Suchý šampon SCHWARZKOPF GOT2B Fresh it up volume 200 ml (9000101043662)

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Volume Dry Shampoo - Suchý…

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Volume Dry Shampoo - Suchý šampon pro okamžitý objem 200 ml

got2b Fresh it Up Volume Dry Shampoo - Suchý šampon pro okamžitý objem - suchý šampon pro objem Fresh it Up Volume dodá vašim vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý objem - působí proti mastnotě a nezanechává ve vlasech bílé zbytky (po vyčesání) - očistí vaše vlasy v okamžiku, dodá jim objem a vrátí vitalitu a lesk - suchý šampon pro objem vlasů - snadné použití - čistí vlasy rychle a bez použití vody - svěží vůně - nezanechává bílé zbytky Použití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte případné zbytky. Pokud se rozprašovač zanese, propláchněte jej pod tekoucí vodou.  Vždy zpět nasaďte víčko a… (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Texture Dry Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Texture Dry Shampoo - Strukturující suchý šampon 200 ml

got2b Fresh it Up Texture Dry Shampoo - Strukturující suchý šampon - strukturující suchý šampon Fresh it Up Texture dodá vašim vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý tvar a texturu - očistí a osvěží vaše vlasy v jediném okamžiku bez pocitu mastných vlasů - prodlužuje efekt umytých vlasů a nezanechává ve vlasech bílé stopy (po vyčesání) - suchý šampon - dodává vlasům texturu a tvar - snadné použití - čistí vlasy rychle a bez použití vody - dlouhotrvající vůně - nezanechává bílé zbytky Použití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte případné zbytky. Pokud se rozprašovač zanese, propláchněte jej pod… (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Extra Fresh Dry Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Extra Fresh Dry Shampoo - Osvěžující suchý šampon 200 ml

got2b Fresh it Up Extra Fresh Dry Shampoo - Osvěžující suchý šampon - osvěžující suchý šampon Fresh it Up Extra Fresh očistí a osvěží vaše vlasy v jediném okamžiku! - dodá vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý pocit svěžesti, navíc působí proti mastnotě a nezanechává bílé zbytky ve vlasech (po vyčesání) - osvěžující suchý šampon - snadné použití - čistí vlasy rychle a bez použití vody - svěží vůně - nezanechává bílé zbytky Použití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte případné zbytky. Pokud se rozprašovač zanese, propláchněte jej pod tekoucí vodou.  Vždy zpět nasaďte víčko a skladujte na suchém… (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Brown Dry Shampoo - Suchý…

Schwarzkopf Professional got2b Fresh it Up Brown Dry Shampoo - Suchý šampon pro hnědé vlasy 200 ml

got2b Fresh it Up Brown Dry Shampoo - Suchý šampon pro hnědé vlasy - suchý šampon pro hnědé vlasy Fresh it Up Brown je speciálně vyvinut pro brunetky - očistí a osvěží vaše vlasy v jediném okamžiku - dodá vlasům dlouhotrvající vůni a dočasně je nadzdvihne přímo od kořínků. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé stopy (po vyčesání) - suchý šampon pro hnědé vlasy - nadzdvihne vlasy od kořínků - snadné použití - čistí vlasy rychle a bez použití vody - dlouhotrvající vůně - nezanechává bílé stopy Použití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte případné zbytky. Pokud se rozprašovač zanese, propláchněte… (prodejparfemu.cz)

got2b Fresh it Up suchý šampon 200 ml

got2b Fresh it Up suchý šampon 200 ml

Popis got2b Fresh it Up osvěžující suchý šampon očistí a osvěží tvé vlasy v jediném okamžiku. Dodá vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý pocit svěžesti. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé zbytky*. *po vyčesání. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte… (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Suchý šampon SCHWARZKOPF GOT2B Fresh it up volume 200 ml (9000101043662)" se dívají také na:

Boxerky push up
Vysokotlaký kompresor 200 bar
Times up celebrity
Belkin boost up qi wireless charging pad

got2b Fresh it Up suchý šampon pro objem 200 ml

got2b Fresh it Up suchý šampon pro objem 200 ml

Popis got2b Fresh it Up suchý šampon pro objem očistí a osvěží tvé vlasy v jediném okamžiku. Dodá vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý objem. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé zbytky*. *po vyčesání. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté… (ageo.cz)

got2b Fresh it Up strukturující suchý šampon 200 ml

got2b Fresh it Up strukturující suchý šampon 200 ml

Popis got2b Fresh it Up strukturující suchý šampon očistí a osvěží tvé vlasy v jediném okamžiku. Dodá vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý tvar a texturu. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé zbytky*. *po vyčesání. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Nádobu před i mezi jednotlivými střiky dobře protřepejte. Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky… (ageo.cz)

got2b Fresh it Up suchý šampon pro hnědé vlasy 200 ml

got2b Fresh it Up suchý šampon pro hnědé vlasy 200 ml

Popis got2b Fresh it Up suchý šampon pro hnědé vlasy očistí a osvěží tvé vlasy v jediném okamžiku. Dodá vlasům dlouhotrvající vůni a dočasně je nadzvihne přímo od kořínků. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé zbytky*. *po vyčesání. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Držte nádobu ve vzdálenosti 20cm od suchých vlasů, vlasy rozdělte a šampon nastříkejte ke kořínkům. Aplikujte krátkými střiky. Vmasírujte do pokožky hlavy a poté vyčešte případné zbytky. Pokud se… (ageo.cz)

Schauma šampon Fresh it Up! 250 ml

Schauma šampon Fresh it Up! 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Mastné kořínky a suché konečky Bez sikikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky… (ageo.cz)

Schauma Fresh it Up! Šampon 400 ml

Schauma Fresh it Up! Šampon 400 ml

Vlastnosti Mastné kořínky a suché konečky Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - S… (ageo.cz)

Schauma balzám Fresh it Up! 200 ml

Schauma balzám Fresh it Up! 200 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Mastné kořínky a suché konečky Bez silikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do mokrých vlasů. Nechte krátce působit. Důkladně opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační… (ageo.cz)

Batiste Fresh suchý šampon 200 ml unisex

Batiste Fresh suchý šampon 200 ml unisex

Batiste Fresh Suchý šampon 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Matifying Dry Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Matifying Dry Shampoo - Zmatňující suchý šampon pro muže 150 ml

got2b PhenoMENal Matifying Dry Shampoo - Zmatňující suchý šampon pro muže - zmatňující suchý šampon osvěžuje účes s texturujícím efektem - zbavuje vlasy mastnoty - osvěžuje - zmatňuje Použití: Aplikujte krátkými střiky ke kořínkům suchých vlasů ze vzdálenosti 20 cm, poté vmasírujte prsty. Před použitím nádobu dobře protřepejte. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Revive suchý šampon 200 ml pro ženy

Nivea Fresh Revive suchý šampon 200 ml pro ženy

Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Syoss suchý šampon Pure Fresh 200 ml

Syoss suchý šampon Pure Fresh 200 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Dobře protřepejte před každým použitím a i mezi střiky! Aplikujte krátkými střiky ze vzdálenosti 20 cm. Vmasírujte a dobře pročešte.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře… (ageo.cz)

Batiste Heavenly Volume suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Heavenly Volume suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Heavenly Volume Suchý šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Syoss Dry Shampoo Pure Fresh - Suchý šampon 200 ml

Syoss Dry Shampoo Pure Fresh - Suchý šampon 200 ml

Dry Shampoo Pure Fresh - Suchý šampon - eliminuje mastnotu vlasů - osvěžuje - příjemně voní - neobsahuje silikony Použití: Dobře protřepejte před každým použitím a i mezi střiky! Aplikujte krátkými střiky ze vzdálenosti 20 cm. Vmasírujte a dobře pročešte. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Revive Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml - tmavé odstíny

Nivea Fresh Revive Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml - tmavé odstíny

Fresh Revive Dry Shampoo - Suchý šampon - okamžitě čistí vlasy bez použití vody - odstraňuje přebytečný maz - vlasy příjemně provoní Použití: Důkladně protřepejte. Nanášejte ze vzdálenosti 30 cm rovnoměrně na vlasy. Jemně vmasírujte a vlasy pročesejte. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Revive suchý šampon pro světlejší tón vlasů 200 ml

Nivea Fresh Revive suchý šampon pro světlejší tón vlasů 200 ml

Popis Suchý šampon pro světlejší tón vlasů. Okamžitě osvěží bez podráždění pokožky hlavy. Protřepejte, nastříkejte na kořínky vlasů ze vzdálenosti 30 cm a vmasírujte. Struktura:  Butane, Isobutane, Propane, Oryza sativa starch, Alcohol denat., Quaternium-26, Propylene glycol, Centrimonium chloride, Linalool, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Geraniol, Limonene, Parfum   Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíProtřepejte, nastříkejte na kořínky vlasů ze vzdálenosti 30 cm… (ageo.cz)

L´Oréal Paris Magic Shampoo Fresh Crush suchý šampon pro objem vlasů…

L´Oréal Paris Magic Shampoo Fresh Crush suchý šampon pro objem vlasů 200 ml

Popis Suchý šampon Magic Shampoo Fresh Crush osvěží vlasy mezi umytími, aniž by zanechal na vlasech bílé stopy.* Díky obsahu přírodních složek absorbuje mastnotu. Dodává vlasům objem, svěží vzhled a dlouhotrvající vůní. *po vmasírování Účinky • okamžitě oživené vlasy • bez nutnosti mytí • bez viditelných bílých stop* • v 5 úžasných vůních *po vmasírování" Složení • ledový bergamont • vanilková směs • rýžový prášek, který absorbuje mastnotu Použití Před použitím dobře protřepejte. Nasprejujte na suché vlasy asi 30 cm od kořínků. Vmasírujte konečky prstů a rozčešte. … (ageo.cz)

Batiste Dry Shampoo Plus Heavenly Volume - Suchý šampon pro maximální…

Batiste Dry Shampoo Plus Heavenly Volume - Suchý šampon pro maximální objem vlasů 200 ml

Dry Shampoo Plus Heavenly Volume - Suchý šampon pro maximální objem vlasů - dopřejte svým vlasům nebeský objem - díky suchému šamponu značky Batiste bude váš účes vzdušný a nadýchaný - oživí unavené vlasy - zanechává je svěží - posiluje vlasy - jemně voní Použití: Protřepejte a ze vzdálenosti 30 cm rovnoměrně aplikujte na vlasy, prsty vmasírujte do vlasů a nechte chvíli působit, poté vlasy důkladně vytřete ručníkem nebo vykartáčujte. (prodejparfemu.cz)

Schauma Refresh Volume suchý šampon 150 ml

Schauma Refresh Volume suchý šampon 150 ml

Okamžitě osvěžuje vaše vlasy. Příjemná vůně a objem po celý den. Bez bílých zbytků.Vlastnosti Pro mastné vlasySkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte do suchých vlasů krátkými střiky ze vzdálenosti 20 cm. Nechte chvíli působit, vmasírujte do vlasů. Důkladně pročešte. Po použití nezapomeňte nasadit víčko.SkladováníSkladujte na suchém místě.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani… (ageo.cz)

SCHWARZKOPF GOT2B Refreshing 250 ml (2382821)

SCHWARZKOPF GOT2B Refreshing 250 ml (2382821)

Šampon pro muže osvěžující, který jemně čistí a osvěžuje vlasy a vousy Efektivně čisticí šampon na vlasy SCHWARZKOPF GOT2B Phenomenal Refreshing byl vyvinutý speciálně pro muže. Nabízí jim možnost jednoduše odstranit všechny nečistoty, pot i mastnotu, která se ve vlasech, v pokožce hlavy i ve vousech nashromáždila za celý den. Šampon patří do produktové řady got2b Phenomenal a je určený pro péči o jemné, citlivé vlasy a pokožku. Po použití se vlasům navrátí jejich přirozená krása, vlasy budou důkladně umyté a perfektně čistá bude i pokožka hlavy. Kromě důkladné očisty šampon vlasům a vousům poskytuje také příjemnou vůni a osvěžení, potřebnou hydrataci a přirozený lesk a objem. Klíčové vlastnosti šamponu pro muže SCHWARZKOPF GOT2B Phenomenal Refreshing… (alza.cz)

SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal 150 ml (2382820)

SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal 150 ml (2382820)

Suchý šampon zmatňující (alza.cz)

SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal 100 ml (2382558)

SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal 100 ml (2382558)

Krém na vlasy tvarovací, pro vlasy a vousy, pro měnitelné styly se stupněm fixace 3 a středním leskem Muži jistě ocení skvělé vlastnosti vlasového krému SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal. Tento silně fixující krém mohou použít jak na vlasy, tak na vousy a podle potřeby stylovat. Stačí si malé množství krému SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENal rozetřít v dlani, zapracovat do vlasů a poté již vytvářet účes dle vlastních preferencí. Krém na vlasy SCHWARZKOPF GOT2B navíc velice příjemně voní a nevysychá.  Klíčové vlastnosti krému na vlasy SCHWARZKOPF GOT2B PhenoMENalSilně fixujeVlasový krém SCHWARZKOPFje vhodný pro vlasy i vousySnado se nanášíKrém SCHWARZKOPF GOT2B příjemně voní a nevysycháDodá vlasům lesk a objemMá dlouhotrvající účinekSCHWARZKOPF… (alza.cz)

GOSH COPENHAGEN Argan Oil Fresh Up! Dry Shampoo suchý šampón 150ml

GOSH COPENHAGEN Argan Oil Fresh Up! Dry Shampoo suchý šampón 150ml

GOSH COPENHAGEN představuje novou vlasovou péči, která je šetrná nejen k vlasům, ale také k životnímu prostředí. Hlavní benefity:• vysoký podíl přírodních složek• veganské složení• netestováno na zvířatech• bez parabenů Magický suchý šampón absorbuje přebytečnou mastnotu a vlasy jsou po něm svěží a čisté. Nezanechává po sobě žádné stopy a dodává objem. POUŽITÍ: Šampón protřepejte a nastříkejte do vlasů ze vzdálenosti 20 cm. Poté vlasy pročešte. (fann.cz)

SCHWARZKOPF GOT2B Deep Cleansing 250 ml (2382817)

SCHWARZKOPF GOT2B Deep Cleansing 250 ml (2382817)

Šampon pro muže hloubkově čistící s obsahem dřevěného uhlí Hloubkově čisticí šampon na vlasy SCHWARZKOPF GOT2B Phenomenal Deep Cleansing byl vyvinutý speciálně pro muže. Nabízí jim možnost jednoduše, ale hloubkově odstranit všechny nečistoty, pot i mastnotu, která se ve vlasech, v pokožce hlavy i ve vousech nashromáždila za celý den. Šampon patří do produktové řady got2b Phenomenal a je určený pro péči o všechny typy vlasů. Důkladnému umytí vlasů a vlasové pokožky napomáhá obsažené dřevěné uhlí, které působí proti lupům, zlepšuje dýchání vlasové pokožky, odstraňuje z vlasů nepříjemné pachy a také omezuje jejich nadměrné maštění. Kromě důkladné očisty šampon vlasům poskytuje také potřebnou hydrataci a výživu. Klíčové vlastnosti šamponu pro muže SCHWARZKOPF… (alza.cz)

Batiste XXL Volume suchý šampon 150 ml pro ženy

Batiste XXL Volume suchý šampon 150 ml pro ženy

Batiste XXL Volume Suchý šampon pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Aussie Aussome Volume suchý šampón 180 ml

Aussie Aussome Volume suchý šampón 180 ml

Popis Suchý šampon Aussie Aussome se postará o perfektní vzhled vašich vlasů i když zrovna nemáte čas si je umývat. Dodá jim objem a odstraní z nich veškeré nečistoty i mastnotu. Díky vysokému obsahu účinných látek z jojoby zanechá vlasy vyživené, lesklé a hebké. Navíc je jeho použití velice snadné a rychlé - stačí nastříkat na vlasy a poté vyčesat.  Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na kořínky ze vzdálenosti asi… (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional Mad About Waves Shampoo - Suchý šampon 150…

Schwarzkopf Professional Mad About Waves Shampoo - Suchý šampon 150 ml

Mad About Waves Shampoo - Suchý šampon - s jemnou čerstvou vůn - šetrně čistí vlasy a odstraňuje přebytečnou mastnotu - zanechává vlnité vlasy svěží, lesklé a provoněné - okamžitě osvěžuje zplihlé, mdlé a mastné vlasy Použití: Důkladně protřepejte. Nanášejte ze vzdálenosti 20 cm rovnoměrně na vlasy. Jemně vmasírujte a vlasy pročesejte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo - Hloubkově čisticí šampon 250 ml

got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo - Hloubkově čisticí šampon - hloubkově čisticí šampon s obsahem dřevěného uhlí - tento šampon na vlasy a vousy bojuje proti usazování špíny, potu a mastnotě na vlasech a hlavové pokožce pod nimi (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf FibrePlex šampon 200 ml pro ženy

Schwarzkopf FibrePlex šampon 200 ml pro ženy

Schwarzkopf FibrePlex Šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Wella Professionals EIMI Volume Dry Me suchý šampon 65 ml

Wella Professionals EIMI Volume Dry Me suchý šampon 65 ml

Wella Professionals EIMI Volume Dry Me suchý šampon 65 ml (brasty eastern europe)

Lybar Original Fruity Scent suchý šampon Extreme volume, 250 ml

Lybar Original Fruity Scent suchý šampon Extreme volume, 250 ml

Popis Jedinečný suchý šampon pro všechny typy vlasů který nezanechává ve vlasech zjevné zbytky bílého prášku. Okamžitě absorbuje mastnotu a zápach a zanechá vlasy čisté a svěží bez použití vody. Návod k použití: Před použitím dobře protřepat! Rovnoměrně nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm a nechte působit přibližně 2 minuty, poté vlasy důkladně vytřete ručníkem nebo vykartáčujte. Vyrobeno v české republice. (ageo.cz)

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 100 ml pro ženy Dark

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 100 ml pro ženy Dark

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel Suchý šampon pro ženy 100 ml Odstín Dark (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 300 ml pro ženy Brunette

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 300 ml pro ženy Brunette

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel Suchý šampon pro ženy 300 ml Odstín Brunette (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Guardian Angel Heat Protection Spray -…

Schwarzkopf Professional got2b Guardian Angel Heat Protection Spray - Ochranný sprej před teplem 200 ml

got2b Guardian Angel Heat Protection Spray - Ochranný sprej před teplem - sprej chrání vlasy před poškozením při fénování a žehlení - chrání vlasy až do teploty 220 °C - posiluje vlasy Použití: Nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů a vysušte fénem. (prodejparfemu.cz)

Palmolive Naturals Fresh & Volume šampon 350 ml

Palmolive Naturals Fresh & Volume šampon 350 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaAngličtinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Fresh & volume (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional Fibreplex Shampoo - Posilující šampon 200 ml

Schwarzkopf Professional Fibreplex Shampoo - Posilující šampon 200 ml

Fibreplex Shampoo - Posilující šampon - posilující šampon Fibreplex je doplňující čisticí produkt uceleného systému od Schwarzkopf Professional, který chrání vlasy před poškozením při barvení, odbarvování a dalších chemických procedurách - zanechává vlasy v perfektní formě - jemně čistí vlasy - vytváří nové vazby ve vlasových vláknech - obnovuje strukturu vlasů - vyvažuje hladinu pH - zanechává vlasy silné, lesklé a vyživené Použití: Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Osis+ Refresh Dust suchý šampon 300 ml pro ženy

Schwarzkopf Osis+ Refresh Dust suchý šampon 300 ml pro ženy

Schwarzkopf Osis+ Refresh Dust Suchý šampon pro ženy 300 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Straight On 4 Days Straightening Spray…

Schwarzkopf Professional got2b Straight On 4 Days Straightening Spray - Sprej na narovnání vlasů 200 ml

got2b Straight On 4 Days Straightening Spray - Sprej na narovnání vlasů - sprej na narovnání vlasů Straight On 4 Days je sprej aktivovaný teplem! - užij si hladké a rovné vlasy, které vydrží až 4 dny, nebo do dalšího umytí. Odolný proti teplotám až do 200ºC - stylingový přípravek - narovnává vlasy - sprej aktivovaný teplem - výdrž až 4 dny - vydrží teploty až do 200ºC Použití: Nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů ze vzdálenosti 20-25 cm. Poté vyfénujte nebo vyžehlete. (prodejparfemu.cz)

Batiste Luxe Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml

Batiste Luxe Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml

Luxe Dry Shampoo - Suchý šampon - okamžitě čistí vlasy bez použití vody - odstraňuje přebytečný maz - vlasy příjemně provoní Použití: Důkladně protřepejte. Nanášejte ze vzdálenosti 30 cm rovnoměrně na vlasy. Jemně vmasírujte a vlasy pročesejte. (prodejparfemu.cz)

Batiste Original suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Original suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Original Suchý šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Batiste Luxe suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Luxe suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Luxe Suchý šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Batiste Tempt suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Tempt suchý šampon 200 ml pro ženy

Batiste Tempt Suchý šampon pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Lybar Original Fresh Scent suchý šampon Invisible clear, 250 ml

Lybar Original Fresh Scent suchý šampon Invisible clear, 250 ml

Popis Jedinečný suchý šampón pro zvětšení objemu s příjemnou ovocnou vůní. Okamžitě absorbuje mastnotu a zápach a zanechá vlasy nadýchané a svěží bez použití vody. Návod k použití: Před použitím dobře protřepat! Rovnoměrně nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm a nechte působit přibližně 2 minuty, poté vlasy důkladně vytřete ručníkem nebo vykartáčujte. Při správném použití nezůstanou na vlasech stopy bílého prášku. Vyrobeno v české republice. (ageo.cz)

Kallos Gogo Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml

Kallos Gogo Dry Shampoo - Suchý šampon 200 ml

Gogo Dry Shampoo - Suchý šampon - suchý šampon Gogo je vynikajícím a rychlým řešením pro udržování vlasů ve stálé svěžesti - dokonale čistí vlasy - čistí i vlasovou pokožku - okamžite poskytuje svěží pocit Použití: Aplikujte na kořínky vlasů, pomocí prstů vlasy promněte a poté vyčešte přebytek šamponu, upravte vlasy obvyklým způsobem. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Mad About Waves suchý šampon 150 ml pro ženy

Schwarzkopf Mad About Waves suchý šampon 150 ml pro ženy

Schwarzkopf Mad About Waves Suchý šampon pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume up Booster Spray - Objemový…

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume up Booster Spray - Objemový sprej 250 ml

Osis+ Volume up Booster Spray - Objemový sprej - pohodlně vytvoří objem ve vlasech, který vypadá přirozeně Použití: Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte v několika krátkých stříknutích. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume stylingový krém pro objem vlasů…

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume stylingový krém pro objem vlasů 200 ml

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume stylingový krém pro objem vlasů 200 ml (brasty eastern europe)

Batiste Dry Shampoo Fresh With A Cool & Crisp Fragrance - Suchý…

Batiste Dry Shampoo Fresh With A Cool & Crisp Fragrance - Suchý šampon na vlasy s lehkou čerstvou vůní 200 ml

Dry Shampoo Fresh With A Cool & Crisp Fragrance - Suchý šampon na vlasy s lehkou čerstvou vůní - suchý šampon na vlasy je vhodný na cestování a v situacích, kdy nemáte čas umýt si vlasy vodou - zanechá vaše vlasy svěží a provoněné jemně chladivou vůní - oživuje mastné a zplihlé vlasy - zanechává pocit čistoty - osvěžuje vlasy - příjemná chladivá vůně Použití: Protřepejte a ze vzdálenosti 30 cm rovnoměrně aplikujte na vlasy. Prsty vmasírujte do vlasů a nechte chvíli působit. Poté vlasy důkladně vytřete ručníkem nebo vykartáčujte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional Refresh Dust - Suchý šampon pro objem vlasů …

Schwarzkopf Professional Refresh Dust - Suchý šampon pro objem vlasů 300 ml

Refresh Dust - Suchý šampon pro objem vlasů - nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! - suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách - tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt - navrátí jim požadovaný objem, poskytne spoustu struktury a jemnou kontrolu - dokonce i mastné vlasy budou opět vypadat svěže a plné energie - vhodné i pro muže - neuvěřitelný objem - dlouhodobá svěžest vlasů - jemná kontrola a zvýraznění vlasů Použití: Před použitím protřepejte! Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm od hlavy. Po aplikaci nechte Refresh Dust na vlasech chvíli působit, poté vlasy promněte prsty a vykartáčujte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 100 ml pro ženy Brunette

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel suchý šampon 100 ml pro ženy Brunette

Schwarzkopf Osis+ Boho Rebel Suchý šampon pro ženy 100 ml Odstín Brunette (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional Osis+ Boho Rebel Dark - Suchý šampon pro…

Schwarzkopf Professional Osis+ Boho Rebel Dark - Suchý šampon pro tmavé vlasy 100 ml

Osis+ Boho Rebel Dark - Suchý šampon pro tmavé vlasy - osvěžující suchý šampon pro tmavé odstíny Schwarzkopf Professional Osis+ Boho Rebel navrací účesu objem a svěží vzhled bez mastnoty - dodá pocit čistých vlasů i bez umytí - pohltí přebytečnou mastnotu a dodá vlasům energii a vzdušný objem - pohltí přebytečnou mastnotu - dodá pocit čistoty i bez umytí - vytvoří objem a svěží vzhled - dodá vlasům energii - osvěží - vhodný pro tmavé vlasy Použití: Nádobku důkladně protřepejte a nastříkejte hlavně ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20-30 cm. Neoplachujte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional got2b Oh My Nude Detangling Spray - Sprej…

Schwarzkopf Professional got2b Oh My Nude Detangling Spray - Sprej proti krepatění vlasů 200 ml

got2b Oh My Nude Detangling Spray - Sprej proti krepatění vlasů - sprej proti krepatění vlasů Oh My Nude zatočí s vašimi kudrlinami! - jeho speciální uhlazující a hydratační receptura s tekutým hedvábím dodá vašim vlasům hedvábný efekt se sametovou jemností a přirozeným leskem - sprej proti krepatění vlasů - uhlazující receptura - hydratuje vlasy - dodává jim lesk a hebkost Použití: Aplikujte rovnoměrně do vlhkých nebo ručníkem vysušených vlasů a vmasírujte. Nestříkejte do očí! Před použitím protřepte. (prodejparfemu.cz)

Toni&Guy Glamour Volume Dry Shampoo - Suchý šampon 250 ml

Toni&Guy Glamour Volume Dry Shampoo - Suchý šampon 250 ml

Glamour Volume Dry Shampoo - Suchý šampon - suchý šampon představuje ideální řešení, pokud si nestíháte umýt vlasy - suchý šampon pozvedne vlasy již od kořínků, dodá jim extra objem a zanechává vlasy svěží, plné energie a krásně provoněné - absorbuje mastnotu - dodává vlasům extrémní objem - vlasy osvěžuje a příjemně je provoní Použití: Nastříkejte přípravek na vlasy a důkladně je rozčešte. (prodejparfemu.cz)

Goldwell Dualsenses Ultra Volume suchý šampon 250 ml pro ženy

Goldwell Dualsenses Ultra Volume suchý šampon 250 ml pro ženy

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Suchý šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Refreshing Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Refreshing Shampoo - Osvěžující šampon na vlasy a vousy 250 ml

got2b PhenoMENal Refreshing Shampoo - Osvěžující šampon na vlasy a vousy - osvěžující šampon, který jemně čistí a osvěžuje vlasy a vousy - poskytuje hydrataci a přirozený lesk, který vám budou všichni závidět (prodejparfemu.cz)

Batiste Floral suchý šampon 200 ml unisex

Batiste Floral suchý šampon 200 ml unisex

Batiste Floral Suchý šampon 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít