Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 w černé e27 (281439)

Produkt Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 w černé e27 (281439) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 w černé e27 (281439) upraviť a produkt hľadať znova.

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 (281439)

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 (281439)
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 100 cm, šířka 28 cm, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE nešlápnete vedle. Pro správnou funkčnost světla jej zapojte do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá barva. Ptáte-li se na jeho rozměry, tak ty dosahují 100 × 28 × 60 cm. Podstatné přednosti stropního světla Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Černá barva svítidla Možnost napájení: do sítě Rozměry stropního světla SHUMEE dosahují 100 × 28 × 60cm Do svítidla pasuje žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 (281439) , Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 w černé e27 (281439)

Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami 2 W černé E27

Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami 2 W černé E27
Detail

Nástěnná lampa - s žárovkou E27, výška 7 cm, šířka 9 cm, materiál: kov Podtrhněte industriální styl vašeho interiéru s nástěnným světlem se žhavicími žárovkami. Jedná se o elegantní a nadčasové osvětlení, které díky svému jednoduchému designu a černé barvě dokonale zapadne do vaší chodby, pracovny či kanceláře. Nástěnná lampa disponuje paticemi E27, do kterých můžete umístit žárovky různých barev a dotvořit tak jedinečnou atmosféru daného prostředí. Součástí balení jsou dvě žárovky vydávající světlo v teplé bílé barvě. Nástěnné světlo s 2W žhavicími žárovkami nainstalujete poměrně snadno. Všechny potřebné součástky jsou součástí balení. Klíčové vlastnosti nástěnného světla se žhavicími žárovkami - černéModerní osvětlení v industriálním styluNástěnné světlo se žhavicími žárovkami vydává teplé bílé světloSe dvěma paticemi E27V elegantním a nadčasovém designu Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami je v černé barvě Typ patice:E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami 2 W černé E27

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27
Detail

Stropní světlo - s žárovkou E27, teplé světlo, výška 100 cm, šířka 28 cm, materiál kov, Plánujete zútulnit svoji domácnost moderním světlem? Se stropním světlem SHUMEE nešlápnete vedle. Jeho jednoduchý moderní styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby vám světlo mohlo hezky svítit, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte na to, že potřebuje příkon 2 W. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Jsou-li pro vás důležité jeho rozměry, tak ty jsou 100 × 28 × 60 cm. Při jeho výrobě byl použit kvalitní materiál, kterým je kov. Světlo vytváří žárovka, která je součástí balení. Rozhodující vlastnosti stropního světla Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27 , Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami 2 w černé e27

Bodová světla 2 ks se žhavicími žárovkami 2 W černá E27

Bodová světla 2 ks se žhavicími žárovkami 2 W černá E27
Detail

Bodové osvětlení - patice E27, Bodová světla nabízejí moderní trend, který patří mezi čím dál víc oblíbené. Jejich světlo umístíte do míst, která chcete více zvýraznit. Pokud plánujete prosvětlení tmavých koutů v místnostech, mohlo by vás zajímat bodové osvětlení SHUMEE. Bodové osvětlení SHUMEE je vyráběno z velmi kvalitního materiálu, kterým je kov. Určitě potřebuje znát rozměry bodového osvětlení, které jsou 22 × 13 × 8 cm. Pokud jde o napájení bodového osvětlení, to je do sítě. Podstatné vlastnosti produktu Bodová světla 2 ks se žhavicími žárovkami 2 W černá E27 Bodové osvětlení SHUMEE vám rozjasní domácnost Při jeho výrobě se používá materiál, kterým je kov Celkem upotřebíte 2 žárovky V balení naleznete i žárovky Rozměry má 22 × 13 × 8 cm Typ světla: bodové (alza.cz)

Podobné produkty ako Bodová světla 2 ks se žhavicími žárovkami 2 W černá E27

Stropní světlo černé E27 (281440)

Stropní světlo černé E27 (281440)
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 100 cm, šířka 28 cm, Rádi byste vybavili svou domácnost novým osvětlením? Se stropním světlem SHUMEE zapůsobíte na každou návštěvu. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá barva. Zajímají-li vás jeho rozměry, tak ty dosahují 100 × 28 × 60 cm. Rozhodující parametry stropního světla Stropní světlo černé E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití Černá barva svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Rozměry stropního světla SHUMEE činí 100 × 28 × 60cm Do svítidla je vhodná žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo černé E27 (281440)

Stropní světlo se 2 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 8 W

Stropní světlo se 2 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 8 W
Detail

Stropní světlo - LED, materiál kov, Sháníte osvětlení do vašeho domu či bytu? Se stropním světlem SHUMEE určitě každého příjemně překvapíte. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby vám světlo mohlo hezky svítit, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak očekávejte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Světlo se řadí do energetické třídy F. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Při jeho výrobě byl použit kvalitní materiál, kterým je kov. Zdrojem světla jsou integrované LED diody, díky kterým nebudete potřebovat již žádné další žárovky. Zásadní přednosti stropního světla Stropní světlo se 2 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 8 W Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Světlo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 2 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 8 W

Industriální závěsné svítidlo 42 cm černé E27

Industriální závěsné svítidlo 42 cm černé E27
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, výška 144 cm, šířka 42 cm, materiál dřevo a kov, Máte v plánu pořídit do domácnosti nové osvětlení? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Jeho jednoduchý moderní, rustikální a industriální styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li se seznámit s technickými specifikacemi, tak vězte, že potřebuje příkon 25 W. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá barva. Jsou-li pro vás důležité jeho rozměry, tak ty jsou 144 × 42 × 31 cm. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, kterým je dřevo a kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je nutné si jej tedy pořídit. Zásadní funkce stropního světla Industriální závěsné svítidlo 42 cm černé E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je dřevo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Industriální závěsné svítidlo 42 cm černé E27

Industriální závěsné svítidlo 32 cm černé E27

Industriální závěsné svítidlo 32 cm černé E27
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 25 W, výška 130 cm, šířka 32 cm, materiál dřevo a kov, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE nešlápnete vedle. Jeho jednoduchý moderní a industriální styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Zajímají-li vás technické specifikace, tak se připravte na to, že potřebuje příkon 25 W. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá barva. Ptáte-li se na jeho rozměry, tak ty činí 130 × 32 × 28 cm. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, jímž je dřevo a kov. Výrobek není opatřen zdrojem světla, je nutné si jej tedy pořídit. Rozhodující parametry stropního světla Industriální závěsné svítidlo 32 cm černé E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je dřevo a kov... (alza.cz)

Podobné produkty ako Industriální závěsné svítidlo 32 cm černé E27 , Stropní svítidlo se 6 žárovkami g9 240 w

Jago 74749 Stropní světlo se stínidlem, 60 W, 220 - 240 V

Jago 74749 Stropní světlo se stínidlem, 60 W, 220 - 240 V
Detail

Průmyslová stropní svítidla se v poslední době stala trendem v soukromých domácnostech. Tyto stropní lampy však lze použít také pro komerční zařízení. Naše stropní svítidlo je podobné tvarem závěsným svítidlům, ale je vhodné zejména pro nízké stropy, protože nemá kabel. Díky své černé a zlaté barevné kombinaci je vhodné pro mnoho typů interiérového designu. Technické údaje: výška: 18,5 cm průměr: 31 cm hmotnost: 0,7 kg třída energetické účinnosti: A ++ až E žárovka: 1 x E27, je vyžadováno max. 60 W (není součástí) napájení: 220-240 V napětí: 50 Hz stupeň krytí: IP20 třída ochrany: třída Ⅱ materiál: železo barva: černá/zlatá Obsah balení: 1 x stropní svítidlo vč. upevňovacího materiálu (dilego.cz)

Podobné produkty ako Jago 74749 Stropní světlo se stínidlem, 60 W, 220 - 240 V , Stropní svítidlo se 3 led žárovkami g9 120 w

Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W

Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W
Detail

Stropní světlo - LED, materiál kov, Chtěli byste si pořídit světlo, které vytvoří příjemnou atmosféru? Se stropním světlem SHUMEE určitě neuděláte chybu. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Světlu byla přidělena energetická třída F. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, jímž je kov. Zdrojem světla jsou integrované LED diody, díky kterým nebudete potřebovat již žádné další žárovky. Základní přednosti stropního světla Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W

Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné

Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého příjemně překvapíte. Jeho jednoduchý retro styl navíc nenuceně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Zajímají-li vás technické specifikace, tak vězte, že vstupní napětí se musí rovnat 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, jímž je kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je nutné si jej tedy pořídit. Budete potřebovat celkem 2 žárovky. Zajímavé vlastnosti stropního světla Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení stropního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné , Stropní svítidlo černé 3 × žárovky e27

Stropní světlo – 2 Catkin

Stropní světlo – 2 Catkin
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E14> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo – 2 Catkin , Apt závěsné stropní svítidlo retro loft e27 černé (33638)

Stropní svítidla 2 ks černá kulatá E27

Stropní svítidla 2 ks černá kulatá E27
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 36 cm, Máte v plánu pořídit do domácnosti nové osvětlení? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého příjemně překvapíte. Aby vám světlo mohlo hezky svítit, potřebuje přístup k elektrické síti. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá barva. Rozhodující funkce stropního světla Stropní svítidla 2 ks černá kulatá E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Černá barva stropního svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Do svítidla pasuje žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidla 2 ks černá kulatá E27 , Stropní svítidlo s diamantovým designem černé 3 × žárovky e27

Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire – zlaté

Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire – zlaté
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Modo Wire - zlaté: Ladíte svůj interiér pomocí doplňků ve zlatém provedení? Stropní světlo Modo Wire je designovým kouskem, který dodá každému pokoji příjemnou atmosféru. Závěsné svítidlo má nastavitelnou výšku. K dispozici je také podobné světlo v jiném tvaru. Stínidlo je vyrobeno z lakované oceli a nastavitelný kabel je potažen černým plastem. Světlo působí uměleckým dojmem a velmi pěkně doplňuje zejména moderně laděné interiéry. Pořiďte si elegantní doplněk, který prozáří váš domov! (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire – zlaté

Stropní svítidlo pro 2 žárovky E27, černo-zlatá

Stropní svítidlo pro 2 žárovky E27, černo-zlatá
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 2,5 cm, Máte v plánu modernizaci světel v domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE zapůsobíte na každou návštěvu. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a zlatá barva. Zajímavé parametry stropního světla Stropní svítidlo pro 2 žárovky E27, černo-zlatá Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití Černá a zlatá barva svítidla Možnost napájení: do sítě Do svítidla pasuje žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo pro 2 žárovky E27, černo-zlatá , Aci zadní světlo 215x100 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, p (9907530)

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová E27

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová E27
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E27 (není součástí), výška 17,5 cm, šířka 35 cm, materiál kov, Máte v plánu modernizaci světel v domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE rozhodně neuděláte chybu. Jeho jednoduchý moderní a industriální styl navíc nenuceně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a zlatá barva. Jsou-li pro vás důležité jeho rozměry, tak ty dosahují 17,5 × 35 × 35 cm. Při jeho výrobě došlo k použití kvalitního materiálu, jímž je kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Významné přednosti stropního světla Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho výrobě byl použit materiál, jímž je kov Černá a zlatá barva svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Rozměry stropního světla SHUMEE činí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová E27 , Aci zadní světlo 215x100 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, l (9907529)

4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm

4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm
Detail

Bodové osvětlení - patice E27, 230 V, Bodová světla jsou moderním trendem, jehož obliba vzrůstá. Pokud chcete nějakou oblast zvýraznit, soustředíte tam jejich světlo. Pokud promýšlíte o prosvětlení tmavých koutů v místnosti, mohli byste se zamyslet nad bodovým osvětlením SHUMEE. Retro bodové osvětlení SHUMEE je vyráběno z velmi kvalitního materiálu, kterým je kov. Patří do něj žárovka s typem patice E27 o maximálním příkonu 2 W. K jeho správnému fungování je potřeba poskytnou napětí 230 V. Zajisté chcete také znát rozměry bodového osvětlení, které činí 25 × 8 × 60 cm. Pokud je řeč o napájení bodového osvětlení, to je do sítě. Rozhodující funkce produktu 4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm Bodové osvětlení SHUMEE vám rozjasní domácnost Na jeho výrobu byl vybrán materiál, kterým je kov Celkem upotřebíte 4 žárovky V balení naleznete i žárovky Finální rozměry dosahují 25 × 8 × 60 cm Typ světla: bodové (alza.cz)

Podobné produkty ako 4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm , 2směrné nástěnné svítidlo černé 2 × žárovka e27

Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire Round – zlaté

Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire Round – zlaté
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Modo Wire Round - zlaté: Ladíte svůj interiér pomocí doplňků ve zlatém provedení? Stropní světlo Modo Wire Round je designovým kouskem, který dodá každému pokoji příjemnou atmosféru. Závěsné svítidlo má nastavitelnou výšku. K dispozici je také podobné světlo v jiném tvaru. Stínidlo je vyrobeno z lakované oceli a nastavitelný kabel je potažen černým plastem. Světlo působí uměleckým dojmem a velmi pěkně doplňuje zejména moderně laděné interiéry. Pořiďte si elegantní doplněk, který prozáří váš domov! (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks – Stropní světlo Modo Wire Round – zlaté , Černý industriální rám se 2 bodovými led žárovkami, drátěná stínítka

Bodová světla 2 ks černá a měď E27

Bodová světla 2 ks černá a měď E27
Detail

Bodové osvětlení - patice E27, Bodová světla nabízejí trendy doplněk, jenž se stává čím dál více oblíbený. Světlo se soustředí do jedné konkrétní oblasti, kterou potřebujete zvýraznit. Pokud potřebujete prosvětlit tmavé kouty místností, mohlo by být dobrou volbou bodové osvětlení SHUMEE. Jistě vás zajímají rozměry bodového osvětlení, jež činí 22 × 8 × 13 cm. Co se týče napájení bodového osvětlení, to je do sítě. Nejdůležitější vlastnosti produktu Bodová světla 2 ks černá a měď E27 Bodové osvětlení SHUMEE vám pomůže rozjasnit domácnost V balení se nenacházejí žárovky Finální rozměry dosahují 22 × 8 × 13 cm Typ světla: bodové (alza.cz)

Podobné produkty ako Bodová světla 2 ks černá a měď E27

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 40 cm E27

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 40 cm E27
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 20 cm, Plánujete vybavit domácnost novým osvětlením? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a zlatá barva. Významné přednosti stropního světla Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 40 cm E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Černá a zlatá barva svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Do svítidla je vhodná žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 40 cm E27

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 50 cm E27

Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 50 cm E27
Detail

Stropní světlo - patice E27, výška 24,5 cm, Rádi byste vybavili svou domácnost novým osvětlením? Se stropním světlem SHUMEE určitě neuděláte chybu. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a zlatá barva. Nejdůležitější parametry stropního světla Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 50 cm E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Černá a zlatá barva svítidla Možnost napájení: do sítě Do svítidla pasuje žárovka patice E27 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidla 2 ks černo-zlatá polokulová 50 cm E27 , Aci zadní světlo 96x90 mm 4 pin konektor, bajonet se žárovkami, l=p (9907537)

Solight LED stropní světlo čtvercové Treviso, 48W, 2880lm, stmívatelné, dálkové ovládání, bílá (WO769-W)

Solight LED stropní světlo čtvercové Treviso, 48W, 2880lm, stmívatelné, dálkové ovládání, bílá (WO769-W)
Detail

Stropní světlo - LED, stmívatelné, příkon 48 W, světelný tok 2880 lm, výška 10 cm, šířka 45 cm, materiál kov a plast, IP20, Plánujete zmodernizovat osvětlení ve vaší domácnosti? Se stropním světlem Solight jistě každého potěšíte. Jeho jednoduchý moderní styl navíc nenuceně splyne s designem vašeho domova. Výrobek poskytne světlo s chromatičností 3000 K. Stropní světlo rozzáří pokoj s intenzitou 2880 lm. Aby vám světlo mohlo hezky svítit, potřebuje přístup k elektrické síti. Zajímají-li vás technické specifikace, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. S tím je poté spjat i příkon, jenž se zastavil na 48 W. Za zmínku stojí stupeň krytí IP20. Tudíž je lepší jej umisťovat do interiéru. Energeticky se stropní svítidlo řadí do třídy A+ a je schopno fungovat až 20000 h. Jeho design podtrhuje bílá barva. Zajímají-li vás jeho rozměry, tak ty dosahují 10 × 45 × 45 cm. Při jeho výrobě došlo k použití kvalitního materiálu, jímž je kov a plast. Zdrojem světla jsou LED... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solight LED stropní světlo čtvercové Treviso, 48W, 2880lm, stmívatelné, dálkové ovládání, bílá (WO769-W) , Aci zadní světlo výška 220 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, p (9907508)

Stropní světlo Disc Dining – 4 světla

Stropní světlo Disc Dining – 4 světla
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Disc Dining - 4 světla: Stropní světlo Disc Dining připomíná kosmické talíře v atraktivním zlatém provedení. Stínidla jsou z kartáčované a vrstvené oceli visící na černě potažených kabelech s možností přizpůsobení jejich výšky od 40 do 140 cm. Ideální pro zavěšení do místností s vysokými stropy, skvěle doplní například prostor nad jídelním stolem. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Disc Dining – 4 světla , Černé světlo ()

Stropní světlo Disc Spiral – 4 světla

Stropní světlo Disc Spiral – 4 světla
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Disc Spiral - 4 světla: Stropní světlo Disc Spiral připomíná kosmické talíře v atraktivním zlatém provedení. Stínidla jsou z kartáčované a vrstvené oceli visící na černě potažených kabelech s možností přizpůsobení jejich výšky od 40 do 140 cm. Ideální pro zavěšení do místností s vysokými stropy, skvěle doplní například prostor nad jídelním stolem. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Disc Spiral – 4 světla

Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE určitě každého příjemně překvapíte. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Při jeho výrobě byl použit kvalitní materiál, jímž je kov. Výrobce neopatřil stropní světlo zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 3 žárovky. Klíčové parametry stropního světla Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva svítidla Možnost napájení: do sítě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Obnovujete osvětlení vaší domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE zapůsobíte na každou návštěvu. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li se seznámit s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, kterým je kov. Výrobce neopatřil toto stropní světlo zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 4 žárovky. Zásadní přednosti stropního světla Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je kov Černá a měděná barva svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Pracuje se vstupním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď , Stropní svítidlo šedé kulaté e27

Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu modernizaci světel v domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Chcete-li se seznámit s technickými specifikacemi, tak vězte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Při jeho výrobě došlo k použití kvalitního materiálu, kterým je kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 6 žárovek. Stěžejní vlastnosti stropního světla Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení: do sítě Pracuje se vstupním napětím 230 V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď , Beamz buv93, led bar, černé světlo, světelná lišta se spínačem, 8 x 3 w, uv led

Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla

Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Dining Concrete - černé, 3 světla: Stropní světlo Dining Concrete potěší zejména všechny milovníky industriálního stylu. Tři stínidla vyrobená z keramického betonu jsou zavěšena na ocelových drátech vedoucích přes rampu z bukového dřeva. Světlo je vhodné do obývacích pokoj i jídelen. Ručně vyrobené světlo je výškově nastavitelné, proto je možné využít ho jak nad konferenční, tak i nad jídelní stůl. Originální provedení svítidla jedinečným způsobem vynikne především v moderně laděných interiérech. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben , Holywood zrcadlo s led žárovkami hz1 velké černé (8595654702827)

Stropní světlo Quado

Stropní světlo Quado
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Quado , Klarstein valderama, palisandr, stropní ventilátor, 42 ", 60 w, stropní lampa, 2 x 43 w

Stropní světlo Triam

Stropní světlo Triam
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Triam

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Veto

Stropní světlo Veto
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Veto

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Veto

Stropní světlo Veto
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Veto

Stropní světlo Veto

Stropní světlo Veto
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Veto

Stropní světlo Parot

Stropní světlo Parot
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Parot

Stropní světlo Xlamp

Stropní světlo Xlamp
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Xlamp

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Quado

Stropní světlo Quado
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Quado

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Triam

Stropní světlo Triam
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Triam

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Catkin

Stropní světlo Catkin
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Catkin

Stropní světlo Xlamp

Stropní světlo Xlamp
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Xlamp

Stropní světlo Coben

Stropní světlo Coben
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Coben

Stropní světlo Parot

Stropní světlo Parot
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E27> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Parot
Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 (281439), Nástěnné světlo se žhavicími žárovkami 2 W černé E27, Stropní svítidlo se 6 žárovkami G9 240 W, Stropní svítidlo se 3 LED žárovkami G9 120 W, Stropní svítidlo černé 3 × žárovky E27, APT Závěsné stropní svítidlo Retro Loft E27 černé (33638), Stropní svítidlo s diamantovým designem černé 3 × žárovky E27, ACI Zadní světlo 215x100 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, P (9907530), ACI Zadní světlo 215x100 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, L (9907529), 2směrné nástěnné svítidlo černé 2 × žárovka E27, Černý industriální rám se 2 bodovými LED žárovkami, drátěná stínítka, ACI Zadní světlo 96x90 mm 4 pin konektor, bajonet se žárovkami, L=P (9907537), ACI Zadní světlo výška 220 mm 5 pin konektor, bajonet se žárovkami, P (9907508), Černé světlo (), Stropní svítidlo šedé kulaté E27, Beamz BUV93, LED bar, černé světlo, světelná lišta se spínačem, 8 x 3 W, UV LED, Holywood zrcadlo s LED žárovkami HZ1 velké černé (8595654702827), Klarstein Valderama, palisandr, stropní ventilátor, 42 ", 60 W, stropní lampa, 2 x 43 W