Spigen liquid crystal glitter kryt iphone 12 mini ciry

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

* tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením s třpytkami* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini …

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal iPhone 12 mini ACS01740, čirý

Spigen Liquid Crystal iPhone 12 mini ACS01740, čirý

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Liquid Crystal iPhone 12 mini ACS01740 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01698)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01698)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k nabíjení i k tlačítkům potřebným pro komfortní používání vašeho telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je ve stále větší míře využíváno u mobilních telefonů. Třpytky přímo rozsvítí vzhled krytu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nasazení… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 11 čirý

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 11 čirý

* tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/Pro ACS01697, čirý

Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/Pro ACS01697, čirý

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Liquid Crystal pro Apple iPhone 12/12 Pro ACS01697 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal Quartz iPhone 13 Pro (ACS03255)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal Quartz iPhone 13 Pro (ACS03255)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal Quartz iPhone 13 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i ostatním tlačítkům potřebným pro plynulé používání vašeho telefonu. Jeho velkou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se můžete stále častěji setkávat u mobilních telefonů. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13… (alza.cz)

Spigen Liquid Air kryt iPhone 12 mini černý

Spigen Liquid Air kryt iPhone 12 mini černý

(patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11, transparentní 076CS27181

Tenký a slušivý zadní kryt se třpytkami na váš iPhone 11. Spigen Liquid Crystal Glitter má mírně zvýšené okraje, díky nimž lépe chrání displej, a vzduchové polštářky v rozích, které účinně zmírňují následky nárazů a pádů. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Spigen Liquid iPhone Xr, crystal glitter 064CS24867

Spigen Liquid iPhone Xr, crystal glitter 064CS24867

Jednoduchý a flexibilní kryt pro mobilní telefon iPhone X. Možnost synchronizace i nabíjení přímo v krytu. Vyrobeno z TPU. Lehká a netoxická ochrana. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11 Pro,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 11 Pro, transparentní 077CS27229 - rozbaleno

Ochranný zadní kryt se třpytkami na váš iPhone 11 Pro. Spigen Liquid Crystal Glitter má mírně zvýšené okraje, takže lépe chrání displej, a vzduchové polštářky v rozích, jimiž účinně mírní následky nárazů a pádů. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Crystal Hybrid kryt iPhone 12 mini fialový

Spigen Crystal Hybrid kryt iPhone 12 mini fialový

(patro.cz)

Spigen Crystal Flex kryt iPhone 12 Pro čirý

Spigen Crystal Flex kryt iPhone 12 Pro čirý

Klíčové vlastnosti * tenký a flexibilní kryt* zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology v rozích krytu* materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Crystal Hybrid kryt iPhone 12 Pro čirý

Spigen Crystal Hybrid kryt iPhone 12 Pro čirý

Klíčové vlastnosti * stylový vzhled s charakteristickým černým matným povrchem* zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu* Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology v rozích krytu* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* kompatibilní s bezdrátovým nabíjením* materiál: TPU (patro.cz)

Spigen Liquid Crystal kryt Samsung Galaxy A72 čirý

Spigen Liquid Crystal kryt Samsung Galaxy A72 čirý

(patro.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini GUHCP12SGLVSPI, růžový

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini GUHCP12SGLVSPI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Liquid Air kryt iPhone 12 Pro Max černý

Spigen Liquid Air kryt iPhone 12 Pro Max černý

(patro.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini 5,4…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini 5,4 GUHCP12SGLVSSI, stříbrný

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 mini 5,4 GUHCP12SGLVSSI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 mini 5,4“, čirý 306920P

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 mini 5,4“, čirý 306920P

Odolné stylové pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 mini 5,4“, čirý 306920P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Crystal Clear iPhone 13 Pro (ACS03254)

Spigen Liquid Crystal Crystal Clear iPhone 13 Pro (ACS03254)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Crystal Clear iPhone 13 Pro. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům potřebným pro klidné používání mobilního telefonu. Jeho nespornou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je čím dál častěji u mobilních telefonů využíváno. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Důležité… (alza.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý - rozbaleno

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744, černý - rozbaleno

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 mini ACS01744 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 (076CS27179)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 (076CS27179)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 11, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i tlačítkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Klíčové znaky ochranného krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25110)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25110)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone X a iPhone Xs, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs zaručí vašemu telefonu ochranu. Hlavní přednosti ochranného krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone Xs… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone 11,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone 11, transparentní 076CS27179

Ochranný zadní kryt na váš iPhone 11, který nechá vyniknout jeho původnímu designu. Spigen Liquid Crystal má mírně zvýšené okraje, takže chrání i displej, a díky vzduchovým polštářkům v rozích lépe absorbuje nárazy a pády. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone Xr,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Apple iPhone Xr, transparentní 064CS24866

Ochranný zadní kryt na váš iPhone Xr. Spigen Liquid Crystal je vyrobený z odolného, flexibilního a nezávadného TPU a díky čirému provedení nechává vyniknout původnímu designu telefonu. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

UNIQ Heldro Antimicrobial kryt iPhone 12 mini čirý

UNIQ Heldro Antimicrobial kryt iPhone 12 mini čirý

(patro.cz)

Spigen Quartz Hybrid kryt iPhone 12 Pro čirý

Spigen Quartz Hybrid kryt iPhone 12 Pro čirý

(patro.cz)

Spigen Liquid Air Black iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01701)

Spigen Liquid Air Black iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01701)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Air Black iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen bude zachován přístup k nabíjecímu portu i k ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Mezi jeho přednosti patří možnost bezdrátového dobíjení, se kterým se u mobilních telefonů setkáváme stále častěji. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro… (alza.cz)

iWant Hero Magnetic kryt Apple iPhone 12 mini čirý

iWant Hero Magnetic kryt Apple iPhone 12 mini čirý

(patro.cz)

Spigen Liquid Air kryt iPhone 11 černý

Spigen Liquid Air kryt iPhone 11 černý

Elegantní kryt Spigen Liquid Air s vojenským atestem chrání boky a zadní část vašeho Apple iPhone 11 před poškrábáním, zanášením prachu, znečištěním mastnotou, vniknutím vlhkosti a vody a také při případných pádech, k čemuž rovněž dopomáhá protiskluzový povrch, který zajistí pohodlné a zároveň bezpečné držení za každé situace. Technologie Air Cushion v každém rohu zajišťuje iPhonu maximální odolnost i při opravdu silných nárazech, takže si můžete svůj drahocenný přístroj vzít kamkoliv s sebou bez obav o jeho funkčnost. Pouzdro Liquid Air je vyrobené z extrémně adaptabilního a odolného TPU materiálu, který vyniká vysokou elastičností, díky čemuž se snadno aplikuje na kompatibilní zařízení a vždy tak správně obepíná jeho tělo. Díky minimální tloušťce nechává vyniknout design vašeho iPhonu,… (patro.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4 Pink KLHCP12SCHTUGLP

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 mini. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4 Pink KLHCP12SCHTUGLP je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4 Gold KLHCP12SCHTUGLGO

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 mini. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 mini 5.4 Gold KLHCP12SCHTUGLGO je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro GUHCP12MGLVSPI, růžový

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro GUHCP12MGLVSPI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro GUHCP12MGLVSGO, zlatý

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro GUHCP12MGLVSGO je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro 6,1…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro 6,1 GUHCP12MGLVSSI, stříbrný

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12/12 Pro 6,1 GUHCP12MGLVSSI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

iWant Hero kryt Apple iPhone 12 mini čiré

iWant Hero kryt Apple iPhone 12 mini čiré

(patro.cz)

Spigen Liquid Crystal Google Pixel 3a F23CS25961

Spigen Liquid Crystal Google Pixel 3a F23CS25961

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu Google Pixel 3a šarm. Díky svému kvalitnímu zpracování Spigen Liquid Crystal F23CS25961 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Elegantní čirý obal je vyrobený na míru včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. (mall.cz)

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P

Odolné stylové pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max GUHCP12LGLVSGO, zlatý

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max GUHCP12LGLVSGO je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01745, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01745 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01753, černý

Bytelný ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Tough Armor pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01753 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce tabletu v obalu nijak omezené. Stojánek nabízí výběr ze dvou poloh. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4")…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01746, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01746 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Huawei P30 Lite,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Huawei P30 Lite, transparentní L39CS25740

Dokonale průhledný a velmi tenký zadní kryt na váš Huawei P30 Lite. Ochranný kryt Spigen Liquid Crystal téměř nezvětší rozměry vašeho telefonu, účinně ho ale chrání před mechanickým poškozením. Zachovává si svou průhlednost i v průběhu času a neblokuje žádné ovládací prvky. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21+ ACS02383 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 ACS02419 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A51 ACS00564 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Google Pixel 3a F23CS25961 - rozbaleno

Spigen Liquid Crystal Google Pixel 3a F23CS25961 - rozbaleno

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu Google Pixel 3a šarm. Díky svému kvalitnímu zpracování Spigen Liquid Crystal F23CS25961 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Elegantní čirý obal je vyrobený na míru včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S21 (ACS02419)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S21 (ACS02419)

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S21. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiál je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Jeho velkou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se můžete stále častěji setkávat u mobilních telefonů. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S21 zaručí vašemu telefonu ochranu.… (alza.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLVSSI, stříbrný

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLVSSI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7…

Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLHFLGO, zlatý

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLHFLGO je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Crystal Flex Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01517)

Spigen Crystal Flex Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro (ACS01517)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Spigen Crystal Flex Clear iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné užívání telefonu. Jeho nespornou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se u mobilních telefonů objevuje ve stále větší míře. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí, že se váš… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 Plus,…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 Plus, transparentní ACS00751

Ochranný zadní kryt na váš Samsung Galaxy S20 Plus. Spigen Liquid Crystal má mírně zvýšené okraje, takže chrání i displej, a díky vzduchovým polštářkům v rozích lépe absorbuje nárazy a pády. Precizní výřezy zajišťují plný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. (mall.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617, černý

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617, černý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 Pro Max 6.7", čirý 307120P

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 Pro Max 6.7", čirý 307120P

Odolné stylové pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12 Pro Max 6.7", čirý 307120P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Spigen Crystal Flex Crystal Clear iPhone 13 mini (ACS03347)

Spigen Crystal Flex Crystal Clear iPhone 13 mini (ACS03347)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 mini, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu za pomoci ochranného krytu Spigen Crystal Flex Crystal Clear iPhone 13 mini. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k nabíjení i tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání telefonu. K jeho přednostem patří možnost bezdrátového dobíjení, které se u mobilních telefonů objevuje ve stále větší míře. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 mini zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Zásadní… (alza.cz)

kryt na klec pro psa, ochranný kryt na zahradní nábytek, kryt na zahradní nábytek tchibo, royal canin mini puppy 12 g, granule fitmin mini senior 12 kg, fitmin mini performance 12 na kg, royal canin mini ageing +12 mall, hills prescription metabolic diet mini 12 kg, pedigree adult mini hovězí & zelenina 12 kg, royal canin veterinary diet cat renal liquid

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít