Steriwund Motolékárnička textil vyhl.č.341/2014

Posedlost (978-80-7244-341-3)

Posedlost (978-80-7244-341-3)

Kniha – autor Helena Longinová, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Dva příběhy o posedlosti láskou. V prvním jí více podléhají ženy a v druhém muži. Obě hrdinky příběhu Po čem všichni marně toužíme myslí na muže od puberty, kvůli lásce vyváděly ztřeštěnosti, ale jak narůstají jejich zkušenosti a touha po opravdovém zamilování, mají někdy pocit, že snowboard je lepší než sex. Nataša a její teta Róza jsou černé ovce rodiny. Róza utekla ženichovi od oltáře do Paříže, a když se z nešťastného zemědělce stál v restitucích bohatý statkář, vrátila se k němu a před zraky šokovaných sousedů se za něj provdala. Její neteř Nataša si buduje kariéru v obchodní firmě a vede prozatím planý život. Dál než k nepovedenému sexu se nedostala. Dusí v sobě touhu po chlapovi, který by ji miloval, ale… (alza.cz)

Lucembursko (80-7277-341-0)

Lucembursko (80-7277-341-0)

Kniha – autor Eduard Hulicius, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Stručné dějiny jednoho z nejmenších evropských států s pozoruhodnou historií a obecně známými příbuzenskými vazbami na český trůn. Text líčí historii od nejstarších dějin přes vznik Lucemburského hradu a hrabství k éře největší slávy ve 14. a 15. století. Popisuje i postupné zaostávání tzv. Gibraltaru severu trvající až do 19. století, neobyčejně složitý vznik nezávislého státu, jeho zapojení do Beneluxu a poté i do širší evropské integrace a v neposlední řadě kořeny úspěchu nadprůměrně bohatého moderního Lucemburska. (alza.cz)

Nové dějiny pyramid (80-7336-341-0)

Nové dějiny pyramid (80-7336-341-0)

Kniha – autor Joseph Davidovits, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Máme pře sebou první konečně globální popis stavby pyramid. Setkáváme se v něm s jejich geniálním vynálezcem, velkým písařem a achitektem Imhopetem. Vše je logické a jasné, vše do sebe zapadá. (alza.cz)

Sen noci svatojánské (978-80-7108-341-2)

Sen noci svatojánské (978-80-7108-341-2)

Kniha – autor William Shakespeare; Martin Hilský, 114 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sen noci svatojánské je nejhranější a nejslavnější komedie Williama Shakespeara. Vypovídá především o lásce a jejích bláznivých proměnách, zároveň o básnické a divadelní imaginaci. Divadelní mág a iluzionista William Shakespeare v ní virtuózně a s hýřivou, strhující obrazností předvádí hru „bláznů a milenců a básníků“, která dodnes fascinuje diváky a čtenáře celého světa a zcela bezprostředně se nás týká. (alza.cz)

Domácí polévkárna (978-80-7529-341-1)

Domácí polévkárna (978-80-7529-341-1)

Kniha – autor Amber Locke, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vraťte polévce čestné místo, které jí právem náleží! Pomůže vám v tom nejnovější skvělá kuchařka od Amber Locke (na Instagramu známé jako @rawveganblonde). Proměňte záplavu zeleniny z chladničky v pestrobarevné a mimořádně chutné polévky. Osvěžující gazpacho skvěle doplní pozdní letní odpoledne, zatímco hladké krémy z kořenové zeleniny jsou ideální pro chladné zimní večery – polévky jsou nejen mimořádně přizpůsobivé, ale také představují snadný, hospodárný a zdravý způsob, jak získat maximum z čerstvých sezonních surovin. Domácí polévkárna přináší recepty na více než 100 výživných a lahodných polévek, posypek, zálivek a obměn. Polévky si můžete užívat skutečně po celý rok! (alza.cz)

Tvář baroka (978-80-7429-341-2)

Tvář baroka (978-80-7429-341-2)

Kniha – autor Zdeněk Kalista, 216 stran, česky, pevná s přebalem matná Esejistická knížka z pera vynikajícího českého historika Zdeňka Kalisty je zároveň jeho knihou poslední – jejího vydání se autor již nedočkal. „Poznámky, které zabloudily na okraj života, skicář problémů a odpovědí,“ jak zní podtitul této knihy, nevznikaly snadno. Ve svých pětasedmdesáti letech Kalista začal náhle ztrácet zrak, což mu znemožnilo pracovat dále na svých rozpracovaných věcech. A tak naslepo, závislý na pomoci svých přátel a spolupracovníků, vyťukával na psacím stroji své úvahy o barokní epoše. Historické prameny mu byly nedostupné, a tak jediným zdrojem, z něhož mohl čerpat při promýšlení svého celoživotního tématu, byla jeho obdivuhodná paměť. Baroko a jeho duchovní rozměr zaměstnávalo Kalistu už od… (alza.cz)

Já, Gowery (978-80-7456-341-6)

Já, Gowery (978-80-7456-341-6)

Kniha – autor Vladimír Šlechta, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhá polovina třiadvacátého století, dvě stě let po Apokalypse. Po dlouhém období chaosu, kanibalismu a lokálních válek nastalo Století míru, které trvá už pět let. Do různých koutů zpustošené Evropy vyráží trojice hrdinů: kyborgizovaný voják Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery Fink. Mají za úkol zkoumat takzvané "střepy z Apokalypsy", technologické pozůstatky starého světa. Někdy jsou při tom zavlečeni do her mocných zájmových skupin a jindy musejí napravovat své vlastní prohřešky. Toto jsou tři jejich příběhy: "Zákon smečky", "Rýnský cedník" a "Kočičí dvířka". (alza.cz)

Ženské lži (978-80-7432-341-6)

Ženské lži (978-80-7432-341-6)

Kniha – autor Ljudmila Ulická, 164 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Spisovatelka Ljudmila Ulická poodhaluje čtenáři vnitřní svět ruských žen, svět na první pohled zbavený jakékoli vnější logiky. Leitmotivem a také hybatelem veškerého dění je lež – nezištná, vyslovená s touhou po lepším životě, který nezbývá než si vymyslet. Hlavní hrdinka Žeňa je konfrontována s nejrůznějšími fantaziemi svých přítelkyň, příbuzných a známých, nad nimiž jen tiše žasne. Irene lže o smrti svých dětí, Naďa si vymýšlí staršího bratra a třináctiletá Lála milostný poměr s dospělým mužem, Anna oklame naivní školačku Mášu, když se vydává za básnířku. Ljudmila Ulická se znovu představuje jako vynikající pozorovatelka všednodennosti, jíž nechybí jemný smysl pro detail a obšírné souvislosti. (alza.cz)

FIXED pro Honor Play čiré (FIXTCC-341)

FIXED pro Honor Play čiré (FIXTCC-341)

Kryt na mobil vyroben z netoxického TPU, jemná a tenká gelová struktura, protiskluzové provedení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory, snadná aplikace Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Honor Play čiré. Jedná se o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Stěžejní parametry krytu na mobil FIXED pro Honor Play čiré Praktická ochrana telefonu Honor Play Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Doba jedová 7: Elektrosmog (978-80-7553-341-8)

Doba jedová 7: Elektrosmog (978-80-7553-341-8)

Kniha – autor Martin Blank, 360 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Silné mikrovlnné záření vyhání vrabce z center měst. Borovice rostoucí u radarových stanic a antén mají méně jehlic a odumírají v mladším věku. Okřehek na hladinách rybníků poblíž zdrojů vysokého napětí živoří a krávy na stejně položených pastvinách vykazují poškození DNA buněk. V oblastech se silným elektromagnetickým polem hnízdí méně ptáků a včely, netopýři, lososi a další živočichové nedokážou pod jeho vlivem využívat přirozený navigační smysl. A co člověk? Studie dlouhodobě prokazují vyšší výskyt Alzheimerovy choroby, neplodnosti, depresí, ADHD, onemocnění srdce, nádorů mozku, prsu, slinných žláz a dalších typů rakoviny v regionech se silným elektromagnetickým znečištěním. Ještě většímu riziku jsou… (alza.cz)

Simpsonovi Komiksové lážo-plážo (978-80-7449-341-6)

Simpsonovi Komiksové lážo-plážo (978-80-7449-341-6)

Kniha – autor Matt Groening, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Rozvalte se na lehátka a vychutnejte si pravou prázdninovou pohodu s rodinou Simpsonových! Všichni víme, že úhlavní nepřítel Barta je Levák Bob. Ovšem Levák Bob má mladšího bratra... a ten taky potřebuje úhlavního soka. Ještě štěstí, že má Bart sestru. Kromě toho se Simpsonovi přestěhují na zvláštní havajský ostrov s lákavým názvem Smeťakiki, Bart se zúčastní soutěže o největšího nerda, Líza odhalí obrovské vládní tajemství, Šáša dostane lékařský diplom (a nebojí se ho použít) a přijde i sám Levák Bob... ovšem tak skvěle maskovaný, že po Bartovi může jít absolutně kdokoliv! (alza.cz)

FIXED Full-Cover pro Honor Play černé (FIXGF-341-BK)

FIXED Full-Cover pro Honor Play černé (FIXGF-341-BK)

Ochranné sklo 2.5D provedení, kryje celou plochu displeje, tloušťka 0.33mm,  tvrdost 9H, 100% průhlednost, snadná instalace bez vzduchových bublin  Obrazovka mobilního telefonu se vždy může i skrz prozíravost z ničeho nic roztříštit, stačí jej pouze upustit při vystupování z auta. K zabránění podobné situaci je vhodné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Honor Play černé. Toto tvrzené krycí sklo bylo vyrobeno na míru Honor Play. Vnější úprava tvrdého ochranného skla snižuje ulpívání otisků a šmouh. S pomocí FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Důležité přednosti ochranného skla FIXED Full-Cover pro Honor Play černé Ochranné sklo vytvořeno přímo pro Honor Play Silnější ochrana oproti běžné fólii Aplikace skla nijak nesnižuje citlivost dotyku FIXED Full-Cover pro Honor… (alza.cz)

FIXED FullGlue-Cover pro Honor Play černé (FIXGFA-341-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Honor Play černé (FIXGFA-341-BK)

Ochranné sklo 2.5D provedení, lepení po celé ploše skla, kryje celou plochu displeje, tloušťka 0.33mm, tvrdost 9H, 100% průhlednost, snadná instalace bez vzduchových bublin Pokud sháníte ochranné sklo pro váš mobilní telefon Honor Play, které kryje celou plochu displeje a jeho instalaci zvládne úplně každý, tak FIXED FullGlue-Cover je skvělou volbou. Ochranné sklo skvěle ochrání celý displej před poškrábáním a prasknutím a lepí se po celé ploše skla, čímž zajistí maximální ochranu. Té také pomáhá vysoká tvrdost 9H a tloušťka pouhých 0,33 mm. Díky tomu ani nepoznáte, že na telefonu máte ochranné sklo nalepené. Černé 2.5D provedení a 100% průhlednost poté nijak neomezí v ovládání telefonu. Instalace ochranného skla FIXED FullGlue-Cover je snadná a nezanechává žádné vzduchové… (alza.cz)

Paper Toys Panenky (978-80-7292-341-0)

Paper Toys Panenky (978-80-7292-341-0)

Kniha – 24 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Vyrob si 11 papírových panenek. (alza.cz)

Příběhy třetího odboje (978-80-7294-341-8)

Příběhy třetího odboje (978-80-7294-341-8)

Kniha – autor Miroslav Kasáček; Luděk Navara, 300 stran, česky, pevná s přebalem matná (alza.cz)

Kamarádi v kožíšku (978-80-7549-341-5)

Kamarádi v kožíšku (978-80-7549-341-5)

Kniha – autor Jiří Kahoun, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Myšáček Kousek a myška Bavlnka jsou dva nerozluční kamarádi, kteří spolu běhají po lukách a stráních, pomáhají mamince a občas něco většího či menšího vyvedou. V osmnácti laskavých povídáních se zrcadlí autorova láska k prosté české přírodě a stále se opakující kráse čtyř ročních období. A tak Kousek a Bavlnka čekají, až spadne červené jablíčko, uvažují, proč padá listí, hledají ve sněhu ztracené rukavice, větří ve vzduchu čumáčky jaro, vyvádějí se aprílem a napichují na metličku lesní jahody na lívance. A když si náhodou s něčím neví rady, pořád je tu ještě děda Vševěda... Kniha je určena pro děti od 6 let. Napsal a ilustroval Jiří Kahoun, autora oblíbených příběhů o včelích medvídcích, knih Chumelení, Knížkový pejsek… (alza.cz)

FIXED Opus pro Honor Play, černé (FIXOP-341-BK)

FIXED Opus pro Honor Play, černé (FIXOP-341-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha s TPU krytem, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část se 3 kapsami pro karty a kapsou pro bankovky Pátráte po exkluzivní způsob, kterak uchránit svůj mobilní telefon před jakoukoli úhonou a nečistotami? Pak je pouzdro kompatibilní s mobilem Honor Play to pravé ořechové. Houževnatá konstrukce pouzdra ručí za to, že váš mobilní miláček nepřijde k nejmenší úhoně. A ještě vás nijak neomezuje v užívání ovládacích prvků a slotů. (alza.cz)

Americká stopa české Maffie (978-80-7422-341-9)

Americká stopa české Maffie (978-80-7422-341-9)

Kniha – autor Jan Hálek, 624 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Československý vyslanec v USA Bedřich Štěpánek a kancléř prezidenta republiky Přemysl Šámal patří k neprávem opomíjeným osobnostem prvorepublikového Československa. Dosud nepublikované archivní materiály umožňují čtenáři sledovat Štěpánkovo krátké působení v čele washingtonské legace v letech 1920-1923, následnou roztržku s pražským ministerstvem zahraničí vedoucí k jeho rezignaci, Štěpánkovu další činnost v USA i neúspěšné pokusy jeho přátel přimět jej k návratu do vlasti. Oba hlavní protagonisté se v editovaných dokumentech vyjadřují nejen k soudobému dění v Československu, ale jejich pozornosti neuniká ani komplikované formování meziválečného světa. Především Štěpánek se rozsáhle vyjadřuje k zahraniční i domácí… (alza.cz)

Žvaniti fér: Sebraná korespondence (978-80-7227-341-6)

Žvaniti fér: Sebraná korespondence (978-80-7227-341-6)

Kniha – autor Dan Bárta; Petr Skočdopole, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dan Bárta je jeden z nejuznávanějších českých zpěváků. Pohybuje se s naprostou suverenitou v několika odlišných žánrech, a z textů, které v minulosti napsal pro Instinkt i jinam, je už déle zřejmé, že vládne i perem. A že ho baví svět nejen poznávat, ale své poznání také sdílet. Kniha-rozhovor je v Česku zavedený žánr, ale „sebraná korespondence“ Dana Bárty a zkušeného novináře Petra Skočdopole jeho hranice napínají až ke krajnosti. Žvaniti fér je nejen hravou aluzí na vanity fair (čili pošetilost světa), ale též vpravdě jazzovým, nenasytným proudem řeči plné slovních hříček, nenápadných doznání i střízlivé moudrosti. Žvaniti fér, to je projížďka pestrým světem čtyřiačtyřicetilého Dana Bárta... (alza.cz)

Tehanu: Poslední kniha Zeměmoří 4 (978-80-7254-341-0)

Tehanu: Poslední kniha Zeměmoří 4 (978-80-7254-341-0)

Kniha – autor Ursula K. Le Guin, 258 stran, česky Na počátku světa žili na ostrovech, které se vynořily z mořské pěny, pouze draci. Běh času však všechno mění. Uplynuly věky a draci se rozdělili. Ti divocí zůstali na západních ostrovech. Ti, kteří už neuměli létat, odpluli na východ.Dodnes však mezi námi žijí lidé, kteří si pamatují dračí minulost… (alza.cz)

Somatologie Anatomie a fyziol. Člověka (978-80-7182-341-4)

Somatologie  Anatomie a fyziol. Člověka (978-80-7182-341-4)

Kniha – autor Vlastimila Chalupová, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Příručka s testovými otázkami z anatomie a fyziologie člověka pro střední zdravotnické školy. Pomůže procvičit a zopakovat učivo a bude výborná pro přípravu k přijímacím zkouškám na různé obory lékařských fakult. Může posloužit také vyučujícím na zdravot. školách při sestavování didaktických testů. (alza.cz)

Systémové amyloidózy a jejich léčba (978-80-7345-341-1)

Systémové amyloidózy a jejich léčba (978-80-7345-341-1)

Kniha – autor Romana Ryšavá, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Systémové amyloidózy jsou poměrně vzácná onemocnění postihující zejména ledviny, myokard a orgány travicího traktu. Jde o obtížně léčitelná onemocnění s nepříliš dobrou prognózou. Přesto došlo v poslední době ke zlepšení jak diagnostických, tak zejména léčebných možností, a to především u nejčastějšího typu systémových amyloidóz - amyloidózy AL (způsobené ukládáním lehkých řetězců imunoglobulinů ve tkáních). Cílem publikace je představit optimální vyšetřovací algoritmus vedoucí ke správné diagnóze a shrnout možnosti léčby. Zmíněna jsou i úskalí spojená s léčbou těchto nemocných a její nežádoucí účinky. (alza.cz)

Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 (978-80…

Živnostensko-průmyslová a hospodářská výstava v Chocni 1914 (978-80-7405-341-2)

Kniha – autor Michal Hofman; Radim Dušek, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autoři touto publikací chtějí připomenout jednu významnou choceňskou událost, která před sto lety na několik dnů změnila život choceňským obyvatelům. Cílem této výstavy byla prezentace různých stavovských, kulturních a národních organizací, samozřejmě hlavně živnostensko-průmyslových a hospodářských. Nejednalo se však pouze o prezentace, ale o pojmenování tehdejší současnosti a mnohých aktuálních problémů. Hledala se východiska a navrhovala řešení. Výstava tak plnila zájmové, profesní a politické cíle. Jak v Chocni při této významné události vše probíhalo, se dozvíte právě z této publikace. Vychází u příležitosti 100. výročí Živnostensko-průmyslové a hospodářské výstavy v Chocni 1914. (alza.cz)

Zvířata čtyř oken: Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a…

Zvířata čtyř oken: Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace (978-80-7500-341-6)

Kniha – autor Eligio Stephen Gallegos, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha Zvířata čtyř oken představuje přehled čtyř způsobů poznávání: myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace. Má sice jisté podobnosti s Jungovými myšlenkami o tomtéž tématu, hlavním rozdílem však je, že rozlišuje mezi imaginací a intuicí způsobem, jímž to Jung nečinil. Tato kniha popisuje, jak byly zkresleny způsoby poznávání a to, jak jsme se vychýlili z rovnováhy se silným důrazem na myšlení a smyslové vnímání a nedostatečným chápáním hodnoty imaginace a cítění. Zkoumá možnosti návratu k rovnováze v sobě i mezi sebou prostřednictvím čtyř způsobů poznávání. (alza.cz)

Český jazyk 6 pro základní školy Metodická příručka: Metodická…

Český jazyk 6 pro základní školy Metodická příručka: Metodická příručka (80-7235-341-1)

Kniha – autor Eva Hošnová; Ivana Bozděchová; Petr Mareš; Ivana Svobodová, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato metodická příručka je určena učitelům, kteří užívají ve výuce učebnici Český jazyk pro 6. ročník ZŠ (E. Hošnová a kol.). Obsahuje řadu námětů a doporučení pro zkvalitnění a zpestření výuky i řešení většiny cvičení. Učebnice je součástí nové řady pro výuku českého jazyka od 2. do 9. ročníku ZŠ, zpracované plně v souladu se záměry a požadavky RVP základního vzdělávání. Pro každý ročník je určena učebnice, pracovní sešit a metodická příručka pro učitele. Jazykové učebnice provází obdobná řada čítanek pro 2. až 9. ročník ZŠ. Jejich pojetí rovněž odpovídá nárokům RVP na nové a moderní učebnice pro základní vzdělávání (alza.cz)

E.V.Č.A.... Nastartuj ducha i tělo: Efektivní Využití Času A ....…

E.V.Č.A.... Nastartuj ducha i tělo: Efektivní Využití Času A .... pohybu (978-80-7428-341-3)

Kniha - autor Wanda Vorlová, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Efektivní Využití Času A .... pohybu. Máte bolesti? Vnímáte únavu? Cítíte přetížení? Zkuste mé řešení: na gauči, v práci, při cestách. (alza.cz)

ÚZ 1308 Sociální zabezpečení: podle stavu k 4. 3. 2019 (978-80-7488…

ÚZ 1308 Sociální zabezpečení: podle stavu k 4. 3. 2019 (978-80-7488-341-5)

Kniha - 272 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Publikace obsahuje 13 předpisů rozdělené do těchto kapitol: státní sociální podpora, dávky pro osoby se zdravotním postižením, sociální služby, pomoc v hmotné nouzi, životní a existenční minimum. Od minulého vydání byly změněny především zákony o státní sociální podpoře, o sociálních službách a zákon o pomoci v hmotné nouzi. V textech jsou již zahrnuty i změny, které nabývají účinnosti od července 2019. Poslední změny předpisů jsou vyznačeny tučným písmem, odkazy na související předpisy jsou plně citovány. (alza.cz)

Zakázané ovoce vědění: Bible jako drama a terapie (80-7281-341-2)

Zakázané ovoce vědění: Bible jako drama a terapie (80-7281-341-2)

Kniha – autor Benjamin Kuras, 152 stran, česky, pevná s přebalem matná Drama, mýtus, komedie, psychologie, terapie, povzbuzení a optimistický pohled na Boží svět. To všechno přináší Zakázané ovoce vědění. Analyzuje a převrací vzhůru nohama některé z těch nejznámějších biblických příběhů tak, aby byly relevantní a použitelné dnes a nám, bez ohledu na dřívější výklady. Tato kniha vrací člověku důstojnost - a z ní odvozenou ušlechtilost a šlechetnost, tedy i sebevědomí a pokoru - pramenící z přesvědčení, že všichni lidé jsou tvory téže tvůrčí všudypřítomné životadárné energie a k jejímu obrazu stvořenými. Je to jeden ze základních pilířů monoteistické víry, na který ale náboženství nejčastěji zapomíná. I proto se opakovaně ocitá v nedůstojných krizích. Druhým pilířem je vědomí, že… (alza.cz)

Rapoo 3510 Plus černý textil (17513)

Rapoo 3510 Plus černý textil (17513)

Myš bezdrátová, optická, 1000 DPI, 3 tlačítka, vhodná pro leváky, velikost M, USB, černá Bezdrátová myš s textilním kožíškemBezdrátová optická myš 3510 Plus od společnosti Rappo je skvělou volbou k počítači, televizi ale i na cesty. Svým stylovým designem v černé barvě na první pohled zaujme každého. Použití kvalitních materiálů na její výrobu zaručuje dlouhou životnost. Díky jejímu symetrickému tvaru padne skvěle do ruky levákům i pravákům. Myš nabízí výkonný optický senzor s rozlišením 1000 DPI, který zajišťuje velmi plynulý a přesný pohyb kurzoru.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rapoo 3510 Plus (černá) a její… (alza.cz)

Vybarvujte tetování: Vhodné pro umělce všech věkových kategorií (978…

Vybarvujte tetování: Vhodné pro umělce všech věkových kategorií (978-80-7390-341-1)

Kniha – 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Krásné omalovánky pro dospělé, nabízejí vám řadu obrázků, které probudí vaší představivost a můžete si tak vybarvit vlastní originální obrázek, každá předloha nabízí prostor pro zlepšení vašich uměleckých dovedností. Každý hotový obrázek bude odměnou za vaši snahu a úsilí. Obrázky a nápadité motivy můžete kreslit libovolnými barvami dle vaší představivosti a zaručeně ve vás probudí skryté umělecké vlohy! (alza.cz)

Evropské mezinárodní právo soukromé v kontextu pracovního práva (978…

Evropské mezinárodní právo soukromé v kontextu pracovního práva (978-80-7478-341-8)

Kniha – autor Tereza Kadlecová, 212 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Publikace se zabývá otázkami evropského mezinárodního práva soukromého, na které autorka nahlíží optikou pracovního práva. Kromě stručného nástinu vývoje EMPS se zaměřuje na jednotlivé prameny práva v této oblasti – v první řadě oběma základními kodifikacemi norem kolizních a norem mezinárodního práva procesního, tj. nařízeními Řím I a Brusel I. V dalším výkladu se publikace věnuje klíčové harmonizační úpravě, kterou představuje Směrnice o vysílání pracovníků, a také kolizní regulaci mimosmluvních závazkových vztahů, tj. nařízení Řím II - zejm. jeho ustanovením týkajícím se kolizní úpravy protestní akce v kolektivním vyjednávání. V závěru je pozornost věnována odpovídající české vnitrostátní úpravě, tj.… (alza.cz)

Canon Textile Bag MS12 zelená (3037C001AA)

Canon Textile Bag MS12 zelená (3037C001AA)

Fotobrašna pro digitální zrcadlovku, 2 kapsy, vnější rozměry 39,5 x 19 x 29 cm Zelená textilní fotobrašna Canon MS12 určená pro digitální zrcadlovku. Nabídne praktičnost a styl v jednom. Do fotobrašny se pohodlně vejde fotoaparát se dvěma objektivy nebo blesky a drobné příslušenství. Uvnitř naleznete přizpůsobitelný polstrovaný prostor s několika kapsami a zipem, nechybí ani uzavíratelná přihrádka pro zařízení o velikosti 9,7". Fotobrašna vyrobená z odolného plátna je doplněna pevným ramenním popruhem. Klíčové vlastnosti fotobrašny Canon MS12Nastavitelné uspořádání přihrádekPolstrování pro bezpečí při přenášeníPřihrádka pro mobil či tablet do velikosti 9,7"Pevný a odolný materiálRozměry 39,5 cm × 29 cm × 19 cm (alza.cz)

Poradím si s češtinou a matematikou v 1. třídě (978-80-7353-341-0)

Poradím si s češtinou a matematikou v 1. třídě (978-80-7353-341-0)

Kniha – autor Iva Nováková, 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pracovní sešit „Poradím si s češtinou a matematikou“ vám pomůže procvičit hravou formou látku, kterou by měl žák 1. třídy zvládnout. Cílem úkolů je všestranný rozvoj dítěte, trénink schopnosti soustředit se a porozumět zadání. Úkoly jsou řazeny podle obtížnosti. Od jednoduchých slov a vět ke složitějším v češtině, od jednoduchých příkladů k těžším v matematice. Děti zpočátku školního roku ještě neumějí číst a psát všechna slova, a proto je nutná spolupráce rodičů (rodič přečte dítěti zadání). (alza.cz)

Vonný sprej na textil Greenleaf Roses

Vonný sprej na textil Greenleaf Roses

Vonné spreje od rodinné značky Greenleaf jsou vychytávkou, která vám nemůže chybět! Snadno si s nimi provoníte povlečení, závěsy, ručníky, nebo klidně i své oblečení! Jejich nevtíravé a jemné vůně vás okouzlí a vězte, že to bude láska na celý život! (bonami.cz)

Prostá pravda: Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování …

Prostá pravda: Duchovní průvodce po životě, smrti, lásce a milování (978-80-7370-341-7)

Kniha – autor David Deida, 208 stran, česky, pevná s přebalem matná Ve své nové knize David Deida předkládá celou řadu dovedností a postřehů jak objevit vaše skutečné poslání, jak v sobě probudit vášeň a lásku a také jak se je naučit rozdávat. Ukáže vám třeba, jak se otevřít úplnosti přítomného okamžiku nebo jak se orientovat v divoké krajině intimního vztahu. Osvojíte si i umění sexuální vzájemnosti a dozvíte se, jak nakládat s hněvem, žárlivostí, strachem a žádostivostí, tedy s emocemi, které nás někdy na duchovní cestě mohou brzdit. Probuďte svou mysl, tělo i srdce a ponořte se do posvátného bytí. Časopis Spirituality & Health vyhlásil v roce 2006 knihu Prostá pravda jednou z nejlepších duchovních knih roku 2005 v kategorii osobního růstu. “Je toho ve vás víc, než by se mohlo zdát,… (alza.cz)

Sprej na textil Classic Linen, 236 ml

Sprej na textil Classic Linen, 236 ml

Jak snadno provonět celou místnost? Osvěžovače vzduchu ve spreji od značky Greenleaf jsou tou nejlepší volbou! Prostor provoní okamžitě a na dlouhou dobu. Vyberte si tedy z příjemných a jemných vůní tu svou ♥ (bonami.cz)

Skončenie pracovného pomeru a základné ľudské práva: v judikatúre…

Skončenie pracovného pomeru a základné ľudské práva: v judikatúre európskych súdov (978-80-7502-341-4)

Kniha - autor Helena Barancová, 260 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Monografia sa zaoberá problematikou skončenia pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa, ktorá je v aplikačnej praxi stále aktuálna. Vzhľadom na to, že skončenie pracovného pomeru ovplyvňuje existenčné podmienky života zamestnancov, stalo sa aj predmetom úpravy medzinárodného pracovného práva, práva Rady Európy, ako aj pracovného práva Európskej únie. Autorka analyzuje jednotlivé základné ľudské práva v súvislosti s judikatúrou Súdneho dvora Európskej únie, Európskeho súdu pre ľudské práva aj slovenských súdov. Venuje se tak právu na rešpektovanie ľudskej dôstojnosti, zákazu otroctva a nútenej práce, právu na súkromný život a korešpondenciu (komunikáciu), právu na slobodu zhromažďovania a združovania,… (alza.cz)

Opel Astra 9/91- 3/98: Údržba a opravy automobilů č. 22 (80-7232-341…

Opel Astra 9/91- 3/98: Údržba a opravy automobilů č. 22 (80-7232-341-5)

Kniha – autor Hans-Rüdiger Etzold, 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Svätec, surfista a CEO: Pozoruhodný príbeh o napĺňaní túžob svojho…

Svätec, surfista a CEO: Pozoruhodný príbeh o napĺňaní túžob svojho srdca (978-80-8109-341-8)

Kniha – autor Robin S. Sharma, 272 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Zdalo sa, že Jack Valentine má všetko. V reklamnej sfére zarábal slušné peniaze, dobre vyzeral, mal pekný byt, skvelých priateľov, dokonca aj rýchle auto – teda až do istého hektického pondelkového rána, keď doňho narazila dodávka a Jacka v kritickom stave previezli do nemocnice. Všetko sa však deje z určitého dôvodu. Jack spoznal sivovlasého pacienta Cala, ktorý mu vyrozprával svoj životný príbeh a po jeho odchode sa Jack vydáva na svoju najdôležitejšiu životnú púť, aby zistil, že negatívne okolnosti a vlastnosti sú bránou k vyššej verzii nášho ja, a pochopil, ako nám snaha prísť na všetko rozumom, môže brániť začuť múdrejšie našepkávanie srdca. Pridajte sa k Jackovi na jeho ceste, začítajte sa do… (alza.cz)

CATTARA Grilovací nářadí sada 3ks textil bag (13101)

CATTARA Grilovací nářadí sada 3ks textil bag (13101)

Grilovací sada z kvalitní nerezové oceli, textilní zapínací taška na zip. Užijte si pohodové grilování se sadou nářadí Cattara. Set obsahuje kleště se zoubkováním pro jednoduché zachycení mastných pokrmů, dvouzubou vidličku a obracečku. Náčiní je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a je provedeno v jednoduchém designu pro snadné čištění. Celý set je umístěn v praktické textilní tašce na zip, díky níž si vybavení ke grilování můžete donést kamkoliv.  Proč si zvolit tuto grilovací sadu? z kvalitní nerezové oceli kleště, dvouzubá vidlička a obracečkajednoduchý design pro snadné čištění v praktické tašce na zip (alza.cz)

Kurz malování prsty: Průvodce pro začátečníky při tvorbě uměleckých…

Kurz malování prsty: Průvodce pro začátečníky při tvorbě uměleckých děl bez štětců (978-80-7413-341-1)

Kniha – autor Iris Scott, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autorka Iris Scott přichází se svými převratnými kurzy malování prsty, které jsou skvělé pro všechny, zvláště pro začátečníky. Malování prsty je klasická forma meditace a terapie „hrou“, ideální pro všechny fanoušky relaxačních omalovánek pro dospělé a jiných druhů relaxace pomocí tvoření. Srozumitelné návody vám pomohou najít odhodlání vytvořit svůj první projekt malovaný prsty a tento druh tvoření si zamilovat.   Iris nám ukazuje, jak pomocí své jednoduché techniky, kdy barvy samy utváří malbu, vytvořit bez pomoci štětců impresionistický obraz, který oplývá životem. Díky kompletním návodům krok za krokem zahrnujícím podrobné instrukce a detailní fotografie si budete připadat, jako byste se účastnili jednoho z… (alza.cz)

Excellent Sada kuchyňského textilu 3 ks STONE modrá (KO-A35810040sm)

Excellent Sada kuchyňského textilu 3 ks STONE modrá (KO-A35810040sm)

Zástěra prakticky vybavená sada kuchyňského textilu, sada obsahuje zástěru, rukavici a čtvercovou chňapku, kterou lze použít zároveň jako podložku pod nádobí, vše ze 100% bavlny, zástěra má dvě funkční kapsy, rozměry zástěry 60x84cm, rozměry rukavice 32x17cm, rozměry čtvercové chňapky 20x20cm, modrá barva Sada kuchyňského textilu Excellent STONE v modré barvě přijde vhod každé kuchařce. Součástí třídílné sady je praktická zástěra, rukavice a čtvercová chňapka, kterou můžete použít i jako podložku pod nádobí. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Kuchařská zástěra má dvě funkční kapsy, prošívaná rukavice má jednoduchý potisk a chňapka má čtvercový tvar. Sada se hodí jako skvělý dárek pro ženy. Klíčové vlastnosti sady kuchyňského textilu Excellent STONETřídílná sada obsahující… (alza.cz)

ATTITUDE Přírodní osvěžovač textilu s vůní ledovce 475 ml …

ATTITUDE Přírodní osvěžovač textilu s vůní ledovce 475 ml (626232526509)

Osvěžovač textilií s rozprašovačem, hypoalergenní, vegan ok, ekologický, s dlouhotrvající vůní Přírodní odstraňovač zápachů s vůní ledovce příjemně provoní vaši domácnost. Sháníte přírodní odstraňovač zápachu? Přímo pro vás je určen tento přípravek na provonění od značky ATTITUDE se svěží vůní ledovce. Rozstřikovač je určen na látky, které načichly například kouřem, výpary z kuchyně apod. Můžete jej nastříkat na oděvy, závěsy, koberce či autopotahy a dalších. Tento produkt značky ATTITUDE je hypoalergenní, bez nežádoucích látek, z rostlinných zdrojů a má certifikaci ECOLOGO.Klíčové vlastnostiPřírodní hypoalergenní složení pro bezpečnost celé rodinyŠetrný k životnímu prostředíDlouhotrvající vůně ledovceNeobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou fosfáty, chlor nebo… (alza.cz)

Robocop (2014) (DVD)

Robocop (2014) (DVD)

V roce 2028 se nenasytný konglomerát OmniCorp rozhodl využít robotické technologie, aby vážně zraněného policistu Alexe Murphyho (Joel Kinnaman) proměnil v nezastavitelného bojovníka proti zločinu. Remake filmu z roku 1987. V roce 2028 je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhá léta využívány armádami po celém světě a OmniCorpu přibývají na účtech miliardy dolarů . Jedinou metou, kterou se jim dosud nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považovány za příliš kontroverzní. Ale v jistém momentě přijde ke zlomu. Alex Murphy ( Joel Kinnaman ) je milující manžel a otec, který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. - Až… (dvd-premiery.cz)

Excellent Sada kuchyňského textilu 3 ks STONE vínová (KO-A35810040sv)

Excellent Sada kuchyňského textilu 3 ks STONE vínová (KO-A35810040sv)

Zástěra prakticky vybavená sada kuchyňského textilu, sada obsahuje zástěru, rukavici a čtvercovou chňapku, kterou lze použít zároveň jako podložku pod nádobí, vše ze 100% bavlny, zástěra má dvě funkční kapsy, rozměry zástěry 60x84cm, rozměry rukavice 32x17cm, rozměry čtvercové chňapky 20x20cm, vínová barva Sada kuchyňského textilu Excellent STONE ve vínové barvě přijde vhod každé kuchařce. Součástí třídílné sady je praktická zástěra, rukavice a čtvercová chňapka, kterou můžete použít i jako podložku pod nádobí. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Kuchařská zástěra má dvě funkční kapsy, prošívaná rukavice má jednoduchý potisk a chňapka má čtvercový tvar. Sada se hodí jako skvělý dárek pro ženy. Klíčové vlastnosti sady kuchyňského textilu Excellent STONETřídílná sada… (alza.cz)

Děláme si to doma sami 3: Herbář receptů pro domácí lékárnu,…

Děláme si to doma sami 3: Herbář receptů pro domácí lékárnu, kosmetický salón i špajz (978-80-7565-341-3)

Kniha - Herbář receptů pro domácí lékárnu, kosmetický salón i špajz. Geniálně jednoduché nápady, které fungují! - autor Alena Thomas, 416 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Herbář receptů pro domácí lékárnu, kosmetický salón i špajz. Geniálně jednoduché nápady, které fungují!Rosteme, zrajeme, rozrůstáme se. Třetí knížka Děláme si to doma sami je taková jako naše současné životy, plná dětí, zahradních skrýší a bylinkového vyrábění. Tentokrát se točí kolem toho, co nám roste kolem našich domů a co běžně třeba nepoužíváme. Když člověk ví, stačí pak natáhnout ruku, utrhnout, vyrýpnout, sesbírat a dál se můžou dít jen samé zázraky.Děláme si to doma sami 3 je domácí lékárna, drogerie, kosmetický salón a špajz, co nám roste za domem. A kromě toho také herbář. Kozlík, kostival,… (alza.cz)

Godzilla (2014) (DVD)

Godzilla (2014) (DVD)

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí.Bonusy:Objevte šokující nové důkazy, které nejsou obsaženy ve filmu, odhalující masivní pokus o utajení existence Godzilly…• Operace: Lucky Dragon.• Monarch: M.U.T.O.• Tajné záznamy.Plus důvěrné informace o tomto legendárním monstru v Godzilla: Síla přírody. A další!  (dvd-premiery.cz)

Želvy Ninja (2014) (DVD)

Želvy Ninja (2014) (DVD)

Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. V Produkci Michaela Baye. Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A… (dvd-premiery.cz)

Robocop (2014) (BLU-RAY)

Robocop (2014) (BLU-RAY)

V roce 2028 se nenasytný konglomerát OmniCorp rozhodl využít robotické technologie, aby vážně zraněného policistu Alexe Murphyho (Joel Kinnaman) proměnil v nezastavitelného bojovníka proti zločinu. Remake filmu z roku 1987. V roce 2028 je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhá léta využívány armádami po celém světě a OmniCorpu přibývají na účtech miliardy dolarů . Jedinou metou, kterou se jim dosud nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považovány za příliš kontroverzní. Ale v jistém momentě přijde ke zlomu. Alex Murphy ( Joel Kinnaman ) je milující manžel a otec, který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. - Až… (dvd-premiery.cz)

Cricket Captain 2014 (252034)

Cricket Captain 2014 (252034)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní  Cricket Captain 2014 přichází s hezkým rozhraním, aktualizovaným 3D enginem a vším tím důrazem na detail, který od série očekáváte. Cricket Captain byl vyhlášen nejlepším kriketovým manažerem vůbec a je nejvyšší čas, abyste se ujali vedení v nejzajímavější sezóně desetiletí.VypnutoVynechat z LightBoxuCricket Captain 2014 přichází s hezkým rozhraním, aktualizovaným 3D enginem a vším tím důrazem na detail, který od série očekáváte. Cricket Captain byl vyhlášen nejlepším kriketovým manažerem vůbec a je nejvyšší čas, abyste se ujali vedení v nejzajímavější sezóně desetiletí.Klíčové vlastnostiNové rozhraní: Vytvořené tak, aby vylepšilo váš zážitek ze hry.Vylepšené Události: Přidávají na atmosféře a nadšení.Nové… (alza.cz)

Godzilla (2014) (BLU-RAY)

Godzilla (2014) (BLU-RAY)

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí.Bonusy:Objevte šokující nové důkazy, které nejsou obsaženy ve filmu, odhalující masivní pokus o utajení existence Godzilly…• Operace: Lucky Dragon.• Monarch: M.U.T.O. Tajné záznamyplus důvěrné informace o tomto legendárním monstru v Godzilla: Síla přírody. A další!  (dvd-premiery.cz)

AutoCAD 2014: Učebnice ()

AutoCAD 2014: Učebnice ()

Elektronická kniha - autor Jaroslav Kletečka, Petr Fořt, 400 stran Učebnice od zkušených autorů a pedagogů vás přehlednou formou seznámí s nejnovější verzí AutoCAD 2014. Formou i zpracováním vychází z velmi úspěšných předchozích vydání, podle nichž se již naučily AutoCAD používat desetitisíce studentů a zájemců o počítačové navrhování. Obsah učebnice je rozdělen do 12 samostatných kapitol, doplněných stovkami ilustračních obrázků. Jednotlivé kapitoly vás systematicky provedou obsluhou AutoCADu od základů až po jeho nasazení v infrastruktuře systémů PLM. Výklad problematiky je koncipován podle osvědčené metodiky využívané ve výuce CAD aplikací na našich i zahraničních školách s výrazným podílem samostatných cvičení a týmových projektů. S knihou mimo jiné snadno zvládnete:* Správně ovládat… (alza.cz)

Želvy Ninja (2014) (BLU-RAY)

Želvy Ninja (2014) (BLU-RAY)

Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. V Produkci Michaela Baye. Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A… (dvd-premiery.cz)

IHF Handball Challenge 2014 (251530)

IHF Handball Challenge 2014 (251530)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní  VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Pro všechny fanoušky házené je tady tato manažersko-sportovní hra, v níž si můžete vyzkoušet svoje sportovní schopnosti s gamepadem v ruce. Staňte se členem jednoho z dvaceti národních či osmdesáti ligových týmů, nebo si vytvořte svůj vlastní, přesně podle vašich představ. Připravte se však na to, že hra nebude vůbec jednoduchá. Simulace skutečné házené je víc než dokonalá, a tak nabízí širokou škálu pohybů a různé obranné akce, takže vám nic nebrání pocítit na vlastní kůži nervozitu a napětí opravdového zápasu. Komentáře od házenkářských odborníků jen dokresluje skvělou atmosféru.Klíčové vlastnostiManažersko-sportovní hra20 národních a 80… (alza.cz)

F1 2014 (PC) DIGITAL (409413)

F1 2014 (PC) DIGITAL (409413)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní 61% F1 2014 si pro vás nechystají žádná velká překvapení, spíše jen drobné úpravy a doplnění aktuální soupisky. Pokud jste některý z předchozích ročníků vynechali, s koupí určitě neváhejte - Hrej.cz Užijte si rozšířený režim pro jednoho hráče, více možností hry více hráčů a split-screen pro pohodlné soupeření s přáteli na jednom gauči. Zajeďte si celou Formule 1 sezónu nebo si vyberte jednu z kratších sezón. … (alza.cz)

Trincadeira/Aragonez 2014 - Carmim, 0,75l

Trincadeira/Aragonez 2014 - Carmim, 0,75l

Víno tmavé granátové barvy. Chuť lesního ovoce s lehkou notou taninu. Hodí se k tmavým masům a zrajícím sýrům. Výrobce: Carmim. (winehouse.cz)

Syrah, 2014, suché, Lahofer, 0,75l

Syrah, 2014, suché, Lahofer, 0,75l

Víno tmavě červené, intenzivní barvy s vůní červeného ovoce, sušených třešní, skořice a hořké čokolady s příjemným, jemně vanilkovým tónem. Vyniká dobrou strukturou, příjemnou a komplexní chutí se sladkou tříslovinoua lehce sladkým nádechem. Výrobce: Vinařství Lahofer. (winehouse.cz)

Zvedavček 2014/2015 (8595637000339)

Zvedavček 2014/2015 (8595637000339)

Kniha – 72 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Balík 6-tich pracovných zošitov (Edícia 2014/2015) so spracovaním hravých a pracovných činností pre deti. Pracovné zošity pomáhajú objavovať a rozvíjať viaceré schopnosti dieťaťa. Zameriavajú sa na čitateľskú, matematickú, prírodovednú gramotnosť, výtvarné, technické zručnosti a v neposlednom rade na prirodzenú kreativitu dieťaťa. (alza.cz)

Dr.Deinhard - Riesling 2014, 1l

Dr.Deinhard - Riesling 2014, 1l

Delikátní ryzlink s ovocným charakterem a typickou kyselinkou. Selekce hroznů z několika různých vinic v okolí Deidesheimu na podloží tvořeném kombinací sprašových vrstev, jílu a červeného pískovce, kvašeno v nerezových tancích. Vhodná teplota k podávání: 8-10°C Výrobce: Von Winning. (winehouse.cz)

Chianti - Sogatia 2014, 0,75l

Chianti - Sogatia 2014, 0,75l

Tradiční červené italské víno z Toskánska. Šťavnaté, ovocné, hebké Chianti z vinařství Sogatia. Barva je rubínově červená. Aroma je intenzivní, charakteristické pro tento typ vína se stopami červeného lesního ovoce. V chuti je toto víno velmi příjemné s ušlechtilými taniny. Odrůda: Sangiovese 80%, Canaiolo 20%.V chuti je toto víno velmi příjemné s ušlechtilými taniny. Výrobce: Vinařství Sogatia. (winehouse.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít