State of decay 2: juggernaut edition - xbox digital (g7q-00103)

Produkt State of decay 2: juggernaut edition - xbox digital (g7q-00103) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu State of decay 2: juggernaut edition - xbox digital (g7q-00103) upraviť a produkt hľadať znova.

State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103)

State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, % Pokud vás baví promyšlená kombinace budovatelské strategie a akční adventury a nedbáte tolik na technické zpracování hry, je pro vás State of Decay 2 jasná volba. Druhé pokračování úspěšné hry State of Decay se soustředí na hru více hráčů. Smrt povstala a ani armáda nedokázala zombíky zastavit. Teď už je to jen na zbylých přeživších. Zábavné herní režimy Hrajte sólově, nebo až se třemi přáteli v rámci kooperativního multiplayeru. Společně prozkoumejte otevřený... (alza.cz)

Podobné produkty ako State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103) , State of decay 2: juggernaut edition - xbox digital (g7q-00103)

State of Decay - Xbox Digital (7D6-00002)

State of Decay - Xbox Digital (7D6-00002)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 72% Jedná se o pravděpodobně nejlepší zombie hru. Po dokončení hry budete chtít okamžitě začít hrát díl druhý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokuste se přežít v této akční hře hrané z pohledu třetí osoby. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Prozkoumávejte trosky a čelte nekončícím vlnám nemrtvých. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra pro silné povahy Počítačová postapokaliptická hra State of Decay je opravdu pro silnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako State of Decay - Xbox Digital (7D6-00002) , State of decay - xbox digital (7d6-00002)

Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120)

Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Důraz na příběhPátý díl úspěšné série Gears of War vychází v průběhu roku 2019 a ponese i pozměněné jméno Gears 5. Z uvolněných informací víme, že v hlavní roli se představí Kait, kamarádka hlavního hrdiny z předchozího dílu. Vrátí se i Marcus Fenix, bez kterého by série ztratila kus svého kouzla. Z oznamovacího traileru je cítit zaměření na příběh a tvůrci slibují dobrodružství v tom nejhezčím a největším světě, jaký jsme mohli v sérii vidět. Game of the Year Edition obsahuje:Základní hru Gears 5Halo: balíček postav Reach30 dní BoostRozšíření Gears 5: Hivebusters (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears 5: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G7Q-00120) , Skyrim: special edition - xbox digital (g7q-00149)

Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149)

Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, Ve Skyrim Special Edition na Xbox One marylandská Bethesda Softworks otevírá další kapitolu velice úspěšné série The Elder Scrolls. Jedná se v pořadí o pátý díl a vývojáři slibují výborný herní zážitek a samostatně fungující svět. 94% Skyrim je tím nejlepší RPG s otevřeným světem, které je na trhu. Opravdová evoluce tohoto žánru, kterou si zamilujete a na dlouhé hodiny vás zcela pohltí fantastická říše Tamriel. Staňte se vyvoleným a zachraňte Tamriel.Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel. Budoucnost Skyrimu, i Říše sama, visí na vlásku. Nezbývá než počkat na drakorozeného, hrdinu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149) , Recore: definitive edition - xbox digital (g7q-00067)

ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067)

ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Od legendárního režiséra Keiji Inafuneho a tvůrců oceňovaného Metroid Prime přichází ReCore, akční adventura, která byla designována s ohledem na novou generaci konzolí, slibující přinést detailní prostředí, perfektní akční pasáže a inteligentní příběh, který hráči nenechá ani na chvíli vydechnout, dokud nepřijde na kloub všem záhadám a nepřekoná vše překážky, stojící mezi ním a záchranou lidstva před vyhynutím. Vypnuto Hraj všudePlay Anywhere je nová služba společnosti Microsoft, která ti umožňuje bez dalších poplatků hrát digitální verzi na Xboxu One i na počítači s Windows 10. Navíc jsou všechny uložené výsledky a pozice vždy k dispozici. Vypnuto Od legendárního režiséra Keiji Inafuneho a tvůrců oceňovaného Metroid Prime přichází ReCore, akční adventura,... (alza.cz)

Podobné produkty ako ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067) , Minecraft dungeons: ultimate edition - xbox digital (g7q-00123)

Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159)

Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Hra od studia Id Software, Doom Eternal, je střílečka z pohledu první osoby, kterou vydává společnost Bethesda Softworks Střílečka z pohledu první osoby Doom Eternal je pokračováním úspěšného restartu série z roku 2016. Příběh Doom Eternal, navazující na události z předchozího dílu, vás zavede na planetu Zemi, kde budete mít za úkol odrazit invazi démonů z pekla. Multifunkční Praetor oblek Masakrování démonů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159) , Minecraft legends: deluxe edition - xbox digital (g7q-00140)

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123)

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Zkoumejte úrovně plné akce, pokladů a divokých momentů. Vydejte se na hrdinskou výpravu za záchranou vesničanů a za zničením zlého Arch-Illagera! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Diablovka ze světa MinecraftuMinecraft Dungeons: Ultimate Edition Xbox Digital je akčním RPG z oblíbeného sandboxového vesmíru hry Minecraft, která oslovila miliony hráčů. Tentokrát ale nebudete stavět monumentální stavby, nýbrž se pustíte rovnou do průzkumu tajuplných kobek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydejte se v Minecraft Dungeons: Ultimate Edition Xbox Digital cestou dobrodruhaStaňte se dobrodruhem. Čistěte temná místa od zla. Získávejte nové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123) , Doom eternal: deluxe edition - xbox digital (g7q-00159)

Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136)

Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Zažijte budoucnost na vlastní kůžiFallout 76: The Pitt Deluxe Edition Xbox Digital online RPG, ve kterém zamíříte do postapokalyptického univerza legendární série Fallout. Tentokrát budete přežívat v Západní Virginii, jež je dějištěm celého příběhu. Utopte svůj čas v Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition Xbox DigitalCestujte po gigantickém otevřeném světě, jehož hlavním trumfem má být škála aktivit, které vám nabízí. Objevujte nová místa. Odkrývejte osudy obyvatel měst, putujte do testovacích center, nebo se prostě vydejte do podzemních krytů, jejichž úkolem bylo zachránit životy svých obyvatel. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00136) , Gears of war 4: standard edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00027)

Gears of War 4: Ultimate Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00026)

Gears of War 4: Ultimate Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00026)
Detail

Hra na PC a XBOX - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Gears of War 4 je brutální, přímočaré a po všech směrech vyladěné pokračování legendární série, které vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Vývojáři se tentokrát rozhodli hru udělat mnohem temnější a strašidelnější, takže místo 4 hrdinných reků budou pod vaše velení svěřeni jen dva. K JDmu, tvrdému a nebojácnému vojákovi Gears se přidá Kait - ženský element, jenž ovšem rozhodně nebudete muset zachraňovat jako dámu v nesnázích. Vypnuto Ultimate EditionHru Gears of War 4Season PassDřívější přístup k novým mapám Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Gears of War 4 je brutální, přímočaré a po všech směrech vyladěné pokračování legendární série, které vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Vypnuto Vydejte se na dlouhou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears of War 4: Ultimate Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00026) , Sea of thieves - xbox/win 10 digital (g7q-00121)

Gears of War 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00027)

Gears of War 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00027)
Detail

Hra na PC a XBOX - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Gears of War 4 je brutální, přímočaré a po všech směrech vyladěné pokračování legendární série, které vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Vývojáři se tentokrát rozhodli hru udělat mnohem temnější a strašidelnější, takže místo 4 hrdinných reků budou pod vaše velení svěřeni jen dva. K JDmu, tvrdému a nebojácnému vojákovi Gears se přidá Kait - ženský element, jenž ovšem rozhodně nebudete muset zachraňovat jako dámu v nesnázích. Vypnuto Hraj všudePlay Anywhere je nová služba společnosti Microsoft, která ti umožňuje bez dalších poplatků hrát digitální verzi na Xboxu One i na počítači s Windows 10. Navíc jsou všechny uložené výsledky a pozice vždy k dispozici. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Gears of War 4 je brutální, přímočaré a po všech směrech vyladěné pokračování legendární... (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears of War 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00027) , Halo wars 2: complete edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00068)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Zastavte démonickou invaziVydejte se v MMORPG The Elder Scrolls Online Blackwood opět do Tamrielu. Vytvořte si svého šampiona a sami, nebo za pomoci ostatních hráčů zastavte démonickou invazi snažící se jej pohltit. Čelte novým hrozbám a dejte démonům na frak. Vyrazte do světaObjevujte temná zákoutí imperiálních měst. Zamiřte do zasmrádlých bažin, nebo se prostě dejte za nosem a poznejte lépe životem kypící svět procházející stálým vývojem. Porazte rudého obraČelte démonickému princi Mehrunesi Dagonovi, který se pokouší změnit svět smrtelníků ve svou doménu. Likvidujte jeho přisluhovače a nakonec se střetněte... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153) , Halo wars 2: standard edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00034)

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022)

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a logická, Ručně kreslená grafika ti vyrazí dech a jakmile ho nahodíš, tak ti ho znova vyrazí velmi košatý strom dovedností. Poměrně rozsáhlá RPG stránka hry pozmění malého hrdinu Oriho v docela silný stroj na likvidaci nepřátel. Dokáže střílet přesně i daleko a to samozřejmě i v mnohanásobných salvách a s krásnými efekty. Také se z něj ale stává zkušený akrobat. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Okouzlující a audiovizuálně nádherná plošinovka, kterou lze bez výhrad doporučit každému, komu není tento žánr zcela proti srsti - Hrej.cz. Vypnuto Alternativní plošinovka v dokonalém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022) , Minecraft - xbox digital (g7q-00057)

Halo Wars 2: Complete Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00068)

Halo Wars 2: Complete Edition  - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00068)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Svět Halo ohrožuje zcela nový nepřítel. Lidstvo chrání před ničivou pohromou už jen statečná posádka lodi „Spirit of Fire“. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 79% Svět Halo ohrožuje zcela nový nepřítel. Lidstvo chrání před ničivou pohromou už jen statečná posádka lodi „Spirit of Fire“. Real-time strategie ve špičkovém bojovém tempu. Hraj s přáteli a dalšími hráči prostřednictvím služby Xbox Live v soubojích pro až 3 + 3 hráče. (alza.cz)

Podobné produkty ako Halo Wars 2: Complete Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00068) , Killer instinct: definitive edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00036)

Halo Wars 2: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00034)

Halo Wars 2: Standard Edition  - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00034)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Svět Halo ohrožuje zcela nový nepřítel. Lidstvo chrání před ničivou pohromou už jen statečná posádka lodi „Spirit of Fire“. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 79% Svět Halo ohrožuje zcela nový nepřítel. Lidstvo chrání před ničivou pohromou už jen statečná posádka lodi „Spirit of Fire“. Vypnuto Real-time strategie ve špičkovém bojovém tempu. Vypnuto Hraj s přáteli a dalšími hráči prostřednictvím služby Xbox Live v soubojích pro až 3 + 3 hráče.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Halo Wars 2: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00034) , Forza horizon 5: premium edition - xbox/win 10 digital (g7q-00126)

Psychonauts 2 - Xbox Digital (G7Q-00112)

Psychonauts 2 - Xbox Digital (G7Q-00112)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, - Razputin „Raz“ Aquato je zkušený akrobat a mimořádně nadaný mladý psychik, který si uvědomil, že jeho celoživotní sen je vstoupit do mezinárodní organizace pro psychickou špionáž známé jako Psychonauti! Tito psychičtí super špioni mají ale potíže. Jejich vůdce se od záchrany před únosem podivně změnil. A co je horší, někdo z týmu vynáší informace. Vyrazte do akceZdatný akrobat a psychik Razputin „Raz“ Aquato se v akční adventuře Psychonauts 2 vydává na své další velké dobrodružství. Převezměte nad ním kontrolu a navštivte mezinárodní organizaci pro psychickou špionáž a najděte práskače. Otevřete cizí myslVyužijte Razovu unikátní schopnost a otevřete si tak světy ukryté v mozcích nemocemi postižených lidí. Odkrývejte jejich temná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Psychonauts 2 - Xbox Digital (G7Q-00112) , Ori and the blind forest: definitive edition - xbox digital (g7q-00022)

Mass Effect 2 - Xbox Digital (G3P-00103)

Mass Effect 2 - Xbox Digital (G3P-00103)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 96% Strhující dospělý příběh, plný záhad, intrik, zvratů a nelehkých voleb. Nezapomenutelné postavy, dechberoucí světy. Působivě filmová výprava, nádherná hudba, procítěný dabing. Skvěle odladěná akční složka hratelnosti, nicméně poněkud přímočařejší RPG systémy. Tahle sebevražedná mise bude každopádně jednou z nejlepších jízd ve vašem životě. (games.cz) Znovu se setkejte s velitelem Shepardem a prožijte s ním další dobrodružství. Mass Effect 2 je přímé pokračování prvního dílu. Na nic si nehraje a vy tak budete ihned v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mass Effect 2 - Xbox Digital (G3P-00103) , Deathloop: deluxe edition - xbox series x|s / windows digital (g7q-00137)

Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127)

Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, české titulky, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Tvoje ultimátní dobrodružství Horizonu čeká! Prozkoumej překrásné kraje Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě. Deluxe Edition obsahuje plnou verzi hry a Car Pass. Vydejte se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě. Zábavné ježdění a závodění bez hranic v mexické krajině se stovkami nejlepších aut světa. Krásný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127) , Forza horizon 5: standard edition - xbox/win 10 digital (g7q-00128)

Forza Horizon 5: Premium Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00126)

Forza Horizon 5: Premium Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00126)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, české titulky, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Tvoje ultimátní dobrodružství Horizonu čeká! Prozkoumej překrásné kraje Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě. Premium Edition obsahuje přednostní přístup, který ti umožní hrát hru o čtyři dny dříve, a to od 5. listopadu 2021. Součástí edice je i Uvítací balíček, Car Pass, VIP členství a dvě rozšíření hry, která budou k dispozici později. Vydejte se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě. Zábavné ježdění a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 5: Premium Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00126) , The elder scrolls online blackwood collectors edition - xbox digital (g7q-00153)

Killer Instinct: Definitive Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00036)

Killer Instinct: Definitive Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00036)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Killer Instinct: Definitive Edition je atraktivně pojatá bojovka, která staví na úchvatných kombo úderech. Menší počet hrdinů zaručuje, že každý z nich má jinak vytříbený bojový styl, který musíte ovládnout do posledního detailu.Legendární série mlátiček se vrací s grafikou nové generace, spoustou akce, pestrou sbírkou bojovníků, pořádnou porcí interaktivní hudby a neuvěřitelnými kombo údery! Vyberte si z rozmanité sebranky bojovníků s plynulou animací, jedinečnými bojovými taktikami a působivými zvláštními útoky.Klíčové vlastnostiOstrá mlátička se úchvatnými kombo úderyRozsáhlý systém hrdinů a jejich vylepšováníDefinitive Edition obsahuje veškeré bonusové přídavky do hryObjevte v sobě instinkt zabijákaV první řadě si musíte zvolit jednu z ikonických postav - Jago, Sabrewulf, Glacius, Thunder,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Killer Instinct: Definitive Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00036) , Forza horizon 5: deluxe edition - xbox/win 10 digital (g7q-00127)

Forza Horizon 5: Standard Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00128)

Forza Horizon 5: Standard Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00128)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, české titulky, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Tvoje ultimátní dobrodružství Horizonu čeká! Prozkoumej překrásné kraje Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě. Vydejte se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě. Zábavné ježdění a závodění bez hranic v mexické krajině se stovkami nejlepších aut světa. Krásný otevřený svět... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 5: Standard Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00128) , Rare replay - xbox digital (g7q-00016)

Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137)

Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, žánr: akční a střílečky, Jeden den v časové smyčceDeathloop: Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital je střílečkou z vlastního pohledu nové generace od Arkane Lyon, cenami ověnčeného studia stojícího za sérii Dishonored. Ve hře Deathloop se dva soupeřící zabijáci ocitnou na ostrově Blackreef v tajemné časové smyčce, v níž musejí navěky prožívat jeden a ten samý opakující se den. Vychutnejte si v Deathloop: Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital volitelný multiplayerV roli Colta se vydáte napříč ostrovem po stopách svých cílů, pokusíte se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Celou dobu vám však po krku půjde Julianna, kterou může ovládat další hráč. Pokud máte zrovna náladu na nějakou podlost, ujměte se role Julianny,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137) , Doom eternal - xbox digital (g7q-00157)

Forza Horizon 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00072)

Forza Horizon 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00072)
Detail

Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: závodní, - další díl úspěšné řady závodních her. Úžasný otevřený svět inspirovaný Velkou Británií. Měnícíí se roční období, které má zásadní vliv na jízdní vlastnosti. Velký výběr vozidel s možností úprav. % Exkluzivní pokračování závodní hry Forza Horizon 4 vyjde už 2. října 2018. Na co se můžete těšit ve Standard edici hry Forza Horizon 4 Kromě základní hry obdržíte také balíček Formula Car Pack s modely určenými speciálně k driftování Při závodění vám učaruje grafické prostředí ve 4K s proměnlivým počasím Jezdit budete ve více než 450 automobilech nejrůznějších značek Forza Horizon 4 patřila bez debat mezi největší závodní pecky na E3 2018. Britské ostrovy nabízí nepřeberné množství působivých závodních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00072) , Minecraft dungeons - xbox digital (g7q-00086)

Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073)

Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073)
Detail

Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: závodní, % Exkluzivní pokračování závodní hry Forza Horizon 4 vyjde už 2. října 2018. Na co se můžete těšit v Deluxe edici hry Forza Horizon 4Kromě základní hry obdržíte balíček Formula Car Pack s modely určenými speciálně k driftováníSoučástí je také zvýhodněný Car Pass s celkem 42 novými automobilyS Car Passem se vám počínaje 2. říjnem budou každý týden (celkem po dobu 21 týdnů) odemykat dvě nová auta Forza Horizon 4 patřila bez debat mezi největší závodní pecky na E3 2018. Britské ostrovy nabízí nepřeberné množství působivých závodních lokací.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073) , Minecraft legends - xbox digital (g7q-00139)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition Upgrade - Xbox Digital (7CN-00103)

The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition Upgrade - Xbox Digital (7CN-00103)
Detail

Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Zastavte démonickou invaziVydejte se v MMORPG The Elder Scrolls Online Blackwood opět do Tamrielu. Vytvořte si svého šampiona a sami, nebo za pomoci ostatních hráčů zastavte démonickou invazi snažící se jej pohltit. Čelte novým hrozbám a dejte démonům na frak. Vyrazte do světaObjevujte temná zákoutí imperiálních měst. Zamiřte do zasmrádlých bažin, nebo se prostě dejte za nosem a poznejte lépe životem kypící svět procházející stálým vývojem. Porazte rudého obraČelte démonickému princi Mehrunesi Dagonovi, který se pokouší změnit svět smrtelníků ve svou doménu. Likvidujte... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition Upgrade - Xbox Digital (7CN-00103) , Fallout 76 - xbox digital (g7q-00160)

Sea of Thieves - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00121)

Sea of Thieves - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00121)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, žánr: akční, RPG a dobrodružná, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. Sea of Thieves slibuje být netradičním online simulátorem piráta se vším, co k tomu patří. Naloďte se na váš škuner, prozkoumávejte rozlehlá moře i bezedné hlubiny a nasbírejte pořádnou truhlu zlaťáků. Vypnuto Brouzdat budete zelenkavými vodami sluncem zalitého Karibiku. Vypnuto Bárku lze zakotvit a porozhlédnout se po pokladu na jednom z mnoha tropických ostrůvků. Vypnuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sea of Thieves - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00121) , Forza horizon 4: standard edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00072)

Minecraft - Xbox Digital (G7Q-00057)

Minecraft - Xbox Digital (G7Q-00057)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér. – Games.cz Vypnuto Spojte se s ostatními hráči v tomto obřím světě a spolupracujte na podivuhodných stavbách. Vypnuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Minecraft - Xbox Digital (G7Q-00057) , Forza horizon 4: deluxe edition - xbox one/win 10 digital (g7q-00073)

Gears 5 - Xbox Digital (G7Q-00083)

Gears 5 - Xbox Digital (G7Q-00083)
Detail

Hra na PC a XBOX - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 86% Pokračování zkracuje svůj název z Gears of War na pouhé Gears 5. Hrdinkou je Kait, kamarádka hlavního hrdiny předchozího dílu J.D. Fenixe, tudíž nás v nové sérii čeká postupné střídání postav, což je určitě zajímavý styl vyprávění příběhu. Důraz na příběhPátý díl úspěšné série Gears of War vychází v průběhu roku 2019 a nese i pozměněné jméno Gears 5. V hlavní roli se představí Kait, kamarádka hlavního hrdiny z předchozího dílu. Vrátí se i Marcus Fenix, bez kterého by série ztratila kus svého kouzla. Z oznamovacího traileru je cítit zaměření na příběh a tvůrci slibují dobrodružství v tom nejhezčím a největším světě, jaký jsme mohli v sérii vidět. (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears 5 - Xbox Digital (G7Q-00083) , Tales of vesperia: definitive edition - xbox digital (g3q-00546)

Disneyland Adventures - Xbox Digital (G7Q-00062)

Disneyland Adventures - Xbox Digital (G7Q-00062)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: dětská, zažijte kouzlo Disneylandu z pohodlí domova. Vydejte se na cestu, kde pohádky ožívají a sny se skutečně plní. Bojujte po boku s Petrem Panem, dejte si placáka s Mickey Mousem nebo obejměte Sněhurku. % Vstupte do jedinečného světa Disney, který milují milióny dětí po celém světě a potkejte se "osobně" se všemi jeho hrdiny a hrdinkami. Popovídejte si s Kačerem Donaldem... Nebo si zatancujte se Sněhurkou na pohádkovém bále. Prozkoumejte Disneyland Park V podobě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Disneyland Adventures - Xbox Digital (G7Q-00062) , Super lucky's tale - xbox digital (g7q-00050)

Quantum Break - Xbox Digital (G7Q-00021)

Quantum Break - Xbox Digital (G7Q-00021)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Quantum Break přinese hrátky s časem, které celou hratelnost posunou na novou úroveň. Užijte si nefalšovanou akční jízdu, porazte zlotřilou společnost Monarch a zachraňte čas. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 77% Quantum Break přinese hrátky s časem, které celou hratelnost posunou na novou úroveň. Užijte si nefalšovanou akční jízdu, porazte zlotřilou společnost Monarch a zachraňte čas. Vypnuto Těšit se můžete na efektní destrukci a pokročilý model poškození. Vypnuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Quantum Break - Xbox Digital (G7Q-00021) , Gears triple bundle - xbox digital (g7q-00122)

Minecraft Dungeons - Xbox Digital (G7Q-00086)

Minecraft Dungeons - Xbox Digital (G7Q-00086)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Zkoumejte úrovně plné akce, pokladů a divokých momentů. Vydejte se na hrdinskou výpravu za záchranou vesničanů a za zničením zlého Arch-Illagera! Minecraft Dungeons Xbox navazuje na celosvětově úspěšnou hru Minecraft. Připravte se na skvělou hratelnost připomínající legendární sérii Diablo. Důraz na příběh Na rozdíl od původního Minecraftu se spin-off s podtitulem Dungeons zaměřuje také na poutavý příběh,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Minecraft Dungeons - Xbox Digital (G7Q-00086) , Hellblade: senua’s sacrifice - xbox digital (g7q-00077)

Fallout 76 - Xbox Digital (G7Q-00160)

Fallout 76 - Xbox Digital (G7Q-00160)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 54 % Fallout 76 má být výrazně větší než čtyřka. Má jít až o čtyřnásobnou velikost herního světa a až 16× větší množství detailů. Příznivci Fallout 4 se také mohou těšit na návrat stavění, které zde nemá být omezeno na několik předpřipravených míst, ale realizovat se budete moct kdekoliv. Získejte přístup k té nejvíce destruktivní zbrani - atomové raketě. Rozhodnete se chránit nebo naopak uvolnit ničivou sílu atomu? Volba je na vás.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fallout 76 - Xbox Digital (G7Q-00160)

Rare Replay - Xbox Digital (G7Q-00016)

Rare Replay - Xbox Digital (G7Q-00016)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a sportovní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Britské vývojářské studio Rare letos slaví třicet let působení na herním trhu a docela dlouho se spekulovalo, čím tuto význačnou událost oslaví. Vzniklá kompilace Rare Replay vás provede od nejstarších 2D klasik až po moderní tituly z Xbox 360. Tato neobyčejná pokladnice kultovních her osloví ostřílené borce, ale i naprosté nováčky. Velké lákadlo tvoří mimořádný počet achievement bodů, který se zastavil na hranici 10 000. To už bude pořádná výzva si jich třeba jen několik tisíc přivlastnit.Seznam celé kolekce her:1. Jetpac2. Atic Atac3. Lunar Jetman4. Sabre Wulf5. Underwurlde6. Knight Lore7. Gunfright8. Slalom9. R.C. Pro-Am10. Cobra Triangle11. Snake Rattle N Roll12. Digger T. Rock13. Solar Jetman14. Battletoads15. R.C. Pro-Am II16. Battletoads Arcade17.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rare Replay - Xbox Digital (G7Q-00016)

Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157)

Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Hra od studia Id Software, Doom Eternal, je střílečka z pohledu první osoby, kterou vydává společnost Bethesda Softworks Střílečka z pohledu první osoby Doom Eternal je pokračováním úspěšného restartu série z roku 2016. Příběh Doom Eternal, navazující na události z předchozího dílu, vás zavede na planetu Zemi, kde budete mít za úkol odrazit invazi démonů z pekla. Multifunkční Praetor oblek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157)

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Edition - Xbox Digital (G3Q-00896)

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Edition - Xbox Digital (G3Q-00896)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 82% Ve hře Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York budete zachraňovat zemi na pokraji kolapsu v otevřeném světě. Prozkoumejte otevřený dynamický a nepřátelský svět v New Yorku. Vydejte se sami nebo s přáteli v online konkurenčních režimech PvP. Warlords of New York Aaron Keener je bývalý agent divize a nyní převzal kontrolu nad New Yorkem. Je nejvyšší autoritou ve městě. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Edition - Xbox Digital (G3Q-00896)

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134)

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live a Microsoft Store, žánr: simulátor, - Vzlétněte do nebes a poznejte kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Cestujte úžasně detailním světem s více než 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty a dopravou. Knipl čeká jen na vásMicrosoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital je jeden z nejlepších leteckých simulátorů současnosti. Staňte se v něm pilotem a zamiřte za dobrodružstvím v takřka nekončících oblacích ve 4K rozlišení. Celý svět máte v Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition Xbox Series X|S / Windows Digital jako na dlaniHerní svět do kterého zamíříte, je totožnou kopií naší... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary - Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00134)

Anthem: Legion of Dawn Edition - Xbox Digital (G3Q-00537)

Anthem: Legion of Dawn Edition - Xbox Digital (G3Q-00537)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a dobrodružná, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, 65% Hra Anthem vypadá opravdu skvěle. Geniální grafika, zajímavé prostředí, potvory na každém kroku, multiplayer... co víc si přát? Vydejte se do světa hry Anthem. Světa, kde o příšery není nouze. Oblékněte vyspělé brnění, které vás ochrání proti tomu, co na vás čeká za zdí. Opravdu úchvatné grafické zpracování Říká se, že skvělé grafické provedení je základem každé dobré moderní hry. Tímto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Anthem: Legion of Dawn Edition - Xbox Digital (G3Q-00537)

Gears of War: Ultimate Edition - Xbox Digital (2WU-00008)

Gears of War: Ultimate Edition  - Xbox Digital (2WU-00008)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,. 82% Gears of War nyní vypadá lépe než kdy jindy. Obsahuje více aspektů a funkcí, jako jsou nové akty a nové možnosti pro více hráčů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! ULTIMATE EDITIONGears of War přichází s vylepšenou verzí, která nabízí příběhovou kampaň pro jednoho hráče. Nechybí ani oblíbený multiplayer. Gears of War si navíc užijete v 1080p, při 60 fps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hrůzyplný příběh bitvy mezi lidskými bytostmi a Locustovou hordou - děsivými kreaturami, které se vynořují z nitra planety.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears of War: Ultimate Edition - Xbox Digital (2WU-00008)

Tales of Vesperia: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00546)

Tales of Vesperia: Definitive Edition  - Xbox Digital (G3Q-00546)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: RPG,. 79% Oslavte 10. výročí oslavovaného JRPG s novými plně hratelnými postavami, příběhy a dalším obsahem, který nikdy neopustil hranice Japonska. Nádherný remaster dostal novou grafiku s vyšším rozlišením. Boj o moc ve světě, kde je vše závislé na starodávné technologii, kterou ovládá Císařství, přivádí osudy několika hrdinů na cestu za dobrodružstvím a záchranou světa. Příběh, který vás nadchne Prožijte příběh Yuriho Lowella – bývalého imperiálního rytíře, který se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tales of Vesperia: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00546)

Gears Triple Bundle - Xbox Digital (G7Q-00122)

Gears Triple Bundle - Xbox Digital (G7Q-00122)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Gears 5 klade důraz na příběhS blížící se válkou se Kait Diazová stáhla do ústraní, kde zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru. A tím je ona sama. Přichází nové funkce kampaně, nové skiny pro zbraně, nové herní oddíly, bonusové úkoly a modifikátory. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Gears 5: Hivebusters jako rozšiřující kampaň Gears 5:Zahrajte si za Lahni, Keegana a Mac, což jsou hrdinové režimu Escape z Gears 5. Projděte s nimi jejich první operaci v rámci tajného programu Hivebusters. Skupina vyrazí na sebevražednou misi zničit území Swarmu. A i když byla spojena náhodně může být klíčem k záchraně Sery a také k jejich vlastnímu vykoupení. Ne nadarmo byla skupina pojmenována Scorpio Squad. (alza.cz)

Podobné produkty ako Gears Triple Bundle - Xbox Digital (G7Q-00122)

Super Lucky's Tale - Xbox Digital (G7Q-00050)

Super Lucky's Tale - Xbox Digital (G7Q-00050)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: dětská, je nádhernou plošinovkou pro všechny věkové kategorie, ve které sledujete Luckyho, stále optimistického, energického a roztomilého hrdinu, na jeho výpravě při hledání vnitřní síly a pomůžete jeho sestře zachránit Knihu věků před padouchem Jinxem. % Stejně jako u většiny plošinovek, Super Lucky's Tale je skvělou hrou prakticky pro všechny hráče, které bude bavit dlouhé a dlouhé hodiny. Sledujete lišáka Luckyho, stále optimistického, energického a roztomilého hrdinu. Sledujte lišáka na jeho výpravě při hledání vnitřní síly a pomozte jeho sestře zachránit Knihu věků.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Super Lucky's Tale - Xbox Digital (G7Q-00050)

Hellblade: Senua’s Sacrifice - Xbox Digital (G7Q-00077)

Hellblade: Senua’s Sacrifice - Xbox Digital (G7Q-00077)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční,, kterou pomáhali vytvářet neurovědci a lidé trpící psychózou, tě vtáhne do hlubin mysli hlavní hrdinky jménem Senua. Jde o zlomenou a utrápenou osobu, která se vydává do hlubin severského podsvětí, aby objevila ztracenou duši zesnulého milého. 81% Severská mytologie smíchaná se sondou do lidského šílenství poskytuje podklad ke vzniku potemnělé strhující nálady. Hra stojí na zkoumání strachu, úzkosti a na úžasné hlavní postavě, respektive výborném hereckém výkonu její představitelky. Vypnuto Brutální výprava do srdce vikingského světa v roli keltské válečnice Senuy. Vypnuto Od tvůrců her Heavenly... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hellblade: Senua’s Sacrifice - Xbox Digital (G7Q-00077)

Minecraft Starter Collection - Xbox Digital (G7Q-00075)

Minecraft Starter Collection - Xbox Digital (G7Q-00075)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér. – Games.cz Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Minecraft Starter Collection (Xbox One DIGITAL) obsahujeZákladní verzi hry Minecraft700 Minecoinů (měna pro nákup map, textur a nejrůznějších balíčků)Starter Pack DLC... (alza.cz)

Podobné produkty ako Minecraft Starter Collection - Xbox Digital (G7Q-00075)

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Ultimate Edition - Xbox Digital (G3Q-00895)

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Ultimate Edition - Xbox Digital (G3Q-00895)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 82% Ve hře Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York budete zachraňovat zemi na pokraji kolapsu v otevřeném světě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Prozkoumejte otevřený dynamický a nepřátelský svět v New Yorku. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydejte se sami nebo s přáteli v online konkurenčních režimech PvP. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Warlords of New York Aaron Keener je bývalý agent divize a nyní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York Ultimate Edition - Xbox Digital (G3Q-00895)

Borderlands: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00702)

Borderlands: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00702)
Detail

Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky, 81% První titul akční sci-fi série Borderlands kombinuje nejlepší prvky herních akcí daného žánru a nabízí upravitelné postavy a boj s vozidly. Perfektní grafické provedení ve stylu cel shading. Unikátní systém hry s množstvím zajímavých zbraní. Tajemný svět Do detailu promyšlený příběh se odehrává na tajemné a nebezpečné planetě jménem Pandora. Originální RPG... (alza.cz)

Podobné produkty ako Borderlands: Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00702)

Project CARS Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00124)

Project CARS Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00124)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Nekompromisní jízdní model je v doprovodu parádní grafiky a ozvučení jen jedním z mnoha trumfů Project CARS. Zástupce nové generace závodních her demonstruje své přednosti ve hře, v níž si píšete svůj příběh sami. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 83% Nekompromisní jízdní model je v doprovodu parádní grafiky a ozvučení jen jedním z mnoha trumfů Project CARS. Zástupce nové generace závodních her demonstruje své přednosti ve hře, v níž si píšete svůj příběh sami - Hrej.cz. Vypnuto Project CARS míří na šestý smysl každého pravého závodníka.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Project CARS Game of the Year Edition - Xbox Digital (G3Q-00124)

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00840)

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00840)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Shadow of the Tomb Raider zakončuje novodobou trilogii Lary Croft a v této edici naleznete krom základní hry také veškerý dodatečně vydaný obsah. % Se všemi novými vylepšeními je Shadow of the Tomb Raider jednoznačně nejlepším dílem celé série. Na co se můžete těšit ve hře Shadow of the Tomb RaiderV nově představeném stealth systému „Becoming One with the Jungle“ budete mnohem víc než v předchozích dílech využívat herního prostředíPro každý herní prvek (souboje, průzkum okolí nebo řešení rébusů) si můžete nastavit obtížnost zvlášť.Jde o prequel ke starším dílům Tomb Raider, který rozvíjí příběh Lary Croft v době, kdy byla mladou a nezkušenou archeoložkou. Na prvotřídní grafice si doopravdy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00840)

The King of Fighters XV Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01264)

The King of Fighters XV Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01264)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: arkády, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Není vyplněn Alternativní text k fotografii! THE KING OF FIGHTERS XV Xbox přichází s novými přitažlivými postavami a jedinečným herním systémem. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Překoná vaše představy z hlediska grafiky, bojových systémů i online zážitků. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nepřeberné množství bojovníků Na výběr budete mít 39 bojovníků hned při spuštění. Připraveny jsou vaše oblíbené postavy... (alza.cz)

Podobné produkty ako The King of Fighters XV Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-01264)

Ori and the Will of the Wisps - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00085)

Ori and the Will of the Wisps - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00085)
Detail

Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční,, ve které hrajete za bílého guirdian spirita jménem Ori. Pomáháte mu vyřešit různé hlavolamy a hádanky. Samozřejmostí je systém soul links, který hráči umožní libovolné uložení hry a vylepšování Oriho schopností. 90% Hra od Moon Studios, Ori and the Will of the Wisps, je akční plošinovka, kterou vydává Xbox Game Studios. Líbezné prostředí se střídá s temnými vizemi, které si užijete v nádherně kreslené grafice ve 4K a 60 snímcích za vteřinu. Na cestě kouzelným lesem narazíte na roztodivné tvory, u nichž popustili vývojáři ze studia Moon uzdu své fantazie.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ori and the Will of the Wisps - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00085)

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection - Xbox Digital (G7Q-00061)

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection - Xbox Digital (G7Q-00061)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: strategie a dětská, - populární serie Zoo Tycoon je zpět a obsáhlejší než kdy předtím. Oblíbená zvířata mají lepší interakce. Intuitivní ovládání, zábavný tutoriál, vhodné pro všechny věkové kategorie, remasterováno do 4K, multiplayer až pro 5 hráčů. 70% Vydejte se na dobrodružství a navrhněte úplně sami vlastní zoo. Legendární hra Zoo Tycoon vychází právě teď v kompletní edici s podporou 4K rozlišení. Těšte se na takřka 200 vizuálně nádherných zvířat. Navrhněte a spravujte ideální zoo od výstavby jednotlivých úseků cest po možnost přizpůsobit si oplocení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection - Xbox Digital (G7Q-00061)

The Elder Scrolls Online Blackwood - Xbox Digital (G7Q-00150)

The Elder Scrolls Online Blackwood - Xbox Digital (G7Q-00150)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Zastavte démonickou invaziVydejte se v MMORPG The Elder Scrolls Online Blackwood opět do Tamrielu. Vytvořte si svého šampiona a sami, nebo za pomoci ostatních hráčů zastavte démonickou invazi snažící se jej pohltit. Čelte novým hrozbám a dejte démonům na frak. Vyrazte do světaObjevujte temná zákoutí imperiálních měst. Zamiřte do zasmrádlých bažin, nebo se prostě dejte za nosem a poznejte lépe životem kypící svět procházející stálým vývojem. Porazte rudého obraČelte démonickému princi Mehrunesi Dagonovi, který se pokouší změnit svět smrtelníků ve svou doménu. Likvidujte jeho přisluhovače a nakonec se střetněte... (alza.cz)

Podobné produkty ako The Elder Scrolls Online Blackwood - Xbox Digital (G7Q-00150)
State of Decay 2: Juggernaut Edition - Xbox Digital (G7Q-00103), State of Decay - Xbox Digital (7D6-00002), Skyrim: Special Edition - Xbox Digital (G7Q-00149), ReCore: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00067), Minecraft Dungeons: Ultimate Edition - Xbox Digital (G7Q-00123), Minecraft Legends: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00140), Doom Eternal: Deluxe Edition - Xbox Digital (G7Q-00159), Gears of War 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00027), Sea of Thieves - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00121), Halo Wars 2: Complete Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00068), Halo Wars 2: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00034), Minecraft - Xbox Digital (G7Q-00057), Killer Instinct: Definitive Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00036), Forza Horizon 5: Premium Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00126), Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - Xbox Digital (G7Q-00022), Deathloop: Deluxe Edition - Xbox Series X|S / Windows Digital (G7Q-00137), Forza Horizon 5: Standard Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00128), The Elder Scrolls Online Blackwood Collectors Edition - Xbox Digital (G7Q-00153), Forza Horizon 5: Deluxe Edition - Xbox/Win 10 Digital (G7Q-00127), Rare Replay - Xbox Digital (G7Q-00016), Doom Eternal - Xbox Digital (G7Q-00157), Minecraft Dungeons - Xbox Digital (G7Q-00086), Minecraft Legends - Xbox Digital (G7Q-00139), Fallout 76 - Xbox Digital (G7Q-00160), Forza Horizon 4: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00072), Forza Horizon 4: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital (G7Q-00073), Tales of Vesperia: Definitive Edition - Xbox Digital (G3Q-00546), Super Lucky's Tale - Xbox Digital (G7Q-00050), Gears Triple Bundle - Xbox Digital (G7Q-00122), Hellblade: Senua’s Sacrifice - Xbox Digital (G7Q-00077)