Španělština - cestovní konverzace

Produkt Španělština - cestovní konverzace sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Španělština - cestovní konverzace upraviť a produkt hľadať znova.

Španělština - cestovní konverzace

Španělština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 6. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Španělština - cestovní konverzace , Španělština - cestovní konverzace

06. Španělština - cestovní konverzace - audiokniha

06. Španělština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,6. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 06. Španělština - cestovní konverzace - audiokniha , Bulharština - cestovní konverzace

Španělština - konverzace

Španělština - konverzace
Detail

Tato příručka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, na cestách a při komunikaci s cizinci, a to i pokud jste v jazyce úplným začátečníkem. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. U každé fráze a slovíčka je uveden zjednodušený fonetický přepis výslovnosti. Obsah konverzace: • 1 200 vět a frází • 800 slovíček v tématech • 5 000 hesel ve slovníku • Výslovnost • Doporučení a upozornění (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Španělština - konverzace , Čínština - cestovní konverzace

Španělština - konverzace

Španělština - konverzace
Detail

Obsah slovníku: 2 600 vět a frází 1 600 slovíček a témat 8 000 hesel ve slovníku Výslovnost Doporučení a upozornění Užitečné přílohy (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Španělština - konverzace , Portugalština - cestovní konverzace

Španělština konverzace

Španělština konverzace
Detail

Španělsky mluví přes 400 milionů lidí, proto neváhejte a naučte se alespoň základní slova a fráze. Také příliš nepočítejte s tím, že se ve Španělsku, nebo dokonce v Jižní Americe domluvíte například anglicky. Příjemně zpracovaná konverzace vám bude užitečným, mnohdy až nepostradatelným pomocníkem na cestách k moři i do hor, při pracovních schůzkách i na dovolené. (patro.cz)

Podobné produkty ako Španělština konverzace , Norština - cestovní konverzace

Španělština konverzace a slovník

Španělština konverzace a slovník
Detail

Praktická příručka je určena především turistům. Obsahuje témata z každodenního života potřebná k dorozumění v cizí zemi. Nahrávka ke stažení ZDARMA na www.infoa.cz. (patro.cz)

Podobné produkty ako Španělština konverzace a slovník , Hebrejština - cestovní konverzace

Španělština Konverzace a slovník

Španělština Konverzace a slovník
Detail

Španělská konverzace a slovník na cesty – konverzační příručky Lonely Planet spojují cestovatele a místní už více než čtvrt století. (patro.cz)

Podobné produkty ako Španělština Konverzace a slovník , Arabština - cestovní konverzace

Kapesní konverzace + slovník - španělština - Jana Navrátilová

Kapesní konverzace + slovník - španělština - Jana Navrátilová
Detail

Praktická příručka je určena především turistům. Obsahuje témata z každodenního života potřebná k dorozumění v cizí zemi. Nahrávka ke stažení ZDARMA na www.infoa.cz. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kapesní konverzace + slovník - španělština - Jana Navrátilová , Finština - cestovní konverzace

Španělština konverzace s námi se domluvíte

Španělština konverzace s námi se domluvíte
Detail

Tato příručka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s cizinci, a to i pokud jste v jazyce úplným začátečníkem. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Španělština konverzace s námi se domluvíte , Turečtina - cestovní konverzace

Angličtina cestovní konverzace

Angličtina cestovní konverzace
Detail

3. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Součástí je dvojjazyčná nahrávka rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapa. (patro.cz)

Podobné produkty ako Angličtina cestovní konverzace , Polština - cestovní konverzace

Švédština - cestovní konverzace

Švédština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 19. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Švédština - cestovní konverzace , Řečtina - cestovní konverzace

Japonština - cestovní konverzace

Japonština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 22. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Japonština - cestovní konverzace , Angličtina - cestovní konverzace

Dánština - cestovní konverzace

Dánština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 16. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dánština - cestovní konverzace , Francouzština - cestovní konverzace

Turečtina - cestovní konverzace

Turečtina - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 14. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Turečtina - cestovní konverzace , Japonština - cestovní konverzace

Finština - cestovní konverzace

Finština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 17. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Finština - cestovní konverzace , Švédština - cestovní konverzace

Němčina - cestovní konverzace

Němčina - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 4. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Němčina - cestovní konverzace , Dánština - cestovní konverzace

Bulharština - cestovní konverzace

Bulharština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 20. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bulharština - cestovní konverzace , Nizozemština - cestovní konverzace

Čínština - cestovní konverzace

Čínština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 23. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čínština - cestovní konverzace , Chorvatština - cestovní konverzace

Maďarština - cestovní konverzace

Maďarština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 11. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Maďarština - cestovní konverzace , Italština - cestovní konverzace

Ruština - cestovní konverzace

Ruština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 8. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ruština - cestovní konverzace , Španělština konverzace a slovník (978-80-7240-775-0)

Angličtina - cestovní konverzace

Angličtina - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 3. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Angličtina - cestovní konverzace , Studijní konverzace španělština: pro každou situaci (978-80-7508-710-2)

Polština - cestovní konverzace

Polština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 10. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Polština - cestovní konverzace , Španělština konverzace: se slovníkem a gramatikou (978-80-7508-283-1)

Francouzština - cestovní konverzace

Francouzština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 5. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Francouzština - cestovní konverzace , Angličtina cestovní konverzace: 3 (80-7240-318-4)

Řečtina - cestovní konverzace

Řečtina - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 12. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Řečtina - cestovní konverzace , Švédština cestovní konverzace + cd: 19 (80-7240-334-6)

Italština - cestovní konverzace

Italština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 7. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Italština - cestovní konverzace , Norština cestovní konverzace + cd: 18 (80-7240-333-8)

Chorvatština - cestovní konverzace

Chorvatština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 9. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Chorvatština - cestovní konverzace , Španělština konverzace s námi se domluvíte: s námi se domluvíte (978-80-7508-393-7)

Nizozemština - cestovní konverzace

Nizozemština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 13. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nizozemština - cestovní konverzace , Španělština do ucha

Arabština - cestovní konverzace

Arabština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 21. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Arabština - cestovní konverzace , Obchodní španělština a1 - b1 ()

Hebrejština - cestovní konverzace

Hebrejština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 24. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hebrejština - cestovní konverzace , Technická španělština a1 - b1 ()

Portugalština - cestovní konverzace

Portugalština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 15. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Portugalština - cestovní konverzace , Anglická konverzace

Norština - cestovní konverzace

Norština - cestovní konverzace
Detail

Audiokniha MP3 Kolektiv autorů, čte Rodilí mluvčí 18. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Norština - cestovní konverzace

Čínština - cestovní konverzace + CD

Čínština - cestovní konverzace + CD
Detail

23. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Dále dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čínština - cestovní konverzace + CD

Finština - cestovní konverzace + CD

Finština - cestovní konverzace + CD
Detail

17. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Dále dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Finština - cestovní konverzace + CD

Švédština cestovní konverzace + CD

Švédština cestovní konverzace + CD
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Švédština cestovní konverzace + CD

Norština cestovní konverzace + CD

Norština cestovní konverzace + CD
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Norština cestovní konverzace + CD

Španělština konverzace a slovník (978-80-7240-775-0)

Španělština konverzace a slovník (978-80-7240-775-0)
Detail

Kniha - 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Španělština konverzace a slovník (978-80-7240-775-0)

Španělština Konverzace a slovník (978-80-256-1785-4)

Španělština Konverzace a slovník (978-80-256-1785-4)
Detail

Kniha - 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Španělská konverzace a slovník na cesty – konverzační příručky Lonely Planet spojují cestovatele a místní už více než čtvrt století. (alza.cz)

Podobné produkty ako Španělština Konverzace a slovník (978-80-256-1785-4)

03. Angličtina - cestovní konverzace + CD

03. Angličtina - cestovní konverzace + CD
Detail

3. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Dále dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 03. Angličtina - cestovní konverzace + CD

19. Švédština - cestovní konverzace + CD

19. Švédština - cestovní konverzace + CD
Detail

19. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Dále dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 19. Švédština - cestovní konverzace + CD

18. Norština - cestovní konverzace + CD

18. Norština - cestovní konverzace + CD
Detail

18. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. Dále dvojjazyčnou nahrávku rodilých mluvčích, základní informace pro turisty a mapu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 18. Norština - cestovní konverzace + CD

17. Finština - cestovní konverzace - audiokniha

17. Finština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,17. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 17. Finština - cestovní konverzace - audiokniha

14. Turečtina - cestovní konverzace - audiokniha

14. Turečtina - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,14. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 14. Turečtina - cestovní konverzace - audiokniha

22. Japonština - cestovní konverzace - audiokniha

22. Japonština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,22. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 22. Japonština - cestovní konverzace - audiokniha

21. Arabština - cestovní konverzace - audiokniha

21. Arabština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,21. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 21. Arabština - cestovní konverzace - audiokniha

12. Řečtina - cestovní konverzace - audiokniha

12. Řečtina - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,12. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 12. Řečtina - cestovní konverzace - audiokniha

09. Chorvatština - cestovní konverzace - audiokniha

09. Chorvatština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,9. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 09. Chorvatština - cestovní konverzace - audiokniha

23. Čínština - cestovní konverzace - audiokniha

23. Čínština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,23. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 23. Čínština - cestovní konverzace - audiokniha

10. Polština - cestovní konverzace - audiokniha

10. Polština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,10. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 10. Polština - cestovní konverzace - audiokniha

18. Norština - cestovní konverzace - audiokniha

18. Norština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,18. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 18. Norština - cestovní konverzace - audiokniha

07. Italština - cestovní konverzace - audiokniha

07. Italština - cestovní konverzace - audiokniha
Detail

Audiokniha:,7. díl z jedinečné řady 24 audio konverzací, sloužící jako vynikající pomůcka pro turisty i profesionální pracovníky. Obsahuje 32 témat k snadnému dorozumnění, více než 500 konverzačních obratů s výslovností, samostudium formou poslechu a opakování. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 07. Italština - cestovní konverzace - audiokniha
Španělština - cestovní konverzace, Bulharština - cestovní konverzace, Čínština - cestovní konverzace, Portugalština - cestovní konverzace, Norština - cestovní konverzace, Hebrejština - cestovní konverzace, Arabština - cestovní konverzace, Finština - cestovní konverzace, Turečtina - cestovní konverzace, Polština - cestovní konverzace, Řečtina - cestovní konverzace, Angličtina - cestovní konverzace, Francouzština - cestovní konverzace, Japonština - cestovní konverzace, Švédština - cestovní konverzace, Dánština - cestovní konverzace, Nizozemština - cestovní konverzace, Chorvatština - cestovní konverzace, Italština - cestovní konverzace, Španělština konverzace a slovník (978-80-7240-775-0), Studijní konverzace španělština: pro každou situaci (978-80-7508-710-2), Španělština konverzace: se slovníkem a gramatikou (978-80-7508-283-1), Angličtina cestovní konverzace: 3 (80-7240-318-4), Švédština cestovní konverzace + CD: 19 (80-7240-334-6), Norština cestovní konverzace + CD: 18 (80-7240-333-8), Španělština konverzace s námi se domluvíte: s námi se domluvíte (978-80-7508-393-7), Španělština do ucha, Obchodní španělština A1 - B1 (), Technická španělština A1 - B1 (), Anglická konverzace