Stutzmann nathalie: contralto - cd (9029520955)

Produkt Stutzmann nathalie: contralto - cd (9029520955) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stutzmann nathalie: contralto - cd (9029520955) upraviť a produkt hľadať znova.

Stutzmann Nathalie: Contralto - CD (9029520955)

Stutzmann Nathalie: Contralto - CD (9029520955)
Detail

Hudební CD - Skoro se nechce věřit tomu, že je to už třicet let, co vyšla na labelu Erato kompletní nahrávky Händelovy opery „Amadigi di Gaula” s barokním orchestrem Les musiciens du Louvere pod vedením dirigenta Marca Minkowskiho a altistkou Nathalie Stutzmann v titulní roli. Skoro se nechce věřit tomu, že je to už třicet let, co vyšla na labelu Erato kompletní nahrávky Händelovy opery „Amadigi di Gaula” s barokním orchestrem Les musiciens du Louvere pod vedením dirigenta Marca Minkowskiho a altistkou Nathalie Stutzmann v titulní roli. Snad každému vnímavému posluchači muselo být už tehdy jasné, že jde o výjimečný hlas se zcela nezaměnitelnou barvou. Její alt má totiž natolik specifický, výrazně androgynní charakter, že svoji nositelku téměř předurčuje k interpretaci mužských rolí nebo velmi osobitých ženských postav. Při poslechu jejího nového alba, nazvaného jednoduše „Contralto”, můžeme s potěšením konstatovat, že oněch třicet let nezanechalo na jejím hlase... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stutzmann Nathalie: Contralto - CD (9029520955) , Stutzmann nathalie: contralto - cd (9029520955)

MiniPEDIE - Dobrý den, traktůrku! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Dobrý den, traktůrku! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Kampak jede malý traktůrek a co všechno má dnes na práci? Pojeďme s ním, možná bude potřebovat naši pomoc. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Dobrý den, traktůrku! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Tascam cd-rw901mkii (cd-rw901mkii)

MiniPEDIE - Dobrý den, koťátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Dobrý den, koťátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Malé koťátko má hodně práce. Musí si dát mlíčko, olízat tlapky a pohrát s klubíčkem vlny. A je pěkně unavené! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Dobrý den, koťátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Tascam cd-rw900mkii (cd-rw900mkii)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! OBLEČENÍ Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! OBLEČENÍ Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Co si oblékáme? Jaké doplňky nás chrání proti sluníčku? Co si na sebe vezmeme, když venku prší? A co když se chystáme do postýlky? Nauč se pojmenovat nové druhy oblečení. Dozvíš se, jak a kam se co nosí. Toto leporelo pro nejmenší děti je vhodné k rozvíjení jemné motoriky, neboť obsahuje různé pohybové prvky, které ještě více oživují pestré ilustrace.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! OBLEČENÍ Nathalie Choux - Nathalie Choux , Catiga cd-2610 (cd-2610)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! RODINA Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! RODINA Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Máš tak velkou rodinu, že už se ve všech těch babičkách, strýčcích, tetičkách, bratrancích a sestřenicích ani nevyznáš? A co takhle se to naučit pěkně od začátku! Poznej celou svou rodinu – začneme u tebe a tvých rodičů. Víš, jak se jmenují maminka a tatínek? Máš bratříčka nebo sestřičku? Od nejbližšího příbuzenstva až po rodiče prarodičů... Objevujeme svět, kam naše rodina rozhodně patří. Toto leporelo pro nejmenší pomůže dětem zorientovat se v příbuzenských vztazích. Navíc bude díky množství pohyblivých prvků rozvíjet jeho jemnou motoriku. Pestré ilustrace působí rozpohybováním posuvných prvků jako živé.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! RODINA Nathalie Choux - Nathalie Choux , Tascam cd-200sb (cd-200sb)

MiniPEDIE - Objevujeme svět! MIMINKO Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Objevujeme svět! MIMINKO Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Co potřebuje miminko? Lahvičku, plenku, vaničku... A co dál? Ideální knížka pro malé děti, kterým v rodině přibyla malá sestřička či bráška. Víš, s čím si miminka rády hrají a kde spinkají? Dozvíš se to v tomto leporelu s pestrými ilustracemi. A kdoví možná pak budeš moct pomáhat mamince a tatínkovi v péči o miminko. Toto leporelo pro nejmenší děti je vhodný doplněk k rozvíjení jemné motoriky, neboť obsahuje spoustu rozličných pohyblivých částí.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Objevujeme svět! MIMINKO Nathalie Choux - Nathalie Choux , Catiga cd-2776 (cd-2776)

MiniPEDIE – Dobrý den, tučňáčku! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Dobrý den, tučňáčku! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Koukejte, co dovedu – sám se koužu po ledu! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Dobrý den, tučňáčku! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Catiga cd-8133 (cd-8133)

MiniPEDIE – Dobrý den, autíčko! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Dobrý den, autíčko! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Autíčko má velký den – vyjede si s lidmi ven. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Dobrý den, autíčko! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Catiga cd-1182 (cd-1182)

MiniPEDIE - Dobrý den, letadélko! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Dobrý den, letadélko! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Letuška je na palubě, pasažéři taky, letadélko už se těší – vzlétne mezi mraky. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Dobrý den, letadélko! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Rolling stones: tattoo you (cd box) (4x cd) - cd (3835531)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! ZOO Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! ZOO Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Znáš zvířátka ze zoo? Víš, jak vypadá slon, žirafa nebo třeba koala? Podívej se, jak ve vodě dovádějí tučňáci! A pyšný páv, jak ten roztahuje ocasní peří! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! ZOO Nathalie Choux - Nathalie Choux , A-ha: original album series cd (5x cd) - cd (8122797694)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Jídlo Choux, Nathalie - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Jídlo Choux, Nathalie - Nathalie Choux
Detail

Jak vypadá jablíčko, když se rozkrojí? Co bude dnes k obědu? A co se maže na chleba k snídani? Je zdravější hrášek, nebo hranolky? Které ovoce je oranžové? Rozdělí se mlsná holčička o bonbony? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi na všechny tyto otázky o jídle. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání jídel a pokrmů procvičit i jemnou motoriku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Jídlo Choux, Nathalie - Nathalie Choux , Kraftwerk: remixes (2x cd) - cd (9029650477)

MiniPEDIE - Dobrou noc, kuřátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Dobrou noc, kuřátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Kdo se to klube z vajíčka? Maminka slepička už to dobře ví – jsou to její malá kuřátka! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned budou vaši malí objevitelé znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Dobrou noc, kuřátko! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Erasure: erasure (2x cd) - cd (4050538843231)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hračky Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hračky Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Co to jezdí po dráze? S čím si děti házejí? Co použiješ na vybarvování? Jaký zvuk vydává tento bubínek? Pojmenuj všechny hračky, které můžeš mít v pokoji, a objevuj svět kolem sebe. Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hračky Nathalie Choux - Nathalie Choux , Yes: quest (2x cd) - cd (0194398788326)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hudba Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hudba Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Kytara, housle, flétna. Jaké znáš hudební nástroje? Umíš je pojmenovat? Poznávej a uč se z obrázků. Knížka je vhodná pro nejmenší děti, které si díky ní procvičí jemnou mototriku – obsahuje totiž velké množství nejrůznějších pohyblivých částí a okének, které obrázky oživují.Knížka s prvky Montessori.České vydání publikace nakladatelství Nathan. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Hudba Nathalie Choux - Nathalie Choux , Whitesnake: unzipped (2x cd) - cd (0349785678)

MiniPEDIE – Dobrý den, medvídě! Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Dobrý den, medvídě! Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Ráno vylézt z brlohu, zalepit si pusu medem a chytit chutnou rybu. Takový je medvídkův den. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi.Knížka s prvky Montessori.České vydání publikace nakladatelství Nathan. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Dobrý den, medvídě! Nathalie Choux - Nathalie Choux , Motorhead: bomber (2x cd) - cd (0251785542)

MiniPEDIE - Objevujeme svět! Hasiči Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Objevujeme svět! Hasiči Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Hasič hasí velké požáry. Jaké nosí oblečení a v jakém autě jezdí? Co všechno potřebuje, aby uhasil oheň? Knížka plná pestrých ilustrací je vhodná pro nejmenší děti, které si díky ní procvičí jemnou mototriku – obsahuje totiž velké množství nejrůznějších pohyblivých částí a okének, které obrázky oživují.Knížka s prvky Montessori.České vydání publikace nakladatelství Nathan. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Objevujeme svět! Hasiči Nathalie Choux - Nathalie Choux , Soundtrack: interstellar (2x cd) - cd (0194397964721)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Doma Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Doma Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Co všechno máme doma? Na co se díváme v obývacím pokoji? V čem si v kuchyni uvaříme? Kde máme srovnané oblečení? Kam se půjdeme před spaním vykoupat? Nauč se pojmenovat všechny části domu, nábytek a výbavu, která se může nacházet doma. Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Doma Nathalie Choux - Nathalie Choux , Pain: ksicht - cd (dots-cd-001)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Protiklady Choux, Nathalie - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Protiklady Choux, Nathalie - Nathalie Choux
Detail

Je myška velká a žirafa malá? Nebo je to přesně naopak? Co je nahoře a co dole? Která žížala je dlouhá? Která krátká? Spí pejsek právě teď uvnitř boudy, nebo běhá venku? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání protikladů procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Protiklady Choux, Nathalie - Nathalie Choux , P.o.d.: satellite (2x cd) - cd (0349784313)

MiniPEDIE - Objevujeme svět! Fotbal Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE - Objevujeme svět! Fotbal Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

S čím se hraje fotbal? Co má během utkání na starost rozhodčí? Co to znamená, když fotbalista dělá "hlavičky"? A jak se nakonec rozhodne o vítězi? Pojmenuje vše, co můžeš vidět na fotbalovém zápase, a objevuj svět kolem sebe. Knížka pro ty nejmenší fotbalové fanoušky! Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE - Objevujeme svět! Fotbal Nathalie Choux - Nathalie Choux , Beatles: revolver (2x cd) - cd (4538277)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Na horách Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Na horách Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Nauč se poznávat, jaký je život na horách. Jaká zvířátka tam můžeš potkat, co tam roste a jak se tam lidem žije v zimě? Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu zábavnou formou seznamují děti s životem na horách. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjejí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Na horách Nathalie Choux - Nathalie Choux , Kreator: endorama (2x cd) - cd (0884860388429)

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Zvířata Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Zvířata Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Některá zvířátka mám doma, jiná můžu pozorovat venku. A ta divoká znám jen ze zoologické zahrady nebo z obrázkové knížky, jako je tato! Nestačí však zvířátka poznat, je třeba je umět také správně pojmenovat. Jaký je rozdíl mezi liškou a vlkem? Ke které mamince patří telátko a ke které selátko? Kam se zatoulalo medvídě? Prohlížejte si s dítětem jednoduché obrázky ve stylu MiniPEDIE a pomocí otočného kolečka spolu hledejte správné zvíře. Knížka pro nejmenší rozvíjí slovní zásobu a jemnou motoriku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Zvířata Nathalie Choux - Nathalie Choux , Thunder: dopamine (2x cd) - cd (4050538764338)

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Oblečení Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Oblečení Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Co si oblékáme? Jaké doplňky nás chrání proti sluníčku? Co si na sebe vezmeme, když venku prší? A co když se chystáme do postýlky? Nauč se pojmenovat nové druhy oblečení. Dozvíš se, jak a kam se co nosí. Toto leporelo pro nejmenší děti je vhodné k rozvíjení jemné motoriky, neboť obsahuje různé pohybové prvky, které ještě více oživují pestré ilustrace.Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Oblečení Nathalie Choux - Nathalie Choux , U.d.o.: legacy (2x cd) - cd (0884860473125)

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Před spaním Choux, Nathalie - Nathalie Choux

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Před spaním Choux, Nathalie - Nathalie Choux
Detail

Objevovat, co všechno lze vidět v dětském pokojíčku před spaním, je s tímto leporelem tak zábavné! Co si před spaním přečteme? A co ti dá maminka na dobrou noc? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE – Objevujeme svět! Před spaním Choux, Nathalie - Nathalie Choux , R.kelly: essential (2x cd) - cd (0888750258922)

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky Nathalie Choux - Nathalie Choux

MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky Nathalie Choux - Nathalie Choux
Detail

Tahle auta znám, ta nám jezdí pod okny! Ale kde jezdí tramvaj a metro? Koho vozí dálkový autobus a co se míchá v té velké hlučné cisterně na stavbě? Pro všechny malé milovníky rychlých kol je tato knížka jako dělaná. Nestačí však dopravní prostředky obdivovat, je třeba je také umět správně pojmenovat. Jaký je rozdíl mezi raketou a letadlem? Víš, co je lanovka nebo šlapadlo? Prohlížejte si s dítětem jednoduché obrázky ve stylu MiniPEDIE a pomocí otočného kolečka spolu hledejte správné vozidlo. Knížka pro nejmenší rozvíjí slovní zásobu a jemnou motoriku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako MiniPEDIE Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky Nathalie Choux - Nathalie Choux , Therapy?: nurse (2x cd) - cd (3544218)

Drobeček - Nathalie Jomardová

Drobeček - Nathalie Jomardová
Detail

"Tahle kniha by neměla chybět na žádné toaletě, na které se může unavená matka zamknout a získat tak pár minut sama pro sebe.Varování č. 1: Nečtěte v přeplněné tramvaji, mohli byste poprskat spolucestující! Varování č. 2: Nedoporučujeme těhotným, mohly by přijít o iluze!" Rozhodla jste se být dobrou matkou, a tak čtete všechny knihy a sledujete ty nejmódnější blogy, které radí, jak dělat vše "správně". A pak přijde porod a každodenní realita. A vy zjišťujete, že vaše nejúžasnější miminko se ani zdaleka nechová tak, jak jste si vysnila, a všechny ty chytré rady vám jsou naprosto k ničemu. Varování č. 1: Nečtěte v přeplněné tramvaji, mohli byste poprskat spolucestující! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Drobeček - Nathalie Jomardová , Garbage: anthology (2x cd) - cd (4050538819182)

Drobeček - Jomardová Nathalie

Drobeček - Jomardová Nathalie
Detail

Deník nepřipravené matky. Na těhotenském testu se objevila druhá čárka a vy záříte štěstím. Těšíte se na tu krásnou dobu, kdy budete nosit pod srdcem plod vaší lásky. A ještě víc se těšíte, až se to malé narodí, budete ho milovat, zbožňovat, bude to to nejkrásnější, nejchytřejší a nejmilejší dítě pod sluncem a vy budete ta nejšťastnější žena. Rozhodla jste se být dobrou matkou, a tak čtete všechny knihy a sledujete ty nejmódnější blogy, které radí, jak dělat vše „správně“. A pak přijde porod a každodenní realita. A vy zjišťujete, že vaše nejúžasnější miminko se ani zdaleka nechová tak, jak jste si vysnila, a všechny ty chytré rady vám jsou naprosto k ničemu. Pomalu necháváte stranou všechny teze studovaných psychologů, postupně opouštíte svá přesvědčení, která jste si vysnila v těhotenství, a padáte na tvrdou zem. Váš život se smršťuje a vy máte jen jednu touhu – přežít. Nathalie Jomardová je nejen talentovaná ilustrátorka, ale také matka, která se umí na výchovu podívat s nadhledem a s notnou dávkou humoru. Její kniha by neměla chybět na žádné toaletě, na které se může unavená matka zamknout a získat tak pár minut sama pro sebe. Varování č. 1: Nečtěte v přeplněné tramvaji, mohli byste poprskat spolucestující! Varování č. 2: Nedoporučujeme těhotným, mohly by přijít o iluze! (patro.cz)

Podobné produkty ako Drobeček - Jomardová Nathalie , Pretenders: pretenders (3x cd) - cd (9029669187)

Vilac Kytara Nathalie Lété

Vilac Kytara Nathalie Lété
Detail

Hudební hračka v podobě dřevěné akustické kytary, nabízí dětem seznámení s tímto malým strunným nástrojem. Mohou si vyzkoušet svoje první rytmy hrou na 6 nylonových strun, a to prstíky nebo pomocí trsátka. Neslouží jako hudební nástroj s profesionálním zvukem, jde o hračku. Kytara je obohacena ilustracemi Nathalie Lété. Značka Vilac reprezentuje francouzskou společnost, která vyrábí dřevěné hračky od roku 1911. Dnes patří tyto produkty mezi klasické a nadčasové, oslovující děti již několika generací. Mají specifický starodávný styl obohacený moderními barvami a vzory. Společnost pod záštitou francouzské agentury Ademe, dbá při výrobě na úsporu energií a neznečišťování půdy, vody a vzduchu. Přednosti: ekologická výroba šetřící životní prostředí uzpůsobena držení v dětských ručičkách hračka vyrobena z masivního dřeva rozvíjí představivost Obsah balení: kytara se 6 nataženými strunami trsátko, 1 náhradní struna Vyberte dětem hračku francouzské značky Vilac! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry balení: 52 x 18 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Vilac Kytara Nathalie Lété , Bts: proof (3x cd) - cd (4875110)

Relaxační desetiminutovky - Peretti Nathalie

Relaxační desetiminutovky - Peretti Nathalie
Detail

Když jsou děti příliš živé, nesoustředěné či „příliš nervózní“, často se přičítá vliv vnějším okolnostem: školnímu či sociálnímu prostředí či dokonce rodinnému rytmu. Autorka ukazuje, že při vhodném vedení mohou děti najít vnitřní klid a rovnováhu, uchovat si pocit vlastní hodnoty a adekvátně reagovat i za méně příznivých okolností. Relaxační techniky a cvičení postupně učí dítě při využití představivosti rozpoznávat stavy svého těla a mysli, nacházet řešení a využívat své zdroje. Kniha je určená všem, kdo chtějí dětem pomoci, aby se cítily dobře: rodičům, učitelkám v mateřských školách, lektorům v mateřských centrech, dětským terapeutům, lékařům, odborníkům v oblasti práce s dětmi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Relaxační desetiminutovky - Peretti Nathalie , Lucie: live (2x cd) - cd (3746172)

Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie

Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie
Detail

Tuto monografii světoznámého autora sepsala jeho praneteř. Je detailní a objevná. Obsahuje 160 dokumentů a fotografií, množství kreseb, ukázek z dopisů a zásadních vzpomínek Exupéryho přátel. (patro.cz)

Podobné produkty ako Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie , Santana: essential (2x cd) - cd (0888837724524)

Dobrou noc, pando! - Nathalie Choux

Dobrou noc, pando! - Nathalie Choux
Detail

Kam zmizela pandička? Však maminka dobře ví - schovala se do křoví! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dobrou noc, pando! - Nathalie Choux , Supergrass: supergrass (2x cd) - cd (4050538813968)

Mravček na ceste - Nathalie Choux

Mravček na ceste - Nathalie Choux
Detail

Mravček vystrčil tykadlá z mraveniska a už beží objavovať a preskúmavať okolie. Všetky mravce usilovne pracujú a náš mravček pomáha ostatným nájsť správnu cestu a doniesť do mraveniska zaujímavé poklady. Objavovať svet s týmto leporelom pre najmenšie deti od jedného roka je také zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvkami precvičia aj jemnú motoriku. Stačí len vložiť prštek do správneho otvoru, zľahka vysunúť, zatiahnuť alebo otočiť a hneď bude váš malý objaviteľ poznať odpovede.Knižka s prvkami Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mravček na ceste - Nathalie Choux

Objevujeme svět! Narozeniny - Nathalie Choux

Objevujeme svět! Narozeniny - Nathalie Choux
Detail

Objevovat, co všechno lze vidět na narozeninové oslavě, je s tímto leporelem tak zábavné! Co barevného si nafoukneme? Co zapálíme oslavenci na dortu? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Narozeniny - Nathalie Choux

Drobeček - Nathalie Jomard - e-kniha

Drobeček - Nathalie Jomard - e-kniha
Detail

eBook:,Na těhotenském testu se objevila druhá čárka a vy záříte štěstím. Těšíte se na tu krásnou dobu, kdy budete nosit pod srdcem plod vaší lásky. A ještě víc se těšíte, až se to malé narodí, budete ho milovat, zbožňovat, bude to to nejkrásnější, nejchytřejší a nejmilejší dítě pod sluncem a vy budete ta nejšťastnější žena. Rozhodla jste se být dobrou matkou, a tak čtete všechny knihy a sledujete ty nejmódnější blogy, které radí, jak dělat vše „správně“. A pak přijde porod a každodenní realita. A vy zjišťujete, že vaše nejúžasnější miminko se ani zdaleka nechová tak, jak jste si vysnila, a všechny ty chytré rady vám jsou naprosto k ničemu. Pomalu necháváte stranou všechny teze studovaných psychologů, postupně opouštíte svá přesvědčení, která jste si vysnila v těhotenství, a padáte na tvrdou zem. Váš život se smršťuje a vy máte jen jednu touhu – přežít. Nathalie Jomardová je nejen talentovaná ilustrátorka, ale také matka, která se umí na výchovu podívat s nadhledem a s notnou dávkou humoru. Její kniha by neměla chybět na žádné toaletě, na které se může unavená matka zamknout a získat tak pár minut sama pro sebe. Varování č. 1: Nečtěte v přeplněné tramvaji, mohli byste poprskat spolucestující! Varování č. 2: Nedoporučujeme těhotným, mohly by přijít o iluze! *** Nathalie Jomardová je francouzská ilustrátorka, která nejenže ilustruje knihy jiných autorů (např. francouzské vydání Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše), ale „píše“ také své vlastní knihy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Drobeček - Nathalie Jomard - e-kniha

Dobrý den, včelko! - Choux Nathalie

Dobrý den, včelko! - Choux Nathalie
Detail

Copak dělá malá včelka, co všechno má dnes na práci? Poleťme s ní, možná bude potřebovat naši pomoc a něco nás naučí. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dobrý den, včelko! - Choux Nathalie

Dobrý den, medvídě! - Choux Nathalie

Dobrý den, medvídě! - Choux Nathalie
Detail

Ráno vylézt z brlohu, zalepit si pusu medem a chytit chutnou rybu. Takový je medvídkův den. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dobrý den, medvídě! - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Ovoce - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Ovoce - Choux Nathalie
Detail

Nauč se poznávat jednotlivé druhy ovoce. Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu zábavnou formou seznamuje děti s ovocem a barvami. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjejí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Ovoce - Choux Nathalie

Dobrý den, ptáčátko! - Choux Nathalie

Dobrý den, ptáčátko! - Choux Nathalie
Detail

V hnízdě se ukrývají malá ptáčátka. Ale kdepak mají maminku? Už letí a nese něco k snědku. Ptáčátka se musí naučit létat. Pomůžeš jim? Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dobrý den, ptáčátko! - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Les - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Les - Choux Nathalie
Detail

Jak vypadá jelen se statným parožím? Co to tu voní pod listím? Nejsou to houby? Víš, jak se říká mláďatům divočáka? Který noční pták sídlí v dutině stromu? Objevuj les a všechna zvířátka, která v něm bydlí. Toto leporelo pro nejmenší je díky nejrůznějším posuvným prvkům vhodné pro rozvoj jemné motoriky dítěte. Při prohlížení pestrých ilustrací se dítě seznámí s lesními zvířaty a rostlinami. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Les - Choux Nathalie

Objavujeme svet! Les - Choux Nathalie

Objavujeme svet! Les - Choux Nathalie
Detail

Ako vyzerá jeleň so statným parožím? Čo to tu vonia pod lístím? Nie sú to huby? Vieš, ako sa hovorí mláďatám diviaka? Ktorý nočný vták sídli v dutine stromu? Objavuj les a všetky zvieratká, ktoré v ňom bývajú. Toto leporelo pre najmenších je vďaka najrôznejším posuvným prvkom vhodné pre rozvoj jemnej motoriky dieťaťa. Pri prezeraní pestrých ilustrácií sa dieťa zoznámi s lesnými zvieratami a rastlinami. Knižka s prvkami Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objavujeme svet! Les - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Jídlo - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Jídlo - Choux Nathalie
Detail

Jak vypadá jablíčko, když se rozkrojí? Co bude dnes k obědu? A co se maže na chleba k snídani? Je zdravější hrášek, nebo hranolky? Které ovoce je oranžové? Rozdělí se mlsná holčička o bonbony? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi na všechny tyto otázky o jídle. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání zvířátek a věcí z farmy procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Jídlo - Choux Nathalie

Dobrý den, traktůrku! - Choux Nathalie

Dobrý den, traktůrku! - Choux Nathalie
Detail

Kampak jede malý traktůrek a co všechno má dnes na práci? Pojeďme s ním, možná bude potřebovat naši pomoc. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dobrý den, traktůrku! - Choux Nathalie

Dobrou noc, pando! - Choux Nathalie

Dobrou noc, pando! - Choux Nathalie
Detail

Kam zmizela pandička? Však maminka dobře ví – schovala se do křoví! Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dobrou noc, pando! - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Školička - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Školička - Choux Nathalie
Detail

Chodíš do školky? A s kým si tam hraješ? Nebylo by fajn mít paní učitelku a kamarády ze školky i doma v knížce? Jaké jsou ve školce tvé nejoblíbenější hračky a co tam míváte k obědu? Chodíš domů "po o", nebo "po spa"? Vyjmenuj vše, co máš na školce nejraději! Namaluj pěkný obrázek pastelkami. V tomto leporelu s pevnými stránkami a všelijakými pohyblivými prvky si děti procvičí jemnou motoriku. Prostřednictvím pestrých ilustrací se seznámí s pravidly chování ve školce. Ať už do školky chodí, nebo se tam teprve chystají, tato knížka je bude bavit! Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Školička - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Barvy - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Barvy - Choux Nathalie
Detail

Objevovat svět barev s tímto leporelem je tak zábavné! Jak se jmenuje toto červené ovoce? Co je to za obrovské modré zvíře? Copak žlutého to svítí na obloze? Jak se jmenuje toto zelené zvířátko? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a učení základních barev procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Barvy - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Farma - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Farma - Choux Nathalie
Detail

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání zvířátek a věcí z farmy procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Farma - Choux Nathalie

Objevujeme svět! ZOO - Choux Nathalie

Objevujeme svět! ZOO - Choux Nathalie
Detail

Znáš zvířátka ze zoo? Víš, jak vypadá slon, žirafa nebo třeba koala? Podívej se, jak ve vodě dovádějí tučňáci! A pyšný páv, jak ten roztahuje ocasní peří! Objevuj svět zoologické zahrady. Toto leporelo pro nejmenší rozvíjí díky posuvným prvkům jemnou motoriku dětí. Při prohlížení pestrých ilustrací se děti též naučí názvy zvířat ze všech koutů světa. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! ZOO - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Mláďátka - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Mláďátka - Choux Nathalie
Detail

Objevovat svět zvířátek a jejich mláďátek je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo si hraje u maminky kočky? Kdo se vylíhne z vajíček maminky slepice? Kdo se skrývá v teple klokaní kapsy? Kdo se prochází s tatínkem tučňákem? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Mláďátka - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Louka - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Louka - Choux Nathalie
Detail

Objevovat, co všechno lze vidět na louce, je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo žije v úlu? Kdo tká pavučinu? Kdo má rád lískové oříšky? Kdo má bodliny? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Louka - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Doma - Choux Nathalie

Objevujeme svět! Doma - Choux Nathalie
Detail

Co všechno máme doma? Na co se díváme v obývacím pokoji? V čem si v kuchyni uvaříme? Kde máme srovnané oblečení? Kam se půjdeme před spaním vykoupat? Nauč se pojmenovat všechny části domu, nábytek a výbavu, která se může nacházet doma. Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Podobné produkty ako Objevujeme svět! Doma - Choux Nathalie

Objavujeme svet! Les - Nathalie Choux

Objavujeme svet! Les - Nathalie Choux
Detail

Ako vyzerá jeleň so statným parožím? Čo to tu vonia pod lístím? Nie sú to huby? Vieš, ako sa hovorí mláďatám diviaka? Ktorý nočný vták sídli v dutine stromu? Objavuj les a všetky zvieratká, ktoré v ňom bývajú. Toto leporelo pre najmenších je vďaka najrôznejším posuvným prvkom vhodné pre rozvoj jemnej motoriky dieťaťa. Pri prezeraní pestrých ilustrácií sa dieťa zoznámi s lesnými zvieratami a rastlinami.Knižka s prvkami Montessori.Slovenské vydanie publikácie vydavateľstva Nathan. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Objavujeme svet! Les - Nathalie Choux
Stutzmann Nathalie: Contralto - CD (9029520955), Tascam CD-RW901MKII (CD-RW901MKII), Tascam CD-RW900MKII (CD-RW900MKII), CATIGA CD-2610 (CD-2610), Tascam CD-200SB (CD-200SB), CATIGA CD-2776 (CD-2776), CATIGA CD-8133 (CD-8133), CATIGA CD-1182 (CD-1182), Rolling Stones: Tattoo You (CD Box) (4x CD) - CD (3835531), A-ha: Original Album Series CD (5x CD) - CD (8122797694), Kraftwerk: Remixes (2x CD) - CD (9029650477), Erasure: Erasure (2x CD) - CD (4050538843231), Yes: Quest (2x CD) - CD (0194398788326), Whitesnake: Unzipped (2x CD) - CD (0349785678), Motorhead: Bomber (2x CD) - CD (0251785542), Soundtrack: Interstellar (2x CD) - CD (0194397964721), Pain: Ksicht - CD (DOTS-CD-001), P.O.D.: Satellite (2x CD) - CD (0349784313), Beatles: Revolver (2x CD) - CD (4538277), Kreator: Endorama (2x CD) - CD (0884860388429), Thunder: Dopamine (2x CD) - CD (4050538764338), U.D.O.: Legacy (2x CD) - CD (0884860473125), R.Kelly: Essential (2x CD) - CD (0888750258922), Therapy?: Nurse (2x CD) - CD (3544218), Garbage: Anthology (2x CD) - CD (4050538819182), Pretenders: Pretenders (3x CD) - CD (9029669187), BTS: Proof (3x CD) - CD (4875110), Lucie: Live (2x CD) - CD (3746172), Santana: Essential (2x CD) - CD (0888837724524), Supergrass: Supergrass (2x CD) - CD (4050538813968)