Stropní světlo se 3 bodovkami, e14, černá a měď

Produkt Stropní světlo se 3 bodovkami, e14, černá a měď sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stropní světlo se 3 bodovkami, e14, černá a měď upraviť a produkt hľadať znova.

Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE určitě každého příjemně překvapíte. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Při jeho výrobě byl použit kvalitní materiál, jímž je kov. Výrobce neopatřil stropní světlo zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 3 žárovky. Klíčové parametry stropního světla Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva svítidla Možnost napájení: do sítě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 3 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Obnovujete osvětlení vaší domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE zapůsobíte na každou návštěvu. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li se seznámit s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, kterým je kov. Výrobce neopatřil toto stropní světlo zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 4 žárovky. Zásadní přednosti stropního světla Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je kov Černá a měděná barva svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Pracuje se vstupním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 4 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu modernizaci světel v domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Chcete-li se seznámit s technickými specifikacemi, tak vězte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Při jeho výrobě došlo k použití kvalitního materiálu, kterým je kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je zapotřebí si jej dokoupit. Budete potřebovat celkem 6 žárovek. Stěžejní vlastnosti stropního světla Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení: do sítě Pracuje se vstupním napětím 230 V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 6 bodovkami, E14, černá a měď

Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné

Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné
Detail

Stropní světlo - pro žárovku E14 (není součástí), materiál kov, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého příjemně překvapíte. Jeho jednoduchý retro styl navíc nenuceně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Zajímají-li vás technické specifikace, tak vězte, že vstupní napětí se musí rovnat 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, jímž je kov. Tento produkt není opatřen zdrojem světla, je nutné si jej tedy pořídit. Budete potřebovat celkem 2 žárovky. Zajímavé vlastnosti stropního světla Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení stropního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 2 bodovkami, E14, černé a měděné

Nástěnná lampa 2 ks E14 černá a měď (244388)

Nástěnná lampa 2 ks E14 černá a měď (244388)
Detail

Nástěnná lampa pro žárovku E14 40 W Máte rádi dokonale osvětlený interiér domu či garáž? Pak by vám neměla uniknout nástěnná lampa SHUMEE. Materiálem konstrukce svítidla je kov. Při procesu výroby byla opatřena stupněm krytí IP20. Lampička je kompatibilní s žárovkami s paticí E14 o maximálním příkonu 40 W. Rozměry zajisté potřebujete znát k bezproblémové instalaci. U nabízeného modelu se stanovily na 8 × 8 × 2,5 cm. Produkt napájí klasická elektrická síť, tudíž si nemusíte hlídat stav baterie. Klíčové parametry lampy na stěnu Nástěnná lampa 2 ks E14 černá a měď Materiálem této nástěnné lampy je kov Nástěnná lampa SHUMEE udává stupeň krytí IP20 Vstupní napětí dělá 230 V Tato lampa má patici E14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nástěnná lampa 2 ks E14 černá a měď (244388)

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27

Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27
Detail

Stropní světlo - s žárovkou E27, teplé světlo, výška 100 cm, šířka 28 cm, materiál kov, Plánujete zútulnit svoji domácnost moderním světlem? Se stropním světlem SHUMEE nešlápnete vedle. Jeho jednoduchý moderní styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby vám světlo mohlo hezky svítit, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte na to, že potřebuje příkon 2 W. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design umocňuje černá a měděná barva. Jsou-li pro vás důležité jeho rozměry, tak ty jsou 100 × 28 × 60 cm. Při jeho výrobě byl použit kvalitní materiál, kterým je kov. Světlo vytváří žárovka, která je součástí balení. Rozhodující vlastnosti stropního světla Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé a měď E27 , Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 5 žárovek e14

Bodová světla 2 ks černá a měď E27

Bodová světla 2 ks černá a měď E27
Detail

Bodové osvětlení - patice E27, Bodová světla nabízejí trendy doplněk, jenž se stává čím dál více oblíbený. Světlo se soustředí do jedné konkrétní oblasti, kterou potřebujete zvýraznit. Pokud potřebujete prosvětlit tmavé kouty místností, mohlo by být dobrou volbou bodové osvětlení SHUMEE. Jistě vás zajímají rozměry bodového osvětlení, jež činí 22 × 8 × 13 cm. Co se týče napájení bodového osvětlení, to je do sítě. Nejdůležitější vlastnosti produktu Bodová světla 2 ks černá a měď E27 Bodové osvětlení SHUMEE vám pomůže rozjasnit domácnost V balení se nenacházejí žárovky Finální rozměry dosahují 22 × 8 × 13 cm Typ světla: bodové (alza.cz)

Podobné produkty ako Bodová světla 2 ks černá a měď E27

Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W

Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W
Detail

Stropní světlo - LED, materiál kov, Chtěli byste si pořídit světlo, které vytvoří příjemnou atmosféru? Se stropním světlem SHUMEE určitě neuděláte chybu. Jeho jednoduchý retro styl přirozeně splyne s designem vašeho domova. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Chcete-li být seznámení i s technickými specifikacemi, tak se připravte, že potřebuje napětí 230 V. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Světlu byla přidělena energetická třída F. Jeho design podtrhuje černá a měděná barva. Pro jeho výrobu byl zvolen kvalitní materiál, jímž je kov. Zdrojem světla jsou integrované LED diody, díky kterým nebudete potřebovat již žádné další žárovky. Základní přednosti stropního světla Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru K jeho zhotovení byl použit materiál, kterým je kov Černá a měděná barva stropního svítidla Možnost napájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo se 3 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 24 W

4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm

4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm
Detail

Bodové osvětlení - patice E27, 230 V, Bodová světla jsou moderním trendem, jehož obliba vzrůstá. Pokud chcete nějakou oblast zvýraznit, soustředíte tam jejich světlo. Pokud promýšlíte o prosvětlení tmavých koutů v místnosti, mohli byste se zamyslet nad bodovým osvětlením SHUMEE. Retro bodové osvětlení SHUMEE je vyráběno z velmi kvalitního materiálu, kterým je kov. Patří do něj žárovka s typem patice E27 o maximálním příkonu 2 W. K jeho správnému fungování je potřeba poskytnou napětí 230 V. Zajisté chcete také znát rozměry bodového osvětlení, které činí 25 × 8 × 60 cm. Pokud je řeč o napájení bodového osvětlení, to je do sítě. Rozhodující funkce produktu 4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm Bodové osvětlení SHUMEE vám rozjasní domácnost Na jeho výrobu byl vybrán materiál, kterým je kov Celkem upotřebíte 4 žárovky V balení naleznete i žárovky Finální rozměry dosahují 25 × 8 × 60 cm Typ světla: bodové (alza.cz)

Podobné produkty ako 4směrné bodové světlo s žhavícími žárovkami 2W černé a měď 60cm

Mléko a med - Rupi Kaur

Mléko a med - Rupi Kaur
Detail

Autorka ve své sbírce básní a prózy Mléko a med provádí čtenáře po strastiplných cestách, kterými si musela projít. Je rozdělena do čtyř fází: Zraňovaná, Milující, Opuštěná a Odpouštějící. Hledá v nich způsob, jak se vypořádat s bolestí a nevzdat se. Kniha je doplněná o spoustu krásných kreseb. „(…) i v těch nejtěžších chvílích je dobré nevzdávat se vstát a jít dál protože život má i svou vlídnou tvář a rád vám ji ukáže pokud ji opravdu chcete vidět“ (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mléko a med - Rupi Kaur , Stropní světlo se 2 led žárovkami se žhavicím vláknem, 8 w

Mléko a med - Kaur Rupi

Mléko a med - Kaur Rupi
Detail

Kniha je rozdělena do čtyř kapitol a každá má jiné poselství. Jedna se snaží léčit zármutek, jiná zase bojuje s všudypřítomnou bolestí. Čtenáři nabízí cestu od nejhorších životních momentů ke smíření a hledání radosti. Ta je totiž všudypřítomná, jedinou podmínkou je chtít ji vidět. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mléko a med - Kaur Rupi , Konferenční stolky 3 ks měď (287643)

Krev a med - Mahurinová Shelby

Krev a med - Mahurinová Shelby
Detail

Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají… (patro.cz)

Podobné produkty ako Krev a med - Mahurinová Shelby , Klarstein monteverde, stropní ventilátor, stropní světlo, 52", 8376 m³/h, 3 lopatky

Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla

Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla
Detail

KARE DESIGN Stropní světlo Dining Concrete - černé, 3 světla: Stropní světlo Dining Concrete potěší zejména všechny milovníky industriálního stylu. Tři stínidla vyrobená z keramického betonu jsou zavěšena na ocelových drátech vedoucích přes rampu z bukového dřeva. Světlo je vhodné do obývacích pokoj i jídelen. Ručně vyrobené světlo je výškově nastavitelné, proto je možné využít ho jak nad konferenční, tak i nad jídelní stůl. Originální provedení svítidla jedinečným způsobem vynikne především v moderně laděných interiérech. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo Dining Concrete – černé, 3 světla , Stropní svítidlo, bílé a čiré křišťálové listy, na 5 žárovek e14

Stropní světlo – 3 Catkin

Stropní světlo – 3 Catkin
Detail

> produkt neobsahuje žárovku > typ žárovky E14> příkon žárovky: 60W> energetická třída spotřebiče: A++ až E (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stropní světlo – 3 Catkin , Stropní svítidlo, bílé a fialové křišťálové listy, na 5 žárovek e14

Stropní svítidlo se 3 LED žárovkami G9 120 W

Stropní svítidlo se 3 LED žárovkami G9 120 W
Detail

Stropní světlo - LED, výška 16 cm, šířka 28 cm, Chcete vybavit domácnost novým osvětlením? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Pro správnou funkčnost světla jej zapojte do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Ptáte-li se na jeho rozměry, tak ty jsou 16 × 28 × 33 cm. Zdrojem světla jsou zabudované LED diody, a tak již nejsou nutné další žárovky. Významné funkce stropního světla Stropní svítidlo se 3 LED žárovkami G9 120 W Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Možnost napájení: do sítě Rozměry stropního světla SHUMEE dosahují 16 × 28 × 33cm Součástí balení je i zdroj světla Do svítidla pasuje žárovka patice G9 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo se 3 LED žárovkami G9 120 W , Stropní svítidlo s korálky růžové kulaté e14

Tweezerman Light Logic zrcátko se 3 barvami světla

Tweezerman Light Logic zrcátko se 3 barvami světla
Detail

Unikátní zrcátko má 3 různé barvy světla: denní, večerní a pro interiér, aby byla zvolena správná intenzita make-upu.Tweezerman Light Logic zrcátko se 3 barvami světlaPosuvným tlačítkem zvolíte správnou barvu světla – prostředí, proto které se chcete nalíčit: teplé slabé večerní světlochladné, jasné interiérové osvětlenípřirozeném denní světloLight Logic zrcátko je opticky věrné, nezkresluje a je osvětlené po celém obvodu. Základna umožňuje sklopení zrcátka při cestování nebo skladování. Pro každodenní použití stojí ve vzpřímené poloze. Nepoužívejte na přímém slunci. Sada obsahuje 3 baterie AAA. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Tweezerman Light Logic zrcátko se 3 barvami světla , Stropní svítidlo s korálky černé kulaté e14

Dr.Max Zázvor a med pastilky 36 ks

Dr.Max Zázvor a med pastilky 36 ks
Detail

Bylinné pastilky se zázvorem a medem obohacené o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Dr.Max Zázvor a med pastilky 36 ks , Stropní svítidlo s korálky bílé kulaté e14

Vialli Design sada na koření a med

Vialli Design sada na koření a med
Detail

Sada na koření a med z kolekce Vialli Design. Model vyroben z nerezové ocele a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Vialli Design sada na koření a med , Globo - stropní svítidlo 3x40w/e14/230v (70131)

Caltha Mýdlo skořice a med 100 g

Caltha Mýdlo skořice a med 100 g
Detail

Caltha Mýdlo skořice a med - Součástí mýdla je kakaové máslo, které má dobrý vliv na suchou pokožku, kterou zvláčňuje, hydratuje, navíc chrání před volnými radikály a zpomaluje stárnutí buněk. Má výborné regenerační vlastnosti. (prozdravi.cz)

Podobné produkty ako Caltha Mýdlo skořice a med 100 g , Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 w černé e27 (281439)

Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Ovoce a med

Avicentra TYČKY ANDULKA  2ks - Ovoce a med
Detail

Doplňkové krmivo pro andulky. Tyčinky s ovocem/medem/vitamíny/vejci jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Ovoce a med , Keter skříňka se 3 šuplíky, černá

Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Vitamín a med

Avicentra TYČKY ANDULKA  2ks - Vitamín a med
Detail

Doplňkové krmivo pro andulky. Tyčinky s ovocem/medem/vitamíny/vejci jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Vitamín a med , Stropní lampa průhledná skleněná stínidla 5 žárovek e14 tulipán

Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Vejce a med

Avicentra TYČKY ANDULKA  2ks - Vejce a med
Detail

Doplňkové krmivo pro andulky. Tyčinky s ovocem/medem/vitamíny/vejci jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY ANDULKA 2ks - Vejce a med , Solight výsuvný prodlužovací blok se 3 zásuvkami a 2x usb, černá

Avicentra TYČKY KANÁR 2ks - Vitamín a med

Avicentra TYČKY KANÁR  2ks - Vitamín a med
Detail

Doplňkové krmivo pro kanárky. Tyčinky s vitamíny a medem jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY KANÁR 2ks - Vitamín a med , Rabalux 6814 funkční stropní led světlo

Emco Tyčinka ořechy a med 35 g

Emco Tyčinka ořechy a med 35 g
Detail

Ořechová tyčinka s medem od značky Emco skvěle zasytí v každé situaci! Obsahuje arašídy a mandle, které spojuje lahodný med. Ideální do práce nebo do školy. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Emco Tyčinka ořechy a med 35 g , Solight wo755 led stropní stmívatelné světlo

Krev a med - Shelby Mahurin - e-kniha

Krev a med - Shelby Mahurin - e-kniha
Detail

eBook:,Dokud nás smrt nerozdělí! Druhý díl populární fantasy romance. Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krev a med - Shelby Mahurin - e-kniha , Lustr na lanku mosaic 3xg9/12w/230v černá/měď (121583)

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g
Detail

Tuhé mýdlo s bohatou směsí mléka a výtažků z medu zanechává pokožku sametově hebkou a rozjasněnou. Mýdlo je vyrobeno ze složek 98% přírodního původu, má z 98% biologicky rozložitelné složení a papírový obal je možno recyklovat. Složení: Sodium palmate *A, Aqua, Sodium tallowate *B, Sodium palm kernelate, Glycerin, Talc, Stearic acid, Parfum, Sodium chloride, Pentaerithrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium pentetate, Sine adipe lac, Mel extract, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Limonene, CI 77891, CI 47005, CI 15510, *A/B: viz výrobni kód. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g , Lustr na lanku mosaic 3xg9/12w/230v černá/měď (121675)

Magnet 3Pagen 2 lžíce na marmeládu a med

Magnet 3Pagen 2 lžíce na marmeládu a med
Detail

Konec bryndání a umazaným lžičkám. Naše speciální lžíce s držákem se nepotopí do sklenice a díky tomu servírujete marmeládu a med vkusně a stylově. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen 2 lžíce na marmeládu a med

Avicentra TYČKY MALÝ PAPOUŠEK 2ks - Vitamíny a med

Avicentra TYČKY MALÝ PAPOUŠEK  2ks - Vitamíny a med
Detail

Doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Tyčinky s ovocem a ořechy/vitamíny a medem jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY MALÝ PAPOUŠEK 2ks - Vitamíny a med , Zahradní skladovací skříň se 3 policemi černá

Avicentra TYČKY VELKÝ PAPOUŠEK 2ks - Ovoce a med

Avicentra TYČKY VELKÝ PAPOUŠEK 2ks - Ovoce a med
Detail

Doplňkové krmivo pro velké papoušky. Tyčinky s ovocem a medem/kokosem a ořechy jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Avicentra TYČKY VELKÝ PAPOUŠEK 2ks - Ovoce a med , Stropní svítidlo s oválnými skleněnými stínítky, na 6 žárovek e14

Mlieko a med (SK) - Rupi Kaur - e-kniha

Mlieko a med (SK) - Rupi Kaur - e-kniha
Detail

eBook:,Absolútny svetový bestseller prebásnila špičková slovenská poétka Mirka Ábelová. mlieko a med je zbierka poézie a prózy o láske, strate, traumách, zneužívaní, uzdravovaní a ženskosti. Je rozdelená do štyroch kapitol a každá z nich plní inú úlohu. Vyrovnáva sa s rôznymi bolesťami. Lieči rôzne zármutky. Mlieko a med berie čitateľov na cestu najtrpkejších momentov a hľadá v nich niečo sladké, pretože sladkosť je všade, ak máte vôľu vidieť ju. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mlieko a med (SK) - Rupi Kaur - e-kniha , Stropní svítidlo s oválnými skleněnými stínítky, na 4 žárovky e14

Krev a med (978-80-766-1153-5)

Krev a med (978-80-766-1153-5)
Detail

Elektronická kniha - ze série Holubice a had, autor Shelby Mahurinová, 464 stran, česky Dokud nás smrt nerozdělí! Druhý díl populární fantasy romance. Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají… (alza.cz)

Podobné produkty ako Krev a med (978-80-766-1153-5)

Mléko a med (978-80-739-0828-7)

Mléko a med (978-80-739-0828-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Rupi Kaur, 216 stran, česky Autorka ve své sbírce básní a prózy Mléko a med provádí čtenáře po strastiplných cestách, kterými si musela projít. Je rozdělena do čtyř fází: Zraňovaná, Milující, Opuštěná a Odpouštějící. Hledá v nich způsob, jak se vypořádat s bolestí a nevzdat se. Kniha je doplněná o spoustu krásných kreseb. „(…) i v těch nejtěžších chvílích je dobré nevzdávat se vstát a jít dál protože život má i svou vlídnou tvář a rád vám ji ukáže pokud ji opravdu chcete vidět“ (alza.cz)

Podobné produkty ako Mléko a med (978-80-739-0828-7)

Mléko a med (978-80-7390-828-7)

Mléko a med (978-80-7390-828-7)
Detail

Kniha - autor Rupi Kaur, 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Sbírka básní a krátké prózy o přežití. O lásce a ztrátě, násilí a zneužívání, o ženskosti.Kniha je rozdělena do čtyř kapitol a každá má jiné poselství. Jedna se snaží léčit zármutek, jiná zase bojuje s všudypřítomnou bolestí. Čtenáři nabízí cestu od nejhorších životních momentů ke smíření a hledání radosti. Ta je totiž všudypřítomná, jedinou podmínkou je chtít ji vidět.Napsali o knize Mléko a medNemám ráda poezii, ale tohle pro mě bylo tak skvělé dílo... Rozhodně doporučuji slečnám. A rozhodně to není moje poslední poezie takovéhoto typu. hodnocení na databazeknih.czJeden z mých největších čtenářských zážitků. Na první pohled kniha vypadá velmi jednoduše, ale každá kapitola i báseň nese svůj význam a hlubokou myšlenku, nad kterou by se dalo hodiny přemýšlet a diskutovat. Během čtení mi běhal mráz po zádech.hodnocení na databazeknih.cz (alza.cz)

Podobné produkty ako Mléko a med (978-80-7390-828-7)

Krev a med (978-80-7661-497-0)

Krev a med  (978-80-7661-497-0)
Detail

Kniha - autor Shelby Mahurin, 464 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají… (alza.cz)

Podobné produkty ako Krev a med (978-80-7661-497-0)

Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 3 žárovky E14

Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 3 žárovky E14
Detail

Stropní světlo - patice E14, výška 23 cm, Rádi byste zmodernizovali osvětlení vaší domácnosti? Se stropním světlem SHUMEE určitě každého příjemně překvapíte. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Nejdůležitější funkce stropního světla Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 3 žárovky E14 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití Možnost napájení stropního světla: do sítě Do svítidla pasuje žárovka patice E14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 3 žárovky E14

Laino Zjemňující vyživující tělové mléko a med 200 ml

Laino Zjemňující vyživující tělové mléko a med 200 ml
Detail

Zjemňující vyživující tělové mléko a med od francouzské značky Laino dlouhodobě hydratuje a intenzivně pečuje o pokožku těla. Vstřebává se bez pocitu mastnoty. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Laino Zjemňující vyživující tělové mléko a med 200 ml

Apotheke Zázvor a med čaj nálevové sáčky 20x2 g

Apotheke Zázvor a med čaj nálevové sáčky 20x2 g
Detail

Apotheke Zázvor a med je ovocný čaj s lehce pikantní chutí zázvoru, který vám dopřeje svěží vzpruhu v chladných dnech. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Apotheke Zázvor a med čaj nálevové sáčky 20x2 g

Apotheke Zázvor a med čaj 20 x 2 g

Apotheke Zázvor a med čaj 20 x 2 g
Detail

Apotheke Zázvor a med čaj 20 x 2 g Zázvor a med je speciálně připravená ovocná směs pro chvíle klidu. Má lahodnou chuť a osvěžující vůni. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apotheke Zázvor a med čaj 20 x 2 g

Isostar BIO Proteinová tyčinka fíky a med 3x30g (3175681281301)

Isostar BIO Proteinová tyčinka fíky a med 3x30g (3175681281301)
Detail

Proteinová tyčinka - Změna barevného stylu šablony pro sportovní výživu Proteinová tyčinka Isostar BIO Fíky a med 3× 30 g Proteinová tyčinka Isostar je určena pro sportovce všech odvětví. Je plná ovesných vloček, fíků, datlí a medu, přičemž všechny složky pochází z ekologického zemědělství. Tyčinka ukrývá v 1 porci 16 g sacharidů a 6,3 g bílkovin a je vhodná i pro vegany. Užívá se před tréninkem nebo během závodění. Balení přitom obsahuje 3 tyčinky, které skvěle chutnají. Klíčové vlastnosti proteinové tyčinky Isostar BIO Proteinová tyčinka Isostar je určena pro sportovce všech odvětvíVšechny složky pochází z ekologického zemědělstvíUžívá se před tréninkem nebo během závodění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Isostar BIO Proteinová tyčinka fíky a med 3x30g (3175681281301)

Omalovánky s vodovými barvami a štětcem: Štěňátko a med

Omalovánky s vodovými barvami a štětcem: Štěňátko a med
Detail

Kniha - autor Zdeněk Miler, 12 stran, česky, spirálová, kroužková (alza.cz)

Podobné produkty ako Omalovánky s vodovými barvami a štětcem: Štěňátko a med

Stropní svítidlo, skleněná stínidla na zvlněné kolejnici 3 žárovky E14

Stropní svítidlo, skleněná stínidla na zvlněné kolejnici 3 žárovky E14
Detail

Stropní světlo - patice E14, výška 17 cm, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE rozhodně neuděláte chybu. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Nejdůležitější funkce stropního světla Stropní svítidlo, skleněná stínidla na zvlněné kolejnici 3 žárovky E14 Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití Možnost napájení stropního světla: do sítě Do svítidla je vhodná žárovka patice E14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo, skleněná stínidla na zvlněné kolejnici 3 žárovky E14

Stropní svítidlo s keramickými stínidly na 3 žárovky E14 bílé

Stropní svítidlo s keramickými stínidly na 3 žárovky E14 bílé
Detail

Stropní světlo - patice E14, šířka 27,5 cm, Máte v plánu pořídit světlo, které vytvoří lepší atmosféru vašeho pokoje? Se stropním světlem SHUMEE rozhodně neuděláte chybu. Aby světlo mohlo fungovat jako na drátkách, potřebuje přístup k elektrické síti. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje bílá barva. Rozhodující funkce stropního světla Stropní svítidlo s keramickými stínidly na 3 žárovky E14 bílé Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro použití v interiéru Bílá barva svítidla Možnost napájení: do sítě Do svítidla je vhodná žárovka patice E14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo s keramickými stínidly na 3 žárovky E14 bílé

Stropní svítidlo keramická stínidla na 3 žárovky E14 bílé koule

Stropní svítidlo keramická stínidla na 3 žárovky E14 bílé koule
Detail

Stropní světlo - patice E14, výška 17 cm, šířka 18,5 cm, Chcete vybavit domácnost novým osvětlením? Se stropním světlem SHUMEE jistě každého potěšíte. Aby světlo fungovalo jako na drátkách, je potřeba jej zapojit do klasické elektrické sítě. Nabízená varianta je vhodná zejména pro vnitřní použití. Jeho design podtrhuje bílá barva. Zajímají-li vás jeho rozměry, tak ty jsou 17 × 18,5 × 64 cm. Nejdůležitější parametry stropního světla Stropní svítidlo keramická stínidla na 3 žárovky E14 bílé koule Stropní světlo SHUMEE je vhodné pro vnitřní použití Bílá barva stropního svítidla Možnost napájení stropního světla: do sítě Rozměry stropního světla SHUMEE dosahují 17 × 18,5 × 64cm Do svítidla je vhodná žárovka patice E14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Stropní svítidlo keramická stínidla na 3 žárovky E14 bílé koule

Blend-a-med Lasting Freshness osvěžující zubní pasta 75 ml

Blend-a-med Lasting Freshness osvěžující zubní pasta 75 ml
Detail

Blend-a-med Lasting Freshness, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Blend-a-med Lasting Freshness kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech pečuje o dásně čistí zuby chrání před zubním kazem Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Podobné produkty ako Blend-a-med Lasting Freshness osvěžující zubní pasta 75 ml

Bery Jones Směs ořechů Popular - rozmarýn a med 500g (8595691040333)

Bery Jones Směs ořechů Popular - rozmarýn a med 500g (8595691040333)
Detail

Ořechy - mix, směs ořechů v medu, 500 g Směs kešu a arašídů - rozmarýn a med 500 g Patří slané ořechové směsi mezi vaše oblíbené pochutiny, ale zároveň si rádi občas pochutnáte na něčem trochu originálnějším? Vyzkoušejte jemně solenou směs arašídů, kešu a makadamových a pekanových ořechů tak akorát dochucenou rozmarýnem a medem. Že každý oříšek chutná jinak, to všichni víme. Ale co teprve, když k nim přidáte vyvážené množství soli, sladkého medu a svěžího rozmarýnu? To teprve vaše pohárky rozehrají symfonii, kterou si zamilujete. Hlavní přednosti směsi ořechů rozmarýn a med Bery Jones 500 g Obsahují vysoké množství vitamínů a minerálůIdeální jako přísada do hotových jídelSkvěle se hodí jako pochutina k pivu a vínuEkologické a znovu uzavíratelné balení šetrné k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bery Jones Směs ořechů Popular - rozmarýn a med 500g (8595691040333)

Blend-a-med Charcoal zubní pasta s aktivním uhlím 75 ml

Blend-a-med Charcoal zubní pasta s aktivním uhlím 75 ml
Detail

Blend-a-med Charcoal, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Blend-a-med Charcoal kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech pečuje o dásně čistí zuby chrání před zubním kazem Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Podobné produkty ako Blend-a-med Charcoal zubní pasta s aktivním uhlím 75 ml

Blend-a-med Extra White & Fresh osvěžující zubní pasta 75 ml

Blend-a-med Extra White & Fresh osvěžující zubní pasta 75 ml
Detail

Blend-a-med Extra White & Fresh, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Blend-a-med Extra White & Fresh kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech pečuje o dásně čistí zuby chrání před zubním kazem Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Podobné produkty ako Blend-a-med Extra White & Fresh osvěžující zubní pasta 75 ml

Blend-a-med 3D White Fresh bělicí zubní pasta 2x75 ml

Blend-a-med 3D White Fresh bělicí zubní pasta 2x75 ml
Detail

Blend-a-med 3D White Fresh, 2x75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Blend-a-med 3D White Fresh kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech. Vlastnosti: osvěžuje dech čistí zuby pečuje o dásně chrání před zubním kazem Jak používat: Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Podobné produkty ako Blend-a-med 3D White Fresh bělicí zubní pasta 2x75 ml

Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro střední papoušky 140g

Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro střední papoušky 140g
Detail

Tyčinky s ořechy a medem pro střední papoušky -doplňkové krmivo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, ořechy (2,2% arašídy, mandle), med (2%), cukr, pekařské výrobky, oleje a tuky. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro střední papoušky 140g

Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro velké papoušky 140g

Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro velké papoušky 140g
Detail

Tyčinky s ořechy a medem pro velké papoušky - doplňkové krmivo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, ořechy (2,2% arašídy, mandle), med (2%), cukr, pekařské výrobky, oleje a tuky. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Tyčinky Versele-Laga Prestige ořechy a med pro velké papoušky 140g
Stropní svítidlo se skleněnými stínidly na 5 žárovek E14, Stropní světlo se 2 LED žárovkami se žhavicím vláknem, 8 W, Konferenční stolky 3 ks měď (287643), Klarstein Monteverde, stropní ventilátor, stropní světlo, 52", 8376 m³/h, 3 lopatky, Stropní svítidlo, bílé a čiré křišťálové listy, na 5 žárovek E14, Stropní svítidlo, bílé a fialové křišťálové listy, na 5 žárovek E14, Stropní svítidlo s korálky růžové kulaté E14, Stropní svítidlo s korálky černé kulaté E14, Stropní svítidlo s korálky bílé kulaté E14, Globo - Stropní svítidlo 3x40W/E14/230V (70131), Stropní světlo se žhavícími žárovkami 2 W černé E27 (281439), Keter Skříňka se 3 šuplíky, černá, Stropní lampa průhledná skleněná stínidla 5 žárovek E14 tulipán, Solight Výsuvný prodlužovací blok se 3 zásuvkami a 2x USB, černá, Rabalux 6814 funkční stropní LED světlo, Solight WO755 LED stropní stmívatelné světlo , Lustr na lanku MOSAIC 3xG9/12W/230V černá/měď (121583), Lustr na lanku MOSAIC 3xG9/12W/230V černá/měď (121675), Zahradní skladovací skříň se 3 policemi černá, Stropní svítidlo s oválnými skleněnými stínítky, na 6 žárovek E14, Stropní svítidlo s oválnými skleněnými stínítky, na 4 žárovky E14