Solight LED stolní lampička stmívatelná, 5W, 4100K (WO48-W)

SOLIGHT LED stolní lampička stmívatelná, 256 bar

SOLIGHT LED stolní lampička stmívatelná, 256 bar

Stolní lampička se zabudovaným LED světelným zdrojem a atmosférickým podsvícením. Možno zvolit libovolnou barvu na barevné škále 256 barev, případně barevné svícení zcela vypnout. Solight LED stolní lampička 256 barev k podsvícení základny Možno zvolit libovolnou barvu na nebo režim automatického prolínání barev, případně barevné svícení zcela vypnout Lze využít jako noční světélko Dotykové spínání Ohebné rameno a náklopná hlava Protiskluzová základna. LED zdroj nelze měnit Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Solight WO43 LED stolní lampička stmívatelná

Solight WO43 LED stolní lampička stmívatelná

Stolní lampička s LED světelným zdrojem a možností volby 3 barev světla.Design této LED lampičky je vhodný do kanceláře i do domácnosti. V tomto stolním svítidle využíváme moderních LED diod, které mají vysokou životnost a svou nízkou spotřebou jsou šetrné k životnímu prostředí. Rozsvítíte ji dotykovým spínačem, který je umístěn na viditelném místě a lampičku tak lze snadno ovládat. Tato LED lampa je vybavena funkcí stmívání, díky které si můžete nastavit úroveň světla přesně podle svých představ. Šetříte tak energii i vaše oči. Naši stolní lampičku lze použít jako noční světlo na čtení a klidné usínání. Umožňuje změnu barvy světla od studené bílé, která je vhodná pro maximální pracovní nasazení, přes neutrální bílou pro simulaci denního světla, až po teplou bílou, kdy lampičku využijete… (4home.cz)

Stolní lampička Solight WO37-W, stmívatelná

Stolní lampička Solight WO37-W, stmívatelná

Jas stmívatelné lampičky Solight WO37 je možné regulovat pouhým dotykem. Při jejím používání máte na výběr ze 4 barev světla - teplá bílá, neutrální bílá, bílá a studená bílá. Světelný tok 700 lumenů a maximální příkon 9W zařadili lampičku do energetické třídy A+. Kromě regulování úrovně jasu si přizpůsobíte lampičku i pomocí otočné základny a výklopného ohybného ramene. Lampička s neotřelým designem zapadne na každý pracovní stůl. (okay.cz)

Dotyková LED stolní lampička, 5W, 3 stupně jasu, 4100K, černá barva

Dotyková LED stolní lampička, 5W, 3 stupně jasu, 4100K, černá barva

Stolní lampa s LED světelným zdrojem - 3 stupně jasu - spínání a změna jasu dotykem prstu - lampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby - energetická třída: A+- materiál: ABS Technické údaje: - příkon: max. 5W- světelný tok: max. 300lm- teplota chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá)- barva: černý lesk- napájení: AC 100-240V, adaptér DC 12V - rozměry lampy (výška x délka): cca 38cm x cca 28cm*skola* (tipa.eu)

Dotyková LED stolní lampička 5W, 3 stupně jasu, 4100K, bílá barva

Dotyková LED stolní lampička 5W, 3 stupně jasu, 4100K, bílá barva

Stolní lampa s LED světelným zdrojem - 3 stupně jasu - spínání a změna jasu dotykem prstu - lampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby - energetická třída: A+- materiál: ABS Technické údaje: - příkon: max. 5W- světelný tok: max. 300lm- teplota chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá)- barva: bílý lesk- napájení: AC 100-240V, adaptér DC 12V - rozměry lampy (výška x délka): cca 38cm x cca 28cm*skola* (tipa.eu)

Solight LED stolní lampička s displejem, 6 W

Solight LED stolní lampička s displejem, 6 W

Moderní stolní lampička s LED světelným zdrojem a designem černé kůže. Design této LED lampičky je vhodný do kanceláře i do domácnosti. V tomto stolním svítidle využíváme moderních LED diod, které mají vysokou životnost a svou nízkou spotřebou jsou šetrné k životnímu prostředí. Rozsvítíte ji dotykovým spínačem, který je umístěn na viditelném místě a lampičku tak lze snadno ovládat. Tato LED lampa je vybavena funkcí stmívání, díky které si můžete nastavit úroveň světla přesně podle svých představ. Šetříte tak energii i vaše oči. Naši stolní lampičku lze použít jako noční světlo na čtení a klidné usínání. Díky tomu, že naše stolní LED lampička nemá žádné ostré hrany nebo malé části, je vhodná i pro děti. Lampičku můžete naklápět a natáčet podle svých představ. Je vybavena protiskluzovou… (4home.cz)

Svítidlo stolní LED stolní lampička nabíjecí, 5W, RGB podsvícení,…

Svítidlo  stolní LED stolní lampička nabíjecí, 5W, RGB podsvícení, stmívatelná, USB napájení WO44

Lampičku lze mít zapojenou v síti nebo ji po nabití libovolně přenášet. Lze ji nabíjet/napájet přiloženým kabelem např. z USB zdířky v notebooku, počítači, monitoru, nebo pomocí libovolného USB síťového adaptéru (adaptér není součástí). LED zdroj nelze měnit. 256 barev k podsvícení základny - lze využít jako noční světélkoStmívatelná - plynulé stmívání dotykem prstuVýkon: max. 4WSvětelný tok: max. 300lmTeplota světla: 4000K (neutrální bílá)Doba svícení na jedno nabití: cca 3 hod.Doba nabíjení: cca 4 hod.USB napájecí napájecí kabel: 100cm (součástí)Vstupní napětí a proud: 5V/min.500mAVestavěná baterie: Li-Ion 1200mAhOhebné ramenoBarva: bílý leskEnergetická třída: A+Materiál: ABSRozměr: 116 x 81 x 410mm (tipa.eu)

Stolní lampička Solight LED, W038-W, bílá

Stolní lampička Solight LED, W038-W, bílá

Stolní lampička Solight WO38-W má 3 úrovně osvětlení s maximálním výkonem 6W a maximálním tokem světla 320 Lumenů. Stmívání se uskutečňuje tlačítkem, kterým se lampa i rozsvěcuje. Teplota světla je 4100K, což znamená, že světlo je příjemně neutrální bílé. Barva svítidla je bílá. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Bílošedá LED lampička, 6W, 4100K, stmívatelná

Bílošedá LED lampička, 6W, 4100K, stmívatelná

Stolní lampička s LED světelným zdrojem - 3 stupně jasu - spínání a změna jasu dotykem prstu - lampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby - LED zdroj nelze měnit - energetická třída: A+ Technické údaje: - příkon: max. 6 W - světelný tok: max. 320 lm - teplota světla (chromatičnosti): 4100K (neutrální bílá) - barva: bílošedá - napájení: 100-240V AC / adaptér 12V DC - rozměry lampy (v x d): cca 38cm x cca 28cm - materiál: ABS *skola* (tipa.eu)

SOLIGHT LED stolní lampička s displejem 9W kůže

SOLIGHT LED stolní lampička s displejem 9W kůže

Stolní lampa má možnost volby ze tří barev světla – teplá, neutrální bílá a studená bílá a navíc je stmívatelná. Displej s funkcí času, kalendáře, budíku a teploměru. Lampa má protiskluzovou základnu s dotykovým vypínačem. VLASTNOSTI: Možnost volby 3 barev světla – teplá, neutrální bílá a studená bílá (3000K-6000K) Stmívatelná – 5-stupňové stmívání Displej s funkcí času, kalendáře, budíku a teploměru Protiskluzová základna s dotykovým vypínačem Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

LED stolní lampička stmívatelná, 9W, volba teploty světla, bílý lesk

LED stolní lampička stmívatelná, 9W, volba teploty světla, bílý lesk

Stolní lampička s LED světelným zdrojem - možnost volby 4 barev světla – teplá, neutrální bílá, bílá a studená bílá (3000K, 4000K, 5000K a 6000K) - stmívatelná - plynulá regulace jasu - dotykové spínání - maximálně flexibilní - ohybné rameno, otočná základna a náklopná hlava - USB napájecí zdířka pro nabíjení telefonů (5V, 500mA) - USB kabel součástí - protiskluzová základna s dotykovým vypínačem - energetická třída: A+ - LED zdroj nelze měnit - materiál: ABS Technické údaje: - napájení: 100-240V AC - příkon: max. 9 W - světelný tok: max. 700 lm - barva: bílý lesk- výška od základny po horní kloub - 40cm*skola* (tipa.eu)

LED stolní lampička stmívatelná, 9W, volba teploty světla, černý lesk

LED stolní lampička stmívatelná, 9W, volba teploty světla, černý lesk

Stolní lampička s LED světelným zdrojem - možnost volby 4 barev světla – teplá, neutrální bílá, bílá a studená bílá (3000K, 4000K, 5000K a 6000K) - stmívatelná - plynulá regulace jasu - dotykové spínání - maximálně flexibilní - ohybné rameno, otočná základna a náklopná hlava - USB napájecí zdířka pro nabíjení telefonů (5V, 500mA) - USB kabel součástí - protiskluzová základna s dotykovým vypínačem - energetická třída: A+ - LED zdroj nelze měnit - materiál: ABS Technické údaje: - napájení: 100-240V AC - příkon: max. 9 W - světelný tok: max. 700 lm - barva: černý lesk - výška od základny po horní kloub - 40cm*skola* (tipa.eu)

Svítidlo stolní LED stmívatelná lampička 2v1, podstavec i klip, 5W…

Svítidlo  stolní LED stmívatelná lampička 2v1, podstavec i klip, 5W 4000K, 3 barevné kryty WO42

Lampička obsahuje připínací klip i podstavec pro umístění na stoleTři vyměnitelné barevné kryty součástí: bílá, černá, zelenáStmívatelná ve třech stupních jasuSpínání a změna jasu dotykem prstuLampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby Příkon: max. 5WSvětelný tok: max. 300lmTeplota světla (chromatičnosti): 4000K (neutrální bílá)Barva: bílá základna, měnitelné barevné krytyNapájení: výstup AC 100-240VVýstup DC 5V 1ARozměry: V: cca 38cm x D: cca 28cmEnergetická třída: A+LED zdroj nelze měnitMateriál: ABS (tipa.eu)

LED stolní lampička s displejem Solight WO45-B

LED stolní lampička s displejem Solight WO45-B

Stolní lampička s LED světelným zdrojem, designem černé kůže  a možností volby 3 barev světla.Design této LED lampičky je vhodný do kanceláře i do domácnosti. V tomto stolním svítidle využíváme moderních LED diod, které mají vysokou životnost a svou nízkou spotřebou jsou šetrné k životnímu prostředí. Rozsvítíte ji dotykovým spínačem, který je umístěn na viditelném místě a lampičku tak lze snadno ovládat. Tato LED lampa je vybavena funkcí stmívání, díky které si můžete nastavit úroveň světla přesně podle svých představ. Šetříte tak energii i vaše oči. Naši stolní lampičku lze použít jako noční světlo na čtení a klidné usínání. Umožňuje změnu barvy světla od studené bílé, která je vhodná pro maximální pracovní nasazení, přes neutrální bílou pro simulaci denního světla, až po teplou bílou,… (4home.cz)

Svítidlo stolní LED stmívatelná stolní lampička s displejem, 6W,…

Svítidlo  stolní LED stmívatelná stolní lampička s displejem, 6W, volba teploty světla, bílý lesk

Možnost volby 3 barev světla – teplá, neutrální bílá, a studená bílá (3000K-6000K)Stmívatelná - plynulá regulace jasuDisplej s funkcí času, kalendáře, budíku a teploměruDotykové spínáníPříkon: max. 6WSvětelný tok: max. 300lmBarva: bílý leskNapájení: AC 100-240VRozměry: cca 15 x 15 x 33cmEnergetická třída: A+LED zdroj nelze měnitMateriál: PC (tipa.eu)

Stolní lampička Solight WO37-B

Stolní lampička Solight WO37-B

Jas stmívatelné lampičky Solight WO37 je možné regulovat pouhým dotykem. Při jejím používání máte na výběr ze 4 barev světla - teplá bílá, neutrální bílá, bílá a studená bílá. Světelný tok 700 lumenů a maximální příkon 9W zařadili lampičku do energetické třídy A+. Kromě regulování úrovně jasu si přizpůsobíte lampičku i pomocí otočné základny a výklopného ohybného ramene. Lampička s neotřelým designem zapadne na každý pracovní stůl. (okay.cz)

Solight LED přisazené dekorativní světlo venkovní, IP65, 85lm, 4100K,…

Solight LED přisazené dekorativní světlo venkovní, IP65, 85lm, 4100K, kulaté, antracit

LED venkovní orientační a dekorativní přisazené světlo je určené pro montáž na zeď. Jeho originální design a barva budou slušet každému domu.Technické parametry: příkon: 1,3W  světelný tok: 85lm teplota chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá)  materiál: ABS+PC  třída ochrany: IP65 provozní teplota: -30°C až 50°C  energetická třída: A+ napětí: 220-240V, 50-60Hz (4home.cz)

LED stolní lampička Paul Neuhaus Pino, 4430-55, 35 W, ocel

LED stolní lampička Paul Neuhaus Pino, 4430-55, 35 W, ocel

Pomocí pouhého dotyku můžete světlo libovolně ztlumit. (conrad.cz)

Solight stolní lampička WO51-S (WO51-S)

Solight stolní lampička WO51-S (WO51-S)

Stolní lampa 11W, LED, 550lm, 3000-6000K, dotykové ovládání jasu, microUSB kabel Hledáte nebo sháníte běžnou lampičku na stůl, která by zaujala místo v domácí pracovně nebo v pokoji pro děti? Lampička Solight v krásném provedení spolehlivě pokryje světlem libovolný stolek nebo stůl. Díky zdroji světla z LED je stolní lampa velmi úsporná a svítí velmi dobře. Stříbrná dodává lampě elegantní vzled Materiál použitý k výrobě lampičky: hliník (alza.cz)

LED kuchyňské osvětlení, stmívač, 10W, 4100K, 54cm WO201 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení, stmívač, 10W, 4100K, 54cm WO201 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení - ideální osvětlení kuchyňských linek- lze propojit s dalšími svítidly do linie - stmívatelné (2,5W - 10W) - materiál: hliník - posuvný stmívač součástí lišty - flexibilní (15 cm) a pevný propojovací konektor - vypínač na liště - energetická třída: A+ Technické údaje: - příkon: 10 W - napájení: AC 220-240V - teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá) - světelný tok: 600 lm - životnost: 30.000 hodin - barva: stříbrná - krytí: IP20 - přívodní šňůra: 1 m - délka: 600 mm - balení: krabice (tipa.eu)

TESLA LED 5W GU10 stmívatelná (GU100530-5D)

TESLA LED 5W GU10 stmívatelná (GU100530-5D)

LED žárovka 5W, 230V AC, 30000hod, teplé bílé světlo (3000K), 400 lumen, 100°, 50x60mm, 1ks, A+   LED žárovka tradičního výrobce Tesla ekonomicky nahradí běžnou žárovku. Oproti klasické žárovce se vyznačuje podstatně nižší spotřebou, ale zároveň poskytuje příjemné světlo. Použité moderní technologie a materiály zaručují dlouhou životnost až 30 000 hodin.Spojení dlouhé výdrže a nízkého elektrického odběru vám po čase užívání navrátí počáteční investici. Žárovce nevadí ani časté vypínání a zapínání. Díky tomu se hodí do chodeb a míst ovládaných pohybovými čidly, do menších prostor nebo na místa, kde vám přinese finanční úsporu. Své místo si najde v každé domácnosti, obchodech i restauracích. Tato žárovka je navíc stmívatelná, takže si můžete pohodlně… (alza.cz)

SOLIGHT LED stmív. lampička 2v1 podstavec - záno

SOLIGHT LED stmív. lampička 2v1 podstavec - záno

Stmívatelná lampička Solight má tři vyměnitelné barevné kryty součástí balení. VLASTNOSTI: Lampička obsahuje připínací klip i podstavec pro umístění na stole Stmívatelná ve třech stupních jasu Spínání a změna jasu dotykem prstu Lampičku lze ohýbat a natáčet dle potřeby Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

LED kuchyňské osvětlení, stmívač, 15W, 4100K, 90cm WO202 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení, stmívač, 15W, 4100K, 90cm WO202 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení - ideální osvětlení kuchyňských linek- lze propojit s dalšími svítidly do linie - stmívatelné (3,7W - 15W) - materiál: hliník - posuvný stmívač součástí lišty - flexibilní (15 cm) a pevný propojovací konektor - vypínač na liště - energetická třída: A+ Technické údaje: - příkon: 15 W - napájení: AC 220-240V - teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá) - světelný tok: 1000 lm - životnost: 30.000 hodin - barva: stříbrná - krytí: IP20 - přívodní šňůra: 1 m - délka: 900 mm - balení: krabice (tipa.eu)

Solight 3W Cree LED, 140 lm, stmívatelná

Solight 3W Cree LED, 140 lm, stmívatelná

Solight LED čelovka Cree LED, 3 W, černá Odolná LED čelovka od společnosti Solight cílí na všechny uživatele žijící aktivním životem. Tomu je přizpůsobena její robustní konstrukce a pevný řemínek na hlavu. Energie ze tří AAA baterií (nejsou součástí balení) napájí silnou 3W LED, která dokáže produkovat světlo o síle 140 lm až po dobu osmi hodin. V případě potřeby lze ale přepnout i na režim polovičního výkonu, který navíc přináší úsporu energie. Vhod může přijít také režim výstražného blikání. Jistě oceníte i možnost regulace světelného kuželu, pomocí níž si můžete plynule volit mezi ostrým bodovým světlem svítícím do dálky a rozptýleným světlem osvětlujícím bezprostřední vzdálenost. (euronics.cz)

LED kuchyňské svítidlo T5, vypínač, 9W, 4100K, 54cm WO203 SOLIGHT

LED kuchyňské svítidlo T5, vypínač, 9W, 4100K, 54cm WO203 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení - ideální osvětlení kuchyňských linek - lze propojit s dalšími svítidly do linie - LED trubice T5 - materiál: PC - vypínač - flexibilní (15 cm) i pevný propojovací konektor - energetická třída: A+ Technické údaje: - příkon: 9 W - napájení: AC 220-240V - teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá) - světelný tok: 720 lm - životnost: 30.000 hodin - barva: bílá - krytí: IP20 - přívodní šňůra: 1 m - rozměry: 540 x 35 x 22mm - balení: krabice (tipa.eu)

LED kuchyňské svítidlo T5, vypínač, 13W, 4100K, 84cm WO204 SOLIGHT

LED kuchyňské svítidlo T5, vypínač, 13W, 4100K, 84cm WO204 SOLIGHT

LED kuchyňské osvětlení - ideální osvětlení kuchyňských linek - lze propojit s dalšími svítidly do linie - LED trubice T5 - materiál: PC - vypínač - flexibilní (15 cm) i pevný propojovací konektor - energetická třída: A+ Technické údaje: - příkon: 13 W - napájení: AC 220-240V - teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá) - světelný tok: 1050 lm - životnost: 30.000 hodin - barva: bílá - krytí: IP20 - přívodní šňůra: 1 m - rozměry: 840 x 35 x 22mm - balení: krabice (tipa.eu)

Led stolní lampička d08 bílá, usb

Led stolní lampička d08 bílá, usb

LED stolní lampička D08 bílá, USB LED stolní lampička D08 bílá, USBUSB nabíjení, stmívatelná ve 3 stupních. DC 5 V 500 mA, kapacita vestavěného akumulátoru: 600 mAh, typ akumulátoru: Li-Po 3,7 V.Technické specifikace:Rozměry: 100 × 125 × 205 mmPříkon: 2,5 WIntenzita osvětlení (světelný tok): 450 lux/20 cmBarva: bíláBarva světla: denní bíláStmívání: anoMateriál: plastDélka přívodního kabelu: 1,2 mNapájecí zdroj: USBNapájecí zdroj součástí balení: nePočet LED: 18Čip LED: SMD 5630Teplota chromatičnosti: 5000 KEnergetická třída: ATyp napájení: baterieIntegrovaná nabíjecí baterie: anoUSB port: neČinitel stárnutí: 75 %Index podání barev (CRI): Ra > 80Napětí: 5 VObsah rtuti: < 0 mgPočet spínacích cyklů: 75 000Rychlost náběhu na 100 %: 0 sÚčiník: 0,6Životnost: 30 000 hodinProdejní obal: 1 ks,… (fonetip.cz)

Solight 3W Cree LED, 140 lm, stmívatelná (WH22)

Solight 3W Cree LED, 140 lm, stmívatelná (WH22)

Solight LED čelovka Cree LED, 3 W, černá Odolná LED čelovka od společnosti Solight cílí na všechny uživatele žijící aktivním životem. Tomu je přizpůsobena její robustní konstrukce a pevný řemínek na hlavu. Energie ze tří AAA baterií napájí silnou 3W LED, která dokáže produkovat světlo o síle 140 lm až po dobu osmi hodin. V případě potřeby lze ale přepnout i na režim polovičního výkonu, který navíc přináší úsporu energie. Vhod může přijít také režim výstražného blikání. Jistě oceníte i možnost regulace světelného kuželu, pomocí níž si můžete plynule volit mezi ostrým bodovým světlem svítícím do dálky a rozptýleným světlem osvětlujícím bezprostřední vzdálenost. LED čelovka výkon 3 W bezdotykové snímání pohybovým senzorem výdrž až 8 h svítivost 140 lm regulace světelného kuželu … (kasa.cz)

Solight WO37 stmívatelná, 12W (WO37-W) bílá

Solight WO37 stmívatelná, 12W (WO37-W) bílá

Stolní LED lampička s dotykovým ovládáním a plynulou regulací jasu. Praktický a elegantní design je vhodný nejen pro vaši domácnost, ale i kancelář nebo pracovnu. Skládací konstrukce navíc umožňuje přispůsobení podle potřeby. Vlastnosti: Stolní lampička s LED světelným zdrojem Možnost volby 5 barev světla – teplá, neutrální bílá, bílá a studená bílá (3000K-6000K) Stmívatelná - plynulá regulace jasu Dotykové spínání Maximálně flexibilní - ohebné rameno, otočná základna a náklopná hlava Technická specifikace: Příkon: max. 12W Světelný tok: max. 700lm USB napájecí zdířka pro nabíjení telefonů (5V, 500mA) USB kabel součástí Protiskluzová základna s dotykovým vypínačem Barva: bílý lesk Napájení: AC 100-240V Energetická třída: A+ LED zdroj nelze měnit Materiál: ABS (kasa.cz)

LED stolní lampička PLATINET PDL20 bílá (PDL20)

LED stolní lampička PLATINET PDL20 bílá (PDL20)

Stolní lampa 34x LED, 3 úrovně jasu, 5500K, životnost až 35000hod., noční stmívač s proměnlivou barevnou škálou světla 256 barev Praktická stolní LED lampička s nočním světlem od společnosti Platinet rozsvítí každý pokoj. Díky nadčasovému vzhledu je jedinečným designovým doplňkem vhodným jak do dětského pokoje, tak i do pracovny či kanceláře. Platinet PDL20 disponuje celou škálou proměnlivých barevných světel. Moderně tvarovanou lampičku lze ovládat jemným dotykem a dle vaší potřeby můžete krkem libovolně pohybovat a natáčet.  Klíčové vlastnosti lampičky Platinettři úrovně intenzity svíceníúsporné LED světlonastavitelná stmívatelnostflexibilní krkElegantní vzhled … (alza.cz)

Stolní lampička LED U13A

Stolní lampička LED U13A

Praktický doplněk Led lampa s hliníkovou konstrukcí a elegantím vzhledem, která dokáže osvětlit velký prostor bez oslnění při čtení. Lampa má také funkcí nočního světla s více úrovněmi nastavení. Součástí lampy je displej s vysokým rozlišením, který zobrazuje hodiny, budík, kalendář, teplotu. Lampa je v elegantním černém provedení, díky kterému se hodí na každý kancelářský i dětský stolek. Napájena je pomocí konektoru ze standardní elektrické zásuvky. Teplota barev se dá přepínat na hodnoty 3000K±300K,... (okay.cz)

Immax LED stolní lampička Kingfisher černá (08930L)

Immax LED stolní lampička Kingfisher černá (08930L)

Stolní lampa 9W LED, 230V, 50000h, 2700-5500K, 450lm, dotykové ovládání jasu, A+, USB výstup pro nabíjení telefonu nebo tabletu Světlo, čas a budík. V jediné lampičcePokud během práce ztratíte pojem o čase, lampička vám ho ráda připomene digitálním ciferníkem, zobrazeným na displeji. Kromě toho, kolik je hodin, zjistíte také aktuální datum i teplotu v místnosti. Pokud nejste zrovna ranními ptáčaty, Immax Kingfisher vám pomůže i s ranním vstáváním díky integrovanému budíku. Ten nemusí sloužit nutně k tomu, aby vás ráno vyhnal z postele. Využít ho můžete i jako "připomínáček" důležitých událostí nebo schůzek. Klíčové vlastnosti černé stolní lampy Immax LED… (alza.cz)

LED stolní lampička PLATINET PDL20P růžová (PDL20P)

LED stolní lampička PLATINET PDL20P růžová (PDL20P)

Stolní lampa 34x LED, 3 úrovně jasu, 5500K, životnost až 35000hod., noční stmívač s proměnlivou barevnou škálou světla 256 barev Praktická stolní LED lampička PLATINET PDL20P s nočním světlem od společnosti Platinet rozsvítí každý pokoj. Díky nadčasovému vzhledu je jedinečným designovým doplňkem vhodným jak do dětského pokoje, tak i do pracovny či kanceláře. PLATINET PDL20P v růžové barvě disponuje celou škálou proměnlivých barevných světel. Moderně tvarovanou lampičku lze ovládat jemným dotykem a dle vaší potřeby můžete krkem libovolně pohybovat a natáčet.  Hlavní přednosti - LED lampička PLATINET PDL20P růžováTři úrovně intenzity svíceníStolní lampička s úsporným LED světlemNastavitelná stmívatelnostFlexibilní krkElegantní vzhledLampička vydrží až 35 000… (alza.cz)

Solight LED stolní lampa 8W, 5300K, šedo-černá, WO31-B

Solight LED stolní lampa 8W, 5300K, šedo-černá, WO31-B

Dotyková stolní lampička Solight WO31-B s LED světelným zdrojem je spolehlivou, elegantní, výkonnou a snadno obsluhovatelnou alternativou pro váš pracovní stůl. Sotva seženete praktičtějšího pomocníka při noční práci, pro školáka či do kanceláře! Pouhým dotekem můžete lampičku zapínat, vypínat, a měnit intenzitu jasu, přičemž regulace je plynulá, takže vám nehrozí náhlé oslnění. Otočná základna a výklopné, ohebné rameno slibují bezproblémovou manipulaci a nastavení lampičky právě tak, aby světlo dopadalo... (okay.cz)

Solight stolní lampička s bezdrátovou nabíječkou WO55-G (WO55-G)

Solight stolní lampička s bezdrátovou nabíječkou WO55-G (WO55-G)

Stolní lampa 10W, LED, 400lm, 3000-6000K, dotykové ovládání jasu, microUSB kabel Hledáte nebo sháníte originální lampičku na stůl, jaká by zaujala místo v kanceláři nebo u dětské postýlky? Stylová lampička Solight v zajímavém provedení rozjasní jakýkoliv stolek nebo stůl. Díky technologii LED diod je lampička velmi šetrná k životnímu prostředí a skvěle svítí. Šedá dodává lampě elegantní vzled Lampa je vyrobená z: hliník (alza.cz)

Solight stmívatelná, 8W, 4500K, USB (WO50-W) bílá

Solight stmívatelná, 8W, 4500K, USB (WO50-W) bílá

Solight LED stolní lampička stmívatelná, 8W, 4500K, USB, bílá Vlastnosti: stolní lampička s LED světelným zdrojem stmívatelná: 3-stupňové stmívání Technické specifikace: příkon: max. 8W světelný tok: max. 400lm teplota světla (chromatičnosti): 4500K (neutrální bílá) USB napájací zdierka pre nabíjanie telefónov (5V, 1000mA) spínání a změna jasu dotykem prstu napájení: vstup: AC 100-240V, výstup: DC 5V energetická třída: A+ LED zdroj nelze měnit materiál: ABS rozměr: 360 x 130 x 400mm délka napájecího kabelu: 140cm barva: bílý mat (kasa.cz)

LED lineární svítidlo s infra senzorem, 10W, 770lm, 4100K, 60cm…

LED lineární svítidlo s infra senzorem, 10W, 770lm, 4100K, 60cm SOLIGHT WO206

- příkon: 10W- teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá)- světelný tok: 770lm- životnost: 25.000 hodin- krytí: IP20- spíná světlo pomocí bezdotykového infra senzoru pohybem ruky do 10cm od sensoru- vhodné osvětlení pod kuchyňské linky, šatny, skříně, technické místnosti- materiál: hliník + PC- barva: bílá- napájení: AC 220-240V- rozměry: 599x55x23mm- energetická třída: A+- balení: krabice (tipa.eu)

LED stolní lampička, 2.5W, 3000K, podstavec, bílá barva

LED stolní lampička, 2.5W, 3000K, podstavec, bílá barva

Stolní lampa s LED světelným zdrojem - ohybné rameno do všech směrů - příkon: 2,5 W - světelný tok: max. 170 lm - teplota světla (chromatičnosti): 3000K (teplá bílá) - pevná základna s vypínačem - barva: bílá - napájení: 100 - 240V AC - rozměry lampy: cca 41 x 16cm - energetická třída: A+ - materiál: pochromovaný kov + plast (tipa.eu)

ETA 289290000 stmívatelná, 5W bílá

ETA 289290000 stmívatelná, 5W bílá

Stolní LED lampička * 3 stupně nastavení teploty světla - teplá, studená, neutrální * Plynulá regulace jasu * Funkce paměti nastavené teploty a jasu světla * Maximálně flexibilní - ohebné rameno všemi směry * Velmi kvalitní SMD2835 čip * Dotykové ovládání * Světelný tok: max. 250 Lm * Teplota chromatičnosti: 2700 - 6500 K * Úhel svícení: 90° * Životnost: až 26.000 hodin * Bezpečnostní pojistka proti zkratu a přetížení * Protiskluzové nožky * Energetická třída: A * Materiál: ABS+PP+SILIKONOVÁ GUMA * Barva: bílá * Napájení: AC 100-240 V 50/60 HZ; výstup 5 V/ 1.0 A * Rozměry: 35 x 17 x 37 cm * Hmotnost: 390 g * Příkon: 5 W * Stupeň krytí: IP 20 * Funkce časovače - svícení po dobu 40 minut s automatickým vypnutím * ON/OFF spínač * Délka přívodního kabelu 1,5 m (± 0,1 m) (euronics.cz)

Stolní lampička LED cob T10

Stolní lampička LED cob T10

Stolní lampa s jasným světlem a ochranou očí. Cob T10 má vysoce citlivý dotykový panel pro snadné ovládání. Lampa má moderní bílou barvou a disponuje 7 úrovněmi pro nastavení jasu. (okay.cz)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá teplá SOLIGHT

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá teplá SOLIGHT

LED žárovka disponuje zabudovanou elektronikou umožňující stmívaní obyčejným vypínačem.Jedním stiskem vypínače žárovka svítí na 100% výkonu. Dvěmi rychlými stisky žárovka svítí na 50% výkonu. Třemi rychlými stisky žárovka svítí na 15% výkonu. Necháte-li mezi jednotlivými stisky vypínače prodlevu cca 2sec. žárovka bude fungovat bez stmívací funkce jako klasická žárovka, tedy v režimu 0 a 100%.LED žárovka bodovádiody: COBspotřeba: 5Wsvětelný tok: 400lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu)teplota chromatičnosti: 3000K (teplá bílá)životnost: 25.000 hodinpočet spínacích cyklů: 20.000xúhel svícení: 38°zahřívací doba: index podání barev Ra: >80materiál: hliník + thermální polymér + PMMAnapětí: 220 - 240V, 50 - 60Hzenergetická třída: A+délka: 58mmprůměr: 50mmpatice: GU10 (tipa.eu)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá přírodní SOLIGHT

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá přírodní SOLIGHT

LED žárovka bodová - diody: SMD2835 Epistar - patice: GU10 - energetická třída: A+- materiál: hliník + thermální polymer + PMMA - životnost: 35.000 hodin - počet spínacích cyklů: 50.000x - úhel svícení: 120° - zahřívací doba: - index podání barev Ra: >80 Technické údaje: - spotřeba: 5W - světelný tok: 400 lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu) - teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá) - napětí: 220-240V / 50-60Hz - rozměry (d x ø): 58 x 50mm (tipa.eu)

Žárovka LED R50 E14 5W bílá teplá SOLIGHT

Žárovka LED R50 E14 5W bílá teplá SOLIGHT

LED žárovka reflektorová - světelný tok: 400lm (odpovídá ekvivalentu 36W klasické žárovky) - teplota chromatičnosti: 3000K (teplá bílá) - životnost: 30.000 hodin - energetická třída: A+ - počet spínacích cyklů: 20.000x - úhel svícení: 120° - zahřívací doba: - index podání barev Ra: >80 Technické údaje: - spotřeba: 5W - napětí: 220 - 240V, 50 - 60Hz - materiál hliník + PC- rozměry (d x ø) : 86 x 50mm - patice: E14 (tipa.eu)

ETA 289290000 stmívatelná, 5W (ETA289290000) bílá

ETA 289290000 stmívatelná, 5W (ETA289290000) bílá

Stolní LED lampička nesmí chybět ve Vaší domácnosti. Díky nastavení teploty světla se hodí do každé místnosti. Má mimořádně nízkou spotřebu, dlouhou životnost a ideální přísun světla hodící se pro osvětlení různých prostor vaší domácnosti. Stolní LED lampička nabízí nespornou výhodu, a to až několikanásobně vyšší životnost než u běžných žárovek. Kombinuje úspornou žárovku, schopnou ušetřit až 80 % energie oproti ostatním lampičkám a čistý design vhodný jak do kanceláře, tak i třeba k vám do ložnice na noční stolek. Možnost nastavení 3 druhů teploty světla Lampička svítí příjemným světlem. Můžete si nastavit teplou, studenou, či neutrální teplotu světla. Teplé tóny jsou ideální volbou do ložnice nebo prostor pro relaxaci. Studené tóny jsou vhodné spíše do pracoven, kde napomáhají k… (kasa.cz)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá teplá SOLIGHT

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá teplá SOLIGHT

LED žárovka bodováDiody: SMD2835 EpistarPatice: GU10Energetická třída: A+Světelný tok: 400 lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu)Teplota chromatičnosti: 3000K (teplá bílá)Životnost: 35.000 hodinPočet spínacích cyklů: 50.000xÚhel svícení: 120°Zahřívací doba: Index podání barev Ra: >80Technické údaje:Materiál: hliník + thermální polymér + PMMANapětí: 220-240V / 50-60HzSpotřeba: 5WRozměry (d x ø): 54 x 50mm (tipa.eu)

Žárovka LED R50 E14 5W bílá přírodní SOLIGHT

Žárovka LED R50 E14 5W bílá přírodní SOLIGHT

LED žárovka reflektorová - světelný tok: 400lm (odpovídá ekvivalentu 36W klasické žárovky) - teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá) - životnost: 30.000 hodin - energetická třída: A+ - počet spínacích cyklů: 20.000x - úhel svícení: 120° - zahřívací doba: - index podání barev Ra: >80 Technické údaje: - spotřeba: 5W - napětí: 220-240V / 50-60Hz - materiál hliník + PC - rozměry (d x ø) : 86 x 50mm - patice: E14 (tipa.eu)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá studená SOLIGHT

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá studená SOLIGHT

LED žárovka bodovádiody: SMD2835 Epistarspotřeba: 5Wsvětelný tok: 400lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu)teplota chromatičnosti: 6000K (studená bílá)životnost: 35.000 hodinpočet spínacích cyklů: 50.000xúhel svícení: 120°zahřívací doba: index podání barev Ra: >80materiál: hliník + thermální polymér + PMMAnapětí: 220 - 240V, 50 - 60Hzenergetická třída: A+délka: 54mmprůměr: 50mmpatice: GU10 (tipa.eu)

Stolní lampička LED RGB M3A, zlatá

Stolní lampička LED RGB M3A, zlatá

RGB M3A je Led lampa s hliníkovou konstrukcí a elegantním vzhledem, která dokáže osvětlit velký prostor bez oslnění při čtení. Lampa má také funkci nočního světla s možností 7 úrovni nastavení. Součástí lampy je displej s vysokým rozlišením, který zobrazuje hodiny, budík, kalendář, teplotu. Lampa je ve zlatém barevném provedení. (okay.cz)

Stolní lampička LED U2 hnědá kůže

Stolní lampička LED U2 hnědá kůže

Luxusní lampička Lampička od společnosti Winner Group s označením U2 je stylovým doplňkem každého pracovního stolu. Její kožené provedení zajistí obdiv každého, kdo navštíví váš pracovní prostor. Ovládání je dotykové a umožňuje zvolit si ze tří intenzit jasu pro absolutní pohodlí. V noze lampičky je zabudován LCD displej, který zvládá zobrazit nejen čas, ale i teplotu a též disponuje funkcí budíku. Rozměry této lampičky jsou 59 × 90 × 512 mm. (okay.cz)

Stolní lampička Immax LED Kingfisher Orange

Stolní lampička Immax LED Kingfisher Orange

Pokročilá LED technologie, měkké světlo bez blikání a oslnění a úspora až 80% energie s lampičkou Immax. Použití lampičky v domácnostech nebo pracovních a komerčních prostorech. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Stolní lampička LED RGB M3A, stříbrná

Stolní lampička LED RGB M3A, stříbrná

RGB M3A je Led lampa s hliníkovou konstrukcí a elegantním vzhledem, která dokáže osvětlit velký prostor bez oslnění při čtení. Lampa má také funkci nočního světla s možností 7 úrovni nastavení. Součástí lampy je displej s vysokým rozlišením, který zobrazuje hodiny, budík, kalendář, teplotu. Lampa je ve stříbrném barevném provedení. (okay.cz)

Stolní lampička maulstorm led8 w, stříbrná

Stolní lampička maulstorm led8 w, stříbrná

Technické parametryHodnotaMateriálHliník · plastStmívatelnýNePočet žárovek48Barva světlaDenní světloRozměr, délka40 cmPříkon7 WTyp světelného zdrojeLEDProvozní napětí230 VTřída bezpečnostiII (připravený)Celkový světelný tok420 lmBarevná teplota (Kelvin)6500 KBarvaStříbrnáRozměr, výška43 cmTyp osvětleníLED lampička na psací stůlPaticePevně vestavěné LEDDélka přívodu1.75 mHmotnost2.128 kgVybavení48x LED produkující bílé denní světloSklopná a otočná hlavice svítidlaEnergetická třída AObsah baleníStolní LED lampa Napájecí zdroj (fonetip.cz)

Immax stolní lampička LED Kingfisher bílá (08934L)

Immax stolní lampička LED Kingfisher bílá (08934L)

Stolní lampa 9W LED, 230V, 50000h, 2700-5500K, 450lm, dotykové ovládání jasu, A+, USB výstup pro nabíjení telefonu nebo tabletu Světlo, čas a budík. V jediné lampičcePokud během práce ztratíte pojem o čase, lampička vám ho ráda připomene digitálním ciferníkem, zobrazeným na displeji. Kromě toho, kolik je hodin, zjistíte také aktuální datum i teplotu v místnosti. Pokud nejste zrovna ranními ptáčaty, Immax Kingfisher vám pomůže i s ranním vstáváním díky integrovanému budíku. Ten nemusí sloužit nutně k tomu, aby vás ráno vyhnal z postele. Využít ho můžete i jako "připomínáček" důležitých událostí nebo schůzek. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá přírodní SOLIGHT TIPA

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá přírodní SOLIGHT TIPA

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá přírodní - SOLIGHTLED žárovka bodová   Diody: SMD2835 Epistar Patice: GU10 Energetická třída: A+ Materiál: hliník + thermální polymer + PMMA Životnost: 35.000 hodin Počet spínacích cyklů: 50.000x Úhel svícení: 120° Zahřívací doba: <0,1 s Index podání barev Ra: >80 Technické údaje: Spotřeba: 5W Světelný tok: 400 lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu) Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá) Napětí: 220-240V / 50-60Hz Rozměry (d x o): 58 x 50mm (torriacars.cz)

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá studená SOLIGHT TIPA

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá studená SOLIGHT TIPA

Žárovka LED SPOT GU10 5W bílá studená SOLIGHT LED žárovka bodová Diody: SMD2835 Epistar Vlastnosti: Spotřeba: 5W Světelný tok: 400lm (přibližně odpovídá 35W bodovému halogenu) Teplota chromatičnosti: 6000K (studená bílá) Životnost: 35.000 hodin Počet spínacích cyklů: 50.000x Úhel svícení: 120° Zahřívací doba: <0,1 s Index podání barev Ra: >80Materiál: hliník + thermální polymér + PMMA Napětí: 220 - 240V, 50 - 60Hz Energetická třída: A+ Délka: 54mm Průměr: 50mm Patice: GU10 (torriacars.cz)

Dotyková LED stolní lampička, 8W, plynulá regulace jasu, 5300K, bílá…

Dotyková LED stolní lampička, 8W, plynulá regulace jasu, 5300K, bílá barva

Stolní lampa s LED světelným zdrojem - plynulá regulace jasu - spínání a změna jasu dotykem prstu - otočná základna - výklopné a ohybné rameno - energetická třída: A+ - materiál: ABS Technické údaje: - příkon: max. 8 W - světelný tok: max. 450 lm - teplota chromatičnosti: 5300K - barva: bílý lesk - napájení: AC 100-240V, adaptér DC 12V - rozměry (výška x délka): 45 x 36cm*skola* (tipa.eu)

Stolní lampička maulstorm led8 w, černá

Stolní lampička maulstorm led8 w, černá

Technické parametryHodnotaMateriálHliník · plastStmívatelnýNePočet žárovek48Barva světlaDenní světloRozměr, délka40 cmPříkon7 WTyp světelného zdrojeLED žárovkaProvozní napětí230 VTřída bezpečnostiII (připravený)Celkový světelný tok420 lmBarevná teplota (Kelvin)6500 KBarvaČernáRozměr, výška43 cmTyp osvětleníLED lampička na psací stůlPaticePevně vestavěné LEDDélka přívodu1.75 mHmotnost2.128 kgVybavení48x LED produkující bílé denní světloSklopná a otočná hlavice svítidlaEnergetická třída AObsah baleníStolní LED lampa Napájecí zdroj (fonetip.cz)

Immax stolní lampička LED Kingfisher hnědá (08931L)

Immax stolní lampička LED Kingfisher hnědá (08931L)

Stolní lampa 9W LED, 230V, 50000h, 2700-5500K, 450lm, dotykové ovládání jasu, A+, USB výstup pro nabíjení telefonu nebo tabletu Světlo, čas a budík. V jediné lampičcePokud během práce ztratíte pojem o čase, lampička vám ho ráda připomene digitálním ciferníkem, zobrazeným na displeji. Kromě toho, kolik je hodin, zjistíte také aktuální datum i teplotu v místnosti. Pokud nejste zrovna ranními ptáčaty, Immax Kingfisher vám pomůže i s ranním vstáváním díky integrovanému budíku. Ten nemusí sloužit nutně k tomu, aby vás ráno vyhnal z postele. Využít ho můžete i jako "připomínáček" důležitých událostí nebo schůzek. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

Dotyková LED stolní lampička 8W, plynulá regulace jasu, 5300K, šedo…

Dotyková LED stolní lampička 8W, plynulá regulace jasu, 5300K, šedo-černá barva

Stolní lampa s LED světelným zdrojem - plynulá regulace jasu - spínání a změna jasu dotykem prstu - otočná základna - výklopné a ohybné rameno - energetická třída: A+ - materiál: ABS Technické údaje: - příkon: max. 8 W - světelný tok: max. 450 lm - teplota chromatičnosti: 5300K - barva: šedo-černá - napájení: AC 100-240V, adaptér DC 12V - rozměry (výška x délka): 45 x 36cm*skola* (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít