Spigen rugged armor black samsung galaxy s7 edge 556cs20033

Našli jsme pro tebe Spigen rugged armor black samsung galaxy s7 edge 556cs20033. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Spigen rugged armor black samsung galaxy s7 edge 556cs20033

SPIGEN Rugged Armor Black Samsung Galaxy S7 Edge (556CS20033)

SPIGEN Rugged Armor Black Samsung Galaxy S7 Edge (556CS20033)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S7 Edge, tpu, měkký  Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Klíčové vlastnostiUrčeno pro Samsung Galaxy S7 edgeSplňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6Air Cushion technologiePřesné výřezy zachovávají funkčnostSpeciální texturovaný povrchVyrobeno z jednovrstvého TPUProvedení je velmi tenké, proto nijak nezvětšuje rozměry a hmotnost telefonu. Další… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor, black - Gal S7 edge 556CS20033

Spigen Rugged Armor, black - Gal S7 edge 556CS20033

Robustní ochranné pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge, ochrana před pády, poškrábáním a jiným poškozením, luxusní provedení v černé barvě, jednoduché nasazení, vyrobeno z pevného TPU, tenké a lesklé provedení v kombinaci s texturou z hliníkových vláken, ochran hran díky Air Cusion. (mall.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S9 (592CS22834)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S9 (592CS22834)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S9, tpu, pevný   Chraňte svůj milovaný mobilní telefonChraňte svůj milovaný mobilní telefon Samsung Galaxy S9 ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Ochranný kryt Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S9, blackAir Cushion technologiePřesné výřezy zachovávají funkčnostSpeciální texturovaný povrchKryt Spigen Rugged Armor je vyroben z jednovrstvého TPUSplňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A40 (618CS26244)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A40 (618CS26244)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A40, tpu, měkký Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A40. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že zůstane volný přístup k napájecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Nejdůležitější přednosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A40 Skvělá ochrana mobilního… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25765)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25765)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10+, tpu, pevný Unikátní pouzdro černé barvy zkonstruováno z pečlivě vybraných materiálu s Air Cushion technologií pro telefon Samsung Galaxy S8. Účinná ochrana zranitelných míst je umožněna díky rámu z TPU. Ochranný kryt černé barvy Spigen Rugged Armor je maximální ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy S10+. Odolná ochrana se skládá ze dvou částí, které jsou zkonstruovány z vysoce kvalitních a pevných materiálů. Ty byly pečlivě vybrány, aby zajistily maximální bezpečí před otřesy, náhodnými pády, odřeninami od klíčů a tak podobně. Obal je precizně vyroben, a tak není problém s přístupem ke konektorům telefonu a netřeba jej vytahovat z pouzdra. Ochrana tlačítek po stranách telefonu je spolehlivá při každém zmáčknutí.… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S9+ (593CS22921)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S9+ (593CS22921)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S9+, tpu, měkký   Chraňte svůj milovaný mobilní telefonChraňte svůj milovaný mobilní telefon Samsung Galaxy S9+ ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Ochranný kryt Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S9+, blackAir Cushion technologiePřesné výřezy zachovávají funkčnostSpeciální texturovaný povrchKryt Spigen Rugged Armor je vyroben z jednovrstvého TPUSplňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A20e (622CS26434)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A20e (622CS26434)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy A20e , TPU, pogumovaný povrch a výřezy pro konektory a tlačítka Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří osvědčenou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. TPU obstarává pouzdru Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A20e značnou pružnost a vysokou odolnost. Pogumovanými prvky pomáhá k jistému úchopu, při kterém nedojde k vyklouznutí. Zcela potřebné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Klíčové vlastnosti pouzdra na mobilní telefon Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A20e Výřezy pro tlačítka Materiál pouzdra na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A20e: TPU Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy A20e (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A51 (ACS00563)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A51 (ACS00563)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A51, tpu, měkký Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A51. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a ostatním tlačítkům potřebným pro plynulé užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Nejdůležitější vlastnosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A51 Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy A51 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20 (ACS00790)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20 (ACS00790)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A71 (ACS00565)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A71 (ACS00565)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A71, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A71. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je známé svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Důležité funkce obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A71 Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy A71 Pružné tělo zaručuje… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note9 (599CS24572)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note9 (599CS24572)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note9, tpu, měkký Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note9. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon. Povrch je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je oblíbený pro svoji tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nasazení bezproblémové. Základní funkce krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note9 Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy Note9 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Materiál: silikon Jednoduché nasazení i sejmutí z mobilu (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20+ (ACS00753)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20+ (ACS00753)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20+, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A10 (ACS00556)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A10 (ACS00556)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A10, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A10. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Jisté je, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Základní vlastnosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A10 Skvělá ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy A10… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A70 (620CS26386)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A70 (620CS26386)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A70 , tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A70. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a dobře se drží. TPU je významné svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmé je, že bude zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším tlačítkům potřebným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt je pružný a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Povrchová úprava brání vyklouznutí z rukou. Zásadní vlastnosti obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A70 Skvělá ochrana telefonu Samsung Galaxy A70 Pružné… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 (628CS27374)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 (628CS27374)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k nabíjení i tlačítkům nezbytným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Pogumovaná úprava zamezí vyklouznutí z ruky. Zásadní přednosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00711)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00711)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 Ultra, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A9 2018 (607CS25533)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A9 2018 (607CS25533)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A9 (2018), tpu, měkký Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Chraňte svůj milovaný mobilní telefon Samsung Galaxy A9 2018 ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro Spigen Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00676)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00676)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10 Lite, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy J3(2017) (580CS21499)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy J3(2017) (580CS21499)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy J3 (2017), tpu, měkký  Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzChraňte svůj milovaný mobilní telefon Samsung Galaxy J3 (2017) ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note 8 (587CS22061)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note 8 (587CS22061)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note8, tpu  Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzChraňte svůj milovaný mobilní telefon Samsung Galaxy Note 8 ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy.Klíčové vlastnosti pouzdra Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note 8Air Cushion technologiePřesné výřezy zachovávají funkčnostSpeciální texturovaný povrchVyrobeno z jednovrstvého TPUVelmi lehký a tenký krytProvedení je velmi tenké, proto téměř nijak nezvětšuje rozměry… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 Lite (ACS00677)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 Lite (ACS00677)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10 Lite, tpu, měkký Chraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný a výborně se drží. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jisté je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a k ostatním tlačítkům potřebným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Zajímavé vlastnosti obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy Note10 Lite Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy Note10 Lite Pružnost zaručuje… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A50/A30s (611CS26199)

Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A50/A30s (611CS26199)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A30s a Galaxy A50, plast, pevný Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A50/A30s. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Plast je populární svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Jisté je, že zůstane zachován přístup k nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Klíčové funkce krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Samsung Galaxy A50/A30s… (alza.cz)

SPIGEN Rugged ARMOR Samsung Galaxy Note 8 černý

SPIGEN Rugged ARMOR Samsung Galaxy Note 8 černý

SPIGEN Rugged ARMOR Samsung Galaxy Note 8 černý Kvalitní obal značky SPIGEN pro Váš Samsung Galaxy Note 8. Je vyroben z jednovrstvého TPU silikonu, který se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Unikátní matný černý design, který dotváří detaily z uhlíkových vláken je nadčasový. Každý roh je chráněn technologií Air Cushion Technologie, zatímco hrany jsou zvýšeny pro ještě vyšší ochranu obrazovky a fotoaparátu. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. - Určený pro Samsung Galaxy Note 8 - Kvalitní jednovrstvý TPU silikonový materiál - Unikátní design - Air Cushion Technologie ve všech rozích - Hrany převyšují displej pro ještě vyšší ochranu (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S20 Ultra čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S20 Ultra čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S20 Ultra čiernyChráňte svoj obľúbený mobilný telefón Samsung Galaxy S20 Ultra ochranným obalom v minimalistickom štýle. Novo navrhnuté puzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobené z jednovrstvového TPU. Tento materiál sa pýši svojou flexibilitou, pevnosťou a predovšetkým odolnosťou. Jeho špeciálna textúra povrchu uľahčuje držanie telefónu a nehrozí tak vykĺznutie telefónu z ruky. Air Cushion technológia zvyšuje odolnosť krytu pred nárazmi a otrasmi. Kryt presahuje displej o 1,3 mm.  Kryt je tenký, preto nijako nezväčšuje… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S9 Plus černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S9 Plus černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S9 Plus černý Chraňte svůj oblíbený mobilní telefon Samsung Galaxy S9 Plus ochranným obalem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm. Kryt je tenký, proto nijak nezvětšuje rozměry a hmotnost telefonu. Další nespornou výhodou tohoto precizního obalu je, že snadno nasazuje a sundává. Rugged Armor disponuje výřezy pro všechna tlačítka a konektory včetně fotoaparátu a blesku. Air Cushion technologie Přesné výřezy… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Plus černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Plus černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Plus černý Chraňte svůj oblíbený mobilní telefon Samsung Galaxy S10 Plus ochranným obalem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm. Kryt je tenký, proto nijak nezvětšuje rozměry a hmotnost telefonu. Další nespornou výhodou tohoto precizního obalu je, že snadno nasazuje a sundává. Rugged Armor disponuje výřezy pro všechna tlačítka a konektory včetně fotoaparátu a blesku. Air Cushion technologie Přesné výřezy… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čiernyChráňte svoj obľúbený mobilný telefón Samsung Galaxy S10 Lite ochranným obalom v minimalistickom štýle. Novo navrhnuté puzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobené z jednovrstvového TPU. Tento materiál sa pýši svojou flexibilitou, pevnosťou a predovšetkým odolnosťou. Jeho špeciálna textúra povrchu uľahčuje držanie telefónu a nehrozí tak vykĺznutie telefónu z ruky. Air Cushion technológia zvyšuje odolnosť krytu pred nárazmi a otrasmi. Kryt presahuje displej o 1,3 mm.  Kryt je tenký, preto nijako nezväčšuje… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čierny

SPIGEN RUGGED ARMOR obal Samsung Galaxy S10 Lite čiernyChráňte svoj obľúbený mobilný telefón Samsung Galaxy S10 Lite ochranným obalom v minimalistickom štýle. Novo navrhnuté puzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobené z jednovrstvového TPU. Tento materiál sa pýši svojou flexibilitou, pevnosťou a predovšetkým odolnosťou. Jeho špeciálna textúra povrchu uľahčuje držanie telefónu a nehrozí tak vykĺznutie telefónu z ruky. Air Cushion technológia zvyšuje odolnosť krytu pred nárazmi a otrasmi. Kryt presahuje displej o 1,3 mm.  Kryt je tenký, preto nijako nezväčšuje… (vsechnonamobil.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S8+ černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S8+ černý

Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S8+, černá Kryt Spiegen Rugged Armor™ pro Apple iPhone 7 se zaměřuje na prémiovou ochranu v moderním stylu. Flexibilní jednovrstvý plášť s dlouhou životností a textura z karbonových vláken s lesklým designem umožňují pevný a přirozený úchop. Tento kryt představuje absolutní ochranu vašeho telefonu.   Certifikovaná vojenská ochrana Díky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou ochranu. S technologií Air Cushion™ váš telefon v tomto krytu odolá nechtěným pádům a nárazům. Na Rugged Armor se můžete spolehnou!   Zaručená kompatibilita Společnost Spigen zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Při výrobě krytů dbá společnost na zvýšenou kvalitu a… (euronics.cz)

Spigen Rugged Armor, black - iPhone 6/6s Rugged Armor, black - iPhone…

Spigen Rugged Armor, black - iPhone 6/6s Rugged Armor, black - iPhone 6/6s

Ochranný kryt pro váš smartphone sloužící jako ochrana před poškrábáním, prachem a nečistotami. Pouzdro poskytuje neomezený přístup ke konektorům a ovládacím prvkům a je v černém barevném provedení. (mall.cz)

SPIGEN Rugged Armor Black (42mm) (SGP11496)

SPIGEN Rugged Armor Black (42mm) (SGP11496)

Ochranný kryt pro Apple Watch 42mm  Změňte vzhled svých Apple Watch a zároveň je vybavte dokonalou ochranou před pády a škrábanci nasazením ochranného krytu SPIGEN Rugged Armor. Kryt je vyrobený z nárazuvzdorného měkčeného termoplastického polyuretanu (TPU), který vytvoří stoprocentní ochranu. Perfektní sportovní design doplněný mechanickými detaily nijak nebrání plné funkčnosti vašich hodinek Apple Watch. Klíčové vlastnostiJednolitý kus měkčeného TPUUrčeno pro Apple Watch 42mmZachována plná funkčnostSportovní vzhled s technickými detaily (alza.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 (2017) černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 (2017) černý

Brnění pro váš telefonKryt Spiegen Rugged Armor™ pro Samsung Galaxy Note J3 (2017) se zaměřuje na prémiovou ochranu v moderním stylu. Flexibilní jednovrstvý plášť s dlouhou životností a textura z karbonových vláken s lesklým designem umožňují pevný a přirozený úchop. Tento kryt představuje absolutní ochranu vašeho telefonu. Certifikovaná vojenská ochranaDíky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou ochranu. S technologií Air Cushion™ váš telefon v tomto krytu odolá nechtěným pádům a nárazům. Na Rugged Armor se můžete spolehnou! Zaručená kompatibilitaSpolečnost Spigen zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Při výrobě krytů dbá společnost na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na… (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10 černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10 černý

Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10, černá Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10 spolehlivě ochrání váš telefon před poškrábáním, nečistotami i případným pádem. Kryt je vyroben z odolného a pevného materiálu, který chrání boky i zadní stranu přístroje a zajistí maximální bezpečí a absolutní ochranu. Díky technologii Air Cushion™  telefon odolá také otřesům a nárazům. Samozřejmostí je zajištění bezproblémového přístupu k ovládacím prvkům a konektorům. S krytem se snadno manipuluje, nasazení i sejmutí je bezproblémové, je dělán přesně na míru daného typu telefonu. Zadní strana má protiskluzové provedení, které se pohodlně drží v ruce a zvyšuje stabilitu při používání. (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10+ černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10+ černý

Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10+, černá Maximální bezpečí pro váš smartphone a klid pro vaši duši. To vám přinese do posledního detailu promyšlený zadní ochranný kryt Rugged Armor od výrobce Spigen. Silikonový materiál slibuje, že možné otřesy a nehody bude na svých bedrech snášet především on. Možnost poškození telefonu eliminuje taktéž technologie Air Cushion®, která je umístěná v každém rohu krytu. Díky tomu, že kryt přesahuje 1,3 mm přes displej, jej dokonale ochrání. Jeho nasazení na telefon pak nemohlo být snazší. Žije přítomností Bezdrátové nabíjení neustále nabírá na oblíbenosti a Spigen Rugged Armor jej beze zbytku podporuje, tzn. v žádném případě mu nebrání v činnosti. Kromě svých funkcí však dokáže zapůsobit i esteticky. Může za to jeho vzhled s designem karbonových… (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10+ černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10+ černý

Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10+, černá Elegantní ochranný kryt Ochranný zadní kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10+ vyniká odolností a kvalitním zpracování. Pyšní se prémiovou ochranou v moderním stylu, splní i požadavky náročných uživatelů. Kryt spolehlivě ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním, nečistotami a dalšími každodenními nástrahami a zmírní následky případného pádu. Výstuhy chrání rohy přístroje, v bezpečí je také zadní strana a boky.   Absolutní ochrana přístroje Jednovrstvý plášť je flexibilní a má dlouhou životnost, na tento kryt se opravdu můžete spolehnout. Vojenská certifikace MIL-STD 810G-516.6 zajišťuje telefonu opravdu spolehlivou ochranu. Díky technologii Air Cushion™ přístroj odolá i pádům, nárazům nebo otřesům. Kryt je… (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý

Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10, černá Elegantní ochranný kryt Ochranný zadní kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 vyniká odolností a kvalitním zpracování. Pyšní se prémiovou ochranou v moderním stylu, splní i požadavky náročných uživatelů. Kryt spolehlivě ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním, nečistotami a dalšími každodenními nástrahami a zmírní následky případného pádu. Výstuhy chrání rohy přístroje, v bezpečí je také zadní strana a boky.   Absolutní ochrana přístroje Jednovrstvý plášť je flexibilní a má dlouhou životnost, na tento kryt se opravdu můžete spolehnout. Vojenská certifikace MIL-STD 810G-516.6 zajišťuje telefonu opravdu spolehlivou ochranu. Díky technologii Air Cushion™ přístroj odolá i pádům, nárazům nebo otřesům. Kryt je… (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S9 černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S9 černý

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S9 černý (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S8+ černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S8+ černý (571CS21661)

ochranný zadní kryt na mobil • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S8+ • materiál guma Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

SPIGEN Rugged Armor Black Huawei P9 (L06CS20376)

SPIGEN Rugged Armor Black Huawei P9 (L06CS20376)

Kryt na mobil pro Huawei P9, tpu, měkký Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Honor 9X (ACS00360)

Spigen Rugged Armor Black Honor 9X (ACS00360)

Kryt na mobil pro Honor 9X, tpu, měkký Ochraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Honor 9X. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je recyklovaná kůže. Materiál krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům nutným pro bezstarostné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Stěžejní parametry krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Honor 9X Skvělá ochrana telefonu Honor 9X Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Spigen disponuje výřezy pro potřebné konektory a tlačítka Materiál… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor, black - Huawei P9 L06CS20376

Spigen Rugged Armor, black - Huawei P9 L06CS20376

Ochranný kryt pro telefon Huawei P9 sloužící jako ochrana před poškrábáním, prachem a nečistotami. Pouzdro poskytuje neomezený přístup ke konektorům a ovládacím prvkům a je v černém barevném provedení. (mall.cz)

Spigen Rugged Armor Black AirPods Pro (ASD00540)

Spigen Rugged Armor Black AirPods Pro (ASD00540)

Pouzdro v precizním designu pro každodenní ochranu Vašich sluchátek Airpods Pro, lehké a lehce přenositelné pouzdro, ochrana sluchátek proti pádu a poškrábání, možnost dobíjení AirPods Pro krabičky i s pouzdrem, součástí i praktická karabina Pouzdro Spigen Rugged Armor Black AirPods Pro nabízí perfektní ochranu pro sluchátka Apple AirPods Pro. Sluchátka přitom ochrání před poškrábáním i nárazem v případě pádu. Vyrobené je z termoplastického polyuretanu a jeho pružná silikonová vrstva vyniká svojí odolností proti otiskům prstů. Kompaktní velikost i nízká hmotnost umožní jeho pohodlné přenášení v kapse a díky praktické karabině můžete pouzdro uchytit za opasek či na batoh. Jistě oceníte také velmi snadné dobíjení sluchátek přímo v pouzdru. Spigen Rugged Armor Black AirPods Pro… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XR (064CS24871)

Spigen Rugged Armor Black iPhone XR (064CS24871)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xr, plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black iPhone XR. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Jisté je, že bude zachován přístup k nabíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Zásadní vlastnosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black iPhone XR Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone Xr Tvrdé tělo krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt Spigen… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P20 (L21CS23080)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P20 (L21CS23080)

Kryt na mobil pro Huawei P20, tpu, měkký Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Chraňte svůj milovaný mobilní telefon Huawei P20 ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black OnePlus 7T (ACS00316)

Spigen Rugged Armor Black OnePlus 7T (ACS00316)

Kryt na mobil pro OnePlus 7T, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black OnePlus 7T. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál je na dotek příjemný a dobře se drží. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Pogumovaná úprava zabraňuje vypadnutí z ruky. Rozhodující parametry krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black OnePlus 7T Skvělá ochrana telefonu… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black iPhone 11 (076CS27183)

Spigen Rugged Armor Black iPhone 11 (076CS27183)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte váš telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black iPhone 11. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. TPU je oblíbené svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že bude zachován přístup k napájecímu konektoru a k ostatním tlačítkům nutným pro plynulé užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Povrchová úprava brání vyklouznutí z ruky. Zásadní parametry obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black iPhone 11 Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Měkkost má… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P30 (L38CS25735)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P30 (L38CS25735)

Kryt na mobil pro Huawei P30, tpu, měkký Chraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Spigen Rugged Armor Black Huawei P30. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je guma a plast. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že bude zachován přístup k nabíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Hlavní vlastnosti krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Huawei P30 Skvělá ochrana telefonu Huawei P30 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Spigen disponuje výřezy… (alza.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 (2017) černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 (2017) černý (580CS21499)

Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výztuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční. Vlastnosti: • Mechanický vzhled díky karbonovým vláknům • Flexibilní Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10+ černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10+ černý (606CS25765)

zadní ochranný kryt • pro Samsuns Galaxy S10+ • silikonový materiál • Air Cushion® technologie pro zvýšenou ochranu před nárazy • kryt na míru • neklouzavý povrch Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S9 černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S9 černý (592CS22834)

Elegantně zabalená ochrana Kryt Spigen Rugged Armor™ se stal oblíbeným pro kombinaci stylu a ochrany. Jeho nadčasový design je doplněn uhlíkovými vlákny a technologie Air Cushion je zastoupena ve všech rozích ochranného rámu. Vložte svůj telefon do tohoto pouzdra a dostanete bezkonkurenční vzhled a ochranu. Certifikovaná vojenská ochrana Díky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10e černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10e černý (609CS25837)

ochranný zadní kryt • pro Samsung Galaxy S10e • materiál silikon • certifikovaná ochrana • technologie Air Cushion™ • snadný přístup ke konektorům • chrání před poškozením, prachem a pády • snadná aplikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10 černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy S10 černý (605CS25800)

ochranný zadní kryt • pro Samsung Galaxy S10 • materiál silikon • certifikovaná ochrana • technologie Air Cushion™ • snadný přístup ke konektorům • chrání před poškozením, prachem a pády • snadná aplikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý …

Kryt na mobil Spigen Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý (628CS27374)

kryt na mobil • určeno pro Samsung Galaxy Note10 • flexibilní materiál silikon, guma • mechanický vzhled díky karbonovým vláknům • technologie Air Cushion™ • snadný přístup k ovládacím prvkům • spolehlivá ochrana • 100 % kompatibilita s přístrojem • odolný • jednoduchá aplikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Spigen Rugged Armor Black Honor 9 Lite (L28CS24126)

Spigen Rugged Armor Black Honor 9 Lite (L28CS24126)

Kryt na mobil pro Honor 9 Lite, tpu, měkký  Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzChraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Hlavní přednosti Spigen Rugged Armor pro Honor 9 Lite Určeno pro Honor 9 Lite Air Cushion technologiePřesné výřezy zachovávají funkčnostSpeciální texturovaný povrchVyrobeno z jednovrstvého TPUSplňuje vojenskou normu MIL-STD 810G-516.6Černá barva… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Pocophone F1 (S23CS25224)

Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Pocophone F1 (S23CS25224)

Kryt na mobil pro Xiaomi Pocophone F1, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Pocophone F1. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon a TPU. Povrch je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Silikon je oblíbený pro svou praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. TPU je oblíbené svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru i k ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Povrchová úprava zamezí vyklouznutí z… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Sony Xperia XZ1 (G11CS22411)

Spigen Rugged Armor Black Sony Xperia XZ1 (G11CS22411)

Ochranný kryt , silikon Snažíte se chránit vaše zařízení extrémním stylem? Černý kryt Spigen Rugged Armor pro Sony Xperia XZ1 je tenká skořápka s vysokým stupněm ochrany. Pro optimální tlumení nárazů je vnitřek krytu lemován vzorem pavučiny, která spolu s technologií Air Cushion v každém rohu zajistí, že váš telefon bude jako v bavlnce. Přesné výřezy zajišťují snadný přístup ke všem funkcím. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Rugged Armor BlackExtra ochrana mobilního telefonu Sony Xperia XZ1Vojenská certifikace krytu Spigen Rugged Armor Black Sony Xperia XZZvýšená odolnost proti pádům a poškrábáníSnadná manipulaceŽádné blokované vstupy (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Google Pixel 4XL (F25CS27554)

Spigen Rugged Armor Black Google Pixel 4XL (F25CS27554)

Kryt na mobil pro Google Pixel 4XL, tpu, měkký, pogumovaný povrch Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Google Pixel 4XL. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že zůstane volný přístup k dobíjecímu portu i tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Pogumovaná úprava brání vyklouznutí z ruky. Klíčové znaky krytu na mobil Spigen Rugged Armor Black Google Pixel 4XL… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P20 Pro (L23CS23083)

Spigen Rugged Armor Black Huawei P20 Pro (L23CS23083)

Kryt na mobil pro Huawei P20 Pro, tpu, měkký Chraňte svůj milovaný mobilní telefon ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm.Chraňte svůj milovaný mobilní telefon Huawei P20 Pro ochranným pouzdrem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Motorola One Zoom (ACS00384)

Spigen Rugged Armor Black Motorola One Zoom (ACS00384)

Kryt na mobil pro Motorola One Zoom , tpu, měkký, pogumovaný povrch Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Motorola One Zoom. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch je na dotek příjemný a dobře se drží. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Povrchová úprava zamezí vyklouznutí z rukou. Základní funkce obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black Motorola One Zoom… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít