Soraya Family Fresh sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti s extraktem z ovsa 1000 ml

Soraya Family Fresh sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti s extraktem…

Soraya Family Fresh sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti s extraktem z ovsa 1000 ml

Soraya Family Fresh, 1000 ml, Šampony pro děti, Přípravek Soraya Family Fresh je určen k šetrnému mytí jemné dětské pokožky.Vlastnosti:jemně smývá všechny nečistotymyje i vláskyčistí pokožkuJak používat:Naneste přípravek vlhkou na pokožku nebo vlasy. Jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou. (notino.cz)

Radox Men Fresh sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 250 ml

Radox Men Fresh sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 250 ml

Radox Men Fresh, 250 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel Radox Men Fresh učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek.Vlastnosti:šetrně myje pokožku celého tělamyje vlasy a čistí pokožku hlavypo použití dodá pocit svěžesti a energieJak používat:Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte. (notino.cz)

MIXA Baby sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 400 ml

MIXA Baby sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 400 ml

MIXA Baby, 400 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 MIXA Baby rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcemá hydratační účinkyregeneruje a vyživuje vlasyusnadňuje rozčesávání jemných vlasůJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

MIXA Baby sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 250 ml

MIXA Baby sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 250 ml

MIXA Baby, 250 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 MIXA Baby rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcemá hydratační účinkyregeneruje a vyživuje vlasyusnadňuje rozčesávání jemných vlasůJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Nivea Kids Sparkle Berry sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 500 ml

Nivea Kids Sparkle Berry sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 500 ml

Nivea Kids Sparkle Berry, 500 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Nivea Kids Sparkle Berry rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcedodává pocit svěžestidermatologicky testovánoJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Soraya Family Fresh krémový sprchový gel s výtažkem z hedvábí 1000 ml

Soraya Family Fresh krémový sprchový gel s výtažkem z hedvábí 1000 ml

Soraya Family Fresh, 1000 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Soraya Family Fresh je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci.Vlastnosti:myje pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouzvláčňuje a zvyšuje elasticitu pokožkynavrací pokožce komfortní pocitJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

EP Line Angry Birds 3D sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 300 ml

EP Line Angry Birds 3D sprchový gel a šampon 2 v 1 pro děti 300 ml

EP Line Angry Birds 3D, 300 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 EP Line Angry Birds 3D rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcejemně smývá všechny nečistotyzanechává pokožku jemnou a vláčnouje šetrný k dětské pokožceJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Thalgo Men sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 200 ml

Thalgo Men sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 200 ml

Thalgo Men, 200 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Thalgo Men rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:varianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyzanechá pokožku příjemně svěžíuvolňuje a napomáhá relaxaci celého tělaJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Urtekram Men sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 150 ml

Urtekram Men sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže 150 ml

Urtekram Men, 150 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Urtekram Men učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek.Vlastnosti:lze použít na tělo i vlasyšetrně myje pokožku celého tělamyje vlasy a čistí pokožku hlavyintenzivně hydratujeSložení:veganský produktJak používat:Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a poté důkladně opláchněte. Důkladně opláchněte. (notino.cz)

Marbert Homme sprchový gel a šampon 2 v 1 200 ml

Marbert Homme sprchový gel a šampon 2 v 1 200 ml

Marbert Homme, 200 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Marbert Homme rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Gestil Care sprchový gel a šampon 2 v 1 150 ml

Gestil Care sprchový gel a šampon 2 v 1 150 ml

Gestil Care, 150 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro ženy, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Gestil Care rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:zvláčňuje pokožkuposkytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Bübchen Kids sprchový gel a šampon 2 v 1 230 ml

Bübchen Kids sprchový gel a šampon 2 v 1 230 ml

Bübchen Kids, 230 ml, Sprchové gely pro děti, Sprchový gel Bübchen Kids je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci.Vlastnosti:myje pokožku a zbavuje nečistotvyživuje a pečuje o pokožkupokožku zanechá sametově jemnou a hebkouJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

Rexona Cobalt sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Rexona Cobalt sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Rexona Cobalt, 400 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Rexona Cobalt rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezanechá pokožku příjemně svěžíprovoní vlasy mužnou vůníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Rexona Quantum sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Rexona Quantum sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Rexona Quantum, 250 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Rexona Quantum rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcedodává pocit svěžestivitalizuje pokožkupřípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužůJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. Vhodné pro každodenní použití. (notino.cz)

Rexona Quantum sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Rexona Quantum sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Rexona Quantum, 400 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Rexona Quantum rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcedodává pocit svěžestivitalizuje pokožkupřípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužůJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. Vhodné pro každodenní použití. (notino.cz)

Rexona Sport sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Rexona Sport sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Rexona Sport, 250 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Rexona Sport rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcedodává pocit svěžestiprovoní vlasy mužnou vůnívitalizuje pokožkuJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. Vhodné pro každodenní použití. (notino.cz)

Jack N’ Jill Simplicity jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1…

Jack N’ Jill Simplicity jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1 300 ml

Jack N’ Jill Simplicity, 300 ml, Šampony pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Jack N’ Jill Simplicity rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezvláčňuje pokožkuje šetrný k dětské pokožcedodává pocit svěžestizanechává pokožku jemnou a vláčnouSložení:produkt je hypoalergenníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Jack N’ Jill Sweetness jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1 300…

Jack N’ Jill Sweetness jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1 300 ml

Jack N’ Jill Sweetness, 300 ml, Šampony pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Jack N’ Jill Sweetness rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezvláčňuje pokožkuje šetrný k dětské pokožcezanechá pokožku příjemně svěžíjemně smývá všechny nečistotySložení:produkt je hypoalergenníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Jack N’ Jill Serenity jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1 300…

Jack N’ Jill Serenity jemný sprchový gel a šampon pro děti 2 v 1 300 ml

Jack N’ Jill Serenity, 300 ml, Šampony pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Jack N’ Jill Serenity rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezvláčňuje pokožkuje šetrný k dětské pokožcezanechá pokožku příjemně svěžíjemně smývá všechny nečistotySložení:produkt je hypoalergenníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

EP Line Minions sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

EP Line Minions sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

EP Line Minions, 400 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 EP Line Minions Minions rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasy důkladně umyje, ale nedráždí pokožku hlavyvarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Avon Senses Wilderness sprchový gel a šampon 2 v 1 100 ml

Avon Senses Wilderness sprchový gel a šampon 2 v 1 100 ml

Avon Senses Wilderness, 100 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Avon Senses Wilderness rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskvlasy důkladně umyje, ale nedráždí pokožku hlavyvarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyzanechá pokožku příjemně svěžíJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Avon Senses Wilderness sprchový gel a šampon 2 v 1 500 ml

Avon Senses Wilderness sprchový gel a šampon 2 v 1 500 ml

Avon Senses Wilderness, 500 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Avon Senses Wilderness rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskvlasy důkladně umyje, ale nedráždí pokožku hlavyvarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyzanechá pokožku příjemně svěžíJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Axe Ice Breaker sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Axe Ice Breaker sprchový gel a šampon 2 v 1 400 ml

Axe Ice Breaker, 400 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Axe Ice Breaker rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezanechá pokožku příjemně svěžíuvolňuje a napomáhá relaxaci celého tělaJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

René Furterer Initia sprchový gel a šampon 2 v 1 s chladivým účinkem…

René Furterer Initia sprchový gel a šampon 2 v 1 s chladivým účinkem 200 ml

René Furterer Initia, 200 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro ženy, Sprchový gel a šampon 2 v 1 René Furterer Initia rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskvyživuje a pečuje o pokožkudodává pocit svěžestiSložení:neutrální pHJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. Vhodné pro každodenní použití. (notino.cz)

René Furterer Initia sprchový gel a šampon 2 v 1 s chladivým účinkem…

René Furterer Initia sprchový gel a šampon 2 v 1 s chladivým účinkem 50 ml

René Furterer Initia, 50 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro ženy, Sprchový gel a šampon 2 v 1 René Furterer Initia rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskvyživuje a pečuje o pokožkudodává pocit svěžestiSložení:neutrální pHJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. Vhodné pro každodenní použití. (notino.cz)

Rexona Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže Cobalt (Body Wash And…

Rexona Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže Cobalt (Body Wash And Shampoo) (Objem 400 ml)

Dopřejte si po ránu pořádný příval svěžesti. Sprchový gel s obsahem mentolu probudí tělo i mysl a dodá vám pocit svěžesti po celý den. (mall.cz)

Rexona Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže Cobalt (Body Wash And…

Rexona Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže Cobalt (Body Wash And Shampoo) (Objem 250 ml)

Dopřejte si po ránu pořádný příval svěžesti. Sprchový gel s obsahem mentolu probudí tělo i mysl a dodá vám pocit svěžesti po celý den. (mall.cz)

Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng sprchový gel a šampon 2 v 1…

Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng, 250 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Baylis & Harding Black Pepper & Ginseng rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in…

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in Shower & Shampoo) 500 ml

Jemný sprchový gel se sladkou vůní lesních plodů pečuje o citlivou pokožku dětí. Složení s bio aloe vera a heřmánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky. Chrání před slzami během mytí a usnadňuje rozčesávání vlásků. (mall.cz)

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in…

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in Shower & Shampoo) 500 ml

Jemný sprchový gel se sladkou vůní lesních plodů pečuje o citlivou pokožku dětí. Složení s bio aloe vera a heřmánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky. Chrání před slzami během mytí a usnadňuje rozčesávání vlásků. (krasa.cz)

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in…

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s jablečnou vůní (2 in Shower & Shampoo) 500 ml

Jemný sprchový gel se sladkou vůní lesních plodů pečuje o citlivou pokožku dětí. Složení s bio aloe vera a heřmánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky. Chrání před slzami během mytí a usnadňuje rozčesávání vlásků. (parfemy.cz)

Radox Men Feel Wild sprchový gel a šampon 2 v 1 Blackberry & Ginger…

Radox Men Feel Wild sprchový gel a šampon 2 v 1 Blackberry & Ginger 250 ml

Radox Men Feel Wild, 250 ml, Šampony pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Radox Men Feel Wild rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožceprovoní vlasy mužnou vůnípo použití dodá pocit svěžesti a energieJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Baylis & Harding Men's Citrus Lime & Mint sprchový gel a šampon 2 v 1…

Baylis & Harding Men's Citrus Lime & Mint sprchový gel a šampon 2 v 1 250 ml

Baylis & Harding Men's Citrus Lime & Mint, 250 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Baylis & Harding Men's Citrus Lime & Mint rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s vůní lesního ovoce (2 in 1…

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s vůní lesního ovoce (2 in 1 Shower Shampoo) 500 ml

Jemný sprchový gel se sladkou vůní lesních plodů pečuje o citlivou pokožku dětí. Složení s bio aloe vera a heřmánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky. Chrání před slzami během mytí a usnadňuje rozčesávání vlásků. (krasa.cz)

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s vůní lesního ovoce (2 in 1…

Nivea Dětský sprchový gel a šampon 2 v 1 s vůní lesního ovoce (2 in 1 Shower Shampoo) 500 ml

Jemný sprchový gel se sladkou vůní lesních plodů pečuje o citlivou pokožku dětí. Složení s bio aloe vera a heřmánkem myje citlivou dětskou pokožku a vlásky. Chrání před slzami během mytí a usnadňuje rozčesávání vlásků. (parfemy.cz)

Londa Professional Men sprchový gel a šampon 2 v 1 na tělo a vlasy…

Londa Professional Men sprchový gel a šampon 2 v 1 na tělo a vlasy 250 ml

Londa Professional Men, 250 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Londa Professional Men rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcezvláčňuje pokožkuvlasům dodá potřebnou hydrataci a leskJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Palmolive Men Refreshing 2 v 1 sprchový gel a šampon 500 ml

Palmolive Men Refreshing 2 v 1 sprchový gel a šampon 500 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaRumunštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Gel a šampon Varianta - Refreshing 2 v 1 sprchový (ageo.cz)

Bübchen Kids šampon a sprchový gel 2 v 1 pro děti 230 ml

Bübchen Kids šampon a sprchový gel 2 v 1 pro děti 230 ml

Bübchen Kids, 230 ml, Sprchové gely pro děti, Sprchový gel Bübchen Kids je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci.Vlastnosti:myje pokožku a zbavuje nečistotintenzivně hydratujevyživuje a pečuje o pokožkudermatologicky testovánoJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

Frosch Frosch EKO Senses Sprchový gel a šampon pro děti 300 ml

Frosch Frosch EKO Senses Sprchový gel a šampon pro děti 300 ml

Frosch EKO dětský sprchový gel & šampon s přídavkem panthenolu šetrně čistí pokožku celého těla i vlasy. Výtažek z pšeničného proteinu usnadňuje rozčesávání vlasů a navrací jim vitalitu a lesk. Lahev je z 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu. (vivantis.cz)

Frosch Frosch EKO Senses Sprchový gel a šampon pro děti 300 ml

Frosch Frosch EKO Senses Sprchový gel a šampon pro děti 300 ml

Frosch EKO dětský sprchový gel & šampon s přídavkem panthenolu šetrně čistí pokožku celého těla i vlasy. Výtažek z pšeničného proteinu usnadňuje rozčesávání vlasů a navrací jim vitalitu a lesk. Lahev je z 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu. (prozdravi.cz)

Weleda Kids Magic Mint sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1 150 ml

Weleda Kids Magic Mint sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1 150 ml

Weleda Kids Magic Mint, 150 ml, Sprchové krémy pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Weleda Kids Magic Mint rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:vyživuje dětskou pokožku při koupelišetrně myje dětské vláskyvyživuje a pečuje o pokožkudermatologicky testovánoJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Weleda Kids Šťastný pomeranč sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1…

Weleda Kids Šťastný pomeranč sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1 150 ml

Weleda Kids Šťastný pomeranč, 150 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Weleda Kids Happy Orange rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevlasům dodá potřebnou hydrataci a leskvarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyje šetrný k dětské pokožceJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Weleda Kids Veselá limetka sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1 150…

Weleda Kids Veselá limetka sprchový krém a šampon pro děti 2 v 1 150 ml

Weleda Kids Veselá limetka, 150 ml, Pro děti pro děti, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Weleda Kids Cheerful Lime rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcevarianta přípravku 2 v 1 je praktická i na cestyje šetrný k dětské pokožcepříjemně voníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Čarovná máta 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Čarovná máta 150 ml

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Certifikovaná přírodní kosmetika. (mall.cz)

WELEDA Sprchový krém a šampon 2 v 1 Čarovná máta 150 ml

WELEDA Sprchový krém a šampon 2 v 1 Čarovná máta 150 ml

Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s povzbu­zující vůní máty. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Receptura z přírodních surovin je speciálně vyvinutá pro dětskou pokožku. Vlastnosti: Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z máty klasnaté a levandule dodávají přípravku příjemnou vůní, která povzbuzuje mysl a zlepšuje náladu. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro vegany. Složení: Voda, Sezamový olej,… (feedo.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s osvěžující vůní limetky. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. (mall.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Šťastný pomeranč 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Šťastný pomeranč 150 ml

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. (krasa.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s osvěžující vůní limetky. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. (krasa.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Veselá limetka 150 ml

Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s osvěžující vůní limetky. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. (parfemy.cz)

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Šťastný pomeranč 150 ml

Weleda Sprchový krém a šampon 2 v 1 Šťastný pomeranč 150 ml

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. (parfemy.cz)

Radox Feel Fresh 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Fresh 2v1 pánský sprchový gel a šampon  250 ml

Jak se chcete cítit? Zažijte osvěžující energizující mořský vánek, který vás probudí ze spánku. Radox. Feel Fresh.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Fresh 2v1 pánský (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional [3D] MEN šampon a sprchový gel 2 v 1 1000 ml

Schwarzkopf Professional [3D] MEN šampon a sprchový gel 2 v 1 1000 ml

Schwarzkopf Professional [3D] MEN, 1000 ml, Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže, Sprchový gel a šampon 2 v 1 Schwarzkopf Professional [3D] MEN rychle a účinně myje jak pokožku celého těla, tak vlasy.Vlastnosti:poskytuje péči vlasům i pokožcedodává pocit svěžestiposiluje vlasová vláknastimuluje růst vlasůprovoní vlasy mužnou vůníJak používat:Naneste na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně napěňte, promasírujte a poté důkladně smyjte. (notino.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After…

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After Sport (Shower Gel & Shampoo) 250 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž po náročném cvičení. (parfemy.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After…

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After Sport (Shower Gel & Shampoo) 400 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž po náročném cvičení. (parfemy.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After…

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After Sport (Shower Gel & Shampoo) 400 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž po náročném cvičení. (krasa.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start …

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start (Shower Gel, Shampoo, Face Wash) 250 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž na začátku nového dne, na zotavení po náročném cvičení nebo na dobití energie na konci hektického dne. (krasa.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start …

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start (Shower Gel, Shampoo, Face Wash) 250 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž na začátku nového dne, na zotavení po náročném cvičení nebo na dobití energie na konci hektického dne. (parfemy.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After…

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Body Hair Face After Sport (Shower Gel & Shampoo) (Objem 400 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž po náročném cvičení. (mall.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start …

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start (Shower Gel, Shampoo, Face Wash) 400 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž na začátku nového dne, na zotavení po náročném cvičení nebo na dobití energie na konci hektického dne. (parfemy.cz)

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start …

Adidas Sprchový gel a šampon pro muže 3 v 1 Hair & Body Active Start (Shower Gel, Shampoo, Face Wash) 400 ml

Užijte si pohodlnou kombinaci 3 v 1 na obličej, tělo i vlasy! Je to dokonalý zážitek, který ocení každý aktivní muž na začátku nového dne, na zotavení po náročném cvičení nebo na dobití energie na konci hektického dne. (krasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít