Spigen Wallet S Black iPhone X (057CS22176)

Spigen Wallet S Black iPhone XS/X (063CS25120)

Spigen Wallet S Black iPhone XS/X (063CS25120)

Kryt na mobil kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Ochraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu Spigen Wallet S Black iPhone XS/X. Jde o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál je příjemný a výborně se drží. Důležité vlastnosti obalu na mobil Spigen Wallet S Black iPhone XS/X Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Na dotek velmi příjemný a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Wallet S Black iPhone XR (064CS24881)

Spigen Wallet S Black iPhone XR (064CS24881)

Kryt na mobil kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Chraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Wallet S Black iPhone XR. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Hlavní vlastnosti obalu na mobil Spigen Wallet S Black iPhone XR Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone XR Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Wallet S Black iPhone XS Max (065CS24841)

Spigen Wallet S Black iPhone XS Max (065CS24841)

Kryt na mobil kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Wallet S Black iPhone XS Max. Jedná se o ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se drží. Zajímavé přednosti obalu na mobil Spigen Wallet S Black iPhone XS Max Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone XS Max Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy A40 (618CS26246)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy A40 (618CS26246)

Pouzdro na mobilní telefon - kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů (alza.cz)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy Note9 (599CS24579)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy Note9 (599CS24579)

Kryt na mobil - kožená peněženka s kapsami pro bankovní karty a bankovky, pouzdro má zapínání na magnet a přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Hledáte pouzdro na Samsung Galaxy Note 9, do kterého se vejde kromě telefonu i několik dalších potřebných věcí? SPIGEN Wallet S v černé barvě bude zcela jednoznačně tou pravou volbou. Celokožený materiál má na vnitřní straně připravený tvrzený držák pro váš nový mobilní telefon. Nechybí ani prostor pro platební karty a bankovky, které v dnešní době využijete daleko více než kovové mince. Zajímavostí je možnost pouzdro ohnout a vytvořit docela funkční stojánek pro váš přístroj. Okamžitě tak budete mít přehled o zmeškaných událostech. Dokonalé provedení navíc… (alza.cz)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy M20 (610CS26136)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy M20 (610CS26136)

Kryt na mobil - kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů (alza.cz)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy A8 (2018) (590CS22756)

Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy A8 (2018) (590CS22756)

Ochranný kryt kožená peněženka s kapsami pro bankovní karty a bankovky, pouzdro má zapínání na magnet a přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů  Hledáte pouzdro, do kterého šoupnete kromě telefonu i několik dalších potřebných věcí? SPIGEN Wallet S bude zcela jednoznačně tou pravou volbou.Hledáte pouzdro, do kterého se vejde kromě telefonu Black Samsung Galaxy A8 i několik dalších potřebných věcí? Pak bude pro vás ochranné pouzdro Spigen Wallet S Black Samsung Galaxy A8 zcela jednoznačně tou pravou volbou, kdy jeho jedinečné provedení poznáte na první pohled. Prémiová syntetická kůže má na vnitřní straně připravený tvrzený držák pro mobilní telefon a prostor pro trojici platebních karet, které v dnešní době… (alza.cz)

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone X / XS černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone X / XS černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone X / XS černý Luxusní peňaženkový obal pro Váš Apple iPhone X / XS od předních výrobců SPIGEN. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - syntetická kůže a TPU vanička, která pevně drží smartphone a tak chrání před pády a rozbitím. Obal obsahuje složky pro kreditní karty a peníze a má magnetické uzavírání. Možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů a videí. Výhodou jsou dostupné všechny potřebné otvory pro příslušenství a tak nemusíte telefon vůbec vybírat z obalu. -určený pro Apple iPhone X / XS -kombinácia kvalitních materiálů - vysoka ochrana celého těla smartphonu -priečinky pro hotovost a kreditní karty -možnost vytvoření stojanu -elegantní černá barva (vsechnonamobil.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Apple iPhone XS/X černé

Spigen Wallet S pouzdro Apple iPhone XS/X černé

Elegantní hybridní kryt Spigen Ultra Hybrid pro Apple iPhone X/XS je vyroben z měkkého TPU a kvalitního polykarbonátu. (smarty.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Apple iPhone XR černé

Spigen Wallet S pouzdro Apple iPhone XR černé

Elegantní hybridní kryt Spigen Ultra Hybrid pro Apple iPhone XR je vyroben z měkkého TPU a kvalitního polykarbonátu. (smarty.cz)

Spigen Wallet S pouzdro iPhone XS Max černé

Spigen Wallet S pouzdro iPhone XS Max černé

Elegantní hybridní kryt pro Apple iPhone XS Max je vyroben z měkkého a kvalitního materiálu.. (smarty.cz)

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone XS Max černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone XS Max černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Apple iPhone XS Max černé Luxusní peňaženkový obal pro Váš Samsung Apple iPhone XS Max od předních výrobců SPIGEN. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - syntetická kůže a plastová vanička, která pevně drží smartphone a tak chrání před pády a rozbitím. Pouzdro je speciálně navrženo pro Apple iPhone XS Max a sedne na Váš telefon jako ulité. Obsahuje složky pro platební karty či hotovost a tak z něj dělá perfektního společníka na každý den. - pouzdro je určeno pro Apple iPhone XS Max - kombinace kvalitních materiálů - vysoka ochrana celého těla smartphonu - složky pro hotovost a kreditní karty - elegantní černá barva - plastová vanička (vsechnonamobil.cz)

Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Lite (L39CS25744)

Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Lite (L39CS25744)

Kryt na mobil - kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Pojistěte si bezpečnost svého telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Lite. Jedná se o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Huawei P30 Lite Příjemný na dotek a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Pro (L37CS25732)

Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Pro (L37CS25732)

Kryt na mobil - kožená peněženka s kapsami pro karty a bankovky, zapínání na magnet, přední strana je podšitá jemnou tkaninou, pouzdro lze využít také jako stojánek pro lepší sledování filmů Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Pro. Jde o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Zásadní vlastnosti krytu na mobil Spigen Wallet S Saffiano Black Huawei P30 Pro Odolná ochrana mobilního telefonu Huawei P30 Pro Příjemný na dotek a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Holdit Wallet case iPhone X - Black

Holdit Wallet case iPhone X - Black

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je kombinací peneženky a krytu pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kvalitní kůže. Pouzdro je vybaveno sloty na platební karty, přihrádkou pro bankovky a pohodlným uzavíráním. (mrakyhracek.cz)

Holdit wallet case iphone x - black

Holdit wallet case iphone x - black

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je kombinací peneženky a krytu pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kvalitní kůže. Pouzdro je vybaveno sloty na platební karty, přihrádkou pro bankovky a pohodlným uzavíráním. (fonetip.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone X/XS (057CS22108)

Spigen Thin Fit Black iPhone X/XS (057CS22108)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Jste majitelem precizního smartphonu, ale nechcete jeho elegantní design zakrýt silikonovým krytem nebo jiným nevhodným způsobem? Pak je právě pro vás vhodný ochranný kryt Thin Fit. Tento kryt je velice propracovaný a rozhodně nesníží preciznost vašeho iPhone X. Samostatný kryt je vytvořen z pevného polykarbonátu, který má na sobě propracovaný motiv. Jelikož je iPhone X plný nových funkcí a jedna z nich je spárování s krytem, tak i Spigen Thin Fit podporuje bezdrátové nabíjení a zapamatování si krytu. Klíčové vlastnosti černého ochranného krytu Spigen Thin Fit Kryt je… (alza.cz)

HOLDIT Wallet Case iPhone x - Black leather/suede

HOLDIT Wallet Case iPhone x - Black leather/suede

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je skvělou volbou pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kůže v kombinaci se semišem. Pouzdro je vybaveno magnetem pro pohodlné uchycení. (mrakyhracek.cz)

Holdit wallet case iphone x - black leather/suede

Holdit wallet case iphone x - black leather/suede

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je skvělou volbou pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kůže v kombinaci se semišem. Pouzdro je vybaveno magnetem pro pohodlné uchycení. (fonetip.cz)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS Slim Armor je určen pro každodenní ochranu s extrémní dvouvrstvou ochranou - vrstva absorbující nárazy a tuhý vnější povrch. Okraje jsou zakřivené tak, aby poskytovaly ergonomickou uchopení a snadný přístup z kapes. Obal navíc obsahuje speciální stojan, který Vám umožní pohodlné prohlížení videí či čtení. Také má vojenskou certifikaci odolnosti MIL STD 810G-516.6. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určen pro Apple iPhone X / XS - Dvouvrstvá ochrana smartphonu před poškozením a nárazy - Obsahuje stojan pro pohodlné prohlížení a čtení - Vojenská certifikace odolnosti MIL STD 810G-516.6. - Precizní výřezy na všechny potřebné konektory - Jednoduchý a elegantní design (vsechnonamobil.cz)

Spigen Air Skin Black iPhone XS/X (063CS24910)

Spigen Air Skin Black iPhone XS/X (063CS24910)

Kryt na mobil tenký a pružný, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa v rozích, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Air Skin Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Významné přednosti obalu na mobil Spigen Air Skin Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XS a iPhone X Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, dokonale kopíruje úzké a zaoblené tvary zařízení, snadné nasazení i sejmutí krytu Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Zásadní parametry krytu na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XS/X (063CS25113)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XS/X (063CS25113)

Kryt na mobil Air Cushion technologie, kryt přesahuje přes displej 1.3mm, tlumí nárazy a otřesy, snadné nasazení i sejmutí krytu, splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6 Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Důležité parametry krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Slim Armor Black iPhone XS/X (063CS25136)

Spigen Slim Armor Black iPhone XS/X (063CS25136)

Kryt na mobil integrovaný výklopný stojánek, dvoudílná konstrukce obalu, vojenská certifikace, odolnost při pádu Chraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Spigen Slim Armor Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Podstatné vlastnosti krytu na mobil Spigen Slim Armor Black iPhone XS/X Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Silicone Fit Black iPhone XS/X (063CS25651)

Spigen Silicone Fit Black iPhone XS/X (063CS25651)

Kryt na mobil - silikonový, komfortní s minimalistickým vzhledem, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Spigen Silicone Fit Black iPhone XS/X. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je silikon. Povrch je na dotek příjemný a výborně se drží. Silikon je populární pro svou tenkost, praktičnost a odolnost proti vibracím a přiměřeným nárazům. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k nabíjení a k ovládacím prvkům potřebným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné.… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X (063CS25114)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X (063CS25114)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Klíčové přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Hybrid NX Black iPhone XS/X (063CS24946)

Spigen Hybrid NX Black iPhone XS/X (063CS24946)

Kryt na mobil ze dvou částí: zadní část krytu je z TPU a rám z polykarbonátu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa v rozích, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Chraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Hybrid NX Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Podstatné přednosti obalu na mobil Spigen Hybrid NX Black iPhone XS/X Praktická ochrana mobilní telefonu Apple iPhone XS a iPhone X Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Core Armor Black iPhone XS/X (063CS24941)

Spigen Core Armor Black iPhone XS/X (063CS24941)

Kryt na mobil Air Cushion technologie, kryt přesahuje přes displej 1.3mm, tlumí nárazy a otřesy, snadné nasazení i sejmutí krytu, splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6 Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Spigen Core Armor Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Důležité vlastnosti obalu na mobil Spigen Core Armor Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XS a iPhone X Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Tough Armor Black iPhone XS/X (063CS25118)

Spigen Tough Armor Black iPhone XS/X (063CS25118)

Kryt na mobil dvoudílná konstrukce krytu, Air Cushion technologie, splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu Spigen Tough Armor Black iPhone XS/X. Jde o ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Základní vlastnosti krytu na mobil Spigen Tough Armor Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XS a iPhone X Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Decoded Leather 2in1 Wallet Black iPhone XS/X (D8IPO58DW1BK)

Decoded Leather 2in1 Wallet Black iPhone XS/X (D8IPO58DW1BK)

Pouzdro na mobilní telefon kožené, chrání před poškrábáním a pády, praktické kapsy na kreditní karty nebo hotovost, vyrobeno z prémiové Full-Grain kůže, možnost odepnutí ochranného krytu telefonu z pouzdra, výřezy pro reproduktor a fotoaparát, možnost polohování na šířku jako stojánek Obstaráváte originální řešení, jak chránit svého miláčka před neblahými následky případného pádu? V tom případě je kryt pro mobil Apple iPhone X a iPhone XS to pravé. Kvalitní konstrukce pouzdra ručí za to, že váš chytrý telefon nepřijde k nejmenší úhoně. Plus vás vůbec nezabraňuje v užívání tlačítek, fotoaparátu, či reproduktorů. (alza.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Galaxy Note9 černý

Spigen Wallet S pouzdro Galaxy Note9 černý

Elegantní kožené pouzdro v moderním provedení Spigen Wallet S pro Samsung Galaxy Note9 ochrání celé vaše zařízení před poškozením a poškrábáním. Disponuje magnetickým zapínáním a třemi kapsičkami pro kreditní karty. (smarty.cz)

Spigen Ultra Hybrid 360 Black iPhone XS/X (063CS25121)

Spigen Ultra Hybrid 360 Black iPhone XS/X (063CS25121)

Kryt na mobil hybridní a elegantní, ze dvou částí: zadní část krytu je z průhledného polykarbonátu a rám z flexibilního TPU, chrání vaše zařízení s 360° pokrytím, součástí balení ochranné tvrzené sklo, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Chraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid 360 Black iPhone XS/X. Jde o ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Klíčové funkce obalu na mobil Spigen Ultra Hybrid 360 Black iPhone XS/X Praktická ochrana mobilní telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Na dotek velmi příjemný a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X (063CS24926)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X (063CS24926)

Kryt na mobil tenký a elegantní, chrání vaše zařízení s 360° pokrytím, přední i zadní část z polykarbonátu, součástí balení ochranné tvrzené sklo, možnost nabíjení a synchronizace s krytem Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Klíčové přednosti obalu na mobil Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone XS a iPhone X Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Samsung Galaxy A50 černé

Spigen Wallet S pouzdro Samsung Galaxy A50 černé

Elegantní kryt pro Samsung Galaxy A50 je vyroben z měkkého a kvalitního materiálu. (smarty.cz)

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS black Ochranný kryt SPIGEN Slim Armor CS je jasnou volbou pro ochranu Apple iPhone X / XS. Obal je vyroben z měkkého, ale odolného TPU a vysoce kvalitního polykarbonátu. Dokonale k telefonu přilne a ochrání jej před prachem, poškrábáním nebo nárazem a Air Cushion technologie zvládne utlumit i pád. Obal splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6. Inteligentní dvoudílná konstrukce krytu umožňuje pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a nenarušuje funkčnost telefonu. Kryt má mírně zaoblené boky na pohodlné uchopení a práci s telefonem. Zaručeně se stane ideálním funkčním i designovým doplňkem přístroje. Kombinace TPU a vysoce kvalitního polykarbonátu Odolnější ochrana rohů Air Cushion technologií Perfektně se drží a nevysmekla se z ruky … (vsechnonamobil.cz)

Spigen Tough Armor XP Black iPhone XS/X (063CS25623)

Spigen Tough Armor XP Black iPhone XS/X (063CS25623)

Kryt na mobil s extrémní ochranou, dvouvrstvá konstrukce, nejnovější pěnová technologie, výklopný stojánek, mírný přesah přes displej pro lepší ochranu Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu Spigen Tough Armor XP Black iPhone XS/X. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU a polykarbonát. Materiál krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Polykarbonát je známý svou vysokou odolností, minimální tloušťkou a skvělými optickými vlastnostmi. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že zůstane volný přístup k nabíjecímu portu i ostatním tlačítkům nutným pro pohodlné užívání… (alza.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Huawei P20 Lite černé

Spigen Wallet S pouzdro Huawei P20 Lite černé

Spigen Wallet S prémiové pouzdro pro Huawei P20 Lite s přihrádkami na karty, magnetickým uzaviráním, mřížkou na reproduktor a lákavým provedením. (smarty.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Samsung Galaxy A6 černé

Spigen Wallet S pouzdro Samsung Galaxy A6 černé

Elegantní kožené pouzdro v moderním provedení Spigen Wallet S pro Samsung Galaxy A6 ochrání celé vaše zařízení před poškozením a poškrábáním. Disponuje magnetickým zapínáním a třemi kapsičkami pro kreditní karty. (smarty.cz)

Spigen Wallet S poudro Samsung Galaxy A40 černé

Spigen Wallet S poudro Samsung Galaxy A40 černé

Elegantní kryt pro Samsung Galaxy A40 je vyroben z měkkého a kvalitního materiálu. (smarty.cz)

Spigen Ultra Hybrid Matte Black iPhone XS/X (063CS25116)

Spigen Ultra Hybrid Matte Black iPhone XS/X (063CS25116)

Kryt na mobil hybridní a elegantní, ze dvou částí: zadní část krytu je z průhledného polykarbonátu a rám z flexibilního TPU, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Ultra Hybrid Matte Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Spigen Ultra Hybrid Matte Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Slim Armor CS Black iPhone XS/X (063CS24922)

Spigen Slim Armor CS Black iPhone XS/X (063CS24922)

Kryt na mobil dvoudílná konstrukce krytu, výsuvná zadní část krytu pro uložení karty či bankovek, Air Cushion technologie, splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Spigen Slim Armor CS Black iPhone XS/X. Jde o ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. Rozhodující funkce obalu na mobil Spigen Slim Armor CS Black iPhone XS/X Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Wallet S pouzdro Huawei P30 Lite černé

Spigen Wallet S pouzdro Huawei P30 Lite černé

Elegantní hybridní kryt Spigen Ultra Hybrid pro Huawei P30 Lite je vyroben z měkkého TPU a kvalitního polykarbonátu. (smarty.cz)

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Huawei P20 Lite černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Huawei P20 Lite černé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Huawei P20 Lite černé Luxusní peňaženkový obal pro Váš Huawei P20 Lite od předních výrobců SPIGEN. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - syntetická kůže a plastová vanička, která pevně drží smartphone a tak chrání před pády a rozbitím. Pouzdro je speciálně navrženo pro Huawei P20 Lite a sedne na Váš telefon jako ulité. Obsahuje složky pro platební karty či hotovost a tak z něj dělá perfektního společníka na každý den. - pouzdro je určeno pro Huawei P20 Lite - kombinace kvalitních materiálů - vysoka ochrana celého těla smartphonu - složky pro hotovost a kreditní karty - elegantní černá barva - plastová vanička (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy S9 hnědé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy S9 hnědé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy Note 9 černé Luxusní peňaženkový obal pro Váš Samsung Galaxy Note 9 od předních výrobců SPIGEN. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - syntetická kůže a plastová vanička, která pevně drží smartphone a tak chrání před pády a rozbitím. Pouzdro je speciálně navrženo pro Samsung Galaxy Note 9 a sedne na Váš telefon jako ulity. Obsahuje složky pro Platební karty či hotovost a tak z něj dělá perfektního Společník na každý den. - pouzdro je určeno pro Samsung Galaxy Note 9 - kombinace kvalitních materiálů - vysoka ochrana celého těla smartphonu - složky pro hotovost a kreditní karty - elegantní černá barva - plastová vanička (vsechnonamobil.cz)

Spigen Wallet S kožené pouzdro Samsung Galaxy S8 černé

Spigen Wallet S kožené pouzdro Samsung Galaxy S8 černé

Spigen Wallet S prémiové pouzdro pro Samsung Galaxy S8 s přihrádkami na karty, magnetickým uzaviráním, mřížkou na reproduktor a lákavým provedením. (smarty.cz)

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy S9 Plus hnědé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy S9 Plus hnědé

SPIGEN WALLET S Knížkové pouzdro Samsung Galaxy Note 9 černé Luxusní peňaženkový obal pro Váš Samsung Galaxy Note 9 od předních výrobců SPIGEN. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - syntetická kůže a plastová vanička, která pevně drží smartphone a tak chrání před pády a rozbitím. Pouzdro je speciálně navrženo pro Samsung Galaxy Note 9 a sedne na Váš telefon jako ulity. Obsahuje složky pro Platební karty či hotovost a tak z něj dělá perfektního Společník na každý den. - pouzdro je určeno pro Samsung Galaxy Note 9 - kombinace kvalitních materiálů - vysoka ochrana celého těla smartphonu - složky pro hotovost a kreditní karty - elegantní černá barva - plastová vanička (vsechnonamobil.cz)

Holdit wallet case iphone x - dark brown

Holdit wallet case iphone x - dark brown

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je kombinací peneženky a krytu pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kvalitní kůže. Pouzdro je vybaveno sloty na platební karty, přihrádkou pro bankovky a pohodlným uzavíráním. (fonetip.cz)

Holdit Wallet case iPhone X - Dark Brown

Holdit Wallet case iPhone X - Dark Brown

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je kombinací peneženky a krytu pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kvalitní kůže. Pouzdro je vybaveno sloty na platební karty, přihrádkou pro bankovky a pohodlným uzavíráním. (mrakyhracek.cz)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25784)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25784)

Kryt na mobil kožený, kvalitní a moderní provedení, zapínání na magnet, dvě praktické kapsy na kartu, dokonalé výřezy pro fotoaparát, sluchátka i repro Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10+. Jedná se o flipové pozdro, které je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je umělá kůže a polykarbonát. Povrch je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Umělá kůže je populární svou kvalitou, elegancí a příjemnější cenou. Polykarbonát je oblíbený svou minimální tloušťkou, jedinečným vzhledem a vysokou odolností. Jistotou je také, že bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru a ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Flipová… (alza.cz)

Spigen Thin Fit kryt iPhone X stříbrný

Spigen Thin Fit kryt iPhone X stříbrný

Elegantní a tenký kryt Spigen Thin Fit pro iPhone X je přizpůsoben pro dostatečnou ochranu vašeho zařízení. Je vyroben z polykarbonátu a přesně kopíruje křivky telefonu. (smarty.cz)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10e (609CS25855)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10e (609CS25855)

Kryt na mobil kožený, kvalitní a moderní provedení, zapínání na magnet, dvě praktické kapsy na kartu, dokonalé výřezy pro fotoaparát, sluchátka i repro Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10e. Jedná se o flipové pozdro, které je svým provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je umělá kůže a polykarbonát. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Umělá kůže je věhlasná svou kvalitou, vysokou elegancí a příznivější cenou oproti standardní kůži. Polykarbonát je oblíbený svou vyšší odolností, tenkostí a elegancí. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nutným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Flipová konstrukce ochranného krytu… (alza.cz)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10 (605CS25819)

Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10 (605CS25819)

Kryt na mobil kožený, kvalitní a moderní provedení, zapínání na magnet, dvě praktické kapsy na kartu, dokonalé výřezy pro fotoaparát, sluchátka i repro Dodejte ochranu vašemu telefonu pomocí ochranného krytu Spigen La Manon Wallet Black Samsung Galaxy S10. Jedná se o flipové pozdro, které je svým precizním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je umělá kůže a polykarbonát. Materiál je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Umělá kůže je oblíbená svou kvalitou, vysokou elegancí a příznivější cenou oproti standardní kůži. Polykarbonát je oblíbený svou minimální tloušťkou, jedinečným vzhledem a vysokou odolností. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a k ovládacím prvkům potřebným pro plynulé užívání mobilního… (alza.cz)

HOLDIT Wallet Case iPhone x - Brown leather/suede

HOLDIT Wallet Case iPhone x - Brown leather/suede

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je skvělou volbou pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kůže v kombinaci se semišem. Pouzdro je vybaveno magnetem pro pohodlné uchycení. (mrakyhracek.cz)

Holdit wallet case iphone x - brown leather/suede

Holdit wallet case iphone x - brown leather/suede

Luxusní kožené pouzdro HOLDIT je skvělou volbou pro Váš iPhone. Je vyrobeno z jemné kůže v kombinaci se semišem. Pouzdro je vybaveno magnetem pro pohodlné uchycení. (fonetip.cz)

Spigen Air Skin Black iPhone XR (064CS24870)

Spigen Air Skin Black iPhone XR (064CS24870)

Kryt na mobil tenký a pružný, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa v rozích, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Air Skin Black iPhone XR. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Důležité přednosti obalu na mobil Spigen Air Skin Black iPhone XR Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XR Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XR (064CS24871)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XR (064CS24871)

Kryt na mobil Air Cushion technologie, kryt přesahuje přes displej 1.3mm, tlumí nárazy a otřesy, snadné nasazení i sejmutí krytu, splňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6 Ochraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black iPhone XR. Jde o ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Zajímavé přednosti obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black iPhone XR Praktická ochrana mobilní telefonu Apple iPhone XR Na dotek velmi příjemný a drží v ruce (alza.cz)

Spigen Classic One pouzdro Apple iPhone X stříbrné

Spigen Classic One pouzdro Apple iPhone X stříbrné

Ochranné pouzdro Spigen Classic One inspirované první generací iPhonu ochrání Apple iPhone X před povrchovým poškozením a dodá mu stylový retro vzhled. (smarty.cz)

Spigen Classic C1 pouzdro Apple iPhone X tyrkysové

Spigen Classic C1 pouzdro Apple iPhone X tyrkysové

Ochranné pouzdro Spigen Classic C1 inspirované původním iMacem G3 z roku 2000 ochrání iPhone X před povrchovým poškozením a dodá mu stylový retro vzhled. (smarty.cz)

Spigen Air Skin Black iPhone 8 (054CS22591)

Spigen Air Skin Black iPhone 8 (054CS22591)

Kryt na mobil tenký a pružný, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa v rozích, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochranný kryt v minimalistickém provedení, které ladí s konceptem samotného přístroje. Dodejte telefonu ochranu a zachovejte původní design.Máte v kapse chytrý telefon Apple iPhone 8? Jistě s ním zacházíte opatrně, jinak se snadno poškrábe. Pokud tomu chcete zabránit, máme pro vás řešení. Pořiďte si pouzdro SPIGEN Air Skin Black. Zvolený materiál na bázi polypropylenu nabídne hned několik zajímavých vlastností. Především je neuvěřitelně tenký - pouhých 0,36 mm. Jedná se tedy o doslova druhou kůži vašeho mazlíka.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Air Skin Black pro Apple iPhone 8Lehké a tenké pouzdroZachování původního designuPovrchová úprava proti… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít