Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie 83% Jedna z nejlepších válečných strategií všech dob je skvělým kompromisem mezi realismem a důrazem na zábavu. Proveďte jednotky spojenců či německého Wehrmachtu v kampaních podle skutečných událostí. Využijte dokonalé souhry všech druhů zbraní pro rychlý a efektivní postup. Těžký úděl generála … (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44: Second Wave (PC) DIGITAL (382446)

Steel Division: Normandy 44: Second Wave (PC) DIGITAL (382446)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Herní rozšíření pro už tak parádní strategickou hru. Do hry přidává spoustu nových jednotek a hře dává nový dech. Usedněte k počítačům a opět startujte Steel Division: Normandy 44 - nové DLC je tady! Hru rozšíří o pěkný balík nových věcí a hra tak dostane nový rozměr.  Kombinace nových a starých jednotek Pokud se rozhodnete si znovu… (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL (357279)

Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL (357279)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie 83% Jedna z nejlepších válečných strategií všech dob je skvělým kompromisem mezi realismem a důrazem na zábavu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Proveďte jednotky spojenců či německého Wehrmachtu v kampaních podle skutečných událostí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Využijte dokonalé souhry všech druhů zbraní pro rychlý a efektivní postup. … (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44 - Back to Hell (PC) DIGITAL (410643)

Steel Division: Normandy 44 - Back to Hell (PC) DIGITAL (410643)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie % Druhé hlavní DLC pro Steel Division: Normandy 44, Back to Hell obsahuje kooperativní hru a sedm nových historických misí (včetně pěti v co-op a multiplayeru) založených na skutečných operacích. Zpátky do peklaSteel Division: Normandy 44 - Back to Hell obsahuje kooperativní hru a sedm nových historických misí založených na skutečných operacích, kde si můžete zahrát jako nikdy v nových, historicky přesných soubojích, jako je Operace Windsor a Operace Bluecoat. DLC přidává také čtyři nové divize, 58 nových jednotek a dvě nová exkluzivní esa. Pro fungování musíte vlastnit základní hru Steel Division: Normandy ve službě Steam. … (alza.cz)

Tom Clancy's The Division (PC) DIGITAL (CZ) (414381)

Tom Clancy's The Division (PC) DIGITAL (CZ) (414381)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, české titulky, žánr: Akční, FPS a RPG 79% "Pokud máte chuť na propracované akční RPG, a zlanaříte pár podobně naladěných kamarádů, jen těžko budete hledat lepší alternativu. Povedená kooperace totiž zažene i chmury z nepříliš variabilních misí." - Games.cz Staňte se agentem tajné vládní skupiny The Division, která je svolávána pouze v nejkrizovějších situacích. Vydejte se do epidemií zničeného New Yorku a bojujte s frakcemi, které ho po katastrofě ovládají.  … (alza.cz)

Tom Clancy's The Division Gold Edition (PC) DIGITAL (415137)

Tom Clancy's The Division Gold Edition (PC) DIGITAL (415137)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční a RPG 79% The Division je titulem, jenž definuje herní průmysl. Skvěle vykreslený New York a přístupný multiplayer nasadí laťku pro všechny hry, co přijdou po něm. Vychutnejte si hru ve své ultimátní edici se všemi DLC. Těšte se na specifickou atmosféru města New York. O moderní grafické efekty nebude nouze. Otevřený svět plný nebezpečí Nechte se unést do detailu… (alza.cz)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Akční a Strategie 77% Real-time strategie zaměřená na boje menších skupin a se silným důrazem na taktické prvky. S inspirací ve středověké evropské historii přivádí na scénu čtyři národy a jejich vzájemné konflikty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Epický soundtrackSoundtrack nabídne pětatřicet epických skladeb ze hry z dílny Adama Skorupa a Krzysztofa Wierzynkiewicze. Doporučené HW požadavkyOperační systém-Procesor-Grafika-RAM-HDD- Minimální HW požadavkyOperační systémWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10 ProcesorIntel AtomGrafikaIntel GraphicsRAM512 MBHDD1400 MB … (alza.cz)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (CZ) (449692)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (CZ) (449692)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Strategie % Alternativní realita, Evropa, 20. léta 20. století. Nezávislý městský stát Továrna buduje gigantické válečné stroje.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Prozkoumávejte a dobývejte nová území, získávejte nové rekruty a upevňujte svou moc. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Budete stavět impozantní a děsivé bojové Mechy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na výběr… (alza.cz)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Dobrodružná a Akční Píše se rok 1968 a pravidla se změnila. Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. (alza.cz)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (CZ) (449158)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (CZ) (449158)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Logická % Doplněk hry Planet Alpha obsahuje koncepty a ilustrace, které vám pomohou vytvořit ohromující svět planety Alpha. Objevíte zde také screenshoty a další umělecká díla ze hry. Doplňky ke zdokonalení planetyPokuste se zdokonalit nádherný svět planety Alfa pomocí doplňku, který vám dodá nové ilustrace, screenshoty a další vychytávky.  DLC Digital ArtbookTento doplněk vyžaduje ke hře vlastnictví základní hry Planet Alfa. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 10 64-bitProcesorIntel Core i5-4570 (3.20 GHz) / AMD FX-9590 (4.70 GHz)GrafikaGeForce GTX 960 (2GB) / Radeon R9 380X (4 GB)RAM8 GB … (alza.cz)

Kairo (PC) DIGITAL (251375)

Kairo (PC) DIGITAL (251375)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružná Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud. (alza.cz)

Q.U.B.E. (PC) DIGITAL (251377)

Q.U.B.E. (PC) DIGITAL (251377)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružná a Akční Q.U.B.E. (Quick Understanding of Block Extrusion) je logická hra z pohledu první osoby odehrávající se v záhadném, abstraktně sterilním prostředí, které vyzývá hráče k překonávání jednotlivých úrovní pomocí manipulace s barevnými krychlemi, jež se nacházejí všude, kam jen oko dohlédne. (alza.cz)

Bloodsports.TV (PC) DIGITAL (407586)

Bloodsports.TV (PC) DIGITAL (407586)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 69% Bloodsports.TV je situována do prostředí post-apokalyptického Švédska. Vytvořte se svými přáteli tým a chraňte raketové silo před hororovými zvířaty a psanci. Bojujte s 8 různými gladiátory, z nichž každý má své jedinečné schopnosti a bojové styly.  Střílejte, ničte, rozdupejte, šokujte elektrickým proudem a roztavte protivníka a staňte se gladiátorem s nejvyšším skóre v žebříčku.  … (alza.cz)

SPORE (PC) DIGITAL (417780)

SPORE (PC) DIGITAL (417780)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: RPG, Simulátor a Strategie 84% Spore je ohromující hra s nekonečnými možnostmi. Z technického hlediska patří mezi vynikající, rychlé a hbité hry od samého začátku. Svou oblibu si zajistila především jedním z nejrozvinutějších prostředí své doby... Objevte, co se skrývá za hranicemi vaší planety. Maximální individualita a široké spektrum tvorů, prostředí a barev. Propracované charaktery … (alza.cz)

Strider (PC) DIGITAL (404139)

Strider (PC) DIGITAL (404139)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 78% Strider Hiryu, původní zabiják, který inspiroval mnoho akčních titulů z pohledu třetích osob, se vrací do zcela nové hry pro novou generaci hráčů. Užít si můžete superrychlých bojů. Bohatá variace nepřátel dělá souboje zábavnější. Ultimátní ninja se vrací Bohaté variace nepřátel, od kybernetických vojáků až po obrovské bio-mechanické bytosti,… (alza.cz)

Exorder (PC) DIGITAL (424161)

Exorder (PC)  DIGITAL (424161)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie 80 % Skvělá tahovka se zábavnou kampaní a výborným multiplayerem vás zabaví na dlouhé hodiny. Na co se můžete těšit ve hře ExorderOsvědčené herní mechanismy se nesnaží za každou cenu přinést něco převratného, takže hru velmi rychle pochopíteDynamická grafika skvěle pracuje s barvami, čímž Exorder působí odlehčeněji než jiné tahovkyV singleplayerové kampani si projdete celkem 12 misí a seznámíte se s bohatě vystavěným příběhemOnline budete hrát proti hráčům, kteří zhruba odpovídají vašim dovednostem (speciální matchmaking systém) Na hře Exorder si… (alza.cz)

Bayonetta (PC) DIGITAL (357276)

Bayonetta (PC) DIGITAL (357276)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 90% Bayonetta není tak stravitelná jako třeba Mass Effect, ale pokud se odpoutáte od zaběhnutých konvencí západních her, určitě se budete bavit. Když už ne příběhem a/nebo grafikou, tak soubojovým systémem určitě. (hrej.cz) Bayonetta je akční hrou z japonské produkce, která ve všem vystupuje z řady zaběhlých "západních" titulů.  Soubojový systém sedne opravdu každému a u každého provedeného komba vám poskočí srdíčko. … (alza.cz)

AudioSurf (PC) DIGITAL (409851)

AudioSurf (PC) DIGITAL (409851)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická 85% V AudioSurf můžete strávit hodiny a nepřestanete si užívat návykovou hratelnost této unikátní hry, kde se můžete projíždět v rytmu vašich oblíbených písniček. Sledujte svůj postup ve hře v podobě Steam Achievementů. Online žebříčky pro každou píseň co hrajete. Vyberte si svou vlastní hudbu Zahrajte si libovolnou písničku z vaší nabídky - hra… (alza.cz)

Renoir (PC) DIGITAL (280128)

Renoir (PC) DIGITAL (280128)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  PC Renoir jako duch má Renoir jedinečnou schopnost, která mu umožňuje ovládat nedaleké duchy a využití je k řešení hádanek. Na stezce spravedlnosti však musí našlapovat opatrně, za každou cenu musí unikat světlu. VypnutoVynechat z LightBoxu Akční plošinovka s prvky logických her, inspirována hollywoodskými filmy noirDetektiv James Renoir má poslední šanci vyřešit ďábelsky obtížnou... záležitost - svou vlastní vraždu. James Renoir byl policistou, sloužícím na hlavním komisařství prosáknutém násilí a zločinem metropole. Chapadla mafiánské rodiny dosáhla i na radnici a na nejvyšší vládní úroveň. … (alza.cz)

RIDE (PC) DIGITAL (352785)

RIDE (PC) DIGITAL (352785)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní a Akční 66% Ride je hra, kterou budete milovat i s rizikem toho, že vaši lásku nebude opětovat. Hráčům nabízí parádní svezení, které ovšem nemusí sedět každému hráči. Herní kousek, který vrhá na motocyklové závody úplně jiné světlo než MotoGP. Sbírejte a prozkoumávejte motocykly různých druhů a vyždímejte z nich maximum. Skvělé grafické zpracování o sobě dává vědět … (alza.cz)

Quell (PC) DIGITAL (252890)

Quell (PC) DIGITAL (252890)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní Quell je okouzlující puzzle hra, u které si odpočinete a zároveň procvičíte logiku. (alza.cz)

RiME (PC) DIGITAL (359580)

RiME (PC) DIGITAL (359580)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventura 78% Rime je úžasné dobrodružství, které ve vás zanechá silné vzpomínky a pocity. Vydejte se na tajemný ostrov, kde můžete odhalit jeho největší tajemství. Užijte si netradiční grafické zpracování, díky kterému má hra unikátní atmosféru. Výjimečný příběh plný silných momentů  Hra vám nabídne výjimečný pohádkový příběh, který vyniká opravdu… (alza.cz)

Chariot (PC) DIGITAL (431764)

Chariot (PC) DIGITAL (431764)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventura 76% Chariot je chytlavá plošinovka, kterou můžete hrát sami nebo s kamarády. Princezna a její nastávající společně manévrují královskou rakví na kolech během 25 úrovní v 5 podzemních lokalitách. Chariot si naplno užijete s kamarády. Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si z naší nabídky herních počítačů a notebooků Herní počítače Herní notebooky (alza.cz)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Sportovní 67% Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 je přesně to, co hledáte. Utkejte se v ringu s těmi neznámějšími zápasníky. Grafické zpracování nemá daleko k realitě Vývojáři už od prvního oznámení hry slibovali,… (alza.cz)

Re-Legion (PC) Digital Artbook DIGITAL (CZ) (691504)

Re-Legion (PC) Digital Artbook DIGITAL (CZ) (691504)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční a Strategie 55% DLC Artbook vyžaduje vlastnictví základní hry Re-Legion. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Artbook obsahuje: 40 stran plných prvotních grafických konceptů, kreseb a portrétů postav   Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 1064 bitProcesori5-4690K (or AMD equivalent)GrafikaGeforce GTX 1050 Ti 2GB VRAMDirectX11.0RAM8 GBHDD6 GB Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 7 / 8 / 8.1 / 10 64 bitProcesori3-4150 (or AMD equivalent)GrafikaGeforce GTX 760 2GB VRAMDirectX11.0RAM4 GBHDD6 GB Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si… (alza.cz)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventura a Strategie 80% Jedná se o jednu z nejhlubších strategických a manažerských her, které jsme kdy hráli, a přináší vše, co si mohou fanoušci 4X přát. Vžijte se do role hlavního objevitele, který provází svou civilizaci na její cestě do chladných hloubek mezihvězdného prostoru. Objevujte mysteriózní hvězdné systémy. Starodávné rasy Odhalujte tajemství… (alza.cz)

Inside My Radio Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (386109)

Inside My Radio Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (386109)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 68% V této rytmické plošinovce, kde každá činnost musí probíhat přesně v rytmu hudby, ještě jednou oživte hudbu electro, dub a disco. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Probuďte svou kreativitu, bav se hudbou a osvoboďte váš skrytý talent. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ve svých činnostech, pohybech či v jamování si můžete libovolně vybírat a mixovat skladby tak, jak chcete. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS! (286593)

WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS! (286593)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní  Nejautentičtější wrestlingová hra současnosti! Užijte si spoustu skvěle propracovaných animací při soubojích v aréně i mimo ni. V neposlední řadě za zmínku stojí také propracovaný mód kariéry. Součástí Deluxe edice je i Season Pass a MyPlayer Kick Start! 69% Užijte si tu nejautentičtější hratelnost WWE s tisíci novými chvaty a animacemi, bitkami v aréně i zákulisí a tím dosud největším rosterem Superstars a Legends WWE a NXT. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stejně jako v přechozích dílech se jedná o nejlepší hru s tématem wrestlingu. … (alza.cz)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Minecraft,net, české titulky, žánr: Adventura Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 93% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér. – Games.cz Spojte se s ostatními hráči v tomto obřím světě a spolupracujte na podivuhodných stavbách. … (alza.cz)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie  PC Realpolitiks dostupná strategie v reálném čase masovém měřítku. Vyjděte z každé svízelné situace a dosáhněte na globální nadvládu. Zvolte si vlastní cestu, jak vzdorovat protichůdným zájmům jiných zemí 60% Jednoduchá a velice zábavná strategická hra. Akční a poměrně návyková hratelnost zajišťuje skvělý požitek ze hry. VypnutoVynechat z LightBoxu Staňte se vůdcem jakékoliv země v současném světěObrovská strategie v reálném čase.. Vyjděte z každé složité situace a ujměte na globální nadvlády. Vyberte si vlastní cestu, jak vzdorovat zájmům jiných zemí, vypořádejte se s… (alza.cz)

Etherium (PC) DIGITAL (367104)

Etherium (PC) DIGITAL (367104)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní 62% Za solidní cenu dostanete opravdu hodně zábavy, kde každá bitva zabere od dvaceti minut až po hodinku, a i při jednom hraní jich zakusíte opravdu hodně. Dynamická kampaň, kde má každé rozhodnutí váhu. Užijete si i multiplayerový mód pro až 4 hráče, který nabídne solidní výzvu se zábavnými zápasy. Živoucí svět Ve hře se nachází dynamický systém… (alza.cz)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Akční Sniper: Ghost Warrior 3 vás zavede do válkou zbídačené Gruzie, kde musíte odstranit vůdce místních separatistů. Těšte se na velký otevřený svět a celou škálu možností, jak plnit mise. 88% Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor Čekají na vás obrovské otevřené mapy s nepřebernou paletou možností, jak plnit mise. … (alza.cz)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. - Zažijte jedno z nejdramatičtějších období druhé světové války v období od června 1942 do ledna 1943. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Real-Time strategie z ptačí perspektivy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra je postavena na novější verzi enginu Enigma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční Duchařská adventura Haunted vás přivede do tajemného světa, ve kterém vládnou nadpřirozené schopnosti. Hledejte odpovědi na řadu otázek v působivém 3D enginu.Haunted je zajímavě pojatá adventura s celou řadou hororových prvků. Hra vychází pod taktovkou zkušeného týmu Deck 13, který má na svědomí hned několik oblíbených titulů v minulosti. Vžijete se do kůže Mary s níž se vydáte na pátrání po zesnulé sestřičce. Samotná Mary je však také tak trošku mrtvá. Duchařské rejdění nabírá na obrátkách a postupně se naučíte… (alza.cz)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  Ohr PC probojujte si cestu přes speciálně oddělené horké bojové zóny; využívejte 360ti stupňové kopy, útoky s pomocí energie ki a další bojové techniky. VypnutoVynechat z LightBoxu Oslepující světlo zhasne; Jsi jako zjevení.Lidský nářek aktivoval starověké naleziště Ohr a probudilo Tě ze spánku. Kdysi zpívali písně o Tobě, andělech, hvězdách, strážcích; a jednoho dne jste všichni zmizeli. Ale teď jsi zpět a budeš jim muset pomoci najít jejich správné naladění, jejich duše, Tvoje nebe... VypnutoVynechat z LightBoxu Matka všech her studia Rail Slave… (alza.cz)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: FPS a Hororová 44% Husk je FPP hororovka, která si bere inspiraci v těch nejznámějších kouscích tohoto žánru. Vydáváte se na tajemný ostrov, kde se setkáte s vašimi nejhoršími nočními můrami a řešíte spoustu nevysvětlitelných záhad. Čelte svým nejhorším nočním můrám číhajícím v temnotě.  Vyřešte záhady tajemného ostrova Shivercliff, který obývají temná stvoření. … (alza.cz)

Cuphead (PC) DIGITAL (414675)

Cuphead (PC) DIGITAL (414675)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Adventura a Akční 88% Cuphead nabízí jedinečnou kombinaci výtvarného pojetí a zvuku, a představuje tak jednu z nejúžasnějších a nejbizarnějších zážitků v současné herní generaci. Dobře se zabavíte díky zábavné hratelnosti a co-op režimu. Tradiční pojetíCuphead je klasická akční střílečka, která klade velký důraz na boje s bossy. Grafika a ozvučení se inspirovaly kreslenými groteskami z 30. let 20. století a vznikly za pečlivého využití dobových technik, takže se můžete těšit na tradiční ručně kreslené animace, vodová pozadí a originální jazzové nahrávky. Klasická akční střílečkaZahrajte si za Cupheada nebo Mugmana (v režimu… (alza.cz)

DOOM (PC) Digital (2916)

DOOM (PC) Digital (2916)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS Hordy démonů se znovu dostávají na svět a vaším úkolem coby ostříleného mariňáka je nakopat je pěkně tam, odkud přišly. Ke svému vpádu si opět vybraly obří výzkumný komplex na Marsu, což je klasické dějiště této legendární série. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 85% Čtvrtý díl střílečky Doom slibuje být ještě brutálnějším, frenetičtějším a po všech stránkách vypiplanějším pokračováním jedné z nejkultovnějších herních sérií. Bonus k předobjednávceDoom je tady a společně s vaší předobjednávkou získáte také… (alza.cz)

Xotic (PC) DIGITAL (251908)

Xotic (PC) DIGITAL (251908)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční Xotic je arkádová střílečka z vlastního pohledu, kde sbíráte body za střílení nepřátel, odpalování řetězových reakcí a objevování skrytých vylepšení a bodových násobičů. Vyzbrojeni ozbrojeným symbiotickým stvořením nazývaným Macroterra musíte zlikvidovat zlé síly a znovu zasýt semínko života na planetě sužované přisluhovači Orbu. (alza.cz)

Breezeblox (PC) DIGITAL (276675)

Breezeblox (PC) DIGITAL (276675)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická a Akční PC Breezeblox neuvěřitelně zábavná logická hra, ve které je úkolem hráče dojít na konec šestihranu bez odbočky z naplánované trasy. Skvělá hratelnost a propracovanost jednotlivých levelů vás jistě ohromí. 68% Jednoduchá ale velice zábavná logická skládačka, která jistě potěší všechny, kteří při hraní rádi přemýšlí. VypnutoVynechat z LightBoxu Provětrejte své mozkové závityBreezeblox je neuvěřitelně zábavná logická hra, ve které je úkolem hráče dojít na konec šestihranu bez odbočky z naplánované trasy. Speciální šestihrany, na které natrefíte na své cestě, vám ulehčí úkol tím, že poskytnou různé… (alza.cz)

Fly'N (PC) DIGITAL (366240)

Fly'N (PC) DIGITAL (366240)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Logická 80% Ponořte se do okouzlujícího světa roztomilé plošinovky Fly'N a vyzkoušejte své dovednosti ve více než čtyřiceti herních úrovních. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zachraňte svět World-trees před praštěným vysoušečem, který má v úmyslu vše zničit. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Překonejte překážky, využívejte každé herní prostředí a osvoboďte obyvatele Helicie. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

SYNTHETIK (PC) DIGITAL (432858)

SYNTHETIK  (PC) DIGITAL (432858)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční % Tuhá top-down roguelike hra s propracovaným modelem zbraní a lákavým sci-fi prostředím. Vyprašte robotům kožich a udělejte si z nich rohožku. Ocelovou. Ponořte se do světa ovládaného roboty a ukončete jejich nadvládu.  Přizvěte si ke hraní kamaráda a drťte roboty na ozubená kolečka válející se všude po podlaze společně. Hra vám nedá nic zadarmo, a tak jistě uvítáte jakoukoliv pomoc. A navíc je to ve dvou větší zábava. … (alza.cz)

STAY (PC) DIGITAL (430635)

STAY (PC) DIGITAL (430635)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická % Pixel-dobrodružná adventura STAY je příběh o únosu a izolaci, kde se počítá každá sekunda, kde se unesený muž ocitne v pasti a zoufale potřebuje pomoc. Quinn na útěkuCo byste dělali, kdyby osud cizince závisel na vás? A jak byste se vypořádali s tím, kdyby na každé vteřině záleželo? Oceňované dobrodružství Stay se zabývá těmito otázkami. Když se Quinn probudí sám v zamčené místnosti s ničím jiným než s počítačem zapojeným do chatovací místnosti, stanete se jeho jedinou nadějí. Vaše volby a včasné reakce podporují jeho úsilí k útěku. Hra o časSTAY se hraje v reálném čase, což znamená, že každou minutu… (alza.cz)

STEEP (PC) DIGITAL (417837)

STEEP (PC) DIGITAL (417837)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Sportovní 72% Ve hře Steep mohou hráči využít inovativní funkce, aby si užili inspirativní jízdy a úspěchy a sdíleli je s ostatními na sociálních sítích. Spolu se sdílením jízdních úspěchů mohou hráči tuto funkci využít také k tomu, aby vyzvali přátele, aby je překonali, vytvořili epické kousky nebo se vydali na objevení masivního horského hřiště. Volnost pohybu na svazích a maximální zábava při online hraní s přáteli. Adrenalinový zážitek si užijete na extrémních svazích Alp a Aljašky … (alza.cz)

Hexus (PC) DIGITAL (389253)

Hexus (PC) DIGITAL (389253)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická Vytvářejte a rozvíjejte sílu Egypta přes nespočet jedinečných úrovní. Velké množství herních prvků - 7 bonusů, kamenů a bloků, zámků a chrámů. Bavte se při budování Egypta Vžijte se do role mocného faraona a vybudujte město ve starověkém Egyptě. Seznamte se s Hexus, vzrušující logickou hrou s hromadou zábavy. … (alza.cz)

DarkEnd (PC) DIGITAL (252215)

DarkEnd (PC) DIGITAL (252215)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní DarkEnd je tradiční 2D RPG, kde se potkává jednoduchý, avšak návykový herní design s okouzlující grafikou, aby vyprávěly nezapomenutelný příběh o lásce, statečnosti a obětování se ve stylu klasických dungeonů. Vyberte si hrdinu a vydejte se do stále se měnících kobek hry DarkEnd - světa naplněného mnohými poklady, záhadnými tajemstvími a děsivou minulostí. (alza.cz)

Minimum (PC) DIGITAL (262917)

Minimum (PC) DIGITAL (262917)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční Střílečka Minimum stojí na pomezí multiplayerových her typu DotA nebo League of Legends. Nabízí stylizovanou grafiku a akci s roboty v hlavní roli.Minimum patří mezi netradičně pojaté 3D střílečky. Jedná se totiž o vizuálně přitažlivou kombinaci multiplayerové střílečky a craftingu v několika herních módech. Ten nejzajímavější se nazývá Titan mód. Jedná se souboj dvou týmů po pěti hráčích, ve kterém musíte sbírat potřebné krystaly na zprovoznění velkého robota. Druhý tým se mezitím snaží likvidovat nepřátele a po spuštění robota se jej snaží dopravit z vlastní do vlastní základny. Klíčové vlastnostiArkádové multiplayerové… (alza.cz)

RoboWars (PC) DIGITAL (252214)

RoboWars (PC) DIGITAL (252214)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Strategie RoboWars kombinují prvky tower defense žánru se sběratelskou karetní hrou. Vyhoďte do vzduchu, spalte, otravte a zmrazte nepřátele, abyste zastavili útok na vaši základnu a zabránili jim získat vaše vlajky. Vytvořte si unikátní strategie a porazte mocného nepřítele. Zbírejte zkušenosti a odemykejte si nové karty pro nová vítězství! (alza.cz)

Overlord (PC) DIGITAL (409539)

Overlord (PC) DIGITAL (409539)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a RPG 81% Svěží závan originality a po dlouhé době hra, ze které doslova čiší, s jakou láskou byla vypiplána. Rozhodujte se sami za sebeJakým způsobem se zhostíte role Overlorda, je pouze na vás. V různých situacích budete moct jednat různými způsoby, přičemž hra reaguje na každé hráčovo rozhodnutí. Chcete být krutí a nekompromisní anebo dokážete tu a tam projevit soucit? Ve hře Overlord můžete jednat, jak sami uznáte za vhodné. V roli Overlorda budete mít na povel zástupy impů, kteří se vyžívají v plenění, zabíjení, krádežích a ničení. … (alza.cz)

Prey (PC) DIGITAL (333234)

Prey (PC) DIGITAL (333234)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a FPS Tekken je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších bojových her posledního desetiletí. Sedmé pokračování ti přinese spoustu nového a hlavně atraktivního obsahu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% E3 2016 přinesla nejedno zajímavé překvapení. Prey z dílny Arkane Studios (autoři Dishonored) se okamžitě zařadilo mezi ty nejočekávanější tituly roku 2017. Něco ovládá tvé tělo. Jsi pokusný subjekt v záhadném… (alza.cz)

Distrust (PC) DIGITAL (373875)

Distrust (PC) DIGITAL (373875)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie Uvědomte si, jak každá postava vnímá realitu. Přepínejte mezi trosečníky, abyste je pozorovali, porovnávali a analyzovali. Rozhodněte, co je skutečné, dokonce i když víte, že už nemůžete věřit svým smyslům. Bojujte s nepředstavitelnou silou Trosečníci se snaží spát jen tolik, kolik je potřeba k boji s únavou. Pomalu začínají šílet, až se dostanou do momentu, kdy… (alza.cz)

Inmates (PC) DIGITAL (386061)

Inmates (PC) DIGITAL (386061)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Hororová a Závodní 46% Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá… Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevte pravdu ohledně vašeho uvěznění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Poznejte temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíte. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hádanky Řešte… (alza.cz)

Semispheres (PC) DIGITAL (332487)

Semispheres (PC) DIGITAL (332487)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická PC Semispheres je důvtipná, relaxační a vyzývavá puzzle hra, která vnáší neokoukané nápady do tohoto herního žánru. 72% Semispheres je důvtipná, relaxační a vyzývavá puzzle hra, která vnáší neokoukané nápady do tohoto herního žánru. VypnutoVynechat z LightBoxu Opravdová výzvaSemispheres je fantastická logická hra, ve které jsou základem hry dvě souběžné reality. Unikátní systém hry, který využívá rozdělenou obrazovku bude pro vás opravdovou výzvou VypnutoVynechat z LightBoxu Více než 50 úrovní s… (alza.cz)

Lines (PC) DIGITAL (360282)

Lines (PC) DIGITAL (360282)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická % Line je skvělou logickou hrou se spoustou hodin herního obsahu za skvělou cenu. Hra hráčům nabízí 6 herních módů a denní výzvy Vyzkoušejte se hrou Lines své logické myšlení.  Hra je díky možnosti tvoření vlastních úrovní prakticky nekonečná. V jednoduchosti je síla Princip hry je jednoduchý - upravit geometrii tak, aby jednotlivé barvy dokonale… (alza.cz)

David. (PC) DIGITAL (276690)

David. (PC) DIGITAL (276690)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická PC David. malý a trochu abstraktní vyvolený byl vhozen do blaženého a jednoduchého světa, nad kterým převzaly kontrolu zlověstné bestie. Dostanete prak, kterým očistíte svět od těchto kolosů VypnutoVynechat z LightBoxu V jednoduchosti se skrývá sílaHrajete za Davida – malého a trochu abstraktního vyvoleného, který byl vhozen do blaženého a jednoduchého světa, nad kterým převzaly kontrolu zlověstné bestie – giganti ze světa fyziky. VypnutoVynechat z LightBoxu  9 úrovní kampaně3 bonusové tajné úrovně … (alza.cz)

Chains (PC) DIGITAL (276678)

Chains (PC) DIGITAL (276678)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logická  PC Chains je náročná logická hra s jedinečnou vektorovou grafikou. Vaše reflexy a motorické dovednosti budou postaveny před skutečnou zkoušku. VypnutoVynechat z LightBoxu Dejte zabrat svým mozkovým závitůmChains je náročná logická hra s jedinečnou vektorovou grafikou. Váš úkol je jednoduchý – spojit kuličky různých barev do řetězu. Čím déle budete hrát, tím obtížnější se stanou úrovně, kterým budete muset čelit. VypnutoVynechat z LightBoxu Jedinečný vzhled a vektorové grafické zpracování  … (alza.cz)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2SD. Experimentujte s proudy barevných tekutin, vytvářejte a přesouvejte předměty, abyste přenesli substance do kádinek, kam patří. Využívejte rychlé reflexy, schopnost řešení problémů a představivost, a pokořte každou z náročných hádanek. To všechno ve jménu vědy. (alza.cz)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie 65% Flock je okouzlující hádanková hra s chytrým humorem a jednoduchým ovládáním, kde musíte jako pilot UFO zachránit své stádo a nahnat ovečky do mateřské lodi.  Využívejte fyzikální zákony, podle kterých se chovají jednotlivé herní prvky a vyřešte jako pastýř více než 50 hádanek. Postavte dřevěné mosty, vytvořte překážky z balvanů, vybudujte nové cesty a zachraňte stádo dříve, než vyprší čas.  … (alza.cz)

Pid (PC) DIGITAL (379899)

Pid (PC) DIGITAL (379899)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční, Adventura a Logická 75 % Indie hra Pid nabízí jedinečný svět, neotřelou audiovizuální a ponurý příběh s nečekanými zvraty, protkaný skvělou hratelností. Jednoduchá zápletka plná hlavolamůHlavní hrdina jménem Kurt jednoho dne zaspal v autobuse a popudlivý řidič ho nevyhodil na konečné, ale rovnou na jiné planetě. Chlapec se úporně snaží najít cestu domů a při své pouti řeší nejrůznější hádanky a rébusy. K přesunu mezi vyvýšenými plošinami využívá Kurt speciální paprsky, které ruší gravitaci. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít