Splat Professional Whitening zubní kartáček hard

Elgydium Whitening zubní kartáček Soft

Elgydium Whitening zubní kartáček Soft

Elgydium Whitening zubní kartáček Soft obnoví přirozenou bělost Vašich zubů. Má o 48 % vyšší účinnost v odstraňování zubního plaku oproti standardnímu zubnímu kartáčku. (pilulka.cz)

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium obnoví přirozenou bělost Vašich zubů. Má o 48 % vyšší účinnost v odstraňování zubního plaku oproti standardnímu zubnímu kartáčku. (pilulka.cz)

ELGYDIUM WHITENING zubní kartáček MEDIUM

ELGYDIUM WHITENING zubní kartáček SOFT

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100ml

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100ml

Splat Active pro zdravé dásně a komplexní péči o chrup (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Splat Professional Whitening zubní kartáček hard" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100ml

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100ml

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100ml

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100ml

Splat Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby a posílení zubní skloviny (pilulka.cz)

Megasmile Black Whitening zubní kartáček 2ks

Megasmile Black Whitening zubní kartáček 2ks

Megasmile Black Whitening, na první pohled zcela obyčejný kartáček, Vám nabídne jemné čištění s bělícími účinky. Přílišný tlak na zuby reguluje speciálně navržená rukojeť a díky částečkám aktivního uhlí odstraníte ze zubů nechtěné pigmenty. Zuby bez pigmentů díky zubnímu kartáčku Megasmile Black Whitening Švýcary vyvinuté štětinky se zrnky aktivního uhlí pro odstranění pigmentů ze zubů jemné a rovně zastřižené štětiny se přizpůsobí tvaru Vašich zubů a odstraní tak maximum plaku rukojeť zmírňuje tlak, který při čištění vyvíjíte, aby nedošlo k poškození dásní elegantní černý desing Balení obsahuje dva kartáčky Megasmile Black Whitening. (nazuby.cz)

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml

Splat White Plus zubní pasta pro ochranu a bezpečné bělení zubní skloviny (pilulka.cz)

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX bioaktivní zubní obsahuje bioaktivní vápník, který v kombinaci se složkou nanohydroxyapatit posiluje zubní sklovinu. Draslík a ionty zinku odstraňují příčinu přecitlivělosti zubů. Vaše zuby budou krásně bílé a lesklé díky inovativní sloučenině Sp. White system. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Posiluje zubní sklovinu Odstraňuje příčinu přecitlivělosti zubů Svěží dech Složení: Sodium bikarbonát, nitrát draslíku, bioaktivní vápník, zinek, Polydon, nanohydroxyapatit, enzym papain. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional MAXIMUM zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional MAXIMUM zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional MAXIMUM bioaktivní zubní pasta obsahuje ionty vápníku, které dokonale posilují zubní sklovinu a zároveň snižují citlivost zubů. Enzymy papáji odstraňují nežádoucí bílkovinový zubní povlak. Složka Polydon vám odstraní ze zubů plak z tabáku, čaje a kávy. Svěží dech zajistí ionty zinku se složkou thymol a krásně a šetrně vybělené a lesklé zuby budete mít díky inovativní sloučenině Sp. White system. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Dokonale posiluje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Odstraňuje skvrny z tabáku, čaje a kávy Složení: Nanohydroxyapatit, Polydon, citrát zinku, sodium bikarbonát, lactoferrin, lactoperoxidóza, papain, extrakt z kořene lékořice, thymol. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle… (drmax.cz)

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 40 ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 40 ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM bioaktivní zubní pasta obsahuje bioaktivní vápník z vaječných skořápek, omega-3 mastné kyseliny a složku nanohydroxyapatit, které dokonale posilují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Vaše zuby budou po používání zubní pasty BIOCALCIUM dokonale ošetřené, jejich citlivost bude podstatně nižší, a navíc budou krásně bílé a lesklé díky inovativnímu systému Sp. White system. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Dokonale posiluje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Složení: Bioaktivní vápník, sodium bikarbonát, nanohydroxyapatit, Polydon, omega-3 mastné kyseliny,enzym papain. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100ml

Splat Biocalcium zubní pasta pro obnovu zubní skloviny a bezpečné bělení (pilulka.cz)

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta  75 ml

Myslíte, že okamžitá úleva od citlivosti zubů a zesvětlení zubní skloviny, nejdou dohromady? Se zubní pastou Elmex Sensitive Professional Whitening to můžete mít. Aminfluoridy pomáhají posilovat zubní sklovinu a speciální složení k přispívá k obnovení přirozeně světlé barvy zubů. Elmex Sensitive Professional uzavírá tubuly, které vedou k citlivým nervovým zakončením zubů a tak blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru, která funguje jako ochranný uzávěr a působí proti zvýšené citlivosti. Speciální složení přispívá k odstranění povrchových pigmentů ze zubů a navrátit zubům přirozeně světlejší odstín. Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F), Aroma, Cellulose Gum,… (nazuby.cz)

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m jahoda

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m jahoda

SPLAT Professional expandující zubní nit obsahuje inovativní strukturu Riser Floss. Díky zvětšení objemu vláken během použití je čištění mnohem účinnější. Nit se velmi snadno zavádí do mezizubních prostor. Zubní nit obsahuje jahodový extrakt pečuje o zdraví dásní. Výsledek: Perfektně čistí mezizubní prostory Při kontaktu se slinami zvětší svůj objem, takže čistí efektivněji Snadno se zavádí do mezizubních prostor Použití: Expandující zubní nit se doporučuje používat každé ráno po jídle. (drmax.cz)

SPLAT Professional GREEN TEA zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional GREEN TEA zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional GREEN TEA bioaktivní zubní obsahuje aktivní výtažky za zeleného čaje, šalvěje a heřmánku, které poskytnou vašim zubům celodenní ochranu proti tvorbě zubního plaku. Biokoncentrát z levandule regeneruje dásně. Vápník a aminokyseliny z přírodní perleti mořských mušlí posilují zubní sklovinu. Po používání GREEN TEA zubní pasty budou navíc vaše zuby krásně bílé, díky inovativní sloučenině Sp. White system. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Posiluje zubní sklovinu Zklidňuje a regeneruje dásně Chrání zuby před vznikem zubního plaku Složení: Polydon, přírodní perleť, sůl z mrtvého moře, extrakt z lístků čajovníku čínského, olej z levandule, extrakt z heřmánku lékařského, extrakt ze šalvěje. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát… (drmax.cz)

SPLAT Professional LIKVUM-GEL zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional LIKVUM-GEL zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional LIKVUM-GEL bioaktivní zubní pasta obsahuje Polydon, který efektivně štěpí zubní plak a zabraňuje jeho další tvorbě. Přírodní enzymy z papáji zabraňují tvorbě zubního plaku – hlavní přičiny zubního kazu. Bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek posiluje zubní sklovinu a snižuje přecitlivělost zubů. Zubní pasta s vyváženým systémem čištění Sp. White System je určena pro bezpečné bělení zubní skloviny a čištění celé ústní dutiny. Bez fluoridu Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Posiluje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Zabraňuje tvorbě zubního plaku Poskytuje ochranu proti usazování zubního kamene Složení: Tetrapotassium pyrofosfát, PVP, extrakt z lístků čajovníku čínského, Polydon®, sůl z mrtvého moře, biokoncentrát z levandule, extrakt z heřmánku… (drmax.cz)

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 40 ml

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 40 ml

SPLAT Professional WHITE PLUS bioaktivní zubní pasta obsahuje inovativní systém Sp.White systém, který bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku a pomáhá zachovat bělost zubů po dlouhou dobu. Kulaté leštící částice v kombinaci s bělicí složkou Polydon a přírodními enzymy z papáji vám zajistí bělost zubů i v těžko dostupných místech dutiny ústní a zároveň dokonale vyčistí povrch vašich zubů do hladka. Zubní pasta WHITE PLUS je ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáky. Bez fluoridu. Výsledek: Bezpečně bělí a leští zuby Bělost zachovává po dlouhou dobu Dokonale čistí povrch zubů Složení: Draslík, bioaktivní vápník, pentasodium trifosfát, sodium monoflurofosfát, papain, Polydon®. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m kardamom

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m kardamom

SPLAT Professional expandující zubní nit obsahuje inovativní strukturu Riser Floss. Díky unikátní zvětšení objemu zubních vláken během použití je čištění mnohem účinnější. Nit se velmi snadno zavádí do mezizubních prostor. Zubní nit obsahuje olej z kardamonu, který pomáhá pečovat o dásně, aby byly v dobrém stavu. Výsledek: Perfektně čistí mezizubní prostory Při kontaktu se slinami zvětší svůj objem, takže čistí efektivněji Snadno se zavádí do mezizubních prostor Použití: Expandující zubní nit se doporučuje používat každé ráno po jídle. (drmax.cz)

SPLAT Professional MEDICAL HERBS zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional MEDICAL HERBS zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional MEDICAL HERBS bioaktivní zubní pasta obsahuje výtažky ze šalvěje, heřmánku, hlohu, šišáku bajkalského a esenciální oleje z pelargónie účinně pečující o zuby a dásně. Bioaktivní vápník, získaný s vaječných skořápek posiluje zubní sklovinu. Díky inovativnímu systému Sp.White systém budou vaše zuby po používání pasty krásně bílé a lesklé. Váš dech bude příjemně svěží díky obsahu esenciálních olejů z pelargónie. Obsahuje fluorid. Výsledek: Zuby bez zubního plaku Posiluje zubní sklovinu Lesklé a bílé zuby Složení: Bioaktivní vápník, sodium monofluorfosfát, PVP, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, extrakt z plodů hlohu jednosemenného, extrakt z květů heřmánku lékařského, extrakt ze šalvěje lékařské, papain, esenciální olej z pelargónie. Obsah fluoridu 1000 ppm. Použití:… (drmax.cz)

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional WHITE PLUS bioaktivní zubní pasta obsahuje inovativní systém Sp.White systém, který bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku a pomáhá zachovat bělost zubů po dlouhou dobu. Kulaté leštící částice v kombinaci s bělicí složkou Polydon a přírodními enzymy z papáji vám zajistí bělost zubů i v těžko dostupných místech dutiny ústní a zároveň dokonale vyčistí povrch vašich zubů do hladka. Zubní pasta WHITE PLUS je ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáky. Bez fluoridu. Výsledek: Bezpečně bělí a leští zuby Bělost zachovává po dlouhou dobu Dokonale čistí povrch zubů Složení: Draslík, bioaktivní vápník, pentasodium trifosfát, sodium monoflurofosfát, papain, Polydon®. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional AROMATHERAPY zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional AROMATHERAPY zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional AROMATHERAPY bioaktivní zubní pasta obsahuje komplex přírodních enzymů z ananasu a papáji zabraňující tvorbě zubního plaku během spánku. Složka Polydon pomáhá zubům, aby byly hladké a tím zabraňuje ulpívání bakterií na povrchu skloviny. Obsah bioaktivního vápníku posílí zubní sklovinu a pomůže snížit citlivost vašich zubů. Extrakt z fialky se postará o vaše dásně a krásně bílé a lesklé zuby budete mít díky inovativní sloučenině Sp. White system. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Dokonale posiluje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Zabraňuje tvorbě zubního plaku Složení: Bioaktivní vápník, xylitol, Polydon, extrakt z kaviáru, extrakt z bergamotu, extrakt z fialky, extrakt z levandule, papain, extrakt z ananasu. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní… (drmax.cz)

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional ACTIVE bioaktivní zubní pasta obsahuje celou řadu velice prospěšných látek pro ústní dutinu. Vitaminy A, E zajišťují dobrý stav měkkých tkání. Glycerofosfát vápníku posiluje zubní sklovinu. Zubní pasta Professional ACTIVE neobsahuje chemická barviva. Její tmavé zbarvení je díky obsahu rostlinných výtažků. Po použití pasty budou vaše zuby nejen dokonale ošetřené, ale díky sloučenině Sp.White system®i krásně bílé a lesklé. Jelikož obsahuje vysoce efektivní hojivé rostlinné výtažky, je tato pasta doporučena jako prevence parodontózy. Obsahuje fluorid. Výsledek: Prevence parodontózy Posiluje zubní sklovinu Lesklé a bílé zuby Složení: Sodium monofluorfosfát, extrakt z listů bergenie, Polydon® , glycerofosfát vápníku, extrakt z kořene šišáku bajkalského, extrakt ze spiruliny,… (drmax.cz)

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional SENSITIVE zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional SENSITIVE bioaktivní zubní pasta obsahuje přírodní enzym papain a složku Polydon®zabraňující tvorbě zubního plaku a zubního kamene. Zubní pasta obsahuje také heřmánkový a citronový esenciální olej, který vám dokonale zklidní dásně. K tomu, aby byly vaše zuby krásně bílé a lesklé slouží inovativní systém Sp. White®. Bez fluoridu. . Výsledek: Zuby bez zubního plaku Posiluje zubní sklovinu Lesklé a bílé zuby Snižuje citlivost zubů Složení: Dikalcium fosfát dihydrát, Polydon®, nanohydroxyapatit, papain, extrakt z listů Juglans Regia, olej z citrusové kůry, olej z květů heřmánku lékařského. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional BIOCALCIUM bioaktivní zubní pasta obsahuje bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, který spolu se složkou nanohydroxyapatit zajistí posílení zubní skloviny a sníží citlivost zubů. Zubní pasta obsahuje také enzym papain, který snižuje tvorbu zubního plaku. Inovativní systém Sp.White system bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Posiluje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Složení: Bioaktivní vápník, sodium bikarbonát, nanohydroxyapatit, Polydon, omega-3 mastné kyseliny,enzym papain. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional LAVENDERSEPT zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional LAVENDERSEPT zubní pasta 100 ml

SPLAT Professional LAVENDERSEPT bioaktivní zubní pasta obsahuje esenciální oleje z levandule, rozmarýnu a tymiánu, které udržují dásně v dokonalé kondici. Vysoce efektivní Biosol a zinek působí jako antioxidanty. Při používání zubní pasty LAVENDERSEPT budou vaše zuby jemně vybělené, čisté a dokonale hladké, a to díky přírodním enzymům z papáji a speciální bělící soli. Bez fluoridu. Výsledek: Šetrně a účinně bělí zubní sklovinu Dokonale ošetřuje dásně Čistá a hladká zubní sklovina Složení: Dikalcium fosfát dihydrát, bioaktivní vápník, citrát zinku, tetrasodium glutamát, papain, tetrasodium glutamát diacetát, extrakt z rozmarýnu, levandule a tymiánu. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Professional Tenká zubní nit se stříbrem 30 m

SPLAT Professional Tenká zubní nit se stříbrem 30 m

SPLAT Professional Tenká nit se stříbrem obsahuje vlákna stříbra, která spolu se superjemnými vlákny zubní nitě zvyšují její čistící schopnost. Velmi dobře vyčistí úzké mezizubní prostory, plochu zubů a poskytuje lepší ústní hygienu. Obsahuje peprmintový olej, který pomáhá chránit zuby a dásně. Zubní nit je vhodným doplňkem každodenní ústní hygieny. Netřepí se. Výsledek: Dokonalé odstranění nečistot v mezizubních prostorách Ochrana zubů a dásní Svěží dech Použití: Zubní nit je vhodné používat každé ráno po jídle. (drmax.cz)

Megasmile Sonický zubní kartáček Black Whitening

Megasmile Sonický zubní kartáček Black Whitening

Sonický zubní kartáček Black Whitening. Hydroaktivní sonický kartáček se 3 čistícími a bělícími režimy s pamětí: Sensitive, Intensive, Deep cleansing. (pilulka.cz)

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening 2ks

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening - duopack - s patentovanou technologií aktivního uhlí. Neutralizuje odolná zabarvení na zubech přirozeným způsobem a zesvětluje zuby bez pomoci chemických přídavných látek. Přirozeně zářivý úsměv bez patiny. (pilulka.cz)

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening 2ks

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m bergamot - limetka

SPLAT Professional Expandující zubní nit 30 m bergamot - limetka

SPLAT Professional expandující zubní nit obsahuje inovativní strukturu Riser Floss. Díky zvětšení objemu vláken během použití je čištění mnohem účinnější. Nit se velmi snadno zavádí do mezizubních prostor. Zubní nit obsahuje olej z bergamotu, který v kombinaci s limetkou příjemně osvěžuje dech. Výsledek: Perfektně čistí mezizubní prostory. Při kontaktu se slinami zvětší svůj objem, takže čistí efektivněji. Příjemně osvěžuje dech. Snadno se zavádí do mezizubních prostor. Použití: Expandující zubní nit se doporučuje používat každé ráno po jídle. (drmax.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Soft obsahuje měkká vlákna s aktivním uhlím, jedná se o revoluční metodu Black Whitening. (pilulka.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

Speciální štětinky s technologií aktivního uhlí a speciálním čistícím profilem jsou velice vhodné pro rovnátka a účinně odstraňují zubní plak. Aktivní uhlí pro lesklé bílé zuby: mikročástice aktivního uhlí kartáčku Black Whitening obsažené v jeho štětinách odstraní zabarvení a vyleští povrch zubů bez poškození skloviny. Uhlíkové částice jsou podstatně měkčí než dentální materiál, a proto jsou šetrné k zubní sklovině a zubovině. Nová technologie zubního kartáčku Black Whitening v sobě spojuje dokonalou dentální krásu a medikální přínos. Balení: 2 kusy (drmax.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

Aktivní uhlí pro lesklé bílé zuby: mikročástice aktivního uhlí kartáčku Black Whitening obsažené v jeho štětinách odstraní zabarvení a vyleští povrch zubů bez poškození skloviny. Uhlíkové částice jsou podstatně měkčí než dentální materiál, a proto jsou šetrné k zubní sklovině a zubovině. Nová technologie zubního kartáčku Black Whitening v sobě spojuje dokonalou dentální krásu a medikální přínos. Balení: 2 kusy (drmax.cz)

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening 2ks

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening 2ks

Aktivní uhlí pro lesklé bílé zuby: mikročástice aktivního uhlí kartáčku Black Whitening obsažené v jeho štětinách odstraní zabarvení a vyleští povrch zubů bez poškození skloviny. Uhlíkové částice jsou podstatně měkčí než dentální materiál, a proto jsou šetrné k zubní sklovině a zubovině. Nová technologie zubního kartáčku Black Whitening v sobě spojuje dokonalou dentální krásu a medikální přínos. Balení: 2 kusy (drmax.cz)

Swissdent Whitening Soft zubní kartáček, 3ks

Swissdent Whitening Soft zubní kartáček, 3ks

Vyberte si pro každodenní péči Swissdent Profi Whitening Soft, který má speciálně zastřižená vlákna a lépe tak obklopí jednotlivé zuby. Vlákna kartáčku jsou jemná a kartáček je proto vhodný i pro citlivé zuby, které potřebují šetrnější péči. Hlavní vlastnosti: Prohnuté zastřižení vláken pomůže obklopit jednotlivé zuby Jemná vlákna vhodná pro i pro čištění citlivých zubů Dlouhá a tvarovaná rukojeť pro příjemné držení Vhodné i pro menší ústa Obrázky u produktu jsou orientační a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Pokud máte zájem o konkrétní barevné provedení, uveďte prosím své přání v poznámce při vytváření objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit Vám vyhovět. (nazuby.cz)

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, tyrkysový, bílý, tmavě…

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, tyrkysový, bílý, tmavě modrý

Popis Zubní kartáček s patentovaným zástřihem soft čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem. Unikátní vlákna z duálního nylonu napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny. (ageo.cz)

Swissdent PROFI Whitening Soft zubní kartáček 3 ks

Swissdent PROFI Whitening Soft zubní kartáček 3 ks

Swissdent zubní kartáček Profi Whitenning Soft má speciální jemná vlákna s konkávním zástřihem. Díky tomu kartáček dokonale kopíruje tvar zubu umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální vlákna soft z duálního nylonu mají zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstraňovat pigmentace. Rukojeť kartáčku má jednoduchý design umožňující snadnou manipulaci při čištění zubů. Výsledek: Dokonale čistí i špatně dostupná místa Speciální vlákna z duálního nylonu mají zvýšený čistící účinek Snadná manipulace při čištění Použití: Zubní kartáček používejte minimálně dvakrát denně alespoň dvě minuty. (drmax.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho obsahuje měkká vlákna s aktivním uhlím a s technologií ACP. Doporučeno pro citlivé zuby a při problémech s dásněmi. (pilulka.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

Aktivní uhlí pro lesklé bílé zuby: mikročástice aktivního uhlí kartáčku Black Whitening obsažené v jeho štětinách odstraní zabarvení a vyleští povrch zubů bez poškození skloviny. Uhlíkové částice jsou podstatně měkčí než dentální materiál, a proto jsou šetrné k zubní sklovině a zubovině. Nová technologie zubního kartáčku Black Whitening v sobě spojuje dokonalou dentální krásu a medikální přínos. Balení: 2 kusy (drmax.cz)

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

Megasmile Black Whitening Loop zubní kartáček 2ks

Megasmile Black Whitening Loop zubní kartáček 2ks

Megasmile Black Whitening Loop je extrémně lehký zubní kartáček se speciálně vyvinutými štětinami s obsahem aktivního uhlí. Díky tomu Vás zubní kartáček Megasmile Black Whitening zbaví zubního plaku a Vaše zuby tak budou přirozeně bělejší bez toho, abyste na kartáček zbytečně tlačili. Zářivě bílý úsměv se zubním kartáčkem Megasmile Black Whitening Loop ultralehký pro snadnou manipulaci - váží pouhých 14 gramů speciální pružná rukojeť skvěle sedí do ruky a zabraňuje zbytečnému tlaku na zuby s odstraněním nechtěného zabarvení zubů Vám pomohou štětiny kartáčku s aktivním uhlím drobná hlavice kartáčku s rovně zastřiženými štětinami je vhodná téměř pro každého Balení obsahuje dva zubní kartáčky Megasmile Black Whitening Loop. (nazuby.cz)

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Loop je nejlehčím zubním kartáčkem na světě s objemnější rukojetí! Celý designový zázrak ze Švýcarska váží pouhých 17 gramů. Drží se jemně v prstech a přitom pevně sedí v dlani. Obsahuje aktivní uhlí. (pilulka.cz)

Megasmile Black Whitening II sonický zubní kartáček

Megasmile Black Whitening II sonický zubní kartáček

Sonická technologie, elegantní design, péče o dásně a ještě schopnost odstranit skvrny ze zubů. To všechno nabízí sonický kartáček Megasmile Black Whitening II. Hlavice kartáčku obsahují částečky uhlí a díky nim docílíte bělejšího úsměvu rychleji.  Zdravější úsměv se sonickým zubním kartáčkem Megasmile Black Whitening II Přirozeně bělejší zuby již po několika čištěních Vaše zuby budou bělejší zasluhou kombinace aktivního uhlí a sonické čistící technologie. Až 42 000 pulzů vytváří hydroaktivní vlny tekutiny v ústech a zubní kartáček tak odstraní maximum zubního plaku i z těžko dostupných míst v ústech. Speciální štětinky zubního kartáčku s obsahem aktivního uhlí slibují takový leštící účinek, že Vaše zuby budou už po několika čištěních světlejší a lesklejší.   Čisticí režimy: … (nazuby.cz)

Megasmile Sonic Black Whitening Sonický zubní kartáček

Megasmile Sonic Black Whitening Sonický zubní kartáček

Vaše zuby budou bělejší zásluhou kombinace aktivního uhlí a sonické čistící technologie. Až 45 000 pulzů vytváří hydroaktivní vlny tekutiny v ústech a zubní kartáček tak odstraní maximum zubního plaku i z těžko dostupných míst v ústech. Speciální štětinky zubního kartáčku s obsahem aktivního uhlí slibují takový leštící účinek, že Vaše zuby budou už po několika čištěních světlejší a lesklejší. (drmax.cz)

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost Vašich zubů. Nevhodné pro děti do sedmi let. Vlastnosti Přirozeně bílá Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Klinicky ověřeno Skladování a použití … (ageo.cz)

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, bílý, růžový, šedý

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, bílý, růžový, šedý

Popis Zubní kartáček s patentovaným zástřihem soft čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem. Unikátní vlákna z duálního nylonu napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny. (ageo.cz)

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, světle červený,…

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, světle červený, oranžový, purpurový

Popis Zubní kartáček s patentovaným zástřihem soft čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem. Unikátní vlákna z duálního nylonu napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny. (ageo.cz)

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, světle modrý, žlutý,…

Swissdent Profi Whitening zubní kartáčky 3 ks, světle modrý, žlutý, fialový

Popis Zubní kartáček s patentovaným zástřihem soft čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem. Unikátní vlákna z duálního nylonu napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny (ageo.cz)

Swissdent Whitening Soft ( 3 ks - oranžový, červený, růžový ) - Zubní…

Swissdent Whitening Soft ( 3 ks - oranžový, červený, růžový ) - Zubní kartáček

Whitening Soft ( 3 ks - oranžový, červený, růžový ) - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Swissdent Profi Whitening s měkkými vlákny - balení obsahuje červený, oranžový a růžový kartáček - malá hlavice dosáhne i nejhůže čistitelných ploch - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu - speciální vlákna přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - dokonalý, a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny Použití: Používejte zubní kartáček v kombinaci se zubní pastou Swissdent! (prodejparfemu.cz)

Banat zubní kartáček Nico Tea for smokers hard

Banat zubní kartáček Nico Tea for smokers hard

(benu.cz)

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6877/29 zubní…

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6877/29 zubní kartáček

Model kartáčku Philips Sonicare 6100 Protective Clean HX6877/29 je vylepšeným nástupcem kartáčku HealthyWhite. Disponuje třemi režimy čištění ve třech intenzitách, k jeho funkcím přibyl senzor tlaku a také propojení s chytrou hlavicí.   Akce - Náhradní hlavice HX9012 ZDARMA Philips Sonicare InterCare HX9012 Mini náhradní hlavice, 2 ks ZDARMA     Tento produkt exkluzivně k dostání pouze v našem obchodě. Jsme autorizovaný prodejce produktů Philips Sonicare a díky tomu přinášíme k produktům Philips Sonicare mimořádné nabídky i služby.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Hlavní vlastnosti: Až 31 000 sonických pohybů za minutu Tři režimy čištění… (nazuby.cz)

Swissdent Whitening Soft Tutti Frutti zubní kartáčky 2+1 ks

Swissdent Whitening Soft Tutti Frutti zubní kartáčky 2+1 ks

Dokonalý a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. Unikátní vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny Klinická studie Prof. Dr. F. G. Sandear z University for Dental Health Care v Ulmu potvrdila, že kartáček Swissdent Whitening zlepčil vyčištění povrchu skloviny až o 37% ve srovnání se standardním vláknem. Balení 2 + 1 kartáček zdarma Zdroj: www.profimed.cz (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít