Stan 95x95x90cm

Stan 95x95x90cm

Stan 95x95x90cm

Stan 95 x 95 x 90 cm polyester/kov Teddies stan si vaše děti zamilují, kvůli jeho barevnosti! Je vhodný jak na vnitřní, tak i na venkovní použití. Lze snadno sestavit, složit a pohodlně se do něj vlezou 2 děti. Materiál: polyester/kov Rozměry: 95 × 95 × 90 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Super skladný stan v barevném provedení děti využijí jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní. (mall.cz)

Stan 95x95x90cm

Stan 95x95x90cm

Stan si vaše děti zamilují! Je vhodný jak na vnitřní, tak i na venkovní použití. Lze snadno sestavit i složit.Velikost 90x90x100 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stan/domeček 90x90x100cm samorozkládací polyester/kovPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (dilego.cz)

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Stan si vaše děti zamilují! Je vhodný jak na vnitřní, tak i na venkovní použití. Lze snadno sestavit i složit.Velikost 90x90x100 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stan/domeček 90x90x100cm samorozkládací polyester/kovPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Stan si vaše děti zamilují! Je vhodný jak na vnitřní, tak i na venkovní použití. Lze snadno sestavit i složit.Velikost 95x95x90 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stan 95x95x90cm samorozkládací polyester/kovPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (dilego.cz)

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Stan si vaše děti zamilují! Je vhodný jak na vnitřní, tak i na venkovní použití. Lze snadno sestavit i složit.Velikost 95x95x90 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stan 95x95x90cm samorozkládací polyester/kovPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

TRIMM PODLÁŽKA KE STANU NS - Podlážka do stanu

TRIMM PODLÁŽKA KE STANU  NS - Podlážka do stanu

Trimm PODLÁŽKA KE STANU je ideální pro pro stan Trimm PARTY a je skvělá pro zajištění izolace. (sportisimo.cz)

Coleman STAN ROCK SPRINGS 4 - Turistický stan - Coleman

Coleman STAN ROCK SPRINGS 4   - Turistický stan - Coleman

Stan Rock Springs 4 od Coleman je stan určen do kempů, na festivaly, na víkendové kempování. Stan má dva vchody, z nichž jeden může sloužit jako předsíňka. Druhý vchod je pouze krytý apsidou a dobře poslouží pro uložení bot, malých batohů. (sportisimo.cz)

Stan

Stan

Dětský stan s postavičkami zvířátek je skvělým místem, kde si děti mohou hrát nebo schovat své hračky. Nabídne skvělou zábavu pro všechny kluky i holky. Stan je jednoduchý na sestavení a tak je v mžiku připraven. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití. Vchod je zapínán na suchý zip.Vyroben z lehkého omyvatelného materiálu.materiál: polyesterstan je vhodný pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Stan

Stan

Barevný stan je skvělým místem, kde si děti mohou hrát nebo schovat své hračky. Nabídne skvělou zábavu pro všechny kluky i holky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití. Dítě si bude hrát a Vy získáte chvíli klidu.Stan je výroben z kvalitních různobarevných materiálů. Snadno a rychlé ho můžete složit i rozložit doma nebo na zahradě. Má samo skládací kostru, které stavba Vám zabere jen pár sekund. Je velmi lehký a proto ho můžete všude brat s sebou. Vchod je zapínaný na suchý zip. Na všech stěnách i na stropu stanu jsou malé okna osazené síťkoumateriál: polyesterstan je vhodný pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Stan

Stan

Barevný stan je skvělým místem, kde si děti mohou hrát nebo schovat své hračky. Nabídne skvělou zábavu pro všechny kluky i holky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití. Dítě si bude hrát a Vy získáte chvíli klidu. Stan je výroben z kvalitních různobarevných materiálů. Snadno a rychlé ho můžete složit i rozložit doma nebo na zahradě. Má samo skládací kostru, které stavba Vám zabere jen pár sekund. Je velmi lehký a proto ho můžete všude brat s sebou. Vchod je zapínaný na suchý zip. Na všech stěnách i na stropu stanu jsou malé okna… (mrakyhracek.cz)

Stan

Stan

Dětský stan s postavičkami zvířátek je skvělým místem, kde si děti mohou hrát nebo schovat své hračky. Nabídne skvělou zábavu pro všechny kluky i holky. Stan je jednoduchý na sestavení a tak je v mžiku připraven. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití. Vchod je zapínán na suchý zip. Vyroben z lehkého omyvatelného materiálu. materiál: polyester stan je vhodný pro děti od 3 let. (mrakyhracek.cz)

TRIMM PODLÁŽKA KE STANU PARTY S NS - Podlážka do stanu

TRIMM PODLÁŽKA KE STANU PARTY S  NS - Podlážka do stanu

TRIMM PODLÁŽKA KE STANU PARTY S dobře izoluje chlad od země a chrání uložené věci pod přístřeškem před nečistotami. (sportisimo.cz)

TRIMM KONEKTOR KE STANU NS - Konektor pro spojení dvou stanů

TRIMM KONEKTOR KE STANU  NS - Konektor pro spojení dvou stanů

Praktický konektor Trimm KONEKTOR KE STANU, který umožní propojení dvou stanů Trimm PARTY a vytvoří tak nadstandardně prostorný přístřešek pro vaše zahradní párty nebo jiné akce. (sportisimo.cz)

Getz Stan: Stan Getz Bossa Nova Years (5x CD) - CD

Getz Stan: Stan Getz Bossa Nova Years (5x CD) - CD

Stan Getz (2. února 1927 – 6. června 1991) byl americký jazzový saxofonista. Díky svému teplému, jemnému a lyrickému tónu byl jedním z nejvlivnějších jazzových saxofonistů 20. století. (mall.cz)

Stan pirátský

Stan pirátský

Stan - pirátská loď o rozměrech cca 170 X 68 X 68 cm pro malé piráty.Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.Věk 3+ (fonetip.cz)

Stan krtek

Stan krtek

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele - stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého, kdo chce rychle ze světa pro dospělé zmizet do světa pohádky.Rozměry výrobku: 80x80x85 cm Výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (fonetip.cz)

Stan - zámek

Stan - zámek

Stan zámek. Stan pro malé princezny a jejich kamarády.Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Zahrajte si s dětmi na malé království a pomozte jim postavit krásný zámek, v němž si mohou děti hrát i odpočívat! Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky.Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu.Jednoduchá montáž, stabilní lehká konstrukce.Materiál: látkaRozměr: výška 125 cm, průměr: 105 cm. (fonetip.cz)

Stan - hrad

Stan - hrad

Stan hrad. Stan pro malé rytíře a jejich kamarády. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Zahrajte si s dětmi na malé království a pomozte jim postavit starobylý hrad. (fonetip.cz)

Stan - pirát

Stan - pirát

Stan pro kluky s motivem pirátů, materiál: polyester, látka, bílé vzpěry, rozměry výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (fonetip.cz)

Stan - krtek

Stan - krtek

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele - stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého, kdo chce rychle ze světa pro dospělé zmizet do světa pohádky.Materiál: polyester, látka, bílé vzpěry, rozměry výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (fonetip.cz)

Stan autobus

Stan autobus

Stan ve tvaru autobusu je skvělým místem na hraní pro všechny děti. Stan je postaven za několik sekund - samorozkládací. Rozměry stanu cca 110 x 70 x 70 cm. Stan má zezadu vchod a zezhora otvor pro lepší proudění vzduchu. Rozměry balení cca 43 x 43 x 3 cm (fonetip.cz)

Stan auto

Stan auto

Lehounký polyesterový stan je laděný do zelené a modré barvy zdobený motivem autíček z filmu Cars.Zajisté potěší malé chlapce, kteří fandí závodním autíčkům.Ve stanu získají místo pro hraní se svými malými kamarády a tajné porady. Navíc najdou stinný prostor ve slunečném dni.Kupte chlapcům stan s auty!Vhodné pro děti od 3 letMateriál: 100% polyesterRozměry: 112 x 112 x 94 cm (fonetip.cz)

Stan prodejna

Stan prodejna

Tento krásný obchod potěší každou holčičku a chlapečka.Hrou na obchod si děti vytváří kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.Rozměr (délka x šířka x výška): 95 × 102 × 72 cm. (fonetip.cz)

Indiánský stan

Indiánský stan

Indiánský stan o rozměrech cca 100 X 100 X 135 cm.Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.Věk 3+ (fonetip.cz)

Plážový stan

Plážový stan

Plážový stan o velikosti cca 220 x 110 x 110 cm. Rozměry balení cca 55 x 15 x 8 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Stan - víla

Stan - víla

Stan pro děvčátka s motivem víly, materiál: polyester, látka, bílé vzpěry, rozměry výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (fonetip.cz)

Stan - Hrad

Stan - Hrad

Stan hrad. Stan pro malé rytíře a jejich kamarády. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Zahrajte si s dětmi na malé království a pomozte jim postavit starobylý hrad. (mrakyhracek.cz)

Stan - Krtek

Stan - Krtek

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele - stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého, kdo chce rychle ze světa pro dospělé zmizet do světa pohádky. Materiál: polyester, látka, bílé vzpěry, rozměry výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (mrakyhracek.cz)

Stan - víla

Stan - víla

Stan pro děvčátka s motivem víly, materiál: polyester, látka, bílé vzpěry, rozměry výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (mrakyhracek.cz)

Stan krtek

Stan krtek

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele - stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého, kdo chce rychle ze světa pro dospělé zmizet do světa pohádky. Rozměry výrobku: 80x80x85 cm  Výrobek obsahuje delší šňůrky, proto není vhodný pro děti maldší 36 měsíců. (mrakyhracek.cz)

Stan Prodejna

Stan Prodejna

Tento krásný obchod potěší každou holčičku a chlapečka. Hrou na obchod si děti vytváří kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Rozměr (délka x šířka x výška): 95 × 102 × 72 cm. (mrakyhracek.cz)

Stan - Zámek

Stan - Zámek

Stan zámek. Stan pro malé princezny a jejich kamarády. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.  Zahrajte si s dětmi na malé království a pomozte jim postavit krásný zámek, v němž si mohou děti hrát i odpočívat! Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu. Jednoduchá montáž, stabilní lehká konstrukce. Materiál:… (mrakyhracek.cz)

Stan auto

Stan auto

Lehounký polyesterový stan je laděný do zelené a modré barvy zdobený motivem autíček z filmu Cars. Zajisté potěší malé chlapce, kteří fandí závodním autíčkům. Ve stanu získají místo pro hraní se svými malými kamarády a tajné porady. Navíc najdou stinný prostor ve slunečném dni. Kupte chlapcům stan s auty! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: 100% polyester Rozměry: 112 x 112 x 94 cm (mrakyhracek.cz)

ALLTOYS Stan

ALLTOYS Stan

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (feedo.cz)

Stan poník

Stan poník

Lehounký polyesterový stan je laděný do růžové barvy zdobený motivem hradu s krásnou princeznou a jejím bílým poníkem. Zajisté potěší malé dívky, které si hrají na princezny.Ve stanu získají místo pro hraní se svými malými kamarádkami a tajné setkávání. Navíc najdou stinný prostor ve slunečném dni.Kupte dívkám stan s princeznou a poníkem!Vhodné pro děti od 3 letMateriál: 100% polyesterRozměry: 112 x 112 x 94 cm (fonetip.cz)

Stan Frozen

Stan Frozen

Krásný dívčí stan s motivem oblíbeného animovaného filmu Frozen je nezbytným doplňkem do každého pokojíku. Podle přiloženého návodu lze stan jednoduše postavit. Stan je vyrobený z lehkého omyvatelného materiálu.   Rozměry stanu: 140 x 100 x 100 cm Vhodné pro vnitřní i venkovní použití Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Stan poník

Stan poník

Lehounký polyesterový stan je laděný do růžové barvy zdobený motivem hradu s krásnou princeznou a jejím bílým poníkem.  Zajisté potěší malé dívky, které si hrají na princezny. Ve stanu získají místo pro hraní se svými malými kamarádkami a tajné setkávání. Navíc najdou stinný prostor ve slunečném dni. Kupte dívkám stan s princeznou a poníkem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: 100% polyester Rozměry: 112 x 112 x 94 cm (mrakyhracek.cz)

Stan beruška

Stan beruška

Stan Beruška – děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Mohou si v něm děti hrát i odpočívat! Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Vhodný jak na zahradu, terasu, tak i do pokojíčku. (bambule.cz)

Stan indián

Stan indián

Stan Indián – děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Mohou si v něm děti hrát i odpočívat! Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Vhodný jak na zahradu, terasu, tak i do pokojíčku. (bambule.cz)

Alltoys Stan samonosný

Alltoys Stan samonosný

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (patro.cz)

Stan Yate Dacota

Stan Yate Dacota

Dvouplášťový stan, pro 2-3 osoby, prostorná předsíň, větrací okna, vysoký vodní sloupec, snadné sestavení.. Stan Yate Dacota je dvouplášťový stan pro 2 až 3 osoby se samonosnou konstrukcí a prostornou předsíní. Ta nabízí dostatek prostoru pro veškerá vaše zavazadla, vaření při nepříznivých klimatických podmínkách, a dokonce i kolo. Vnější stan je z kvalitního polyesteru, který Vás díky vodnímu sloupci 3000 mm spolehlivě ochrání před deštěm a dalšími nepříjemnostmi. Vnitřní stan je naopak z polyesteru prodyšného, abyste se uvnitř stanu budete cítít komfortně. Zejména v horkých dnech oceníte velká větrací okna. Ta se uzavírají pevným suchým zipem, takže ani silný vítr či lijáky nebudou činit potíže. Konstrukci tvoří lehké duralové tyče a sestavení stanu je velmi snadné. Tomu napomáhá i… (insportline.cz)

Stan s tunelem

Stan s tunelem

Stan pro malé holčičky a kluky, kteří si chtějí zařídit svůj domeček pro hru i odpočinek. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Podpořte dětskou fantazii a pomozte dětem postavit domeček , třeba Vás za odměnu pozvou na návštěvu, na odpolední posezení u malého hrnečku kávy a minidortíku. Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu. Jednoduchá montáž, stabilní lehká konstrukce.Věk: 3+ (fonetip.cz)

Stan rodinný dům

Stan rodinný dům

Stan rodinný dům. Velikost stanu cca 95 x 72 x 102 cm. Rozměry balení 55 x 15,5 x 8 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Stan- dinosauří hrad

Stan- dinosauří hrad

Děti milují dinosaury, skrýše, schovávačky a domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry a zároveň bude tvořit skvělý doplněk do dětského pokoje. (fonetip.cz)

Stany s tunelem

Stany s tunelem

Stany s tunelem o rozměru cca 340 cm 112 cm X 135 cm. Rozměr balení cca 50 x 50 x 8 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Stan hasičský vůz

Stan hasičský vůz

Stan ve tvaru hasičského vozu je skvělým místem na hraní pro všechny děti. Stan je postaven za několik sekund - samorozkládací. Rozměry stanu cca 110 x 70 x 70 cm. Stan má zezadu vchod a zezhora otvor pro lepší proudění vzduchu. Rozměry balení cca 43 x 43 (fonetip.cz)

Stan rytířský hrad

Stan rytířský hrad

Stan - hrad o rozměrech cca 105 X 125 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 43 x 43 x 6 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Stan jednorožec 80x80x85cm

Stan jednorožec 80x80x85cm

Stan jednorožec.Velikost složeného stanu 80x80x85 cm.Baleno v krabici.Doporučený věk 3+ (fonetip.cz)

Stan plážový split

Stan plážový split

Stan plážový SPLIT Plážový stan o rozměrech 200 x 120 x 120 cm, vhodný na místa kde je potřeba vyvtořit stín ve slunečném letním počasí, např. pláže a zahrady.Nabízí možnost opalování s hlavou schovanou ve stínu. Výhodou může být třeba i úschova pití a potravin, které si tak po delší dobu ponechají svou čerstvost. Stan je navíc větru odolný. Tento vzhledný opalovací doplněk jistě oceníte zároveň pro jeho drobné rozměry ve složeném stavu 56 x 7 x 7 cm.Technické údaje:Rozměry: 200 x 120 x 120 cmMateriál stěn: 190T PA coatedMateriál podlahy: fólie PE 100g/m2Barva: modrá, žlutáRozměry v balení: 56 x 7 x 7 cm (fonetip.cz)

Dětský stan - TEEPEE

Dětský stan - TEEPEE

Domeček, odpočívárna a úkryt v jednom. Tento Teepee – stan je hitem každého malého dítěte. Děti si zde mohou hrát jak s kamarády, tak i s plyšáky nebo poslouchat pohádku od maminky a v klidu usínat. Z tohoto Teepee se stane krásný doplněk dětského, nebo obývacího pokoje. Parametry: rozměry:  170 x 124 x 124 cm Balení obsahuje: tyčky pro stavbu teepee látkový stanový potah  látková podložka do stanu (spodní část vyrobena z voděodolného materiálu) 2 polštářky (velikost: 28 x 28 cm)  Vhodné pro děti od 3 let. (mrakyhracek.cz)

Tatra dětský stan

Tatra dětský stan

Dětský stan na doma i ven s ilustracemi Tatry. (mrakyhracek.cz)

Stan rodinný dům

Stan rodinný dům

Stan rodinný dům. Velikost stanu cca 95 x 72 x 102 cm. Rozměry balení 55 x 15,5 x 8 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Stan s tunelem

Stan s tunelem

Stan pro malé holčičky a kluky, kteří si chtějí zařídit svůj domeček pro hru i odpočinek. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Podpořte dětskou fantazii a pomozte dětem postavit domeček , třeba Vás za odměnu pozvou na návštěvu, na odpolední posezení u malého hrnečku kávy a minidortíku. Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu. Jednoduchá mont… (mrakyhracek.cz)

Stan- Dinosauří hrad

Stan- Dinosauří hrad

Děti milují dinosaury, skrýše, schovávačky a domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry a zároveň bude tvořit skvělý doplněk do dětského pokoje. (mrakyhracek.cz)

Stany s tunelem

Stany s tunelem

Stany s tunelem o rozměru cca 340 cm 112 cm X 135 cm. Rozměr balení cca 50 x 50 x 8 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Stan princeznovský hrad

Stan princeznovský hrad

Stan - hrad o rozměrech cca 105 x 105 x 125 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 43 x 43 x 6 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Stan jednorožec 80x80x85cm

Stan jednorožec 80x80x85cm

Stan jednorožec. Velikost složeného stanu 80x80x85 cm. Baleno v krabici. Doporučený věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Stan snů Dormeo

Stan snů Dormeo

Vytvořte kouzelné místo pro své děti přímo na posteli se zábavným stanem snů Dormeo. Má dva úchyty, rychle se rozloží a upevníte ho za pár vteřin. Uvnitř najdete lampičku na čtení. Pasuje na matrace šířky 90-160 cm. Vyberte si z motivů: čarovný vesmír, zimní fantazie, jurský park nebo jednorožci jako z pohádky. (dormeo.cz)

Alltoys Stan samonosný

Alltoys Stan samonosný

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (patro.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít