Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 86% Neskutečně návyková arkáda, která neustále pomrkává na věrného fanouška série, ale zároveň potěší i Sonicem nedotčeného hráče. Nové prvky míchá s těmi starými tak, že si po čase nebudete jisti, jestli se jedná o nový, nebo již známý prvek. Pokud vám nevadí vyšší rychlost, nemůžete s tímto kouskem sáhnout vedle.  Legendární ježek Sonic se opět vrací. A jak už tomu u něho bývá, je to ve velkém stylu. Sonic Mania je… (alza.cz)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Kona vás bude nutit být ve střehu, šetřit náboje a bát se neznámého nebezpečí. V pár případech i trochu zapojit logické uvažování a zároveň obdivovat bezútěšnou krajinu severního Quebecku. To všechno zcela přirozeně. (Bonusweb.cz) Vánice si razí cestu opuštěnou vesnicí... Nikde nikdo. Kam všichni zmizeli? … (alza.cz)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Vstup do únikové místnosti uvnitř vyšinuté mysli a z pohledu vlastních očí prozkoumej strhující novou dimenzi. Psychologický thriller, v němž se stanete součástí šíleného vědeckého experimentu. Ocitněte se v poškozené digitální simulaci vytvořené ze společných vzpomínek rodiny Hayesových. Odhalte tajemství z pohledu tří členů rodiny. … (alza.cz)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a FPS pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou zábavu uprostřed hlubokého vesmíru. Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máš k dispozici jen základní výbavu, která tě musí udržet naživu. Tvým úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 71% … (alza.cz)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Dobíjecí karta ALIENATION přináší nové zbraně, upgrady a sběratelské předměty.Sežeňte ten správný tým a vybavení a probijte si cestu vlnami útočících mimozemšťanů. Využijte všechny zbraně, upgrady a sběratelské předměty. To vše a mnohem více čeká přímo na bojišti. Seznamte se jako člen globálních obranných sil UNX se všemi vymoženostmi moderní doby a vsaďte na to, co nabízí tu největší spolehlivost. Vězte, že válka je hra síly a jen ti nejlepší to dokáží využít a přežít ji. Staňte se jedním z nich. Sjednoťte ty nejudatnější vojáky na Zemi, postavte se zlotřilým mimozemským útočníkům a dostaňte naši planetu zpět.… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)" se dívají také na:

Apple wired keyboard cz
Sniper elite 4 cz titulky
Eyes the horror game wikipedia cz
Fisher price pejskův stoleček smart stages cz/en

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Klíčové… (alza.cz)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 67% Déraciné je emocionální a přesvědčivý příběh, který vás vtáhne do děje díky PlayStation VR. Užijte si tuto parádní příběhovou adventuru od japonského studia FromSoftware, které stojí například za Dark Souls a Bloodborne. Ve hře Déraciné se stanete neviditelnou vílou v odlehlé internátní škole, kterou vyvolala jedna z dívek.  … (alza.cz)

Stifled - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Stifled -  PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Adventura, Hororová a Akční, které je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Prozkoumávejte své okolí za pomoci echolokace. Dejte si však pozor, ve stínech na vás číhají vaše nejhorší noční můry. Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Nechte se vtáhnout do prozkoumávání tajemného světa za pomocí VR brýlí.  Mluvte či vydávejte zvuky a odhalte na krátkou chvíli vše, co je kolem vás.  … (alza.cz)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 68% Absolutní volnost pohybu ale hlavně spousta akce, tak by se dala ve zkratce hra StarBlood Arena popsat. Ponořte se do vesmírné vřavy, ve které přežije jen ten nejzkušenější a nejmrštnější. Zničte své nepřátele jakýmkoli způsobem. Spousta zábavy ve VR … (alza.cz)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a Adventura - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 79% Vynikající arkádová střílečka se širokou paletou misí a odemykání. Shooty Fruity vylepšuje jednoduchý koncept s kvalitními zbraněmi a zábavným prostředím. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skočte do virtuální reality s hrou - Shooty Fruity. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Uchopte zbraně a braňte svůj obchod proti nájezdům zmutovaného ovoce.  … (alza.cz)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Na co se můžete těšit ve hře Animal Force (PS4 CZ Digital)Jedna z mála povedených tower defense her, převedených do VRV pětatřiceti misích budete svůj zvířecí tým připravovat na setkání s mimozemšťanyKaždé zvířátko má jiné schopnosti, což vás nutí více taktizovatDíky svojí nenáročnost si u hry skvěle odpočinete a zahrajete si třeba i s dětmiPoznámka: hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Stěží byste mezi VR hrami našli zástupce mobilního konceptu tower defense. Hra Animal Force je… (alza.cz)

Bound VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Bound VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bound VR je netradičně pojatá plošinovka, ve které používáte k pohybu balet. To však skýtá velký přísun netradiční hratelnosti v nevšedním grafickém zpracování. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Úchvatně pojatá plošinovka vám ukáže krásy hraní ve virtuální realitě. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Adventura - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 77% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Na co se můžete těšit ve hře Unravel Two (PS4 CZ Digital)Pokračování skvělé plošinovky si můžete zahrát sólo nebo s kamarádem v kooperativním móduMozkové závity potrápíte nad složitými hádankami a rébusyKdyž si nebudete vědět rady, správným směrem vás popostrčí důmyslný systém nápovědyHlavní kampaň doplňují samostatné výzvy, jejichž pokořováním si zážitek z Unravel 2 notně prodloužítePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. … (alza.cz)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční, Adventura a Hororová - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Připravte se na hrůzy nezapomenutelného psychologického dramatu. Nervy drásající událostI špičkového hitu na PS4 Until Dawn před 60 lety. Procitáte v podivném zdravotnickém zařízení a na nic si nevzpomínáte. Blackwood Pines Zjistěte, co v sanatoriu Blackwood Pines děláte. Odhalte… (alza.cz)

DRIVECLUB VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

DRIVECLUB VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Společnost Sony to s virtuální realitou myslí úplně vážně a nejlepší automobilové závody Driveclub VR to jen potvrzují. Už původní hra dosahovala vysokých hodnocení i u kritiků a s nasazeným headsetem PS VR to bude ještě lepší zážitek. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Nasaďte si VR headset a ideálně se chopte volantu. DriveClub VR přináší zcela novu úroveň zážitku v prostředí napínavých… (alza.cz)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Baví vás logické hry? Tumble VR je zářivou ukázkou jedné z nich. Budete věže raději stavět nebo naopak ničit? VypnutoVynechat z LightBoxu… (alza.cz)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a FPS - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bravo Team vás vezme na srdcervoucí cestu intenzivního boje a bleskurychlého rozhodování.  Hra vás vrhne přímo do akce. Budete se muset naklánět kolem rohů, abyste si takticky vybrali terče nebo vplížit do úkrytů, pokud jste pod palbou.  Týmová práce Komunikace je nezbytná... měli byste se… (alza.cz)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Simulátor pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Už 50 let je Paříž liduprázdná a všude se volně rozrůstá vegetace, ve které se pohybuje řada živočichů. Nad tím vším si z orlího pohledu zalétáš a postupně budeš plnit řadu zajímavých úkolů a výzev. Budeš potřebovat mrštnost, rychlost a přesnost zejména při pronásledování cílů napříč obdivuhodným městem. 73% Chceš si vyzkoušet orlí let a prohlédnout si Paříž z úplně jiného úhlu pohledu? VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Staňte se hudebníkem v nové VR hře TrackLab a ukažte světu, zač jsou toho noty! Ponořte se do virtuálního světa plného hudby a stvořte svůj mistrovský kousek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nasaďte si Playstation VR helmu a pusťte se do světa, kde si jednoduše můžete vytvořit skladbu dle libosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skládání a upravování skladby… (alza.cz)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Werewolves Within PS4 - Hráči zaujmou specifické role a schopnosti a budou se snažit uhádnout, kdo z nich je záporákem a kdo bude další obětí. Na konci každého kola přejdete k hlasování o vyřazení jednoho hráče. 76% Jeden z nejlepších společenských VR zážitků. Hra dokáže navodit skvělou atmosféru s přáteli a skvěle zabaví na dlouhé hodiny. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zábavná společenská hra ve virtuální realitěPo několika strašlivých útocích na vesnici Gallowston toho mají všichni plné zuby. Se… (alza.cz)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost International Contract Agency. Jeho cílem je likvidovat významné cíle po celém světě. Každá z propracovaných herních lokací představuje otevřený svět, který se postupně rozšiřuje o nové scény, mise a cíle. Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost… (alza.cz)

PlayStation VR Worlds - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027142)

PlayStation VR Worlds - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027142)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 56% Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. … (alza.cz)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. VypnutoVynechat z LightBoxu Kulečníkové řádění v tom nejlepším možném provedení. … (alza.cz)

12000 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040398)

12000 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040398)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 12 000 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 12 000 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 12 000 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Jedná se o zatím nejambicióznější, nejvíce pohlcující a na originální prvky nejbohatší titul série, který se pro vás stane zážitkem roku v žánru akčního hororu. Poprvé se zde spojí oblíbení hrdinové Leon a Chris, aby společně čelili hrozbě, která dosud nemá obdoby. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 59% Nonstop akce v prostředí, které je plné strachu a děsu. Navíc nechybí ani kooperace pro dva hráče. VypnutoVynechat z LightBoxu Naprostá povinnost pro všechny… (alza.cz)

Lara Croft GO - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028848)

Lara Croft GO - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028848)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: RPG pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Nové provedení kultovní klasiky Lary Croft, tentokrát jako tahová puzzle hra. 84% Výborný příklad originální adaptace velké série na mobilní platformy. Kapesní Laře sluší tahová hratelnost, styl puzzlů i vizuální zpracování. Společně s bezplatným datadiskem nejde hru nedoporučit i hráčům sérií Tomb Raider nepolíbeným. (Games.cz) VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Square Enix Montréal navazují touto hrou na úspěch Hitman GO. … (alza.cz)

Firewall Zero Hour - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039613)

Firewall Zero Hour - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039613)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 79% Firewall Zero Hour je nejambicióznější střílečka na trhu. Skvěle vytvořený titul, který si oblíbí fanoušci FPS. Je to vzrušující, taktická týmová zábava a jedna z těch vzácných VR her, které po dokončení budete chtít hrát znovu.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vžijte se do hry a ovládejte svou postavu pomocí ovladačů PlayStation Move nebo Dual Shock.  Není vyplněn Alternativní… (alza.cz)

Here They Lie - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027576)

Here They Lie - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027576)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Here They Lie vás zavede do děsuplného města plného bizardních nepřátel, za kterými se skrývá řada tajemství a překvapivých odhalení. Hra byla vytvořena na tělo Playstation VR pro ještě osobitější zážitek. 62% Myslíte si, že vás hororové hry už nemají čím překvapit? Here They Lie vás přesvědčí o opaku. Vydejte se do paranoiou opředeného města plného démonů a pološílených postav, a odhalte tajemství, která na vás cestou číhají. … (alza.cz)

STEEP SEASON PASS - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028545)

STEEP SEASON PASS - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028545)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Se seasson passem Steep na Xbox One máte přístup k nejnovějším dodatečným obsahům ke hře Steep ihned po jejich vydání. VypnutoVynechat z LightBoxu Se seasson passem máte nejnovější dodatky ke hře Steep ihned po jejich vydání VypnutoVynechat z LightBoxu Rozbalte to, natáčejte své divoké kousky, kdy jen tak tak uniknete… (alza.cz)

Resident Evil 0 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022931)

Resident Evil 0 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0022931)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Milovníci známé série Resident Evil jistě ocení originální verzi oblíbené hry z roku 2002. Ta se po letech vrací v novém HD kabátku. Atmosféra plná strachu skvěle vynikne díky úžasným HD scénám, které přináší Resident Evil Zero pro PS4. Těšit se můžete na vylepšený zvuk, podporu zobrazení na široké obrazovce, volitelný modernizovaný systém ovládání a spoustu dalších prvků.Zajímá vás, co se skutečně stalo před pověstným incidentem, který spustil celou ságu Resident Evil? Milovníci této známé série jistě ocení originální verzi oblíbené hry z roku 2002. Ta se po letech vrací v novém HD kabátku. Atmosféra plná strachu… (alza.cz)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 2200 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 2200 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 2200 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zahraj si za Robina, mladého chlapce, který nouzově přistál na záhadné planetě, která je teprve v období jury. Odhal tajemství tohoto světa v emocemi nabitém příběhu a prozkoumej místní přírodu za doprovodu létajícího robotického pomocníka.Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice  čtěte zde 64% Vstup do prehistorického virtuálního světa a pokus se přežít mezi gigantickými dinosaury. Na vlastní kůži si užívej živoucí a dýchající svět. … (alza.cz)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a Hororová pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Resident Evil 5 pro PS4 vám přinese tísnivou atmosféru zasazenou do pestrého prostředí. Vžijte se do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda, bývalého člena speciální jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace bojující proti bioterorismu BSAA (Bio-terrorism Security Assessment Alliance).Resident Evil je ikonická herní značka a jedna ze stálic poslední herní dekády. V pátém pokračování se vžijete do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda. Tento borec je bývalý člen speciální policejní jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace… (alza.cz)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Oblékni se do kostýmu Batmana a vydej se řešit zapeklité případy uvnitř města Gotham. Notoricky známé lokace jsou detailně zpracované k prozkoumání ve virtuální realitě. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 73% Staňte se detektivem a vydejte se řešit zapeklitý případ ve známých lokací města Gotham. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

5850 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040448)

5850 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040448)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 5850 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 5850 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 5850 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Nioh Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029763)

Nioh Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0029763)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Jedna z nejočekávanějších her letošního roku je tady. Nioh sklízí právem vysoká hodnocení a vy se můžete už teď těšit na těžké, nemilosrdné akční souboje v nehostinném, depresivním prostředí. 87% Komplexní, náročná, občas extrémně frustrující, ale po všech stránkách báječná hra, která by neměla ujít pozornosti nikoho, kdo to s tímhle žánrem myslí vážně. Milovníci mainstreamu by ale měli dát ruce… (alza.cz)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře Salary Man Escape (PS4 CZ Digital)Mozkové závity potrénujete řadou povedených hříček a rébusůJak budete hrou postupovat, obtížnost pozvolna vzrosteNa hádankách oceníte jejich velkou nápaditostU hry jako takové se nejvíc pobavíte na tom, jak dokonale v mnoha ohledech trefně ilustruje  život běžného zaměstnancePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Ve VR hře Salary Man Escape budete postavičce účetního pomáhat… (alza.cz)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Vysoko mezi vrcholky Alp nebo hluboko v bahnitých zákopech zjizvených bojišť se odehrává boj o přežití a nedostává se v něm ničeho kromě zoufalství. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čtvrté herní rozšíření Apocalypse přinese nejděsivější bitvy první světové války. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zažijete krveprolití v bahně u… (alza.cz)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 1050 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 1050 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 1050 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. Dobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami!… (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Destiny 2: ForsakenV rozšíření Forsaken se vydáte pomstít smrt vašeho dobrého kamaráda.  Tangled ShoreProbádejte Tangled Shore, síť nebezpečných asteroidů, které jsou vzájemně spojeny. Izolovaná lokace, daleko od Vanguardů a Awoken je dokonalým domovem pirátů a psanců prahnoucích po zdejších pokladech… (alza.cz)

FIFA 19 Ultimate Edition - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040705)

FIFA 19 Ultimate Edition - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040705)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 83% Ten nejlepší fotbalový zážitek získáte jen v sérii FIFA. Nový ročník vychází už 28. září 2018. Obsah FIFA 19: Ultimate ediceEarly Access s třídenním předstihem (hrát můžete už 25. září 2018)Až 40 zlatých Jumbo balíčků - dva balíčky týdně po dobu 20 týdnůUEFA Champions League Gold Player Pick - vybrat si můžete jednoho s pěti "zlatých hráčů" s vysokým ratingemCristiano Ronaldo a Neymar Jr. loan zahostují na 7 FUT zápasůSpeciální dresy, navržené tvůrci soundtracku série FIFA Grafická stránka je pro… (alza.cz)

DOOM Season Pass Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025029)

DOOM Season Pass Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025029)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Užijte si DOOM do sytosti a rozšiřte svůj multiplayerový zážitek se třemi novými prémiovými DLC balíčky. Ty zahrnují nové multiplayerové mapy, zbraně a vybavení. Kromě nich zde najdete i další démony, precizně zpracované brnění dělané přímo na zakázku, moduly, taunty, a mnoho dalšího. Těšte se na to nejlepší, co může nabídnout DOOM a vydejte se na dobrodružnou výpravu vedoucí přímo do centra veškerého dění!Užijte si DOOM do sytosti a rozšiřte svůj multiplayerový zážitek se třemi novými prémiovými DLC balíčky. Ty zahrnují nové multiplayerové mapy, zbraně a… (alza.cz)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 78% Skvělá sbírka 6 kultovních her od Disneyho, která rozhodně potěší jak velké, tak malé hráče. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ponořte se do světa pohádek od Disneyho. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Potkejte vám známé postavičky, jako jsou třeba Kačer Donald nebo Chipmunkové. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Anthem 2200 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043532)

Anthem 2200 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043532)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Anthem Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Anthem Shards Pack získáte 2 200 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Super Stardust Ultra VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027164)

Super Stardust Ultra VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027164)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zamiř znovu ke hvězdám v bitvě o záchranu civilizace před mimozemskými útočníky na systému PS4 VR. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Zamiř znovu ke hvězdám v bitvě o záchranu civilizace před mimozemskými útočníky na systému PS4 VR. VypnutoVynechat z LightBoxu Ta pravá… (alza.cz)

Anthem 12000 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043440)

Anthem 12000 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043440)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Anthem Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Anthem Shards Pack získáte 12 000 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Anthem 1050 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043402)

Anthem 1050 Shards Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043402)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Anthem Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Anthem Shards Pack získáte 1 050 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Battlefield 1 Premium Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027686)

Battlefield 1 Premium Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027686)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Na východě, ve válkou krutě zasažené Francii, se městy zlověstně valí tanky a zanechávají za sebou zborcené zdi domů. Směrem na jih, daleko za hořícím italským pobřežím, vojáci vyrážejí k boji v písečných dunách Arábie, vybaveni nejmodernějšími zbraněmi, jaké svět do té doby nespatřil. To je úsvit nového způsobu vedení války, jaký vás čeká jedině v… (alza.cz)

Mafia III Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027242)

Mafia III Season Pass  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027242)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Přeneste se do Nového Bordeaux a otestujte další linie oblíbeného kriminálního příběhu, neznámé postavy a jedinečné funkce na vlastní kůži. Dokáže Lincoln Clay utéci své temné minulosti? Zasáhněte do příběhu a vydejte se tou správnou cestou. Získejte přístup ke všem třem rozšířením a DLC ke hře Mafia III s tímto jedinečným balíčkem. Mafia III Season Pass přináší to, na co všichni fanoušci legendární hry čekají - nové zbraně, oblečení a vozidla. Přeneste se do Nového Bordeaux a otestujte další linie oblíbeného kriminálního příběhu, neznámé postavy a jedinečné funkce na vlastní… (alza.cz)

No Heroes Allowed! VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033802)

No Heroes Allowed! VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033802)

Hra pro konzoli - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Staňte se Bohem zkázy v jedinečné strategické hře v reálném čase s využitím PlayStation VR. Chovejte příšery, abyste napadli lidské území, viděné z pohledu podobném dioráma očima Boha destrukce. Podmaňte si celý svět Usilujte o dominanci nad světem s pomocí věrných parťáků Badmana a Badmella. … (alza.cz)

Shadow of the Beast - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025073)

Shadow of the Beast - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025073)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Oblékněte zbroj, vezměte do ruky svou nejsilnější zbraň a vydejte se bojovat proti celému Karamoonu. Podaří se vám odhalit pravdu a uniknout ze stínu zlověstné příšery? Legendární titul se konečně dočkal přepracování do PS4. Všichni fanoušci Shadow Of The Beast se mohou těšit na brutální a zuřivou plošinovou hru, kde si do sytosti užijí všeho, co na ní tolik milují.Legendární titul se konečně dočkal přepracování do PS4. Všichni fanoušci Shadow Of The Beast se mohou těšit na brutální a zuřivou plošinovou hru, kde si do sytosti užijí všeho, co na ní tolik milují. Děsivá monstra, skvělé herní prostředí,… (alza.cz)

Battlefield 1 Turning Tides - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036561)

Battlefield 1 Turning Tides - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036561)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Ovládněte v obojživelných operacích první světové války pevninu, nebe i moře. VypnutoVynechat z LightBoxu Zorientujte se v chaosu pozemních, námořních a leteckých operací a vyhrajte klíčové bitvy. VypnutoVynechat z LightBoxu Zapojte se do bojů jako jeden z vojáků královské námořní pěchoty. VypnutoVynechat z… (alza.cz)

The Sims™ 4 Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035434)

The Sims™ 4 Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035434)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Simulátor, které je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % The Sims™ 4 Bundle obsahuje rozšíření Sims 4 Život ve městě, herní balíček Sims 4 Upíři a kolekci Sims 4 Staré dobré časy.  Sims 4 City LivingVezměte své Simy do města a prozkoumejte vše, co se nabízí na rušných ulicích a nebo prožijte jedinečné situace, které nastanou v soukromí. Sims 4 vampiresTransformujte své Simy na mocné upíry a žijte věčně na děsivých a tajuplných místech. Sims 4 Vintage Glamour StuffVraťte se do starých časů, dopřejte svým Simům okouzlující život a vybavte je novým elegantním… (alza.cz)

The Sims™ 4 Vampires - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035627)

The Sims™ 4 Vampires - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035627)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra, u kterého je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 66% Úspěšný simulátor života se dočkal nového pokračování v podobě The Sims 4. Hra se zaměřuje na vylepšenou inteligenci Simíků a detailní nástroje pro tvorbu postav. Zažijte nové příběhy ve světě plném dobrodružství. Různorodí upíři Tvořte nejrůznější upíry pomocí úplně nových nástrojů.  Otevřete Simíkům nové nadpřirozené schopnosti. … (alza.cz)

MLB The Show 18 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037460)

MLB The Show 18 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037460)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 82 % MLB The Show 18 jednoznačně patří mezi nejlepší baseballové hry, které jsou na trhu k dostání. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře MLB The Show 18 (PS4 CZ Digital)V jedné z nejvěrohodnějších baseballových her si zahrajete za pálkaře, nadhazovače i polařePořádný odpal zvládnete jen díky cviku a dobrému načasováníDva herní režimy vám naservírují spousty hodin zábavného herního obsahuÚžasná grafika z traileru je přesnou replikou toho, jak hra vypadá ve skutečnosti – po této stránce je MLB The Show 18 královnou herního žánruPoznámka: Hra je určena… (alza.cz)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 85% S Herním doplňkem Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital získáte přístup jak do Rozšíření I, tak i do Rozšíření II.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rozšíření I a Rozšíření II nabízí spoustu nových zbraní, brnění i vybavení. Dočkáte se nových postav, ale i padouchů.  … (alza.cz)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením karty získáte 15 000 bodů této virtuální měny, které se připíší na váš účet. Ty vám ve hře umožní nakupovat unikátní hráče, trenéry, stadiony a dresy. Díky tomu bude váš tým zase o něco silnější a vy budete své soupeře snadno přehrávat. K uplatnění je nutné vlastnit plnou hru NBA 2K19.  Klíčové vlastnosti herního doplňku NBA 2K19 15,000 VCVytvořte si osobitý profil díky hernímu doplňku NBA 2K19 15,000 VCMůžete nakupovat hráče, trenéry, stadiony i dresyObsahuje 15 000 bodů virtuální měnyBalíček je určen pouze pro… (alza.cz)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Do rukou se vám dostává vůbec nejrozsáhlejší seznam všech legendárních super hrdinů, kteří se poprvé v historii Marvelu shromáždili společně v jedné jediné hře. Byl by hřích takové šance nevyužít. K dispozici nyní máte… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít