Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Steel Division: Normandy 44 (PC) DIGITAL (357282)

Hra pro PC 83% Jedna z nejlepších válečných strategií všech dob je skvělým kompromisem mezi realismem a důrazem na zábavu. Proveďte jednotky spojenců či německého Wehrmachtu v kampaních podle skutečných událostí. Využijte dokonalé souhry všech druhů zbraní pro rychlý a efektivní postup. Těžký úděl generála Vžijte se do kůže skutečných velitelů armád a… (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44: Second Wave (PC) DIGITAL (382446)

Steel Division: Normandy 44: Second Wave (PC) DIGITAL (382446)

Hra pro PC % Herní rozšíření pro už tak parádní strategickou hru. Do hry přidává spoustu nových jednotek a hře dává nový dech. Usedněte k počítačům a opět startujte Steel Division: Normandy 44 - nové DLC je tady! Hru rozšíří o pěkný balík nových věcí a hra tak dostane nový rozměr.  Kombinace nových a starých jednotek Pokud se rozhodnete si znovu zahrát kampaň, k dispozici vám budou jak již v původní hře… (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL (357279)

Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL (357279)

Hra pro PC 83% Jedna z nejlepších válečných strategií všech dob je skvělým kompromisem mezi realismem a důrazem na zábavu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Proveďte jednotky spojenců či německého Wehrmachtu v kampaních podle skutečných událostí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Využijte dokonalé souhry všech druhů zbraní pro rychlý a efektivní postup. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Steel Division: Normandy 44 - Back to Hell (PC) DIGITAL (410643)

Steel Division: Normandy 44 - Back to Hell (PC) DIGITAL (410643)

Hra pro PC % Druhé hlavní DLC pro Steel Division: Normandy 44, Back to Hell obsahuje kooperativní hru a sedm nových historických misí (včetně pěti v co-op a multiplayeru) založených na skutečných operacích. Zpátky do peklaSteel Division: Normandy 44 - Back to Hell obsahuje kooperativní hru a sedm nových historických misí založených na skutečných operacích, kde si můžete zahrát jako nikdy v nových, historicky přesných soubojích, jako je Operace Windsor a Operace Bluecoat. DLC přidává také čtyři nové divize, 58 nových jednotek a dvě nová exkluzivní esa. Pro fungování musíte vlastnit základní hru Steel Division: Normandy ve službě Steam. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 10… (alza.cz)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Hra pro PC 80% Jedná se o jednu z nejhlubších strategických a manažerských her, které jsme kdy hráli, a přináší vše, co si mohou fanoušci 4X přát. Vžijte se do role hlavního objevitele, který provází svou civilizaci na její cestě do chladných hloubek mezihvězdného prostoru. Objevujte mysteriózní hvězdné systémy. Starodávné rasy Odhalujte tajemství starodávných ras. … (alza.cz)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Hra pro PC Píše se rok 1968 a pravidla se změnila. Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. (alza.cz)

DOOM (PC) Digital (2916)

DOOM (PC) Digital (2916)

Hra pro PC Hordy démonů se znovu dostávají na svět a vaším úkolem coby ostříleného mariňáka je nakopat je pěkně tam, odkud přišly. Ke svému vpádu si opět vybraly obří výzkumný komplex na Marsu, což je klasické dějiště této legendární série. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 85% Čtvrtý díl střílečky Doom slibuje být ještě brutálnějším, frenetičtějším a po všech stránkách vypiplanějším pokračováním jedné z nejkultovnějších herních sérií. Bonus k předobjednávceDoom je tady a společně s vaší předobjednávkou získáte také atraktivní skin pro multiplayerovou… (alza.cz)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Hra pro PC 44% Husk je FPP hororovka, která si bere inspiraci v těch nejznámějších kouscích tohoto žánru. Vydáváte se na tajemný ostrov, kde se setkáte s vašimi nejhoršími nočními můrami a řešíte spoustu nevysvětlitelných záhad. Čelte svým nejhorším nočním můrám číhajícím v temnotě.  Vyřešte záhady tajemného ostrova Shivercliff, který obývají temná stvoření. Inspirováno těmi nejznámějšími tituly tohoto žánru … (alza.cz)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Hra pro PC Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. - Zažijte jedno z nejdramatičtějších období druhé světové války v období od června 1942 do ledna 1943. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Real-Time strategie z ptačí perspektivy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra je postavena na novější verzi enginu Enigma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Neskutečné grafické… (alza.cz)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Hra pro PC Duchařská adventura Haunted vás přivede do tajemného světa, ve kterém vládnou nadpřirozené schopnosti. Hledejte odpovědi na řadu otázek v působivém 3D enginu.Haunted je zajímavě pojatá adventura s celou řadou hororových prvků. Hra vychází pod taktovkou zkušeného týmu Deck 13, který má na svědomí hned několik oblíbených titulů v minulosti. Vžijete se do kůže Mary s níž se vydáte na pátrání po zesnulé sestřičce. Samotná Mary je však také tak trošku mrtvá. Duchařské rejdění nabírá na obrátkách a postupně se naučíte několik potřebných "kouzel", která jsou pro další… (alza.cz)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Hra pro PC  Ohr PC probojujte si cestu přes speciálně oddělené horké bojové zóny; využívejte 360ti stupňové kopy, útoky s pomocí energie ki a další bojové techniky. VypnutoVynechat z LightBoxu Oslepující světlo zhasne; Jsi jako zjevení.Lidský nářek aktivoval starověké naleziště Ohr a probudilo Tě ze spánku. Kdysi zpívali písně o Tobě, andělech, hvězdách, strážcích; a jednoho dne jste všichni zmizeli. Ale teď jsi zpět a budeš jim muset pomoci najít jejich správné naladění, jejich duše, Tvoje nebe... VypnutoVynechat z LightBoxu Matka všech her studia Rail Slave Games, všech typů celého ezoterizmu, všech horečnatých… (alza.cz)

Xotic (PC) DIGITAL (251908)

Xotic (PC) DIGITAL (251908)

Hra pro PC Xotic je arkádová střílečka z vlastního pohledu, kde sbíráte body za střílení nepřátel, odpalování řetězových reakcí a objevování skrytých vylepšení a bodových násobičů. Vyzbrojeni ozbrojeným symbiotickým stvořením nazývaným Macroterra musíte zlikvidovat zlé síly a znovu zasýt semínko života na planetě sužované přisluhovači Orbu. (alza.cz)

Breezeblox (PC) DIGITAL (276675)

Breezeblox (PC) DIGITAL (276675)

Hra pro PC PC Breezeblox neuvěřitelně zábavná logická hra, ve které je úkolem hráče dojít na konec šestihranu bez odbočky z naplánované trasy. Skvělá hratelnost a propracovanost jednotlivých levelů vás jistě ohromí. 68% Jednoduchá ale velice zábavná logická skládačka, která jistě potěší všechny, kteří při hraní rádi přemýšlí. VypnutoVynechat z LightBoxu Provětrejte své mozkové závityBreezeblox je neuvěřitelně zábavná logická hra, ve které je úkolem hráče dojít na konec šestihranu bez odbočky z naplánované trasy. Speciální šestihrany, na které natrefíte na své cestě, vám ulehčí úkol tím, že poskytnou různé přechody, mosty a dokonce teleportační body. … (alza.cz)

Fly'N (PC) DIGITAL (366240)

Fly'N (PC) DIGITAL (366240)

Hra pro PC 80% Ponořte se do okouzlujícího světa roztomilé plošinovky Fly'N a vyzkoušejte své dovednosti ve více než čtyřiceti herních úrovních. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zachraňte svět World-trees před praštěným vysoušečem, který má v úmyslu vše zničit. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Překonejte překážky, využívejte každé herní prostředí a osvoboďte obyvatele Helicie. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

SYNTHETIK (PC) DIGITAL (432858)

SYNTHETIK  (PC) DIGITAL (432858)

Hra pro PC % Tuhá top-down roguelike hra s propracovaným modelem zbraní a lákavým sci-fi prostředím. Vyprašte robotům kožich a udělejte si z nich rohožku. Ocelovou. Ponořte se do světa ovládaného roboty a ukončete jejich nadvládu.  Přizvěte si ke hraní kamaráda a drťte roboty na ozubená kolečka válející se všude po podlaze společně. Hra vám nedá nic zadarmo, a tak jistě uvítáte jakoukoliv pomoc. A navíc je to ve dvou větší zábava. Nová… (alza.cz)

STAY (PC) DIGITAL (430635)

STAY (PC) DIGITAL (430635)

Hra pro PC % Pixel-dobrodružná adventura STAY je příběh o únosu a izolaci, kde se počítá každá sekunda, kde se unesený muž ocitne v pasti a zoufale potřebuje pomoc. Quinn na útěkuCo byste dělali, kdyby osud cizince závisel na vás? A jak byste se vypořádali s tím, kdyby na každé vteřině záleželo? Oceňované dobrodružství Stay se zabývá těmito otázkami. Když se Quinn probudí sám v zamčené místnosti s ničím jiným než s počítačem zapojeným do chatovací místnosti, stanete se jeho jedinou nadějí. Vaše volby a včasné reakce podporují jeho úsilí k útěku. Hra o časSTAY se hraje v reálném čase, což znamená, že každou minutu strávenou ve hře skutečně minuta uběhne. Opusťte… (alza.cz)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Hra pro PC 77% Real-time strategie zaměřená na boje menších skupin a se silným důrazem na taktické prvky. S inspirací ve středověké evropské historii přivádí na scénu čtyři národy a jejich vzájemné konflikty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Epický soundtrackSoundtrack nabídne pětatřicet epických skladeb ze hry z dílny Adama Skorupa a Krzysztofa Wierzynkiewicze. Doporučené HW požadavkyOperační systém-Procesor-Grafika-RAM-HDD- Minimální HW požadavkyOperační systémWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10 ProcesorIntel AtomGrafikaIntel GraphicsRAM512 MBHDD1400 MB Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si z naší… (alza.cz)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (CZ) (449692)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (CZ) (449692)

Hra pro PC % Alternativní realita, Evropa, 20. léta 20. století. Nezávislý městský stát Továrna buduje gigantické válečné stroje.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Prozkoumávejte a dobývejte nová území, získávejte nové rekruty a upevňujte svou moc. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Budete stavět impozantní a děsivé bojové Mechy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na výběr máte z 5 frakcí … (alza.cz)

Shiny (PC) DIGITAL (267435)

Shiny (PC) DIGITAL (267435)

Hra pro PC Malý robot Kramer má před sebou nelehkou úlohu. Musí proskákat napříč dvacítkou úrovní a posbírat maximum možné energie pro své robotické přátele.Shiny patří do soudku originálně pojatých 3D plošinovek, kde hrají hlavní roli rychlé prsty a vytříbený postřeh. Robot Kramer 227 musí najít způsob, jak posbírat energii a zachránit své robotické přátele předtím, než se s planetou srazí vlastní slunce. Bude muset vyskočit na každou platformu v každém koutu 20 velkých úrovní, aby mohl najít všechny své přátele.Klíčové vlastnostiDobře hratelná 3D plošinovka20 velkých úrovníVýzva v podobě překonání náročných překážekHodnocení na metacritic.com: 51 % (alza.cz)

Lantern (PC) DIGITAL (324501)

Lantern (PC) DIGITAL (324501)

Hra pro PC - Staň se větrem a řiď krásný a létající lampion, který nese důležitou zprávu o trvalé lásce a přináší život i barvy světu kolem Tebe. Podpora pro virtuální realitu (Oculus Rift a HTC Vive) 70% Jde o meditativní, odpočinkový titul, v němž si užíváte souznění obrazu a hudby a nemusíte si zrovna cuchat nervy. VypnutoVynechat z LightBoxu Příběh princezny, kterou netěšil šedivý svět bez života. VypnutoVynechat z LightBoxu A příběh jediného rozsvíceného lampionu. … (alza.cz)

Damnation (PC) DIGITAL (409503)

Damnation (PC) DIGITAL (409503)

Hra pro PC 41% Damnation je jedinečná hra v žánru stříleček. V obrovském otevřeném prostředí si užijete zuřivý boj s odvážnou akrobacií. Hra otestuje vaše reflexy a rychlost myšlení v bleskově se odehrávajících konfliktech. Zvolte si vlastní cestu a předveďte odvážné výkony na pokraji lidských možností. Postindustriální konflikt v obrovském otevřeném prostředí V rozlehlé krajině je vytvořeno bojiště pro… (alza.cz)

DOOM (PC) DIGITAL (252916)

DOOM  (PC) DIGITAL (252916)

Hra pro PC Hra DOOM vytvořená průkopníky na poli žánru stříleček z první osoby ze studia id software se vrací v brutálně zábavné, moderní podobě. (alza.cz)

Vanquish (PC) DIGITAL (357285)

Vanquish (PC) DIGITAL (357285)

Hra pro PC Oblékněte se do speciálně navrženého obleku pro boj a staňte se ultimátní zbraní. Jedná se o přímočarou akční hru s arkádovými prvky. Hra je především o zábavných bojích proti nepřátelům, k dispozici budete mís speciální mechanický oblek, který předčí veškeré zbraně. Ve hře budete muset rychle měnit vaši strategii a podle vývoje uzpůsobit styl hraní. Hra nabízí nespočet úrovní, které musíte překonat a dostat se tak se svému cíli, což znamená zvítězit. Hra Vanquish nabízí výborné grafické zpracování a dobrou hratelnost. Klíčové vlastnosti hry PC Vanquish (PC) DIGITALAkční arkádová hraVýborné grafické zpracováníZábavné souboje s protivníkySpoustu hodin zábavyHra určená pro PCDigitální licence Hra v digitální… (alza.cz)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Hra pro PC 65% Flock je okouzlující hádanková hra s chytrým humorem a jednoduchým ovládáním, kde musíte jako pilot UFO zachránit své stádo a nahnat ovečky do mateřské lodi.  Využívejte fyzikální zákony, podle kterých se chovají jednotlivé herní prvky a vyřešte jako pastýř více než 50 hádanek. Postavte dřevěné mosty, vytvořte překážky z balvanů, vybudujte nové cesty a zachraňte stádo dříve, než vyprší čas.  Naváděcí paprsek … (alza.cz)

Pid (PC) DIGITAL (379899)

Pid (PC) DIGITAL (379899)

Hra pro PC 75 % Indie hra Pid nabízí jedinečný svět, neotřelou audiovizuální a ponurý příběh s nečekanými zvraty, protkaný skvělou hratelností. Jednoduchá zápletka plná hlavolamůHlavní hrdina jménem Kurt jednoho dne zaspal v autobuse a popudlivý řidič ho nevyhodil na konečné, ale rovnou na jiné planetě. Chlapec se úporně snaží najít cestu domů a při své pouti řeší nejrůznější hádanky a rébusy. K přesunu mezi vyvýšenými plošinami využívá Kurt speciální paprsky, které ruší gravitaci. Ve hře budete… (alza.cz)

Chronology (PC) DIGITAL (252901)

Chronology (PC) DIGITAL (252901)

Hra pro PC Chronology je kombinace puzzle, adventury a plošinovky, co vám zamotá hlavu. Je to hra, ve které popíráte čas; manipulujete s minulostí a budoucností, abyste napravili současnost. (alza.cz)

Frostpunk (PC) DIGITAL (430623)

Frostpunk (PC)  DIGITAL (430623)

Hra pro PC 87% Frostpunk je neuvěřitelná survival budovatelská strategie s výbornou hratelností, která je podpořena uvěřitelnou (a děsivou) atmosférou v kombinaci s působivým příběhem. Budovatelská survival strategie Frostpunk od tvůrců This War of Mine. Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem.  Vládněte tvrdou i měkkou rukou … (alza.cz)

>observer_ (PC) DIGITAL (377973)

>observer_ (PC) DIGITAL (377973)

Hra pro PC 78% Z Polska k nám doputoval milostný dopis určený všem fanouškům sci-fi a hororů. Jeho řádky napsala pevná ruka autora, který si může získat srdce mnoha čtenářů. - Hrej.cz observer_" alt=">observer_">Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ujmete se detektiva Daniela Lazarskiho a ujmete se případu, kde bude vaším cílem vypátrat vašeho vlastního syna z budoucnosti. observer_" alt=">observer_">Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Atmosférická hra vás vezme do Krakowa roku 2084 … (alza.cz)

Subaeria (PC) DIGITAL (431385)

Subaeria (PC) DIGITAL (431385)

Hra pro PC % Subaeria je labyrintový hlavolam, kde hráč musí používat svůj důvtip v boji s nepřáteli a přistupovat ke každé situaci trochu jinak. Strategické myšlení a umění využít prostředí se svými dovednostmi je klíčem k úspěchu. Odemykejte nové dovednosti, skiny a další po každém dohrání. Každá místnost je hlavolam, který čeká na vyřešení. Příběh o pomstě Hráč následuje Styx, mladou dívku, která jde po pomstě,… (alza.cz)

Gravel (PC) DIGITAL (417750)

Gravel (PC) DIGITAL (417750)

Hra pro PC 68% Nejextrémnější závodní hra, která vás zavede do těch nejdivočejších a dech beroucích prostředí naší planety. Nechte se vtáhnout do adrenalinových závodů na čtyřech kolech. Vydejte se do míst na naší planetě, kam se jen tak nepodíváte. Ohromná rozmanitost vozidel K dispozici je hráčům opravdu nadstandardní arzenál vozidel. Můžete tak usednou jak za novější kousky, tak za ikonická vozidla z dob… (alza.cz)

Splasher (PC) DIGITAL (289749)

Splasher (PC) DIGITAL (289749)

Hra pro PC  PC Splasher ozbrojeni dělem na barvu budete bojovat proti nebezpečím továrny Inkorp, abyste ochránili vaše kamarády i abyste zatočili s plány zlého bosse - Le Docteura. Vyzvěte své známé a stavte úrovně. Porovnejte je se svými známými a s hráči z celého světa 81% Sympatické grafické zpracování a úžasná moderní hratelnost s mnoha zábavnými prvky. To je Splasher. VypnutoVynechat z LightBoxu Bojujte s nepřáteli v zatraceně nebezpečné továrně.S dělem na barvu bojujte proti nebezpečím továrny Inkorp, abyste zachránili vaše kamarády a vypořádali se s plány zlého bosse - Le Docteura. Každá barva vám zprostředkuje unikátní schopnosti: … (alza.cz)

Bombslinger (PC) DIGITAL (428610)

Bombslinger (PC) DIGITAL (428610)

Hra pro PC % Akční hra z prostředí divokého západu inspirovaná Bombermanem pro vášnivé milovníky všech druhů explozí s množstvím bomb.  Oblékněte si pončo Bombslingera a vrhněte se do boje.. Každá hra je jedinečná díky postupně generovaným úrovním a množství použitelných položek. Lokální multiplayer pro 4 hráče Bývalý bezohledný bandita se stal rančerem, ale rozhodně ho nečeká poklidný život. Musí se vydat na… (alza.cz)

Furi (PC) DIGITAL (268710)

Furi (PC) DIGITAL (268710)

Hra pro PC  PC Furi je rychlá, dynamická a velice chytlavá 3D akční bojovka, ve které se souboje skládají výhradně z úskoků a přesně načasovaných útoků na bosse 76% Stylový mix hned několika žánrů, které dávají dohromady mistrovské dílo pro hardcore hráče, kteří mají rádi výzvy. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nemilosrdná, ale zábavná akceFuri je rychlá, dynamická a velice chytlavá 3D akční bojovka, ve které se souboje skládají výhradně z úskoků a přesně načasovaných útoků na bosse, kteří se vás budou všemi možnými způsoby snažit zlikvidovat. VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Hra pro PC Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2SD. Experimentujte s proudy barevných tekutin, vytvářejte a přesouvejte předměty, abyste přenesli substance do kádinek, kam patří. Využívejte rychlé reflexy, schopnost řešení problémů a představivost, a pokořte každou z náročných hádanek. To všechno ve jménu vědy. (alza.cz)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Hra pro PC Sniper: Ghost Warrior 3 vás zavede do válkou zbídačené Gruzie, kde musíte odstranit vůdce místních separatistů. Těšte se na velký otevřený svět a celou škálu možností, jak plnit mise. 88% Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor Čekají na vás obrovské otevřené mapy s nepřebernou paletou možností, jak plnit mise. Ve hře je velký vozový park. Řídit můžete… (alza.cz)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Hra pro PC  PC Realpolitiks dostupná strategie v reálném čase masovém měřítku. Vyjděte z každé svízelné situace a dosáhněte na globální nadvládu. Zvolte si vlastní cestu, jak vzdorovat protichůdným zájmům jiných zemí 60% Jednoduchá a velice zábavná strategická hra. Akční a poměrně návyková hratelnost zajišťuje skvělý požitek ze hry. VypnutoVynechat z LightBoxu Staňte se vůdcem jakékoliv země v současném světěObrovská strategie v reálném čase.. Vyjděte z každé složité situace a ujměte na globální nadvlády. Vyberte si vlastní cestu, jak vzdorovat zájmům jiných zemí, vypořádejte se s nepředvídatelnými událostmi globálních hrozeb.. Buďte … (alza.cz)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Hra pro PC Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 93% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér. – Games.cz Spojte se s ostatními hráči v tomto obřím světě a spolupracujte na podivuhodných stavbách. … (alza.cz)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

Hra pro PC 67% Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 je přesně to, co hledáte. Utkejte se v ringu s těmi neznámějšími zápasníky. Grafické zpracování nemá daleko k realitě Vývojáři už od prvního oznámení hry slibovali, že grafické zpracování přivedou k dokonalosti samotné.… (alza.cz)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (CZ) (449158)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (CZ) (449158)

Hra pro PC % Doplněk hry Planet Alpha obsahuje koncepty a ilustrace, které vám pomohou vytvořit ohromující svět planety Alpha. Objevíte zde také screenshoty a další umělecká díla ze hry. Doplňky ke zdokonalení planetyPokuste se zdokonalit nádherný svět planety Alfa pomocí doplňku, který vám dodá nové ilustrace, screenshoty a další vychytávky.  DLC Digital ArtbookTento doplněk vyžaduje ke hře vlastnictví základní hry Planet Alfa. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 10 64-bitProcesorIntel Core i5-4570 (3.20 GHz) / AMD FX-9590 (4.70 GHz)GrafikaGeForce GTX 960 (2GB) / Radeon R9 380X (4 GB)RAM8 GB Minimální HW požadavkyOperační… (alza.cz)

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (391422)

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (391422)

Hra pro PC 81% Taktická hra z pohledu první osoby ve válce ve Vietnamu. Povedený design a hratelnost Skvělý hudební doprovod i grafické zpracování. Válka ve Vietnamu V této hře se proměníte ve vojáka, který má za úkol přežít a zničit nepřítele. Využít můžete vrtulníků, tunelů a dalších objektů k taktickému boji. Skvělý… (alza.cz)

PC Building Simulator (PC) DIGITAL (CZ) (426078)

PC Building Simulator (PC) DIGITAL (CZ) (426078)

Hra pro PC % Zvládnete si zvolit základovou desku, k ní správnou grafickou kartu, procesor, ramky, zvukovou kartu, zdroj… A co všechny ty kabely? Kam který patří a co to probůh je 8 pin? PC Building Simulator vás zábavnou formou naučí stavět počítače a porozumět jeho fungování.  Hra pracuje s reálnými značkami jako AMD, MSI, Gigabyte, Corsair, EVGA, Futuremark. Zpočátku budete jen vyměňovat součástky nebo testovat výkon. Ale později... … (alza.cz)

DiRT Rally (PC) DIGITAL (409509)

DiRT Rally (PC) DIGITAL (409509)

Hra pro PC 86 % Závodní hra, která prověřuje vaše jezdecké dovednosti tak, že se vám u ní jednoznačně budou potit ruce. Na co se můžete těšit ve hře DiRT Rally (PC) DIGITALZávodit budete na více než sedmdesáti okruzích v Řecku, Walesu nebo ŠvédskuUtkáte se s jinými jezdci na Lydden Hill v šesti nejrychlejších světových off-roadechSvoji mašinu budete různě opravovat a přizpůsobovat, což hře přináší zajímavý taktický prvekPokud si přes týmový management najmete schopné mechaniky, opravy vašeho vozu nebudou trvat tak dlouhoDiRT Rally si zahrajete sólo, přes multiplayer i online Nažhavte herní volanty a připravte se na… (alza.cz)

F1 2016 (PC) DIGITAL (409515)

F1 2016  (PC) DIGITAL (409515)

Hra pro PC 86% Zdlouhavý rozjezd kariéry, umělá inteligence bez závodního ducha a již tradičně prkenná prezentace. To jsou jediné negativní body na letošním ročníku F1 2016, který se podařilo konečně dotáhnout takřka k dokonalosti - Hrej.cz Spolupracujte se svým agentem a se svým týmem a podíleje se na vylepšování vašeho vozidla pomocí tréninků, které nejen, že vám pomohou vám vaše dělo ještě o něco zrychlit, ale také budete mít šanci se seznámit s tratí nanečisto před závodem. Kromě tradiční sezóny nabídne hra také rychlý závod, time trial,… (alza.cz)

Toybox Turbos (PC) DIGITAL (409551)

Toybox Turbos (PC) DIGITAL (409551)

Hra pro PC 69% Užijte si porci zábavy s hračkami s turbopohonem, dosáhněte nejlepšího času, vyhněte se překážkám a s pomocí řady triků vyřaďte soupeře z boje. Vyberte si z 35 nejrůznějších vozidel, upravte si je a vystartujte do závodu. Vydejte se na 18 okruhů plných nejrůznějších překážek a bojujte v soutěži s ostatními vozidly.   Překonejte nejrůznější zábavné překážky. Vyhněte se rozlitému džemu na kuchyňském stole, překonejte plameny šlehající z hořáků, a zabraňte srážce s vlakem při jízdě kolem trati.  … (alza.cz)

F1 2011 (PC) DIGITAL (409395)

F1 2011 (PC) DIGITAL (409395)

Hra pro PC 83% Nové okruhy, split-screen, kooperační šampionát a všechny vozy a hvězdy sezóny 2011. Sešlápněte plynový pedál až na podlahu a staňte se nejlepším jezdcem sezóny! Soutěžte ve split-screenu, kooperačním šampionátu nebo online proti 16 živým hráčům a 8 virtuálním závodníkům a napodobte plnohodnotný závod proti 24 soupeřům. Vyzkoušejte nový okruh v Indii a slavný německý Nürburgring. Známá jména … (alza.cz)

F1 2014 (PC) DIGITAL (409413)

F1 2014 (PC) DIGITAL (409413)

Hra pro PC 61% F1 2014 si pro vás nechystají žádná velká překvapení, spíše jen drobné úpravy a doplnění aktuální soupisky. Pokud jste některý z předchozích ročníků vynechali, s koupí určitě neváhejte - Hrej.cz Užijte si rozšířený režim pro jednoho hráče, více možností hry více hráčů a split-screen pro pohodlné soupeření s přáteli na jednom gauči. Zajeďte si celou Formule 1 sezónu nebo si vyberte jednu z kratších sezón. Sezóna 2014 … (alza.cz)

Diablo II (PC) DIGITAL (364806)

Diablo II (PC) DIGITAL (364806)

Hra pro PC 88% Diablo II je legendou mezi RPG, o které slyšel naprosto každý. I přes svůj "věk" je to hra stále zábavná, i když graficky již dnešním hrám rozhodně nestačí.  Hra byla původně vydána v roce 2000, i přesto na ni ohromná spousta fanoušků stále nezanevřela a dodnes je označována jako nejlepší RPG. Hra již oproti dnešním titulům graficky zaostává, i tak má stále své kouzlo.  Vyberte si u svého zaměstnavatele dovolenou … (alza.cz)

Lethal VR (PC) DIGITAL (285789)

Lethal VR (PC) DIGITAL (285789)

Hra pro PC PC Lethal VR: Staňte se rekrutem FBI a ukažte se v řadě cvičení simulujících použití různých typů lehkých zbraní. Vaše schopnosti budou testovány v 30 výzvách na 5 úrovní simulace zbraně. Budete muset prokázat rychlost, preciznost, smrtící přesnost a kontrolu. 65% Skvělý simulátor střelnice, který zprostředkuje úžasný zážitek ve virtuální realitě s mnoha zbraněmi. VypnutoVynechat z LightBoxu Pouze nejlepší rekruti obdrží hodnocení „Smrtící“.Vyzkoušejte si pozici rekruta FBI. Projevte se v řadě cvičení a simulujících použití různých typů lehkých zbraní. Po dokončení, na vás bude čekat hodnocení na základě vašich výsledků.  … (alza.cz)

Ships 2017 (PC) DIGITAL (276222)

Ships 2017 (PC) DIGITAL (276222)

Hra pro PC Ve hře Ships 2017 si vyzkoušíte ovládání velkých lodí, které je mimořádně náročne. V rámci 24 misí okusíte tři různé druhy lodí a kromě přepravy zboží se budete rovněž podílet na záchranných úkolech. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Tento skvělý simulátor vám dovolí ovládat tři námořní plavidla ve vlnách Baltského moře. To bude rozhodně pořádná výzva, co myslíte? VypnutoVynechat z LightBoxu Vydělávejte peníze a využijte je k nákupu a opravám lodí. … (alza.cz)

Oriental Empires (PC) DIGITAL (386079)

Oriental Empires (PC) DIGITAL (386079)

Hra pro PC 74% Solidní 4x strategie pro příznivce čínského starověku, která i přes poměrně slušně odvedené zpracování místy pokulhává v některých svých mechanikách a obsahu za konkurencí.  Přetvořte civilizaci starověké Číny k obrazu svému. Začněte jako malá osada a postupně vybudujte největší impérium v historii.  Epické bitvy Vybudujte ohromné armády a sledujte epické bitvy stovek vojáků přímo na herní… (alza.cz)

Rocket League (PC) DIGITAL (352782)

Rocket League (PC) DIGITAL (352782)

Hra pro PC 86% Rychlá, jednoduchá a zábavná variace fotbalu s vozítky, která září hlavně v multiplayeru. Zahrajte si fotbal tak trochu jinak. Dostaňte balón do branky nepřítele... za pomoci autíčka! Povedená grafika Grafické zpracování hry Rocket League prostě a jednoduše baví. Spousta skvělých efektů při… (alza.cz)

Quantum Break (PC) DIGITAL (365007)

Quantum Break (PC) DIGITAL (365007)

Hra pro PC Quantum Break přinese hrátky s časem, které celou hratelnost posunou na novou úroveň. Užijte si nefalšovanou akční jízdu, porazte zlotřilou společnost Monarch a zachraňte čas. 66% Quantum Break přinese hrátky s časem, které celou hratelnost posunou na novou úroveň. Užijte si nefalšovanou akční jízdu, porazte zlotřilou společnost Monarch a zachraňte čas. Těšit se můžete na efektní destrukci a pokročilý model poškození. V cestě vám budou stát netradiční nepřátelé. … (alza.cz)

RADical ROACH (PC) DIGITAL (251378)

RADical ROACH (PC) DIGITAL (251378)

Hra pro PC RADicalROACH je rychlá střílečka, zasazená do několika minut po tom, co z nebe spadlo nukleární peklo a pohltilo všechno kromě několika odolných malých brouků. Hrajte za maličkého radioaktivního švába s nově nabytými silami a dostaňte se do bezpečí, než vás dostane armáda blech. (alza.cz)

De-Void (PC) DIGITAL (267846)

De-Void (PC) DIGITAL (267846)

Hra pro PC  De-void PC VypnutoVynechat z LightBoxu Dobrodružná adventura z pohledu první osoby s rozlehlým otevřeným světem a mnoha možnostmi. VypnutoVynechat z LightBoxu Zjistěte co se stalo s kolonií pomocí videí, audio logů a textových pozůstatků ve zničených vesmírných stanicích. VypnutoVynechat z LightBoxu Chytlavý příběh Prozkoumejte rozlehlé pláně s… (alza.cz)

HyperSonic 4 (PC) DIGITAL (251370)

HyperSonic 4 (PC) DIGITAL (251370)

Hra pro PC HyperSonic 4 je vysokorychlostní akční střílečka. Je to trysková hra se spoustou raket, explozí a akce. Hráč se stane pilotem stíhačky v kampani s napínavým příběhem. Hra vás napumpuje adrenalinem. HyperSonic obsahuje singleplayerovou kampaň a týmové multiplayerové bitvy. (alza.cz)

Steam Heroes (PC) DIGITAL (251382)

Steam Heroes (PC) DIGITAL (251382)

Hra pro PC Pomožte třem odvážným dobrodruhům na jejich výpravě, na které mají zastavit ďábelský plán Barona Von Smoga na ovládnutí Země páry. Bohužel vám v cestě bude stát armáda zlých přisluhovačů. Překonejte sami sebe v této nové hádankové strategické hře; obsahující 12 akčních úrovní, soundtrack a zábavnou online hru, všechno v úžasné 720p HD grafice. Záchrana Země páry závisí jen na vás! (alza.cz)

Jack Keane (PC) DIGITAL (251371)

Jack Keane (PC) DIGITAL (251371)

Hra pro PC Jack přijal práci, která mu způsobí nejen značné problémy, ale také vrhne světlo na záhadu z jeho dávné minulosti. Nedostatek peněz donutil Jacka přijmout kontrakt na doprovod britského tajného agenta na záhadný ostrov 'Tooth Island'. Když se Jackova loď roztříští hned po příjezdu o útesy záhadného ostrova a tajný agent se stane potravou pro netvory z džungle, je Jack zanechán, aby si s nastálou situací poradil sám. (alza.cz)

Dark Matter (PC) DIGITAL (276687)

Dark Matter (PC) DIGITAL (276687)

Hra pro PC  PC Dark Matter zběsilá akční jízda galaxií plná nepřátel a nebezpečných asteroidů, a jelikož jde o arkádu, tak také na účinné zbraňové upgrady. VypnutoVynechat z LightBoxu Předělávka skvělé klasiky z 80. letSvět skvělé předělávky klasické arkádové hry Asteroids! Dark Matter vám připomene vzrušující a šílenou hratelnost historického hitu. V 80. letech minulého století zaznamenaly Asterodis! jeden z největších komerční úspěchů v herním světě a přispěly svým dílem k rozvoji herního průmyslu. Teď bude příležitost ponořit se do světa 30 intergalaktických misí v módu kampaň, nebo zhodnotit své síly v nekonečném challenge módu. … (alza.cz)

Dead Effect (PC) DIGITAL (276693)

Dead Effect (PC) DIGITAL (276693)

Hra pro PC PC Dead Effect bojujte o přežití v nezávislé sci-fi hře a užijte si naplno 12 unikátních a vylepšitelných zbraní, celou paletu různých protivníků a skvělý soundtrack 56% Skvělá brutální řežba, která vás vtáhne do hry na dlouhé hodiny. Dead Effect kombinuje všechny skvělé mechaniky FPS klasik, které jsou u hráčů tolik oblíbené VypnutoVynechat z LightBoxu Připravte se na noční můruBojujte o přežití v nezávislé sci-fi hře, která je ideální jak pro občasné hráče, tak i pro hardcorové veterány. Užijte si naplno 12 unikátních a modifikovatelných zbraní, celou paletu různých protivníků a skvělý… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít