Stx pro motorola moto g8 plus čirý (stxob023)

Produkt Stx pro motorola moto g8 plus čirý (stxob023) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stx pro motorola moto g8 plus čirý (stxob023) upraviť a produkt hľadať znova.

STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý (STXOB023)

STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý (STXOB023)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil STX kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i k tlačítkům nezbytným pro plynulé používání vašeho telefonu. K jeho výhodám se řadí možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Kryt je měkký a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Motorola Moto G8 Plus zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní parametry ochranného krytu na mobil STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G8 Plus Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt... (alza.cz)

Podobné produkty ako STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý (STXOB023) , Stx pro motorola moto g8 plus čirý (stxob023)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 Plus čirý (HISHa144)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 Plus čirý (HISHa144)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto G8 Plus BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 Plus čirý (HISHa144) , Hishell tpu shockproof pro motorola moto g8 plus čirý (hisha144)

Eternico pro Motorola Moto G8 Plus čiré (AET-PCT0038Z)

Eternico pro Motorola Moto G8 Plus čiré (AET-PCT0038Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1,5 mm Chrání, ale nemění vzhled telefonu Zadní kryt Eternico ochrání váš mobilní telefon před poškozením během každodenního používání, a to včetně displeje – kryt je vyroben tak, že přesahuje nad displej, díky čemuž jej chrání před poškrábáním při položení telefonu displejem dolů. Tloušťka zadního krytu činí pouhých 1,5 mm, což představuje skvělý kompromis mezi ochranou a komfortním používáním telefonu. URČENO PRO Motorola Moto G8 Plus BARVA transparentní MATERIÁL TPU Vyrobeno z kvalitního materiálu Tento kryt je navržen přesně pro daný typ telefonu a je tak opatřen přesnými výřezy na konektory, fotoaparát a tlačítka. Díky transparentnímu provedení nemění vzhled telefonu. Použitý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eternico pro Motorola Moto G8 Plus čiré (AET-PCT0038Z) , Hishell tpu pro motorola moto g8 čirý (hisha176)

STX pro Motorola Moto E8 Play čirý (STXOB029)

STX pro Motorola Moto E8 Play čirý (STXOB029)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E8 Play, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu STX pro Motorola Moto E8 Play čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil STX kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a k ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné používání telefonu. Jeho velkou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto E8 Play zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil STX pro Motorola Moto E8 Play čirý Odolná ochrana telefonu Motorola Moto E8 Play Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt STX nabízí... (alza.cz)

Podobné produkty ako STX pro Motorola Moto E8 Play čirý (STXOB029) , Stx pro motorola moto e8 play čirý (stxob029)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Plus růžový (HISHa119)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Plus růžový (HISHa119)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Plus, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROMotorola Moto G8 Plus BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Plus růžový (HISHa119) , Eternico pro motorola moto g8 plus čiré (aet-pct0038z)

Eternico pro Motorola Moto G8 čiré (AET-PCT0041Z)

Eternico pro Motorola Moto G8 čiré (AET-PCT0041Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1,5 mm Chrání, ale nemění vzhled telefonu Zadní kryt Eternico ochrání váš mobilní telefon před poškozením během každodenního používání, a to včetně displeje – kryt je vyroben tak, že přesahuje nad displej, díky čemuž jej chrání před poškrábáním při položení telefonu displejem dolů. Tloušťka zadního krytu činí pouhých 1,5 mm, což představuje skvělý kompromis mezi ochranou a komfortním používáním telefonu. URČENO PRO Motorola Moto G8 BARVA transparentní MATERIÁL TPU Vyrobeno z kvalitního materiálu Tento kryt je navržen přesně pro daný typ telefonu a je tak opatřen přesnými výřezy na konektory, fotoaparát a tlačítka. Díky transparentnímu provedení nemění vzhled telefonu. Použitý materiál –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eternico pro Motorola Moto G8 čiré (AET-PCT0041Z) , Hishell tpu pro motorola moto e7 plus čirý (hisha245)

Hishell TPU pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa176)

Hishell TPU pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa176)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto G8 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa176) , Hishell tpu pro motorola moto g9 plus čirý (hisha217)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa143)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa143)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto G8 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa143) , Hishell premium liquid silicone pro motorola moto g8 plus růžový (hisha119)

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Motorola Moto G8 Plus Černé (TGR-MG8P-BL)

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Motorola Moto G8 Plus Černé (TGR-MG8P-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G8 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector Rámečkové pro Motorola Moto G8 Plus Černé (TGR-MG8P-BL) , Hishell tpu shockproof pro motorola moto e6 plus čirý (hisha14)

FIXED gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Power Lite, čiré FIXTCC-548

FIXED gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Power Lite, čiré FIXTCC-548
Detail

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro sklem na displej. Vlastnosti: - TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu - ochrana před poškrabáním, prachem a pády - plně transparentní - lehce přesahující okraje pouzdra pro ochranu displeje - nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory - protiskluzové provedení - snadná aplikace (patro.cz)

Podobné produkty ako FIXED gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Power Lite, čiré FIXTCC-548 , Screenshield motorola moto g8 plus xt2019 na displej (mot-mg8plxt2019-d)

Hishell TPU pro Motorola Moto G9 Plus čirý (HISHa217)

Hishell TPU pro Motorola Moto G9 Plus čirý (HISHa217)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G9 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto G9 Plus BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Motorola Moto G9 Plus čirý (HISHa217) , Eternico pro motorola moto g8 čiré (aet-pct0041z)

Hishell TPU pro Motorola Moto E7 Plus čirý (HISHa245)

Hishell TPU pro Motorola Moto E7 Plus čirý (HISHa245)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E7 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROMotorola Moto E7 Plus BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Motorola Moto E7 Plus čirý (HISHa245) , Tempered glass protector rámečkové pro motorola moto g8 plus černé (tgr-mg8p-bl)

Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej (MOT-MG8PLXT2019-D)

Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej (MOT-MG8PLXT2019-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Motorola Moto G8 Plus, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaného obrazovky vašeho nového zařízení? V takovém případě je ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nijak na sebe neupozorňuje při nejběžnějším užívání. Je vhodná přímo pro mobil Motorola Moto G8 Plus a zaručí patřičnou ochranu před poškozením. Jelikož je vykrojená přímo pro toto zařízení, nic důležitého neblokuje a vy díky tomu získáte pocit jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej Fólie na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej (MOT-MG8PLXT2019-D) , Stx pro oneplus 7 čirý (stxob027)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Plus čirý (HISHa14)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Plus čirý (HISHa14)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E6 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto E6 Plus BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Plus čirý (HISHa14) , Stx pro oneplus 7t čirý (stxob025)

iWill 2.5D Tempered Glass pro Motorola Moto G8 (DIS605-17)

iWill 2.5D Tempered Glass pro Motorola Moto G8 (DIS605-17)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G8, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes veškerou pozornost najednou porušit, třeba tak, že se vám povede jej upustit na zem. Pro takové nehody bylo vyvinuto tvrzené sklo iWill. Toto tvrzené ochranné sklo bylo zhotoveno přesně pro model Motorola Moto G8. Díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm řádně ochrání displej zařízení proti poškrábání. Zevní povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu iWill se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill 2.5D Tempered Glass pro Motorola Moto G8 (DIS605-17) , Stx pro iphone 11 pro čirý (stxob034)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 růžový (HISHa118)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 růžový (HISHa118)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROMotorola Moto G8 BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou. Navíc je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 růžový (HISHa118) , Stx pro honor 9x / pro čirý (stxob039)

Eternico pro Motorola Moto E6 Plus čiré (AET-PCT0016Z)

Eternico pro Motorola Moto E6 Plus čiré (AET-PCT0016Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E6 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1,5 mm Chrání, ale nemění vzhled telefonu Zadní kryt Eternico ochrání váš mobilní telefon před poškozením během každodenního používání, a to včetně displeje – kryt je vyroben tak, že přesahuje nad displej, díky čemuž jej chrání před poškrábáním při položení telefonu displejem dolů. Tloušťka zadního krytu činí pouhých 1,5 mm, což představuje skvělý kompromis mezi ochranou a komfortním používáním telefonu. URČENO PRO Motorola Moto E6 Plus BARVA transparentní MATERIÁL TPU Vyrobeno z kvalitního materiálu Tento kryt je navržen přesně pro daný typ telefonu a je tak opatřen přesnými výřezy na konektory, fotoaparát a tlačítka. Díky transparentnímu provedení nemění vzhled telefonu. Použitý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eternico pro Motorola Moto E6 Plus čiré (AET-PCT0016Z) , Stx pro huawei p20 pro čirý (stxob019)

Silikonový obal CARBON pro MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE - černý (TT4005)

Silikonový obal CARBON pro MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE - černý (TT4005)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Power Lite, materiál silikon, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Silikonový obal CARBON pro MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE - černý. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Silikon je jedinečný pro svou tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil OEM zůstane nezakryt přístup k nabíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro Motorola Moto G8 Power Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Silikonový obal CARBON pro MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE - černý Skvělá ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G8 Power Lite Tvrdý kryt skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt... (alza.cz)

Podobné produkty ako Silikonový obal CARBON pro MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE - černý (TT4005) , Stx pro xiaomi redmi 7 čirý (stxob009)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Power Lite růžový (HISHa120)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Power Lite růžový (HISHa120)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Power Lite, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROMotorola Moto G8 Power Lite BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Power Lite růžový (HISHa120) , Stx pro iphone xs max čirý (stxob031)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Motorola Moto G8 Power Lite (AGD-PCT0019Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Motorola Moto G8 Power Lite (AGD-PCT0019Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G8 Power Lite, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Motorola Moto G8 Power Lite dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Motorola Moto G8 Power Lite (AGD-PCT0019Z) , Stx pro samsung galaxy a10 čirý (stxob002)

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola Moto G9 Plus, 0,6 mm FIXTCS-617, čiré

Detail

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola Moto G9 Plus, 0,6 mm FIXTCS-617 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola Moto G9 Plus, 0,6 mm FIXTCS-617, čiré , Stx pro samsung galaxy s8+ čirý (stxob018)

FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXG-960)

FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXG-960)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto E32, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli dá nehledě na všechnu obezřetnost náhodně porušit, stačí k tomu akorát jej nechtěně upustit na zem. K tomu abyste se takovému problému vyhnuli, se vám může hodit ochranné tvrzené sklo FIXED. Ochranné krycí sklo je koncipované akorát na míru Motorola Moto E32. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm neústupně ochrání displej proti všemožnému poškození. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXG-960) , Stx pro xiaomi redmi 6 čirý (stxob014)

FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXTCC-960)

FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXTCC-960)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E32, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto E32 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjení a ostatním tlačítkům nutným pro bezstarostné používání telefonu. Kryt je pružný a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto E32 zajistí ochranu vašeho telefonu. Základní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E32 čiré Zaručená ochrana telefonu Motorola Moto E32 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E32 čiré (FIXTCC-960) , Iwill 2.5d tempered glass pro motorola moto g8 (dis605-17)

FIXED pro Motorola Moto E20 čiré (FIXTCC-802)

FIXED pro Motorola Moto E20 čiré (FIXTCC-802)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E20, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto E20 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k nabíjení a k tlačítkům nezbytným pro pohodlné používání telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Motorola Moto E20 zajistí ochranu vašeho telefonu. Základní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E20 čiré Praktická ochrana telefonu Motorola Moto E20 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E20 čiré (FIXTCC-802) , Hishell premium liquid silicone pro motorola moto g8 růžový (hisha118)

FIXED pro Motorola Moto G72 čiré (FIXTCC-1021)

FIXED pro Motorola Moto G72 čiré (FIXTCC-1021)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G72, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G72 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu portu i k ovládacím prvkům nutným pro klidné užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto G72 zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Důležité přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G72 čiré Skvělá ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G72 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G72 čiré (FIXTCC-1021) , Stx pro xiaomi redmi note 8t čirý (stxob022)

FIXED pro Motorola Moto G20 čiré (FIXTCC-740)

FIXED pro Motorola Moto G20 čiré (FIXTCC-740)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G20, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto G20 čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům nutným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto G20 ochrání váš telefon před poškozením. Hlavní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G20 čiré Skvělá ochrana telefonu Motorola Moto G20 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G20 čiré (FIXTCC-740) , Stx pro xiaomi redmi note 8 čirý (stxob011)

FIXED pro Motorola Moto G71 čiré (FIXTCC-876)

FIXED pro Motorola Moto G71 čiré (FIXTCC-876)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G71, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto G71 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto G71 zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Klíčové znaky ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G71 čiré Odolná ochrana telefonu Motorola Moto G71 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G71 čiré (FIXTCC-876) , Hishell tpu pro motorola moto g pro čirý (hisha246)

FIXED pro Motorola Moto G60 čiré (FIXTCC-738)

FIXED pro Motorola Moto G60 čiré (FIXTCC-738)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G60, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G60 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu portu a k ovládacím prvkům potřebným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto G60 zajistí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G60 čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G60 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G60 čiré (FIXTCC-738) , Stx pro xiaomi redmi note 8 pro čirý (stxob003)

FIXED pro Motorola Moto G50 čiré (FIXTCC-718)

FIXED pro Motorola Moto G50 čiré (FIXTCC-718)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G50, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G50 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením pojistkou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto G50 zajistí vašemu telefonu ochranu. Podstatné funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G50 čiré Zaručená ochrana telefonu Motorola Moto G50 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G50 čiré (FIXTCC-718) , Hishell premium liquid silicone pro motorola moto g8 power lite růžový (hisha120)

FIXED pro Motorola Moto E6i čiré (FIXTCC-709)

FIXED pro Motorola Moto E6i čiré (FIXTCC-709)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E6i, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto E6i čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k nabíjení i k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto E6i zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E6i čiré Skvělá ochrana telefonu Motorola Moto E6i Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E6i čiré (FIXTCC-709) , Alzaguard crystal clear tpu case pro motorola moto g8 power lite (agd-pct0019z)

FIXED pro Motorola Moto G41 čiré (FIXTCC-918)

FIXED pro Motorola Moto G41 čiré (FIXTCC-918)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G41, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto G41 čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a k ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto G41 zajistí vašemu telefonu ochranu. Zajímavé funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G41 čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G41 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G41 čiré (FIXTCC-918)

FIXED pro Motorola Moto G22 čiré (FIXTCC-935)

FIXED pro Motorola Moto G22 čiré (FIXTCC-935)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G22, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G22 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k nabíjení i dalším tlačítkům nutným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto G22 zajistí vašemu telefonu ochranu. Základní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G22 čiré Zaručená ochrana telefonu Motorola Moto G22 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G22 čiré (FIXTCC-935)

FIXED pro Motorola Moto G52 čiré (FIXTCC-964)

FIXED pro Motorola Moto G52 čiré (FIXTCC-964)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G52, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G52 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k nabíjení i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto G52 zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G52 čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G52 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G52 čiré (FIXTCC-964)

FIXED pro Motorola Moto E32s čiré (FIXTCC-967)

FIXED pro Motorola Moto E32s čiré (FIXTCC-967)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E32s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto E32s čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se můžete stále častěji setkávat u mobilních telefonů. Kryt na mobil je pružný a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Motorola Moto E32s zajistí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E32s čiré Skvělá ochrana telefonu Motorola Moto E32s Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E32s čiré (FIXTCC-967)

FIXED pro Motorola Moto E22 čiré (FIXTCC-1022)

FIXED pro Motorola Moto E22 čiré (FIXTCC-1022)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E22, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto E22 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům nutným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto E22 zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E22 čiré Praktická ochrana telefonu Motorola Moto E22 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E22 čiré (FIXTCC-1022)

FIXED pro Motorola Moto E7 Plus 8591680117338

FIXED pro Motorola Moto E7 Plus 8591680117338
Detail

Popis produktu: Vysoce kvalitní tvrzené sklo FIXED Full-Cover s lepením po celé ploše zajistí maximální ochranu displeje vašeho mobilního telefonu. Zabráníte tak případnému poškození v podobě prasklého nebo poškrabaného displeje. Sklo díky 2,5D designu kryje celou plochu displeje až k okrajům. Výhodou oproti běžným 2,5D sklům je lepení po celé ploše displeje telefonu, sklo tak lépe přilne k displeji a perfektně drží a netvoří se mapy. Navíc má i lepší citlivost dotyku. V balení najdete vše potřebné pro snadnou instalaci. Se sklem FIXED Full-Cover získá váš telefon kompletní ochranu displeje před nárazy, škrábanci i nečistotami. Vlastnosti: - ochranné tvrzené sklo pro telefon - 2,5D - kryje celou plochu displeje až k okrajům - lepení po celé ploše skla - tloušťka: 0,33 mm - 100% průhlednost - oleofóbní struktura proti otiskům prstů - lepší citlivost dotyku než u běžných 2,5D skel - vyrobeno přesně na míru daného telefonu - snadná instalace bez vzduchových bublin - velmi dobře se čistí - maximální ochrana displeje (patro.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E7 Plus 8591680117338

TPU gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G60, čiré

TPU gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G60, čiré
Detail

TPU gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G60, čiré (patro.cz)

Podobné produkty ako TPU gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G60, čiré

Hishell TPU pro Motorola Moto G Pro čirý (HISHa246)

Hishell TPU pro Motorola Moto G Pro čirý (HISHa246)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který nemění vzhled telefonu Transparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRO Motorola Moto G Pro BARVA transparentní MATERIÁL TPU K telefonu perfektně přilne Hishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Motorola Moto G Pro čirý (HISHa246)

FIXED pro Motorola Moto G9 Play čiré (FIXTCC-611)

FIXED pro Motorola Moto G9 Play čiré (FIXTCC-611)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G9 Play, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G9 Play čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i ostatním tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký a tudíž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Motorola Moto G9 Play zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G9 Play čiré Odolná ochrana telefonu Motorola Moto G9 Play Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G9 Play čiré (FIXTCC-611)

FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXTCC-696)

FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXTCC-696)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu za pomoci ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení a ovládacím prvkům nezbytným pro klidné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Motorola Moto G 5G zajistí vašemu telefonu ochranu. Klíčové parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré Skvělá ochrana telefonu Motorola Moto G 5G Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXTCC-696)

FIXED pro Motorola Moto Edge 30 čiré (FIXTCC-961)

FIXED pro Motorola Moto Edge 30 čiré (FIXTCC-961)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Edge 30, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto Edge 30 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu a tlačítkům nezbytným pro komfortní používání mobilního telefonu. Kryt je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Edge 30 zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Nejdůležitější funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto Edge 30 čiré Praktická ochrana telefonu Motorola Edge 30 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto Edge 30 čiré (FIXTCC-961)

FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXTCC-687)

FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXTCC-687)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G10 a Moto G30, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto G10 a Moto G30 ochrání váš telefon před poškozením. Významné funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré Praktická ochrana mobilního telefonu Motorola Moto G10 a Moto G30 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXTCC-687)

Eternico pro Motorola Moto E6 Play čiré (AET-PCT0015Z)

Eternico pro Motorola Moto E6 Play čiré (AET-PCT0015Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E6 Play, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1,5 mm Chrání, ale nemění vzhled telefonu Zadní kryt Eternico ochrání váš mobilní telefon před poškozením během každodenního používání, a to včetně displeje – kryt je vyroben tak, že přesahuje nad displej, díky čemuž jej chrání před poškrábáním při položení telefonu displejem dolů. Tloušťka zadního krytu činí pouhých 1,5 mm, což představuje skvělý kompromis mezi ochranou a komfortním používáním telefonu. URČENO PRO Motorola Moto E6 Play BARVA transparentní MATERIÁL TPU Vyrobeno z kvalitního materiálu Tento kryt je navržen přesně pro daný typ telefonu a je tak opatřen přesnými výřezy na konektory, fotoaparát a tlačítka. Díky transparentnímu provedení nemění vzhled telefonu. Použitý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eternico pro Motorola Moto E6 Play čiré (AET-PCT0015Z)

FIXED pro Motorola Moto G200 5G čiré (FIXTCC-878)

FIXED pro Motorola Moto G200 5G čiré (FIXTCC-878)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G200 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G200 5G čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i tlačítkům nutným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Motorola Moto G200 5G zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G200 5G čiré Odolná ochrana telefonu Motorola Moto G200 5G Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G200 5G čiré (FIXTCC-878)

FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXG-687)

FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXG-687)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G10 a Moto G30, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může i skrz pozornost nepředvídatelně pošramotit, stačí jej akorát omylem upustit na podlahu. K zabránění podobné situaci je vhodné tvrzené ochranné sklo FIXED. Toto tvrzené krycí sklo sedí přesně pro model Motorola Moto G10 a Moto G30. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm vzorně ochraňuje displej zařízení vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G10/G30 čiré (FIXG-687)

FIXED pro Motorola Moto G82 5G čiré (FIXTCC-962)

FIXED pro Motorola Moto G82 5G čiré (FIXTCC-962)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto G82 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G82 5G čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším tlačítkům potřebným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Motorola Moto G82 5G ochrání váš telefon před poškozením. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G82 5G čiré Skvělá ochrana telefonu Motorola Moto G82 5G Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G82 5G čiré (FIXTCC-962)

FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXG-696)

FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXG-696)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se eventuálně může i přes velkou prozíravost snadno narušit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. upustit. Pro tyto případy se vyrábí tvrzené sklo FIXED. Sklo se hodí pro model Motorola Moto G 5G. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm mimořádně jistí displej zařízení proti roztříštění při pádu. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto G 5G čiré (FIXG-696)

FIXED pro Motorola Moto E30/E40 čiré (FIXTCC-846)

FIXED pro Motorola Moto E30/E40 čiré (FIXTCC-846)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E30 a Moto E40, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto E30/E40 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nezbytným pro snadné používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto E30 a Moto E40 zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E30/E40 čiré Odolná ochrana telefonu Motorola Moto E30 a Moto E40 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E30/E40 čiré (FIXTCC-846)

FIXED pro Motorola Moto Edge (2022) čiré (FIXTCC-1012)

FIXED pro Motorola Moto Edge (2022) čiré (FIXTCC-1012)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto Edge (2022), materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto Edge (2022) čiré. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i ostatním tlačítkům nezbytným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Motorola Moto Edge (2022) zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Důležité přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto Edge (2022) čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Motorola Moto Edge (2022) Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto Edge (2022) čiré (FIXTCC-1012)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Play čirý (HISHa13)

Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Play čirý (HISHa13)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E6 Play, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROMotorola Moto E6 Play BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Play čirý (HISHa13)
STX pro Motorola Moto G8 Plus čirý (STXOB023), Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto G8 Plus čirý (HISHa144), Hishell TPU pro Motorola Moto G8 čirý (HISHa176), STX pro Motorola Moto E8 Play čirý (STXOB029), Eternico pro Motorola Moto G8 Plus čiré (AET-PCT0038Z), Hishell TPU pro Motorola Moto E7 Plus čirý (HISHa245), Hishell TPU pro Motorola Moto G9 Plus čirý (HISHa217), Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Plus růžový (HISHa119), Hishell TPU Shockproof pro Motorola Moto E6 Plus čirý (HISHa14), Screenshield MOTOROLA Moto G8 Plus XT2019 na displej (MOT-MG8PLXT2019-D), Eternico pro Motorola Moto G8 čiré (AET-PCT0041Z), Tempered Glass Protector Rámečkové pro Motorola Moto G8 Plus Černé (TGR-MG8P-BL), STX pro Oneplus 7 čirý (STXOB027), STX pro Oneplus 7T čirý (STXOB025), STX pro iPhone 11 Pro čirý (STXOB034), STX pro Honor 9X / Pro čirý (STXOB039), STX pro Huawei P20 Pro čirý (STXOB019), STX pro Xiaomi Redmi 7 čirý (STXOB009), STX pro iPhone XS MAX čirý (STXOB031), STX pro Samsung galaxy A10 čirý (STXOB002), STX pro Samsung Galaxy S8+ čirý (STXOB018), STX pro Xiaomi Redmi 6 čirý (STXOB014), iWill 2.5D Tempered Glass pro Motorola Moto G8 (DIS605-17), Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 růžový (HISHa118), STX pro Xiaomi Redmi Note 8T čirý (STXOB022), STX pro Xiaomi Redmi Note 8 čirý (STXOB011), Hishell TPU pro Motorola Moto G Pro čirý (HISHa246), STX pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro čirý (STXOB003), Hishell Premium Liquid Silicone pro Motorola Moto G8 Power Lite růžový (HISHa120), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Motorola Moto G8 Power Lite (AGD-PCT0019Z)