Stagg kali-kid10-n (kali-kid10-n)

Produkt Stagg kali-kid10-n (kali-kid10-n) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stagg kali-kid10-n (kali-kid10-n) upraviť a produkt hľadať znova.

Stagg KALI-KID10-N (KALI-KID10-N)

Stagg KALI-KID10-N (KALI-KID10-N)
Detail

Perkuse - dětská kalimba, 10 tónů, přírodní Kalimba Stagg KALI-KID10-N je speciálně určená pro malé hudebníky. Její tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního lipového dřeva, zatímco jazýčky z oceli. Deset lamel je naladěno do diatonické stupnice v rozsahu C4 až E5. Aby byl hudební zážitek maximální a hra ještě více efektní, je tělo nástroje ozvučeno otvorem na vrchní desce. Hra na kalimbu Stagg KALI-KID10-N bude děti jistě bavit. Klíčové vlastnosti kalimby Stagg KALI-KID10-NKalimba určená pro dětiTělo vyrobeno z vysoce kvalitního lipového dřeva, zatímco jazýčky z oceliDeset lamel je naladěno do diatonické stupnice v rozsahu C4 až E5Kalimba Stagg KALI-KID10-N je ozvučená otvorem na vrchní desceBarevné provedení: stříbrno-přírodní Rozměry:17 × 12 × 9,5 × 3 cm Hmotnost:225 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-KID10-N (KALI-KID10-N) , Stagg kali-kid10-n (kali-kid10-n)

Stagg KALI-KID10-BK (KALI-KID10-BK)

Stagg KALI-KID10-BK (KALI-KID10-BK)
Detail

Perkuse - dětská kalimba, 10 tónů, černá Nechte se okouzlit hrou na tradiční perkusní nástroj, kterým je kalimba. Toto palcové piano značky Stagg je určeno pro děti, které s brnkáním teprve začínají. Tělo nástroje z vysoce kvalitního lipového dřeva a deset lamel ze zvučné oceli kouzlí tóny v diatonické stupnici v rozsahu C4 až E5. Aby byl hudební zážitek silnější, a hra ještě více efektní, má nástroj v přední desce ozvučný otvor. Kalimba Stagg KALI-KID10-BL zaujme svým barevným provedením v praktické černé a hru na ni si zamilují malí hudebníci již od tří let. Klíčové vlastnosti perkuse Stagg KALI-KID10-BL - dětská kalimbaTradiční perkusní nástroj určený pro dětiKalimba Stagg KALI-KID10-BL z kvalitního lipového dřevaOzvučena otvorem v přední desceS deseti ocelovými lamelami v diatonické stupnici C4 až E5Dětská kalimba Stagg KALI-KID10-BL v černé barvě pro děti od 3 let Ladění:diatonické - C4 až E5Rozměry:95 × 120 × 170 × 30 mmHmotnost: (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-KID10-BK (KALI-KID10-BK) , Stagg kali-kid10-bk (kali-kid10-bk)

Stagg KALI-KID10-YW (KALI-KID10-YW)

Stagg KALI-KID10-YW (KALI-KID10-YW)
Detail

Perkuse - dětská kalimba, 10 tónů, žlutá Kalimba Stagg KALI-KID10-YW je speciálně určená pro všechny dětské hudebníky. Vyrobená je z lipového dřeva a opatřená ocelovými jazýčky, které vydávají 10 diatonických tónů. Ke skvělému zvukovému projevu nástroje přispívá také ozvučný otvor. Balení obsahuje rovněž ochranné pouzdro. Hra na kalimbu Stagg KALI-KID10-YW bude děti zaručeně bavit. Klíčové vlastnosti kalimby Stagg KALI-KID10-YW Kalimba určená pro dětiStagg KALI-KID10-YW je vyrobená z lipového dřevaOpatřená ocelovými jazýčky vydávajícími 10 diatonických tónůKe skvělému zvukovému projevu přispívá ozvučný otvorBalení obsahuje ochranné pouzdroBarevné provedení: stříbrno-žluté Rozměry:17 × 9,5 × 3 cm Hmotnost:225 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-KID10-YW (KALI-KID10-YW) , Stagg kali-kid10-yw (kali-kid10-yw)

Stagg KALI-PRO21E-ZE (KALI-PRO21E-ZE)

Stagg KALI-PRO21E-ZE (KALI-PRO21E-ZE)
Detail

Perkuse - elektroakustická kalimba Stagg KALI-PRO21E-ZE představuje profesionální elektroakustickou kalimbu. Její tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního exotického dřeva Zebra wood, zatímco jazýčky z kovu. Sedmnáct lamel je naladěno do diatonické stupnice v rozsahu F3 až E6. Kalimba produkuje nezapomenutelný melodický zvuk, který je bohatý i teplý, hravý i okouzlující. Disponuje předními a zadními zvukovými otvory zajišťujícími třesoucí se efekt. Komfortní používání při hraní umožní ergonomická opěrka rukou. Balení obsahuje také ochranné pouzdro, ladicí kladívko, čisticí hadřík a samolepky na lamely. Kalimba Stagg KALI-PRO21E-ZE nabízí harmonické a rytmické efekty. Klíčové vlastnosti kalimby Stagg KALI-PRO21E-ZEProfesionální elektroakustická kalimbaJejí tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního exotického dřeva Zebra wood, zatímco jazýčky z kovuSedmnáct lamel je naladěno do diatonické stupnice v rozsahu F3 až E6Stagg KALI-PRO21E-ZE produkuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-PRO21E-ZE (KALI-PRO21E-ZE) , Stagg kali-pro17-cry (kali-pro17-cry)

Stagg KALI-PRO17-CRY (KALI-PRO17-CRY)

Stagg KALI-PRO17-CRY (KALI-PRO17-CRY)
Detail

Perkuse - kalimba z akrylátu Nechte se okouzlit hrou na tradiční perkusní nástroj, kterým je kalimba. Toto palcové piano značky Stagg je určeno pro profesionální hráče a je vyrobeno z průhledného akrylátu. Sedmnáct lamel ze zvučné oceli je naladěno do diatonické stupnice v rozsahu C4 až E6. Součástí dodávky kalimby Stagg KALI-PRO17-CRY je i ladící kladívko, ochranný obal a hadřík. Klíčové vlastnosti perkuse Stagg KALI-PRO17-CRY - kalimbaTradiční perkusní nástrojKalimba Stagg KALI-PRO17-CRY je z průhledného akrylátuOzvučena otvory v přední i zadní desceSe sedmnácti ocelovými lamelami v diatonické stupnici C4 až E6Součástí dodávky kalimby KALI-PRO17-CRY od Stagg je ladící kladívko, ochranný obal a hadřík Ladění:diatonické - C4 až E6Rozměry:195 × 165 × 65 mmObsah balení:kalimbaladící kladívkoochranný obalhadříksamolepky se značkaminávodHmotnost:750 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-PRO17-CRY (KALI-PRO17-CRY) , Stagg kali-pro17e-ma (kali-pro17e-ma)

Stagg KALI-PRO17E-MA (KALI-PRO17E-MA)

Stagg KALI-PRO17E-MA (KALI-PRO17E-MA)
Detail

Perkuse - elektroakustická kalimba, 17 tónů, mahagon Nenechte si ujít profesionální elektroakustickou kalimbu Stagg KALI-PRO17E-MA. Její tělo je tvořeno mahagonovým dřevem. Je vybavena 17 ocelovými lamelami s diatonickým laděním C4-E6. Kalimba Stagg KALI-PRO17E-MA disponuje 6,4mm výstupním jackem. Tento rezonanční perkusní nástroj má zvukový otvor na přední i zadní desce. Dodává se společně s obalem a ladicím kladívkem. Klíčové vlastnosti kalimby Stagg KALI-PRO17E-MAKalimba Stagg KALI-PRO17E-MA patří mezi profesionální elektroakustické nástrojeJejí tělo je tvořeno mahagonovým dřevemDisponuje 17 ocelovými lamelami s diatonickým laděním C4-E6Oceníte 6,4mm výstupní jackV balení kalimby Stagg KALI-PRO17E-MA najdete také obal a ladící kladívkoRozměry:110 × 135 × 30 mmHmotnost:300 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg KALI-PRO17E-MA (KALI-PRO17E-MA) , Stagg kali-pro21e-ze (kali-pro21e-ze)

Stagg CAS-N (CAS-N)

Stagg CAS-N (CAS-N)
Detail

Perkuse - kastaněty s rukojetí Kastaněty Stagg CAS-N představují doprovodný hudební nástroj, který vyniká svým jedinečným zvukem. Vyrobené jsou z velmi kvalitního dřeva a balení obsahuje jeden pár trojitých kastanět Stagg CAS-N. Disponují tvarem vařečky s rukojetí. Kastaněty jsou typické především ve španělském folklóru a latinsko-americké hudbě. Klíčové vlastnosti kastanět Stagg CAS-N s rukojetíKastaněty Stagg CAS-N vynikají jedinečným zvukemJsou vyrobeny z velmi kvalitního dřevaBalení obsahuje jeden pár trojitých kastanět Stagg CAS-NMají tvar vařečky s rukojetí (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg CAS-N (CAS-N) , Stagg cas-n (cas-n)

Screenshield IGET KID F10 fólie na displej (IGT-KID10-D)

Screenshield IGET KID F10 fólie na displej (IGT-KID10-D)
Detail

Ochranná fólie - pro iGET KID F10, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Bojíte se rozbitého displeje? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield IGET KID F10 fólie na displej, která zajistí jeho bezpečí. Protože je vyrobená jen pro jedno zařízení, nic důležitého neblokuje a vás tak čeká pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Základní parametry ochranné fólie Screenshield IGET KID F10 fólie na displej Nesníží citlivost dotyku Aplikace bez bublinek Ochranná fólie ScreenShield má všechny důležité výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield IGET KID F10 fólie na displej (IGT-KID10-D) , Kali audio in-5 (hn225914)

Noční košile 2492 Kali

Noční košile 2492 Kali
Detail

Dámská noční košile 2492 Kali Taro je vyrobená z velmi kvalitní vzorované bavlny s krátkými rukávy kulatý výstřih délka je nad kolena (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Noční košile 2492 Kali , Kali audio lp 6 black

Kali Audio WS-12

Kali Audio WS-12
Detail

Aktivní studiový subwoofer Kali Audio WS-12 je výkonný aktivní studiový subwoofer, který se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro rozšíření studiových monitorů řady LP a IN. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Výkon, hloubka, přizpůsobivost Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových je přesnost jakou prezentují monitory konkrétní audio materiál. WS-12 nabízí propracovaný 5.1 systém, který ve spolupráci se studiovými monitory vytváří jedinečný zvuk, jaký právě vaše studio potřebuje. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen Subwoofer WS-12 v sobě ukrývá 12" basový reproduktor, který spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 1000W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě stereo kombinovaných XLR/Jack a RCA vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů. Dále zde naleznete přepínače pro Crossover, nastavení Gain (až o 6 dB) nebo změnu polarity. WS-12 dále nabízí výstup pro footswitch, kdy můžete ovládat celý váš audio systém prostřednictvím doplňkového ovladače a dvojici XLR výstupu pro připojení do dalšího PA. Živý zvuk Konstrukce subwooferu je vyrobena z odolné 18mm překližky, díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se může stát i součástí vašeho mobilního PA, které můžete vozit v autě na sedačce a zvučit konference či akustické koncerty. WS-12 si kromě studiových monitorů Kali Audio rozumí i s All-In-One systémy od Yamaha, Fender, nebo BOSE. WS-12 je vhodný pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek či živé zvučení, každý uživatel si jistě přijde na své. Pohodlný transport vám zaručí pár ruční madel na bocích subwooferu. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio WS-12 , Stagg sa35 dsce-n (sa35 dsce-n)

Desigual Kali Šaty Černá

Desigual Kali Šaty Černá
Detail

Materiál: 94% viskoza, 6% elastan Střih: mini Typ: casual Vzor: hladký Výstřih: kulatý Spodnička: ne Rukáv: krátký Praní: 30°C Barva: černá (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Desigual Kali Šaty Černá , Stagg caj-kid n (caj-kid n)

Desigual Kali Šaty Modrá

Desigual Kali Šaty Modrá
Detail

Materiál: 94% viskoza, 6% elastan Střih: mini Typ: casual Vzor: hladký Výstřih: kulatý Spodnička: ne Rukáv: krátký Praní: 30°C Barva: modrá (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Desigual Kali Šaty Modrá , Stagg caj-bongo-n (caj-bongo-n)

Desigual Kali Šaty Modrá

Desigual Kali Šaty Modrá
Detail

Materiál: 94% viskoza, 6% elastan Střih: mini Typ: casual Vzor: hladký Výstřih: kulatý Spodnička: ne Rukáv: krátký Praní: 30°C Barva: modrá (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Desigual Kali Šaty Modrá , Kali audio in-8 v2 (hn230161)

Náhrdelník Kali – 20 inch

Náhrdelník Kali – 20 inch
Detail

Kali, jejíž jméno znamená „čas“, je zemskou matkou přírodních sil, které buď budují, nebo ničí. I ve zkáze nám však připomíná, že dobro skutečně může vzejít ze zla. Pokud zjistíte, že vaše naděje a sny byly zničeny, Kali může změnit cyklus a vytvořit život z nicoty. Tam, kde je smutek, tančí, aby přinesla radost. Kde je strach, tam tančí odvahou. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Náhrdelník Kali – 20 inch , Kali audio lp-6 v2 (hn234395)

Kali Audio IN-UNF

Kali Audio IN-UNF
Detail

Pasivní studiové monitory (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio IN-UNF , Kali, peter pann: banan - cd (8588005205177)

Stagg CAJ-KID N (CAJ-KID N)

Stagg CAJ-KID N (CAJ-KID N)
Detail

Perkuse - dětský cajon přírodní se zádovou opěrkou Cajon Stagg CAJ-KID N je speciálně určený pro děti. Přední i zadní deska a tělo jsou vyrobené z lipové překližky. Cajon disponuje laditelným struněním se dvěma páry strun ve tvar "V" a ergonomicky tvarovanými hranami. Opatřený je také opěrkou s otvorem, což umožní jeho velmi snadné přenášení a manipulaci, a protiskluzovými pryžovými nohami. Součástí balení dětského cajonu je ladicí klíček. Stagg CAJ-KID N je ideálním nástrojem pro všechny malé hudebníky. Klíčové vlastnosti dětského cajonu Stagg CAJ-KID NPřední i zadní deska a tělo vyrobené z lipové překližkyStagg CAJ-KID N disponuje laditelným struněnímDětský cajon s ergonomicky tvarovanými hranamiOpěrka s otvorem pro snadné přenášení a manipulaciProtiskluzové pryžové nohy zamezí posouváníSoučástí balení dětského cajonu Stagg CAJ-KID N je ladicí klíčekBarevné provedení: přírodní Rozměry:33 × 31 × 29 cm Hmotnost:3,4 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg CAJ-KID N (CAJ-KID N) , Kali audio in-5 white (hn233158)

Stagg SA35 DSCE-N (SA35 DSCE-N)

Stagg SA35 DSCE-N (SA35 DSCE-N)
Detail

Elektroakustická kytara - 6 strun, tělo Dreadnought, 20 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska catalpa, luby catalpa, krk catalpa, hmatník speciální plast, se snímačem a zabudovanou ladičkou Toužíte po hudebním nástroji, na který budete umět hrát? Elektroakustická kytara Stagg by mohla být tou pravou. Elektroakustická kytara Stagg se chlubí 20 pražci, které zajišťují opravdu pohodové hraní. Znělý zvuk a okouzlující tóny dokáže rozdávat prostřednictvím 6 strun. V kytaře je umístěný zabudovaný snímač zhotovený přímo výrobcem, není nutné tedy tento díl pořizovat zvlášť. Svou celkovou dispozicí je elektroakustická kytara Stagg přizpůsobená pro praváky. Tvar těla kytary se bude zamlouvat zvláště hudebníkům, kteří dávají přednost typům s výřezem. Zásadní vlastnosti elektroakustické kytary Stagg SA35 DSCE-N Elektroakustická kytara Stagg je svým tvarem ideální pro praváky Tvar jejího těla je tzv. Dreadnought Materiálem přední desky je lípa... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg SA35 DSCE-N (SA35 DSCE-N) , Kali audio lp-6 white v2 (hn234396)

Stagg CAJ-BONGO-N (CAJ-BONGO-N)

Stagg CAJ-BONGO-N (CAJ-BONGO-N)
Detail

Perkuse - cajon s bongo efektem Cajon Stagg CAJ-BONGO-N představuje perkusní nástroj latinskoamerického původu. Přední i zadní deska a tělo jsou vyrobené z břízové překližky. Cajon disponuje bočními plochami k imitaci zvuku bong a ergonomicky tvarovanými bočními a čelními hranami. Stagg CAJ-BONGO-N je vhodný pro amatérské i profesionální hudebníky. Klíčové vlastnosti cajonu Stagg CAJ-BONGO-NCajon vhodný pro amatérské i profesionální hudebníkyPřední i zadní deska a tělo vyrobené z břízové překližkyStagg CAJ-BONGO-N disponuje bočními plochami k imitaci zvuku bongS ergonomicky tvarovanými bočními a čelními hranamiBarevné provedení: černo-hnědé Rozměry:48 × 33 × 30 cm Hmotnost:5,15 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg CAJ-BONGO-N (CAJ-BONGO-N) , Screenshield iget kid f10 fólie na displej (igt-kid10-d)

Dívčí pyžamo 2512 Kali blue

Dívčí pyžamo 2512 Kali blue
Detail

Dívčí noční košile 2512 Kali blueTaro z vysoce kvalitní a měkké bavlny úžasně pohodlná se stylovým vzorem (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dívčí pyžamo 2512 Kali blue , Stagg sa35 a-n natural (25024403)

Liewood dětská stolní souprava Kali

Liewood dětská stolní souprava Kali
Detail

Stolní set z kolekce Liewood. Vyrobeno z bezpečného, netoxického silikonu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Liewood dětská stolní souprava Kali , Denso u31esr-n (u31esr-n)

Liewood dětská stolní souprava Kali

Liewood dětská stolní souprava Kali
Detail

Stolní set z kolekce Liewood. Vyrobeno z bezpečného, netoxického silikonu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Liewood dětská stolní souprava Kali , Denso u20esr-n (u20esr-n)

Desigual Vest Kali Šaty Červená

Desigual Vest Kali Šaty Červená
Detail

Model: Vest Kali Barva: červená Délka: krátká Střih: áčkový Výstřih: kulatý Rukáv: krátký Zapínání: bez zapínání Materiál: viskóza, elastan (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Desigual Vest Kali Šaty Červená , Godox v860iii-n pro nikon (v860iii-n)

Yetti nejí špagety Kali Stileman

Yetti nejí špagety Kali Stileman
Detail

Yettimu špagety nedávej, nebo se naštve a bude zlej. Odvážíš se jeho a další tvory nakrmit v knížce, co má zuby? Vtipné verše a ilustrace nabízí spoustu zábavy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Yetti nejí špagety Kali Stileman , Roadstar hra-1500/n (hra-1500/n)

Yetti nejí špagety - Stileman Kali

Yetti nejí špagety - Stileman Kali
Detail

Yetti nejí špagety, šimpanzi nejedí krevety, kosatku zase nepotěšíš kapustou. Přečti si tuto vtipnou veršovanou knížku a zjisti, jaké pokrmy různá zvířata neocení. A dej si pozor, ať tě nějaký hladový tvor nekousne do prstu tohle leporelo má totiž ústa a na každé stránce jiné zuby! (patro.cz)

Podobné produkty ako Yetti nejí špagety - Stileman Kali , A4tech n-708x v-track (n-708x)

Beeztees Škrabadlo Kali hnědé 25X25X42cm

Detail

Beeztees škrabadlo Kali má jednoduché provedení, které poskytuje Vaší kočce nebo kotěti spoustu zábavy. Má stabilní základnu a jutový potah sloupku. Škrabadlo Kali nabízí Vašemu mazlíčkovi dostatek prostoru pro kvalitní škrabání, které je jejich přirozeností. Zároveň tak předchází poškrábání nábytku či koberce. Zavěšený plyšový balonek v horní části Vašeho mazlíčka nikdy neomrzí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Beeztees Škrabadlo Kali hnědé 25X25X42cm , Technics eah-az40e-n zlatá (eah-az40e-n)

Kali Audio IN-8 V2

Kali Audio IN-8 V2
Detail

Aktivní studiový monitor Kali Audio IN-8 V2 je nejvýkonnější aktivní studiový monitor této inovátorské firmy, který se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, vyvážených středů, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Druhá generace se dočkala nové platformy zesilovače s menším šumem a vyšším SPL o 3 dB. Také disponuje hladší odezvou HF a upravenou hraniční ekvalizací. Přesný jak švýcarské hodiny Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. IN-8 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen Třípásmový IN-8 v sobě ukrývá 8“ basový, 4" středový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 140W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů. Unikátní 3D technologie Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, Kali Audio si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. IN-8 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio IN-8 V2 , Redukce mmcx na n-male (mmcx-n-m)

Kali Audio LP-6 (použité)

Kali Audio LP-6 (použité)
Detail

Aktivní studiový monitor Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Kali Audio LP-6 je vlajkovou lodí této inovátorské firmy, studiový monitor se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Přesný jak švýcarské hodiny Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. LP-6 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen LP-6 v sobě ukrývá 6,5“ basový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 80W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů. Unikátní 3D technologie Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, Kali Audio si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. LP-6 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Monitory jsou k dostání v černé a bílé barvě. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátních bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio LP-6 (použité) , Dxracer formula oh/fd01/n (oh/fd01/n)

Kali Audio IN-5 White

Kali Audio IN-5 White
Detail

Aktivní studiový monitor Kali Audio IN-5 je jedním z nejvýkonnějších aktivních studiových monitorů této inovátorské firmy, který se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, vyvážených středů, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Přesný jak švýcarské hodiny Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost, jakou prezentuje konkrétní audio materiál. IN-5 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen Třípásmový IN-8 v sobě ukrývá 5“ basový, 4" středový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 160W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný, avšak jednoduchý systém pro nastavení frekvenčního pásma prostřednictvím deseti přepínačů. Unikátní 3D technologie Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, Kali Audio si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. IN-5 je vhodny pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio IN-5 White , Ontex n v

Kali Audio LP-6 V2

Kali Audio LP-6 V2
Detail

Aktivní studiový monitor Kali Audio LP-6 V2 je druhou generací vlajkové lodí této inovátorské firmy. Studiový monitor se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Druhá generace se dočkala nižší hodnoty vlastní hlučnosti a vyššího výkonu o 3 dB díky propracovanějšímu omezovači. Také disponuje robustnější DSP jednotkou a lehčími snímači nebo konstrukcí. Přesný jak švýcarské hodiny Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. LP-6 V2 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen LP-6 V2 v sobě ukrývá 6,5“ basový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 80W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím osmi DIP switchů. Unikátní 3D technologie Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, monitory Kali Audio z řady LP si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. Aktivní studiové monitory LP-6 V2 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Monitory jsou k dostání v černé a bílé barvě. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátních bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio LP-6 V2 , Cestovni kufr n

Desigual červené šaty Vest Kali

Desigual červené šaty Vest Kali
Detail

Výrazné šaty s barevným lemem ve spodní části oživí váš den i váš šatník. Doplňte je třeba kabelkou stejné značky. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýModel: Vest KaliZdobení: s logemZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual červené šaty Vest Kali , Ivory n 140

Desigual černé šaty Vest Kali

Desigual černé šaty Vest Kali
Detail

Pohodlné, snadno kombinovatelné, šik. Takové jsou šaty Desigual s jemným volánem ve spodní části. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýModel: Vest KaliZdobení: s volányZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual černé šaty Vest Kali

Desigual červené šaty Vest Kali

Desigual červené šaty Vest Kali
Detail

Výrazné šaty s barevným lemem ve spodní části oživí váš den i váš šatník. Doplňte je třeba kabelkou stejné značky. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýModel: Vest KaliZdobení: s logemZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual červené šaty Vest Kali

Desigual modré šaty Vest Kali

Desigual modré šaty Vest Kali
Detail

Modrá je dobrá i na šatech Desigual, které můžete doplnit také kabelkou stejné značky. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýZdobení: s logemZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual modré šaty Vest Kali

Desigual černé šaty Vest Kali

Desigual černé šaty Vest Kali
Detail

Pohodlné, snadno kombinovatelné, šik. Takové jsou šaty Desigual s jemným volánem ve spodní části. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýModel: Vest KaliZdobení: s volányZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual černé šaty Vest Kali

Desigual modré šaty Vest Kali

Desigual modré šaty Vest Kali
Detail

Modrá je dobrá i na šatech Desigual, které můžete doplnit také kabelkou stejné značky. Materiál vnější: viskóza, elastanKategorie: šatyStřih: áčkovýZdobení: s logemZapínání: žádnéVýstřih: kulatýTyp: letní, jarníKolekce: Jaro/Léto 2021Délka: krátkéRukáv: krátký (zoot.cz)

Podobné produkty ako Desigual modré šaty Vest Kali

KALI AUDIO IN-5 (HN225914)

KALI AUDIO IN-5 (HN225914)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 160 W, frekvenční rozsah od 39 Hz do 25000 Hz, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Rádi byste při domácím sledování filmů zažívali atmosféru jako v kině? Pak je pro vás skvělou volbou samostatný reproduktor Kali Audio. Jakožto aktivní reproduktor je vybaven integrovaným zesilovačem, lehce tak přehraje hudbu přímo ze zdroje. Zásadní vlastnosti reproduktoru KALI AUDIO IN-5 Kali Audio reproduktor přinese do sledování filmů vysokou kvalitu poslechu Jde o aktivní reproduktor Výkon reproduktoru má hodnotu 160 W Frekvence dosahuje od 39 do 25000 Hz Barva reproduktoru Kali Audio je černá Jeho hmotnost je 8,43 kg Rozměry reproduktoru dosahují 38,2 × 28,2 × 20,6 cm (vך×h) Nezklame vás ani jeho výkon Vyšší výkon reproduktoru neznamená vždy vyšší hlasitost, ale přesto může napovědět, jak velkou místnost je schopen ozvučit. Reproduktor Kali Audio disponuje maximálním výkonem 160 W a snadno tak ozvučí párty či celou domácnost. Podstatná je i... (alza.cz)

Podobné produkty ako KALI AUDIO IN-5 (HN225914)

Džíny Lee Malone Worn Kali pánské

Džíny Lee Malone Worn Kali pánské
Detail

Džíny z kolekce Lee ve střihu skinny s klasickým pasem. Model vyroben z elastického denimu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Džíny Lee Malone Worn Kali pánské

hračka kočka kali míček šedá zolux

hračka kočka kali míček šedá zolux
Detail

KALI míček šedý Zolux pro kočky Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Míček je vyrobený z potištěné polyseterové látky a obsahuje šantu kočičí a šustící papír. Udice má bambusouvou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka kali míček šedá zolux

Kali Audio LP-6 White V2

Kali Audio LP-6 White V2
Detail

Aktivní studiový monitor Kali Audio LP-6 V2 je druhou generací vlajkové lodí této inovátorské firmy. Studiový monitor se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Druhá generace se dočkala nižší hodnoty vlastní hlučnosti a vyššího výkonu o 3 dB díky propracovanějšímu omezovači. Také disponuje robustnější DSP jednotkou a lehčími snímači nebo konstrukcí. Přesný jak švýcarské hodiny Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. LP-6 V2 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing. Vysoký výkon zaručen LP-6 V2 v sobě ukrývá 6,5“ basový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 80W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail. Jednoduché nastavení Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím osmi DIP switchů. Unikátní 3D technologie Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, monitory Kali Audio z řady LP si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. Aktivní studiové monitory LP-6 V2 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Monitory jsou k dostání v černé a bílé barvě. Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátních bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Kali Audio LP-6 White V2

KALI AUDIO LP-6 V2 (HN234395)

KALI AUDIO LP-6 V2 (HN234395)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 80 W, frekvenční rozsah od 39 Hz do 25000 Hz, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Rádi byste si vytvořili atmosféru jako v kině z pohodlí svého domova? Potom je pro vás ideální volbou samostatný reproduktor Kali Audio. Jakožto aktivní reproduktor je vybaven integrovaným zesilovačem, jednoduše tak přehraje hudbu přímo ze zdroje. Hlavní vlastnosti reproduktoru KALI AUDIO LP-6 V2 Kali Audio reproduktor využijete během domácích párty či při sledování filmů Jedná se o aktivní reproduktor Celkový výkon reproduktoru je 80 W Jeho frekvence je od 39 do 25000 Hz Barva reproduktoru Kali Audio je černá Váží 7 kg Rozměry reproduktoru dosahují 35,9 × 22,2 × 26 cm (vך×h) Nezklame vás ani jeho výkon Díky výkonu reproduktoru budete mít představu, jak velkou místnost zvládne ozvučit. Reproduktor Kali Audio dosahuje nejvyššího výkonu 80 W a lehce tak ozvučí večírek nebo domácnost. Podstatná je také hodnota frekvence, jež se pohybuje od 39 do 25000 Hz.... (alza.cz)

Podobné produkty ako KALI AUDIO LP-6 V2 (HN234395)

KALI AUDIO IN-5 White (HN233158)

KALI AUDIO IN-5 White (HN233158)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 160 W, frekvenční rozsah od 39 Hz do 25000 Hz, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Toužíte při sledování filmů u sebe doma po podobném zážitku, jaký míváte v kině? Skvělým společníkem se stane samostatný reproduktor Kali Audio. Jakožto aktivní reproduktor je vybaven integrovaným zesilovačem, takže můžete poslouchat hudbu přímo ze zdroje. Hlavní vlastnosti reproduktoru KALI AUDIO IN-5 White Kali Audio reproduktor oceníte při sledování filmů či poslouchání oblíbené hudby Jedná se o aktivní reproduktor Hodnota celkového výkonu reproduktoru je 160 W Jeho frekvence je od 39 do 25000 Hz Barva reproduktoru Kali Audio je bílá a černá Váží 8,43 kg Rozměry reproduktoru odpovídají 38,2 × 28,2 × 20,6 cm (vך×h) Nezklame vás ani jeho výkon Výkon reproduktoru vám může napovědět, do jak velké místnosti je vhodný, aby ji byl schopen bez problémů ozvučit. Reproduktor Kali Audio dosahuje maximálního výkonu 160 W a ozvučí tak například večírek či celou... (alza.cz)

Podobné produkty ako KALI AUDIO IN-5 White (HN233158)

KALI AUDIO IN-8 V2 (HN230161)

KALI AUDIO IN-8 V2 (HN230161)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 140 W, frekvenční rozsah od 37 Hz do 25000 Hz, 3pásmové, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Rádi byste při domácím sledování filmů zažívali atmosféru jako v kině? Jistě se vám zalíbí samostatný reproduktor Kali Audio. Coby aktivní reproduktor je opatřen již integrovaným zesilovačem, a tak dokáže přehrát hudbu přímo ze zdroje. Klíčové vlastnosti reproduktoru KALI AUDIO IN-8 V2 Kali Audio reproduktor přinese na vaši zahradní párty nebo při sledování filmů špičkovou poslechovou kvalitu Jedná se o aktivní reproduktor Celkový výkon reproduktoru činí 140 W Frekvence dosahuje od 37 do 25000 Hz Barva reproduktoru Kali Audio je černá Váží 10,4 kg Rozměry reproduktoru činí 44,1 × 28,5 × 25,4 cm (vך×h) Nezklame vás ani svým výkonem Vyšší výkon reproduktoru neznamená vždy vyšší hlasitost, ale přesto může napovědět, jak velkou místnost je schopen ozvučit. Reproduktor Kali Audio disponuje maximálním výkonem 140 W a dokáže tak ozvučit celou... (alza.cz)

Podobné produkty ako KALI AUDIO IN-8 V2 (HN230161)

Kali, Peter Pann: Banan - CD (8588005205177)

Kali, Peter Pann: Banan - CD (8588005205177)
Detail

Hudební CD - Uběhlo jen 6 měsíců od vydání alba „ŽIVOT NENI ŠPATNÝ” a Kali svým fanouškům servíruje v pořadí již 13 sólové album s názvem „BANAN”. Uběhlo jen 6 měsíců od vydání alba „ŽIVOT NENI ŠPATNÝ” a Kali svým fanouškům servíruje v pořadí již 13 sólové album s názvem „BANAN”. Tentokrát se o všechny produkce postaral PETER PANN takže kluci se spojili po 7 letech a udělali společné album. „Chtěli jsme našim fans přinést léto do aut, chat, bytů na každou párty co budou mít. Proto jsme zamakali a udělali LETNÍ ALBUM, plný pozitivní energie. ” Na albu najdete spoustu hostů, jako SIMA, MAJK SPIRIT, MAJSELF, ALAN MURIN, SLIPO, ELPE, ČIST nebo GIPSY ČAVE. A protože kluci jsou známí tím, že často používají ve svých skladbách živé nástroje, tak ani na tomto albu tomu není jinak... kytara, cimbál, housle, trubky oživují toto album. O zvuk se už tradičně postaral MAREK ŠURIN. Rok vydání 2022 Seznam stop CD Každé ráno ft. Sima (gitara - Peťko Bulík) / Kým ťa mám ft.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kali, Peter Pann: Banan - CD (8588005205177)

hračka kočka udice kali ryba šedá zolux

hračka kočka udice kali ryba šedá zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI ryba šedá Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusovou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali ryba šedá zolux

hračka kočka udice kali míček šedá zolux

hračka kočka udice kali míček šedá zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI míček šedý Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusovou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali míček šedá zolux

hračka kočka udice kali králík zelená zolux

hračka kočka udice kali králík zelená zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI králík zelený Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4 různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusouvou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali králík zelená zolux

hračka kočka udice kali králík šedá zolux

hračka kočka udice kali králík šedá zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI králík šedý Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusovou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali králík šedá zolux

hračka kočka udice kali myš zelená zolux

hračka kočka udice kali myš zelená zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI myš zelená Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusovou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali myš zelená zolux

hračka kočka udice kali míček zelená zolux

hračka kočka udice kali míček zelená zolux
Detail

Hračka pro kočky udice KALI míček zelený Zolux Řada KALI nabízí hračky pro kočky s etnickým vzorem v pastelových barvách a 4.různých tvarech. Figurky jsou vyrobené z potištěné polyesterové látky a obsahují šantu kočičí a šustící papír. Udice mají bambusovou hůlku. Dostupné ve 2 barevných variantách - šedá a mátově zelená. Hračky mají CE certifikaci. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako hračka kočka udice kali míček zelená zolux

KALI AUDIO LP-6 White V2 (HN234396)

KALI AUDIO LP-6 White V2 (HN234396)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 80 W, frekvenční rozsah od 39 Hz do 25000 Hz, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Chcete, abyste se při sledování filmů i ve svém domově cítili jako v kině? Pak je pro vás skvělou volbou samostatný reproduktor Kali Audio. Jakožto aktivní reproduktor má ve svém těle již zabudovaný zesilovač, snadno proto přehraje hudbu přímo ze zdroje. Zásadní vlastnosti reproduktoru KALI AUDIO LP-6 White V2 Kali Audio reproduktor přinese na vaši zahradní párty nebo při sledování filmů špičkovou poslechovou kvalitu Jedná se o aktivní reproduktor Celkový výkon reproduktoru činí 80 W Frekvence dosahuje od 39 do 25000 Hz Barva reproduktoru Kali Audio je bílá Jeho hmotnost je 7 kg Rozměry reproduktoru dosahují 35,9 × 22,2 × 26 cm (vך×h) Nezklame vás ani jeho výkon Vysoký výkon reproduktoru nemusí vždy znamenat vyšší hlasitost, i přesto však může prozradit, jak velkou místnost bude schopen ozvučit. Reproduktor Kali Audio dosahuje maximálního výkonu 80 W, a... (alza.cz)

Podobné produkty ako KALI AUDIO LP-6 White V2 (HN234396)
Stagg KALI-KID10-N (KALI-KID10-N), Stagg KALI-KID10-BK (KALI-KID10-BK), Stagg KALI-KID10-YW (KALI-KID10-YW), Stagg KALI-PRO17-CRY (KALI-PRO17-CRY), Stagg KALI-PRO17E-MA (KALI-PRO17E-MA), Stagg KALI-PRO21E-ZE (KALI-PRO21E-ZE), Stagg CAS-N (CAS-N), KALI AUDIO IN-5 (HN225914), kali audio lp 6 black, Stagg SA35 DSCE-N (SA35 DSCE-N), Stagg CAJ-KID N (CAJ-KID N), Stagg CAJ-BONGO-N (CAJ-BONGO-N), KALI AUDIO IN-8 V2 (HN230161), KALI AUDIO LP-6 V2 (HN234395), Kali, Peter Pann: Banan - CD (8588005205177), KALI AUDIO IN-5 White (HN233158), KALI AUDIO LP-6 White V2 (HN234396), Screenshield IGET KID F10 fólie na displej (IGT-KID10-D), Stagg SA35 A-N natural (25024403), DENSO U31ESR-N (U31ESR-N), DENSO U20ESR-N (U20ESR-N), Godox V860III-N pro Nikon (V860III-N), Roadstar HRA-1500/N (HRA-1500/N), A4tech N-708X V-Track (N-708X), Technics EAH-AZ40E-N zlatá (EAH-AZ40E-N), Redukce MMCX na N-Male (MMCX-N-M), DXRACER Formula OH/FD01/N (OH/FD01/N), ontex n v, cestovni kufr n, ivory n 140