Spigen liquid crystal clear iphone xs x 063cs25110

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25110)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25110)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, tpu, měkký Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Silikon je populární pro svou tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost při nasazování. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je pružný a tudíž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Rozhodující přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS/X Skvělá ochrana mobilního telefonu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS Max (065CS25122)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS Max (065CS25122)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xs Max, tpu, měkký Ochraňte váš mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS Max. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru a ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Rozhodující přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XS Max Praktická ochrana mobilní telefonu Apple iPhone Xs Max… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XR (064CS24866)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XR (064CS24866)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xr, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XR. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a tlačítkům nutným pro pohodlné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Hlavní přednosti krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone XR Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone Xr Pružnost zaručuje velmi jednoduchou… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 (076CS27179)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 (076CS27179)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Pogumovaná úprava zamezí vyklouznutí z dlaně. Nejdůležitější přednosti obalu na mobil Spigen… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 7/ 8 (054CS22203)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 7/ 8 (054CS22203)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 7 a iPhone 8 , plast a tpu Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Liquid Crystal Clear v transparentním provedení od výrobce SPIGEN je určené pro iPhone 7/8. Splňuje přísnou vojenskou normu (MIL-STD 810G-516.6), a proto poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Tenký kryt přesahuje displej až o 1,2 mm, díky čemuž jej spolehlivě chrání při případném pádu obrazovkou dolů. Vyrobený je z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu) se speciální texturou. Kryt Spigen Liquid Crystal navíc k telefonu krásně přilne a jde velmi jednoduše vyjmout. … (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro (077CS27227)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro (077CS27227)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jisté je, že zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní používání telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Pogumovaný povrch zamezí vypadnutí z ruky. Významné parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro Skvělá ochrana… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal, clear - iPhone 7+/8+ 055CS22233

Spigen Liquid Crystal, clear - iPhone 7+/8+ 055CS22233

Jednoduchý a flexibilní kryt pro mobilní telefon iPhone 7 Plus/8 Plus. Možnost synchronizace i nabíjení přímo v krytu. Vyrobeno z TPU. Lehká a netoxická ochrana. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro Max (075CS27129)

Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro Max (075CS27129)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, tpu, měkký, pogumovaný povrch Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro Max. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru i tlačítkům nezbytným pro plynulé používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání bezproblémové. Pogumovaná úprava brání vyklouznutí z ruky. Klíčové parametry obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 Pro Max Odolná ochrana mobilního telefonu Apple… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal, clear - iPhone 7+/8+ 055CS22233 - rozbaleno

Spigen Liquid Crystal, clear - iPhone 7+/8+ 055CS22233 - rozbaleno

Jednoduchý a flexibilní kryt pro mobilní telefon iPhone 7 Plus/8 Plus. Možnost synchronizace i nabíjení přímo v krytu. Vyrobeno z TPU. Lehká a netoxická ochrana. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS/X (063CS25111)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS/X (063CS25111)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, tpu, měkký Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS/X. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Materiál krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je jedinečný pro svoji praktičnost, jednoduchost při nasazování a zvýšenou odolnost. Jisté je, že zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i k dalším ovládacím prvkům nutným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Rozhodující přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS/X Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25115)

Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS/X (063CS25115)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS/X. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU a polykarbonát. Povrch krytu je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Polykarbonát je jedinečný svou minimální tloušťkou, jedinečným vzhledem a vysokou odolností. TPU je populární svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmostí je, že nebude zakryt přístup ke konektoru na nabíjení a k ostatním tlačítkům potřebným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 (076CS27181)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 (076CS27181)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, měkký, pogumovaný povrch Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je známé svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu a k ostatním tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Pogumovaná úprava zabraňuje vyklouznutí z ruky. Klíčové funkce obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro (077CS27229)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro (077CS27229)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte váš mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je známé svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru i ovládacím prvkům potřebným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Pogumovaná úprava zamezí vypadnutí z ruky. Rozhodující přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter… (alza.cz)

Spigen Crystal Flex Clear iPhone XS/X (063CS24942)

Spigen Crystal Flex Clear iPhone XS/X (063CS24942)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, tpu, měkký Ochraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu Spigen Crystal Flex Clear iPhone XS/X. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný a dobře se v ruce drží. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jisté je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Klíčové funkce obalu na mobil Spigen Crystal Flex Clear iPhone XS/X Praktická ochrana mobilní telefonu Apple iPhone X a iPhone Xs Měkkost zaručuje snadnou… (alza.cz)

Spigen Crystal Hybrid Clear iPhone XS/X (063CS25140)

Spigen Crystal Hybrid Clear iPhone XS/X (063CS25140)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, plast, měkký Pojistěte si bezpečnost svého telefonu pomocí ochranného krytu Spigen Crystal Hybrid Clear iPhone XS/X. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním pojistkou solidní odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU a polykarbonát. Materiál krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. Polykarbonát je známý svou zvýšenou odolností, skvělými optickými vlastnostmi a minimální tloušťkou. TPU je oblíbené svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům nutným pro pohodlné užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Klíčové přednosti krytu na mobil Spigen Crystal… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro Max (075CS27131)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro Max (075CS27131)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro Max. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch je příjemný a výborně se drží. TPU je známé svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a k dalším tlačítkům potřebným pro klidné používání telefonu. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Pogumovaný povrch zamezí vyklouznutí z dlaně. Významné parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 Pro Max Praktická ochrana… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS Max (065CS25123)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS Max (065CS25123)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xs Max, tpu, měkký Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS Max. Jde o zadní kryt, který je svým provedením jistotou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům nutným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nasazení velmi snadné. Hlavní přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XS Max Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone Xs Max Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 (L38CS25736)

Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 (L38CS25736)

Kryt na mobil pro Huawei P30, tpu, měkký Ochraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k ovládacím prvkům nutným pro snadné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení otázkou pár vteřin. Hlavní přednosti krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 Zaručená ochrana mobilního telefonu Huawei P30 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A40 (618CS26245)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A40 (618CS26245)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A40, tpu, měkký Dodejte ochranu vašemu telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A40. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. TPU je známé svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jisté je, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Zásadní vlastnosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A40 Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy A40 Pružné tělo zaručuje jednoduchou… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 3a (F23CS25961)

Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 3a (F23CS25961)

Kryt na mobil pro Google Pixel 3a , tpu, měkký Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 3a. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je známé svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k nabíjení a k dalším tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Důležité parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 3a Zaručená ochrana telefonu Google Pixel 3a Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 Pro (L37CS25726)

Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 Pro (L37CS25726)

Kryt na mobil pro Huawei P30 Pro, tpu, měkký Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je na dotek příjemný a dobře se drží. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jisté je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a dalším tlačítkům nutným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Huawei P30 Pro Praktická ochrana mobilní telefonu Huawei P30 Pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10 (605CS25796)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10 (605CS25796)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10, tpu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Crystal Clear poskytne skvělou ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S10 před poškrábáním a prachem. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Kryt přesahuje přes displej o 1,2 mm, čímž maximálně tlumí veškeré nárazy a otřesy. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Crystal ClearUrčeno pro telefon Samsung Galaxy S10Spigen Liquid Crystal Clear skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i sejmutí krytu (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S9+ (593CS22913)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S9+ (593CS22913)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S9+, plast Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Spigen Liquid Crystal dokonale ochrání váš smartphone Samsung Galaxy S9+. Díky kombinaci polykarbonátu s pružnému TPU, dosahuje efektivní ochrany při nárazech a vibracích, které budou pohlceny. Celý kryt Liquid Crystal je vyrobený z transparentní barvy, takže zanechá 100% design elegantního smartphonu. Pokud tedy chcete ochránit váš telefon, ale nechcete schovat jeho krásu, je Spigen Liquid Crystal tou správnou volbou.Klíčové vlastnosti krytu Spigen Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S9+Ochranný kryt pro telefon Samsung Galaxy S9+Vysoká úroveň ochrany před nárazy a otřesyElegantní transparentní provedení… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10+ (606CS25761)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10+ (606CS25761)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10+, tpu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Crystal Clear poskytne skvělou ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S10+ před poškrábáním a prachem. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Kryt přesahuje přes displej o 1,2 mm, čímž maximálně tlumí veškeré nárazy a otřesy. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Crystal ClearUrčeno pro telefon Samsung Galaxy S10+Spigen Liquid Crystal Clear skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i sejmutí krytu (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10e (609CS25833)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10e (609CS25833)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10e, tpu, měkký  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Crystal Clear poskytne skvělou ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S10e před poškrábáním a prachem. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Kryt přesahuje přes displej o 1,2 mm, čímž maximálně tlumí veškeré nárazy a otřesy. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Crystal ClearUrčeno pro telefon Samsung Galaxy S10eSpigen Liquid Crystal Clear skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i sejmutí krytu (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S9 (592CS22826)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S9 (592CS22826)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S9, tpu Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Spigen Liquid Crystal Clear dokonale ochrání váš smartphone Samsung Galaxy S9. Díky kombinaci polykarbonátu s pružnému TPU, dosahuje efektivní ochrany při nárazech a vibracích, které budou pohlceny. Celý kryt Liquid Crystal je vyrobený z transparentní barvy, takže zanechá 100% design elegantního smartphonu. Pokud tedy chcete ochránit váš telefon, ale nechcete schovat jeho krásu, je Spigen Liquid Crystal tou správnou volbou.Klíčové vlastnosti krytu Spigen Liquid Crystal Clear pro Samsung Galaxy S9Ochranný kryt pro telefon Samsung Galaxy S9Vysoká úroveň ochrany před nárazy a otřesyElegantní transparentní… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Sony Xperia 5 (ACS00370)

Spigen Liquid Crystal Clear Sony Xperia 5 (ACS00370)

Kryt na mobil pro Sony Xperia 5, tpu, měkký Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear Sony Xperia 5. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. TPU je oblíbené svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k nabíjení i tlačítkům nezbytným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Důležité vlastnosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Sony Xperia 5 Skvělá ochrana telefonu Sony Xperia 5 Měkkost má na starosti snadné… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20 (ACS00789)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20 (ACS00789)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi A3 (S51CS26398)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi A3 (S51CS26398)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi A3, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte váš telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi A3. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Povrchová úprava zamezí vypadnutí z ruky. Rozhodující vlastnosti krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi A3 Odolná… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A51 (ACS00564)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A51 (ACS00564)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A51, tpu, měkký Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A51. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Samozřejmostí je, že bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Klíčové funkce obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A51 Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy A51 Pružnost zaručuje velmi… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10+ (627CS27327)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10+ (627CS27327)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10+, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10+. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru i k ostatním tlačítkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Pogumovaná úprava zabrání vypadnutí z ruky. Důležité parametry krytu na mobil Spigen… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A10 (ACS00557)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A10 (ACS00557)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A10, tpu, měkký Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A10. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Zásadní přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A10 Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy A10… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 (628CS27370)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 (628CS27370)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10. Jde o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmé je, že zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení i dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt je pružný a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Pogumovaná úprava zamezí vyklouznutí z ruky. Důležité vlastnosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 4 (F26CS27569)

Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 4 (F26CS27569)

Kryt na mobil pro Google Pixel 4, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 4. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Pogumovaný povrch zabraňuje vyklouznutí z ruky. Zásadní parametry obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Google Pixel 4 Skvělá ochrana… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20+ (ACS00751)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20+ (ACS00751)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20+, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A71 (ACS00566)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A71 (ACS00566)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A71, tpu, měkký Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A71. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jisté je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nandání bezproblémové. Zajímavé přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A71 Skvělá ochrana telefonu Samsung Galaxy… (alza.cz)

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clear

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clear

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone 5 / 5S / SE crystal clear Ochranný obal SPIGEN je jasnou volbou pro bezpečí Vašeho Apple iPhone 5 / 5S / SE. Kryt je vyroben z měkkého, ale odolného TPU materiálu. Dokonale k telefonu přilne a ochrání proti prachu, poškrábání nebo pádu a zvládne utlumit i náraz. Zaručeně se stane ideálním funkčním i designovým doplňkem Vašeho mobilního telefonu Apple. Díky speciálnímu povrchu je obal protiskluzový a nezachytává otisky prstů. -určený pro Apple iPhone 5 / 5S / SE -vyroben z kvalitního TPU materiálu - vysoká ochrana před pády a poškozením -protišmykový a nezachytává otisky prstů -vyroben od přední značky SPIGEN (vsechnonamobil.cz)

Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS Max (065CS25127)

Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS Max (065CS25127)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xs Max, plast, měkký Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear iPhone XS Max. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU a polykarbonát. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Polykarbonát je známý svou minimální tloušťkou, jedinečným vzhledem a vysokou odolností. TPU je populární svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Klíčové funkce obalu na mobil Spigen Ultra Hybrid… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A50/A30s (611CS26200)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A50/A30s (611CS26200)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A30s a Galaxy A50, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A50/A30s. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším tlačítkům nutným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Zásadní přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy A50/A30s Skvělá ochrana mobilního telefonu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 Lite (ACS00683)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 Lite (ACS00683)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10 Lite, tpu, měkký Chraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Zásadní přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy Note10 Lite Skvělá ochrana… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00687)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00687)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10 Lite, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9 Lite (S52CS26401)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9 Lite (S52CS26401)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9 Lite, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že zůstane nezakryt přístup k nabíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro plynulé používání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Rozhodující funkce obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Mi 9 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00709)

Spigen Liquid Crystal Clear Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00709)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 Ultra, tpu, měkký (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Apple Watch 4/5 44mm (062CS24473)

Spigen Liquid Crystal Clear Apple Watch 4/5 44mm (062CS24473)

Ochranný kryt tenký a odolný, chrání před pády a poškrábáním, křišťálová průhlednost krytu zachová krásu Apple Watch, minimalistický vzhled, flexibilní materiál, plný přístup ke všem funkcím Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Ultra tenký ochranný kryt Liquid Crystal Clear v transparentním provedení od výrobce SPIGEN je určený pro hodinky Apple Watch 4/5 44 mm. Splňuje vojenskou normu a poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Ochranný kryt je vyrobený z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu) se speciální texturou. Spigen Liquid Crystal navíc k hodinkám krásně přilne a jde velmi… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Apple Watch 4/5 40mm (061CS24483)

Spigen Liquid Crystal Clear Apple Watch 4/5 40mm (061CS24483)

Ochranný kryt tenký a odolný, chrání před pády a poškrábáním, křišťálová průhlednost krytu zachová krásu Apple Watch, minimalistický vzhled, flexibilní materiál, plný přístup ke všem funkcím Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Ultra tenký ochranný kryt Liquid Crystal Clear v transparentním provedení od výrobce SPIGEN je určený pro hodinky Apple Watch 4/5 40 mm. Splňuje vojenskou normu a poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Ochranný kryt je vyrobený z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu) se speciální texturou. Spigen Liquid Crystal navíc k hodinkám krásně přilne a jde velmi… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26404)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26404)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro, tpu, měkký Ochraňte váš telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jisté je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům nutným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Zásadní parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro Pružné tělo… (alza.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone XS crystal clear

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone XS crystal clear

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS crystal clearVyskúšajte hybridnú technológiu prevedenú v jednovrstvovej ochrane. SPIGEN ULTRA HYBRID kombinuje pružný bumper s pevnou zadnou časťou a maximalizuje ochranné vlastnosti. Krištáľovo čisté prevedenie je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu bez toho, aby po čase zožltol. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá zabraňuje nárazom pri každodennej manipulácii. Navyše má vojenská certifikácia odolnosti MIL STD 810G-516.6. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo vý… (vsechnonamobil.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10 (605CS25797)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10 (605CS25797)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že bude zachován přístup k dobíjecímu portu a ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Významné přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10 Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy S10 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10e (609CS25834)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10e (609CS25834)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10e, tpu, měkký Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10e. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. TPU je oblíbené svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmé je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Nejdůležitější vlastnosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10e Praktická ochrana mobilní… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10+ (606CS25762)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10+ (606CS25762)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10+, tpu, měkký Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10+. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a neklouže v ruce. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Jisté je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a k ovládacím prvkům nutným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Základní funkce krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy S10+ Odolná ochrana mobilního telefonu… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A40 (618CS26442)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A40 (618CS26442)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy A40, TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon přináší znamenitou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. TPU poskytuje pouzdru Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A40 vysokou ohebnost a maximální odolnost. Zcela samozřejmé jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Zajímavé specifikace pouzdra na mobilní telefon Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A40 Otvory pro tlačítka Materiál flipového pouzdra Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A40: TPU Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy A40 (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR (064CS24867)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR (064CS24867)

Kryt na mobil pro Apple iPhone Xr, tpu, měkký Chraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. TPU je oblíbené svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení otázkou pár vteřin. Zajímavé vlastnosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone Xr Pružnost… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A50/A30s …

Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A50/A30s (611CS26441)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy A30s a Galaxy A50, TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje naprostou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. TPU obstarává pouzdru Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A50/A30s praktickou pružnost a tuhost, díky které je hrozba poškození např. při pádu mnohem nižší. Nezbytné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Hlavní přednosti flipového pouzdra na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A50/A30s Otvory pro tlačítka a jiné prvky Materiál pouzdra na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Clear Samsung Galaxy A50/A30s: TPU Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy A30s… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal iPhone 7/8 (042CS20435)

Spigen Liquid Crystal iPhone 7/8 (042CS20435)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 7 a iPhone 8 , tpu, měkký  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký a transparentní, takže se můžete kochat jeho původním vzhledem, i když je v bezpečí. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace přístroje přímo v krytu.Klíčové vlastnostiTenké a lehké pouzdro zachová designZachování původního vzhledu průhledným materiálemChrání proti poškrábání,..Vlastní tlačítka pro komfortní dostupnost (alza.cz)

Spigen Liquid, crystal - iPhone 6/6s SGP11596

Spigen Liquid, crystal - iPhone 6/6s SGP11596

Ochranný průhledný kryt Spigen Liquid je určený pro iPhone 6/6s je velmi tenký a velmi ohebný. Perfektně ochrání váš mobilní telefon před pády a poškrábáním a díky průhlednosti zachovává původní design telefonu pěkně viditelný. (mall.cz)

Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 (076CS27180)

Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 (076CS27180)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmostí je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné používání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Povrchová úprava zamezí vyklouznutí z dlaně. Klíčové přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 Zaručená ochrana mobilního telefonu… (alza.cz)

Spigen Air Skin Clear iPhone XS/X (063CS24909)

Spigen Air Skin Clear iPhone XS/X (063CS24909)

Kryt na mobil pro Apple iPhone X a iPhone Xs, plast, měkký Chraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Spigen Air Skin Clear iPhone XS/X. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je polypropylen. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a dalším tlačítkům potřebným pro klidné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Zásadní funkce obalu na mobil Spigen Air Skin Clear iPhone XS/X Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone Xs Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Spigen obsahuje výřezy pro ovládací… (alza.cz)

SPIGEN Liquid Crystal iPhone SE/5s/5 (041CS20247)

SPIGEN Liquid Crystal iPhone SE/5s/5 (041CS20247)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 5 / 5S / SE, tpu, měkký  Liquid Crystal poskytne ochranu vašemu telefonu, zachovává design a zbytečně nezvětšuje jeho rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký a transparentní, takže se můžete kochat jeho původním vzhledem, i když je v bezpečí. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace přístroje přímo v krytu.Klíčové vlastnostiTenké a lehké pouzdro zachová designZachování původního vzhledu průhledným materiálemChrání proti poškrábání,..Vlastní tlačítka pro komfortní dostupnost (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 Pro (077CS27228)

Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 Pro (077CS27228)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 Pro. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. TPU je populární svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k nabíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nezbytným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Pogumovaný povrch zabrání vyklouznutí z rukou. Důležité parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Space iPhone 11 Pro Zaručená ochrana… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 7/ 8 (054CS22204)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 7/ 8 (054CS22204)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 7 a iPhone 8 , plast, pevný Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Liquid Crystal Matte Black v matně černém provedení od výrobce SPIGEN je určené pro Apple iPhone 7/8. Splňuje přísnou vojenskou normu (MIL-STD 810G-516.6), a proto poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Tenký kryt přesahuje displej až o 1,2 mm, díky čemuž jej spolehlivě chrání při případném pádu obrazovkou dolů. Vyrobený je z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu) se speciální texturou. Kryt Spigen Liquid Crystal navíc k telefonu krásně přilne a jde velmi jednoduše vyjmout.… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít