Spigen ochranny kryt liquid crystal glitter pro apple iphone 12 mini 5 4 acs01741 transparentni

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini …

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11, transparentní 076CS27181

Tenký a slušivý zadní kryt se třpytkami na váš iPhone 11. Spigen Liquid Crystal Glitter má mírně zvýšené okraje, díky nimž lépe chrání displej, a vzduchové polštářky v rozích, které účinně zmírňují následky nárazů a pádů. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11 Pro,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11 Pro, transparentní 077CS27229 - rozbaleno

Ochranný zadní kryt se třpytkami na váš iPhone 11 Pro. Spigen Liquid Crystal Glitter má mírně zvýšené okraje, takže lépe chrání displej, a vzduchové polštářky v rozích, jimiž účinně mírní následky nárazů a pádů. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone 11,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone 11, transparentní 076CS27179

Ochranný zadní kryt na váš iPhone 11, který nechá vyniknout jeho původnímu designu. Spigen Liquid Crystal má mírně zvýšené okraje, takže chrání i displej, a díky vzduchovým polštářkům v rozích lépe absorbuje nárazy a pády. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone Xr,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone Xr, transparentní 064CS24866

Ochranný zadní kryt na váš iPhone Xr. Spigen Liquid Crystal je vyrobený z odolného, flexibilního a nezávadného TPU a díky čirému provedení nechává vyniknout původnímu designu telefonu. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01745, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01745 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 mini čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 mini čirý

* tenký a flexibilní kryt * zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology® v rozích krytu * kompatibilní s bezdrátovým nabíjením * materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 mini růžový

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 mini růžový

(patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro …

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01702 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01753, černý

Bytelný ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01753 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce tabletu v obalu nijak omezené. Stojánek nabízí výběr ze dvou poloh. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01746, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01746 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01618, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01618 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Mini (ACS01742)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Mini (ACS01742)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, TPU a umělá kůže, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, se třpytkami Chraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Mini. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen nebude zakryt přístup k nabíjení i ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání mobilního telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se s mobilními telefony stále častěji spjato. Díky třpytkám působí kryt neotřelým vzhledem. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt Apple iPhone XR čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt Apple iPhone XR čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter - ochranný kryt pro iPhone XR - průhledný s třpytkami jednoduchý, flexibilní kryt kryt je vyroben z prémiového TPU, které zůstává transparentní lehká a netoxická ochrana vašeho zařízení možnost nabíjení a synchronizace v krytu Balení obsahuje: kryt (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/Pro ACS01697, čirý

Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/Pro ACS01697, čirý

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/12 Pro ACS01697 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12 Mini Pink (3700740481189)

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12 Mini Pink (3700740481189)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12 Mini Pink. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením jistotou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil GUESS kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a k ostatním tlačítkům potřebným pro plynulé používání mobilního telefonu. Neotřelý vzhled zajišťují krytu třpytky. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zajímavé parametry ochranného… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 Pro čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 Pro čirý

* tenký a flexibilní kryt * zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology® v rozích krytu * kompatibilní s bezdrátovým nabíjením * materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 Pro Max čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 12 Pro Max čirý

* tenký a flexibilní kryt * zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology® v rozích krytu * kompatibilní s bezdrátovým nabíjením * materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Air pro Apple iPhone 8/7/SE 2020, černý…

Spigen Ochranný kryt Liquid Air pro Apple iPhone 8/7/SE 2020, černý 042CS20511

Ochranný kryt pro Apple iPhone 7 /8/SE 2020 v černém provedení s přesnými výřezy pro konektory, díky nimž lze telefon nabíjet i v pouzdře. Spigen Liquid Air 042CS20927 je vyroben z prémiového flexibilního TPU a je tak lehkou a netoxickou ochranou vašeho iPhonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone XR, transparentní…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone XR, transparentní 064CS24873

Hybridní zadní kryt na váš iPhone Xr. Spigen Ultra Hybrid má pružný rámeček z odolného TPU a pevná polykarbonátová záda. Nechává díky průhlednému provedení vyniknout původnímu designu telefonu a jeho precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 11 076CS27185,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 11 076CS27185, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 11 076CS27185 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 12 mini čirý

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 12 mini čirý

* tenký a flexibilní kryt * zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology® v rozích krytu * kompatibilní s bezdrátovým nabíjením * materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý - rozbaleno

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý - rozbaleno

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone XS/X,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone XS/X, transparentní 063CS25115

Hybridní zadní kryt na váš iPhone X nebo iPhone XS. Spigen Ultra Hybrid je vyrobený z pružného rámečku z TPU a pevných polykarbonátových zad v čirém provedení, které nechává vyniknout původnímu designu telefonu. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Raspberry …

Guess Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Raspberry (3700740481271)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Pojistěte si bezpečnost svého telefonu za pomoci ochranného krytu Guess Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Raspberry. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil GUESS nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání mobilního telefonu. Třpytky poskytují krytu moderní design. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zajistí vašemu telefonu ochranu. Klíčové znaky ochranného krytu na mobil Guess Liquid Glitter Charms pro… (alza.cz)

iWill Glitter Liquid Heart Case pro Apple iPhone 12 Mini (DIP123_53)

iWill Glitter Liquid Heart Case pro Apple iPhone 12 Mini (DIP123_53)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, TPU, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte svůj telefon proti poškození díky ochrannému krytu iWill Glitter Liquid Heart Case pro Apple iPhone 12 Mini. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iWill zůstane zachován přístup k nabíjení a k dalším tlačítkům potřebným pro klidné užívání telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini ochrání váš telefon před poškozením.… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/12 Pro (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/12 Pro (5,4") ACS01703, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01703 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Pink …

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Pink (3700740489154)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast a TPU, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Ochraňte váš telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Liquid Glitter Charms pro Apple iPhone 12 Mini Pink. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjení i k ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Třpytky dodávají krytu zajímavý vzhled. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Liquid Glitter… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Mirror pro Apple iPhone 12 Mini Silver …

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Mirror pro Apple iPhone 12 Mini Silver (3700740483374)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld Liquid Glitter Mirror pro Apple iPhone 12 Mini Silver. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k ovládacím prvkům nutným pro plynulé používání mobilního telefonu. Třpytky dodají tomuto krytu neotřelý vzhled. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Podstatné… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Huawei P30 Lite,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Huawei P30 Lite, transparentní L39CS25740

Dokonale průhledný a velmi tenký zadní kryt na váš Huawei P30 Lite. Ochranný kryt Spigen Liquid Crystal téměř nezvětší rozměry vašeho telefonu, účinně ho ale chrání před mechanickým poškozením. Zachovává si svou průhlednost i v průběhu času a neblokuje žádné ovládací prvky. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

Spigen Liquid Crystal Glitter ochranný kryt pro iPhone 11 - průhledný s třpytkami tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením s třpytkami Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem materiál: transparentní TPU Balení obsahuje: kryt (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11 Pro

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11 Pro

Spigen Liquid Crystal ochranný kryt pro iPhone 11 Pro - průhledný s třpytkami tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením s třpytkami Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem materiál: transparentní TPU Balení obsahuje: kryt (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01619, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01619 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Liquid Glitter 2 Heads pro Apple iPhone 12 Mini Silver…

Karl Lagerfeld Liquid Glitter 2 Heads pro Apple iPhone 12 Mini Silver (3700740483220)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast a TPU, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Liquid Glitter 2 Heads pro Apple iPhone 12 Mini Silver. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Efektní třpytky osvěží vzhled krytu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zajistí ochranu vašeho telefonu.… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 Plus,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 Plus, transparentní ACS00751

Ochranný zadní kryt na váš Samsung Galaxy S20 Plus. Spigen Liquid Crystal má mírně zvýšené okraje, takže chrání i displej, a díky vzduchovým polštářkům v rozích lépe absorbuje nárazy a pády. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01619, černý - rozbaleno

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01619 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01698)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01698)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, se třpytkami Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jde o zadní kryt, který je svým provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen bude zachován přístup k nabíjecímu portu i k tlačítkům nutným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Jeho nespornou předností je možnost bezdrátového dobíjení, se kterým se můžete stále častěji setkávat u mobilních telefonů. Efektní třpytky osvěží vzhled krytu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01699)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01699)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, se třpytkami Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a drží se dobře v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům nezbytným pro komfortní užívání mobilního telefonu. K jeho přednostem patří možnost bezdrátového dobíjení, které je ve stále větší míře využíváno u mobilních telefonů. Třpytky přímo rozsvítí vzhled krytu. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020, transparentní 042CS20927

Ochranný kryt pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020 v transparentním provedení s přesnými výřezy pro konektory, díky nimž lze telefon nabíjet i v pouzdře. Spigen Ultra Hybrid 2 splňuje vojenský standard proti pádům MIL-STD 810G 516.6 a jeho nasazení je rychlé a snadné. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7/8 Plus,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7/8 Plus, transparentní 043CS21052 - zánovní

Hybridní zadní kryt na váš iPhone 7 nebo iPhone 8. Spigen Ultra Hybrid 2 splňuje vojenský standard odolnosti proti pádům a díky průhlednému provedení nechává vyniknout původnímu designu telefonu. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7/8 Plus,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7/8 Plus, transparentní 043CS21052 - rozbaleno

Hybridní zadní kryt na váš iPhone 7 nebo iPhone 8. Spigen Ultra Hybrid 2 splňuje vojenský standard odolnosti proti pádům a díky průhlednému provedení nechává vyniknout původnímu designu telefonu. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Peek a Boo pro Apple iPhone 12 Mini…

Karl Lagerfeld Liquid Glitter Peek a Boo pro Apple iPhone 12 Mini Pink (3700740489758)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Chraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Karl Lagerfeld Liquid Glitter Peek a Boo pro Apple iPhone 12 Mini Pink. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru a k tlačítkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Třpytky poskytují krytu moderní design. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Základní funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Liquid Glitter Peek… (alza.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini stříbrný

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini stříbrný

(patro.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini růžový

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini růžový

(patro.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini zlatý

Guess Liquid Glitter Vintage kryt Apple iPhone 12 mini zlatý

(patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid 2 pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020, transparentní 042CS20927 - rozbaleno

Ochranný kryt pro Apple iPhone 7 / 8/SE 2020 v transparentním provedení s přesnými výřezy pro konektory, díky nimž lze telefon nabíjet i v pouzdře. Spigen Ultra Hybrid 2 splňuje vojenský standard proti pádům MIL-STD 810G 516.6 a jeho nasazení je rychlé a snadné. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone XS/X čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone XS/X čirý

Spigen Liquid Crystal Glitter - ochranný kryt pro iPhone XS/X - průhledný s třpytkami jednoduchý, flexibilní kryt kryt je vyroben z prémiového TPU, které zůstává transparentní lehká a netoxická ochrana vašeho zařízení možnost nabíjení a synchronizace v krytu Balení obsahuje: kryt (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Pro Max (ACS01615)

Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Pro Max (ACS01615)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 Pro Max, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, se třpytkami Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Rose iPhone 12 Pro Max. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i tlačítkům potřebným pro klidné používání mobilního telefonu. Mezi jeho přednosti patří možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. K neotřelému designu přispívají třpytky. Kryt na mobil je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 Pro Max zajistí ochranu vašeho… (alza.cz)

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Iridescent …

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Iridescent (3700740481134)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Iridescent. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil GUESS zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a k ostatním tlačítkům potřebným pro komfortní používání telefonu. K neotřelému designu přispívají třpytky. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Hlavní parametry ochranného krytu na mobil Guess 4G… (alza.cz)

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Gold …

Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Gold (3700740481226)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Guess 4G Liquid Glitter pro Apple iPhone 12/12 Pro Gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil GUESS zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům potřebným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Efektní třpytky osvěží vzhled krytu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu před… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12 mini…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12 mini Gold (3700740502624)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 mini, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12 mini Gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a k tlačítkům potřebným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 mini zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Hlavní parametry ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12 mini Gold Odolná… (alza.cz)

natural trainer 12 5 kg, kryt na brusle, kryt zahradního nábytku, ochranny oblecek pro psa, kartac furminator small s 4-5, royal canin 12 mini, yoggies mini granule 4 kg, hills metabolic mini 4 kg, royal canin mini 4 kg, psí konzervy rvy apple

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít