Stiga set salty (7318688020498)

Produkt Stiga set salty (7318688020498) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stiga set salty (7318688020498) upraviť a produkt hľadať znova.

Stiga Set Salty (7318688020498)

Detail

Set na stolní tenis Set na stolní tenis pro začátečníky i rekreační hráče - 1 pálka, 3 míčky a obal na pálku. Potah 1,5 mm, dřevo z 5 vrstev. Certifikace ITTF. Set na stolní tenis Stiga Set Salty je stvořený pro začátečníky a rekreační hráče. Obsahuje 3 míčky, obal na pálku a 1hvězdičkovou pálku, která disponuje 1,5mm potahem a složená je z 5 vrstev dřeva. Pálka je navíc vhodná pro venkovní i vnitřní hru a certifikovaná federací ITTF. Set Stiga Set Salty je ideální pro tréninkové využití. Klíčové vlastnosti setu na stolní tenis Stiga Set SaltySet na stolní tenis stvořený pro začátečníky a rekreační hráčeObsahuje 3 míčky, obal na pálku a 1hvězdičkovou pálkuPálka disponuje 1,5mm potahem a složená je z 5 vrstev dřevaVhodná je pro venkovní i vnitřní hruCertifikovaná federací ITTFSet Stiga Set Salty je ideální pro tréninkové využití (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Set Salty (7318688020498) , Stiga set salty (7318688020498)

Stiga SET SALTY Set na stolní tenis, černá, velikost

Detail

Stiga SET SALTY je vhodný set pro začátečníky a rekreační hráče. Kromě jednohvězdičkové pálky obsahuje také 3 míčky a obal na pálku. Potah pálky je silný 1,5 milimetrů a dřevo se skládá z pěti vrstev. Díky tomu je vhodná na venkovní i vnitřní hru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SET SALTY Set na stolní tenis, černá, velikost , Stiga set sassy (7318688020481)

Stiga set na stolní tenis Set Sonic

Detail

Výborný rekreační set na stolní tenis Set Sonic od značky Stiga je složen ze 2 pálek a 3 bílých míčků. Pálky s vysokou kontrolou úderů budou vyhovovat i naprostým začátečníkům. Jsou přizpůsobeny tak, aby nad nimi měl hráč maximální kontrolu, rychlost a spin se tedy přesouvá až na druhé místo. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga set na stolní tenis Set Sonic , Stiga set sonic (7318688015975)

Stiga set na stolní tenis Set Sassy

Detail

Set na stolní tenis Sassy od značky Stiga je tou správnou volbou pro sportovně naladěnou rodinu nebo pro partu přátel, kteří si chtějí užít zábavu při rekreační hře. Set se skládá ze 2 pálek a 3 bílých míčků. Součástí balení je i síťka a úchytky na stůl. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga set na stolní tenis Set Sassy , Stiga set player 60 (7318681100609)

Stiga Set Sonic (7318688015975)

Detail

Set na stolní tenis Rekreační set na stolní tenis složen ze 2 pálek a 3 bílých míčků. Set na stolní tenis Stiga Sonic je stvořený pro začátečníky a rekreační hráče. Obsahuje 3 míčky a pálku, která disponuje velmi kvalitním potahem. Pálka je přizpůsobená tak, aby nad ní měl hráč maximální kontrolu, nabízí ale také skvělou rychlost a spin. Set Stiga Sonic je ideální pro tréninkové využití. Klíčové vlastnosti setu na stolní tenis Stiga SonicSet na stolní tenis stvořený pro začátečníky a rekreační hráčeObsahuje 3 míčky a pálkuPálka disponuje velmi kvalitním potahemNabízí maximální kontroluSet Stiga Sonic je ideální pro tréninkové využití (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Set Sonic (7318688015975) , Stiga set pacific cervena set na stolni tenis

Stiga Set Sassy (7318688020481)

Detail

Set na stolní tenis Rekreační set na stolní tenis složen ze 2 pálek, 3 bílých míčků síťky a úchytky na stůl. Potah 1,5 mm, dřevo z 5 vrtev. Pro začátečníky, rekreační hráče i děti. Set na stolní tenis Stiga Sassy je stvořený pro začátečníky, rekreační hráče a děti. Obsahuje 3 míčky, síťku, úchytky na stůl a pálku, která disponuje 1,5mm potahem a složená je z 5 vrstev dřeva. Pálka je vhodná pro venkovní i vnitřní hru a zajistí maximální kontrolu nad míčkem. Set Stiga Sassy je ideální pro tréninkové využití. Klíčové vlastnosti setu na stolní tenis Stiga SassySet na stolní tenis stvořený pro začátečníky, rekreační hráče a dětiObsahuje 3 míčky, síťku, úchytky na stůl a pálkuPálka disponuje 1,5mm potahem a složená je z 5 vrstev dřevaVhodná je pro venkovní i vnitřní hruSet Stiga Sassy je ideální pro tréninkové využití (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Set Sassy (7318688020481) , Big boy sweet & salty krém 250g (8594193030293)

Stiga Set Player 60

Detail

Florbalový set Player 60 od značky Stiga obsahuje branku, 2 florbalové hole i míček. Skvěle se hodí na zahradu i do praku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Set Player 60 , Big boy preclíky sweet & salty 120g (8594193035267)

Stiga Set Player 60 (7318681100609)

Detail

Florbalka , délka hole: 60cm, kulatá rukojeť Švédská firma STIGA, známá již od roku 1944 precizním zpracováním a vysokou kvalitou svých výrobků, přináší na náš trh florbalový set, který nabízí vše potřebné, co bude váš malý florbalový fanoušek a jeho tatínek pro hru potřebovat. Set se skládá ze dvou 60 centimetrů dlouhých florbalových holí, jednoho míčku a florbalové branky. Vyroben je z lehkých a odolných plastů. Manipulece s brankou je tedy jednoduchá a zvládne ji i malé dítě. Klíčové vlastnostiRozměry branky: 60 × 40 cmDélka holí: 60 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Set Player 60 (7318681100609) , Stiga alcor (7318681740010)

Stiga SET SASSY Set na stolní tenis, černá, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Stiga SET SASSY je tou správnou volbou pro sportovně naladěnou rodinu nebo pro partu přátel, kteří si chtějí užít zábavu při rekreační hře. Set se skládá ze 2 pálek a 3 bílých míčků. Součástí balení je i síťka a úchytky na stůl. Set Sassy je vhodný pro začátečníky, rekreační hráče i děti. Pálky jsou přizpůsobeny tak, aby nad nimi měl hráč maximální kontrolu. Potah pálky je silný 1,5 milimetrů a dřevo se skládá z pěti vrstev. Díky tomu je vhodná na venkovní i vnitřní hru. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SET SASSY Set na stolní tenis, černá, velikost UNI , Stiga break (7318688028111)

Stiga SET SONIC Set na stolní tenis, černá, velikost UNI

Detail

Výborný rekreační set na stolní tenis Stiga SET SONIC. Set je složen ze 2 pálek a 3 bílých míčků. Pálky s vysokou kontrolou úderů bude vyhovovat i naprostým začátečníkům. Set obsahuje dvě pálky a tři míčky. Pálky jsou přizpůsobeny tak, aby nad nimi měl hráč maximální kontrolu, rychlost a spin se tedy přesouvá až na druhé místo. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SET SONIC Set na stolní tenis, černá, velikost UNI , Stiga sway (7318688028074)

Stiga SET CHAM 4 PLAY Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Detail

Tento set na stolní tenis Stiga SET CHAM 4 PLAY je ideální pro rekreační hráče nebo celé rodiny. Dostatek míčků a výborná ovladatelnost pálek z něj dělá velmi oblíbený set. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SET CHAM 4 PLAY Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI , Stiga react (7318688027770)

Stiga Weekend set

Detail

Sada na badminton obsahuje 4 rakety a 2 míče. Součástí je praktický a odolný obal na přenášení, síť, tyče, knoflíky a lana. Stiga Weekend set je ideální zábavou pro děti i dospělé. Můžete ho využít na zahradě, dovolené nebo v hale. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Weekend set , Stiga flash (7318688020610)

Stiga Minitennis set

Detail

Kompletní tenisový set Minitennis pro 2 hráče. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. Vhodné na všechny povrchy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Minitennis set , Stiga facer (7318688013193)

Stiga HOBBY SET HS Badmintonový set, modrá, velikost UNI

Detail

Badmintonový set HOBBY SET HS je vyroben švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Set dvou odolných badmintonových raket a dvou míčů je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga HOBBY SET HS Badmintonový set, modrá, velikost UNI , Stiga procyon (7318681441016)

Stiga BEACHTENNIS SET ALLROUND Set na plážový tenis NS

Detail

Stiga set dvou odolných plážových raket a jednoho míče je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Set lze snadno přenášet v praktickém vaku, který je součástí sady. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga BEACHTENNIS SET ALLROUND Set na plážový tenis NS , Stiga vision (7318688027664)

Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI

Detail

Badmintonový set WEEKEND SET WS je vyroben švédskou firmou Stiga, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Kompletní badmintonový set pro 4 hráče obsahuje: 4 odolné badmintonové rakety, 2 míče s korkovou hlavou, síť, 2 teleskopické tyče, 4 upevňující lana a 4 pomocné kolíky. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI , Stiga trinity (7318688016057)

Stiga PERFORM SET Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis pro rekreační hru Stiga PERFORM ocení především hráči, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Pálky mají vysokou kontrolu a výborný cit na míčku, takže budou vyhovovat i úplným začátečníkům. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga PERFORM SET Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI , Stiga prestige (7318688027688)

Stiga SWAY SET Set na stolní tenis, černá, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Stiga SWAY SET se skládá ze 2 pálek a 3 míčků. Je vhodný pro začátečníky a rekreační hráče. Skvělý rodinný set, ideální pro hráče, kteří hrají stolní tenis pro zábavu. Potah pálky je silný 1,5 milimetrů a dřevo se skládá z pěti vrstev. Navazuje na prodejní hit minulosti - Set Pacific. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SWAY SET Set na stolní tenis, černá, velikost UNI , Stiga rocket (7318681621012)

Stiga BADMINTON SET LOOP 22 Speed badmintonový set, zelená, velikost UNI

Detail

Speed badmintonový set LOOP 22 je vyroben švédskou firmou Stiga, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Set dvou odolných speed badmintonových raket a tří míčů je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Hrajte tuto maximálně rychlou hru pro zábavu nebo na body! Hřiště je tvořeno dvěma čtverci o velikosti 5,5x5,5 m. V každém čtverci stojí jeden hráč a snaží se míč položit do soupeřova čtverce. Hraje se na 3 vítězné sety do 16 bodů. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga BADMINTON SET LOOP 22 Speed badmintonový set, zelená, velikost UNI , Stiga arena (7318688028135)

Stiga SOLARA Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Detail

Set na stolní tenis Stiga SOLARA je ideální volbou pro začínající a rekreační hráče. Set zaujme především svojí výkonností za přijatelnou cenu. Klasickou výbavu 2 pálek a 3 míčků doplňuje také síťka. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga SOLARA Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI , Stiga master (7318686380006)

Akumulátor strunová sekačka STIGA SGT 500 AE - Set 278102108/ST2

Detail

Vč. Akumulátoru SBT 520 (48 v, 2 Ah) a nabíječky (conrad.cz)

Podobné produkty ako Akumulátor strunová sekačka STIGA SGT 500 AE - Set 278102108/ST2 , Stiga champ (7318686360008)

Akumulátor foukač listí 230 V STIGA SAB 500 AE - Set

Detail

Bezkartáčový motor 650 W.·3 stupňů pro nastavení rychlosti·Rychlost vzduchu až 198 km/h.·Ergonomický a vyvážený design·Měkká rukojeť s ovládacími tlačítky·Kompatibilní se všemi akumulátory řady 500·Vč. akumulátoru a nabíječky Vč. Akumulátoru EB 420 (48 v, 2 Ah) a nabíječky (conrad.cz)

Podobné produkty ako Akumulátor foukač listí 230 V STIGA SAB 500 AE - Set , Stiga focus (7318688020641)

Hot Wheels kaskadérské kousky Super-salto set

Detail

Super-salto set je dalším z kaskadérských kousků na drahách Hot Wheels®. Sada přináší dětem i jedno autíčko. Po rychlém odpálení závodního auta ze startovacího zařízení je připravena nová překážka, kterou bude potřeba zdolat. Kluci mohou trénovat adrenalinové kousky. Přednosti: kombinovatelné s dalšími herními sety Track Builders Kupte chlapcům Hot Wheels Track builder! Vhodné pro děti od 4 do 10 let Materiál: plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hot Wheels kaskadérské kousky Super-salto set , Stiga winner outdoor (4013771220856)

Stiga PULSE BOX II 5 STAR Ping pongový set, černá, velikost

Detail

Exkluzivní Stiga PULSE BOX II 5 STAR série nabízí dvě pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Pulse série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Stiga PULSE BOX II 5 STAR je nejútočnější pálka Pulse série a je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s maximální rychlostí. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá nejmodernější technologie STIGA WRS, ACS, TUBE a CRYSTAL. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga PULSE BOX II 5 STAR Ping pongový set, černá, velikost , Stiga star soccer (7318682723159)

SALT AND PEPPER Romper set Welcome AOP navy

Detail

Podrobnosti o produktu: Romper set 2-dílný kombinéza s Allover print lisovací cvočky na ramenou a vnitřní straně nohou. Košile s dlouhým rukávem bílá Materiál a péče: Materiál: 100% bavlna Lze prát při 40 °C Používejte jemné mycí prostředky Praní naruby s podobně barevnými látkami Nesušte v sušičce (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako SALT AND PEPPER Romper set Welcome AOP navy , Stiga pro sr (7318682750063)

Salt and Pepper Romper set tmavě modrý Digger

Detail

Podrobnosti o produktu: Dvoudílná souprava romper Přítlačné cvočky na ramenou Přítlačné čepy na vnitřní straně nohou Podrobnosti o materiálu a péči: Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Používejte jemné mycí prostředky Prát s látkami podobné barvy Praní při 40 °C Praní naruby a žehlení Salt and Pepper - oblíbené barevné věci pro nejmenší. Móda Salt& Pepper přesvědčuje rodiče: Díky měkkým materiálům šetrným k pokožce, pohodlným střihům a kvalitnímu zpracování je móda Salt& Pepper trvanlivá a osobitá. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Salt and Pepper Romper set tmavě modrý Digger , Stiga winner indoor (4013771220825)

Salt an Pepper romper set světle modrý Digger

Detail

Podobné produkty ako Salt an Pepper romper set světle modrý Digger , Stiga snowkick - zelená (7318681118598)

Detail

Podobné produkty ako Salt an Pepper romper set světle modrý Digger , Stiga neo beach (7318682719015)

Nůžky na živý plot STIGA SHT 500 AE - Set 278302108/ST2, Li-Ion akumulátor

Detail

Vč. Akumulátoru EB 420 (48 v, 2 Ah) a nabíječky (conrad.cz)

Podobné produkty ako Nůžky na živý plot STIGA SHT 500 AE - Set 278302108/ST2, Li-Ion akumulátor , Stiga inspire hobby (7318681890012)

Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kick Supreme zelená

Detail

Dětská koloběžka Mini Kick Supreme+ je neobvykle a zajímavě řešená koloběžka pro všechny děti, které rády skotačí na dětských hřištích. Nastavitelná výška řídítek do 3 úrovní, nášlapná brzda, nosnost 50 kg. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kick Supreme zelená , Stiga champ clip (7318686365003)

Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kid 3W černá

Detail

Mini Kid 3W je ideální volbou pro všechny děti od dvou let, které rády skotačí na dětských hřištích a jsou neustále v pohybu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kid 3W černá

STIGA Rychlonabíječka Stiga EC 430 F 277030008/ST1

Detail

Nabíjecí proud 3 A.·Vhodný pro všechny akumulátory řady 500·Rychlé nabíjení akumulátoru·LED indikace stavu během nabíjení (conrad.cz)

Podobné produkty ako STIGA Rychlonabíječka Stiga EC 430 F 277030008/ST1

Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kick Supreme zelená - zánovní

Detail

Podobné produkty ako Stiga Dětská koloběžka STIGA Mini Kick Supreme zelená - zánovní

Detail

Vhodné pro všechny akumulátory z STIA 500 Series·Rychlé nabíjení akumulátorů pomocí 3 ampéry nabíjecí proud·Doba nabíjení SBT 550 AE: cca 120 minut·Doba nabíjení SBT 540 AE: cca 180 minut·Doba nabíjení SBT 520 AE: cca 90 minut SFC 530 AE (conrad.cz)

Podobné produkty ako STIGA STIGA 500 Series rychlonabíječka SFC 530 AE 278030008/ST1

STIGA STIGA 500 Series nabíječka SCG 515 AE 278020008/ST1

Detail

Vhodné pro všechny akumulátory z STIA 500 Series·Rychlé nabíjení akumulátorů pomocí 3 ampéry nabíjecí proud·Doba nabíjení SBT 550 AE: cca 220 minut·Doba nabíjení SBT 540 AE: cca 110 minut·Doba nabíjení SBT 520 AE: cca 50 minut SCG 515 AE (conrad.cz)

Podobné produkty ako STIGA STIGA 500 Series nabíječka SCG 515 AE 278020008/ST1

Stiga Castor

Detail

Dvouhvězdičková pálka Castor od švédské značky Stiga je určena pro rekreační a pokročilejší hráče stolního tenisu. Pálku ocení hráči, kteří hledají více kontroly při větších rychlostech. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Castor

Stiga Rocket

Detail

Dvouhvězdičková pálka Rocket od švédské značky Stiga je určena pro rekreační a pokročilejší hráče stolního tenisu. Pálku ocení hráči, kteří hledají více kontroly při větších rychlostech. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Rocket

Stiga Champ

Stiga Champ
Detail

Síť na stolní tenis Stiga Champ je kvalitní síť na stolní tenis, kterou během pár vteřin připravíte ke hře. Síť je vyrobena z modré nylonové síťoviny, takže je dobře viditelná. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Champ

Stiga Winner Indoor

Detail

Rekreační stůl Stiga Winner Indoor pro stolní tenis vhodný do vnitřních prostorů. Vrchní deska o síle 19 mm. Stabilní podvozek na kolečkách. Stůl je dodáván včetně síťky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Winner Indoor

Stiga Procyon (7318681441016)

Detail

Pálka na stolní tenis čtyřhvězdičková, konkávní (FL) držátko, hmotnost 200 g Upřednostňujte útočné pojetí hry, hledáte pálku s mimořádnou silou, citem a rychlostí? Pak je tu právě pro vás čtyřhvězdičková pálka, která je určena především pro závodní hráče. Technologie WBR a ACS použité při výrobě zaručují nejlepší možnou kombinaci hracích vlastností. Pošlete s citem a grácií míček mimo dosah soupeře a staňte se s pálkou Stiga Procyon vítězem. Navíc vybavení Stiga je certifikováno mezinárodní federací stolního tenisu ITTF, můžete ho tak používat na oficiálních registrovaných soutěžích. Klíčové vlastnosti čtyřhvězdičková pálka pro závodní hráče pro útočnou hru a míček pod kontrolou konkávní rukojeť potah Evo 2 mm rychlost 88 spin 83 kontrola 50 vyrobeno ze dřeva: 5 vrstev certifikace ITTF Díky výrobní technologii k vítězství WBR technologie je maximální odfrézování materiálu uvnitř, WBR rukojeť je dutá skořepina,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Procyon (7318681441016)

Stiga Rocket (7318681621012)

Detail

Pálka na stolní tenis dvouhvězdičková, anatomické (AN) držátko, hmotnost 200 g Upřednostňujte více kontroly nad míčem v rychlé hře? Pak je tu právě pro vás dvouhvězdičková pálka s anatomicky tvarovanou rukojetí, která je určena především pro rekreační a pokročilejší hráče. Technologie ACS použité při výrobě zaručují nejlepší možnou kombinaci hracích vlastností. Pošlete s citem a grácií míček mimo dosah soupeře a staňte se s pálkou Stiga Rocket vítězem. Navíc vybavení Stiga je certifikováno mezinárodní federací stolního tenisu ITTF, můžete ho tak používat na oficiálních registrovaných soutěžích. Klíčové vlastnosti dvouhvězdičková pálka pro rekreační a pokročilejší hráče pro více kontroly v rychlé hře anatomicky tvarovaná rukojeť potah S2: 2 mm rychlost 50 spin 35 kontrola 84 vyrobeno ze dřeva: 5 vrstev certifikace ITTF Díky výrobní technologii k vítězství ACS technologie obstarává výrobu houby, mikroskopické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Rocket (7318681621012)

Stiga Fighter 2*

Detail

Dvouhvězdičková pálka Fighter od švédské značky Stiga je určena pro rekreační a pokročilejší hráče stolního tenisu. Pálku ocení hráči, kteří hledají více kontroly při větších rychlostech. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Fighter 2*

Stiga Inspire Hobby

Detail

Pálka Inspire Hobby od švédské značky Stiga je vhodná pro všechny hráče, kteří vyžadují vysoce kvalitní rekreační pálku s vynikající kontrolou míčku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stiga Inspire Hobby

Stiga Castor - rozbaleno

Detail

Podobné produkty ako Stiga Castor - rozbaleno

Stiga Expand (7318688027763)

Detail

Pálka na stolní tenis jednohvězdičková, konkávní (FL) držátko, hmotnost 150 g Pálka Stiga Expand je stvořená především pro rekreační i pokročilejší hráče. Nabízí více kontroly při větších rychlostech. Opatřená je konkávním držátkem a doplněná o kvalitní potah. K jejím skvělým herním vlastnostem přispívá technologie Stiga WRB, která zajistí lepší kontakt s míčkem. Stiga Expand představuje ideální pálku pro tréninkové účely. Certifikována je mezinárodní federací ITTF. Klíčové vlastnosti pálky na stolní tenis Stiga ExpandPálka stvořená pro rekreační i pokročilejší hráčeNabízí více kontroly při větších rychlostechS konkávním držátkem a kvalitním potahemTechnologie Stiga WRB zajistí lepší kontakt s míčkemPálka Stiga Expand je certifikována mezinárodní federací ITTFBarevné provedení: béžovo-černo-červené Hmotnost:150 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Expand (7318688027763)

Stiga Fighter (7318681690018)

Stiga Fighter  (7318681690018)
Detail

Pálka na stolní tenis dvouhvězdičková, konkávní (FL) držátko Upřednostňujte více kontroly nad míčem v rychlé hře? Pak je tu právě pro vás dvouhvězdičková pálka, která je určena především pro rekreační a pokročilejší hráče. Technologie WBR použité při výrobě zaručují nejlepší možnou kombinaci hracích vlastností. Pošlete s citem a grácií míček mimo dosah soupeře a staňte se s pálkou Stiga Fighter vítězem. Navíc vybavení Stiga je certifikováno mezinárodní federací stolního tenisu ITTF, můžete ho tak používat na oficiálních registrovaných soutěžích. Klíčové vlastnosti dvouhvězdičková pálka pro rekreační a pokročilejší hráče pro více kontroly v rychlé hře konkávní rukojeť potah Stiga S5: 2 mm rychlost 20 spin 28 kontrola 40 vyrobeno ze dřeva: 5 vrstev certifikace ITTF Díky výrobní technologii k vítězství WBR technologie je maximální odfrézování materiálu uvnitř, WBR rukojeť je dutá skořepina, která díky maximálnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stiga Fighter (7318681690018)

STIGA Wild (7318681117294)

STIGA Wild  (7318681117294)
Detail

Kluzák o nosnosti 50 kg, vyrobeno z plastu, hmotnost 1 kg Chystáte se sjíždět nejvyšší kopec v okolí nebo na hory? Bobování či sáňkování patří k nejvíce oblíbeným zimním činnostem v jakémkoliv věku. Při jízdě na tomto kluzáku se bude vaše dítě na kopci cítit jako opravdový závodník. Kluzák Stiga je ideálním společníkem pro zimní zábavu a dlouhé radovánky ve sněhu. Kluzák není možné nijak ovládat. Konstrukce kluzáku je z pevného a odolného plastu a zaručuje výborný skluz na každém sněhu. Zelená barva poskytuje kluzáku poutavý vzhled. Maximální nosnost kluzáku STIGA Wild vystoupala na hodnotu 50 kilogramů. Klíčové přednosti kluzák STIGA Wild Kluzák STIGA Wild je ideálním společníkem pro zimní radovánky Nosnost je 50 kg Hmotnost kluzáku: 1 kilogramů Zajímavá zelená barva Pevná a odolná plastová konstrukce Kluzák Stiga je předurčen pro jednu osobu (alza.cz)

Podobné produkty ako STIGA Wild (7318681117294)

STIGA Match (7318686370007)

Detail

Síťka na stolní tenis Match je kvalitní síť na stolní tenis, kterou během pár vteřin připravíte ke hře. Síť je vyrobena z šedé nylonové síťoviny. Síťku na stůl snadno uchytíte klasickým šroubováním. STIGA Match představuje vysoce kvalitní síťku na stolní tenis, díky které budete moci za pár vteřin zahájit hru. Vyrobená je ze šedé nylonové síťoviny, která zajistí velmi dobrou viditelnost. Na stůl ji přitom snadno uchytíte pomocí klasického šroubování, bude tak velmi pevně držet a nestane se, aby během hry spadla. Samozřejmostí je její nastavitelné napnutí. STIGA Match je nepostradatelným doplňkem pro stolní tenis. Klíčové vlastnosti síťky na stolní tenis STIGA MatchVysoce kvalitní síťka na stolní tenisVyrobená z nylonové síťovinySTIGA Match je velmi dobře viditelnáSnadné uchycení na stůl pomocí klasického šroubováníMožnost nastavení napnutí sítěBarevné provedení: bílo-šedé (alza.cz)

Podobné produkty ako STIGA Match (7318686370007)
Stiga Set Salty (7318688020498), Stiga Set Sassy (7318688020481), Stiga Set Sonic (7318688015975), Stiga Set Player 60 (7318681100609), stiga set pacific cervena set na stolni tenis, BIG BOY SWEET & SALTY krém 250g (8594193030293), BIG BOY Preclíky Sweet & salty 120g (8594193035267), Stiga Alcor (7318681740010), Stiga Break (7318688028111), STIGA Sway (7318688028074), Stiga React (7318688027770), Stiga Flash (7318688020610), Stiga Facer (7318688013193), Stiga Procyon (7318681441016), Stiga Vision (7318688027664), Stiga Trinity (7318688016057), Stiga Prestige (7318688027688), Stiga Rocket (7318681621012), Stiga Arena (7318688028135), STIGA Master (7318686380006), Stiga Champ (7318686360008), Stiga Focus (7318688020641), Stiga Winner Outdoor (4013771220856), STIGA Star Soccer (7318682723159), Stiga PRO SR (7318682750063), Stiga Winner Indoor (4013771220825), Stiga Snowkick - zelená (7318681118598), STIGA Neo beach (7318682719015), Stiga Inspire Hobby (7318681890012), Stiga Champ Clip (7318686365003)