Spokar 3432 Dětský zubní kartáček měkký

Zubní kartáček Spokar dětský 3432 měkký

Zubní kartáček Spokar dětský 3432 měkký

(benu.cz)

DINO M48 dětský zubní kartáček měkký

DINO M48 dětský zubní kartáček měkký

Popis Barva kartáčku je pouze ilustrativní. Nabídka barev závistí na aktuálních skladových zásobách. Dětský zubní kartáček DINO smile měkký. (ageo.cz)

Rebi Dental DINO dětský zubní kartáček měkký 1 ks

Rebi Dental DINO dětský zubní kartáček měkký 1 ks

Popis Barva kartáčku je pouze ilustrativní. Nabídka barev závistí na aktuálních skladových zásobách. Junior zubní kartáček DINO smile - měkký. (ageo.cz)

Silver Care Dětský zubní kartáček 6/36 měs. měkký

Silver Care Dětský zubní kartáček 6/36 měs. měkký

Dětský zubní kartáček pro děti již od 6 měsíců do 3 let věku. Disponuje antibakteriální stříbrnou hlavou. (pilulka.cz)

Silver Care Dětský zubní kartáček 2/6 let měkký

Silver Care Dětský zubní kartáček 2/6 let měkký

Dětský zubní kartáček pro děti ve věku od 2 do 6 let. Disponuje antibakteriální stříbrnou hlavou. Umožňuje dokonalou hygienu dutiny ústní. (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Spokar 3432 Dětský zubní kartáček měkký" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek

Pedro perez Super Soft super měkký zubní kartáček měkký zubní kartáček

Pedro perez Super Soft super měkký zubní kartáček měkký zubní kartáček

Speciální zubní kartáček Pedro Perez Super Soft je vyroben dle požadavků odborníků a pacientů na dokonalé a atraumatické vyčištění dutiny ústní. Tvar kartáčku a jeho velmi malé hlavy se dokonale přizpůsobí vašim zubům. 7 skvělých barevných kombinací. K dispozici jsou v barvě: bílá, růžová, červená, modrá, fialová, khaki, černá Požadovanou barvu uveďte prosím do poznámky k objednávce (Poznámka k objednávce ve 2.kroku Doprava a platba). Baleno v blistru. (drmax.cz)

Meridol zubní kartáček měkký

Meridol zubní kartáček měkký

Popis Vlastnosti S mikrojemným zakončením vláken Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Klinicky testováno Kvalitní produkt výzkumu meridol Balzám pro vaše dásně. S mikrojemným zakončením vláken pro důkladné a jemné čištění zubů a okrajů dásní. 1. Zúžená vlákna s mikrojemným zakončením odstraňují plak důkladně a přitom jemně. Jemně čistí dokonce i podrážděné dásně a pomáhají předcházet zánětu dásní. 2. Hlava kartáčku s jemným povrchem 3. Ergonomicky tvarovaná rukojeť Výška: 225 mm Šířka: 40 mm Hloubka: 19 mm Vlastnosti … (ageo.cz)

Elmex SENSITIVE zubní kartáček měkký

Elmex SENSITIVE zubní kartáček měkký

Popis S extra měkkými vlákny pro jemné čištění obnažených zubních krčků a citlivých zubů. 1. Extra měkká vlákna pro důkladné a jemné čištění 2. Prodloužená X-vlákna pro čištění mezizubních prostor 3. Hlava kartáčku s jemným povrchem 4. Ergonomicky tvarovaná rukojeť Výška: 225 mm Šířka: 42 mm Hloubka: 19 mm Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Meridol Soft Toothbrush - Zubní kartáček měkký

Meridol Soft Toothbrush - Zubní kartáček měkký

Soft Toothbrush - Zubní kartáček měkký - kartáček Meridol s ultrajemným zakončením vláken šetrně a jemně čistí zuby a okraje dásní - důkladně odstraní zubní plak a tím pomáhá předcházet zánětu dásní - důkladně čistí zuby - s jemnými vlákny - šetrný k dásním Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Expert Soft zubní kartáček měkký

Sensodyne Expert Soft zubní kartáček měkký

Popis Zubní kartáček Sensodyne Expert je speciálně vyvinut pro čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Zaoblené konce speciálně zastřižených jemných vláken jsou šetrné k citlivým zubům, obnaženým krčkům a dásním. Krátká pracovní hlava pro pečlivé vyčištění zubů i v těžko přístupných místech. Pro optimální péči o citlivé zuby doporučujeme 2x denně používat zubní pastu Sensodyne.   Výška: 233, Šířka: 43, Hloubka: 16   Hrubá hmotnost: 26 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a… (ageo.cz)

LACALUT aktiv zubní kartáček měkký 1ks

LACALUT aktiv zubní kartáček měkký 1ks

Lacalut aktiv - zubní kartáček měkký Hlava Lacalut aktiv zubního kartáčku obsahuje štětiny z patentovaného mikrovlákna, představuje nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě, nepoškozuje dásně. Štětiny mají kuželovitý tvar se zaoblenými špičkami. Průměr vlákna se směrem nahoru zužuje z 0,2 mm na 0,05 mm. Štětiny minimálně absorbují vodu a vykazují maximální stabilitu a pevnost. Kartáček je ideální pro použití při gingivitidě (zánět dásní), parodontitidě (zánět závěsného aparátu zubu), po chirurgických zákrocích v ústní dutině. Výhody: Měkký Štětiny z patentovaného mikrovlákna Speciálně zašpičatěné štětiny pro důkladné a šetrné čištění zubů a mezizubních prostor Dokonalé a šetrné čištění zubů bez jakéhokoli poškození dásní Nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě Vhodný i po… (drmax.cz)

Lacalut Aktiv zubní kartáček měkký 1ks

Colgate 360° Surround Zubní kartáček měkký

Colgate 360° Surround Zubní kartáček měkký

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaAngličtinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaTurečtinaOstatní (ageo.cz)

Colgate Slim Soft Charcoal Zubní kartáček měkký

Colgate Slim Soft Charcoal Zubní kartáček měkký

Vlastnosti S aktivním uhlím Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Kartáček Varianta - Charcoal měkký zubní … (ageo.cz)

Signal Slim Care Sensitive zubní kartáček měkký

Signal Slim Care Sensitive zubní kartáček měkký

Popis 1 Štětiny tenké 0,01 mm jemně odstraňují až 95 % plaku z mezizubních prostor*. 2 Měkká gumička pro čištění jazyka. Čistí Váš jazyk pro svěží dech. *Založeno na laboratorních testech. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Oral-B Stages 3 dětský zubní kartáček 5-7 let - měkký 1 ks

Oral-B Stages 3 dětský zubní kartáček 5-7 let - měkký 1 ks

Popis Barva kartáčku je pouze ilustrativní. Nabídka barev závistí na aktuálních skladových zásobách. Dětský zubní kartáček. Navržen pro děti, které si už čistí zuby samostatněji. Některé mléčné zuby už vypadly a zároveň může být částečně vyvinutý i trvalý chrup. Plocha pro čištění jazyka pro podporu svěžího dechu. Odpružená hlava je navržena tak, aby pomáhala chránit měkké dětské dásně. Prodloužená vlákna Power Tip pomáhají vyčistit těžko dostupné zadní zuby. Odpružená hlava je navržena tak, aby pomáhala chránit měkké dětské dásně. Speciálně tvarovaná rukojeť pro stabilitu vodorovně položeného zubního kartáčku. Zubní kartáček vyměňte za nový každé tři měsíce… (ageo.cz)

Signal Vertical Expert Double Face zubní kartáček měkký

Signal Vertical Expert Double Face zubní kartáček měkký

Popis Unikátní měkký zubní kartáček s vějířovitými štětinkami, které ulehčují čištění při vertikálním pohybu.   Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Signal Shiny White měkký zubní kartáček

Signal Shiny White měkký zubní kartáček

Popis 1 Se spirálovitými bělícími štětinami, které jsou až 2x účinnější při odstraňování skvrn.* 2 Štětiny ve tvaru V čistí hluboko v mezizubních prostorech.** *V porovnání s klasickými nylonovými štětinami na základě laboratorního testu. **V porovnání s plochými štětinami na základě laboratorního testu. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Rebi Dental zubní kartáček M43 měkký

Rebi Dental zubní kartáček M43 měkký

Popis Zubní kartáček s tvarovanou rukojetí a měkkými štětinami pro citlivé zuby. (ageo.cz)

Meridol měkký zubní kartáček 3 ks

Meridol měkký zubní kartáček	 3 ks

Popis Zubní kartáček s mikrojemným zakončením vláken pro důkladné a jemné čištění zubů a okrajů dásní 1. Zúžená vlákna s mikrojemným zakončením odstraňují plak důkladně a přitom jemně. Jemně čistí dokonce i podrážděné dásně a pomáhají předcházet zánětu dásní. 2. Hlava kartáčku s jemním povrchem. 3. Ergonomicky tvarovaná rukojeť.  Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Klinicky testováno Kvalitní produkt výzkumu Meridol Vlastnosti Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Klinicky testováno Kvalitní produkt výzkumu meridol … (ageo.cz)

Elmex Zubní kartáček Caries měkký/krátký

Elmex Zubní kartáček Caries měkký/krátký

Popis S X-vlákny pro důkladné číštění i v mezizubních prostorech. 1. Prodloužená X-vlákna pro důkladné čištění - dosáhnou i do mezizubních prostor 2. Malá hlava kartáčku pro čištění obtížně přístupných stoliček 3. Ergonomicky tvarovaná rukojeť Výška: 225 mm Šířka: 42 mm Hloubka: 18 mm Vlastnosti Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Vědecky testováno Kvalitní produkt výzkumu elmex Skladování a použití … (ageo.cz)

Pedro perez Soft měkký zubní kartáček

Pedro perez Soft měkký zubní kartáček

Malá kompaktní hlava kartáčku se šesti řadami rovně zastřižených svazků vláken Tynex, dokonale zabroušených. Optimální ergonomie umožňuje jednoduché čištění zubů v jakémkoliv úhlu. Tvar kartáčku a jeho velmi malé hlavy se dokonale přizpůsobí vašim zubům. 7 skvělých barevných kombinací. K dispozici jsou v barvě: bílá, růžová, červená, modrá, fialová, khaki, černá Požadovanou barvu uveďte prosím do poznámky k objednávce (Poznámka k objednávce ve 2.kroku Doprava a platba). Baleno v blistru. (drmax.cz)

Parodontax Classic Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Parodontax Classic Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Classic Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - dosáhne v porovnání s běžnými zubními kartáčky mnohem lépe do mezizubních prostorů a také dokonale obsáhne okraje dásní - jeho malá hlavice umožňuje snadno vyčistit i obtížně přístupná místa - vhodný pro čištění i mezizubních prostorů - jemná a měkká vlákna - ideální při odstraňování zubního plaku - malá pracovní hlava pro lepší manipulaci - ergonomická rukojeť - stěrka na jazyk ze zadní strany hlavy kartáčku Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. K čištění jazyka použijte stěrku na opačné straně hlavy kartáčku, pohybujte stěrkou po povrchu jazyka dopředu a zpět. (prodejparfemu.cz)

Elmex Ultra Soft Toothbrush ( měkký ) - Zubní kartáček

Elmex Ultra Soft Toothbrush ( měkký ) - Zubní kartáček

Ultra Soft Toothbrush ( měkký ) - Zubní kartáček - ultra vysoká hustota vláken - kombinace funkčnosti a estetiky - kuželová hlava pro hluboký dosah - ergonomický tvar - navržen pro maximální pohodlí Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

swiss smile Herbal Style dárková kazeta 1 ks měkký zubní kartáček…

swiss smile Herbal Style dárková kazeta 1 ks měkký zubní kartáček Black 1 ks + měkký zubní kartáček Green 1 ks unisex

swiss smile Herbal Style Dárková kazeta měkký zubní kartáček Black 1 ks + měkký zubní kartáček Green 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Elmex Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký

Elmex Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký

Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký - extra měkký zubní kartáček je speciálně vyvinutý pro šetrné čištění změkčené a zeslabené zubní skloviny - důkladně odstraňuje zubní plak, a tím předchází vzniku kazů - extra měkká vlákna - důkladně odstraňuje plak - chrání před zubním kazem - překřížená vlákna důkladně čistí mezizubní prostory - prodloužená vlákna šetrně čistí změkčenou sklovinu - malá hlava kartáčku důkladně čistí zadní zuby - ergonomicky tvarovaná rukojeť - zarážka pro palec s protiskluzovým povrchem Použití: Čistěte si zuby nejlépe 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Colgate 360° měkký zubní kartáček modrý/fialový

Colgate 360° měkký zubní kartáček modrý/fialový

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaAngličtinaEstonštinaŘečtina, moderní (1453-)MaďarštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - 360° Whole Mouth Clean měkký (ageo.cz)

Signal Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček -  měkké štětiny s obsahem bambusové soli -  efektivně odstraňuje plak -  jemné a efektivní čištění -  vhodný pro péči o citlivé zuby -  3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

CURANATURA HEALTH SOFT – ZUBNÍ KARTÁČEK - MĚKKÉ NYLONOVÉ ŠTĚTINKY

CURANATURA HEALTH SOFT – ZUBNÍ KARTÁČEK - MĚKKÉ NYLONOVÉ ŠTĚTINKY

Tento zubní kartáček je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného trvale udržitelným způsobem. Jako jeden z mála kartáčků na trhu splňuje do puntíku požadavky uložené světovým Sympóziem orální hygieny. Štětinky jsou nejjemnější (soft) podle SOH, s tloušťkou 0,15 mm a hustotou 50 štětin na otvor. Může být použitý také na čištění citlivých zubů a dásní. Vyrobené jsou z biologicky rozložitelných nylonových vláken a kartáček jako celek lze bezezbytku ekologicky zkompostovat. Neobsahuje příměsi ftalátů ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papíru. (herbatica.cz)

Parodontax Zubní kartáček na krvácející dásně - velmi měkký

Parodontax Zubní kartáček na krvácející dásně - velmi měkký

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíZubní lékaři doporučují výměnu zubního kartáčku každé tři měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Extra Soft (ageo.cz)

Signal Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - šetrně a jemně čistí zuby a okraje dásní - důkladně odstraní zubní plak a tím pomáhá předcházet zánětu dásní - měkká gumička na čištění jazyka - odstraňuje až 95% plaku z mezizubních prostor Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Signal Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby - měkké štětiny ocení zejména lidé s citlivými zuby a krvácejícími dásněmi - umožňuje kvalitní čištění mezizubních prostor - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - pomáhá zabraňovat zubnímu kazu - pro každodenní použití Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Parodontax Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček - velmi měkká vlákna, šetrná k zubní sklovině i dásním - malá hlavice umožní snadno vyčistit i obtížně přístupná místa Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a používejte k čištění zubů 2x denně. Doporučená délka čištění zubů jsou 3 minuty. (prodejparfemu.cz)

Oriflame Středně měkký zubní kartáček Optifresh - Purpurový 1ks

Oriflame Středně měkký zubní kartáček Optifresh - Purpurový 1ks

Barevný kartáček s protiskluzovou rukojetí a střední tvrdostí štětinek. (pilulka.cz)

Pedro perez Ultra Soft ultra měkký zubní kartáček

Pedro perez Ultra Soft ultra měkký zubní kartáček

Speciální zubní kartáček Pedro Perez Ultra Soft je vyroben dle požadavků odborníků a pacientů na dokonalé a atraumatické vyčištění dutiny ústní. Tvar kartáčku a jeho velmi malé hlavy se dokonale přizpůsobí vašim zubům. 7 skvělých barevných kombinací. K dispozici jsou v barvě: bílá, růžová, červená, modrá, fialová, khaki, černá Požadovanou barvu uveďte prosím do poznámky k objednávce (Poznámka k objednávce ve 2.kroku Doprava a platba). Baleno v blistru. (drmax.cz)

Zubní kartáček SOFTdent KIDS extra měkký S2111 1ks

Zubní kartáček SOFTdent KIDS extra měkký S2111 1ks

(benu.cz)

swiss smile Diamond Glow dárková kazeta 1 ks ultra měkký zubní…

swiss smile Diamond Glow dárková kazeta 1 ks ultra měkký zubní kartáček Pink 1 ks + ultra měkký zubní kartáček Blue 1 ks

swiss smile Diamond Glow Dárková kazeta ultra měkký zubní kartáček Pink 1 ks + ultra měkký zubní kartáček Blue 1 ks (parfemy-elnino.cz)

elmex Sensitive zubní kartáček velmi měkký 3 ks

elmex Sensitive zubní kartáček velmi měkký 3 ks

Popis Zubní kartáček s velmi měkkými vlákny pro jemné čištění obnažených zubních krčků a citlivých zubů. 1. Extra měkká vlákna pro důkladné a jemné čištění. 2. Prodloužená X-vlákna pro čištění mezizubních prostor. 3. Hlava kartáčku s jemným povrchem. 4. Ergonomicky tvarovaná rukojeť. Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Klinicky testováno Kvalitní produkt výzkumu elmex®   Vlastnosti Vyvinuto ve spolupráci s odborníky Klinicky testováno Kvalitní produkt výzkumu elmex® … (ageo.cz)

Signal Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - měkké štětiny s obsahem himalájské soli - efektivně odstraňuje plak - jemné a efektivní čištění - vhodný pro péči o citlivé zuby - 3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Signal Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby a zářivější úsměv - čistí i mezizubní prostory - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - masážní lamely vhodné pro čištění dásní - pro každodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Měkký zubní kartáček pro děti (7-13 let)

Signal Měkký zubní kartáček pro děti (7-13 let)

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučení zubařů: - Měňte Váš zubní kartáček každé tři měsíce. - Navštěvujte Vašeho stomatologa jednou až dvakrát ročně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Dětský (7-13 let) měkký (ageo.cz)

Parodontax Interdental Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní…

Parodontax Interdental Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Interdental Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček - velmi měkký zubní kartáček, který poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině - vhodný při krvácejících dásních - má ergonomickou rukojeť s protiskluzovou úpravou pro pohodlné ovládání - malá hlava kartáčku dobře pronikne i na hůře přístupná místa Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a používejte k čištění zubů 2x denně. Doporučená délka čištění zubů jsou 3 minuty. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Classic Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček…

Parodontax Classic Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Classic Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček - má jemné štětinky - je šetrný k podrážděným dásním - ergonomické držátko a malá hlava kartáčku pro snadné čištění těžko dostupných míst Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Signal Vertical Expert Double Face Soft Toothbrush - Měkký zubní…

Signal Vertical Expert Double Face Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Vertical Expert Double Face Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - speciálně vyvinutý pro šetrné čištění změkčené a zeslabené zubní skloviny - důkladně odstraňuje zubní plak, a tím předchází vzniku kazů - chrání před zubním kazem - vějířovité štětinky, které ulehčují čištění při vertikálním pohybu - hloubkově čistí mezizubní prostory Použití: Čistěte si zuby s pomocí zubní pasty nejlépe 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Signal Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby - čistí i mezizubní prostory - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - ideální v péči o citlivé zuby či krvácející dásně - pro každodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Oral-B Ultrathin PRO Gum Care Extra měkký zubní kartáček

Oral-B Ultrathin PRO Gum Care Extra měkký zubní kartáček

Popis Zubní kartáčky Oral-B Ultrathin PRO Gum Care mají v porovnání se zubními kartáčky s běžnými, rovně střiženými vlákny 2krát pružnější konečky, takže zajišťují jemné čištění. Vyplývá to z laboratorních testů. Vlastnosti: Ultratenká vlákna pro šetrnější a důkladnější čištění v porovnání s běžným středně měkkým zubním kartáčkem, Ultratenká vlákna se dostanou až 2krát hlouběji do mezizubních prostor než běžná rovně zastřižená vlákna, Čištění podél linie dásní, Zdravější dásně už po 14 dnech používání, Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě   … (ageo.cz)

Curanatura Bamboo - Zubní kartáček - extra měkké bambusové štětinky -…

Curanatura Bamboo - Zubní kartáček - extra měkké bambusové štětinky - 1 ks

Tento zubní kartáček je vyroben z bambusu. Rukojeť je z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného trvale udržitelným způsobem. Štětinky jsou vyrobené z extra jemných (extra soft)obnovitelných biologicky rozložitelných přírodních vláken z bambusové celulózy s tloušťkou 0,13 mm a hustotou 80 štětin na otvor. Díky jeho měkkosti je vhodný pro zdravé čištění zubů a je obzvlášť vhodný pro čištění citlivých zubů a dásní. Kartáček lze bezebytkovně ekologicky zkompostovat. Neobsahuje příměsi ftalátů ani Bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru. (herbatica.cz)

Dětský zubní kartáček soft - zelený

Dětský zubní kartáček soft - zelený

Popis Dětský zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a je vhodný pro děti od 2 do 8 let.PopisDětský zubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Rukojeť má speciální tvar, díky kterému se kartáček dobře drží v malých dětských rukách.Balení1 ks - dětský zubní kartáček soft zelenýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Dětský zubní kartáček soft - růžový

Dětský zubní kartáček soft - růžový

Popis Dětský zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a je vhodný pro děti od 2 do 8 let.PopisDětský zubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Rukojeť má speciální tvar, díky kterému se kartáček dobře drží v malých dětských rukách.Balení1 ks - dětský zubní kartáček soft růžovýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Parodontax Interdental Extra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra měkký…

Parodontax Interdental Extra Soft  Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra měkký zubní kartáček

Interdental Extra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra měkký zubní kartáček - štětiny jsou svou jemností šetrné ke sklovině i dásním - má praktický tvar, který napomůže s přístupem i na hůře dostupná místa Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a používejte k čištění zubů 2x denně. Doporučená délka čištění zubů jsou 3 minuty. (prodejparfemu.cz)

Dětský zubní kartáček soft - azurový

Dětský zubní kartáček soft - azurový

Popis Dětský zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a je vhodný pro děti od 2 do 8 let.PopisDětský zubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Rukojeť má speciální tvar, díky kterému se kartáček dobře drží v malých dětských rukách.Balení1 ks - dětský zubní kartáček soft azurovýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Sensodyne Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký…

Sensodyne Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček - vyvinut speciálně pro lidi s citlivými zuby a dásněmi - šetrně čistí zuby, mezizubní prostory i dásně - husté štětinky účinně odstraňují nepříjemný zubní povlak - protiskluzová rukojeť pro snadnou manipulaci Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

CURAPROX sensitive young Dětský zubní kartáček

CURAPROX sensitive young Dětský zubní kartáček

(benu.cz)

Signal Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Signal Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček - je určený pro děti od 7 do 9 let - malá hlavička se snadno vejde do dětských úst a umožňuje snadný přístup i k těžko dostupným místům - veselé provedení s postavičkami - ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku - výběr barvy je náhodný Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Cemio Dent Blikáček dětský zubní kartáček

Oral-B Ultrathin Precision Gum Care extra měkký zubní kartáček 2 ks

Oral-B Ultrathin Precision Gum Care extra měkký zubní kartáček 2 ks

Popis Manuální zubní kartáček Oral-B Ultrathin Precision Gum Care má dvojnásobnou koncentraci ultratenkých vláken, která zajišťují šetrné a precizní čištění. Ideální manuální zubní kartáček, který je jemný k zubům i dásním, aniž by to nějak snižovalo kvalitu čištění. Zubní lékaři doporučují čistit si zuby alespoň 2krát denně 2 minuty. Manuální zubní kartáček vyměňte každé 3 měsíce za nový. Vlastnosti: Ultratenká vlákna pro jemné čištění zubů a dásní, 2násobná koncentrace vláken zajišťuje důkladné čištění, Malá hlavice umožňuje přesné čištění a má lepší dosah, Ergonomická rukojeť, K dostání ve 3 barvách: modrá, růžová nebo zelená, Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější… (ageo.cz)

Signal Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Signal Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček - malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst a měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním - vhodný od 3 do 6 let - veselé postavičky zpříjemní každodenní rutinu - jemně štětinky pro šetrně čištění - ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra…

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra měkký zubní kartáček

Repair & Protect Extra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Extra měkký zubní kartáček - vyvinut speciálně pro lidi s citlivými zuby - velmi měkké štětinky jsou k dásním a zubní sklovině obzvláště šetrné - nedochází k takovému ztenčování skloviny jako při používání běžných zubních kartáčků - má protiskluzovou rukojeť Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Dětský zubní kartáček na prst 0m+ 9117

Dětský zubní kartáček na prst 0m+ 9117

(benu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít