Susicka 40 cm

Klarstein Jet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, energetická třída…

Klarstein Jet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, energetická třída C, 3 kg, 50 cm, bílá

Jemné oblečení pro každého.  Sušička prádla Klarstein  Jet Set intenzivně zahřívá mokré prádlo a přeměňuje je velmi rychle na nadýchané, měkké, suché prádlo, které lze okamžitě obléci nebo uložit do skříně. Suché prádlo v rekordním čase:  sušička Klarstein  Jet Set suší čerstvě vyprané prádlo, mokré kusy oblečení, ručníky nebo povlečení s příkonem 1020 W ve dvou úrovních zahřívání. Oblečení je pak suché a teplé, a hlavně velmi jemné. Kdo jednou vyzkoušel čerstvě usušené šaty nebo ložní prádlo ze sušičky, už si nenechá ujít ten jemný a měkký pocit. Aby si ten pocit mohli dopřát všichni,  sušička prádla Klarstein  Jet Set s konceptem CompactDry Concept je navržena tak, aby šetřila místo. Vejde se proto i do mnoha malých bytů nebo studentských kolejí, kde musely být dříve umístěny… (klarstein.cz)

Klarstein Jet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, energetická třída…

Klarstein Jet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, energetická třída C, 3 kg, 50 cm, bílá

Jemné oblečení pro každého.  Sušička prádla Klarstein  Jet Set intenzivně zahřívá mokré prádlo a přeměňuje je velmi rychle na nadýchané, měkké, suché prádlo, které lze okamžitě obléci nebo uložit do skříně. Suché prádlo v rekordním čase:  sušička Klarstein  Jet Set suší čerstvě vyprané prádlo, mokré kusy oblečení, ručníky nebo povlečení s příkonem 1020 W ve dvou úrovních zahřívání. Oblečení je pak suché a teplé, a hlavně velmi jemné. Kdo jednou vyzkoušel čerstvě usušené šaty nebo ložní prádlo ze sušičky, už si nenechá ujít ten jemný a měkký pocit. Aby si ten pocit mohli dopřát všichni,  sušička prádla Klarstein  Jet Set s konceptem CompactDry Concept je navržena tak, aby šetřila místo. Vejde se proto i do mnoha malých bytů nebo studentských kolejí, kde musely být dříve umístěny… (electronic-star.cz)

Koš do sušičky Miele Koš do sušičky

Koš do sušičky Miele Koš do sušičky

* Pro řady T 7000/8000/9000 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Koš do sušičky Miele Koš do sušičky

Koš do sušičky Miele Koš do sušičky

Koš Miele do sušičky TK111 (euronics.cz)

Míčky do sušičky Electrolux Míčky do sušičky

Míčky do sušičky Electrolux Míčky do sušičky

Electrolux míčky do sušičky S míčky do sušičky od společnosti Electrolux se budete moci radovat z dokonale jemného a hebkého prádla. Speciálně designově vytvořené míčky se snadno používají a zajišťují výborné výsledky během sušení. Jednoduše je vložte do sušičky prádla a o nic dalšího se nestarejte. Výrobek zajistí rychlejší sušení a přirozeně změkčí vlákna tkanin. Nejsou toxické ani alergické a díky možnosti opakovaného použití jsou zároveň šetrné vůči životnímu prostředí. (euronics.cz)

Míčky do sušičky Jolly Míčky do sušičky

Míčky do sušičky Jolly Míčky do sušičky

Míčky do sušičky Jolly 4021S, 2 ks Říkáte si, k čemu míčky do sušičky? Určitě ne proto, aby je mohla vaše kočka hypnotizovat přes prosklená dvířka. Tyto míčky mají naprosto praktické výhody – usnadňují totiž sušení tím, že účinně oddělují prádlo od sebe a změkčují tkaniny, aniž by bylo nutné používat agresivní chemické látky, takže jsou netoxické a nealergické a navíc i šetrné k životnímu použití. A v neposlední řadě také zkrátí dobu sušení a tím ušetří spoustu peněz za energie. V balení přitom najdete dva kousky těchto zázračných míčků. Z vlastních zkušeností doporučujeme. (euronics.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 300, sušička potravin, 2000 W, 40 - 90 ° C…

Klarstein Pro Master Jerky 300, sušička potravin, 2000 W, 40 - 90 ° C, 24 hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná  sušička potravin Klarstein  Master Jerky 300 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravou zeleninu jako sušená rajčata - Master Jerky 300 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 2000 W a rovnoměrným rozložením tepla se  sušička potravin  Master Jerky 300 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. 20 odnímatelných úrovní na sušení z ušlechtilé oceli poskytuje prostor po 40 x 38 cm pro celkovou sušící plochu 3,04 m² - ideální podmínky pro profesionální sušení, například ve specializovaných obchodech na sušené hovězí maso, čaje nebo sušené ovoce. Pro flexibilní… (klarstein.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 500, sušička potravin, 3000 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 500, sušička potravin, 3000 W, 40 - 90 °C, 24 hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná  sušička potravin Klarstein  Master Jerky 500 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravou zeleninu jako sušená rajčata - Master Jerky 500 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 3000 W a rovnoměrným rozložením tepla se  sušička potravin  Master Jerky 500 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. 32 odnímatelných úrovní na sušení z ušlechtilé oceli poskytuje prostor po 40 x 38 cm pro celkovou sušící plochu 4,86 m² - ideální podmínky pro profesionální sušení, například ve specializovaných obchodech na sušené hovězí maso, čaje nebo sušené ovoce. Pro flexibilní… (klarstein.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 300, sušička potravin, 2000 W, 40 - 90 ° C…

Klarstein Pro Master Jerky 300, sušička potravin, 2000 W, 40 - 90 ° C, 24 hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná  sušička potravin Klarstein  Master Jerky 300 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravou zeleninu jako sušená rajčata - Master Jerky 300 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 2000 W a rovnoměrným rozložením tepla se  sušička potravin  Master Jerky 300 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. 20 odnímatelných úrovní na sušení z ušlechtilé oceli poskytuje prostor po 40 x 38 cm pro celkovou sušící plochu 3,04 m² - ideální podmínky pro profesionální sušení, například ve specializovaných obchodech na sušené hovězí maso, čaje nebo sušené ovoce. Pro flexibilní… (electronic-star.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 16 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 16 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 1500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 16 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají důležité minerály a vitamíny, chuť se zintenzivní. Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Police z ušlechtilé oceli je možné bezproblémově umýt nebo vyčistit v myčce nádobí. Konstrukce je z… (klarstein.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 32, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 32, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 32 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 32 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 4500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 32 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Při flexibilní přípravě různých potravin lze teplotu nastavit plynule od 40 - 90 ° C, dvě samostatné komory na sušení, každá s časovačem do 15 hodin, garantují kromě toho optimální nastavení pro potraviny, které budou sušené. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají… (klarstein.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 24, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 24, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 24 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 24 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 4500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 24 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají důležité minerály a vitamíny, chuť se zintenzivní. Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Police z ušlechtilé oceli je možné bezproblémově umýt nebo vyčistit v myčce nádobí. Konstrukce je z… (klarstein.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 16, sušička potravin, 1500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 16 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 16 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 1500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 16 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají důležité minerály a vitamíny, chuť se zintenzivní. Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Police z ušlechtilé oceli je možné bezproblémově umýt nebo vyčistit v myčce nádobí. Konstrukce je z… (electronic-star.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 32, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 32, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 32 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 32 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 4500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 32 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Při flexibilní přípravě různých potravin lze teplotu nastavit plynule od 40 - 90 ° C, dvě samostatné komory na sušení, každá s časovačem do 15 hodin, garantují kromě toho optimální nastavení pro potraviny, které budou sušené. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají… (electronic-star.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 24, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 24, sušička potravin, 4500 W, 40 - 90 °C, 15-hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná sušička potravin Klarstein master Jerky 24 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitaminy, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina jako sušená rajčata - Master Jerky 24 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 4500 W a rovnoměrným rozložením tepla se sušička potravin Master Jerky 24 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. Díky konceptu NutritionPlus Concept se zachovají důležité minerály a vitamíny, chuť se zintenzivní. Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je docela jednoduché. Police z ušlechtilé oceli je možné bezproblémově umýt nebo vyčistit v myčce nádobí. Konstrukce je z… (electronic-star.cz)

Klarstein Pro Master Jerky 500, sušička potravin, 3000 W, 40 - 90 °C,…

Klarstein Pro Master Jerky 500, sušička potravin, 3000 W, 40 - 90 °C, 24 hod. časovač, ušlechtilá ocel, stříbrná

Výkonná  sušička potravin Klarstein  Master Jerky 500 suší ovoce, zeleninu, maso a jiné potraviny v rekordním tempu a vyrábí tak lahodné, trvanlivé pochoutky a suroviny. Ať už sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako například jablečné a banánové lupínky nebo zdravou zeleninu jako sušená rajčata - Master Jerky 500 se postará o každou pochoutku. S enormním topným výkonem 3000 W a rovnoměrným rozložením tepla se  sušička potravin  Master Jerky 500 postará o to, že v potravinách nezůstane žádná voda a že čas sušení bude krátký. 32 odnímatelných úrovní na sušení z ušlechtilé oceli poskytuje prostor po 40 x 38 cm pro celkovou sušící plochu 4,86 m² - ideální podmínky pro profesionální sušení, například ve specializovaných obchodech na sušené hovězí maso, čaje nebo sušené ovoce. Pro flexibilní… (electronic-star.cz)

Sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S, A+, 7 kg, hloubka pouze 46 cm

Sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S, A+, 7 kg, hloubka pouze 46 cm

Úspora místa Sušička Candy CS4 H7A1DE-S je naprosto unikátní díky svým rozměrům a lze ji navíc jako jedinou na trhu kombinovat s úzkou (Slim) pračkou. Zabírají pouze 46 cm na hloubku při kapacitě 7 kg prádla. Nová dvířka Candy sušiček jsou umístěna o 3,5 cm výše než ostatní, díky čemuž se budete daleko méně namáhat při manipulaci s prádlem. Šetrná péče pro Vaše prádlo Tato sušička se skvěle postará i o nejjemnější textilie. Díky speciálním pohybům bubnu a přísné kontrole teploty je prádlo chráněno před... (jena-nabytek.cz)

Rybičky do sušičky

Rybičky do sušičky

. (kokiskashop.cz)

Bellatex Polštář Ekonomy, 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Bellatex Polštář Ekonomy, 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Polštář Ekonomy z netkané textílie je určen především jako výplň do dekoračních povlaků. Polštář Ekonomy je vzdušný a lehký. Výplň tvoří polyesterové kuličky, které jsou vhodné také pro alergiky. Polštářek Ekonomy je nenáročný na údržbu. (4home.cz)

Klarstein Jet Set, sušička prádla, 1020 W, energetická třída C, 3 kg,…

Klarstein Jet Set, sušička prádla, 1020 W, energetická třída C, 3 kg, 50 cm, černá

Jemné oblečení pro každého.  Sušička prádla Klarstein  Jet Set intenzivně zahřívá mokré prádlo a přeměňuje je velmi rychle na nadýchané, měkké, suché prádlo, které lze okamžitě obléci nebo uložit do skříně. Suché prádlo v rekordním čase:  sušička Klarstein  Jet Set suší čerstvě vyprané prádlo, mokré kusy oblečení, ručníky nebo povlečení s příkonem 1020 W ve dvou úrovních zahřívání. Oblečení je pak suché a teplé, a hlavně velmi jemné. Kdo jednou vyzkoušel čerstvě usušené šaty nebo ložní prádlo ze sušičky, už si nenechá ujít ten jemný a měkký pocit. Aby si ten pocit mohli dopřát všichni,  sušička prádla Klarstein  Jet Set s konceptem CompactDry Concept je navržena tak, aby šetřila místo. Vejde se proto i do mnoha malých bytů nebo studentských kolejí, kde musely být dříve umístěny… (klarstein.cz)

Klarstein Jet Set, sušička prádla, 1020 W, energetická třída C, 3 kg,…

Klarstein Jet Set, sušička prádla, 1020 W, energetická třída C, 3 kg, 50 cm, černá

Jemné oblečení pro každého.  Sušička prádla Klarstein  Jet Set intenzivně zahřívá mokré prádlo a přeměňuje je velmi rychle na nadýchané, měkké, suché prádlo, které lze okamžitě obléci nebo uložit do skříně. Suché prádlo v rekordním čase:  sušička Klarstein  Jet Set suší čerstvě vyprané prádlo, mokré kusy oblečení, ručníky nebo povlečení s příkonem 1020 W ve dvou úrovních zahřívání. Oblečení je pak suché a teplé, a hlavně velmi jemné. Kdo jednou vyzkoušel čerstvě usušené šaty nebo ložní prádlo ze sušičky, už si nenechá ujít ten jemný a měkký pocit. Aby si ten pocit mohli dopřát všichni,  sušička prádla Klarstein  Jet Set s konceptem CompactDry Concept je navržena tak, aby šetřila místo. Vejde se proto i do mnoha malých bytů nebo studentských kolejí, kde musely být dříve umístěny… (electronic-star.cz)

Sušička prádla Siemens WT45RV00CS

Sušička prádla Siemens WT45RV00CS

předem plněná sušička prádla • energetická třída A++ • kapacita 7 kg prádla • hlučnost 65 dB • šířka 60 cm • odložený start • AntiVibration design • program super 40' • softDry buben • LED displej • easyClean filtr • technologie autoDry Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY

předem plněná sušička prádla • energetická třída A++ • kapacita 8 kg • hlučnost 65 dB při sušení • kondenzační sušení • tlačítka TouchControl • filtr EasyClean • technologie AutoDry • LED displej • AntiVibration Design • dětský zámek • cyklus načechrávání prádla po ukončení programu • signál konce programu • komfortní zavírání dvířek • odložený konec Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička ovoce DOMO DO353VD

Sušička ovoce DOMO DO353VD

Sušička ovoce DOMO DO353VD (tipa.eu)

Sušička ovoce G21 MISTRAL

Sušička ovoce G21 MISTRAL

Sušička ovoce G21 MISTRAL (tipa.eu)

Přenosná sušička nehtů opička

Přenosná sušička nehtů opička

Ženy jsou rady dokonale upravené a k tomu nesmí chybět ani perfektní manikúra. Ne vždy a všude se to však dá dosáhnout, v salonu není volný termín zda nastane nehtová havárie na dovolené. S přenosnou sušičkou na nehty ve tvaru rozkošné opičky bude úprava nehtů o něco jednodušší a pohodlnější. Vezměte si ji s sebou na cesty či používejte doma pro rychlejší usušení právě naneseného laku. Přenosná sušička nehtů opička je skvělý dárek pro všechny dámy a slečny, které dbají o svůj zevnějšek kdekoli a nejen v pohodlí domova. Vyrobená z plastu Napájení: 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení) Rozměry: 9 x 8 x 10 cm Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 KčDoprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč (suprovedarky.cz)

Cestovní sušička na nehty

Cestovní sušička na nehty

Kolikrát jste si chtěli nalakovat nehty a nestihli jste to kvůli nedostatku času? Od teď se tím nemusíte trápit. Máme pro Vás cestovní sušičku na nehty. Je velmi malá, funguje na 2 baterie, a tak si ji můžete vzít s sebou kamkoli. Cestovní sušička na nehty Rozměry: 10 x 7 cm Napájení: 2 x AA baterie (nejsou součástí balení) Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 KčDoprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč (suprovedarky.cz)

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q

LG RC91V9EV2Q Není nad to mít o své prádlo skvěle postaráno. O jemnou péči a jeho dokonalé prosušení se spolehlivě postará kondenzační sušička prádla LG RC91V9EV2Q ve stříbrném provedení. Tento volně stojící spotřebič s předním plněním disponuje inteligentním elektronickým systémem sušení. Sušička je vybavena technologií EcoHybrid pro úsporu energie i času. Nerezový buben zvládne pojmout až 9 kg prádla. Plnění probíhá skrze velká dvířka z tvrzeného skla s chromovým lemem. Sklo dveří je vysoce odolné a zároveň dodává spotřebiči elegantní vzhled. Tento doplňuje i praktické osvětlení bubnu. Hospodárné sušení Pomocí duálního invertorového tepelného čerpadla umožňuje tento spotřebič dosáhnout nebývalé energetické účinnosti. Díky této technologii a invertorovému motoru je možné zařadit sušičku… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY

Sušička prádla Bosch WTR85V90BY

Bosch Serie 4 WTR85V90BY Dávno neplatí, že byste prádlo ihned po vyprání museli věšet na sušák, aby se v řádu hodin usušilo, a vy jste ho mohli schovat nebo uložit na žehlení. Sušička vám celý proces výrazně urychlí, a to s velkou energetickou úsporou. Bosch WTR85V90BY je předem plněná sušička prádla, která se svou kapacitou 8 kg výborně zapadne i do větších domácností. Spadá do úsporné energetické třídy A++, i při pravidelném používání proto můžete mít jistotu, že nebudete muset platit za výrazně vyšší spotřebu energie. Načechrávání prádla pro udržení svěžesti a vůně Za pomoci Touchcontrol tlačítek si vyberte požadovaný program a upravujte nastavení k dosažení požadovaných výsledků. V nabídce nechybí technologie AutoDry nebo cyklus načechrávání prádla po skončení sušení, aby si udrželo… (euronics.cz)

Sušička prádla Siemens WT45RV00CS

Sušička prádla Siemens WT45RV00CS

Siemens iQ300 WT45RV00CS Netrapte se věšením prádla po vyprání a jeho kontrolou, jestli už náhodou není suché. S kondenzační sušičkou iQ300 WT45RV00CS známého výrobce Siemens nebudete litovat vynaložených peněz na pořízení. S kapacitou 7 kg prádla můžete sušit prádlo pro celou rodinu o sto šest. A to při nízkém zatížení vašeho rozpočtu. Odhadovaná roční spotřeba energie činí 212 kWh, a i proto tento volně stojící spotřebič patří do energetické třídy A++. Pro bezpečnost vašich nejmenších je sušička vybavena dětskou pojistkou, zatímco větší stabilitu zajišťuje AntiVibration design, se kterým dosahuje sušička také nižší hladiny hluku, pouhých 65 dB.   Klíčové vlastnosti:  Třída spotřeby energie A++. Vyjímečně nízká spotřeba energie Senzoricky ovládaná technologie autoDry zabraňuje… (euronics.cz)

Bayby Sterilizátor se sušičkou

Bayby Sterilizátor se sušičkou

Digitální parní sterilizátor s velkou kapacitou a se sušičkou je určený až pro šest lahví současně, včetně jejich příslušenství. LCD displej s mikročipem zobrazuje informace o probíhající sterilizaci. PPo aktivování vysoušení dochází k odstranění zkondenzované vody z lahví a jejich doplňků.  Sterilizátor je doplněn stojánkem, použitelným jako samostatný odkapávač. Funkčnost: 5 hlavních funkcí, snadné použití vysoušecí funkce, zvuková signalizace, automatická sterilizace volba režimu automatické sterilizace a vysou&scaron… (hracky-4kids.cz)

Sharp Mezikus PRAČKA-SUŠIČKA

Sharp Mezikus PRAČKA-SUŠIČKA

Stohovací mezikus k pračkám a sušičkám značky Sharp. Použití u jiných výrobků a značek, než jsou uvedené zde, se vzhledem k bezpečnosti nedoporučuje. (mall.cz)

Míčky do sušičky Electrolux

Míčky do sušičky Electrolux

míčky do sušičky • změkčují oblečení • netoxické, nealergické • šetrné vůči životnímu prostředí • snižují čas sušení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička na ovoce Delight

Sušička na ovoce Delight

Teplota je nastavitelná mezi 35-70 stupňů Celsia. Je vybavena 5 průhlednými nádobami.Tlačítko On/Off.Výkon: 245W.Objem: 5 kg.Ovládací panel: ručně.Možnost zvolit 8 různých teplot.Má světelný indikátor provozu.Automatické vypnutí. (vivre.cz)

Sušička prádla Bosch WTM85251BY

Sušička prádla Bosch WTM85251BY

Časový program teplý Vyberte si z různých programů sušení určených pro různě upravené textilie. Elektronický senzor vlhkosti 3 úrovně sušení - částečné usušení vhodné pro žehlení, částečné usušení vhodné pro nošení a kompletní usušení vhodné pro uložení prádla. Rychlé 40' sušení Rychlé usušení během 40 minut, vhodné pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin, vysoce přesný systém kontroly teploty a sledování stavu stupně vlhkosti oblečení v reálném čase. Vaše oblečení si tak můžete... (jena-nabytek.cz)

Vůně do sušičky Fresh

Vůně do sušičky Fresh

Vůně do sušičky Fresh (e-beko.cz)

Vůně do sušičky Floral

Vůně do sušičky Floral

Vůně do sušičky Floral (e-beko.cz)

Vůně do sušičky Ocean

Vůně do sušičky Ocean

Vůně do sušičky Ocean (e-beko.cz)

Samozavlažovací květináč BERGAMOT, čokoláda, Plastia, 40 x 40 cm, 40…

Samozavlažovací květináč BERGAMOT, čokoláda, Plastia, 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Samozavlažovací květináč. Vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn šikovným ''okénkem'', které zároveň slouží k zalévání květin. (4home.cz)

Konferenční stolek 40 x 40 cm TOM TAILOR – 40 × 40 × 42 cm

Konferenční stolek 40 x 40 cm TOM TAILOR – 40 × 40 × 42 cm

> kulatý tvar, logo Tom Tailor > tloušťka desky – 4,5 cm (vemzu.cz)

4Home Povlak na polštářek Flamingo, 2x 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek Flamingo, 2x 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Bydlení dokonale doladěné na vlnách letních rytmů s oblíbenými plameňáky. Bavlněný povlak na polštářek s populárním letním motivem v kombinaci se světle modrým geometrickým vzorem skvěle vyzdobí vaši ložnici nebo obývací pokoj a poslouží i jako nový kabát pro váš oblíbený cestovní polštářek. Povlak je z příjemné a pohodlné 100% bavlny a má zapínání na zip. (4home.cz)

4Home Povlak na polštářek modrá, 2x 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

4Home Povlak na polštářek modrá, 2x 40 x 40 cm, 40 x 40 cm

Oživte svůj domov klasickými povlaky na polštářky v elegantní tmavě modré barvě, která podtrhne krásu vašeho domova. I obyčejnými polštářky snadno oživíte svůj obývací pokoj nebo ložnici. Jednobarevné provedení skvěle padne do každého interiéru a příjemný materiál je velmi snadný na údržbu. Povlaky mají praktické zapínání na zip. (4home.cz)

SENCOR Sušička ovoce SFD 2105WH

SENCOR Sušička ovoce SFD 2105WH

SFD 2105WH Sušička ovoce SENCOR Kvalitní sušička potravin s 5 sušícími platy o průměru 33 cm nabízí nejen sušení ovoce, ale i hub, bylinek a zeleniny. (pilulka.cz)

Sušička ovoce Rommelsbacher DA 750

Sušička ovoce Rommelsbacher DA 750

Otáčející se sušící pláty: NE Počet sušících plátů: 4 Příkon sušičky ovoce (W): 750 Regulace teploty: ANO Timer/Časovač: ANO Provedení výrobku: bílá barva * automatická sušička ovoce, zeleniny, hub, bylinek, maso, ryby * 3 stupně výkonu 250W / 500W / 750W * standardní výbava 4 sušící patra * průměr plata 345 mm * snadná údržba * časový spínač s automatickým vypnutím do 12ti hodin * kabel 1,7 m * rozměry cca 34 x 34,5 x 34,5 cm * hmotnost 2,8 kg * provedení: bílý plast Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 2.800 Výška (cm): 33.00 Šířka (cm): 34.50 Hloubka (cm): 34.50 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 3.500 Výška (cm): 37.00 Šířka (cm): 37.00 Hloubka (cm): 36.00 EAN: 4001797460004 Záruční doba: 24 měsíců Automatická sušička ovoce, zeleniny, hub, bylinek, masa… (patro.cz)

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá

sušička • energetická třída A+++ • kapacita 7 kg • hlučnost 64 dB • LED displej • dětský zámek • ochrana proti zmačkání • LED osvětlení bubnu • šetrné sušení SensitiveDrying • automatický proplach kondenzátoru Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla LG RC91U2AV2W bílá

Sušička prádla LG RC91U2AV2W bílá

kondenzační sušička • energetická třída A+++ • náplň prádla 9 kg • hlučnost 62 dB • automatické čištění kondenzátoru • dotykový LED displej • nerezový buben • Smart Diagnosis • Wi-Fi • invertorový motor • duální invertorové tepelné čerpadlo • Eco Hybrid pro úsporu času a energie • 14 programů Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Mezikus pračka - sušička Bosch WTZ27410

Mezikus pračka - sušička Bosch WTZ27410

spojovací díl • k postavení sušičky na pračku • spojovací sada bez výsuvu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička ovoce Concept SO4000 černá

Sušička ovoce Concept SO4000 černá

sušička potravin • 5 nerezových sít 30 × 24 cm • nastavitelná teplota od 35 do 75 °C • infra sušení • časovač až 99 h • 5 programů sušení + sterilizace • displej • snadná údržba • ochrana proti přehřátí • tichý chod • 1m kabel • příkon 500 W Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Whirlpool 3LWED4830FW bílá

Sušička prádla Whirlpool 3LWED4830FW bílá

předem plněná sušička • energetická třída C • kapacita 15 kg • hlučnost 70 dB • 18 programů • technologie 6. smysl • ochrana proti pomačkání Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička ovoce Gorenje FDK500GCW bílá

Sušička ovoce Gorenje FDK500GCW bílá

sušička ovoce • maximální příkon 450 W • LCD displej • 5 pater • průměr sušícího podnosu: 310 mm • regulace teploty 35 až 70 °C • gumové nožičky • 100cm přívodní kabel Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Siemens WT47W461EU bílá

Sušička prádla Siemens WT47W461EU bílá

předem plněná sušička prádla • energetická třída A++ • kapacita 8 kg • hlučnost 65 dB při sušení • selfCleaning kondenzátor • softDry buben • systém autoDry • technologie antiVibration • program super 40' • osvětlení bubnu • LED ovládací panel • dětský zámek • odložený start Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Bosch WTW85461BY bílá

Sušička prádla Bosch WTW85461BY bílá

sušička • energetická třída A++ • kapacita 9 kg • hlučnost 64 dB • LED displej • dětský zámek • šetrné sušení SensitiveDrying • samočisticí SelfCleaning kondenzátor • LED osvětlení bubnu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička ovoce Domo DO600S bílá

Sušička ovoce Domo DO600S bílá

sušička potravin • 4 sušicí pláty • regulace teploty • 3 výkony (250/500/700 W) • časovač • rozměry 34 × 33 × 34 cm • hmotnost 3,3 kg Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Bosch WTR85V00CS bílá

Sušička prádla Bosch WTR85V00CS bílá

kondenzační sušička s tepelným čerpadlem • energetická třída A++ • kapacita 7 kg prádla • hlučnost 65 dB • LED displej • šetrné sušení SensitiveDrying • AntiVibration Design • EasyClean filtr • dětská pojistka • závěs dvířek vpravo • odložený start • zvukový signál • rozměry 59,8 x 84,2 x 63.6 cm • hmotnost 46,7 kg Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Sušička prádla Siemens WT47X940EU bílá

Sušička prádla Siemens WT47X940EU bílá

předem plněná sušička prádla • energetická třída A+++ • kapacita 9 kg prádla • hlučnost 61 dB • šířka 60 cm • nakloněný ovládací panel • ovládání pomocí aplikace Home connect • odložený start • intelligentCleaning system • AntiVibration design • cyklus načechrávání • vnitřní LED osvětlení bubnu • koš na sušení vlny a obuvi • zvukové signály – polyfonní melodie Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Vůně do sušičky Whirlpool levandule

Vůně do sušičky Whirlpool levandule

Hvězdičky do sušičky - levandule, 2 ks (euronics.cz)

Koš do sušičky Bosch WMZ20600

Koš do sušičky Bosch WMZ20600

Bosch WMZ 20600 Sušičky jsou stále častěji pomocníky v našich domácnostech a z vlastních zkušeností se tomu vůbec nedivíme. Pomohou totiž se sušením a zanechají prádlo krásně voňavé a nadýchané tak, že není téměř potřeba jej žehlit. I sušičky však mají jistá omezení – můžete se obávat o to, aby se extra jemné prádlo z vlny či krajky nepoškodilo o ostatní oblečení. A právě tomu zabrání příslušenství ve formě koše do sušičky Bosch WMZ20600. Koš je totiž přímo navržen pro ochranu jemného prádla, a to zejména z vlny a krajky. Stejně tak do něj lze umístit i měkké boty. Výhodou je, že v koši bude prádlo stále na svém místě a nemůže se tak poškodit o ostatní oblečení. Využít jej ale můžete i pro vysušení dětských plyšáků. (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá

Sušička prádla Bosch WTW87467CS bílá

Bosch Serie 6 WTW87467CS Bosch WTW87467CS je moderní sušička od spolehlivého německého výrobce, která nabízí sušení s technologií tepelného čerpadla pro špičkovou efektivitu při nejlepším výkonu. Výsledkem je, že patří do vůbec nejúspornější třídy A+++ a prostřednictvím speciálního programu dokáže prádlo usušit během pouhých 40 minut! Důležitou informací je navíc i fakt, že na rozdíl od spousty konkurenčních sušiček si svou efektivitu udržuje po celou dobu životnosti, když nedochází k poklesu výkonu, ani k nárůstu spotřeby díky funkci SelfCleaning kondenzátoru. Sušička klade velký důraz také na to, aby se snadno ovládala, čemuž výrazně napomáhá velký LED displej. Její buben přitom pojme až 7 kg prádla a dokonalý přehled o aktuálním procesu budete mít i díky vnitřnímu LED osvětlení, které… (euronics.cz)

Sušička prádla Bosch WTW876WBY bílá

Sušička prádla Bosch WTW876WBY bílá

Bosch Serie 6 WTW876WBY Volně stojící sušička Bosch již na první pohled upoutá pozornost svým zdařilým designem, který působí velmi moderním a elegantním dojmem, díky čemuž snadno zapadne do každé domácnosti. Přední straně dominují prostorná nerezově orámovaná dvířka, skrz ně lze pohodlně vyndávat i velké kusy prádla. Sušička pojme celkem osm kilogramů prádla, což ji činí vhodnou i pro použití ve větších rodinách. Intuitivní ovládání Horní část čelní stěny spotřebiče zaujímá z velké části přehledný ovládací panel. Skládá se z tlačítek, otočného voliče režimů, a hlavně praktického informačního displeje. Ten přehledně zobrazuje veškeré potřebné informace o aktivitách pračky a pomáhá vám s nastavením požadovaných funkcí.      Klíčové vlastnosti: Automatické čištění kondenzátoru zaručuje… (euronics.cz)

Mezikus pračka - sušička Bosch WTZ27410

Mezikus pračka - sušička Bosch WTZ27410

Příslušenství pro pračku/sušičku Bosch WTZ27410  Se spojovací sadou Bosch pro pračku a sušičku umístíte dva spotřebiče nad sebe a získáte tak ještě více volného místa. Tohle oblíbené a bezpečné řešení, při kterém nehrozí poškození obou spotřebičů, ocení nejen majitelé menších bytů, ale všichni ti, kteří chtějí efektivně využít prostor. (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít