Speck balance folio red ipad pro 10 5 91905 6055

Speck Balance Folio Black/Grey iPad 9.7" 2018 (90914-B565)

Speck Balance Folio Black/Grey iPad 9.7" 2018 (90914-B565)

Ochranný kryt do 9,7 ", zavírací, polyuretan, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Vysoce odolné a kvalitní pouzdro s originálním designem. Dokonale chrání zařízení před nárazy a pády. Tento elegantní víceúčelový ochranný kryt je kompatibilní s tabletem iPad 9.7" od firmy Apple. Obal kryje celý displej zařízení a tím jej chrání před poškrábáním a pády. V krytu je zapuštěný magnet pro snadné otevírání a předem pro perfektní krytí při zavřeném krytu. Kryt lze složit do různých poloh a použít jej jako praktický stojánek. Kryt se na zařízení bezproblémově instaluje a není potřeba žádného nářadí. Zařízení je možno nabíjet přímo v krytu, neboť jsou v krytu výřezy.  Klíčové vlastnostiOchranný kryt se stojánkemVyrobeno z polyuretanové… (alza.cz)

Logitech Slim Folio pro iPad Pro 11" (920-009161)

Logitech Slim Folio pro iPad Pro 11" (920-009161)

Pouzdro s klávesnicí na tablet tvrdé pro Apple iPad Pro 11", materiál: plast, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaná klávesnice a prostor pro kreditní kartu Vybíráte elegantní řešení, jak uchránit tablet před odřenými hranami? Tvrdé pouzdro Logitech bude určitě dobrou volbou. Pohodlně pojme tablet o maximální velikosti 11". Pevné tělo pouzdra Logitech Slim Folio pro iPad Pro 11" je příslibem, že váš tablet bude mít 100% ochranu. A také vás nikterak nelimituje v užívání nabíjecího ani sluchátkového konektoru.  Pohodlí při čtení pouzdro nijak nenarušuje, jeho tělu dominuje materiál - plast. Černá barva pouzdra na tablet je posledním střípkem v mozaice dokonalosti. Podstatné vlastnosti pouzdra na tablet Logitech Slim Folio… (alza.cz)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 White (MRXE2ZM/A)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 White (MRXE2ZM/A)

Ochranný kryt do 12,9 ", zavírací, polyuretan, ochrana displeje proti poškrábání Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro a je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá a působí jako iPad – jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.Lehký ochranný kryt Smart Folio iPad Pro 12,9" v elegantní bílé barvě je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá stejně, jen má na sobě spolehlivou ochrannou vrstvu. Smart Folio je vyrobený z kvalitního polyuretanu. Vnitřní část pouzdra je potažena samočistícím materiálem, který napomáhá udržet čistý displej… (alza.cz)

Smart Folio iPad Pro 11" 2018 White (MRX82ZM/A)

Smart Folio iPad Pro 11" 2018  White (MRX82ZM/A)

Ochranný kryt do 11 ", zavírací, polyuretan, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro a je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá a působí jako iPad – jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.Lehký ochranný kryt Smart Folio iPad Pro 11" v elegantní bílé barvě je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá stejně, jen má na sobě spolehlivou ochrannou vrstvu. Smart Folio je vyrobený z kvalitního polyuretanu. Vnitřní část pouzdra je potažena samočistícím materiálem, který napomáhá… (alza.cz)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018) černé …

CellularLine FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018) černé (FOLIOIPADPRO1811K)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Pro, materiál: umělá kůže, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Pátráte po ideální možnosti, jak uchránit svůj tablet Apple iPad Pro 11" (2018) před poškrábáním či pádem? CellularLine Folio v černé barvě je ideálním řešením, toto moderní pouzdro nabízí totiž spolehlivou ochranu. Další výhody krytu jsou určitě jeho tenké provedení a malá hmotnost.  Klíčové vlastnosti pouzdra CellularLine Folio pro Apple iPad Pro 11" (2018) černéFlipové provedení pouzdraIdeální možnost jak uchránit váš tabletUrčeno speciálně pro Apple iPad Pro 11" (2018)Ochrana před poškrábáním či pádemTenké provedení v černé barvěMalá hmotnost pouzdra… (alza.cz)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018) červené …

CellularLine FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018) červené (FOLIOIPADPRO1811R)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Pro, materiál: umělá kůže, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Pátráte po ideální možnosti, jak uchránit svůj tablet Apple iPad Pro 11" (2018) před poškrábáním či pádem? CellularLine Folio v červené barvě je ideálním řešením, toto moderní pouzdro nabízí totiž spolehlivou ochranu. Další výhody krytu jsou určitě jeho tenké provedení a malá hmotnost.  Klíčové vlastnosti pouzdra CellularLine Folio pro Apple iPad Pro 11" (2018) červenéFlipové provedení pouzdraIdeální možnost jak uchránit váš tabletUrčeno speciálně pro Apple iPad Pro 11" (2018)Ochrana před poškrábáním či pádemTenké provedení v červené barvěMalá hmotnost … (alza.cz)

Itskins hybrid folio 2m drop ipad 9.7, black/red

Itskins hybrid folio 2m drop ipad 9.7, black/red

ITSKINS flexibilní flipové pouzdro s certifikací ochrany proti pádu do 2m/6.6ft. HYBRID FOLIO je úžasné nové pouzdro pro iPad 9.7" (2016/17/18). (fonetip.cz)

Spigen Stand Folio Brown iPad Air 10.5"/iPad Pro 10.5" (073CS26323)

Spigen Stand Folio Brown iPad Air 10.5"/iPad Pro 10.5" (073CS26323)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Air a iPad Pro, materiál: umělá kůže a polykarbonát, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání, poutko na Apple Pencil a zavírání na magnet Snažíte se najít originální řešení, kterak chránit svůj tablet před různými ťukanci nebo dokonce rozbitým displejem? Zavírací pouzdro Spigen bude dobrou volbou. Spolehlivě ochrání tablet o velikosti uhlopříčky do 10,5". Pevné tělo krytu Spigen Stand Folio Brown iPad Air 10.5"/iPad Pro 10.5" je zárukou, že váš tablet neohrozí ani sebevětší náraz. A také vás ani trochu neomezuje v používání výstupních konektorů či tlačítek. Pohodlí při čtení pouzdro nijak nenarušuje, jeho tělu dominuje materiál - umělá kůže a polykarbonát. Hnědá barva pouzdra na tablet už jen… (alza.cz)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 Charcoal Gray (MRXD2ZM/A)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 Charcoal Gray (MRXD2ZM/A)

Ochranný kryt , zavírací, polyuretan, ochrana displeje proti poškrábání Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro a je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá a působí jako iPad – jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.Lehký ochranný kryt Smart Folio iPad Pro 12,9" v elegantní uhlově šedé barvě je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá stejně, jen má na sobě spolehlivou ochrannou vrstvu. Smart Folio je vyrobený z kvalitního polyuretanu. Vnitřní část pouzdra je potažena samočistícím materiálem, který napomáhá udržet čistý displej… (alza.cz)

Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2018 German (MU8G2D/A)

Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2018  German (MU8G2D/A)

Klávesnice - pro iPad Pro 11", německá lokalizace Smart Keyboard Folio je plnohodnotná klávesnice s německou lokalizací pro iPad Pro 11" 2018. Pokud tedy potřebuje často psát i na vašem iPadu a nevyhovuje vám dotyková obrazovka, bude klávesnice Smart Keyboard Folio perfektní volbou právě pro vás. Ovšem to není vše, kromě klávesnice získáte také odolný a lehký kryt, který ochrání váš iPad zepředu i zezadu. Smart Keyboard Folio se k zadní straně iPadu přichycuje magneticky pomocí Smart Connectoru a pro psaní jej stačí rozložit – navíc si můžete zvolit dva úhly sledování. Jistě oceníte, že není potřeba zapojovat žádné konektory, nic párovat nebo cokoliv přepínat. Když klávesnici odepnete, tak se automaticky na displeji zobrazí dotyková klávesnice. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 černý (MXT42ZM/A)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 černý (MXT42ZM/A)

Pouzdro na tablet Apple iPad Pro 11" (2018), polyuretan, zavírací S druhou generací ochranného krytu Smart Folio v černé barvě ochráníte váš 11palcový iPad Pro. Pouzdro je tvořeno jedním kusem polyuretanu, který je příjemný na dotek. Při rozevření displej iPadu Pro rozsvítíte a při zavření jej opět vypnete a nemusíte se tak bát nechtěných akcí na vašem zařízení. Smart Folio lze složit do vícero pozic, díky kterým se stane z krytu stojan na čtení, pozorování videí nebo zařízení postavíte vertikálně. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Smart Folio iPad Pro 11'' 2020 černýSmart Folio ochrání váš 11palcový iPad ProČerné provedení vypadá elegantněKryt je tvořen polyuretanemMožnost 3 různých postavení iPadu Pro se Smart Folio pouzdrem (alza.cz)

Apple Smart Folio iPad Pro 12.9" 2020 bílý (MXT82ZM/A)

Apple Smart Folio iPad Pro 12.9" 2020 bílý (MXT82ZM/A)

Pouzdro na tablet Apple iPad Pro 12,9" (2018) a iPad Pro 12,9" (2017), polyuretan, zavírací S druhou generací ochranného krytu Smart Folio v bílé barvě ochráníte váš 12,9palcový iPad Pro. Pouzdro je tvořeno jedním kusem polyuretanu, který je příjemný na dotek. Při rozevření displej iPadu Pro rozsvítíte a při zavření jej opět vypnete a nemusíte se tak bát nechtěných akcí na vašem zařízení. Smart Folio lze složit do vícero pozic, díky kterým se stane z krytu stojan na čtení, pozorování videí nebo zařízení postavíte vertikálně. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Smart Folio iPad Pro 12,9'' 2020 bílýSmart Folio ochrání váš 12,9palcový iPad ProBílé provedení vypadá elegantněKryt je tvořen polyuretanemMožnost 3 různých postavení iPadu Pro se Smart Folio pouzdrem (alza.cz)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 bílý (MXT32ZM/A)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 bílý (MXT32ZM/A)

Pouzdro na tablet Apple iPad Pro 11" (2018), polyuretan, zavírací S druhou generací ochranného krytu Smart Folio v bílé barvě ochráníte váš 11palcový iPad Pro. Pouzdro je tvořeno jedním kusem polyuretanu, který je příjemný na dotek. Při rozevření displej iPadu Pro rozsvítíte a při zavření jej opět vypnete a nemusíte se tak bát nechtěných akcí na vašem zařízení. Smart Folio lze složit do vícero pozic, díky kterým se stane z krytu stojan na čtení, pozorování videí nebo zařízení postavíte vertikálně. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Smart Folio iPad Pro 11'' 2020 bílýSmart Folio ochrání váš 11palcový iPad ProBílé provedení vypadá elegantněKryt je tvořen polyuretanemMožnost 3 různých postavení iPadu Pro se Smart Folio pouzdrem (alza.cz)

Smart Folio iPad Pro 11" 2018 Charcoal Gray (MRX72ZM/A)

Smart Folio iPad Pro 11" 2018  Charcoal Gray (MRX72ZM/A)

Ochranný kryt , zavírací, polyuretan Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro a je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá a působí jako iPad – jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.Lehký ochranný kryt Smart Folio iPad Pro 11" v elegantní uhlově šedé barvě je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá stejně, jen má na sobě spolehlivou ochrannou vrstvu. Smart Folio je vyrobený z kvalitního polyuretanu. Vnitřní část pouzdra je potažena samočistícím materiálem, který napomáhá udržet čistý displej.Klíčové vlastnosti ochranného krytu … (alza.cz)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 Pink Sand (MVQN2ZM/A)

Smart Folio iPad Pro 12.9" 2018 Pink Sand (MVQN2ZM/A)

Ochranný kryt do 12,9 ", zavírací, polyuretan, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro a je tak tenký, že téměř neovlivňuje jeho úchvatný vzhled. Váš iPad tak stále vypadá a působí jako iPad – jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.Lehký ochranný kryt Smart Cover pro iPad Pro 12,9" 2018 v elegantní pískově růžové barvě je tak tenký, že téměř neovlivňuje úchvatný vzhled tabletu. Váš iPad tak stále vypadá stejně, jen má na sobě spolehlivou ochrannou vrstvu. Smart Cover je zhotoven z kvalitního polyuretanu a jemné podšívky z … (alza.cz)

Logitech Slim Folio pro iPad Pro 12.9" (3rd Gen) (920-009153)

Logitech Slim Folio pro iPad Pro 12.9" (3rd Gen) (920-009153)

Pouzdro s klávesnicí na tablet tvrdé pro Apple iPad Pro 12,9 (2017) a iPad Pro 12,9 (2018), materiál: plast, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaná klávesnice a prostor pro kreditní kartu Vybíráte šikovný způsob, kterak zajistit svůj tablet před poškozením nebo pádem? Tvrdé pouzdro Logitech je ideální odpovědí. Pohodlně pojme tablet o maximální velikosti 12,9". Bytelná kostra obalu Logitech Slim Folio pro iPad Pro 12.9" (3rd Gen) zajistí, že váš tablet bude mimo ohrožení. Samozřejmě vás absolutně neomezuje v používání nabíjecího ani sluchátkového konektoru.  Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - plast. Černá barva pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Klíčové parametry pouzdra… (alza.cz)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 CZ (MXNK2CZ/A)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 CZ (MXNK2CZ/A)

Klávesnice , magnetická, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, černá Druhá generace klávesnice Magic Keyboard vytváří skvělý doplněk a ochranu zároveň pro váš iPad Pro o velikosti 11 palců. Nepotřebujete žádné nabíjecí kabely, klávesnici pouze připojíte a můžete psát. Magic Keyboard navíc skvěle ochrání iPad Pro z obou stran před poškozením. Klíčové vlastnosti klávesnice Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 CZMagic Keyboard disponuje českou klávesnicí pro iPad ProJe vytvořena pro zařízení o velikosti 11 palcůZařízení k Magic Keyboard připojíte magnetickySnadné polohování zaručuje pohodlnou práciPři zavření bude vaše klávesnice plně chráněna Ideální úhel pro práciSpeciální konstrukce a uchycení iPadu Pro k Magic Keyboard pomocí magnetu… (alza.cz)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 kaktusově zelený (MXT72ZM/A)

Apple Smart Folio iPad Pro 11" 2020 kaktusově zelený (MXT72ZM/A)

Pouzdro na tablet Apple iPad Pro 11" (2018), polyuretan, zavírací S druhou generací ochranného krytu Smart Folio v kaktusově zelené barvě ochráníte váš 11palcový iPad Pro. Pouzdro je tvořeno jedním kusem polyuretanu, který je příjemný na dotek. Při rozevření displej iPadu Pro rozsvítíte a při zavření jej opět vypnete a nemusíte se tak bát nechtěných akcí na vašem zařízení. Smart Folio lze složit do vícero pozic, díky kterým se stane z krytu stojan na čtení, pozorování videí nebo zařízení postavíte vertikálně. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Smart Folio iPad Pro 11'' 2020 kaktusově zelenýSmart Folio ochrání váš 11palcový iPad ProKaktusově zelený provedení vypadá elegantněKryt je tvořen polyuretanemMožnost 3 různých postavení iPadu Pro se Smart Folio pouzdrem … (alza.cz)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 12.9" 2020 CZ (MXNL2CZ/A)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 12.9" 2020 CZ (MXNL2CZ/A)

Klávesnice , magnetická, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, černá Čtvrtá generace klávesnice Magic Keyboard vytváří skvělý doplněk a ochranu zároveň pro váš iPad Pro o velikosti 12,9 palců. Nepotřebujete žádné nabíjecí kabely, klávesnici pouze připojíte a můžete psát. Magic Keyboard navíc skvěle ochrání iPad Pro z obou stran před poškozením. Klíčové vlastnosti klávesnice Smart Keyboard Folio iPad Pro 12,9" 2020 CZMagic Keyboard disponuje českou klávesnicí pro iPad ProJe vytvořena pro zařízení o velikosti 12,9 palcůZařízení k Magic Keyboard připojíte magnetickySnadné polohování zaručuje pohodlnou práciPři zavření bude vaše klávesnice plně chráněna Ideální úhel pro práciSpeciální konstrukce a uchycení iPadu Pro k Magic Keyboard pomocí… (alza.cz)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 SK (MXNK2SL/A)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 SK (MXNK2SL/A)

Klávesnice , magnetická, nízkoprofilové klávesy, slovenská lokalizace kláves, černá Druhá generace klávesnice Magic Keyboard vytváří skvělý doplněk a ochranu zároveň pro váš iPad Pro o velikosti 11 palců. Nepotřebujete žádné nabíjecí kabely, klávesnici pouze připojíte a můžete psát. Magic Keyboard navíc skvěle ochrání iPad Pro z obou stran před poškozením. Klíčové vlastnosti klávesnice Smart Keyboard Folio iPad Pro 11" 2020 SKMagic Keyboard disponuje slovenskou klávesnicí pro iPad ProJe vytvořena pro zařízení o velikosti 11 palcůZařízení k Magic Keyboard připojíte magnetickySnadné polohování zaručuje pohodlnou práciPři zavření bude vaše klávesnice plně chráněna Ideální úhel pro práciSpeciální konstrukce a uchycení iPadu Pro k Magic Keyboard pomocí… (alza.cz)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 12.9" 2020 SK (MXNL2SL/A)

Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 12.9" 2020 SK (MXNL2SL/A)

Klávesnice , magnetická, nízkoprofilové klávesy, slovenská lokalizace kláves, černá Čtvrtá generace klávesnice Magic Keyboard vytváří skvělý doplněk a ochranu zároveň pro váš iPad Pro o velikosti 12,9 palců. Nepotřebujete žádné nabíjecí kabely, klávesnici pouze připojíte a můžete psát. Magic Keyboard navíc skvěle ochrání iPad Pro z obou stran před poškozením. Klíčové vlastnosti klávesnice Smart Keyboard Folio iPad Pro 12,9" 2020 SKMagic Keyboard disponuje slovenskou klávesnicí pro iPad ProJe vytvořena pro zařízení o velikosti 12,9 palcůZařízení k Magic Keyboard připojíte magnetickySnadné polohování zaručuje pohodlnou práciPři zavření bude vaše klávesnice plně chráněna Ideální úhel pro práciSpeciální konstrukce a uchycení iPadu Pro k Magic Keyboard… (alza.cz)

Apple Smart Folio iPad Pro 12.9" 2020 pískově růžový (MXTA2ZM/A)

Apple Smart Folio iPad Pro 12.9" 2020 pískově růžový (MXTA2ZM/A)

Pouzdro na tablet Apple iPad Pro 12,9" (2018) a iPad Pro 12,9" (2017), polyuretan, zavírací S druhou generací ochranného krytu Smart Folio v pískově růžové barvě ochráníte váš 12,9palcový iPad Pro. Pouzdro je tvořeno jedním kusem polyuretanu, který je příjemný na dotek. Při rozevření displej iPadu Pro rozsvítíte a při zavření jej opět vypnete a nemusíte se tak bát nechtěných akcí na vašem zařízení. Smart Folio lze složit do vícero pozic, díky kterým se stane z krytu stojan na čtení, pozorování videí nebo zařízení postavíte vertikálně. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Smart Folio iPad Pro 12,9'' 2020 pískově růžovýSmart Folio ochrání váš 12,9palcový iPad ProPískově růžové provedení vypadá elegantněKryt je tvořen polyuretanemMožnost 3 různých postavení iPadu Pro se… (alza.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) bílé

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) bílé

Pouzdro na tablet iPad Pro 11" (2018) Apple Smart Folio, bílá Pořiďte svému tabletu Apple iPad Pro 11" (2018) kompletní ochranu. Obal Apple Smart Folio ho ochrání ze všech stran a zároveň dodá na eleganci. Odolný materiál dokonale ochrání zadní i přední část, aniž by ovlivnil hmotnost a tloušťku přístroje. O displej také pečuje barevně sladěné mikrovlákno, které jej pomáhá udržet čisté. Praktický stojánek i magnetické zavírání Pouzdro lze jednoduše složit do praktického stojánku, což pro vás bude praktické, když se budete chtít sledovat videa, psát na klávesnici či používat FaceTime. Jistě také oceníte funkci automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra. Magnetický pant pak zajistí, že zavřené pouzdro dokonale přilne k tabletu a drží na místě. Navíc ho můžete kdykoli… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) bílé

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) bílé

Pouzdro na tablet iPad Pro 12,9" (2018) Apple Smart Folio, bílá Pořiďte svému tabletu Apple iPad Pro 12,9" (2018) kompletní ochranu. Obal Apple Smart Folio ho ochrání ze všech stran a zároveň dodá na eleganci. Odolný materiál dokonale ochrání zadní i přední část, aniž by ovlivnil hmotnost a tloušťku přístroje. O displej také pečuje barevně sladěné mikrovlákno, které jej pomáhá udržet čisté. Praktický stojánek i magnetické zavírání Pouzdro lze jednoduše složit do praktického stojánku, což pro vás bude praktické, když se budete chtít sledovat videa, psát na klávesnici či používat FaceTime. Jistě také oceníte funkci automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra. Magnetický pant pak zajistí, že zavřené pouzdro dokonale přilne k tabletu a drží na místě. Navíc ho můžete… (euronics.cz)

CellularLine FOLIO pro iPAD (2018) černé (FOLIOPENIPAD1897K)

CellularLine FOLIO pro iPAD (2018) černé (FOLIOPENIPAD1897K)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad, materiál: plast a umělá kůže, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání a zavírání na magnet Hledáte šikovný způsob, kterak uchránit tablet před ťukanci a škrábanci? Zadní kryt CELLULARLINE je perfektní volbou. Pouzdro je konstruováno pro tablety o uhlopříčce až 9,7". Bytelné tělo pouzdra CellularLine FOLIO pro iPAD (2018) černé zajistí, že váš tablet už nic neohrozí. A také vás nijak neomezuje v užívání konektorů ani tlačítek mobilu. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - plast a umělá kůže. Černá barva pouzdra na tablet pak utváří kompletní a dokonalý celek. Nejdůležitější parametry pouzdra na tablet CellularLine FOLIO pro iPAD (2018) černé Vestavěný stojánek využijete například při… (alza.cz)

Apple Smart Folio for 11-inch iPad Pro - Seversky modrý (MX4X2ZM/A)

Apple Smart Folio for 11-inch iPad Pro - Seversky modrý (MX4X2ZM/A)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Pro, zavírací, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Smart Folio na 11palcový iPad Pro chrání jeho přední i zadní stranu. Taky iPad Pro otevřením probudí a zavřením uspí. KompatibilitaModely iPadu11palcový iPad Pro (alza.cz)

Apple Smart Folio for 11 ″ iPad Pro (2nd generation) - Black MXT42ZM/A

Apple Smart Folio for 11 ″ iPad Pro (2nd generation) - Black MXT42ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 11 ″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Folio for 11″ iPad Pro (2nd generation) – Black MXT42ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - Black…

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - Black MXT92ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 12,9 ″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Folio for 12,9″ iPad Pro (4th generation) – Black MXT92ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - White…

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - White MXT82ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 12,9 ″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Folio for 12,9″ iPad Pro (4th generation) – White MXT82ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) bílé …

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) bílé (MRXE2ZM/A)

ochranné pouzdro na tablet • určeno pro iPad Pro 12,9" (2018) • chrání záda i displej • lze přeměnit na stojánek • uspává a budí displej Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) bílé …

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) bílé (MRX82ZM/A)

ochranné pouzdro na tablet • určeno pro iPad Pro 11" (2018) • chrání záda i displej • lze přeměnit na stojánek • uspává a budí displej Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - uhlově…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - uhlově šedé

Apple Smart Folio pro iPad Pro (2018), uhlově šedá Pořiďte svému tabletu Apple iPad Pro 11" (2018) kompletní ochranu. Obal Apple Smart Folio ho ochrání ze všech stran a zároveň mu dodá na eleganci. Odolný materiál dokonale ochrání zadní i přední část, aniž by výrazněji ovlivnil hmotnost a tloušťku přístroje. O displej navíc pečuje barevně sladěné mikrovlákno, které jej pomáhá udržet čisté. Praktický stojánek i magnetické zavírání Pouzdro lze jednoduše složit do praktického stojánku, což se vám bude hodit, když budetete chtít sledovat videa, psát na klávesnici či používat FaceTime. Jistě také oceníte funkci automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra. Magnetický pant pak zajistí, že zavřené pouzdro dokonale přilne k tabletu a drží na místě. Navíc můžete pouzdro kdykoli… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - pískově…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - pískově růžové

Pouzdro na tablet iPad Pro 11" (2018) Apple Smart Folio, pískově růžová Pořiďte svému tabletu Apple iPad Pro 11" (2018) kompletní ochranu. Obal Apple Smart Folio ho ochrání ze všech stran a zároveň dodá na eleganci. Odolný materiál dokonale ochrání zadní i přední část, aniž by ovlivnil hmotnost a tloušťku přístroje. O displej také pečuje barevně sladěné mikrovlákno, které jej pomáhá udržet čisté. Praktický stojánek i magnetické zavírání Pouzdro lze jednoduše složit do praktického stojánku, což pro vás bude praktické, když se budete chtít sledovat videa, psát na klávesnici či používat FaceTime. Jistě také oceníte funkci automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra. Magnetický pant pak zajistí, že zavřené pouzdro dokonale přilne k tabletu a drží na místě. Navíc ho můžete… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) -…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) - uhlově šedé

Pouzdro na tablet iPad Pro 12,9" (2018) Apple Smart Folio, uhlově šedá Pořiďte svému tabletu Apple iPad Pro 12,9" (2018) kompletní ochranu. Obal Apple Smart Folio ho ochrání ze všech stran a zároveň dodá na eleganci. Odolný materiál dokonale ochrání zadní i přední část, aniž by ovlivnil hmotnost a tloušťku přístroje. O displej také pečuje barevně sladěné mikrovlákno, které jej pomáhá udržet čisté. Praktický stojánek i magnetické zavírání Pouzdro lze jednoduše složit do praktického stojánku, což pro vás bude praktické, když se budete chtít sledovat videa, psát na klávesnici či používat FaceTime. Jistě také oceníte funkci automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra. Magnetický pant pak zajistí, že zavřené pouzdro dokonale přilne k tabletu a drží na místě. Navíc ho… (euronics.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018)…

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018), modré FOLIOIPADPRO1811B

Lehké a tenké pouzdro na váš 11" iPad Pro v elegantním modrém provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018)…

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018), černé FOLIOIPADPRO1811K

Lehké a tenké pouzdro na váš 11" iPad Pro v elegantním černém provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018)…

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018), červené FOLIOIPADPRO1811R

Lehké a tenké pouzdro na váš 11" iPad Pro v elegantním červeném provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 12,9 " …

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 12,9 " (2018), černé FOLIOIPADPRO18129K

Lehké a tenké pouzdro na váš 12,9" iPad Pro v elegantním černém provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - pískově…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - pískově růžové (MRX92ZM/A)

ochranné pouzdro na tablet • určeno pro iPad Pro 11" (2018) • chrání záda i displej • lze přeměnit na stojánek • uspává a budí displej Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) -…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 12.9" iPad Pro (2018) - uhlově šedé (MRXD2ZM/A)

ochranné pouzdro na tablet • určeno pro iPad Pro 12,9" (2018) • chrání záda i displej • lze přeměnit na stojánek • uspává a budí displej Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - uhlově…

Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - uhlově šedé (MRX72ZM/A)

ochranné pouzdro na tablet • určeno pro iPad Pro 11" (2018) • chrání záda i displej • lze přeměnit na stojánek • uspává a budí displej Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018)…

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018), modré FOLIOIPADPRO1811B - rozbaleno

Lehké a tenké pouzdro na váš 11" iPad Pro v elegantním modrém provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

Fixed Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" s klávesnicí Folio, hnědé FIXOX…

Fixed Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" s klávesnicí Folio, hnědé FIXOX-IPA13K-BRW

Kožené pouzdro FIXED FIXOX-IPA13K-BRW Apple iPad Pro 12,9" (2018) s klávesnicí Folio. Ručně šité v Prostějově, z kvalitní hovězí kůže, která postupem času získává jedinečnou patinu. Přesné rozměry a jemný povrch na vnitřní straně. S kvalitním uzávěrem na magnet, pod kterým se skrývá poutko pro Apple Pencil. (mall.cz)

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018)…

CellularLine Pouzdro se stojánkem FOLIO pro Apple iPad Pro 11" (2018), černé FOLIOIPADPRO1811K - zánovní

Lehké a tenké pouzdro na váš 11" iPad Pro v elegantním černém provedení. CellularLine Folio je pouzdro na tablet, které můžete složit tak, že funguje jako stojánek. Tablet je v něm stabilně uchycen, pouzdro ho tak chrání ze všech stran, aniž by blokovalo jeho ovládací prvky. Zavírá se na magnet. (mall.cz)

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - Pink Sand…

Apple Smart Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) - Pink Sand MXTA2ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 12,9 ″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Folio for 12,9″ iPad Pro (4th generation) – Pink Sand MXTA2ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s…

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio černé

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio Jste majitelem Apple iPad a poohlížíte se po novém pouzdře pro tento svůj tablet? Pokud si potrpíte na eleganci a kvalitu zpracování potom zvolte pouzdro na tablet FIXED Oxford. Toto luxusní pouzdro je kompatibilní s tablety Apple iPad o úhlopříčce 11" s klávesnicí Folio, kterým padne přesně na míru. Uchvátí vás tradiční ruční výroba přímo z Prostějovské šicí dílny s mnohaletou tradicí. Celé pouzdro je kompletně vyrobeno v České republice, od střihu kůže přes precizní šití až po kontrolu finálního výrobku. Tento jedinečný výrobek se pyšní nejvyšší kvalitou. Dopřejte svému iPadu nový kabát Designové pouzdro FIXED Oxford je vyrobeno z pravé hovězí kůže, která je pečlivě vybíraná od dodavatelů. Výrobek je tak nejenom hezký na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s…

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio hnědé

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio Jste majitelem Apple iPad a poohlížíte se po novém pouzdře pro tento svůj tablet? Pokud si potrpíte na eleganci a kvalitu zpracování potom zvolte pouzdro na tablet FIXED Oxford. Toto luxusní pouzdro je kompatibilní s tablety Apple iPad o úhlopříčce 11" s klávesnicí Folio, kterým padne přesně na míru. Uchvátí vás tradiční ruční výroba přímo z Prostějovské šicí dílny s mnohaletou tradicí. Celé pouzdro je kompletně vyrobeno v České republice, od střihu kůže přes precizní šití až po kontrolu finálního výrobku. Tento jedinečný výrobek se pyšní nejvyšší kvalitou. Dopřejte svému iPadu nový kabát Designové pouzdro FIXED Oxford je vyrobeno z pravé hovězí kůže, která je pečlivě vybíraná od dodavatelů. Výrobek je tak nejenom hezký na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s…

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s klávesnicí Folio černé

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s klávesnicí Folio Jste majitelem Apple iPad a poohlížíte se po novém pouzdře pro tento svůj tablet? Pokud si potrpíte na eleganci a kvalitu zpracování potom zvolte pouzdro na tablet FIXED Oxford. Toto luxusní pouzdro je kompatibilní s tablety Apple iPad o úhlopříčce 12,9" s klávesnicí Folio, kterým padne přesně na míru. Uchvátí vás tradiční ruční výroba přímo z Prostějovské šicí dílny s mnohaletou tradicí. Celé pouzdro je kompletně vyrobeno v České republice, od střihu kůže přes precizní šití až po kontrolu finálního výrobku. Tento jedinečný výrobek se pyšní nejvyšší kvalitou. Dopřejte svému iPadu nový kabát Designové pouzdro FIXED Oxford je vyrobeno z pravé hovězí kůže, která je pečlivě vybíraná od dodavatelů. Výrobek je tak nejenom hezký na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s…

Pouzdro na tablet FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s klávesnicí Folio hnědé

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12,9" (2018) s klávesnicí Folio Jste majitelem Apple iPad a poohlížíte se po novém pouzdře pro tento svůj tablet? Pokud si potrpíte na eleganci a kvalitu zpracování potom zvolte pouzdro na tablet FIXED Oxford. Toto luxusní pouzdro je kompatibilní s tablety Apple iPad o úhlopříčce 12,9" s klávesnicí Folio, kterým padne přesně na míru. Uchvátí vás tradiční ruční výroba přímo z Prostějovské šicí dílny s mnohaletou tradicí. Celé pouzdro je kompletně vyrobeno v České republice, od střihu kůže přes precizní šití až po kontrolu finálního výrobku. Tento jedinečný výrobek se pyšní nejvyšší kvalitou. Dopřejte svému iPadu nový kabát Designové pouzdro FIXED Oxford je vyrobeno z pravé hovězí kůže, která je pečlivě vybíraná od dodavatelů. Výrobek je tak nejenom hezký na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio pro Apple iPad Pro 12.9 (3rd…

Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio pro Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK šedé

Logitech Slim Folio, černá Univerzální pouzdro značky Logitech se vyznačuje štíhlou a odlehčenou konstrukcí, díky níž se snadno přenáší z místa na místo a zároveň chrání iPad proti nárazům, odření nebo polití. Bez ohledu na to, kde plníte své úkoly a pracovní závazky – na stolku v kavárně, na pracovním stole nebo na svém klíně – pouzdro vždy spolehlivě udržuje váš iPad v optimálním úhlu pro psaní nebo sledování na libovolném povrchu. Pouzdro s klávesnicí představuje dokonalý mix jednoduchosti, který v sobě ukrývá tři praktické režimy, a to psaní, sledování a ochranu. Spolehlivé připojení Bluetooth Pouzdro využívá pokročilou technologii Bluetooth, která zajišťuje spolehlivé a energeticky úsporné připojení bez výpadků mezi iPadem a klávesnicí. Připojení stačí jednou nakonfigurovat a… (euronics.cz)

Apple Smart Keyboard Folio for 12.9-inch iPad Pro (4th generation) -…

Apple Smart Keyboard Folio for 12.9-inch iPad Pro (4th generation) - Czech MXNL2CZ/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 12,9″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Keyboard Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) – Czech MXNL2CZ/A je opatřeno kvalitní klávesnicí, kterou stačí připojit pomocí Smart Connectoru a hned ji můžete používat. (mall.cz)

Apple Apple iPad Pro 11″ - Smart Keyboard Folio pouzdro s klávesnicí,…

Apple Apple iPad Pro 11″ - Smart Keyboard Folio pouzdro s klávesnicí, černé - rozbaleno

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 11″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Keyboard Folio pro Apple iPad Pro 11″ – Czech MU8G2CZ/A je opatřeno kvalitní klávesnicí, kterou stačí připojit pomocí Smart Connectoru a hned ji můžete používat. (mall.cz)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) černé (FOLIOIPAD1897K)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) černé (FOLIOIPAD1897K)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad, materiál: umělá kůže, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání a zavírání na magnet Potřebujete originální řešení, jak šetřit svůj tablet před pádem či poškozením? Zavírací pouzdro CELLULARLINE je dobrou volbou. Pouzdro je konstruováno pro tablety o uhlopříčce až 9,7". Houževnaté provedení pouzdra CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) černé je příslibem, že váš tablet neohrozí ani sebevětší náraz. K tomu vás vůbec nelimituje v používání konektorů ani čočky fotoaparátu. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - umělá kůže. Černá varianta pouzdra na tablet krásně završuje celkový dojem. Hlavní přednosti pouzdra na tablet CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) černé… (alza.cz)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) modré (FOLIOIPAD102B)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) modré (FOLIOIPAD102B)

Pouzdro na tablet tvrdé pro Apple iPad 10,2 (2019), materiál: TPU, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Vybíráte ideální možnost, jak ochránit tablet před různými oděrkami, nedejbože rozbitím? Tvrdé pouzdro CELLULARLINE bude určitě dobrou volbou. Vejde se do něj tablet uhlopříčky do 10,2". Solidní konstrukce obalu Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) modré zabezpečí, že váš tablet nepřijde k nejmenší úhoně. Samozřejmě vás vůbec nelimituje v užívání ovládacích prvků díky výřezům. Materiálům krytu jasně dominuje tpu. Modrá barva pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Rozhodující přednosti pouzdra na tablet Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) modré Vestavěný stojánek vám poslouží při čtení… (alza.cz)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) černé (FOLIOIPAD102K)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) černé (FOLIOIPAD102K)

Pouzdro na tablet tvrdé pro Apple iPad 10,2 (2019), materiál: umělá kůže, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Snažíte se najít šikovný způsob, kterak šetřit tablet před poškrabáním a případnými pády? Tvrdé pouzdro CELLULARLINE je v tom případě ideální odpovědí. Pouzdro je určeno pro tablety do velikosti 10,2". Bytelná kostra krytu Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) černé se postará o to, že váš tablet nepřijde k nejmenší úhoně. Plus vás vůbec nelimituje v používání tlačítek, fotoaparátu či reproduktorů. Materiálům krytu jasně dominuje umělá kůže. Černá varianta pouzdra na tablet je posledním střípkem v mozaice dokonalosti. Zásadní parametry pouzdra na tablet Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) černé Vestavěný… (alza.cz)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) růžové (FOLIOIPAD1897P)

CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) růžové (FOLIOIPAD1897P)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, ochrana displeje proti poškrábání a zavírání na magnet Potřebujete moderní prostředek, kterak uchránit tablet před poškrábáním či pádem? Zavírací pouzdro CELLULARLINE je jistě ideální odpovědí. Vejde se do něj tablet o maximální velikosti 9,7". Houževnaté provedení obalu CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) růžové zajistí, že váš tablet už nic neohrozí. Plus vás nikterak nelimituje v užívání tlačítek či konektorů. Růžová barva pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Zajímavé vlastnosti pouzdra na tablet CellularLine FOLIO pro Apple iPad 9.7" (2018) růžové Zavírací typ chrání zadní část tabletu i displej Vestavěný stojánek je užitečný při prezentacích nebo… (alza.cz)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) růžové (FOLIOIPAD102P)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) růžové (FOLIOIPAD102P)

Pouzdro na tablet tvrdé pro Apple iPad 10,2 (2019), materiál: umělá kůže, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Potřebujete ideální možnost, jak ušetřit svůj tablet před poškozením nebo pádem? Tvrdé pouzdro CELLULARLINE bude určitě ideální odpovědí. Pohodlně pojme tablet o maximální velikosti 10,2". Bytelná kostra krytu Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) růžové se postará o to, že váš tablet bude v naprostém bezpečí. Samozřejmě vás absolutně neomezuje v používání ovládacích prvků díky výřezům. Pohodlí při čtení pouzdro nijak nenarušuje, jeho tělu dominuje materiál - umělá kůže. Růžová barva pouzdra na tablet je už jen příjemným plusem v celkové dokonalosti. Zásadní přednosti pouzdra na tablet Cellularline FOLIO pro Apple… (alza.cz)

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) tyrkysové …

Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) tyrkysové (FOLIOIPAD102G)

Pouzdro na tablet tvrdé pro Apple iPad 10,2 (2019), materiál: TPU, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Sháníte originální řešení, jak ochránit tablet před veškerými nárazy, či poškrábáním? Tvrdé pouzdro CELLULARLINE bude určitě skvělým východiskem. Vejde se do něj tablet o maximální velikosti 10,2". Kvalitní tělo krytu Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) tyrkysové ručí za to, že váš tablet bude v naprostém bezpečí. Stejně tak vás vůbec nesvazuje v používání tlačítek či konektorů. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - tpu. Tyrkysová varianta pouzdra na tablet jen završuje celkový dojem. Podstatné přednosti pouzdra na tablet Cellularline FOLIO pro Apple iPad 10.2" (2019) tyrkysové Integrovaný stojánek… (alza.cz)

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicí Folio…

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicí Folio černé (FIXOX-IPA11K-BK)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Pro 11" (2020) a iPad Pro 11" (2018), materiál: kůže, zavírací, poutko na Apple Pencil, ručně šité a zavírání na magnet Kožené pouzdro FIXED Oxford je to nejlepší pro váš iPadVáš iPad Pro 11" (2018/2020) si zaslouží jen to nejlepší příslušenství v podobě luxusního pouzdra z pravé kůže. FIXED Oxford je možná nejlepší volba na trhu, protože se se odlišuje ve všech směrech a v rámci celkového zpracování hraje úplně jinou ligu než ostatní. Je to pouzdro pro fajnšmekry.  Pravá kůžeLuxusní provedení a precizní ruční práceVyrobeno v ČRŠité s láskou v Prostějově s maximálním zaměřením na detailiPad Pro 11" (2018/2020)Kompatibilita … (alza.cz)

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12.9" (2018/2020) s klávesnicí Folio…

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 12.9" (2018/2020) s klávesnicí Folio černé (FIXOX-IPA13K-BK)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Pro 12,9" (2020) a iPad Pro 12,9 (2018), materiál: kůže, zavírací, poutko na Apple Pencil, ručně šité a zavírání na magnet VypnutoVynechat z LightBoxu Kožené pouzdro FIXED Oxford je to nejlepší pro váš iPadVáš iPad Pro 12.9" (2018/2020) s klávesnicí Folio si zaslouží jen to nejlepší příslušenství v podobě luxusního pouzdra z pravé kůže. FIXED Oxford je možná nejlepší volba na trhu, protože se se odlišuje ve všech směrech a v rámci celkového zpracování hraje úplně jinou ligu než ostatní. Je to pouzdro pro fajnšmekry.  Pravá kůžeLuxusní provedení a precizní ruční práceVyrobeno v ČRŠité s láskou v Prostějově s maximálním zaměřením na detailiPad Pro 12,9" (2018/2020)Kompatibilní iPad … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít