Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 86% Neskutečně návyková arkáda, která neustále pomrkává na věrného fanouška série, ale zároveň potěší i Sonicem nedotčeného hráče. Nové prvky míchá s těmi starými tak, že si po čase nebudete jisti, jestli se jedná o nový, nebo již známý prvek. Pokud vám nevadí vyšší rychlost, nemůžete s tímto kouskem sáhnout vedle.  Legendární ježek Sonic se opět vrací. A jak už tomu u něho bývá, je to ve velkém stylu. Sonic Mania je neskutečně návykovou arkádou, u které strávíte nespočet hodin… (alza.cz)

Bound VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Bound VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bound VR je netradičně pojatá plošinovka, ve které používáte k pohybu balet. To však skýtá velký přísun netradiční hratelnosti v nevšedním grafickém zpracování. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Úchvatně pojatá plošinovka vám ukáže krásy hraní ve virtuální realitě. VypnutoVynechat z LightBoxu Herní svět se skládá pouze z krychlí, kvádrů, válců,… (alza.cz)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Hra pro konzoli - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 77% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Na co se můžete těšit ve hře Unravel Two (PS4 CZ Digital)Pokračování skvělé plošinovky si můžete zahrát sólo nebo s kamarádem v kooperativním móduMozkové závity potrápíte nad složitými hádankami a rébusyKdyž si nebudete vědět rady, správným směrem vás popostrčí důmyslný systém nápovědyHlavní kampaň doplňují samostatné výzvy, jejichž pokořováním si zážitek z Unravel 2 notně prodloužítePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Vaši logiku… (alza.cz)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

Hra pro konzoli - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Připravte se na hrůzy nezapomenutelného psychologického dramatu. Nervy drásající událostI špičkového hitu na PS4 Until Dawn před 60 lety. Procitáte v podivném zdravotnickém zařízení a na nic si nevzpomínáte. Blackwood Pines Zjistěte, co v sanatoriu Blackwood Pines děláte. Odhalte mrazivé spiknutí, které se v jeho stínu ukrývá.   … (alza.cz)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 67% Déraciné je emocionální a přesvědčivý příběh, který vás vtáhne do děje díky PlayStation VR. Užijte si tuto parádní příběhovou adventuru od japonského studia FromSoftware, které stojí například za Dark Souls a Bloodborne. Ve hře Déraciné se stanete neviditelnou vílou v odlehlé internátní škole, kterou vyvolala jedna z dívek.  Dokažte ostatním, že existujete … (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)" se dívají také na:

Apple wired keyboard cz
Sniper elite 4 cz titulky
Eyes the horror game wikipedia cz
Fisher price pejskův stoleček smart stages cz/en

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Klíčové vlastnostiPohádková atmosféraDojemný příběh o obnovování… (alza.cz)

Stifled - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Stifled -  PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Hra pro konzoli , které je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Prozkoumávejte své okolí za pomoci echolokace. Dejte si však pozor, ve stínech na vás číhají vaše nejhorší noční můry. Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Nechte se vtáhnout do prozkoumávání tajemného světa za pomocí VR brýlí.  Mluvte či vydávejte zvuky a odhalte na krátkou chvíli vše, co je kolem vás.  Potichu, nepřátelé vás… (alza.cz)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 2200 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 2200 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 2200 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Oblékni se do kostýmu Batmana a vydej se řešit zapeklité případy uvnitř města Gotham. Notoricky známé lokace jsou detailně zpracované k prozkoumání ve virtuální realitě. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 73% Staňte se detektivem a vydejte se řešit zapeklitý případ ve známých lokací města Gotham. VypnutoVynechat z LightBoxu Vyčistěte Gotham od… (alza.cz)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Resident Evil 5 pro PS4 vám přinese tísnivou atmosféru zasazenou do pestrého prostředí. Vžijte se do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda, bývalého člena speciální jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace bojující proti bioterorismu BSAA (Bio-terrorism Security Assessment Alliance).Resident Evil je ikonická herní značka a jedna ze stálic poslední herní dekády. V pátém pokračování se vžijete do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda. Tento borec je bývalý člen speciální policejní jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace bojující proti bioterorismu BSAA (Bio-terrorism Security Assessment… (alza.cz)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zahraj si za Robina, mladého chlapce, který nouzově přistál na záhadné planetě, která je teprve v období jury. Odhal tajemství tohoto světa v emocemi nabitém příběhu a prozkoumej místní přírodu za doprovodu létajícího robotického pomocníka. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde % Vstup do prehistorického virtuálního světa a pokus se přežít mezi gigantickými dinosaury. VypnutoVynechat z LightBoxu Na vlastní kůži si užívej živoucí a dýchající svět. … (alza.cz)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Dobíjecí karta ALIENATION přináší nové zbraně, upgrady a sběratelské předměty.Sežeňte ten správný tým a vybavení a probijte si cestu vlnami útočících mimozemšťanů. Využijte všechny zbraně, upgrady a sběratelské předměty. To vše a mnohem více čeká přímo na bojišti. Seznamte se jako člen globálních obranných sil UNX se všemi vymoženostmi moderní doby a vsaďte na to, co nabízí tu největší spolehlivost. Vězte, že válka je hra síly a jen ti nejlepší to dokáží využít a přežít ji. Staňte se jedním z nich. Sjednoťte ty nejudatnější vojáky na Zemi, postavte se zlotřilým mimozemským útočníkům a dostaňte naši planetu zpět. Taktizujte a zaměřte se na slabá soupeřova místa,… (alza.cz)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Vstup do únikové místnosti uvnitř vyšinuté mysli a z pohledu vlastních očí prozkoumej strhující novou dimenzi. Psychologický thriller, v němž se stanete součástí šíleného vědeckého experimentu. Ocitněte se v poškozené digitální simulaci vytvořené ze společných vzpomínek rodiny Hayesových. Odhalte tajemství z pohledu tří členů rodiny. Kompatibilní s PlayStation VR … (alza.cz)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou zábavu uprostřed hlubokého vesmíru. Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máš k dispozici jen základní výbavu, která tě musí udržet naživu. Tvým úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 71% Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou… (alza.cz)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Staňte se hudebníkem v nové VR hře TrackLab a ukažte světu, zač jsou toho noty! Ponořte se do virtuálního světa plného hudby a stvořte svůj mistrovský kousek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nasaďte si Playstation VR helmu a pusťte se do světa, kde si jednoduše můžete vytvořit skladbu dle libosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skládání a upravování skladby probíhá na intuitivní časové ose, která je zároveň herním světem. … (alza.cz)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Werewolves Within PS4 - Hráči zaujmou specifické role a schopnosti a budou se snažit uhádnout, kdo z nich je záporákem a kdo bude další obětí. Na konci každého kola přejdete k hlasování o vyřazení jednoho hráče. 76% Jeden z nejlepších společenských VR zážitků. Hra dokáže navodit skvělou atmosféru s přáteli a skvěle zabaví na dlouhé hodiny. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zábavná společenská hra ve virtuální realitěPo několika strašlivých útocích na vesnici Gallowston toho mají všichni plné zuby. Se jedinečnou kouzelnou knihou v ruce se účastníci snaží najít a… (alza.cz)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Už 50 let je Paříž liduprázdná a všude se volně rozrůstá vegetace, ve které se pohybuje řada živočichů. Nad tím vším si z orlího pohledu zalétáš a postupně budeš plnit řadu zajímavých úkolů a výzev. Budeš potřebovat mrštnost, rychlost a přesnost zejména při pronásledování cílů napříč obdivuhodným městem. 73% Chceš si vyzkoušet orlí let a prohlédnout si Paříž z úplně jiného úhlu pohledu? VypnutoVynechat z LightBoxu Kultovní Paříž nabízí úchvatné scenérie,… (alza.cz)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Kona vás bude nutit být ve střehu, šetřit náboje a bát se neznámého nebezpečí. V pár případech i trochu zapojit logické uvažování a zároveň obdivovat bezútěšnou krajinu severního Quebecku. To všechno zcela přirozeně. (Bonusweb.cz) Vánice si razí cestu opuštěnou vesnicí... Nikde nikdo. Kam všichni zmizeli? Netradiční adventura míří na… (alza.cz)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 85% S Herním doplňkem Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital získáte přístup jak do Rozšíření I, tak i do Rozšíření II.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rozšíření I a Rozšíření II nabízí spoustu nových zbraní, brnění i vybavení. Dočkáte se nových postav, ale i padouchů.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Do rukou se vám dostává vůbec nejrozsáhlejší seznam všech legendárních super hrdinů, kteří se poprvé v historii Marvelu shromáždili společně v jedné jediné hře. Byl by hřích takové šance nevyužít. K dispozici nyní máte plných 140 postav, s nimiž můžete nakládat dle své libosti.… (alza.cz)

TEKKEN 7 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030979)

TEKKEN 7 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030979)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Prodlužte dobrodružnou cestu svého bojovníka pomocí TEKKEN 7 Season Pass, s nímž získáte levnější přístup ke strhujícím balíčkům DLC. Otestujte své schopnosti a se dvěma dodatečnými hratelnými postavami, novým herním režimem a stovkami doplňkových kostýmů se postavte svým přátelům i soupeřům. Jako exkluzivní dárek za svůj nákup obdržíte přes 30 metalických kostýmů, v nichž vaše postavy prozáří celý turnaj Iron Fist Tournament! Klíčové vlastnosti herního doplňku TEKKEN Season PassTEKKEN 7 Season Pass je určen pro PS4Pro české SEN a PlayStation Store účtyZískejte levnější přístup k dodatečným DLCDvě dodatečné hratelné postavy, nový herní režim a stovky… (alza.cz)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zažijte další skvělé akční boje s herním doplňkem ke hře Injustice 2. Ultimate Edition přichází s novými herními módy, díky nimž můžete hru upravit podle sebe a zažít nová nečekaná dobrodružství. Milovníci adrenalinu a akčních scén si přijdou na své, stejně jako ti, kteří rádi objevují a prozkoumávají. Injustice 2 vám umožní spustit a vytvořit nejnovější verze oblíbených DC legend.  Klíčové vlastnosti Injustice 2 Ultimate EditionRozšíření pro hru Injustice 2Přístup k 9 novým bojovníkům2 exkluzivní zbraně3 prémiové skiny přidávající nový vzhled a dialogy specifickým postavámS každý zápasem získáte nové vybaveníNové hrozbyNejvětší… (alza.cz)

PaRappa the Rapper Remastered - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030512)

PaRappa the Rapper Remastered - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030512)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 61% Zábavná hra plná hudby, která je ideální pro všechny členy rodiny. Tak by se dal popsat titul PaRappa the Rapper v novém remaster kabátě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Seznamte se s PaRappou, vždy veselým psíkem a pomozte mu na jeho cestě za láskou. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra nabízí spoustu zábavy jak pro dospělé, tak děti.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením karty získáte 15 000 bodů této virtuální měny, které se připíší na váš účet. Ty vám ve hře umožní nakupovat unikátní hráče, trenéry, stadiony a dresy. Díky tomu bude váš tým zase o něco silnější a vy budete své soupeře snadno přehrávat. K uplatnění je nutné vlastnit plnou hru NBA 2K19.  Klíčové vlastnosti herního doplňku NBA 2K19 15,000 VCVytvořte si osobitý profil díky hernímu doplňku NBA 2K19 15,000 VCMůžete nakupovat hráče, trenéry, stadiony i dresyObsahuje 15 000 bodů virtuální měnyBalíček je určen pouze pro české účtyVyžaduje plnou hru NBA 2K19 (alza.cz)

The Sims 4 Fitness - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044292)

The Sims 4 Fitness - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044292)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty %  The Sims 4 Fitness je herní doplněk, který vám pomůže se zdravým životním stylem. Vše se točí kolem rotační horolezecké stěny.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pomozte svým Simíkům zhubnout a nabrat skvělou kondičku.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Cvičit můžete doma sami nebo třeba v posilovně s kamarády.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Star Trek: Bridge Crew- PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031127)

Star Trek: Bridge Crew- PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031127)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 74% Čtveřice rolí a úkolů z nich vyplývajících se skvěle doplňuje. Bridge Crew představuje totální kooperaci. Ovládněte společně s vašimi třemi přáteli můstek vesmírné lodi a vydejte se za dobrodružstvím. Ovládejte vše od pohonu, přes štíty až po zbraně. 4 různé role Hráčům jsou k dispozici 4 různé role,… (alza.cz)

Anthem 4600 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043489)

Anthem 4600 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043489)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Anthem Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Anthem Shards Pack získáte 4 600 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Hra pro konzoli - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Na co se můžete těšit ve hře Animal Force (PS4 CZ Digital)Jedna z mála povedených tower defense her, převedených do VRV pětatřiceti misích budete svůj zvířecí tým připravovat na setkání s mimozemšťanyKaždé zvířátko má jiné schopnosti, což vás nutí více taktizovatDíky svojí nenáročnost si u hry skvěle odpočinete a zahrajete si třeba i s dětmiPoznámka: hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Stěží byste mezi VR hrami našli zástupce mobilního konceptu tower defense. Hra Animal Force je ovšem jedna z mála světlých (a povedených) výjimek. … (alza.cz)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Vysoko mezi vrcholky Alp nebo hluboko v bahnitých zákopech zjizvených bojišť se odehrává boj o přežití a nedostává se v něm ničeho kromě zoufalství. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čtvrté herní rozšíření Apocalypse přinese nejděsivější bitvy první světové války. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zažijete krveprolití v bahně u Passchendaele a střet rakouských a italských oddílů u Caporetta.  … (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Destiny 2: ForsakenV rozšíření Forsaken se vydáte pomstít smrt vašeho dobrého kamaráda.  Tangled ShoreProbádejte Tangled Shore, síť nebezpečných asteroidů, které jsou vzájemně spojeny. Izolovaná lokace, daleko od Vanguardů a Awoken je dokonalým domovem pirátů a psanců prahnoucích po zdejších pokladech. Poslední bezpečné město na Zemi padlo. Ovládl ho Ghaul… (alza.cz)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 1050 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 1050 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 1050 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. Dobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami! Lokální multiplayer dovolí pozvat kamarády a všechny překážky… (alza.cz)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 68% Absolutní volnost pohybu ale hlavně spousta akce, tak by se dala ve zkratce hra StarBlood Arena popsat. Ponořte se do vesmírné vřavy, ve které přežije jen ten nejzkušenější a nejmrštnější. Zničte své nepřátele jakýmkoli způsobem. Spousta zábavy ve VR Hra je navržena pro VR, čímž zaručuje nespočet… (alza.cz)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Hra pro konzoli - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 79% Vynikající arkádová střílečka se širokou paletou misí a odemykání. Shooty Fruity vylepšuje jednoduchý koncept s kvalitními zbraněmi a zábavným prostředím. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skočte do virtuální reality s hrou - Shooty Fruity. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Uchopte zbraně a braňte svůj obchod proti nájezdům zmutovaného ovoce.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

1600 FIFA 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033174)

1600 FIFA 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033174)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dobitím virtuálních bodů ve hře FIFA 18 získáte možnost nakupovat exklusivní doplňky do hry. Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením této karty získáte 1600 bodů, které se připíší na váš účet. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Balení obsahuje jedinečný klíč, který jednoduše vložíte do hry a okamžitě můžete nakupovat mnoho atraktivních doplňků, se kterými vás na první pohled ostatní hráči poznají. Klíčové vlastnosti herní doplněk 1600 FIFA 18 Points PackVlastní mužstvo si můžete postavit z více než 12 000… (alza.cz)

The Sims 4 Get Together - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040524)

The Sims 4 Get Together - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040524)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  % V rozšíření The Sims 4: Společná zábava mohou Simíci vyrazit do nového města Windenburg, kde si najdou nové přátele, prohlédnou místní pamětihodnosti a užijí nové zážitky. Vaši Simíci se budou moci stát členy nejrůznějších klubů, přičemž každý z nich má své zájmy, osobitost a styl. … (alza.cz)

Farming Simulator 17 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029079)

Farming Simulator 17 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029079)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek.  Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Chceš si na vlastní kůži vyzkoušet život farmáře? Nový díl populární série Farming Simulator je právě tady a přináší mnoho zajímavých novinek. VypnutoVynechat z LightBoxu Season PassPořiďte si… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 70% Záchrana New Yorku čeká na vás. Spolu s policistkou Yuri odolejte novým zbraním a mafiánským praktikám. Dostanete se přímo doprostřed pouličních válek.  Spolu s policistkou Yuri překazte plány znepřátelených gangů.  Mafiánské praktiky Mafiánská rodina Maggia v čele se zloduchem Hammerheadem se rozhodla… (alza.cz)

5850 NHL 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033501)

5850 NHL 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033501)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dobitím virtuálních bodů ve hře NHL 2018 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením této karty získáte 5850 bodů, které se připíší na váš účet. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Balení obsahuje jedinečný klíč, který jednoduše vložíte do hry a okamžitě můžete nakupovat mnoho atraktivních doplňků, se kterými vás na první pohled ostatní hráči poznají. Klíčové vlastnosti herní doplněk 5850 NHL 18 Points PackJednorázový licenční poplatek za… (alza.cz)

The Sims 4 Outdoor Retreat - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042290)

The Sims 4 Outdoor Retreat - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042290)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 66% Outdoor Retreat obsahuje dostatek obsahu, který rozšiřuje základní hru, což The Sims 4 udržuje svěží dost na to, aby to stále byla zábava. Nové zajímavé místoV herním balíčku The Sims 4 Outdoor Retreat můžete se Simíky vyrazit tábořit a prozkoumat úplně nové místo v The Sims 4: Granite Falls. Pro fungování balíčku je nutné vlastnit základní hru The Sims 4. Nová dobrodružstvíVydejte se do hlubokých lesů a objevujte nová překvapení, jako jsou nebezpečné a zázračné byliny, nové druhy ryb, děsivý hmyz a možná... i medvědi? Ohřejte se u ohniště a pak se vydejte pátrat po poustevníkovi, který prý žije v… (alza.cz)

1600 FIFA 19 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040234)

1600 FIFA 19 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040234)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dobitím virtuálních bodů ve hře FIFA 19 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením této karty získáte 1600 bodů, které se připíší na váš účet. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Balení obsahuje jedinečný klíč, který jednoduše vložíte do hry a okamžitě můžete nakupovat mnoho atraktivních doplňků, se kterými vás na první pohled ostatní hráči poznají. Klíčové vlastnosti herní doplněk 1600 FIFA 19 Points PackVlastní mužstvo si můžete postavit z tisíců hráčůPlněním výzev tvorby mužstva můžete získat exkluzivní… (alza.cz)

1050 NHL 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033306)

1050 NHL 18 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033306)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dobitím virtuálních bodů ve hře NHL 2018 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením této karty získáte 1050 bodů, které se připíší na váš účet. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Balení obsahuje jedinečný klíč, který jednoduše vložíte do hry a okamžitě můžete nakupovat mnoho atraktivních doplňků, se kterými vás na první pohled ostatní hráči poznají. Klíčové vlastnosti herní doplněk 1050 NHL 18 Points PackJednorázový licenční poplatek za… (alza.cz)

12000 FIFA 19 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040159)

12000 FIFA 19 Points Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040159)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dobitím virtuálních bodů ve hře FIFA 19 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením této karty získáte 12 000 bodů, které se připíší na váš účet. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Balení obsahuje jedinečný klíč, který jednoduše vložíte do hry a okamžitě můžete nakupovat mnoho atraktivních doplňků, se kterými vás na první pohled ostatní hráči poznají. Klíčové vlastnosti herní doplněk 12 000 FIFA 19 Points PackVlastní mužstvo si můžete postavit z tisíců hráčůPlněním výzev tvorby mužstva můžete získat… (alza.cz)

Until Dawn: Rush of Blood - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027387)

Until Dawn: Rush of Blood - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027387)

Herní doplněk pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Until Dawn: Rush of Blood - PS4 - Od autorů skvělého hororu Until Dawn přichází hra Until Dawn: Rush of Blood – zážitek pro virtuální realitu, ze kterého budete mít noční můry. 72% Úžasný zážitek ve virtuální realitě, který vám přinese skvělé dobrodružství Until Down v ještě děsivějším podání. VypnutoVynechat z LightBoxu Until Down je zpět s mnohem děsivější náloží zábavyOd autorů skvělého hororu Until Dawn přichází hra Until Dawn: Rush of Blood – zážitek pro virtuální realitu, ze kterého budete mít noční můry. Skvěle propracovaná hratelnost a úžasné grafické zpracování které vás přenese do děsivého… (alza.cz)

LEGO Marvel's Avengers Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023206)

LEGO Marvel's Avengers Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023206)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Season Pass pro LEGO Marvel's Avengers.Sezónní permanentka přináší více než 40 nových postav, 5 vzrušujících levelů a exkluzivní přístup k balíčku The Avenger Explorer Character Pack.Klíčové vlastnostiSezónní permanentka pro LEGO Marvel's AvengersNové levely a postavyUrčeno pro PS4 (alza.cz)

Resident Evil 0 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022931)

Resident Evil 0 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022931)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Milovníci známé série Resident Evil jistě ocení originální verzi oblíbené hry z roku 2002. Ta se po letech vrací v novém HD kabátku. Atmosféra plná strachu skvěle vynikne díky úžasným HD scénám, které přináší Resident Evil Zero pro PS4. Těšit se můžete na vylepšený zvuk, podporu zobrazení na široké obrazovce, volitelný modernizovaný systém ovládání a spoustu dalších prvků.Zajímá vás, co se skutečně stalo před pověstným incidentem, který spustil celou ságu Resident Evil? Milovníci této známé série jistě ocení originální verzi oblíbené hry z roku 2002. Ta se po letech vrací v novém HD kabátku. Atmosféra plná strachu skvěle vynikne díky úžasným HD scénám, které přináší… (alza.cz)

Here They Lie - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027576)

Here They Lie - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027576)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Here They Lie vás zavede do děsuplného města plného bizardních nepřátel, za kterými se skrývá řada tajemství a překvapivých odhalení. Hra byla vytvořena na tělo Playstation VR pro ještě osobitější zážitek. 62% Myslíte si, že vás hororové hry už nemají čím překvapit? Here They Lie vás přesvědčí o opaku. Vydejte se do paranoiou opředeného města plného démonů a pološílených postav, a odhalte tajemství, která na vás cestou číhají. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Firewall Zero Hour - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039613)

Firewall Zero Hour - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039613)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 79% Firewall Zero Hour je nejambicióznější střílečka na trhu. Skvěle vytvořený titul, který si oblíbí fanoušci FPS. Je to vzrušující, taktická týmová zábava a jedna z těch vzácných VR her, které po dokončení budete chtít hrát znovu.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vžijte se do hry a ovládejte svou postavu pomocí ovladačů PlayStation Move nebo Dual Shock.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zažijte realistický pocit z boje s PlayStation… (alza.cz)

STEEP SEASON PASS - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028545)

STEEP SEASON PASS - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028545)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Se seasson passem Steep na Xbox One máte přístup k nejnovějším dodatečným obsahům ke hře Steep ihned po jejich vydání. VypnutoVynechat z LightBoxu Se seasson passem máte nejnovější dodatky ke hře Steep ihned po jejich vydání VypnutoVynechat z LightBoxu Rozbalte to, natáčejte své divoké kousky, kdy jen tak tak uniknete hornatým výčnělkům, které vykukuji zpod sněhu. … (alza.cz)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 500 bodů, které se připíší na váš účet. Klíčové vlastnosti herní doplněk 500 Destiny 2 Jednorázový licenční poplatek za stažení na několik systémů PS4Balíček je určen pouze pro české účtyDoplněk Destiny 2 Silver obsahuje 500 bodůVyžaduje plnou hru… (alza.cz)

35,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039252)

35,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039252)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením karty získáte 35 000 bodů této virtuální měny, které se připíší na váš účet. Ty vám ve hře umožní nakupovat unikátní hráče, trenéry, stadiony a dresy. Díky tomu bude váš tým zase o něco silnější a vy budete své soupeře snadno přehrávat. K uplatnění je nutné vlastnit plnou hru NBA 2K19.  Klíčové vlastnosti herního doplňku NBA 2K19 35,000 VCVytvořte si osobitý profil díky hernímu doplňku NBA 2K19 35,000 VCMůžete nakupovat hráče, trenéry, stadiony i dresyObsahuje 35 000 bodů virtuální měnyBalíček je určen pouze pro české účtyVyžaduje plnou hru NBA 2K19 (alza.cz)

Bloodborne The Old Hunters - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022562)

Bloodborne The Old Hunters - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022562)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Nové DLC ke hře Bloodborne nabízí ještě temnější prostředí, tři nové lokace a nespočet nových monster v čele s legendárním bossem. 87% Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu. VypnutoVynechat z LightBoxu Svou žízeň po boji a krvi ukojíte na zcela nových lovištích, a to Hunter's Nightmare, Research Hall a Fishing Hamlet, kde se to příšerami jen hemží. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

200,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039216)

200,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039216)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením karty získáte 200 000 bodů této virtuální měny, které se připíší na váš účet. Ty vám ve hře umožní nakupovat unikátní hráče, trenéry, stadiony a dresy. Díky tomu bude váš tým zase o něco silnější a vy budete své soupeře snadno přehrávat. K uplatnění je nutné vlastnit plnou hru NBA 2K19.  Klíčové vlastnosti herního doplňku NBA 2K19 200,000 VCVytvořte si osobitý profil díky hernímu doplňku NBA 2K19 200,000 VCMůžete nakupovat hráče, trenéry, stadiony i dresyObsahuje 200 000 bodů virtuální měnyBalíček je určen pouze pro české účtyVyžaduje plnou hru NBA 2K19 (alza.cz)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Baví vás logické hry? Tumble VR je zářivou ukázkou jedné z nich. Budete věže raději stavět nebo naopak ničit? VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

DRIVECLUB VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

DRIVECLUB VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Společnost Sony to s virtuální realitou myslí úplně vážně a nejlepší automobilové závody Driveclub VR to jen potvrzují. Už původní hra dosahovala vysokých hodnocení i u kritiků a s nasazeným headsetem PS VR to bude ještě lepší zážitek. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Nasaďte si VR headset a ideálně se chopte volantu. DriveClub VR přináší zcela novu úroveň zážitku v prostředí napínavých závodů. … (alza.cz)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Hra pro konzoli - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bravo Team vás vezme na srdcervoucí cestu intenzivního boje a bleskurychlého rozhodování.  Hra vás vrhne přímo do akce. Budete se muset naklánět kolem rohů, abyste si takticky vybrali terče nebo vplížit do úkrytů, pokud jste pod palbou.  Týmová práce Komunikace je nezbytná... měli byste se rozdělit? Kdo si vezme danou zbraň? Co můžete vidět? Společně… (alza.cz)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. VypnutoVynechat z LightBoxu Kulečníkové řádění v tom nejlepším možném provedení. VypnutoVynechat z… (alza.cz)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost International Contract Agency. Jeho cílem je likvidovat významné cíle po celém světě. Každá z propracovaných herních lokací představuje otevřený svět, který se postupně rozšiřuje o nové scény, mise a cíle. Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost International Contract Agency. Jeho cílem je likvidovat významné cíle po celém světě. K tomu využívá… (alza.cz)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Jedná se o zatím nejambicióznější, nejvíce pohlcující a na originální prvky nejbohatší titul série, který se pro vás stane zážitkem roku v žánru akčního hororu. Poprvé se zde spojí oblíbení hrdinové Leon a Chris, aby společně čelili hrozbě, která dosud nemá obdoby. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 59% Nonstop akce v prostředí, které je plné strachu a děsu. Navíc nechybí ani kooperace pro dva hráče. VypnutoVynechat z LightBoxu Naprostá povinnost pro všechny milovníky série. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít