Spirulina pura 150 g

Spirulina 750 tablet 150 g BIO TOPNATUR

Spirulina 750 tablet 150 g BIO TOPNATUR

Potravinový doplněk ve formě tablet vyrobený z vláknité sinice spirulina. V balení je 750 tablet. (countrylife.cz)

Allnature Spirulina prášek BIO 100 g

Allnature Spirulina prášek BIO 100 g

Allnature Spirulina patří k jedinečným zdrojům rostlinných bílkovin, takže je ideální pro vegany a vegetariány. Je to superpotravina s antioxidačními schopnostmi a napomáhá také imunitnímu systému, přirozené obranyschopnosti, normální hladině cukru v krvi, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě. (benu.cz)

Spirulina 400 tablet 200 g BIO BIORGANIC

Spirulina 400 tablet 200 g BIO BIORGANIC

Potravinový doplněk ve formě tablet vyrobený z vláknité sinice spirulina. V balení je 400 tablet v bio kvalitě. (countrylife.cz)

Spirulina 90 g/180 tablet BIO NEOBOTANICS®

Spirulina 90 g/180 tablet BIO NEOBOTANICS®

Potravinový doplněk ve formě tablet vyrobený z vláknité sinice spirulina. Balení 180 tablet v bio kvalitě. (countrylife.cz)

Naturalis Spirulina 250g

Naturalis Spirulina 250g

Spirulina Naturalis - 250g Spirulina Naturalis jsou tablety lisované z usušené sinice Spirulina platensis, rostliny s mimořádným obsahem proteinů, vitaminů a dalších nutričně hodnotných látek (pilulka.cz)

Chlorella + Spirulina tbl.60

Chlorella + Spirulina tbl.60

Doplněk stravy ve formě tablet obsahuje chlorellu a spirulinu. Chlorella dodává potřebné látky, které pomáhají tělu při špatných stravovacích návycích v důsledku nezdravého životního stylu. Je přírodním zdrojem biologicky aktivních látek, které jsou tělu prospěšné. Díky mikronizaci je účinek výrazně zvýšen. Přípravek se používá při dietách, kde je žádoucí živočišnou bílkovinu nahradit či doplnit rostlinnou bílkovinu, v období růstu organismu nebo při zvýšené fyzické zátěži. (benu.cz)

ADVANCE Spirulina tbl.1000

ADVANCE Spirulina tbl.1000

Advance Spirulina je doplněk stravy ve formě tablet a obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. Spirulina podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost, podporuje celkovou vitalitu organismu, přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Spirulina je antioxidant a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Balení obsahuje 1000 tablet. (benu.cz)

ADVANCE Spirulina 1000 tablet

ADVANCE Spirulina 1000 tablet

ADVANCE Spirulina tbl.1000 Obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. (pilulka.cz)

Lifefood Spirulina BIO 180g

Lifefood  Spirulina BIO 180g

Spirulina BIO 180g Spirulina je sinice s unikátními vlastnostmi, která žije ve sladkých vodách. Je jedním z nejvýznamejších zdrojů kvalitního proteinu v rostlinné říši, obsahuje jedinečné fytonutrienty, chlorofyl a velké množství vitamínů a minerálů. (pilulka.cz)

BioTech USA Spirulina 100tbl

BioTech USA Spirulina 100tbl

BioTech USA Spirulina Spirulina obsahuje vitamíny, minerální soli, bílkoviny a jiné účinné látky. Je druhem sinic vhodný k lidské spotřebě. Je jedním z nejstarších živých organismů na Zemi a používali ho už i Aztékové jako přístupný zdroj potravy. Spirulina je stále v mnoha kulturách součástí pravidelné stravy. (pilulka.cz)

PEDIGREE Markies 150g 150 g

PEDIGREE Markies 150g 150 g

Popis Doporučené dávkování: Psi středních plemen, mapř. kokršpaněl, krmte max. 8 sušenek týdně. Psi velkých plemen, např. labrador, krmte max. 16 sušenek týdně. Snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního krmiva.   Výška: 158, Šířka: 137, Hloubka:24   Rozměry balení: 150g   Hrubá hmotnost: 154 Vlastnosti Omega 3 Neobsahuje umělá barviva ani dochucovadla Skladování a použití … (ageo.cz)

Psyllium 150 g BIO MEDIATE

Psyllium 150 g BIO MEDIATE

Tradiční indická vláknina v biokvalitě rozpustná ve vodě. Vhodná také k zamíchání do jogurtu, kaše či polévky. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček. (countrylife.cz)

Sůl uzená 150 g SONNENTOR

Sůl uzená 150 g SONNENTOR

Dodá uzenou chuť i bez uzení. Hodí se k masu i do vegetariánské kuchyně. (countrylife.cz)

COUNTRY LIFE Droždí lahůdkové 150 g

COUNTRY LIFE Droždí lahůdkové 150 g

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Jedná se o přirozeně bezlepkovou potravinu připomínající chutí i vůní parmezán. Lahůdkové droždí je deaktivované – nedá se tedy použít na kynutí. Výborně ale dochutí pomazánky, omáčky, rizota, pesta… (countrylife.cz)

Kakao 150 g BIO COUNTRY LIFE

Kakao 150 g BIO COUNTRY LIFE

Tradiční surovina pro přípravu dezertů v biokvalitě. Hodí se ale i do smoothie či horkého mléka. V kombinaci například s chilli může být i součástí exotických receptů. (countrylife.cz)

Gomasio 150 g BIO DOBRÉ ČASY

Gomasio 150 g BIO DOBRÉ ČASY

Směs mořské soli a drcených sezamových a lněných semínek. Ochucovadlo, kterým dochutíte polévky, omáčky, salát, brambory nebo rýži. Slovenský regionální výrobek v biokvalitě. (countrylife.cz)

Bio Spirulina 500mg tbl.300

Bio Spirulina 500mg tbl.300

Sladkovodní řasa Spirulina obsahuje esenciální aminokyseliny a je bohatým zdrojem bílkovin a chlorofylu. Bílkoviny ve Spirulině podporují růst a udržení svalové hmoty a udržení zdravých kostí. Železo a vitamin B12 které jsou ve Spirulině obsažené podporují tvorbu červených krvinek, normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B12 také přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a k zachování normálního metabolismu homocysteinu. Vitamin B2 podporuje normální stav zraku, pokožky a sliznic, a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 300 tablet (150 g). Není vhodné pro děti do 3 let. (benu.cz)

Spirulina BIO 300g tbl.1200

Spirulina BIO 300g tbl.1200

Spirulina BIO je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje vitaminy, minerály, bílkoviny, aktivní enzymy, antioxidanty a chlorofyl. Spirulina má čisticí a detoxikační účinky zejména u jater, ledvin a krve. Napomáhá při redukci váhy, trávení a vyplavování toxických látek z organismu.Přípravek je vhodný pro lidi, kteří jsou vysoce pracovně vytíženi, pro vegetariány a vegany, pro sportovce, mladé i starší osoby. (benu.cz)

BIO Spirulina tbl.750 TOPNATUR

BIO Spirulina tbl.750 TOPNATUR

BIO SPIRULINA značky TOPNATUR je druh sinice modrozelené barvy. Spirulina má antioxidační vlastnosti, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Šetrnost při pěstování a zpracování ji řadí mezi tzv. RAW produkty. Tablety Spiruliny zn. TOPNATUR jsou lisovány za studena (max 40°C), lisováním za tepla se ničí vitamíny.BIO Spirulina TOPNATUR je vyráběna ze surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. To při pěstování nepoužívá rizikové chemické látky. Navíc jsou celou cestu z pole až na pult obchodu přísně sledovány kontrolními organizacemi pro ekologické zemědělství. (benu.cz)

Spirulina 200mg tbl.750 TOPNATUR

Spirulina 200mg tbl.750 TOPNATUR

SPIRULINA značky TOPNATUR je druh sladkovodní řasy, která obsahuje řadu vitamínů, minerálů, aminokyselin a je bohatým zdrojem bílkovin. Z řady vitamínů jsou ve větším množství zastoupeny vitamíny A, B12 a thiamin. Vitamín A a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému a pomáhají udržet správnou obranyschopnost člověka. Chrom a jód jsou minerály, které díky svému vyššímu obsahu můžou mít pozitivní vliv na lidský organismus. Chrom je důležitý minerál k udržení normální hladiny glukózy v krvi a jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.Spirulina je kvůli svým účinkům vhodná při regulaci hmotnosti a má i antioxidační vlastnosti. Tablety Spiruliny zn. TOPNATUR jsou lisovány za studena (max 40 °C), lisováním za tepla se ničí vitamíny. (benu.cz)

Allnature Spirulina BIO 240 tablet

Allnature Spirulina BIO 240 tablet

Allnature Spirulina tablety BIO 240 tbl. Spirulina se perfektně hodí pro výživu organismu a řadí se k takzvaným zeleným superpotravinám. Je to dané tím, že její buněčná stěna je tvořena polysacharidem, který je pro lidské tělo lehce stravitelný, takže jsou všechny unikátní živiny lidským organismem lehce vstřebávány. (pilulka.cz)

Allnature Spirulina prášek BIO 100g

Allnature Spirulina prášek BIO 100g

Allnature Spirulina prášek BIO 100g Má antioxidační schopnosti a navíc napomáhá k normální hladině cukru v krvi, přirozené obranyschopnosti, imunitnímu systému, tonusu, vitalitě, kontrole tělesné hmotnosti, svalové hmotě a hubnutí. (pilulka.cz)

Topnatur Spirulina 200mg 750 tablet

Topnatur Spirulina 200mg 750 tablet

Spirulina TOPNATUR 200mg tbl.750 Spirulina je druh sladkovodní řasy, která obsahuje řadu vitamínů, minerálu, aminokyselin a je bohatým zdrojem bílkovin. Z řady vitamínů jsou ve větším množství zastoupeny vitamíny A, B12 a thiamin. (pilulka.cz)

Topnatur BIO Spirulina 750 tablet

Topnatur BIO Spirulina 750 tablet

BIO Spirulina tbl.750 TOPNATUR Spirulina má antioxidační vlastnosti, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. (pilulka.cz)

Iswari BIO Spirulina (tablety) 125g

Iswari  BIO Spirulina (tablety) 125g

BIO Spirulina (tablety) 125g Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu (58 % proteinů, např. maso 25 %, vejce 50 %) obsahující všechny aminokyseliny. Kromě toho je spirulina skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. (pilulka.cz)

Purasana Spirulina Powder BIO 200g

Purasana  Spirulina Powder BIO 200g

Spirulina Powder BIO 200g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. (pilulka.cz)

ADVANCE Chlorella + Spirulina 1000 tablet

ADVANCE Chlorella + Spirulina 1000 tablet

ADVANCE Chlorella + Spirulina tbl.1000 Obsahuje čistou chlorelu a spirulinu prémiové kvality bez přídavných a tabletovacích látek. Chlorella má schopnost do sebe absorbovat toxiny a napomáhá tak pročištění organismu. Spirulina podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí. (pilulka.cz)

Iswari BIO Spirulina (prášek) 125g

Iswari  BIO Spirulina (prášek) 125g

BIO Spirulina (prášek) 125g Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích. Je velice bohatá na kvalitní bílkovinu (58 % proteinů, např. maso 25 %, vejce 50 %) obsahující všechny aminokyseliny. Kromě toho je spirulina skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. Spirulina od Iswari je v práškové lehce stravitelné formě a chutná podobně jako ostatní řasy. Lze ji tedy použít do salátů, polévek, kuskusu, rizota, guacamole, rýže (sushi), apod. (pilulka.cz)

Nutrisslim Spirulina Powder Bio 100g

Nutrisslim Spirulina Powder Bio 100g

Spirulina Powder Bio 100g Prášek ze spiruliny. Superpotravina. Obsahuje více než 60 % bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum mikroživin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl. (pilulka.cz)

Nupreme BIO Spirulina 750 tablet

Nupreme BIO Spirulina 750 tablet

Spirulina 750 tablet BIO NUPREME Sladkovodní sinice Spirulina podporuje hubnutí, snižuje únavu, upevňuje imunitu a znovunastartuje trávení. (pilulka.cz)

Nupreme BIO Spirulina prášek 100g

Nupreme BIO Spirulina prášek 100g

Spirulina prášek 100g BIO NUPREME Sladkovodní sinice Spirulina podporuje hubnutí, snižuje únavu, upevňuje imunitu a znovunastartuje trávení. (pilulka.cz)

Nutrisslim Spirulina Powder Bio 250g

Nutrisslim Spirulina Powder Bio 250g

Spirulina Powder Bio 250g Prášek ze spiruliny - superpotravina. Obsahuje více než 60 % bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum mikroživin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl. (pilulka.cz)

NUPREME Chlorella + Spirulina 750 tablet

NUPREME Chlorella + Spirulina 750 tablet

Chlorella + Spirulina 750tbl NUPREME Lisované tablety obsahující 50 % sladkovodní řasy Chlorella Vulgaris a 50 % sladkovodní sinice Spirulina. (pilulka.cz)

Favea Chlorella + Spirulina 60 tablet

Favea  Chlorella + Spirulina 60 tablet

FAVEA Chlorella + Spirulina tbl.60 Obsahuje sladkovodní řasu Chlorellu pyrenoidosa a Spirulinu. Řasa Chorella pozitivně ovlivňuje růst prospěšné střevní mikroflóry a napomáhá udržovat normální střevní funkce. Spolu se Spirulinou příznivě ovlivňuje vitalitu. (pilulka.cz)

Elektronická kapesní váha Kern TEE 150-1, max. 150 g

Elektronická kapesní váha Kern TEE 150-1, max. 150 g

Kapesní váha pěkného designu s nadstandardními vlastnostmi. Hmotnostní rozsah až 150 g·Rozlišení 0,1 g·S funkcí tarování. 2 x AAA baterie · Návod k obsluze. (conrad.cz)

BIODERMA Atoderm Intensive Mycí kostka 150 g

BIODERMA Atoderm Intensive Mycí kostka 150 g

Atoderm Mycí kostka je vhodná pro každodenní použití a je speciálně vyvinutá pro péči o chronicky suchou pokožku, reaktivní a podrážděná místa. Obsahuje jemné detergenty, které napomáhají pokožku uklidňovat a zjemňovat. Mycí kostka Atoderm pokožku dokonale hydratuje a vyživuje. Velmi jemně pokožku čistí a pomáhá posilovat kožní bariéru. Mycí kostku lze použít na tvář i tělo. Je vhodná pro kojence, děti i dospělé. (benu.cz)

Oxalis Skořicový šneci - mletá káva 150 g

Oxalis Skořicový šneci - mletá káva 150 g

Skořicoví šneci 150 g - mletá káva Vybraná kávová sorta s nápaditým aroma svátečního pečiva se sladkou skořicí, vanilkou a ořechy. Složení: pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika), aroma svátečního pečiva se sladkou skořicí, vanilkou a ořechy (min. 2,9%) Příprava: na 100 ml vody o teplotě 93-94 °C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě. Obsah: 150 g Země původu: ČR (pilulka.cz)

Chlorella 750 tablet 150 g BIO TOPNATUR

Chlorella 750 tablet 150 g BIO TOPNATUR

Potravinový doplněk ve formě tablet v biokvalitě vyrobený ze sladkovodní řasy jménem chlorella. (countrylife.cz)

Pochoutka Coconut Creamer Premium 150 g TOPNATUR

Pochoutka Coconut Creamer Premium 150 g TOPNATUR

(countrylife.cz)

AMAIZIN Papričky Jalapenos sterilované 150 g BIO

AMAIZIN Papričky Jalapenos sterilované 150 g BIO

(countrylife.cz)

Ječmen zelený 150 g BIO NEOBOTANICS®

Ječmen zelený 150 g BIO NEOBOTANICS®

Prášek vyrobený z mladých výhonků zeleného ječmene v biokvalitě. Je vhodný pro přípravu skvělého zeleného nápoje. Kvalita a čistota suroviny byla testována ve spolupráci s VŠCHT Praha. Ječmen je pěstován ekologicky na Novém Zélandu. (countrylife.cz)

Smetana Coffee creamer instantní 150 g TOPNATUR

Smetana Coffee creamer instantní 150 g TOPNATUR

Instantní sušená pochoutka, vhodná zejména na zjemnění teplých nápojů. Vyrobeno ze surovin bez genetické modifikace. Bezlepkový produkt. (countrylife.cz)

Argiletz jíl ghassoul v tubě 150 g

Argiletz jíl ghassoul v tubě 150 g

Marocký jíl v tubě s vysokým obsahem minerálů má celou řadu příznivých účinků na pokožku celého těla i vlasy. Je určen k přímému použití, takže nemusíte přidávat vodu a můžete rovnou aplikovat na pleť, tělo či na vlasy. (countrylife.cz)

Chipsy kukuřičné nacho 150 g BIO AMAIZIN

Chipsy kukuřičné nacho 150 g BIO AMAIZIN

Kukuřičné chipsy s jemnou sýrovou příchutí. Podávejte se salsou jako exotickou pochoutku. Skvělé k filmu nebo jako pohoštění pro návštěvu. V biokvalitě. (countrylife.cz)

Kokosové chipsy 150 g BIO COUNTRY LIFE

Kokosové chipsy 150 g BIO COUNTRY LIFE

Kokosové chipsy se získávají z dužiny kokosového ořechu a hodí se především do sladkých jídel. Kokos má typickou aromatickou vůni, která dodá vašim pokrmům exotický nádech. (countrylife.cz)

NATURVITA Spirulina+Chlorella+Prebiotikum tbl.90

NATURVITA Spirulina+Chlorella+Prebiotikum tbl.90

Spirulina, Chlorella, Prebiotikum je doplněk stravy, který napomáhá posílení a pročištění organismu a chrání organismus před působením volných radikálů.Chlorella dodává tělu širokou škálu vitamínů, minerálů, stopových prvků, bílkovin a esenciálních aminokyselin. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci imunitního systému, pomáhá proti únavě a vyčerpání a podporuje trávicí systém. Přispívá k odbourávání toxických a nežádoucích látek z organismu.Spirullina obsahuje živiny a biologicky cenné látky, které brání organismus před oxidačním stresem. Napomáhá při kontrole tělesné hmotnosti, působí proti únavě a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.Inulín je vláknina rostlinného původu plně rozpustná v těle s prebiotickými účinky. Napomáhá obnovovat střevní… (benu.cz)

Virde Spirulina plus Chlorella 100 tablet

Virde Spirulina plus Chlorella 100 tablet

Doplněk stravy, který je kombinací sinice Spirulina a sladkovodní řasy Chlorella. Podporuje tonizaci organismu, pomáhá při únavě, posiluje vitalitu a dodává tělu energii.Spirulina omezuje příjem cukrů tím, že snižuje míru štěpení škrobu a dodává aminokyseliny pro tvorbu a udržování svalové hmoty při snižování tělesné hmotnosti. Chlorella přispívá ke správné funkci metabolismu a trávicího systému, má příznivý vliv na játra, žlučník, ledviny a tlusté střevo. Pomáhá detoxikovat organismus a přispívá k normální činnosti imunitního systému. Také přispívá k zachování normální krevní hladiny cukru a cholesterolu. (benu.cz)

Wolfberry Spirulina BIO 100g 200 tablet

Wolfberry Spirulina BIO 100g 200 tablet

Spirulina BIO 100 g 200 tbl Wolfberry Spirulina je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů. (pilulka.cz)

Nupreme BIO Spirulina Jumbo 1500 tablet

Nupreme BIO Spirulina Jumbo 1500 tablet

Spirulina Jumbo 1500 tbl. BIO NUPREME Sladkovodní sinice Spirulina podporuje hubnutí, snižuje únavu, upevňuje imunitu a znovunastartuje trávení. (pilulka.cz)

Brit Lets Bite Spirulina Clean 150g

Brit Lets Bite Spirulina Clean 150g

Popis Dentální pamlsek se spirulinou pro psy. Čistí zuby, odstraňuje zubní plak, zabraňuje hromadění zubního kamene a udržuje svěží dech Dentální péče - spirulina rýže, kuře, tekutý škrob, kolagen, lososový olej, přírodní příchutě, spirulina (40g/kg), hexametafosfát sodný (2gúkg) hrubý protein 16%, obsah tuku 7%, hrubý popel 3,0%, hrubá vláknina 2,0%, vlhkost 17,0% (ageo.cz)

SunPharm Vláknina+Spirulina tablety 300 Bolid

SunPharm  Vláknina+Spirulina tablety 300 Bolid

Vláknina+Spirulina tbl.300 Bolid Směs vláknin (jablečná, citrusová, pšeničná, z akácie) v ochucených tabletách, obohacených vitaminem C a řasou spirulinou, s vysokým obsahem chlorofylu, karotenu, jodu. (pilulka.cz)

Naturvita Spirulina + Chlorella + Prebiotikum 90 tablet

Naturvita Spirulina + Chlorella + Prebiotikum 90 tablet

Spirulina + Chlorella + Prebiotikum tbl.90 Přípravek vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho celkové harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky, chrání organismus před působením volných radikálů. (pilulka.cz)

Diamantová jehla prvotřídní kvality sony nd 150 g

Diamantová jehla prvotřídní kvality sony nd 150 g

Technické parametryHodnotaProvedeníSony XL-150Prosím vyberte na obrázku svou gramofonovou jehlu. Označení se značně odlišuje podle výrobce a vztahuje se jen na nejvíce používané typy. (fonetip.cz)

RAW Tahini z loupaného bílého sezamu 150 g

RAW Tahini z loupaného bílého sezamu 150 g

RAW Tahini z loupaného bílého sezamu je čistá nesolená pasta vyrobená ze za studena mletých a nepražených loupaných bílých sezamových semínek. V kuchyni je vhodná k dochucování omáček, past, másel, dezertů, cukroví, dipů a zálivek. (benu.cz)

Milo speciální žlučové mýdlo na skvrny 150 g

Milo speciální žlučové mýdlo na skvrny  150 g

Popis Žlučové mýdlo účinně odstraňuje skvrny z oblečení i dalšího textilu. Použití: Navlhčené mýdlo aplikujte přímo na skvrnu, nechte působit a poté opláchněte. V případě potřeby proces opakujte. (ageo.cz)

Goldenberries - mochyně peruánská 150 g BIO NEOBOTANICS®

Goldenberries - mochyně peruánská 150 g BIO NEOBOTANICS®

Sušené plody mochyně peruánské v biokvalitě. Přidejte do cereálních kaší, ovocných salátů, jogurtů, smoothies, dezertů, mixů s oříšky a sušeným ovocem nebo jezte samostatně jako zdravou pochoutku. (countrylife.cz)

Tortilly kukuřičné Taco shells 150 g BIO AMAIZIN

Tortilly kukuřičné Taco shells 150 g BIO AMAIZIN

Kukuřičné tortilly vhodné k přípravě tacos, stačí naplnit libovolnou směsí a zapéct. Tortilly jsou zcela bezlepkové a veganské, vyrobené pouze z kukuřičné mouky, kokosového oleje a vody. Balení obsahuje 12 tortill v biokvalitě. (countrylife.cz)

Droždí lahůdkové se sladem 150 g COUNTRY LIFE

Droždí lahůdkové se sladem 150 g COUNTRY LIFE

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Chutí i vůní připomíná parmezán. Lahůdkové droždí je deaktivované – nedá se tedy použít na kynutí. Výborně dochutí pomazánky, omáčky, rizota, pesta… (countrylife.cz)

Edenpharma Chlorella Spirulina tbl.120+30 zdarma

Edenpharma Chlorella Spirulina tbl.120+30 zdarma

Edenpharma Chlorella Spirulina je doplněk stravy v tabletách, který obsahuje přírodní kmen Chlorella vulgaris, která je pěstována nejmodernější technologií v uzavřených čistých nádržích. Tato metoda má mnoho výhod oproti klasickému pěstování chlorelly v jezírkách, lagunách a podobně. Dále tablety obsahují účinnou složku Spirulinu, která obsahuje blahodárné látky. (benu.cz)

LIFTEA Chlorella/Spirulina/Zelený ječmen tbl.250

LIFTEA Chlorella/Spirulina/Zelený ječmen tbl.250

Liftea Chlorella, spirulina a zelený ječmen je doplněk stravy s unikátní kombinací zelených potravin. Doplněk stravy přispívá k vitalitě a normální činnosti jater, žlučníku a trávicího traktu a má prokázané antioxidašní účinky. Díky chlorelle a spirulině pomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu a díky zelenému ječmenu je přírodním zdrojem celého spektra vitamínů a minerálních doplňků. Výrobek je vhodný i pro vegetariány a vegany.Lze užívat dlouhodobě. (benu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít