Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb ivana měrky životaběh (80-7225-100-7)

Produkt Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb ivana měrky životaběh (80-7225-100-7) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb ivana měrky životaběh (80-7225-100-7) upraviť a produkt hľadať znova.

Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb Ivana Měrky životaběh (80-7225-100-7)

Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb Ivana Měrky životaběh (80-7225-100-7)
Detail

Kniha - autor Karel Vůjtek,, česky Ivan Měrka - violoncellista, pěvec, hudební vědec a pedagog, nositel Ceny města Ostravy a dalších prestižních ocenění. Význačný interpretační umělec, sólový a komorní hráč, pěvec lyrického tenoru, spoluzakladatel a dramaturg Slezského klavírního tria a Ostravského kvarteta. Jeho pedagogická dráha je spojena s Janáčkovou akademií múzických umění v Brně, ale především s dnešní Janáčkovou konzervatoří v Ostravě, kde působí od jejího založení v roce 1953. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb Ivana Měrky životaběh (80-7225-100-7) , Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb ivana měrky životaběh (80-7225-100-7)

Sonáta pro dvě ruce a hlas - Vůjtek Karel

Sonáta pro dvě ruce a hlas - Vůjtek Karel
Detail

Ivan Měrka - violoncellista, pěvec, hudební vědec a pedagog, nositel Ceny města Ostravy a dalších prestižních ocenění. Význačný interpretační umělec, sólový a komorní hráč, pěvec lyrického tenoru, spoluzakladatel a dramaturg Slezského klavírního tria a Ostravského kvarteta. Jeho pedagogická dráha je spojena s Janáčkovou akademií múzických umění v Brně, ale především s dnešní Janáčkovou konzervatoří v Ostravě, kde působí od jejího založení v roce 1953. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sonáta pro dvě ruce a hlas - Vůjtek Karel , Mereo sprchová souprava sonáta a sprchová baterie sonáta 100 mm (cb609a)

Milostín (80-7225-207-0)

Milostín (80-7225-207-0)
Detail

Kniha -, česky, brožovaná s přebalem matná Výběr milostné poezie autora básnických sbírek Řetízkový kolotoč, Takové noci takové dny, Báseň pro soprán, veršů pro děti Náš kopec má kytku za kloboukem aj. Vydal knižní překlady z polštiny, ruštiny a slovenštiny, z publicistických prací jmenujme knihu Sonáta pro dvě ruce a hlas aneb Ivana Měrky životaběh. (alza.cz)

Podobné produkty ako Milostín (80-7225-207-0) , Skřivánek (80-7225-226-7)

Milostín

Milostín
Detail

Výběr milostné poezie autora básnických sbírek Řetízkový kolotoč, Takové noci takové dny, Báseň pro soprán, veršů pro děti Náš kopec má kytku za kloboukem aj. Vydal knižní překlady z polštiny, ruštiny a slovenštiny, z publicistických prací jmenujme knihu Sonáta pro dvě ruce a hlas aneb Ivana Měrky životaběh. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Milostín , Hlas pro vraha (978-80-267-0374-7)

Milostín

Milostín
Detail

Výběr milostné poezie autora básnických sbírek Řetízkový kolotoč, Takové noci takové dny, Báseň pro soprán, veršů pro děti Náš kopec má kytku za kloboukem aj. Vydal knižní překlady z polštiny, ruštiny a slovenštiny, z publicistických prací jmenujme knihu Sonáta pro dvě ruce a hlas aneb Ivana Měrky životaběh. (patro.cz)

Podobné produkty ako Milostín , Borůvkový vrch (80-7225-243-7)

Slovo a hlas

Slovo a hlas
Detail

Audiokniha MP3 Kosmas, čte Ota Sklenčka Z komentáře k původnímu LP albu 1218 0501 vydanému Supraphonem v roce 1980: Toto dvoudeskové album přináší záznam slavnostního pořadu z české poezie 19. a 20. století, který uvedla Viola pod názvem Slovo a hlas 22. října 1978 v Dvořákově síni Domu umělců k patnáctému výročí svého vzniku. Scénář zahrnuje čtyřicet básní třiceti šesti autorů a dva prozaické texty, tvořící rámec kompozice. Je pokusem o malé náznakové dějiny novočeské poezie od Jana Kollára a K. H. Máchy až po starší generaci současných básníků.... Volba interpretů byla dána především patnáctiletou tradicí Violy. Chtěli jsme, aby v tomto pořadu účinkovali především ti, kdo tuto tradici vytvářeli, a aby se pokud možno sešli právě se svým autorem; aby tedy mohlo dojít k těsné vzájemné vazbě, k citovému i racionálnímu pochopení i ztotožnění, které jediné tvoří z přednesu básně autonomní umělecké dílo, dotvářejíc zázračností hlasu to, co napsal básník. Ovzduší,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Slovo a hlas , Hlas ticha (978-80-86038-40-7)

Slovo a hlas - Vladislav Vančura - audiokniha

Slovo a hlas - Vladislav Vančura - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Z komentáře k původnímu LP albu 1218 0501 vydanému Supraphonem v roce 1980: Toto dvoudeskové album přináší záznam slavnostního pořadu z české poezie 19. a 20. století, který uvedla Viola pod názvem Slovo a hlas 22. října 1978 v Dvořákově síni Domu umělců k patnáctému výročí svého vzniku. Scénář zahrnuje čtyřicet básní třiceti šesti autorů a dva prozaické texty, tvořící rámec kompozice. Je pokusem o malé náznakové dějiny novočeské poezie od Jana Kollára a K. H. Máchy až po starší generaci současných básníků.... Volba interpretů byla dána především patnáctiletou tradicí Violy. Chtěli jsme, aby v tomto pořadu účinkovali především ti, kdo tuto tradici vytvářeli, a aby se pokud možno sešli právě se svým autorem; aby tedy mohlo dojít k těsné vzájemné vazbě, k citovému i racionálnímu pochopení i ztotožnění, které jediné tvoří z přednesu básně autonomní umělecké dílo, dotvářejíc zázračností hlasu to, co napsal básník. Ovzduší, v němž se slavnostní pořad Slovo a hlas odehrával, je ovšem takřka nezachytitelné a těžko sdělitelné... o tom svědčí naše nahrávka, která je tak v několikerém směru ojedinělým dokumentem. S vědomím této dokumentárnosti ji předkládáme posluchačům - a v tom smyslu by ji měli také přijmout a vnímat. Vladimí Justl (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Slovo a hlas - Vladislav Vančura - audiokniha

Sluneční hodiny, Měsíce a Hlas ticha - Toman Karel

Sluneční hodiny, Měsíce a Hlas ticha - Toman Karel
Detail

Prosté a zároveň hluboké verše sbírek Sluneční hodiny, Měsíce a Hlas ticha (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sluneční hodiny, Měsíce a Hlas ticha - Toman Karel , Kreativita učitele při práci s technickými materiály: aneb technické projekty pro pedagogickou praxi (978-80-7225-434-7)

Přívětivý valčík: pro flétnu, klarinet, klavír na čtyři ruce a tamburínu (80-7225-257-7)

Přívětivý valčík: pro flétnu, klarinet, klavír na čtyři ruce a tamburínu (80-7225-257-7)
Detail

Kniha - autor Jan Cron, 14 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Notová publikace Jana Crona pro flétnu, klarinet, klavír na čtyři ruce a tamburínu. První klavír je zapsán do jedné notové osnovy, záleží na interpretovi, jaký prstoklad v rukou zvolí. Po ukončení studia na gymnáziu nastoupil v roce 1979 na ostravskou Janáčkovu konzervatoř do třídy prof. Alexandra Dědiny na obor kytara. Během studia konzultoval hudební repertoár u prof. Štěpána Raka. Následovaly koncerty sólové, komorní i účinkování v žánrově odlišných sestavách. Zároveň měla odborná i laická veřejnost možnost seznámit se s tvorbou mladého hudebníka prostřednictvím jeho spolupráce s ostravským rozhlasem. Následně se uplatnil i v ostravském televizním studiu coby autor scénické hudby a hudební režisér. Souběžně s touto bohatou činností působil jako pedagog a komponoval skladby pro žáky hudebních škol. Jeho tvorbu můžeme vnímat jako hudbu nekonvenční, spojující moderní prvky s klasickými,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Přívětivý valčík: pro flétnu, klarinet, klavír na čtyři ruce a tamburínu (80-7225-257-7) , Život s láskou ivana a karel gottovi: ivana a karel gottovi (978-80-87685-93-8)

Maxim Depo pro dvě lokomotivy

Detail

Krásné depo nabízí zázemí pro dvě lokomotivy, které si zde mohou odpočinout a nabrat další síly. Depo je vhodné pro mašinky o rozměrech cca 12,5 × 13 × 15 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Maxim Depo pro dvě lokomotivy , Dějiny paskova (978-80-7225-447-7)

Maxim Depo pro dvě lokomotivy

Maxim Depo pro dvě lokomotivy
Detail

Malé depo se zelenou střechou je jedním z dřevěných objektů, kterými si děti mohou doplnit dřevěné vláčkodráhy značky Maxim, ale i dalších značek Brio, Bino, Tomáš nebo Heros. Značka Maxim vyrábí pro malé děti velmi kvalitní a bezpečné hračky. Kvalitu svých produktů obhajuje na celosvětovém trhu více jak dvě desetiletí. Do depa se vejdou 2 menší mašinky, při výjezdu mají připravenu výhybku pro snadný výjezd. Přednosti: vyrobeno z tvrdého dřeva rozvíjí představivost, koordinaci a motoriku Vyberte dětem nové prvky pro doplnění vláčkodráhy! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry: 13 x 14 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Maxim Depo pro dvě lokomotivy , Na hroby (978-80-896-7225-7)

Kreativita učitele při práci s technickými materiály: aneb Technické projekty pro pedagogickou praxi (978-80-7225-434-7)

Kreativita učitele při práci s technickými materiály: aneb Technické projekty pro pedagogickou praxi (978-80-7225-434-7)
Detail

Kniha - autor Ivan Jařabáč, 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pedagogika vychází z poznání, že tvořit v širokém smyslu slova může každý člověk, že tvořivost se může projevit v každé činnosti. Opírá se o praktické zkušenosti, že tvořivost lze rozvíjet a cvičit. Ve školních institucích jde především o vytváření předpokladů pro tvořivost a o vyhledávání talentu. Významné aspekty intervence tvořivosti ve škole realizuje „tvořivý učitel“ a jeho kreativní přístup výuce, ale hlavní podíl na rozvoji tvořivosti dětí má prostředí, ve kterém vyrůstají, jejich rodina. Teoretická část odborné publikace se zabývá rozvojem tvořivosti jedinců v rodině a ve škole. V závěru teoretické části je popisovaná tvořivost učitele, jeho možnosti realizovat rozličné edukační strategie včetně výukových projektů (například technických projektů s praktickým zaměřením), které podněcují žáky k tvořivosti ve vzdělávací oblasti „Člověk a svět práce“. V aplikační části jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreativita učitele při práci s technickými materiály: aneb Technické projekty pro pedagogickou praxi (978-80-7225-434-7) , Němý hlas 6 (978-80-7679-248-7)

Interzóna - Ivan Hlas, Marcela Titzlová

Interzóna - Ivan Hlas, Marcela Titzlová
Detail

Sbírka dopisů, deníkových poznámek, povídek a autobiografických črt z poloviny 50. let doplňují a zpřesňují obraz autora, který tolik ovlivnil kontrakulturu 60. let a svými popisy nočních můr, prorockých vizí a svobodou myšlení zasáhl do nejrůznějších oborů -heavymetalu, sci-fi literatury a filosofie. Interzóna - což byl pracovní název pro knihu, jež později vyšla jako Nahý oběd - sestává ze tří částí: "Příběhy", "Leeův deník" a "Slovo". Pokud chcete vědět, co se skrývá pod výrazem hipster a hisperská mluva, zapomeňte na Jacka Kerouaka i Neala Cassadyho. Přečtěte si Interzónu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Interzóna - Ivan Hlas, Marcela Titzlová , Němý hlas 7 (978-80-7679-303-3)

Miláčku, vrať se - Hlas Ivan

Miláčku, vrať se - Hlas Ivan
Detail

Anotace 62 + 2 texty hanspaulského hudebníka, textaře, skladatele a zpěváka. Ty, které uvízly v paměti! První souhrnnější vydání Hlasových textů. Sám k tomu říká: „ Nešlo by nacpat do knížky těch asi čtyřista písniček, co jsem kdy napsal. Vybral jsem tyhle, protože uvízly v paměti. A po paměti jsem ty texty rekonstruoval, nemám totiž žádnou řádnou databázi. Je jich šedesát dva, stejně jako je mi let. Až kvůli doslovu Václava Kopty jsem přidal text ještě jeden a poté jednu básničku na objednávku. A zamíchal všechno, jak se mi to zrovna v hlavě vynořovalo. Takže můžete najít vedle sebe text, který jsem napsal v šestnácti a text, který mě napadl ve dvaašedesáti. Jediné spojení toho všeho je, že vždycky píšu na hotovou muziku. Byl bych nejšťastnější, kdyby si vážený čtenář, nahlížející do této knížečky, k tomu nějakou tu muziku pustil. Vím, v rámci možností. Ale přesto děkuji.“ (patro.cz)

Podobné produkty ako Miláčku, vrať se - Hlas Ivan , Terezka: aneb život s dětskou mozkovou obrnou (978-80-7225-321-0)

Jdeme na jedno - Hlas Ivan

Jdeme na jedno - Hlas Ivan
Detail

V knížce spojili síly dva velcí znalci fenoménu jménem česká hospoda - hanspaulský písničkář Ivan Hlas a skvělý pozorovatel světa obyčejných lidí, proslulý fotograf a fejetonista František Dostál. Výsledkem je zábavná i moudrá zevrubná zpráva o těch, pro něž je či byla klasická „restauračka“ způsobem života i kulturním fenoménem. Poetická obrazová publikace je osobitým obrazem epochy, která pomalu končí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jdeme na jedno - Hlas Ivan , Žerty v obrazech ivana mládka (978-80-264-4056-7)

Skřivánek (80-7225-226-7)

Skřivánek (80-7225-226-7)
Detail

Kniha - autor Karel Vůjtek, 70 stran, česky, brožovaná s přebalem matná Vůjtkova lyrickoepická skladby Skřivánek je podobně jako jeho Báseň pro soprán (1983) Nebo básnické texty František, Jindřich, Žofka, Amerikán ze sbírky Takové noci takové dny (1982) ovlivněna osudy lidí z minulosti. Někdy se jedná o návraty zprostředkované čtenářským zážitkem. Ve Skřivánkovi se básník nechal volně inspirovat údělem jedné prosté venkovské ženy. Vždy se jedná o zprostředkovaná setkání s autentickými životními osudy, které autora nějak zaujaly nebo se mu v některých detailech vryly do paměti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Skřivánek (80-7225-226-7) , Hukvalská poéma milana báchorka (80-7225-128-7)

MS Romantické hity pro dvě flétny

MS Romantické hity pro dvě flétny
Detail

Škola hry na příčnou flétnu Ediční řada Ready to Play je určena především začínajícím a mírně pokročilým muzikantům. Nabízí slavné melodie z klasické, filmové i populární hudby ve zjednodušených úpravách, které však ctí předlohu a vyznívají tak velmi efektivně. Díky kvalitně zpracovaným doprovodům jsou sešity vhodné i jako zpestření výuky. Výběr ze známých a populárních lidových písní, operních árií a koncertních skladeb z období hudebního romantismu v jednoduché úpravě pro dvě příčné flétny. (kytary.cz)

Podobné produkty ako MS Romantické hity pro dvě flétny , Počátky elektrizace okd (978-80-7225-265-7)

Maxim Depo pro dvě lokomotivy - rozbaleno

Detail

Krásné depo nabízí zázemí pro dvě lokomotivy, které si zde mohou odpočinout a nabrat další síly. Depo je vhodné pro mašinky o rozměrech cca 12,5 × 13 × 15 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Maxim Depo pro dvě lokomotivy - rozbaleno , Technika: práce s plastem, dřevem a kovem (978-80-7225-492-7)

Proline 00028051 pro dvě kytary (00028051)

Proline 00028051 pro dvě kytary (00028051)
Detail

Stojan na kytaru - pro akustické kytary a baskytary, pro 2 nástroje, materiál kov, nastavitelná výška, minimální výška 700 mm, maximální výška 830 mm Chtěli byste mít svou kytaru či baskytaru bezpečně uloženou, a přesto stále přichystanou ke hraní? Pak určitě oceníte stojan na kytaru Proline, který bude vaším nepostradatelným pomocníkem. Vzhledem ke svému tvaru a rozměrům je určen pro ukládání akustických kytar a baskytar. Stojan na kytaru Proline se jednoduše postaví na zem, pouze mu vyberete příhodné místo. Abyste jej mohli využívat skutečně bez omezení, potěší vás možnost nastavit potřebnou výšku od 700 do 830 mm. Výrobce pro jeho výrobu vybral kvalitní kovový materiál. Pohodlně do něj uložíte až 2 nástroje. Klíčové přednosti stojanu na kytaru Proline 00028051 pro dvě kytary Stojan na kytaru Proline je nezbytný pro bezpečné odkládání vašeho nástroje Využijete jej pro akustické kytary a baskytary Pro umístění 2 nástrojů Stojan na kytaru Proline nabízí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Proline 00028051 pro dvě kytary (00028051) , Životaběh (978-80-88268-29-1)

Dvanáct duet pro dvě violoncella (9790260108844)

Dvanáct duet pro dvě violoncella (9790260108844)
Detail

Kniha - autor Jiří Pauer, 22 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Editor Helena Velická přednesový repertoár vhodný pro mírně až středně pokročilé violoncellisty od 5. roku výuky prezentování různých technik violoncellové hry prstoklady a smyky doporučené editorkou předmluva editorky (česky, anglicky, německy) Violoncellová dueta významného českého skladatele Jiřího Pauera (1919-2007) zaujmou pozoruhodnými harmonickými a zvukovými kombinacemi i dramatickým výrazem. Jsou to ideální přednesové skladby pro dva žáky, popř. pro žáka a učitele, protože horní hlas je obtížnější tónovým rozsahem směřujícím do vyšších poloh v houslovém klíči. Ve skladbách se hráči seznámí s rozličnou violoncellovou technikou, jakou je např. hra sul ponticello, sul tasto, pizzicato, tremolo, staccato či dvojhmaty. Edice vychází z autografu, který je doplněn o doporučené prstoklady a smyky. 15-ti minutový soubor duet pro dvě violoncella vznikl v roce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dvanáct duet pro dvě violoncella (9790260108844) , Životaběh (978-80-7262-764-6)

Za barevným sklem - Ivan Hlas - audiokniha

Za barevným sklem - Ivan Hlas - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Před dvěma lety vydal Ivan Hlas, legendární "drsný představitel romantických písní", literární prvotinu Za barevným sklem. Podtitul knihy, který zní Putování stříbrné lžičky, malé myšky a uzlu na kapesníku evokuje křehký závan mysli, rozpomínající se na sled dějů v plynoucím čase. Většina se odehrává na hanspaulském Kopci, v dejvické Rokli, šáreckém údolí a ve starých Dejvicích. Jsou to vzpomínky na dětské lásky, přátelství v partě, na přelomové rozhodující zážitky i na lidi, kteří významně ovlivnili další autorovy osudy. V hospodách Na Staré faře a u Tyšerů, známé pod jménem Houtyš, budeme svědky počátků amatérských kapel, jež se vyvinuly ve známá muzikantská seskupení. Autorovy prožitky srpna 1968 i následné normalizační události jsou autentickým záznamem malých dramat na pozadí velkých převratů. V četbě se střídají Ivan Hlas s Ondřejem Vetchým. Oba pojí dlouholeté přátelství. Kytarové předěly tvoří mezníky jednotlivých rovin vyprávění a písně pak dotvoří silný emotivní zážitek z poslechu této jedinečné audioknihy. Příběh dospívání výrazného umělce, zasazený do kouzelné atmosféry starých Dejvic a Hanspaulky! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Za barevným sklem - Ivan Hlas - audiokniha , Životaběh (978-80-726-2764-6)

Hlas ticha (978-80-86038-40-7)

Hlas ticha (978-80-86038-40-7)
Detail

Kniha - autor Helena P. Blavatská, 112 stran, česky Hlas ticha, text čerpající ze starodávné posvátné tibetské literatury, který sepsala Helena Petrovna Blavatská, filosofka 19. století, je syntézou Knihy zlatých pravidel. Neobyčejně krásné dílo, které razí stezku k vnitřnímu bohatství hlubokomyslnými slovy a je určeno všem, kteří se nacházejí na mystické cestě učednictví. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlas ticha (978-80-86038-40-7) , Hlas pro vraha ()

Borůvkový vrch (80-7225-243-7)

Borůvkový vrch (80-7225-243-7)
Detail

Kniha - autor Jan Blaštík, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Básnická sbírka J. Blaštíka, který je mimo jiné známý jako autor řady písňových textů, představuje autora jako navýsost milostného lyrika, který dokáže zachytit i ty nejniternější okamžiky vztahu mezi mužem a ženou, touhu, okouzlení, radost i smutek. Tento průřez jeho celoživotní tvorbou citlivě doprovázejí křehké perokresby Zuzany Blaštíkové. (alza.cz)

Podobné produkty ako Borůvkový vrch (80-7225-243-7) , Sonáta pro klavír a krajina: melodram (9790260109261)

Dueta pro dvě altové zobcové flétny (BM144)

Dueta pro dvě altové zobcové flétny (BM144)
Detail

Kniha - 20 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Sbírka deseti příjemných melodických duet pro dvě altové zobcové flétny, které pro Vás napsala Martina Bačová. Hudební nástroj: Altová zobcová flétna Skladatel: Martina Bačová Obsazení: duet Hudební styl: instruktivní skladby Provedení: sešit - měkká vazba Jazyk titulu: česky Počet stran: 20 Počet skladeb: 10 Obtížnost: mírně pokročilý (alza.cz)

Podobné produkty ako Dueta pro dvě altové zobcové flétny (BM144) , Náš současník purkyně: životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7)

Terezka: aneb Život s dětskou mozkovou obrnou (978-80-7225-321-0)

Terezka: aneb Život s dětskou mozkovou obrnou (978-80-7225-321-0)
Detail

Kniha - autor Pavlína Zoubková, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dětská mozková obrna může zaskočit každou rodinu. Podle statistiky ohrožuje nebezpečí DMO 7 z 1 000 narozených dětí. Nikdo dopředu neví, které to budou. Jak včas rozpoznat nebezpečí? Jak se nenechat odbýt frázemi? Kam se obrátit o pomoc? Jak vybrat asistentku? Jaké pomůcky vám usnadní péči? Jak se nezbláznit z emocí? Nejen na tyto otázky reaguje brožura, velmi citlivě napsaná jednou z maminek, které již takto postižené dítě vychovaly do školního věku. Má tedy všechny zkušenosti, ale i tvůrčí předpoklady stvořit dílo, v němž jsou rady součástí jejího intimního příběhu, a tedy v souvislostech. Tak může být knížka nejen itinerářem nemoci, ale i povzbuzením a inspirací pro každého budoucího i současného rodiče. Důležitá rada č. 1 nenechat zpochybit svůj rodičovský instinkt. A takových důležitých rad nabízí knížka ve vašich rukou mnoho. Ne formou suchého výčtu instrukcí, co dělat,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Terezka: aneb Život s dětskou mozkovou obrnou (978-80-7225-321-0) , Terezka aneb život s dětskou mozkovou obrnou 2 (978-80-7225-388-3)

Hlas pro vraha (978-80-267-0374-7)

Hlas pro vraha (978-80-267-0374-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Olina Táborská, 464 stran Téměř šedesát let byla smrt její matky zahalena tajemstvím V roce 1952 vzbudila v Kroměříži rozruch náhlá smrt dvaadvacetileté Marie, manželky stranického potentáta. Zůstaly po ní tři děti ve věku od tří měsíců do tří let. Údajně zemřela na otravu svítiplynem. Nalezl ji v kuchyni na podlaze časně ráno kolega Mariina manžela Františka. Přišel pro něj, protože František zaspal před služební cestou do Prahy. Jak se tento muž dostal ve čtyři ráno do nevysvětlitelně odemčeného bytu, aby vzbudil Františka se slovy, že mu žena spí na zemi v kuchyni? Kdo je tento a další Františkův kamarád, tahající za nitky okresu i tohoto případu? Jak to, že se jim daří zpopelnit Marii den po smrti v olomouckém krematoriu a mařit práci kriminalistů? Několikeré vyšetřování v průběhu tří let vždy končilo verditkem: „Ačkoli vyšetřování poukazuje na úkladnou vraždu, tělo je spáleno a nic nelze dokázat.“ V roce 1956 dostaly složky z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlas pro vraha (978-80-267-0374-7) , Muž s kanadským trávníkem (978-80-755-7225-7)

Němý hlas 7 (978-80-7679-303-3)

Němý hlas 7 (978-80-7679-303-3)
Detail

Kniha - autor Jošitoki Óima, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá „Tak zatím, Nišimijo.” Šója utrpěl při záchraně Šóko těžká zranění a je stále v bezvědomí. Šóko je zoufalá, ale rozhodla se začít jednat. Snaží se vyslechnout všechny, se kterými se dříve Šója kamarádil. Nakonec si vše vyříkají a pokračují v natáčení filmu. Jaká asi bude jejich budoucnost? (alza.cz)

Podobné produkty ako Němý hlas 7 (978-80-7679-303-3) , Mereo sprchová souprava sonáta a sprchová baterie sonáta 150 mm (cb609)

Němý hlas 6 (978-80-7679-248-7)

Němý hlas 6 (978-80-7679-248-7)
Detail

Kniha - autor Jošitoki Óima, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pane Bože, prosím, dej mi ještě trochu síly. Šóju pronásleduje minulost, odvrhnul proto své přátele a jeho svět se zhroutil. Šóko se za to cítila zodpovědná, a tak si chtěla vzít život. Čas těchto dvou mladých lidí se zastavil. Co si o nich myslí jejich přátelé? Způsob, jak znovu zcelit rozpolcenou duši, je… (alza.cz)

Podobné produkty ako Němý hlas 6 (978-80-7679-248-7) , Souboj mečů, idejí a charakterů: k životnímu jubileu prof. ivana šedivého (978-80-7422-725-7)

Dějiny Paskova (978-80-7225-447-7)

Dějiny Paskova (978-80-7225-447-7)
Detail

Kniha - autor Jan Saheb, 424 stran, česky, pevná bez přebalu matná Historie provinčních městeček nemusí být vždycky zajímavé čtení. Pokud se jí ovšem neujme autor, který ji dokáže propojit s konkrétními osudy lidí, ne jen těch významných, a dějinami širšího kraje. Jinak řečeno, polidštit ji. K takovým autorům Jan Saheb beze sporu patří, což dokázal v řadě předchozích titulů a nyní opět v Dějinách Paskova. Dokáže čtivě a srozumitelně vykreslit nejen charakteristiky a vztahy jednotlivých šlechtických rodů, střídajících se ve vlastnictví obce, ale i osudy a vývoj jejích obyvatel, žijících se od válek k povodním a věřících, že bude líp. Přestože tentokrát ponejprv sešel místně z prostředí svých oblíbených Beskyd do podhůří, blízké hory i tak hrají v příbězích významnou roli, zdaleka ne jen symbolickou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dějiny Paskova (978-80-7225-447-7) , Dvě ofensivy (978-80-755-7126-7)

Démantový diadém (978-80-7225-476-7)

Démantový diadém (978-80-7225-476-7)
Detail

Kniha - autor Vítězslav Urbanec, 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhá sbírka básní V. Urbance (po prvotině Saténová hvězda) má opět široký záběr - od vážně míněné lyriky, přes rýmované taškařice po náhledy na události a jevy současné. Autor sám označuje svůj styl za fluvi-poezii - „živelné, jak řeka mocné básnictví“ - jejímž se cítí být tvůrcem. Úplně se však některých zavedených básnických forem nevzdává, stejně tak, ať se sebevíc snaží často navodit dojem, že jde „jen“ o jakousi hru, přesto z jeho veršů občas zavane trpkost, která ukazuje, že mu na vysloveném (i nevysloveném) záleží. Tedy opět dvojznačnost, která je Vítězslavu Urbancovi, coby básníkovi, vlastní. (alza.cz)

Podobné produkty ako Démantový diadém (978-80-7225-476-7) , Marlay regenerační krém na ruce a nohy, 100 ml

KN Karneval zvířat v úpravě pro dvě flétny

KN Karneval zvířat v úpravě pro dvě flétny
Detail

Noty pro dvě příčné flétny Karneval zvířat patří bezesporu mezi jedno z nejpopulárnějších děl Camille Saint-Säëna. Z obav, že mu populární skladBA-pokazí reputaci seriózního skladatele, odmítal Saint-Saëns ve své době skladbu vydat. Nyní Jennifer a Sally Beck, tvořící flétnové „Duo Noble“, upravily toto slavné dílo pro dvě příčné flétny. Transformace hlavních nástrojů, témbrů a melodií z orchestrální verze do pouhých dvou partů představovala zvláštní výzvu, jejímž výsledkem je plné využití celého tónového spektra flétny. Tato úprava nabízí další možnosti rozšíření rozsahu zvuku: např. ve skladbě č. 2 Poules et coqs nebo ve skladbě č. 7 Aquarium se může jednoho z partů ujmout pikola. (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Karneval zvířat v úpravě pro dvě flétny

Terezka aneb Život s dětskou mozkovou obrnou 2 (978-80-7225-388-3)

Terezka aneb Život s dětskou mozkovou obrnou 2 (978-80-7225-388-3)
Detail

Kniha - autor Pavlína Zoubková, 54 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý díl knihy Terezka aneb Život s dětskou mozkovou obrnou. Toto je příběh jeden z tisíců o starostech i strastech, občas i horších, než je zde psáno. Zárověň je však jedinečný, je to příběh mojí TEREZKY. Věnuji ho všem, které obdivuji a kterým držím palze, protože zvládají ještě daleko závažnější problémy, než zde popisuji já. Nejen rodičům, ale všem, kteří se o děti s DMO starají a pomáhají jim. To není práce, to je POSLÁNÍ. (alza.cz)

Podobné produkty ako Terezka aneb Život s dětskou mozkovou obrnou 2 (978-80-7225-388-3)

Ivan Hlas Trio: Krásnej dar (2016) - CD (9029589758)

Ivan Hlas Trio: Krásnej dar (2016) - CD (9029589758)
Detail

Hudební CD - Nové album Krásnej dar je „malým ohlédnutím mnohým způsobem”. Ivan Hlas se po pečlivém uvážení vrátil ke svým písním, které zapadly. Mnoho ze skladeb, které napsal v 90. letech, totiž zastínily ty mediálně viditelnější a mnohé drahokamy zůstaly neprávem opomenuty. Konečně nadešla vhodná chvíle se k nim vrátit a tak spolu se svými souputníky Norbim Kovácsem a Olinem Nejezchlebou vybral písně, kterých si cení, polaskal je a dal jim nový kabátek. Povzbuzením mu byla i poptávka posluchačů a fakt, že se mu díky tomuto návratu vrátil i pocit, proč jednotlivé písně napsal. Ivan Hlas se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta, za něž v roce 1993 obdržel Českého lva za nejlepší hudbu. Je držitelem dvou cen Akademie populární hudby a autorem řady hitů, z nichž mnohé doslova zlidověly, jako například Malagelo, Karlín, Aranka umí hula hop, Miláčku, vrať se. Seznam stop CD Až přelezem plot / Žízeň / Báječná léta pod psa / Já se neumím smát / Krásnej... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ivan Hlas Trio: Krásnej dar (2016) - CD (9029589758)

Hlas a jiné povídky (978-80-242-6553-7)

Hlas a jiné povídky (978-80-242-6553-7)
Detail

Kniha - autor Petr Vydra, 168 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kniha Hlas a jiné povídky obsahuje 23 povídek komika, moderátora, herce, dramaturga a spisovatele Petra Vydry. Humorně laděné příběhy zachycují leckdy lehce absurdní a místy mysteriózní, zároveň však veskrze lidské životní situace, jaké zažívá ve své práci či v osobních vztazích každý z nás. Prostřednictvím autorových textů se tak můžeme pousmát i nad svým vlastním „bláznovstvím“. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlas a jiné povídky (978-80-242-6553-7)

Hukvalská poéma Milana Báchorka (80-7225-128-7)

Hukvalská poéma Milana Báchorka (80-7225-128-7)
Detail

Kniha - autor Karel Steinmetz,, česky Monografie o Milanu Báchorkovi - významné všestranné osobnosti, neodmyslitelně spjaté s krajem Leoše Janáčka, jejíž věhlas již dávno přesáhl hranice zdejšího regionu - plnohodnotně mapuje vše, co tento muž během svého života dosáhl: od jeho aktivní tvorby přes pedagogickou a sbormistrovskou práci i organizačně-popularizační činnost až po jeho ředitelování na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Ke knize jsou přiložena dvě autorská CD. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hukvalská poéma Milana Báchorka (80-7225-128-7)

Počátky elektrizace OKD (978-80-7225-265-7)

Počátky elektrizace OKD (978-80-7225-265-7)
Detail

Kniha - autor Rudolf Grym; Karolína Grymová, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Počátky elektrizace OKD (978-80-7225-265-7)

Trespass Stan Swift2 pro dvě osoby, lemongrass, stripe, univerzální

Trespass Stan Swift2 pro dvě osoby, lemongrass, stripe, univerzální
Detail

Snadno rozložitelný stan Trespass Swift2 pro dvě osoby.Nepromokavý materiál o parametru 2000mm s podlepenými švy.Síťka proti hmyzu a větrací otvor.Vnitřní rozměry 245 x 145 x 100cm.Praktická taška k přenášení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Trespass Stan Swift2 pro dvě osoby, lemongrass, stripe, univerzální

Jazz pro dvě kytary - Emil Hradecký + Audio Online (BM012)

Jazz pro dvě kytary - Emil Hradecký + Audio Online (BM012)
Detail

Kniha - autor Emil Hradecký, 24 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Titul Jazz pro dvě kytary Vám nabízí osm originálních jazzově laděných skladeb, které Emil Hradecký napsal pro dvě klasické kytary. Všechny skladby jsou v úpravě kytarová linka a tabulatura. V sešitě naleznete odkaz ke stažení nahrávek, všechny skladby jsou nahrány 3x, v plném znění, pouze první hlas a pouze druhý hlas, aby jste mohli dueta cvičit samostatně nebo je na Vašich koncertech a vystoupeních hrát s druhým hlasem s nahrávky. Některé rychlejší skladby jsou nahrány také v mírnějším tempu pro snadnější nácvik skladby. Hudební nástroj: Noty pro kytaru Série: Český skladatel Skladatel: Emil Hradecký Obsazení: duet Hudební styl: jazz, blues, ragtime, swing Provedení: sešit + Audio Online Jazyk titulu: česky Počet stran: 24 Počet skladeb: 8 Obtížnost: začátečník (alza.cz)

Podobné produkty ako Jazz pro dvě kytary - Emil Hradecký + Audio Online (BM012)

Motorola PMLN7677, přepravní pouzdro pro dvě vysílačky malé (PMLN7677AR)

Motorola PMLN7677, přepravní pouzdro pro dvě vysílačky malé (PMLN7677AR)
Detail

Cestovní pouzdro ,pro vysílačky: T82 / T82 Extreme, T80, T80, T81, T60, T62, T40, T42, T41, T50, T92, 20 x 24.5 x 7 cm, vysílačky nejsou součástí balení Vhodné pro vysílačky: T82 / T82 Extreme, T80, T80, T81, T60, T62, T40, T42, T41, T50, T92 Rozměry: 20 x 24.5 x 7 cm. Vysílačky nejsou součástí balení. Záruční a pozáruční servis Agora DMT a.s. (alza.cz)

Podobné produkty ako Motorola PMLN7677, přepravní pouzdro pro dvě vysílačky malé (PMLN7677AR)

Na hroby (978-80-896-7225-7)

Na hroby (978-80-896-7225-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Mark E. Pocha, 229 stran Antológia českých a slovenských poviedok o umieraní, o smrti a o balansovaní na hranici života a smrti. Hrdinovia poviedok hrajú podivné hry, víťazia, podvádzajú a sú podvedení, lebo „zubatá“ má morbídny zmysel pre humor. Poviedky: Máme to v krvi - Hanina Veselá, Manifest - Janko Iša, Přání smrti - Honza Vojtíšek, Freska - Katarína Soyka , Ex Luna, annihilatio - Jan Kotouč, Trochu jiná smrt - Petra Slováková, Strýček - Josef Horký, Mladuchy na zabitie - Lenona Štiblaríková, Drabble Mix - Jiří W. Procházka, Strážcovia galaxie - Mark E. Pocha. (alza.cz)

Podobné produkty ako Na hroby (978-80-896-7225-7)

Náš současník Purkyně: Životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7)

Náš současník Purkyně: Životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7)
Detail

Kniha - autor Jaroslav Hořejší, 36 stran, česky Tato publikace vychází z obsáhlé monografie „Jan Evangelista Purkyně a jeho význam pro současnou i budoucí medicínu“, kterou při příležitosti 230. výročí narození J. E. Purkyně vydala v roce 2017 v nakladatelství Mladá fronta Česká lékařská společnost J. E. Purkyně. V této zkrácené podobě je text určen převážně mládeži. Jeho autor Jaroslav Hořejší představuje Purkyňův život a dvacet zastavení u jeho nejvýznamnějších vědeckých aktivit a objevů a vyjadřuje naději, že v Purkyněm školáci, studenti, učni a vlastně veškerá mládež objeví jiný vzor, než jsou nejrůznější zpěváčci, baviči či fotbalisté. Kdyby tento největší český vědec 19. století, a možná i největší český vědec vůbec, učinil své objevy dnes, dostal by za ně několik Nobelových cen. Jeho renesanční osobnost je srovnatelná snad jen s Janem Amosem Komenským. (alza.cz)

Podobné produkty ako Náš současník Purkyně: Životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7)

Moravec Ivan: Ivan Moravec Plays Mozart (Sonáty) - CD (SU3581-2)

Moravec Ivan: Ivan Moravec Plays Mozart (Sonáty) - CD (SU3581-2)
Detail

Hudební CD - Český klavírista Ivan Moravec (1930) je i po sedmdesátce v plné tvůrčí práci, jeho vystoupení po celém světě se počítají na desítky ročně a dnes již můžeme říci, že po celou druhou polovinuminulého století nemá jeho mezinárodní věhlas v české klavíristické komunitě srovnání. Český klavírista Ivan Moravec (1930) je i po sedmdesátce v plné tvůrčí práci, jeho vystoupení po celém světě se počítají na desítky ročně a dnes již můžeme říci, že po celou druhou polovinuminulého století nemá jeho mezinárodní věhlas v české klavíristické komunitě srovnání. Jeho kariéra začala v padesátých letech a již v této pro východoevropské umělce nelehké době přesvědčil o svém talentu publikum v Itálii, Rakousku a Anglii, v roce 1962 pak vystoupil poprvé v USA. Od té doby účinkoval ve většině nejvýznamnějších koncertních sálů světa a natočil desítky nahrávek, z nichž mnohé získaly mezinárodní ocenění. Když před nedávnem holandská společnost Philips vydala prestižní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Moravec Ivan: Ivan Moravec Plays Mozart (Sonáty) - CD (SU3581-2)

IKONKA Houpací síť pro dvě osoby barevná silná 150×190cm (ikonka_KX8626)

IKONKA Houpací síť pro dvě osoby barevná silná 150×190cm (ikonka_KX8626)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; délka ložné plochy 190 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako IKONKA Houpací síť pro dvě osoby barevná silná 150×190cm (ikonka_KX8626)

Hlasy ryb (978-80-257-3552-7)

Hlasy ryb (978-80-257-3552-7)
Detail

Kniha - autor Ewald Murrer, 228 stran, česky Když v roce 2020 získal Ewald Murrer cenu Litera za poezii, odůvodnila porota své rozhodnutí mj. tím, že se v jeho poezii „potkává imaginace a zájem o tajemno s groteskní, místy až naturalistickou hyperbolou“ a že autor v tomto ohledu navazuje na poetiku „melancholického a bizarního snění, kterým zaujal čtenáře už na počátku devadesátých let v knize Zápisník pana Pinkeho“. Vše řečené platí i o jeho nové sbírce Hlasy ryb; oproti dřívější Murrerově tvorbě se tu však stále intenzivněji ozývá posmutnělý, stísněný tón, svíravé vědomí smrti a nebytí, vytvářející působivý kontrast s autorovým nenápadným, nevtíravým, ale o to poťouchlejším vtipem: „Rybář smrt / loví v našem rybníku. // (…) Slyším, co jsem dříve neslyšel. / Šepot kamenů, duté zvuky převracených brázd. / Hlasy ryb, / které po deštích / z kaluží se ozývají.“ (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlasy ryb (978-80-257-3552-7)

Muž s kanadským trávníkem (978-80-755-7225-7)

Muž s kanadským trávníkem (978-80-755-7225-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloslav Švandrlík, 136 stran, česky Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování“ na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. V šedesátých letech minulého století psal Švandrlík převážně časopisecké povídky a rozsáhlejší práce napsal pouze tři: Krvavý Bill a viola, Muž s kanadským trávníkem a Černí baroni. (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž s kanadským trávníkem (978-80-755-7225-7)

Pamětní kniha: městské čtvrti Ostrava-Zábřeh (978-80-7225-489-7)

Pamětní kniha: městské čtvrti Ostrava-Zábřeh (978-80-7225-489-7)
Detail

Kniha - autor Petr Lexa Přendík, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Někdejší kronikář Otto Srubek zahajuje kroniku nejprve popisem zábřežského obecního znaku, poté přechází k úvodnímu slovu týkajícímu se okolností založení pamětní knihy. Pak následuje základní geografický a správní popis Zábřehu. V druhém oddílu se značně popisně věnuje komunikacím a dopravě, neopomíjí zde opisovat např. i jízdní řády. Třetí část se zaobírá zevrubným geografickým popisem Zábřehu. Kronikář popisuje zeměpisnou polohu, hranice katastru a její úpravy v posledních letech, zaobírá se historickými polními tratěmi a následně velmi detailně zachycuje geologické poměry v obvodu, což bylo dáno patrně jeho zájmem o přírodní vědy. Nechybí ani zachycení přírodních poměrů Zábřehu, které je tu a tam proloženo literárními ukázkami z pera spisovatele Oldřicha Šuleře. Srubek jmenuje také velké zábřežské sedláky, vodní poměry a zmiňuje rovněž pozoruhodnou rybníkářskou minulost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pamětní kniha: městské čtvrti Ostrava-Zábřeh (978-80-7225-489-7)

S’COOL TaXXi Organizér a držák na nápoje na cyklovozík pro dvě děti

S’COOL TaXXi Organizér a držák na nápoje na cyklovozík pro dvě děti
Detail

Praktický organizér na rukojeť cyklovozíku s držákem na nápoje a zipovací odkládacím prostorem. Vhodný pro cyklovozíky TAXXi PRO 2 a ELITE 2. (feedo.cz)

Podobné produkty ako S’COOL TaXXi Organizér a držák na nápoje na cyklovozík pro dvě děti

Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw X-LONG pro dvě osoby - Green

Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw X-LONG pro dvě osoby - Green
Detail

Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw X-LONG For Two People - Green Nová větší verze oblíbené kapesní řetězové pily Nordic Pocket Saw. X-LONG verze disponuje prodlouženou délkou pilového řetězu a je tak ideální volbou pro řezání ve dvou lidech! Díky tomu dokážete dřevo zpracovávat ještě efektivněji a rychleji! Extrémně výkonná, lehká a parádně skladná kapesní řetězová pila - navržena ve Švédsku! Jednoduše řečeno, pila Nordic Pocket Saw je konečně výkonný řezný nástroj navržený pro náročné outdoorové aktivity v drsných podmínkách! Hlavní přednosti pily Nordic Pocket Saw vysoký řezný výkon - celkem 50 oboustraně broušených řezných zubů snadné použití - díky délce řetězu 93 cm je pila určená pro dva lidi nízká hmotnost - cca 173 g praktické pouzdro - vyrobeno z pevnostního nylonu - možnost připnutí na opasek vysoká kvalita zpracování - navrženo ve Švédsku vítězný produkt SCANDINAVIAN OUTDOOR PRODUCT a vítězný produkt No. 1 NATIONAL GEOGRAPHIC Adventure Gift Guide 2016 SPECIFIKACE Řetěz: tepelně zpracovaná vysoce uhlíková ocel Rukojeti: vysokopevnostní nylon Hmotnost: 173 g Délka řetězu: 93 cm (36,6 in) Počet spojení s řezacími zuby: 50 Pouzdro: nylon Hmotnost pouzdra: 48 g (1,7 oz) Rozměry skříně: 11,9 x 10,7 x 3,0 cm (4,7 x 4,1 x 1,2 in) Údržba: Pila Nordic Pocket Saw je vyrobena tak, aby zaručovala dlouhou životnost a udržovala si nejlepší funkčnost, kterou potřebujete, zde je několik zásadních rad jak ji udržet dlouho ve formě s maximálním řezným výkonem: 1. Udržujte ji suchou a čistou. 2. Zuby udržujte ostré pravidelným použitím 4mm kulatého brousku (instruktážní video níže) 3. Řetěz by měl být pravidelně mazán řetězovou maznicí. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw X-LONG pro dvě osoby - Green

IKONKA Houpací síť pro dvě osoby 200×150cm s 80cm tyčí (ikonka_KX1197)

IKONKA Houpací síť pro dvě osoby 200×150cm s 80cm tyčí (ikonka_KX1197)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; délka ložné plochy 200 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako IKONKA Houpací síť pro dvě osoby 200×150cm s 80cm tyčí (ikonka_KX1197)

Hlasy v bouři (978-80-277-0083-7)

Hlasy v bouři (978-80-277-0083-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Černá zima, autor Darcy Coates, 304 stran, česky První díl trilogie Černá zima | Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic… Když se probudila, ležela celá rozbolavělá a vyděšená v prastarém, ponurém domě, připomínajícím spíše starodávné šlechtické sídlo. U postele seděl neznámý mladý muž a tvrdil, že měla ve vánici autonehodu. Našel ji a přinesl do svého domu. Clare by ze všeho nejraději utekla, ale je až příliš slabá a vánice za okny stále nepolevuje. Uvěznila je v domě a Clare nezbývá než čekat. Mladík se k ní chová mile, ale Clare si není jistá, nakolik mu může důvěřovat? On tvrdí, že jsou v domě sami, ale ona má pocit, že vidí a slyší věci, které naznačují, že kolem někdo slídí a čeká na příležitost. Napětí stále stoupá a s ním i pocit, že se z nich stala lovná zvěř. Clare dochází k závěru, že její nehoda... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlasy v bouři (978-80-277-0083-7)
Sonáta pro dvě ruce a hlas: aneb Ivana Měrky životaběh (80-7225-100-7), MEREO Sprchová souprava Sonáta a sprchová baterie Sonáta 100 mm (CB609A), Skřivánek (80-7225-226-7), Hlas pro vraha (978-80-267-0374-7), Borůvkový vrch (80-7225-243-7), Hlas ticha (978-80-86038-40-7), Kreativita učitele při práci s technickými materiály: aneb Technické projekty pro pedagogickou praxi (978-80-7225-434-7), Život s láskou Ivana a Karel Gottovi: Ivana a Karel Gottovi (978-80-87685-93-8), Dějiny Paskova (978-80-7225-447-7), Na hroby (978-80-896-7225-7), Němý hlas 6 (978-80-7679-248-7), Němý hlas 7 (978-80-7679-303-3), Terezka: aneb Život s dětskou mozkovou obrnou (978-80-7225-321-0), Žerty v obrazech Ivana Mládka (978-80-264-4056-7), Hukvalská poéma Milana Báchorka (80-7225-128-7), Počátky elektrizace OKD (978-80-7225-265-7), Technika: Práce s plastem, dřevem a kovem (978-80-7225-492-7), Životaběh (978-80-88268-29-1), Životaběh (978-80-7262-764-6), Životaběh (978-80-726-2764-6), Hlas pro vraha (), Sonáta pro klavír a Krajina: melodram (9790260109261), Náš současník Purkyně: Životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7), Terezka aneb Život s dětskou mozkovou obrnou 2 (978-80-7225-388-3), Muž s kanadským trávníkem (978-80-755-7225-7), MEREO Sprchová souprava Sonáta a sprchová baterie Sonáta 150 mm (CB609), Souboj mečů, idejí a charakterů: K životnímu jubileu prof. Ivana Šedivého (978-80-7422-725-7), Dvě ofensivy (978-80-755-7126-7), Marlay Regenerační krém na ruce a nohy, 100 ml