Sušení masa pro psy v sušice

Našli jsme pro tebe Sušení masa pro psy v sušice. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Sušení masa pro psy v sušice

Zopet Sušené kuřecí maso jerky pro psy Perrito 100g

Zopet Sušené kuřecí maso jerky pro psy Perrito 100g

Perrito pamlsky pro psy ve variantě Jerky z kuřecího masa Složení: kuřecí maso, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 55%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 5%, vlhkost 18%. Balení: 100g Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Michelle Keoghová: Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin…

Michelle Keoghová: Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky. Od sušeného ovoce až po maso.

Domácí sušení potravin je jednou z nejchutnějších cest ke zdraví. Není to vůbec složité: sušička odstraní z potravin při nízké teplotě za pomoci ventilátoru vodu a nic dobrého se při tom neztratí, naopak – chuti se prolnou a zvýrazní. (mall.cz)

Zopet Perrito kostičky z kachního masa pro psy 100g

Zopet Perrito kostičky z kachního masa pro psy 100g

Zdravé pamlsky, obsahující málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vyduchem. 100% přítodní. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Perrito kostičky z kachního masa pro psy 100g Složení: kachní maso, škrob, přírodní glycerin Analytické složky: vlhkost 20%, Hrubí protein 21%, popel 1,6%, hrubí tuk 4%, hrubá vláknina 0,5% Balení: 100g Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Zopet Tyčinky z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Zopet Tyčinky z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Perrito pamlsky pro psy ve variantě tyčinek z krůtího masa Zdravé pamlsky, obsahují málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vzduchem. 100% přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebujte do 7 dnů. Nekonzumujte absorbér kyslíku. Minimální trvanlivost: viz datum na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Složení: krůtí maso, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 18%, hrubá vláknina 1,5%, hrubý popel 6%, vlhkost 18%. Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Zopet Čipsy z kachního masa pro psy Perrito 100g

Zopet Čipsy z kachního masa pro psy Perrito 100g

Perrito pamlsky pro psy ve variantě čipsů z kachního masa Zdravé pamlsky, obsahují málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vzduchem. 100% přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebujte do 7 dnů. Nekonzumujte absorbér kyslíku. Minimální trvanlivost: viz datum na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Složení: kachní maso, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 42%, hrubý tuk 4%, hrubá vláknina 0,4%, hrubý popel 5%, vlhkost 18%. Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Zopet Čipsy z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Zopet Čipsy z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Perrito pamlsky pro psy ve variantě čipsů z krůtího masa Zdravé pamlsky, obsahují málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vzduchem. 100% přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebujte do 7 dnů. Nekonzumujte absorbér kyslíku. Minimální trvanlivost: viz datum na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Složení: krůtí maso, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 18%, hrubá vláknina 1,5%, hrubý popel 6%, vlhkost 18%. Balení: 100g Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Zopet Perrito kousky z rybího masa pro psy 100g

Zopet Perrito kousky z rybího masa pro psy 100g

Kousky pro psy z rybího masa - Perrito Fish Chunks Zdravé pamlsky, obsahují málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vzduchem. 100% přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebujte do 7 dnů. Nekonzumujte absorbér kyslíku. Minimální trvanlivost: viz datum na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Složení: maso z mořské bílé ryby, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 47%, hrubý tuk 4%, hrubá vláknina 1,5%, hrubý popel 4%, vlhkost 20% Balení: 100g Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Zopet Kousky z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Zopet Kousky z krůtího masa pro psy Perrito 100g

Perrito pamlsky pro psy ve variantě Krůtích kousků Zdravé pamlsky, obsahují málo tuku a hodně bílkovin. Sušené horkým vzduchem. 100% přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebujte do 7 dnů. Nekonzumujte absorbér kyslíku. Minimální trvanlivost: viz datum na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Složení: krůtí maso, přírodní rostlinný glycerin. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 18%, hrubá vláknina 1,5%, hrubý popel 6%, vlhkost 18%. Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Domácí sušení: Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky. Od…

Domácí sušení: Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky. Od sušeného ovoce až po maso. (978-80-7529-113-4)

Kniha - Domácí sušení potravin je jednou z nejchutnějších cest ke zdraví. - autor Michelle Keoghová, 192 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Domácí sušení potravin je jednou z nejchutnějších cest ke zdravíDomácí sušení potravin není vůbec složité: sušička odstraní z potravin při nízké teplotě za pomoci ventilátoru vodu a nic dobrého se při tom neztratí, naopak - chuti se prolnou a zvýrazní. Můžete si tak snadno pochutnávat na zdravých pamlscích odpovídajících zásadám syrové (raw) nebo bezlepkové stravy a hlídat příjem sacharidů. Vyhnete se umělým chuťovým přísadám a konzervačním přípravkům a víte, co jíte. Zároveň také ušetříte. Sušené potraviny jsou návykové - kousky sušeného melounu, domácí dýňové chipsy, čokoládovo-třešňové placky, mandle v kakau a skořici, ořechové krekry s… (alza.cz)

Sušené ryby pro psy trixie 200g

Sušené ryby pro psy trixie 200g

Doplňkové krmivo pro psy. Podávejte jako odměnu nebo pamlsek. Sušené rybičky obsahují minerální látky, bílkoviny a stopové prvky. Šproty Hmotnost 200g Lehce stravitelné Důležitý zdroj vápníku, jodu, fosforu a sodíku (superzoo.cz)

Akinu PREMIUM Libové maso pro psy 4 x 400g

Akinu PREMIUM Libové maso pro psy 4 x 400g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro psy v podobě konzerv. Obsahuje 100% čisté vepřové a hovězí maso. Výhodné balení 4 × 400g (mall.cz)

Sušené maso Indiana Jerky

Sušené maso Indiana Jerky

Indiana beef Jerky je sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur, nejnovějšími technologiemi, přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů. Beef Jerky jsou tence nakrájené plátky libového masa, dále marinované, sušené a zauzené. Je to lehká na dotek nemastná strava s nízkým obsahem tuku zahrnující bílkoviny z masa, kde předností je nenáročnost na skladování a dlouhodobé uchovávání. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. (mall.cz)

Zopet Perrito srdíčka pro psy z kuřecího masa s rybou 50g

Zopet Perrito srdíčka pro psy z kuřecího masa s rybou 50g

Srdíčka pro psy z kuřecího masa s rybou - Perrito Hearts Chicken pollock 50g Složení: Kuřecí maso, ryby, zeleniny albumin Analytické složky: Bílkoviny 26%, tuk 3%, popel 2,5%, vláknina 1%, vlhkost 28% Balení: 50g Vyrobeno v Česku (vsepropejska.cz)

Mediterranean Natur Sušená prasečí noha pro psy 300g

Mediterranean Natur Sušená prasečí noha pro psy 300g

Sušená vepřová noha pro psa Serrano. (mall.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g Sušené hovězí maso přírodní, jen osolené mořskou solí. (pilulka.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g Sušené hovězí maso přírodní, jen osolené mořskou solí. (pilulka.cz)

Sušené maso sweet & chilli set 3x22g

Sušené maso sweet & chilli set 3x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života. (mall.cz)

KetoDiet Sušené maso hovězí jerky 3porce

KetoDiet Sušené maso hovězí jerky 3porce

Sušené maso hovězí jerky (3 porce) Vynikající chuť opravdového masa, voňavá, křupavá a bílkovinami nabitá pochoutka. Voňavé jerky jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin získaných z vybraných malochovů v České republice. Ochutnejte velmi jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušeného po obou stranách několik hodin. Sušené maso je skvělou variantou běžného bílkovinového jídla. Jako zdravá svačinka poslouží i těm, kteří právě nehubnou. (pilulka.cz)

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3porce

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3porce

Sušené maso krůtí jerky (3 porce) Vynikající chuť opravdového masa, voňavá, křupavá a bílkovinami nabitá pochoutka. Voňavé jerky jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin získaných z vybraných malochovů v České republice. Ochutnejte jemně nasolené 4 mm silné plátky z nejkvalitnějších krůtích prsních řízků, pozvolna sušené po obou stranách několik hodin. Sušené maso je skvělou variantou běžného bílkovinového jídla. Jako zdravá svačinka poslouží i těm, kteří právě nehubnou. (pilulka.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 20g Hovězí sušené maso ochucené pepřem, sojovou omáčkou a worchestrem. (pilulka.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s pepřem 80g Hovězí sušené maso ochucené pepřem, sojovou omáčkou a worchestrem. (pilulka.cz)

Royal Jerky Sušené maso Teriyaki box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso Teriyaki box 12x22g

Sušené maso – Krůtí Teriyaki. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového krůtího masa. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso barbecue set 3x22g

Royal Jerky Sušené maso barbecue set 3x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso original set 3x22g

Royal Jerky Sušené maso original set 3x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso Teriyaki set 3x22g

Royal Jerky Sušené maso Teriyaki set 3x22g

Sušené maso – Krůtí Teriyaki. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového krůtího masa. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso barbecue box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso barbecue box 12x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso mix box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso mix box 12x22g

Mix prémiového sušeného hovězího masa. Balení obsahuje 4× 22g Original, 4× 22g Barbecue a 4× 22g Sweet & Chilli. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso original box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso original box 12x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života. (mall.cz)

Sušené maso Indiana Jerky Kuřecí Original 25g

Sušené maso Indiana Jerky Kuřecí Original 25g

(4camping.cz)

Sušené maso Indiana Jerky Vepřové Original 25g

Sušené maso Indiana Jerky Vepřové Original 25g

(4camping.cz)

Sušené maso Indiana Jerky Krůtí Original 25g

Sušené maso Indiana Jerky Krůtí Original 25g

(4camping.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové solené 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové solené 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové solené 80g Bio sušené vepřové maso z bio vepřové kotlety. (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 20g Bio sušené hovězí maso jemně osolené. (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí solené 80g Bio sušené hovězí maso jemně osolené. (pilulka.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 20g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 20g Hovězí sušené maso ochucené, sojovou omáčkou a worchestrem a čerstvou kajenskou paprikou a habanerem. (pilulka.cz)

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 80g

Kaštánkovo sušené maso hovězí s chilli 80g Hovězí sušené maso ochucené, sojovou omáčkou a worchestrem a čerstvou kajenskou paprikou a habanerem. (pilulka.cz)

Chlapská bonboniéra ze sušeného masa Celá ČR

Chlapská bonboniéra ze sušeného masa Celá ČR

(adrop.cz)

Royal Jerky Sušené maso Honey & Mustard set 3x22g

Royal Jerky Sušené maso Honey & Mustard set 3x22g

Sušené maso – Vepřové – Honey&Mustard. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového vepřového masa. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso Honey & Mustard box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso Honey & Mustard box 12x22g

Sušené maso – Vepřové – Honey&Mustard. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového vepřového masa. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso Extreme hot set 3x22g

Royal Jerky Sušené maso Extreme hot set 3x22g

Sušené maso – Hovězí Extreme Hot. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Extra pálivé. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového Irského hovězího. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso sweet & chilli box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso sweet & chilli box 12x22g

Sušené hovězí maso Royal Jerky je zdravý a chutný masový snack, který uvítáte převážně na cestách nebo při sportování, ale i při každodenním stresu dnešního života. (mall.cz)

Sušené maso Indiana Jerky Krůtí Original 60 g

Sušené maso Indiana Jerky Krůtí Original 60 g

(4camping.cz)

Sušené maso Indiana Jerky Kuřecí Original 100 g

Sušené maso Indiana Jerky Kuřecí Original 100 g

(4camping.cz)

KIWI WALKER Mrazem sušené rybí maso 60 g

KIWI WALKER Mrazem sušené rybí maso 60 g

Pamlsek je ze 100 % z rybího masa a neobsahuje umělé přísady, chemikálie ani barviva. Je vyroben pomocí lyofilizace, což je proces sušení mrazem. KIWI WALKER Mrazem sušené rybí maso 60 g poslouží jako zdravá odměna vašemu psovi či kočce. (mall.cz)

Royal Jerky Sušené maso beef mix box 12x22g

Royal Jerky Sušené maso beef mix box 12x22g

264G ROYAL JERKY BEEF MIX MIX prémiového sušeného hovězího masa v sáčcích po 22g, 12 kusů (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 20g Bio sušené vepřové maso z bio vepřové kotlety. (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso vepřové s česnekem 80g Bio sušené vepřové maso z bio vepřové kotlety. (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 20g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 20g Bio sušené hovězí maso s jemným nádechem koriandru. (pilulka.cz)

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 80g

Bio Kaštánkovo sušené maso hovězí s koriandrem 80g Bio sušené hovězí maso s jemným nádechem koriandru. (pilulka.cz)

Propesko stripsy 100% sušené maso 70 g (8595606400443)

Propesko stripsy 100% sušené maso 70 g (8595606400443)

Pamlsky pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, drůbeží příchuť, tuky 1,5%, bez obilovin Propesko stripsy je velice chutný pamlsek pro psy všech plemen. Tuto neodolatelnou pochoutku si váš pes jistě zamiluje. Zároveň pečujete i o zdraví vašeho psa, protože tyčinky sušeného kuřecího masa jsou čistě přírodní produkt a neobsahují žádné obiloviny. Klíčové vlastnosti pamlsků Propesko stripsy 100 % sušené masoTyčinkám sušeného kuřecího masa žádný pes neodoláPamlsky Propesko stripsy jsou čistě přírodní produktPropesko stripsy neobsahují obilovinySložení:kuřecí maso, glycerol, sorbitol, jedlá sůlAnalytické složky:vlhkost 28 %, protein 48 %, tuk 1,5 %, popel 5,5 %, vláknina 1 %, vápník 0,01%, fosfor 1 % (alza.cz)

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3 x 30 g

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3 x 30 g

KetoDiet sušené maso – Krůtí jerky je sušené krůtí maso jemně zauzené, jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušené po obou stranách v řádu několika hodin, které představuje chutnou svačinu. Neobsahují lepek, glutamáty, barviva, ani konzervanty. Jsou bezlepkové. (mall.cz)

KetoDiet Sušené maso hovězí jerky 3 x 30 g

KetoDiet Sušené maso hovězí jerky 3 x 30 g

KetoDiet sušené maso – Hovězí jerky je sušené hovězí maso, je jemně zauzené, jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušené po obou stranách v řádu několika hodin, které představuje chutnou svačinu. Neobsahují lepek, glutamáty, barviva, ani konzervanty. Jsou bezlepkové. (mall.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - kuřecí

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - kuřecí

Sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 100 g - kuřecí

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 100 g - kuřecí

Indiana beff Jerky je sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 60 g - krůtí

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 60 g - krůtí

Beff Jerky Indiana je sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

Telcek SUŠENÉ HOVĚZÍ MASO NS - Plátky z mladého býčka

Telcek SUŠENÉ HOVĚZÍ MASO  NS - Plátky z mladého býčka

Sušené, stařené maso Telcek prvotřídní kvality z eko-farmy Orlí Vrch Rejvíz. Veškeré maso pro přípravu pochází z ekologických chovů, převážně ze známého lázeňského regionu Jesenicka, kde se dbá na vynikající stav přírody a kde je nejčistší vzduch v Evropě s obsahem iontů baltické mořské soli. Zvířata z těchto chovů volně žijí a pasou se venku. Způsob úpravy se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky. Maso se ošetří a naloží do jedinečné směsi koření a mořské soli, načež 3-6 měsíců zraje za kontrolovaných podmínek v temných komorách. V žádné fázi výroby nejsou použity žádné chemické konzervanty ani tepelná úprava a potravina tím splňuje RAW klasifikaci. Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, zde není proces zpracování na počátku urychlen vyšší teplotou, což spolu s volbou… (sportisimo.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - krůtí

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - krůtí

Sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 100 g - vepřové

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 100 g - vepřové

Indiana beff Jerky je sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - vepřové

INDIANA JERKY Sušené maso Indiana Jerky 25g - ORIGINAL - vepřové

Sušené maso vyrobené podle starých indiánských receptur nejnovějšími technologiemi přizpůsobené chuťovým buňkám Evropanů.. Beef Jerky je nemastný zdravý snack vydatný na proteiny, s nízkým cholesterolem a velmi nízkým obsahem tuku.. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít