší prádelny. Můžete tak zapomenout jednou provždy na otravné a zdlouhavé rozmisťování prádla na klasický sušák. Nabitý funkcemiJedná se o model vhodný i pro středně velké rodiny, a to díky kapacitě bubnu činící 7 kilogramů. Každého z vás jistě potěší energetická třída A++, díky které budou vaše účty za elektřinu nižší než kdy předtím. Na energetickou úspornost se váže i tichý provoz, který nepřesahuje hranici 65 dB. Při práci si můžete vybrat z jednoho z 10 sušicích režimů, jež obstarají vysušení téměř jakéhokoliv oblečení. Samozřejmostí jsou i funkce dětského zámku, nebo odloženého startu, který vám umožní spustit program ve vaší nepřítomnosti. Ohleduplné… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG47WC bílá

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG47WC bílá

Sušáky na prádlo už vytahovat nemusítePro fanoušky kolíčků a kilometrových šňůr plných vypraného prádla je sušička zcela nezajímavým spotřebičem, který by je ochudil o oblíbené rituály během věšení prádla. Pro ty ostatní je sušička darem z nebes, v případě přeborníka na sušení AEG AbsoluteCare® T8DBG47WC to platí dvojnásob. Ta pojme až 7 kg prádla, díky technologii tepelného čerpadla uspoří až 40 % energie a spadá tak do energetické třídy A++. Sušička prádla, která si poradí s každým kouskem vaší garderobyPomocí technologie AbsoluteCare je tato sušička schopna vysušit dokonce háklivé svetry a hedvábí, aniž by se srazily na dětskou velikost. Také sportovní oblečení, které vyžaduje speciální zacházení pro zachování funkčních vlastností, jí můžete svěřit bez obav. Ba naopak takto dokonce… (euronics.cz)

Sušička prádla Siemens WT47X940EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Siemens WT47X940EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Siemens WT47X940EUNetrapte se věšením prádla po vyprání a jeho kontrolou, jestli už náhodou není suché. S kondenzační sušičkou WT47X940EU známého výrobce Siemens nebudete litovat vynaložených peněz na pořízení. Nabídne vám inteligenci a úsporu v jednom. S kapacitou 9 kg prádla můžete sušit prádlo pro celou rodinu o sto šest. A to při nízkém zatížení vašeho rozpočtu. Odhadovaná roční spotřeba energie činí 194 kWh, což představuje roční náklady asi 698 Kč. Tento volně stojící spotřebič energetické třídy A+++ vás okouzlí širokou škálou funkcí.  Škála speciálních funkcíVíte, že pomocí chytré aplikace Home Connect můžete vzdáleně sušičku nastavovat a ovládat? Dovolte si plánovat váš čas s odloženým startem až na 24 hodin. Pro bezpečnost vašich nejmenších je sušička vybavena o… (euronics.cz)

Sušička prádla Candy GVS H9A2TCE-S bílá

Sušička prádla Candy GVS H9A2TCE-S bílá

Sušička prádla Candy GVS H9A2TCE-S bílá (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW85550BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW85550BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Proč si nezjednodušit život pořízením sušičkyStále doma zakopáváte o sušáky na prádlo? Nebaví vás stále dokola věšet, žehlit a zase věšet? Jste maminky s malým miminkem či početnou domácností a praní a sušení je vaše dennodenní starost? Ušetřete síly a čas a přenechejte tuto činnost pomocníkovi, dnes již v mnoha domácnostech nepostradatelnému, sušičce prádla. Spousty starostí s prádlem budete zbaveni s kondenzační sušičkou Bosch WTW85550BY. Času není nikdy nazbyt, tak jej šetřeteV prvé řadě oceníte, kolik volného času pro vaše koníčky a rodinu vám přinese. Už žádné věšení a žehlení prádla stále dokola. Kapacita prádla pro sušení v jednom cyklu činí až 9 kg. Jde o volně stojící spotřebič s rozměry 84,2 x 59,8 x 59,9 cm, vhodný do větší koupelny či technické místnosti. Přední plnění… (euronics.cz)

Sušička prádla Siemens WT47W5H0BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Siemens WT47W5H0BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Siemens WT47W5H0BY, bíláSušení prádla nebylo nikdy jednodušší. Tato volně stojící předem plněná sušička značky Siemens se stane nepostradatelným spotřebičem ve vaší domácnosti. Je připravená pojmout až 9 kg prádla a díky této kapacitě se perfektně hodí i pro několikačlennou rodinu. Sušička nabízí velké množství programů, z nichž si rozhodně vyberete. Nechybí speciální program pro jemné prádlo, vlnu, povlečení nebo ručníky. Pokud se vám nechce o vhodném programu přemýšlet, pomůže vám chytrá aplikace. V přední části sušičky na vás čeká velký LED displej, který vám zobrazí veškeré důležité informace. Ovládejte ji vzdáleněTato sušička splní všechny vaše představy o moderním spotřebiči. Sušičku můžete pohodlně připojit na Wi-Fi. V rámci aplikace Home Connect si následně budete užívat… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG49SC + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG49SC + DOPRAVA ZDARMA

AEG AbsoluteCare T8DBG49SCMyčka za vás umyje nádobí, pračka vypere prádlo... ale co se sušením? Pověsit všechno prádlo, které jste vyprali během dvou nebo tří pracích cyklů, zabere mnoho času a energie. Prádlo je navíc pomačkané a vás tak čeká další kolo žehlení. Tomu všemu ale můžete předejít. Stačí si pořídit kvalitní a výkonnou sušičku prádla, jenž se o vaše drahocenné kousky oblečení i o jiné látky postará šetrně, leč účinně. Společnost AEG nabízí volně stojící sušičku v krásném bílém provedení s výraznými nerezovými detaily, jež krásně rozzáří místnost, především však nabídne to, co nejvíce potřebujete. Odvede za vás kvalitní práci a prádlo zanechá čerstvé, provoněné a narovnané tak, že se s žehlením budete muset zdržovat opravdu pouze u těch nejodolnějších kousků. Sušička se… (euronics.cz)

Sušička prádla Beko DS7534CSRX1 bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Beko DS7534CSRX1 bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla BEKO DS7534CSRX1Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem usuší 7 kg prádla s nejnižší spotřebou v energetické třídě A+++. Chcete prádlo ze sušičky uložit do skříně nebo jej budete žehlit a potřebujete, aby nebylo zcela suché? Díky senzoru sušení bude suché přesně tak, jak si zvolíte. Se speciální strukturou bubnu AquaWave® se prádlo při sušení jemně pohybuje bubnem a současně se lépe suší. Vaše oblíbené kousky prádla můžete sušičce bez obav svěřit. Příjemná obsluhaNastavení programu sušení vám přehledně zobrazí velký displej a ovládání usnadňují české popisky programů na ovládacím panelu. Příjemná je nízká hladina hluku 65 dB. Boční stěny S-shape zvyšují stabilitu spotřebiče. Díky vnitřnímu osvětlení budete mít přehled o každém kousku prádla. Pokud máte možnost, lze… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY + DOPRAVA ZDARMA

Bosch WTR85V90BYDávno neplatí, že byste prádlo ihned po vyprání museli věšet na sušák, aby se v řádu hodin usušilo, a vy jste ho mohli schovat nebo uložit na žehlení. Sušička vám celý proces výrazně urychlí, a to s velkou energetickou úsporou. Bosch WTR85V90BY je předem plněná sušička prádla, která se svou kapacitou 8 kg výborně zapadne i do větších domácností. Spadá do úsporné energetické třídy A++, i při pravidelném používání proto můžete mít jistotu, že nebudete muset platit za výrazně vyšší spotřebu energie. Načechrávání prádla pro udržení svěžesti a vůněZa pomoci Touchcontrol tlačítek si vyberte požadovaný program a upravujte nastavení k dosažení požadovaných výsledků. V nabídce nechybí technologie AutoDry nebo cyklus načechrávání prádla po skončení sušení, aby si udrželo svou… (euronics.cz)

Sušička prádla PHILCO PD 8 Crown

Sušička prádla PHILCO PD 8 Crown

Sušička prádla PHILCO PD 8 Crown (tipa.eu)

Klarstein Sunfruit-Tray, patro do sušičky Sunfruit, průměr 33 cm

Klarstein Sunfruit-Tray, patro do sušičky Sunfruit, průměr 33 cm

Dodatečné patro pro sušičku Klarstein Sunfruit s průměrem 33 cm zvyšuje kapacitu sušičky o třetinu. Samozřejmě může být použito toto dodatečné patro i jako náhrada za staré nástavce. (klarstein.cz)

Sušička prádla Bosch WTW876WBY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW876WBY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Překvapí nízkou spotřebouBosch WTW876WBY je kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem. Zajisté oceníte velmi nízkou spotřebu energie v energetické třídě A+++, díky které neutrpí ani vaše peněženka. Na jednu várku je sušička schopná usušit až 8 kg prádla, takže je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro větší rodiny. Proč si pořídit právě kondenzační sušičku? Výhodou kondenzačních sušiček s tepelným čerpadlem je především jejich nízká spotřeba energie. Tyto přístroje fungují na principu obrácené chladničky. Zbytkové teplo se totiž vrací zpět do okruhu, kde je dále využíváno k ohřívání vzduchu pro sušení. Podle typu sušených materiálů si můžete vybrat některý z dostupných programů, které jsou přizpůsobeny tak, aby bylo o vaše oblečení vždy dokonale postaráno a předcházelo se jeho… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW855H0BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW855H0BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Řekněte stop vlhkému prádlu Určitě znáte ten pocit, kdy v zimě nemůžete sušit prádlo venku na šňůře, a tak ho sušíte doma, jenomže kvůli mokrému prádlu máte doma nadměrné a nezdravé vlhko. Řekněte vlhkému prádlu stop a pořiďte si kondenzační sušičku prádla Bosch WTW855H0BY s tepelným čerpadlem a maximální kapacitou 9 kg prádla. Nebojte se, že byste s novou sušičkou neušetřili její energetická třída je totiž A++ a ročně spotřebuje pouhých 259 kWh. Její hlučnost je 65 dB což znamená, že ji klidně můžete mít zapnutou i v noci, aniž by vás rušila. Jemná a šetrná péče o vaše prádlo O vaše prádlo se bude sušička šetrně a pečlivě starat a uvidíte, že bude příjemně hebké a teplé jako byste ho sušili za teplého letního vánku, navíc si zanechá svou příjemnou vůni. O prádlo se tedy budou šetrně… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW85540EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW85540EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Mějte nezmačkané prádlo bez žehleníNesnášíte rozvěšené prádlo všude po celé domácnosti? Navíc schnutí v zimních měsících trvá nekonečně dlouho. Co s tím? Pořiďte si pomocníka, který se postará o veškeré vaše prádlo rychle a úsporně zároveň. Sušička prádla se samočisticím kondenzátorem Bosch WTW85540EU v klasickém bílém provedení se stříbrnými prvky vás nezklame a věnuje šetrnou péči vašemu oblečení i dalším textiliím. Vy se tak můžete těšit z volného prostoru, příjemného tepla a nepřítomnosti dotěrné vlhkosti v domácnosti. Kromě toho se sušička řadí do druhé nevyšší úsporné energetické třídy A++, což ušetří náklady spojené s jejím provozem. Programy pro každý materiálV sušičce usušíte až 9 kg prádla najednou, což vám ušetří drahocenný čas při čekání na suché prádlo. Usušené prádlo ze… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG T8DBC49SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG T8DBC49SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Nanejvýš šetrné sušení - to je AEGSušička, nejlepší přítel každé ženy. Dokáže nahradit žehličku, zbaví oblečení zvířecích chlupů, vypraného papírového kapesníku i prachu. Okuste též luxus sušení bez prostorových kompromisů, vlhkosti a dlouhého čekání. Přední německý výrobce domácích spotřebičů přichází s novinkou v podobě sušičky prádla AEG T8DBC49SCv klasické bílé barvě a nadstandardní kapacitou 9 kg se stane vaším oblíbeným spotřebičem, neboť se postará o veškeré vaše oblečení i prádlo v domácnosti. Nízkonákladový spotřebič S roční spotřebou 259kWh se sušička řadí do úsporné energetické třídy A++. Zásluhou výkonného tepelného čerpadla je schopná sušit při nízkých teplotách a tím ušetřit až 40 % výdajů za provoz, aniž by se prodloužila dobu sušícího programu. Sušení při nízkých… (euronics.cz)

Sušička prádla Beko EDE8635RX0 bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Beko EDE8635RX0 bílá + DOPRAVA ZDARMA

Beko EDE 8635 RX0Věšení vypraného prádla na sušák zabere spoustu času a místa. Usnadněte si život pořízením kondenzační sušičky Beko EDE 8635 RX0, která se o každý kousek vašeho oblečení spolehlivě postará. Spotřebič se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++. Ke svému chodu využívá inovativní tepelné čerpadlo EcoGengle, které umožňuje sušení prádla při nízkých teplotách, aby nedocházelo k blednutí barev nebo poškození jemných tkanin. Svou kapacitou sušení 8 kg na jeden cyklus lze přístroj využít i ve středně velkých domácnostech se čtyřmi nebo pěti členy. Odložený konecVyberte si z bohaté nabídky 16 různých programů, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Menu je v češtině, takže ovládání bude pro každého hračka. K bezproblémovému chodu přispívá signalizace upozorňující na plný… (euronics.cz)

Sušička prádla LG RC82EU2AV4W bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla LG RC82EU2AV4W bílá + DOPRAVA ZDARMA

LG RC82EU2AV4WPo vyprání prádlo nemusíte zdlouhavě věšet na sušák, aby uschlo. Vložte ho do sušičky LG RC82EU2AV4W a mějte jistotu, že bude nejen dokonale usušené, ale také provoněné a jemné. Sušička je vhodná i do větších domácností, zvládne najednou usušit až 8 kg prádla, tedy dostatek oblečení pro celou rodinu. Řadí se do úsporné energetické třídy A+++, můžete mít proto jistotu, že ani při pravidelném používání nebudete muset platit zvýšené poplatky za spotřebovanou energii. Oblečení bez záhybůSušička k práci využívá invertorovou technologii, pracuje s duálním tepelným čerpadlem, které vyniká sníženými vibracemi a prodlouženou životností. Podle vlastních preferencí si můžete za pomoci technologie Eco Hybrid volit mezi úspornými programy, které vám ušetří buď energii, nebo čas. Během… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEC68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEC68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Vaše sušička může zvládnout víc! Čekáte od vaší sušičky více, než jen dokonale usušené prádlo? Pak vyzkoušejte sušičku prádla AEG T8DEC68SC, která dokáže nejen rychle a efektivně usušit i velké množství prádla, ale zároveň mu poskytne tu nejlepší péči, ať jde o jakoukoli tkaninu. Navíc je sušička vybavena inteligentní technologií ProSense, která přizpůsobí podmínky na míru každé náplni tak, aby vás náklady za energii už jen těšily. Maximální péče pro každý materiálSušička AEG T8DEC68SC dokáže pojmout až 8 kg prádla najednou, proto snadno usušíte veškeré vyprané oblečení nebo ložní prádlo. Sušička se s maximální péčí postará o každou tkaninu, ať už jde o měkký vlněný svetr, sváteční košili nebo sportovní dres, a to především díky programům technologie AbsoluteCare. Ta ovládá pohyb a… (euronics.cz)

Sušička prádla Samsung DV90M6200CW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Samsung DV90M6200CW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

O co si napsat Ježíškovi? Zkuste sušičkuSušení prádla v bytě je v první řadě v mnoha ohledech nepraktické, ale také může ohrozit vaše zdraví. Už vás nebaví zakopávat o mokré prádlo a nechcete si vlivem zvýšené vlhkosti pěstovat v bytě plísně? Využijte sušičku prádla Samsung DV90M6200CW/ZE. Hýčkejte svou sušičku a ona si bude hýčkat vásJedná se o typ sušičky kondenzační, tedy fungující v uzavřeném obvodu. Prádlo se v ní suší horkým vzduchem, který se nasytí párou, zkondenzuje a skončí ve speciální sběrné nádobě. Tento proces se opakuje neustále dokola. V praxi to znamená především fakt, že sušička nemusí mít přístup k žádnému odvětrávání a v bytě není potřeba provádět žádné úpravy. Díky praktickému ukazateli obratem poznáte, kolik kondenzátu už v nádobce je. Chcete-li ovšem svému… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBE48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBE48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Nepostradatelný pomocníkSušička prádla AEG AbsoluteCare® je dokonalý pomocník každé domácnosti. Své prádlo máte k dispozici vždy, kdy potřebujete a už se nemusíte obávat nepříjemné vlhkosti ve vaší domácnosti při sušení prádla. Sušička AEG AbsoluteCare® vám vysuší prádlo tak, aby žehlení bylo velmi jednoduché, případně nebylo nutné vůbec a vy si mohli oblečení rovnou vzít na sebe nebo ho uložit přímo do skříně. Sušičce AEG AbsoluteCare® můžete bez obav svěřit i ty nejchoulostivější kousky ve vaší skříni, jako například vlněné svetry a funkční oblečení. Vysušeno vždy dle vašich představVolitelných programů je k dispozici celá řada od různých typů prádla až po požadované úrovně sušení. V sušičce AEG je zabudován senzor, který zjišťuje úroveň zbytkové vlhkosti a dle toho neustále upravuje… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla, která vyniká extrémně šetrnou péčí!Toužíte po sušičce, které si bez obtíží poradí s každým druhem materiálu a poskytne prádlu tu nejjemnější péči? Společnost AEG představuje jedinečný model T8DBG48WC spadající do řady Absolute Care, která zaručuje vždy perfektní výsledky při sušení. Spolehněte se na výjimečného pomocníka vybaveného moderními technologiemi a přenechejte mu plnou zodpovědnost za každý kousek vašeho šatníku! Úsporná technologie SensiDryŠpičková kondenzační sušička AEG disponuje bubnem o kapacitě 8 kilogramů a zaujme vás nejen energeticky úspornou třídou A++. Tajemství velkého výkonu a vysoce efektivní třídy spočívá v tepelném čerpadle, jehož technologie SensiDry zajišťuje dosažení až o 40% úspory energie navíc! Sušení na bázi chladiva umožňuje s přibývající… (euronics.cz)

Sušička prádla Samsung DV90M5200QW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Samsung DV90M5200QW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Nepostradatelný pomocníkSušička prádla Samsung se stane dokonalým pomocníkem v každé domácnosti. Své prádlo budete mít nachystané k dispozici vždy, když potřebujete a už se nemusíte obávat nepříjemné vlhkosti ve vaší domácnosti při sušení prádla. Sušička Samsung vám vysuší prádlo tak, aby žehlení bylo velmi jednoduché, případně nebylo nutné vůbec a vy si mohli oblečení rovnou vzít na sebe nebo jej uložit přímo do skříně. Vysušeno vždy dle vašich představAby bylo prádlo vysušeno vždy dle vašich představ, je sušička Samsung vybavena celou řadou volitelných programů, od různých typů prádla až po požadované úrovně sušení. V sušičce Samsung je zabudován senzor, který zjišťuje úroveň zbytkové vlhkosti v prádle a dle toho neustále upravuje potřebnou dobu sušení. Podle vámi zvoleného programu… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEA68S bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEA68S bílá + DOPRAVA ZDARMA

AEG AbsoluteCare T8DEA68SNezbytnou součástí domácnosti každého, kdo touží po rychle suchém oblečení a zároveň si nepřeje jeho zničení, je spolehlivá smart sušička. Právě takovou vám přináší renomovaný výrobce AEG ve své unikátní řadě AbsoluteCare, která klade důraz zejména na šetrnost k oblečení a zachování kvality látky. Model T8DEA68S vyniká zejména vysokou kapacitou, skvělou energetickou úsporností a celou řadou praktických vlastností, které vám usnadní každodenní život a práci s prádlem. Úsporný a vybavenýSrdcem celého přístroje je extrémně výkonný a zároveň úsporný invertorový motor. Ten je zodpovědný za nízký odběr elektrické energie, díky které si vysloužil ocenění velmi prestižní energetické třídy A++. Na dojmu vysoké úspornosti přidává také tichý provoz. Ten nepřesahuje hranici… (euronics.cz)

Sušička prádla Samsung DV90N62632W/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Samsung DV90N62632W/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Samsung DV90N62632W/ZENepraktický sušák už nemusí omezovat prostor u vás doma a ani nemusíte prádlo vystavovat na odiv zvědavým sousedům. Řešením je totiž prádlo ihned po vyprání vložit do sušičky, která vám oblečení nejen vysuší do poslední kapky, ale také nadýchá a svěže provoní tak, že nebude ani potřeba žehlení. Model DV90N62632W/ZE od Samsungu vás přitom uchvátí skutečně bohatou nabídkou funkcí, možností propojení s telefonem i úsporným provozem. Je totiž zařazen do nejúspornější energetické třídy A+++, když za rok spotřebuje pouhých 194 kWh. Získá si vás ale i šetrným provozem díky technologiím, jako je OptimalDry nebo AirWash a exceluje také v otázce rychlosti. To díky speciálnímu rychlému sušení, které celý proces dokončí za pouhých 81 minut! Invertorový motor je zase zárukou… (euronics.cz)

Sušička prádla Siemens WT47W590CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Siemens WT47W590CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Siemens WT47W590CSSušení prádla může být především v ledových zimních měsících nepříjemná a zdlouhavá záležitost. Přenosný sušák v obývacím pokoji překáží, na balkon prádlo dát nemůžete a společné sušárny v panelových domech jsou neustále přeplněné cizím oblečením. Co kdybychom vám ale řekli, že nyní si prádlo usušíte během několika desítek minut přímo ve své koupelně? Pořiďte si sušičku od společnosti Siemens, která může stát samostatně, ale lze ji postavit i na pračku, abyste ušetřili místo. Po prvním použití na ni již nedáte dopustit, protože se zamilujete do provzdušněného voňavého a jemného prádla. Osvětlení bubnuSušička vám ušetří čas, energii i finance. Spadá do úsporné energetické třídy A+++, ke svému provozu proto potřebuje jen minimum energie. Hlučnost 62 dB je běžná hodnota,… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW85460BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW85460BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušte úsporně až 8 kg prádla najednouvysokou účinností a šetrným sušením, ale zároveň velmi nízkou spotřebou energie v úsporné třídě A++. Její ovládání zvládne opravdu každý a ke komfortnímu užívání sušičky přispívá i osvětlení prostoru bubnu, tichý chod nebo samočisticí kondenzátor. S mnoha programy a funkcemi se jedná o mimořádně dobrou sušičku. Vaše prádlo bude se SensitiveDrying jako v bavlnceSe systémem šetrného sušení SensitiveDrying bude vaše prádlo vždy hebké. Je toho dosaženo prostorným nerezovým bubnem se speciálně navrženou strukturou a unašeči s měkkým povrchem. Díky dlouhodobě jemné péči tak bude vaše oblečení stále jako nové. Pro ještě lepší výsledek sušení pak můžete na konci programu využít ještě 60/120minutový cyklus načechrávání. Podle potřeby můžete načechrávání… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTR83V10BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTR83V10BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Bosch WTR83V10BYBosch WTR83V00BY je moderní sušička od spolehlivého německého výrobce, která nabízí sušení s technologií tepelného čerpadla pro špičkovou efektivitu při nejlepším výkonu. Výsledkem je, že patří do energeticky mimořádně efektivní třídy A++ a prostřednictvím speciálního programu dokáže prádlo usušit během pouhých 40 minut! Zapomeňte na otravné žehleníSušička klade velký důraz také na to, aby se snadno ovládala, čemuž výrazně napomáhá velký LED displej. Její buben přitom pojme až 8 kg prádla a jisti si v každém případě můžete být maximální šetrností vzhledem k systému Sensitive Drying. Rozhodně ani nebudete provozem spotřebiče nijak rušeni, neboť hlučnost nepřesahuje i díky AntiVibration designu eliminujícímu vibrace komfortní hranici 65 dB. Sensitive DryingSensitive… (euronics.cz)

Sušička prádla LG RC81U2AV3W bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla LG RC81U2AV3W bílá + DOPRAVA ZDARMA

I Vaše nejjemnější halenky se spokojeně usmívají!Stejně tak jako vy, tak i vaše oděvy si zaslouží tu nejlepší péči! Vybírejte proto sušičku s nejmodernějšími technologiemi, která bude ekologická a maximálně šetrná k prádlu. Právě taková je perfektně vybavená kondenzační sušička prádla LG RC81U2AV3W bílá s technologií tepelného čerpadla pro energetickou úspornost, automatickým čištěním kondenzátoru a množstvím senzorů pro vynikající sušící výkon. Jemná péče při nízké teplotěNadstandardně vybavená sušička prádla LG RC81U2AV3W je špičkový pomocník na sušení prádla, který vám nabídne dokonalý komfort díky moderním inovacím. Patří k modelům s technologií hybridního sušení, které suší prádlo při nízkých teplotách s vysokou energetickou účinností a zároveň jsou šetrné k jemnému prádlu. LG ECO… (euronics.cz)

Sušička prádla LG Styler S3RERB + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla LG Styler S3RERB + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla LG Styler S3RERB (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTWH761BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTWH761BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Propojte svou chytrou sušičku s mobilem!Nejen sušička, ale spotřebič vybavený moderními technologiemi, který pracuje při velkém výkonu šetrně, úsporně a nabízí vám dokonalý komfort pro váš spokojený život! Řeč je o špičkové sušičce prádla Bosch WTWH761BY s tepelným čerpadlem. Disponuje řadou užitečných programů, samočistícím kondenzátorem a také jedinečnou funkcí HomeConnect pro vzdálenou správu a ovládání. Už nikdy nemusíte čistit kondenzátor!Vybavte svou domácnost perfektní sušičkou prádla Bosch z modelové řady Série 6 a určitě neuděláte chybu. Tato sušička je vybavena automatickým čištěním kondenzátoru, což zaručuje vysokou účinnost sušení společně se stále nízkou spotřebou energie. Bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning se používá velmi jednoduše a ušetří vás únavného… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW87463BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW87463BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Dokonale načechrané prádlo se sušičkou Bosch!Překáží vám doma přeplněné sušáky prádla? Máme pro vás elegantní řešení v podobě nového modelu sušičky prádla Bosch WTW87463BY v moderním provedení, která má připraveno spoustu překvapení. Je vysoce úsporná, vybavená samočistícím kondenzátorem a nabízí řadu programů pro efektivní a šetrné sušení. Samočistící kondenzátorZnačka Bosch představuje novou modelovou řadu Série 6, která je vybavena samočistícím kondezátorem, díky čemuž si zachovává extra nízkou spotřebu energie po celou dobu životnosti. Při fázi sušení dochází až 4x k propláchnutí od prachu a textilních vláken. Bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning dělá tuto práci automaticky za vás. Tím zachovává kvalitu prádla, šetří váš čas a je šetrný k životnímu prostředí. K hlavním… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušení bez námahySpolehněte se na praktického pomocníka v podobě sušičky prádla WTW87467CS se samočistícím kondenzátorem v klasické bílé barvě, která se postará o veškeré vyprané prádlo během chvilky. Vy se tak můžete těšit z volného prostoru bez sušáků, příjemného tepla a nepřítomnosti dotěrné vlhkosti v domácnosti. Navíc se sušička řadí do nevyšší úsporné energetické třídy A+++, náklady spojené s jejím provozem tak budou minimální. Vybavena funkcemi pro váš snadnější životAbyste mohli sušení naplánovat nejlépe podle vašeho časového programu a přišli k právě dosušené várce prádla, můžete si odložit start programu o 1–24 hod. Když se náhodou zdržíte v zácpě nebo obchodě, nemusíte se obávat, že prádlo vyndáte totálně zmačkané. Ještě 120 minut po sušicím programu pokračuje cyklus… (euronics.cz)

Sušička prádla Candy CS H7A2LE-S bílá

Sušička prádla Candy CS H7A2LE-S bílá

Úspora času a práce s novými technologiemiPokud toužíte po vždy suchém, měkkém a hebkém prádle, rozlučte se jednou provždy se sušáky a pořiďte si novou sušičku prádla Candy CS H7A2LE-S. Vyměňte nepohodlné věšení a žehlení prádla za dokonalé pohodlí a jednodušší život. Spotřebič vám nabídne velkou úsporu energie díky zařazení do kategorie A++, se spotřebou energie při sušení 1,73 kWh a kapacitou prádla až na 7 kg. Hlučnost sušičky je pouhých 67 dB.   Chytré senzory a dokonale umístěná dvířkaJestliže vás nebaví neustále se ke všem spotřebičům ohýbat téměř až k zemi, tak jste zvolili správně. Značka Candy opatřila své sušičky dvířky, která jsou umístěny o 3,5 cm výše než ostatní. Manipulace s prádlem tak bude rozhodně pohodlnější a příjemnější. Pečlivé vysušení vašeho prádla s úsporou… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW85551BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTW85551BY bílá + DOPRAVA ZDARMA

Bosch Serie 8 WTW85551BYModerní kondenzační sušička WTW85551BY značky Bosch nabízí sušení s technologií tepelného čerpadla, díky čemuž dosahuje jedinečné efektivity, a to jak po výkonnostní, tak po energetické stránce. Sušení je v průměru až o 35 minut rychlejší, než je tomu u srovnatelných spotřebičů bez této technologie. Energetická třída A++ pak zase dává tušit, že technologie kondenzačního sušení v kombinaci s tepelným čerpadlem ani v nejmenším neplýtvá elektřinou. A co víc, na rozdíl od spousty konkurenčních sušiček si tento model svou efektivitu uchovává po celou dobu životnosti a nedochází ani k poklesu výkonu, ani k nárůstu spotřeby. Komfort předevšímJednou z hlavních předností této sušičky je maximální zaměření na uživatelský komfort — spotřebič se vám pokusí ušetřit co nejvíce… (euronics.cz)

Sušička prádla LG RC91U2AV2W bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla LG RC91U2AV2W bílá + DOPRAVA ZDARMA

Ulehčete si práci s LG sušičkouTi, co již okusili luxus sušení, si bez ní domácnost nedokážou představit. Když přijdou chladné dny a vám se nechce z pokojů dělat sušárnu, je fantastickým pomocníkem právě sušička. Tradičně atraktivní design, vyšší výkon a nižší spotřebu energie nabízí nová sušička prádla LG RC91U2AV2W v bílé barvě s efektními černými dvířky. Jako nejlepší přítel každé ženy dokáže usnadnit žehlení, zbaví textilie zvířecích chlupů, vypraného papírového kapesníku i prachu. Navíc zařazení do energetické třídy A+++ z ní dělá velmi úsporný spotřebič. Méně času pro sušení, více pro rodinuHybridní předem plněná sušička s duálním invertorovým čerpadlem a motorem se vyznačuje nízkou spotřebou, přesto však jedinečným výkonem. Díky moderní technologii EcoHybrid™ si můžete vybrat,… (euronics.cz)

Sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 bílá

Sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 bílá

BEKO DPY 8506 GXB1Dejte sbohem sušákům, které jen zabírají místo a pořiďte si parádní a přitom dostupnou sušičku Beko! Tahle je vysoce účinná a spadá do energetické třídy A+++ díky kondenzační technologii s tepelným čerpadlem. I díky němu je mnohem šetrnější k choulostivým materiálům jako spodní prádlo nebo dětské oblečení. Kapacita 8 kg je ideální pro středně velkou rodinu. Speciálně vyvinutý buben AquaWave nezničí a nezmačká žádné prádlo díky kombinaci jemných pohybů a upravenému povrchu. Perfektní přehled nad prádlem umožní obrovský otvor bubnu s LED osvětlením. To vše završuje příjemně nízká hlučnost pouhých 65 dB. Chytré technologieKaždý druh prádla vyžaduje jinou péči a intenzitu sušení. V sušičce Beko tak najdete programy na džíny, sportovní nebo jemné prádlo či program Mix, se… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG SensiDry® T7DBG47W + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG SensiDry®  T7DBG47W + DOPRAVA ZDARMA

AEG SensiDry T7DBG47WZapomeňte na věšení prádla na sušák. Po vyprání ho jednoduše vložte do sušičky AEG SensiDry T7DBG47W a mějte jistotu, že ho budete mít hedvábně jemné, suché a voňavé již po několika desítkách minut. Spotřebič se řadí do úsporné energetické třídy A++ a díky své kapacitě 7 kg ho můžou využít i větší rodiny se čtyřmi a více členy. K úspoře energie přispívá technologie tepelného čerpadla, která se stará o šetrné sušení bez rizika poničení látek. Kontrola usušení s funkcí automatického vypnutíPřístroj za pomoci senzorů kontroluje vlhkost uvnitř bubnu, a jakmile je dosaženo optimální hodnoty, automaticky se vypne, aby prádlo nebylo zbytečně přesušováno. Speciální funkce brání mačkání oblečení, většinu sušených kousků proto po vytáhnutí z bubnu nebudete muset ani žehlit,… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V00CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTR85V00CS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Bosch WTR85V00CS kondenzačníRozlučte se s klasickými sušáky plných prádla a svěřte své oblečení kondenzační sušičce Bosch, která disponuje kapacitou pro 7 kg náplně. Sušička prádla odvede kvalitní práci a zanechá vaše oblečení provoněné, hebké a vyrovnané, takže žehlením vás zdrží pouze opravdu odolný kousek. Speciální technologie pro dokonalé výsledkyTechnologie AutoDry za pomocí chytrých senzorů stále měří vlhkost a teplotu prádla, čímž napomáhá jeho vysušení tak, jak si představujete. AntiVibration technologie eliminuje vibrace vznikající vysokými otáčkami a šetrné sušení SensitiveDrying umožní velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem, které vašemu prádlu zajistí jemnou péči. Výsledkem bude nadýchané prádlo bez pomačkání. Pestrá… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEG48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEG48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Funkční oděvy i hedvábí svěřte bez obav sušičce AEGNe nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Aby i ty vaše vypadaly vždy svěže, upraveně a jako nové, přenechejte starostlivou péči o ně moderní sušičce prádla AEG AbsoluteCare®. Té můžete bez obav svěřit vlněné svetry, funkční sportovní oblečení, košile i hedvábí a být si jistí, že vždy budou precizně a šetrně usušené. Sušička AEG pojme až 8 kilogramů prádla a radost vám udělá i její nízká spotřeba – díky tepelnému čerpadlu pracuje ve velmi úsporné energetické třídě A++. Oděvy se suší velice šetrně při nízkých teplotáchObrovskou předností sušičky AEG AbsoluteCare® je to, že nabízí šetrné a přitom účinné programy, přizpůsobené všem druhům materiálů, které chrání před poškozením. Můžete jí tak svěřit opravdu jakékoli textilie a dosáhnete… (euronics.cz)

Sušička prádla Gorenje Superior DS92ILS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Gorenje Superior DS92ILS bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Gorenje Superior DS92ILSUž si nemusíte dělat starosti s tím, jak dokonale prosušit vaše prádlo. Pořízením sušičky prádla Gorenje Superior DS92ILS se trefíte přesně do černého. Tato kondenzační sušička s tepelným čerpadlem nenechá vaše prádlo vlhké a navíc vám pomůže ušetřit spoustu času, který byste jinak trávili věšením mokrého prádla. Díky energetické třídě A++ se nemusíte bát, že by vás provoz sušičky nějak zatížil. Chytré sušení překypující moderními technologiemiVaše prádlo bude jako v bavlnce. Unikátní vlnovitý typ bubnu WaveActive se o něj citlivě postará. Oblečení vytáhnete ze sušičky s minimálním zmačkáním. Navíc při každém cyklu dostanou sušičky WaveActive až 90 % vlhkosti z oblečení. Nerezový buben je přístupný přes velké dveře o průměru 35 cm s úhlem otevření… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBE68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBE68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Dopřejte svému prádlu nejšetrnější péči bez námahyDopřejte svému prádlu nejšetrnější možnou péči sušením v sušičce AEG AbsoluteCare T8DBE68SC. Udržujte jej v perfektním stavu, chraňte před poškozením a zároveň ušetřete za energie. Zajistěte, aby bylo až 8 kilo prádla téměř okamžitě po vyprání připraveno k použití. Nenamáhejte se zbytečně s pomačkaným oblečením, zpětný chod bubnu zabrání jeho zamotání. Uchovejte vzhled i kvalitu prádla a obnovte voděodolnostNebojte se do sušičky AEG AbsoluteCare T8DBE68SC vložit jakoukoliv tkaninu.S maximální pečlivostí dokonale, rychle a tiše usuší veškerý typ prádla díky speciálním programům přizpůsobeným všem druhům materiálů.Od vlněných svetrů, hedvábí, přes běžné oblečení pro každodenní nošení, až po funkční bundu. Dovolte, aby bylo o každý kus… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG ProSense™ T6DBG28SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG ProSense™ T6DBG28SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Chytrý pomocník při sušení prádlaAEG ProSense je sušička prádla energetické třídy B. Tento model patří mezi kondenzační sušičky, což znamená, že vlhkost z prádla se sráží do nádrže. Maximální náplň sušičky je 8 kilogramů prádla. AEG Pro Sense je vybavena řadou senzorů, které jí umožňují několik praktických funkcí. Suché prádlo bez kompromisůDíky senzorům, které snímají a vyhodnocují vlhkost prádla, může být při nedostatečném vysušení a stále vysoké vlhkosti prádla čas sušení prodloužen, či naopak zkrácen. Po skončení programu na vás tak bude vždy čekat dokonale suché prádlo. K výběru je několik sušicích programů pro bavlnu i syntetické materiály, či z režimů prádlo suché do skříně, extra suché a připraveno k žehlení. Sušička má také speciální program pro jemné prádlo. Nastavení… (euronics.cz)

Sušička prádla Whirlpool FT M11 72Y EU bílá

Sušička prádla Whirlpool FT M11 72Y EU bílá

Sušička prádla Whirlpool FT M11 72Y EUJiž nebudete potřebovat k sušení prádla slunce a vítr, to by ani nebylo po celý rok možné. Usušte prádlo snadno a rychle bez ohledu na počasí s předem plněnou sušičkou Whirlpool FT M11 72Y EU, vyhnete se tak například tvrdým škrábajícím ručníkům, ze sušičky vydáte prádlo pokaždé měkké a nadýchané. Díky zařazení do energetické třídy A++ získáte úsporný spotřebič. Přenechte péči o prádlo skutečnému profesionáloviTento model sušičky byl vybaven bezkartáčovým tichým motorem, na který společnost Whirlpool poskytuje 10letou záruku. Galvanizovaný buben s objemem 120 l pojme až 7 kg prádla najednou. S různými materiály vašeho prádla si poradí 15 sušicích programů - bavlna, syntetika, vlna, jemné prádlo, jeansy, košile, sportovní oblečení a další. Navíc… (euronics.cz)

Klarstein Sunfruit-Tray, patro do sušičky Sunfruit, průměr 33 cm

Klarstein Sunfruit-Tray, patro do sušičky Sunfruit, průměr 33 cm

Dodatečné patro pro sušičku Klarstein Sunfruit s průměrem 33 cm zvyšuje kapacitu sušičky o třetinu. Samozřejmě může být použito toto dodatečné patro i jako náhrada za staré nástavce. (electronic-star.cz)

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SC bílá + DOPRAVA…

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SCSe sušičkou prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SC se vašemu oblečení konečně dostane perfektní péče. Ulehčí vám také výrazně žehlení a ušetří prostor na balkoně i doma, kde byste jinak prádlo museli sušit. Kapacitou 8 kg přitom tento model jasně ukazuje, že se hodí do větších domácností. Velký otvor bubnu pak usnadňuje vkládání i velkých kusů prádla. Využívá také maximálně spolehlivý invertorový motor a vyniká šetrnou péči prádlo, o čemž svědčí senzory sledující vlhkost náplně i sušení při téměř poloviční teplotě oproti běžným sušičkám. Stejně skvěle si počíná i v oblasti energetické efektivity, když se řadí do vysoce úsporné třídy A++. Nabízí také dotykový displej informující o všech důležitých aspektech sušení a bohatou programovou nabídkou,… (euronics.cz)

Sušička prádla Hoover DXW4 H7A1TCEX-S bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Hoover DXW4 H7A1TCEX-S bílá + DOPRAVA ZDARMA

Candy DXW4 H7A1CTEX-SSušička vám nejen ulehčí práci se žehlením, ale také nastolí pořádek u vás doma. Nejenže bude oblečení tak měkké, že téměř nebude potřebovat žehlit, ale zároveň i vyřeší problém se sušením mokrého oblečení různě po bytě, balkonech nebo ve společných sušárnách. Ihned se stane stejně důležitým spotřebičem, jako je pračka. Disponuje mimořádně úzkým SLIM profilem o hloubce pouhých 46,5 cm, díky němuž se pohodlně vměstná i do menších koupelen a prostor. Energetická třída A+Tento model patří do energeticky efektivní třídy A+, takže si v otázce úspory vede velmi dobře. Důkazem je, že spotřeba na cyklus, kdy dokáže vysušit až 7 kg prádla, činí jen 2,03 kWh. Můžete si tak být jisti, že zbytečně nebude zatěžovat rodinné konto ani životní prostředí. Vyspělá výbavaSpotřebič má… (euronics.cz)

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC bílá + DOPRAVA…

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Nespoléhejte na počasí, spolehněte se na sušičku!Dopřejte svým oblíbeným kouskům tu nejlepší péči a pořiďte si špičkovou kondenzační sušičku Electrolux EW8H458BC z řady PerfectCare 800! Díky tepelnému čerpadlu a technologii DelicateCare usuší až 8 kg prádla s minimální spotřebou, ale maximální šetrností i k tomu nejchoulostivějšímu prádlu. Proč sušit na ramínku, když můžete dát vše do sušičky? Suší za polovicElectrolux EW8H458BC z řady PerfectCare 800 najde uplatnění v každé domácnosti, v jejím prostorném 118litrovém bubnu totiž bez problémů usušíte až 8 kg prádla. Využívá nejmodernější technologii tepelného čerpadla GentleCare, tudíž i při takto velké náplni spotřebuje pouze 1,51 kWh energie a řadí se do velmi úsporné energetické třídy A++. Nejen, že je oproti třídě A úspornější až o… (euronics.cz)

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258BC bílá + DOPRAVA…

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258BC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SCSe sušičkou prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SC se vašemu oblečení konečně dostane perfektní péče. Ulehčí vám také výrazně žehlení a ušetří prostor na balkoně i doma, kde byste jinak prádlo museli sušit. Kapacitou 8 kg přitom tento model jasně ukazuje, že se hodí do větších domácností. Velký otvor bubnu pak usnadňuje vkládání i velkých kusů prádla. Využívá také maximálně spolehlivý invertorový motor a vyniká šetrnou péči prádlo, o čemž svědčí senzory sledující vlhkost náplně i sušení při téměř poloviční teplotě oproti běžným sušičkám. Stejně skvěle si počíná i v oblasti energetické efektivity, když se řadí do vysoce úsporné třídy A++. Nabízí také dotykový displej informující o všech důležitých aspektech sušení a bohatou programovou nabídkou,… (euronics.cz)

Sušička prádla Samsung DV90N8287AW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Samsung DV90N8287AW/ZE bílá + DOPRAVA ZDARMA

Samsung DV90N8287AW/ZENepraktický sušák už nemusí omezovat prostor u vás doma a ani nemusíte prádlo vystavovat na odiv zvědavým sousedům. Řešením je totiž prádlo ihned po vyprání vložit do sušičky, která vám oblečení nejen vysuší do poslední kapky, ale také nadýchá a svěže provoní tak, že nebude ani potřeba žehlení. Model DV90N8287AW/ZE od Samsungu vás přitom uchvátí skutečně bohatou nabídkou funkcí, možností propojení s telefonem i úsporným provozem. Je totiž zařazen do nejúspornější energetické třídy A+++, když za rok spotřebuje pouhých 194 kWh. Získá si vás ale i šetrným provozem díky technologiím, jako je OptimalDry nebo AirWash a exceluje také v otázce rychlosti. To díky speciálnímu rychlému sušení, které celý proces dokončí za pouhých 81 minut! Invertorový motor je zase zárukou… (euronics.cz)

Příslušenství pro sušičky AEG Ubrousky do sušičky A6TSDS01

Příslušenství pro sušičky AEG Ubrousky do sušičky A6TSDS01

Příslušenství pro sušičky AEG Ubrousky do sušičky A6TSDS01 (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Moderní domácnosti vsází na moderní sušičkuNebaví vás žehlení a na sušení prádla nemáte doma dostatek místa? Pak hledáte právě sušičku AEG T8DEE68SC, která usuší až 8 kg a spadá do energetické třídy A+++. Nejnovější technologie nabídnou prádlu tu nejlepší péči a vy budete zajisté nadmíru spokojeni jak s výsledkem, tak i s energeticky nenáročným provozem. Suché prádlo bez věšení a tak měkkéKondenzační sušička AEG T8DEE68SC s tepelným čerpadlem nabízí nové technologie, které zajisté oceníte. Za pomoci systému AbsoluteCare můžete umístit do bubnu v sušičce jakékoliv prádlo a to včetně vlněných svetrů, košil i zimních bund. Tento inovativní systém disponuje programy, které přesně kontrolují pohyb i teplotu během sušení. Každá tkanina tak dostane tu správnou péči, aby si zachovala svůj… (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE48SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Moderní sušení s šetrnou péčí pro každý kousek v šatníku!Hledáte výjimečnou sušičku, který by dokázala dokonale a bez poškození vysušit jemné vlněné svetry a zároveň si poradila i s funkčním oblečením? Pak vsaďte na odborníka, jakým je sušička prádla AEG Absolute Care T8DEE48SC provedená v neskonale moderním designu. Tento špičkový spotřebič využívá nejmodernější technologie pro perfektní výsledky a energetickou úsporu. Úsporné sušení při nízkých teplotáchŠpičková kondenzační sušička AEG disponuje bubnem o kapacitě 8 kilogramů a zaujme vás nejen energetickou třídou A++. Tajemství velkého výkonu a vysoce efektivní třídy spočívá v tepelném čerpadle, jehož technologie SensiDry zajišťuje dosažení až o 40 % úspory energie navíc! Sušení na bázi chladiva umožňuje s přibývající teplotou postupné… (euronics.cz)

Příslušenství pro sušičky Electrolux Vonné ubrousky do sušičky

Příslušenství pro sušičky Electrolux Vonné ubrousky do sušičky

Provoňte si prádlo v sušičceVonné ubrousky Electrolux prádlo při sušení změkčují a současně krásně navoní. Změkčené prádlo se vám bude se žehlit jedna radost. Vonné ubrousky vyvinuté v Electroluxu mají i tu příjemnou vlastnost, že působí antistaticky a můžete je použit pro všechny typy textilu, který perete v pračce. V balení najdete 30 ks těchto ubrousků. Jak ubrousky použít?Je to maximálně jednoduché. Při vkládání prádla do sušičky současně vkládáte vonné ubrousky. Pak už vás jen překvapí jemnost usušeného prádla, které bude krásně navoněné. Většinu prádla ze sušičky není třeba žehlit, ale kousky, které to vyžadují, se vám budou žehlit snadněji. Tyto jednorázové ubrousky můžete použít pro jakékoli bubnové sušičky. (euronics.cz)

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC bílá + DOPRAVA ZDARMA

Moderní sušička s nízkou spotřebouAEG AbsoluteCare® je moderní sušička prádla, která mile překvapí nízkou spotřebou energie v energetické tříděA+++. Tento model patří mezi kondenzační sušičky, což znamená, že vlhkost z prádla se sráží do nádrže. Maximální náplň sušičky je 8 kilogramů prádla. AEG AbsoluteCare je vybavena řadou senzorů, které jí umožňují několik praktických funkcí. Chrání vaše prádloČastým problémem sušiček prádla je přesoušení textilií, které vede k poškození vláken a významně se tak podílí na znehodnocení vašeho prádla. Tato AEG sušička je vybavena systémem AbsoluteCare®, který nabízí programypřizpůsobené všem druhům materiálů. Ať už budete sešit vlnu, hedvábí nebo funkční oblečení, vždy bude zajištěn dokonalý výsledek bez poškození tkaniny. Suché prádlo bez… (euronics.cz)

Klarstein Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C, 15…

Klarstein Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 16 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 16 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 1500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 16 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají důležité minerály a vitamíny, chuť se zintenzivní. Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Police z ušlechtilé oceli je možné bezproblémově umýt nebo vyčistit v myčce nádobí. Konstrukce je z… (electronic-star.cz)

Sušička prádla Whirlpool FT M22 9X2WSY EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička prádla Whirlpool FT M22 9X2WSY EU bílá + DOPRAVA ZDARMA

Sušička Whirlpool FT M22 9X2WSY EUVšechny ženy, které okusily luxus sušení, si bez ní již nedokážou domácnost ani představit. Když přijdou podzimní dny a vám se nechce z pokojů dělat sušárnu, je fantastickým pomocníkem právě volně stojící sušička prádla Whirlpool FT M22 9X2WSY EU v úsporné energetické třídě A++. Zažijte i vy ten příjemný pocit z měkkého a nadýchaného prádla každý den, po celý rok. Bude myslet za vásSušičku pohání výkonný bezkartáčový motor, na nějž se vztahuje výhodná prodloužená záruka na 10 let. Prostorný galvanizovaný buben s objemem 120 l je schopný usušit až 9 kg prádla při jednom cyklu, proto je spotřebič vhodný i do rodiny s vícero členy. Ať už se ve vašich skříních nacházejí poklady z různých materiály, nemusíte se obávat o žádný kousek - 15 základních sušících… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít