Spejbl und hurvinek's sinnvoller unsinn (die besten dialoge von spejbl und hurvínek)

Produkt Spejbl und hurvinek's sinnvoller unsinn (die besten dialoge von spejbl und hurvínek) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Spejbl und hurvinek's sinnvoller unsinn (die besten dialoge von spejbl und hurvínek) upraviť a produkt hľadať znova.

Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek)

Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek)
Detail

Audiokniha MP3 František Nepil,Helena Štáchová, čte Helena Štáchová,Martin Klásek SPEJBL und HURVÍNEK konečně v německé verzi!!! Vybrané dialogy z inscenací Divadla S+H připravovaných pro německy mluvící země jsou určeny dospělým posluchačům. Jejich autorkou je ředitelka divadla Helena Štáchová /s výjimkou závěrečného "přídavku" s číslem 10, který je ze staršího repertoáru, na němž se autorsky podílel spisovatel František Nepil/. S osobitým humorem v nich zachycuje současné vztahy mezi rodiči a dětmi včetně hovorů o některých "choulostivých" tématech. Hereckým partnerem Heleny Štáchové /Mánička, teta Kateřina/ je Martin Klásek /Hurvínek, Spejbl/. Titul je odpovědí na dlouhodobý požadavek po německé verzi nahrávek Divadla S+H, které je populární i v zemi našich západních sousedů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek) , Spejbl und hurvinek's sinnvoller unsinn (die besten dialoge von spejbl und hurvínek)

Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek) - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha

Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek) - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,SPEJBL und HURVÍNEK konečně v německé verzi!!! Vybrané dialogy z inscenací Divadla S+H připravovaných pro německy mluvící země jsou určeny dospělým posluchačům. Jejich autorkou je ředitelka divadla Helena Štáchová /s výjimkou závěrečného "přídavku" s číslem 10, který je ze staršího repertoáru, na němž se autorsky podílel spisovatel František Nepil/. S osobitým humorem v nich zachycuje současné vztahy mezi rodiči a dětmi včetně hovorů o některých "choulostivých" tématech. Hereckým partnerem Heleny Štáchové /Mánička, teta Kateřina/ je Martin Klásek /Hurvínek, Spejbl/. Titul je odpovědí na dlouhodobý požadavek po německé verzi nahrávek Divadla S+H, které je populární i v zemi našich západních sousedů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek) - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha

Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka

Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka
Detail

Audiokniha MP3 Václav Čtvrtek, čte Zdeňka Procházková Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka - audiokniha obsahuje výběr z příhod skřítků Křemílka a Vochomůrky v německém jazyce. Autor Václav Čtvrtek. Vypráví Zdeňka Procházková. (alza.cz)

Podobné produkty ako Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka

Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka - Václav Čtvrtek - audiokniha

Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka - Václav Čtvrtek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka - audiokniha obsahuje výběr z příhod skřítků Křemílka a Vochomůrky v německém jazyce. Autor Václav Čtvrtek. Vypráví Zdeňka Procházková. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Die wunderbaren Abenteuer von Schlaumilek und Pfiffimurka - Václav Čtvrtek - audiokniha , Spejbl & hurvínek a zlatá zebra 2 ()

Spejbl's herzliche Metaferosen, Der Wiehnachtskarpfen. Der Weihnachtsgeschichte mit einem Weihnachtsgruss von Spejbl & Hurvínek - Miloš Kirschner - au

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem
Detail

Audiokniha MP3 Luboš Homola, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner Obdobou TV večerníčku je v rozhlasovém vydání o pár let starší Hajaja, pohádka před spaním vysílaná pro děti na stanici Českého rozhlasu Praha. Těší se už pět desetiletí velké oblibě. Hajaja je spojen se jmény dlouhé řady herců a mezi postavičkami, které dětem přiblížil, mají své místo i Spejbl a Hurvínek. Miloš Kirschner, dlouholetý ředitel Divadla S+H a interpret obou dřevěných hrdinů a Helena Štáchová, dnešní ředitelka divadla, jejímiž ústy mluví Mánička a paní Kateřina, natočili v roce 1984 v tehdy ještě Československém rozhlase pro rozhlasového Hajaju řadu scének, které se téhož roku vysílaly a později často reprizovaly. Na tomto titulu vám některé z nich nabízíme, a jistě budete souhlasit, že ani po téměř třiceti letech nezestárly! (alza.cz)

Podobné produkty ako Hajaja se Spejblem a Hurvínkem , Klasický spejbl a hurvínek josefa skupy 3

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()
Detail

Audiokniha MP3 Rozhlasová nahrávka Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()z roku 1977Pro děti 5-8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynu vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena soutěž o odznak Zlatá zebra.Když jsme ve vydavatelství Radioservis Zlatou zebru poslouchali, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální je. Proto jsme se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()

Die Saat des goldenen Löwen - Das Lied Von Eis Und Feuer - George R.R. Martin

Die Saat des goldenen Löwen - Das Lied Von Eis Und Feuer - George R.R. Martin
Detail

Bürgerkrieg zerreißt das Reich Westeros, und der junge grausame König Joffrey Baratheon hält die Schwestern Sansa und Arya Stark als Geiseln, um ihren Bruder zur Treue zu zwingen. Während die ältere Sansa versuchen will, das beste aus der Situation zu machen, entscheidet sich Arya zur Flucht. Doch der Weg zu ihrer sicheren Heimat in Winterfell ist lang, und die verschiedenen Parteien, die im Bürgerkrieg aufeinanderprallen, sind nicht die einzige Gefahr für das junge Mädchen … (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Die Saat des goldenen Löwen - Das Lied Von Eis Und Feuer - George R.R. Martin , Baron von münchenhausen und seine wundersamen gerchichten

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD)

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD)
Detail

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (2022) - Nové CD s oblíbeným Hurvínkem a Spejblem. Abeceda budoucího motoristy. Pro děti 5-8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství. "Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek." Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra. Když jsme ve vydavatelství Radioservis Zlatou zebru poslouchali, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální je. Proto jsme se rozhodli postupně celý cyklus vydat na třech CD, rodičům jako vzpomínku na dětská léta a dětem pro zábavu a poučení v jednom. Začínáme první sérií pro ty nejmenší. Ve zvuku zazní informace o maximální povolené rychlosti v obci 60 km/hod., dnes platí 50 km/hod. 1. Jak chodit po ulici a po silnici 04:59 2. Kde přecházet vozovku 04:46 3. Jak přecházet vozovku 04:33 4. Stále rychleji 04:35 5. I barva oděvu chrání 04:29 6. Dopravní značky 04:42 7. Cesta do školy 04:32 8. Železnice 04:43 9. Příslušníci Veřejné bezpečnosti (dnes Policisté) 04:35 10. Chováte se taky tak? 04:29 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD)

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy
Detail

Audiokniha MP3 Josef Skupa, čte Josef Skupa Proslulé loutky Spejbla a Hurvínka vznikly v roce 1920 (Spejbl) a 1926 (Hurvínek). Život jim vdechl a jejich charakter určil divadelní nadšenec Josef Skupa (1892-1957). Spejblovi přiřkl roli nespokojeného bručouna a popleteného poučovatele svého prostořekého syna Hurvínka. Mluvil obě postavy tak, že plynule přecházel z basu otcova do fistulky synka. Dialogy obou protagonistů postavil na principu zaskočeného učitele, maskujícího svou nedotknutelnost rodičovskou autoritou a důsledně zvídavého žáka. Jeho loutkové postavičky si záhy získaly obrovskou popularitu a rozhovory obou hrdinů byly nahrávány na gramofonové desky, které jejich slávu dále šířily. Komplet pěti alb obsahuje maximum dostupných zvukových nahrávek scének a výstupů Josefa Skupy pořízených firmou His Master's Voice, dále pak Ultraphonem, Supraphonem, záznamů z archivu Českého rozhlasu a z pozůstalosti tvůrce. Nahrávka je určena nejen znalcům, nadšencům,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy , Spejbl versus dracula

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy
Detail

Audiokniha MP3 Josef Barchánek, čte Josef Skupa Spejbl pomáhá Hurvínkovi s učivem, čeká ho výuka přírodovědy, zeměpisu, matematiky, českého jazyka, historie, hudební výchovy a zdravovědy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy , Ať žije spejbl! ()

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem
Detail

Audiokniha MP3 Frank Wenig, čte Josef Skupa V letošním roce oslaví Divadlo S+H 80 let své profesionální činnosti, k tomu se přidá pan Spejbl jako čerstvý devadesátník a pozadu nezůstane Mánička (ač by jí to nikdo nehádal, bude jí osmdesát) a také stejně starý Žeryk. Zároveň se soubor vrací do svého domovského divadla v Dejvické ulici po jeho více než roční rekonstrukci. K těmto výročím připravil Supraphon ve spolupráci s vedením divadla tento komplet, na němž se představují všichni tři principálové od vzniku souboru po současnost, interpreti slavné dvojice Spejbla a Hurvínka. Na prvním CD uslyšíte zakladatele divadla Josefa Skupu, dále Miloše Kirschnera a současného šéfa uměleckého souboru Martina Kláska ve vybraných scénkách a výstupech (Kirschnerovi a Kláskovi sekunduje ředitelka divadla, dlouholetá interpretka Máničky a paní Kateřiny Helena Štáchová), další 3 alba jsou věnována posluchačsky nejúspěšnějším titulům. Divadlo Spejbla a Hurvínka ve výběru toho... (alza.cz)

Podobné produkty ako To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem , Jak pan spejbl prášil

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 ()

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor František Nepil, čte Miloš Kirschner Rozhlasová nahrávka z roku 1977Pro děti 8–10 let a všechny starší, zvlášť pro malé cyklisty, i pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na své školní dětství s pořadem Zlatá zebra.„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra.Když jsme ve vydavatelství Radioservis slyšeli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 () , Spejbl 30 cm +cd (8590121457248)

Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha

Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pět příběhů Hurvínkových trampot s taťuldou: Spejbl se učí psí řeči, Spejbl lyžařem, Kravička pana Spejbla, Spejbl na rybách, Spejblův automobil. Celkový čas: 63:13 min. Není hračka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha , Die prager burg und ihr geheimnis (978-80-239-0364-5)

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD)

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD)
Detail

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (2022) - Nové CD s oblíbeným Hurvínkem a Spejblem. Abeceda budoucího motoristy. První CD s pořady pro předškoláky a nejmenší školáky vyšlo na jaře 2022, teď si můžete poslechnout pokračování pro děti trošku odrostlé, které jsou už také zkušenějšími cyklisty. Rozhlasová nahrávka z roku 1977. Pro děti 8–10 let a všechny starší, zvlášť pro malé cyklisty, i pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na své školní dětství s pořadem Zlatá zebra. „Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“ Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra. 1. Vidět a být viděn 04:58 2. V tramvaji, v autobusu, v automobilu 04:29 3. Dopravní nehody 04:14 4. Světelná signalizace 04:48 5. Dopravní značky 04:26 6. Máš své jízdní kolo v bezvadném pořádku? 04:41 7. Objíždíme překážku 04:43 8. Odbočujeme 04:49 9. Křižovatky bez nehod 04:13 10. Pozor, křižovatka! 04:24 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD) , Nussknacker und mausekönig (9788853615824)

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Štáchová Helena

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Štáchová Helena
Detail

Obdobou TV večerníčku je v rozhlasovém vydání o pár let starší Hajaja, pohádka před spaním vysílaná pro děti na stanici Českého rozhlasu Praha. Těší už pět desetiletí velké oblibě. Hajaja je spojen se jmény dlouhé řady herců a mezi postavičkami, které dětem přiblížil, mají své místo i Spejbl a Hurvínek. Miloš Kirschner, dlouholetý ředitel Divadla S+H a interpret obou dřevěných hrdinů a Helena Štáchová, dnešní ředitelka divadla, jejímiž ústy mluví Mánička a paní Kateřina, natočili v roce 1984 v tehdy ještě Československém rozhlase pro rozhlasového Hajaju řadu scének, které se téhož roku vysílaly a později často reprizovaly. Na tomto titulu vám některé z nich nabízíme, a jistě budete souhlasit, že ani po téměř třiceti letech nezestárly. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Štáchová Helena , Spejbl řeční, co je to gaskoněc?

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší ()

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor František Nepil, čte Miloš Kirschner a Helena Štáchová (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší () , Der kleine fuchs und die tiere im wald (978-80-7639-095-9)

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3
Detail

Audiokniha MP3 Josef Skupa, čte Josef Skupa Třetí, tentokrát nejreprezentativnější výběr ze sběratelských klenotů dialogů tvůrce populární dvojice S&H, Josefa Skupy. Nahrávky z let 1930 až 1941 jsou digitálně dokonale vyčištěny od ruchů a šumů. Posluchač se může s požitkem zaposlouchat do neuvěřitelných rozhovorů, které spolu vedou "taťulda a jeho synek"- bavit se nesmyslnými propletenci nápadů zkoušejícího a vševědoucího otce Spejbla i vykutáleného Hurvínka, který si nakonec vždycky ví se vším rady. V tomto výběru nalezne své znalec, hledající po letech důvěrně známý skeč, i nic netušící nováček, který se se Skupovou interpretací setkává poprvé. Zkoušení, jež založilo slávu této loutkové dvojice, zde zazní v těch nejvtipnějších podobách. O digitální vyčištění záznamu se zasloužil Jindřich Kučera. Nahrávky firem Ultraphon, Esta a His Master's Voice nabízejí skutečně to nejlepší, co ze Skupových scének známe! (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3 , Der kleine biber und die tiere am fluss (978-80-7639-094-2)

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5
Detail

Audiokniha MP3 Edvard Valenta,Josef Skupa, čte Josef Skupa Klasický Spejbl a Hurvínek v podání Josefa Skupy. Těšit se můžete na to, jak Spejbl zkouší hurvínka techniky, vytvárné a hudební výchovy. Nebudou chybět ani příběhy zdůrazňující Spebla jako popletu a naopak Hurvínka jako šibalského chytrolína. (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5 , Die ratten-kampf einer tschechischen witwe gegen willkür, korruption und mafia in deutschland ()

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4
Detail

Audiokniha MP3 Josef Skupa, čte Josef Skupa Čtvrtý díl příběhů o Spejblovi a Hurvínkovi v podání Josefa skupy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4 , Geschichten vom hündchen und kätzchen

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2
Detail

Audiokniha MP3 Josef Skupa, čte Josef Skupa Pokračování v řadě zvukových nahrávek scének, skečů a výstupů z archivních záznamů, tak jak se dochovaly od počátků existence obou svérázných postaviček, za doby života jejich tvůrce - Josefa Skupy. Tento výběr kombinuje jedny z prvních zvukových záznamů z dvacátých let, dnes již téměř neznámých, s populárními nahrávkami z let padesátých, na konci Skupova života. Po digitálním zpracování zazáří celá šíře humoru, dadaistických nesmyslů a parodií z dílny geniálního otce dnes již nesmrtelného Spejbla a Hurvínka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 , Frau holle und andere märchen

Der mensch und die gesellschaft

Der mensch und die gesellschaft
Detail

V publikaci naleznete příspěvky, které můžete využít například v hodině konverzace. Žáci si rozšíří slovní zásobu a naučí se diskutovat o tématech, která se dotýkají celé společnosti. Pracovní listy pro žáky mají jednotnou strukturu, pro účely vyučování je stačí pouze okopírovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Der mensch und die gesellschaft , Tatry a spiš: the tatry and spiš regions die tatra und die region spiš (80-88817-06-4)

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Luboš Homola - audiokniha

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Luboš Homola - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Obdobou TV večerníčku je v rozhlasovém vydání o pár let starší Hajaja, pohádka před spaním vysílaná pro děti na stanici Českého rozhlasu Praha. Těší se už pět desetiletí velké oblibě. Hajaja je spojen se jmény dlouhé řady herců a mezi postavičkami, které dětem přiblížil, mají své místo i Spejbl a Hurvínek. Miloš Kirschner, dlouholetý ředitel Divadla S+H a interpret obou dřevěných hrdinů a Helena Štáchová, dnešní ředitelka divadla, jejímiž ústy mluví Mánička a paní Kateřina, natočili v roce 1984 v tehdy ještě Československém rozhlase pro rozhlasového Hajaju řadu scének, které se téhož roku vysílaly a později často reprizovaly. Na tomto titulu vám některé z nich nabízíme, a jistě budete souhlasit, že ani po téměř třiceti letech nezestárly! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hajaja se Spejblem a Hurvínkem - Luboš Homola - audiokniha , Kniha citátů o lásce a o koních: zitate über die liebe und die pferde (978-80-87731-06-2)

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera: To nejlepší (099925664329)

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera: To nejlepší (099925664329)
Detail

Audiokniha na CD - autor Miloš Kirschner st. Divadlo Spejbla a Hurvínka - Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší ()/ Výroční kompilace nahrávek druhého „otce“ slavných hrdinů / Celkový čas: 3 hod. 17 min. Rok 2021 přináší několik významných ohlédnutí týkajících se Miloše Kirschnera. Před pětašedesáti léty se ujal Spejbla a Hurvínka po tehdy již nemocném Josefu Skupovi, před čtvrtstoletím bohužel odešel do loutkohereckého nebe. Mezitím se stal zásadní postavou nejen interpretační, ale také autorskou a ředitelskou. Společně s manželkou Helenou Štáchovou představovali zásadní duo, dlouho tlačící nelehkou divadelní káru vpřed. Jejich dcera Denisa, dnes v čele Divadla S+H, pečlivě vybírala, jak připomenout všechny otcovy talenty. Nakonec z toho vzniklo 3CD, doplněné dvacetistránkovým biografickým bookletem, plným mnohdy neznámých fotografií i autentických vzpomínek. Ty doprovázejí první cédéčko s desítkou „best of“ scének, druhé s premiérovým uvedením... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera: To nejlepší (099925664329) , Pb3 und der clown coco (9788853621931)

Baron von Münchenhausen und seine wundersamen gerchichten

Baron von Münchenhausen und seine wundersamen gerchichten
Detail

Audiokniha MP3 Gottfried August Bürger, čte Rodilý mluvčí Audiokniha namluvená v německým rodilým mluvčím. Obtížnost poslechu odpovídá jazykové úrovni A1 pro studenty začátečníky. Den Baron von Münchhausen, der auch Lügenbaron Münchhausen genannt wurde, hat es wirklich einmal gegeben. Er reiste viel, vor allem durch Russland und liebte es, Geschichten zu erzählen. Dabei hielt er sich jedoch nicht immer ganz an die Wahrheit. Lest von den Geschichten, wie er einmal auf einer Kanonenkugel ritt, wie er selbst bei der Jagd von den Enten durch die Lüfte getragen wurde oder wie plötzlich nur die vordere Hälfte seines Pferdes am Brunnen stand und trank. (alza.cz)

Podobné produkty ako Baron von Münchenhausen und seine wundersamen gerchichten , Krick karl und marie kit (4025792000690)

Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (DVD) (papírový obal)

Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (DVD) (papírový obal)
Detail

Příběhy Spejbla a Hurvínka znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy Spejbla, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka Hurvínka, kamarádky Máničky a její... Příběhy Spejbla a Hurvínka znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy Spejbla, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka Hurvínka, kamarádky Máničky a její bábinky - paní Kateřiny a chlupatého psa Žeryka. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (DVD) (papírový obal) , Rumzais und zipfelchen erleben neue abenteuer

Znovu u Spejbla a Hurvínka 1 (DVD) (papírový obal)

Znovu u Spejbla a Hurvínka 1 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Znovu u Spejbla a Hurvínka 1 [1974]. Český večerníček. Dolby Digital. Papírový obal. Loutkový seriál oblíbené dvojice Spejbl a Hurvínek. DVD obsahuje epizody: Spejbl se bouří • Ranní rozcvička • Hrvínkovo strašidlo • Hurvínek domací kutil • Nečekaná výhra • Sněhulík jako živý • Spejbl lovcem (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Znovu u Spejbla a Hurvínka 1 (DVD) (papírový obal) , Johann georg gettner: und das barocke theater zwischen nikolsburg und krumau (978-80-210-7526-9)

Znovu u Spejbla a Hurvínka 2 (DVD) (papírový obal)

Znovu u Spejbla a Hurvínka 2 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Znovu u Spejbla a Hurvínka 2 [1974]. Český večerníček. Dolby Digital. Papírový obal. Loutkový seriál oblíbené dvojice Spejbl a Hurvínek. DVD obsahuje epizody: Závod do vrchu • Spejbl na houbách • Spejbl kope studnu • Syslus modrobulvus • Zázračné zachránění • Hurvínek hlavou rodiny (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Znovu u Spejbla a Hurvínka 2 (DVD) (papírový obal) , Oma fix und das gelbe band (9788853616692)

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Barchánek - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Barchánek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Spejbl pomáhá Hurvínkovi s učivem, čeká ho výuka přírodovědy, zeměpisu, matematiky, českého jazyka, historie, hudební výchovy a zdravovědy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Barchánek - audiokniha , Divadlo s+h: jak pan spejbl prášil - cd (su5653-2)

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem - Frank Wenig - audiokniha

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem - Frank Wenig - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V letošním roce oslaví Divadlo S+H 80 let své profesionální činnosti, k tomu se přidá pan Spejbl jako čerstvý devadesátník a pozadu nezůstane Mánička (ač by jí to nikdo nehádal, bude jí osmdesát) a také stejně starý Žeryk. Zároveň se soubor vrací do svého domovského divadla v Dejvické ulici po jeho více než roční rekonstrukci. K těmto výročím připravil Supraphon ve spolupráci s vedením divadla tento komplet, na němž se představují všichni tři principálové od vzniku souboru po současnost, interpreti slavné dvojice Spejbla a Hurvínka. Na prvním CD uslyšíte zakladatele divadla Josefa Skupu, dále Miloše Kirschnera a současného šéfa uměleckého souboru Martina Kláska ve vybraných scénkách a výstupech (Kirschnerovi a Kláskovi sekunduje ředitelka divadla, dlouholetá interpretka Máničky a paní Kateřiny Helena Štáchová), další 3 alba jsou věnována posluchačsky nejúspěšnějším titulům. Divadlo Spejbla a Hurvínka ve výběru toho nejlepšího - pro Vás! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem - Frank Wenig - audiokniha , goldene trompeten aus böhmen und mähren - cd (410043-2)

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Skupa - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Proslulé loutky Spejbla a Hurvínka vznikly v roce 1920 (Spejbl) a 1926 (Hurvínek). Život jim vdechl a jejich charakter určil divadelní nadšenec Josef Skupa (1892-1957). Spejblovi přiřkl roli nespokojeného bručouna a popleteného poučovatele svého prostořekého syna Hurvínka. Mluvil obě postavy tak, že plynule přecházel z basu otcova do fistulky synka. Dialogy obou protagonistů postavil na principu zaskočeného učitele, maskujícího svou nedotknutelnost rodičovskou autoritou a důsledně zvídavého žáka. Jeho loutkové postavičky si záhy získaly obrovskou popularitu a rozhovory obou hrdinů byly nahrávány na gramofonové desky, které jejich slávu dále šířily. Komplet pěti alb obsahuje maximum dostupných zvukových nahrávek scének a výstupů Josefa Skupy pořízených firmou His Master's Voice, dále pak Ultraphonem, Supraphonem, záznamů z archivu Českého rozhlasu a z pozůstalosti tvůrce. Nahrávka je určena nejen znalcům, nadšencům, sběratelům, fandům, ale i nováčkům mezi obdivovateli díla Josefa Skupy. Hold velkému iniciátorovi postaviček Spejbla a Hurvínka! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy - Josef Skupa - audiokniha

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera - To nejlepší (3 CD)

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera - To nejlepší (3 CD)
Detail

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera - To nejlepší 3 CD (2021) - výroční kompilace nahrávek druhého „otce“ slavných hrdinů . (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera - To nejlepší (3 CD)

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner,Miroslav Černý Ekvilibristika slovního humoru Miloše Kirschnera, dlouholetého interpreta Spejbla a Hurvínka a ředitele Divadla S+H, bavila nejen děti, ale neméně i jejich rodiče, kteří si dialogy obou loutek s překvapivými obraty a pointami dokázali obzvlášť vychutnat. Proto je nemalá část scének z té doby založená právě jen na této devíze. Dokladem je toto album, zejména jeho titulní scénka, v níž se Spejbl s Hurvínkem "vyrovnávají" s příslovími. Naše zrychlená doba upřednostňuje akci a dějovost, což současní tvůrci Divadla S+H respektují. Tím spíše je pohled do tvůrčí dílny "táty" Kirschnera a jeho spolupracovníků milý a hlavně zábavný. Pro děti bez rozdílu věku! (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá ()

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá ()
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Miloš Kirschner,Helena Štáchová,Miroslav Černý Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozýváPůvodní LP album 1118 2505 Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá vydal Supraphon v roce 1979, na CD SU 5840-2 pak vyšel titul mírně zkrácen v roce 2007. Na přání našich zákazníků posíláme nyní do digitálních obchodů titul z řady S+H v plné délce a s původním obalem LP alba (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá ()

Onkel Karl und die Erdmännchen - Cadwallader Jane

Onkel Karl und die Erdmännchen - Cadwallader Jane
Detail

Sechs Erdmännchen-Babys möchten nach Hause, zurück in die Wüste. Onkel Karl und die Kinder helfen ihnen! Mit Spielen und Sprachübungen; Audioaufnahme der Geschichte und des Lieds;| Bildwörterbuch Themes: Tiere, Abenteuer Die Erdmännchen im Garten des Nachbarn weinen: Sie möchten nach Hause zu ihren Vätern und Müttern. Onkel Karl, Nik und seine Schwestern bringen sie mit dem Heißluftballon in die Kalahari-Wüste zurück. Aber dort gibt es Männer, die Jagd auf Erdmännchen machen!. (patro.cz)

Podobné produkty ako Onkel Karl und die Erdmännchen - Cadwallader Jane

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4 - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4 - Josef Skupa - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Čtvrtý díl příběhů o Spejblovi a Hurvínkovi v podání Josefa skupy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 4 - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3 - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3 - Josef Skupa - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Třetí, tentokrát nejreprezentativnější výběr ze sběratelských klenotů dialogů tvůrce populární dvojice S&H, Josefa Skupy. Nahrávky z let 1930 až 1941 jsou digitálně dokonale vyčištěny od ruchů a šumů. Posluchač se může s požitkem zaposlouchat do neuvěřitelných rozhovorů, které spolu vedou "taťulda a jeho synek"- bavit se nesmyslnými propletenci nápadů zkoušejícího a vševědoucího otce Spejbla i vykutáleného Hurvínka, který si nakonec vždycky ví se vším rady. V tomto výběru nalezne své znalec, hledající po letech důvěrně známý skeč, i nic netušící nováček, který se se Skupovou interpretací setkává poprvé. Zkoušení, jež založilo slávu této loutkové dvojice, zde zazní v těch nejvtipnějších podobách. O digitální vyčištění záznamu se zasloužil Jindřich Kučera. Nahrávky firem Ultraphon, Esta a His Master's Voice nabízejí skutečně to nejlepší, co ze Skupových scének známe! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3 - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 - Josef Skupa - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 - Josef Skupa - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pokračování v řadě zvukových nahrávek scének, skečů a výstupů z archivních záznamů, tak jak se dochovaly od počátků existence obou svérázných postaviček, za doby života jejich tvůrce - Josefa Skupy. Tento výběr kombinuje jedny z prvních zvukových záznamů z dvacátých let, dnes již téměř neznámých, s populárními nahrávkami z let padesátých, na konci Skupova života. Po digitálním zpracování zazáří celá šíře humoru, dadaistických nesmyslů a parodií z dílny geniálního otce dnes již nesmrtelného Spejbla a Hurvínka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 - Josef Skupa - audiokniha

Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha

Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V roce 2011 vydal Supraphon komplet 7CD + DVD SU 6138-2"Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti". V kompletu se skrývaly tituly i samostatně prodávané - Hurvínek mezi Přemyslovci, Hurvínek na dvoře lucemburském, O Hurvínkovi a králi husitském, Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař, Jak Hurvínek vyvdal Marii Terezii, Jak Hurvínek potkal Mozarta, Hurvínkova Babička a jako bonus DVD Hurvínkova Kouzelná flétna. Divadlo Spejbla a Hurvínka v nich zábavnou a nenásilnou formou seznamuje děti s důležitými osobnostmi našich dějin, jedním z nejznámějších hudebních skladatelů - Wolfgangem Amadeem Mozartem či dokonce s titulní postavou knihy Boženy Němcové Babička. Nyní tedy tento komplet vychází i ve verzi určené pouze pro digitální obchody, samozřejmě bez DVD. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší - František Nepil - audiokniha

Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší - František Nepil - audiokniha
Detail

Audiokniha:,To nejlepší ze Spejbla a Hurvínka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší - František Nepil - audiokniha

Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Markovič Peter

Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Markovič Peter
Detail

Kapitálové investičné spoločnosti hrajú veľmi dôležitú úlohu v ekonomickom systéme. Monografia opisuje a definuje kapitálové investičné spoločnosti a poukazuje najmä na ich funkcie v ekonomickom systéme, ktoré sú vo výučbe zohľadňované veľmi elementárnym spôsobom. Klasické banky a ich funkcie sú však spracované veľmi detailne. Vzhľadom na to, že finančné trhy sa stávajú stále dôležitejšími, získavajú na dôležitosti aj ich aktéri, a to najmä vďaka rastúcej internacionalizácii a determinantom finančného systému. Preto je nevyhnutné, aby vzdelávanie nebránilo tomuto vývoju. Monografia vytvára dobrý základ vzdelávania a výskumu v záujme zaradenia kapitálových investičných spoločností, ich funkcií a determinantov do kontextu internacionalizácie. Pri identifikovaní faktorov ovplyvňujúcich internacionalizáciu kapitálových investičných spoločností skúma prekážky vstupu na nezaujímavé trhy krajín Európskej únie. Slovensko získava vďaka tomu veľmi podrobné informácie o internacionalizačných snahách nemeckých kapitálových investičných spoločností a o opatreniach, ktoré musí prijať, aby sa posilnila jeho pozícia v investičnej branži v rámci v Európskej únie. Monografia je určená všetkým výskumníkom a odborníkom z praxe, ktorí sa zaoberajú problematikou internacionalizácie. Koncentrácia na finančný sektor by mala takisto preukázať, ako ovplyvnila globalizácia rozhodovanie o internacionalizácii. (patro.cz)

Podobné produkty ako Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Markovič Peter

Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Lucie Seifertová

Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Lucie Seifertová
Detail

Pražský hrad a jeho tajemství to jsou prostorové obrázky z Pražského hradu obklopené krátkými texty, které vypráví o vyhánění pohanských bohů a zakládání prvních křesťanských kostelů, o králích a jejich strastech, o rytířích, dvorních dámách, alchymistech, strašidlech a o dalších obyvatelích tohoto nadmíru zajímavého místa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Lucie Seifertová

Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Seifertová Lucie

Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Seifertová Lucie
Detail

Pražský hrad a jeho tajemství to jsou prostorové obrázky z Pražského hradu obklopené krátkými texty, které vypráví o vyhánění pohanských bohů a zakládání prvních křesťanských kostelů, o králích a jejich strastech, o rytířích, dvorních dámách, alchymistech, strašidlech a o dalších obyvatelích tohoto nadmíru zajímavého místa. (patro.cz)

Podobné produkty ako Die Prager Burg und ihr Geheimnis - Seifertová Lucie

Baron von Münchhausen und seine wundersamen Geschichten - Gottfried August Bürger

Baron von Münchhausen und seine wundersamen Geschichten - Gottfried August Bürger
Detail

Den Baron von Münchhausen, der auch Lügenbaron Münchhausen genannt wurde, hat es wirklich einmal gegeben. Er reiste viel, vor allem durch Russland und liebte es, Geschichten zu erzählen. Dabei hielt er sich jedoch nicht immer ganz an die Wahrheit. Lest von den Geschichten, wie er einmal auf einer Kanonenkugel ritt, wie er selbst bei der Jagd von den Enten durch die Lüfte getragen wurde oder wie plötzlich nur die vordere Hälfte seines Pferdes am Brunnen stand und trank. Die fantasievollen Geschichten werden gut verständlich nacherzählt für junge Deutschlerner.Baron von Münchhausen bol nazývaný tiež Barón Prášil. Často cestoval, najmä do Ruska, a miloval rozprávanie príbehov. Avšak, nie vždy sa držal pravdy. Prečítajte si príbehy o tom, ako raz letel na delovej guli, ako ho niesol vzduch pri love kačíc alebo ako sa jeho kôň prednými nohami postavil do fontány a začal z nej piť. Tieto nápadité príbehy sú dobre známe a rozprávanie je priamo prispôsobené mladým študentom nemčiny.JAZYK A ÚROVEŇ Nemecký jazyk – A1 (úplný začiatočník) (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Baron von Münchhausen und seine wundersamen Geschichten - Gottfried August Bürger

Lesen Leicht gemacht - Der Wind Und Die Sonne + CD

Lesen Leicht gemacht - Der Wind Und Die Sonne + CD
Detail

Fabelhafte Fabeln je série šesti bajek pro děti a mládež na základní škole psaných snadno srozumitelnou němčinou. Žáci se seznámí se základní německou slovní zásobou a strukturou jazyka a zároveň s klasickou dětskou literaturou. Bajky jsou doplněny barevně ilustrovanými slovíčky a aktivitami. Součástí knihy poslechové CD. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lesen Leicht gemacht - Der Wind Und Die Sonne + CD

Der Mensch und die Gesellschaft pro 2. stupeň ZŠ

Der Mensch und die Gesellschaft pro 2. stupeň ZŠ
Detail

V publikaci naleznete příspěvky, které můžete využít například v hodině konverzace. Žáci si rozšíří slovní zásobu a naučí se diskutovat o tématech, která se dotýkají celé společnosti. Pracovní listy pro žáky mají jednotnou strukturu, pro účely vyučování je stačí pouze okopírovat. (patro.cz)

Podobné produkty ako Der Mensch und die Gesellschaft pro 2. stupeň ZŠ

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá (CD) - mluvené slovo

Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá (CD) - mluvené slovo
Detail

Další titul z archivní řady nahrávek Divadla S+H s Milošem Kirschnerem, nezapomenutelným interpretem Spejbla a Hurvínka. Ekvilibristika slovního humoru Miloše Kirschnera, dlouholetého interpreta Spejbla a Hurvínka a ředitele Divadla S+H, bavila nejen děti, ale neméně i jejich rodiče, kteří si dialogy obou loutek s překvapivými obraty a pointami dokázali obzvlášť vychutnat. Proto je nemalá část scének z té doby založená právě jen na této devíze. Dokladem je toto album, zejména jeho titulní scénka, v níž se Spejbl s Hurvínkem "vyrovnávají" s příslovími. Naše zrychlená doba upřednostňuje akci a dějovost, což současní tvůrci Divadla S+H respektují. Tím spíše je pohled do tvůrčí dílny "táty" Kirschnera a jeho spolupracovníků milý a hlavně zábavný. Pro děti bez rozdílu věku! Tracklist: 1. Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše 08:49 2. Kráva zajíce nedohoní 06:26 3. Líná huba - holé neštěstí 08:24 4. Mluviti stříbro, mlčeti zlato 07:37 5. Kdo se směje naposled, ten se směje nelépe 09:26 6. Hurvínek a neúnavná Mánička 06:58 7. Hurvínek hraje divadlo 06:52 8. Hurvínkovo akvárium 05:57 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá (CD) - mluvené slovo

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5 - Josef Skupa, Edvard Valenta - audiokniha

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5 - Josef Skupa, Edvard Valenta - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Klasický Spejbl a Hurvínek v podání Josefa Skupy. Těšit se můžete na to, jak Spejbl zkouší hurvínka techniky, vytvárné a hudební výchovy. Nebudou chybět ani příběhy zdůrazňující Spebla jako popletu a naopak Hurvínka jako šibalského chytrolína. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 5 - Josef Skupa, Edvard Valenta - audiokniha

Feuer und Zorn: Im Weißen Haus von Donald Trump - Michael Wolff

Feuer und Zorn: Im Weißen Haus von Donald Trump - Michael Wolff
Detail

Es ist das Enthüllungsbuch, das die Präsidentschaft von Donald Trump erschüttert: Michael Wolffs «Feuer und Zorn» ist ein eindrucksvolles Sittengemälde der amerikanischen Politik unter Trump. Im Mittelpunkt ein Präsident, den seine Mitarbeiter wie ein kleines Kind behandeln, und der umgeben ist von Inkompetenz, Intrigen und Verrat. Der Bestseller-Autor Wolff beschreibt das Chaos, das in den ersten Monaten im Weißen Haus geherrscht hat, er enthüllt, wie nah die Russland-Verbindung an Trump herangerückt ist und wie es zum Rauswurf des FBI-Chefs Comey kam. Und er liefert erstaunliche Details über das Privatleben dieses Präsidenten. Über zweihundert Interviews hat Wolff mit den engsten Mitarbeitern des US-Präsidenten geführt, darunter auch der ehemalige Chef-Berater Stephen Bannon: Noch nie ist es einem Journalisten gelungen, das Geschehen im Weißen Haus so genau nachzuzeichnen. Herausgekommen ist das einzigartige Porträt eines Präsidenten, der selbst nie damit gerechnet hat, die Wahl zu gewinnen. Michael Wolffs Bericht aus dem Weißen Haus unter Trump ist in den USA ein Bestseller: ein aktuelles politisches Buch, das sich wie ein Königsdrama von Shakespeare liest. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Feuer und Zorn: Im Weißen Haus von Donald Trump - Michael Wolff

Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Peter Markovič, Sebastian Beilecke

Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Peter Markovič, Sebastian Beilecke
Detail

Kapitálové investičné spoločnosti hrajú veľmi dôležitú úlohu v ekonomickom systéme. Monografia opisuje a definuje kapitálové investičné spoločnosti a poukazuje najmä na ich funkcie v ekonomickom systéme, ktoré sú vo výučbe zohľadňované veľmi elementárnym spôsobom. Klasické banky a ich funkcie sú však spracované veľmi detailne. Vzhľadom na to, že finančné trhy sa stávajú stále dôležitejšími, získavajú na dôležitosti aj ich aktéri, a to najmä vďaka rastúcej internacionalizácii a determinantom finančného systému. Preto je nevyhnutné, aby vzdelávanie nebránilo tomuto vývoju. Monografia vytvára dobrý základ vzdelávania a výskumu v záujme zaradenia kapitálových investičných spoločností, ich funkcií a determinantov do kontextu internacionalizácie. Pri identifikovaní faktorov ovplyvňujúcich internacionalizáciu kapitálových investičných spoločností skúma prekážky vstupu na nezaujímavé trhy krajín Európskej únie. Slovensko získava vďaka tomu veľmi podrobné informácie o internacionalizačných snahách nemeckých kapitálových investičných spoločností a o opatreniach, ktoré musí prijať, aby sa posilnila jeho pozícia v investičnej branži v rámci v Európskej únie. Monografia je určená všetkým výskumníkom a odborníkom z praxe, ktorí sa zaoberajú problematikou internacionalizácie. Koncentrácia na finančný sektor by mala takisto preukázať, ako ovplyvnila globalizácia rozhodovanie o internacionalizácii. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Chancen und Risiken der Internationalisierung von Kapitalanlagegesellschaften - Peter Markovič, Sebastian Beilecke
Spejbl und Hurvinek's Sinnvoller Unsinn (Die besten Dialoge von Spejbl und Hurvínek), Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 (), Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy, Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3, Baron von Münchenhausen und seine wundersamen gerchichten, Spejbl versus Dracula, Ať žije Spejbl! (), Jak pan Spejbl prášil, Spejbl 30 cm +CD (8590121457248), Die Prager Burg und ihr Geheimnis (978-80-239-0364-5), Nussknacker Und Mausekönig (9788853615824), Spejbl řeční, Co je to Gaskoněc?, Der kleine Fuchs und die Tiere im Wald (978-80-7639-095-9), Der kleine Biber und die Tiere am Fluss (978-80-7639-094-2), Die Ratten-Kampf einer tschechischen Witwe gegen Willkür, Korruption und Mafia in Deutschland (), Geschichten vom Hündchen und Kätzchen, Frau Holle und andere märchen, Tatry a Spiš: The Tatry and Spiš Regions Die Tatra und die Region Spiš (80-88817-06-4), Kniha citátů o lásce a o koních: Zitate über die Liebe und die Pferde (978-80-87731-06-2), PB3 und der Clown Coco (9788853621931), Krick Karl und Marie kit (4025792000690), Rumzais und Zipfelchen erleben neue Abenteuer, Johann Georg Gettner: und das barocke Theater zwischen Nikolsburg und Krumau (978-80-210-7526-9), Oma Fix und das gelbe Band (9788853616692), Divadlo S+H: Jak pan Spejbl prášil - CD (SU5653-2), Goldene Trompeten aus Böhmen und Mähren - CD (410043-2)