Solární sprcha planet pool elegance antracit (2400055a)

Produkt Solární sprcha planet pool elegance antracit (2400055a) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Solární sprcha planet pool elegance antracit (2400055a) upraviť a produkt hľadať znova.

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit (2400055A)

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit (2400055A)
Detail

Solární sprcha - výška bez hlavice 215 cm, solární ohřev vody a kohoutek na nohy, materiál plast, pevná montáž, maximální teplota vody 60 °C, objem zásobníku 25 l, antracitová barva Solární sprcha Planet Pool Elegance zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Disponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 25 l, v němž se voda vlivem slunce může ohřát až na 60 °C. Sprcha je vyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV záření a opatřená je pákovou baterií, pomocí níž si nastavíte jednoduše teplotu vody. Sprchovací hlavice zaručí příjemné sprchování, zatímco kohoutek ve spodní části oplach nohou. Na přívod vody sprchu připojíte pomocí hadicové rychlospojky. Klíčové vlastnosti solární sprchy Planet Pool Elegance antracitovéSolární sprcha v elegantním designuZajistí osvěžení na zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénuDisponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 25 lVyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit (2400055A) , Solární sprcha planet pool elegance antracit (2400055a)

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit
Detail

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit Designová solární sprcha v modní antracitové barvě, která vkusně zapadne do každé zahrady a podtrhne její vzhled. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 25 l a výšku 215 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým minimalistickým provedením. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 25 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva antracitová Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit , Solární sprcha planet pool malorca (502010150)

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit
Detail

Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit Designová solární sprcha v modní antracitové barvě, která vkusně zapadne do každé zahrady a podtrhne její vzhled. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 25 l a výšku 215 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým minimalistickým provedením. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 25 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva antracitová Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit , Solární sprcha planet pool mammut (2400056)

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá
Detail

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá Designová solární sprcha v modré barvě, která osvěží každou zahradu. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 25 l a výšku 215 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým minimalistickým provedením. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 25 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva modrá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá , Solární sprcha planet pool silver deluxe (2400022)

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá
Detail

Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá Designová solární sprcha v modré barvě, která osvěží každou zahradu. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 25 l a výšku 215 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým minimalistickým provedením. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 25 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva modrá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Elegance Modrá , Sprchovací deska planet pool (2400078)

Solární sprcha Planet Pool Lobos

Solární sprcha Planet Pool Lobos
Detail

Solární sprcha Planet Pool Lobos Praktická solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 10 l a výšku 216 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 10 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 216 cm Váha 3,3 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Lobos , Tepelné čerpadlo planet pool sf35 3,5kw (107845)

Solární sprcha Planet Pool Malorca

Solární sprcha Planet Pool Malorca
Detail

Solární sprcha Planet Pool Malorca Univerzální solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 20 l a výšku 218 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 20 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 218 cm Váha 6 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Malorca , Písková filtrace planet pool sfa 8 (2260003hb)

Solární sprcha Planet Pool Mammut

Solární sprcha Planet Pool Mammut
Detail

Solární sprcha Planet Pool Mammut Originální solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má XL zásobník o objemu 35 l a výšku 220 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým jedinečným vzhledem. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 35 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 220 cm Váha 12 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Mammut , Yate solární sprcha 20l (8595053923557)

Solární sprcha Planet Pool Aluminium

Solární sprcha Planet Pool Aluminium
Detail

Solární sprcha Planet Pool Aluminium Hliníková solární sprcha s XXL zásobníkem o objemu 38 l a velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z hliníku a nerezu, má kovovou pákovou baterii a je vysoká 218 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Celkově je sprcha velmi kvalitně zpracována a má luxusní vzhled. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál hliník, nerez Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 38 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 218 cm Váha 15 kg Velikost sprchovací hlavice 15 x 15 cm Velikost základny 18 x 25 cm Barva černá, stříbrná Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Aluminium , Automatický vysavač planet pool orca 300 pro (107104)

Solární sprcha Planet Pool Exclusive

Solární sprcha Planet Pool Exclusive
Detail

Solární sprcha Planet Pool Exclusive Prémiová solární sprcha vyrobená z kvalitních materiálů – skla, hliníku a nerezové oceli. Čelní část sprchy tvoří černá skleněná deska, tělo sprchy je vyrobeno z nerezové oceli, zadní část tvoří hliníkový solární zásobník na vodu o objemu 18 l. Sprcha je vyrobena v Německu a má vysokou úroveň zpracování. Sprcha se svým decentním elegantním vzhledem hodí ke všem prémiovým bazénům nebo do upravených zahrad, kde bude vkusným doplňkem. Sprcha je vybavena velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík a je vysoká 210 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál sklo, hliník, nerez Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 18 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 210 cm Váha 18 kg Velikost sprchovací hlavice 15 x 15 cm Velikost základny 20 x 20 cm Barva černá, stříbrná Regulace poměru studené a teplé vody ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Exclusive , Happy green solární sprcha, 40 l

Solární sprcha Planet Pool Malorca

Solární sprcha Planet Pool Malorca
Detail

Solární sprcha Planet Pool Malorca Univerzální solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 20 l a výšku 218 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 20 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 218 cm Váha 6 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Malorca , Happy green solární sprcha, 20 l

Solární sprcha Planet Pool Lobos

Solární sprcha Planet Pool Lobos
Detail

Solární sprcha Planet Pool Lobos Praktická solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 10 l a výšku 216 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 10 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 216 cm Váha 3,3 kg Velikost sprchovací hlavice ø 7 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Lobos , Zahradní solární sprcha, 4home, 15 l

Solární sprcha Planet Pool Exclusive

Solární sprcha Planet Pool Exclusive
Detail

Solární sprcha Planet Pool Exclusive Prémiová solární sprcha vyrobená z kvalitních materiálů – skla, hliníku a nerezové oceli. Čelní část sprchy tvoří černá skleněná deska, tělo sprchy je vyrobeno z nerezové oceli, zadní část tvoří hliníkový solární zásobník na vodu o objemu 18 l. Sprcha je vyrobena v Německu a má vysokou úroveň zpracování. Sprcha se svým decentním elegantním vzhledem hodí ke všem prémiovým bazénům nebo do upravených zahrad, kde bude vkusným doplňkem. Sprcha je vybavena velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík a je vysoká 210 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál sklo, hliník, nerez Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 18 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 210 cm Váha 18 kg Velikost sprchovací hlavice 15 x 15 cm Velikost základny 20 x 20 cm Barva černá, stříbrná Regulace poměru studené a teplé vody ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Exclusive , Marimex sprcha solární 8 l - černá (10992049)

Solární sprcha Planet Pool Mammut

Solární sprcha Planet Pool Mammut
Detail

Solární sprcha Planet Pool Mammut Originální solární sprcha, která se hodí do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má XL zásobník o objemu 35 l a výšku 220 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Sprcha vyniká svým jedinečným vzhledem. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 35 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 220 cm Váha 12 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Mammut , La proromance sprcha solární ss13,20l (lpr-ss13)

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro
Detail

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro Multifunkční solární sprcha s velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření. Má XL zásobník o objemu 35 l, je vysoká 220 cm a je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Zároveň má sprcha funkci mlhového rozprašovače, který vás kdykoliv příjemně osvěží. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 35 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 220 cm Váha 10 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 18 x 15 cm Barva černá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Mlhový rozprašovač ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Do-Foro , Blumfeldt ocean planet, solární fontána, 200l / h, solární panel, 2w akumulátor, led, polyresin

Solární sprcha Planet Pool Gomera 2

Solární sprcha Planet Pool Gomera 2
Detail

Solární sprcha Planet Pool Gomera 2 Velmi oblíbená solární sprcha s velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření a díky přední části imitují nerez působí luxusním dojmem. Má XL zásobník o objemu 35 l, je vysoká 217 cm a je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 35 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 217 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 18 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Gomera 2 , La proromance sprcha solární ss03, 35l (lpr-ss03)

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro
Detail

Solární sprcha Planet Pool Do-Foro Multifunkční solární sprcha s velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření. Má XL zásobník o objemu 35 l, je vysoká 220 cm a je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Zároveň má sprcha funkci mlhového rozprašovače, který vás kdykoliv příjemně osvěží. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 35 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 220 cm Váha 10 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 18 x 15 cm Barva černá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Mlhový rozprašovač ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Do-Foro , La proromance sprcha solární ss05, 35l (lpr-ss05)

Solární sprcha Planet Pool Menorca 2

Solární sprcha Planet Pool Menorca 2
Detail

Solární sprcha Planet Pool Menorca 2 Designová solární sprcha s velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Elegantně zahnuté tělo sprchy, které vkusně zapadne do každé zahrady. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření, má zásobník o objemu 20 l a výšku 215 cm. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Sprcha je dvoudílná, takže ji lze lehce složit a převézt na jiné místo. Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 20 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 6 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Menorca 2 , La proromance sprcha solární ss10, 38l (lpr-ss10)

Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe

Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe
Detail

Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe Rodinami oblíbená solární sprcha s XXL zásobníkem o objemu 40 l a velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z kvalitního PVC odolného vůči UV záření. Elegantní vzhled sprchy podtrhuje čelní část imitující nerez. Sprcha je vysoká 220 cm a je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení). Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 40 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 220 cm Váha 9 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 18 x 15 cm Barva černá Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe , La proromance sprcha solární ss12, 20l (lpr-ss12)

Solární sprcha Planet Pool Exclusive (2400025)

Solární sprcha Planet Pool Exclusive (2400025)
Detail

Solární sprcha - výška bez hlavice 210 cm, solární ohřev vody, materiál nerez, hliník a sklo, pevná montáž, maximální teplota vody 60 °C, objem zásobníku 18 l, černá a stříbrná barva Solární sprcha Planet Pool Exclusive zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Disponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 18 l, v němž se voda vlivem slunce může ohřát až na 60 °C. Sprcha je vyrobená ze skla, hliníku a nerezové oceli a opatřená je kovovou pákovou baterií, pomocí níž si nastavíte jednoduše teplotu vody. Velká sprchovací hlavice zaručí příjemné sprchování. Na přívod vody sprchu připojíte pomocí hadicové rychlospojky. Klíčové vlastnosti solární sprchy Planet Pool ExclusiveSolární sprcha v elegantním designuZajistí osvěžení na zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénuDisponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 18 lVyrobená ze skla, hliníku a nerezuPomocí pákové baterie lze nastavit teplota vodyVelká... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Exclusive (2400025) , La proromance sprcha solární ss08, 20l (lpr-ss08)

Solární sprcha Planet Pool Malorca (502010150)

Solární sprcha Planet Pool Malorca (502010150)
Detail

Solární sprcha - výška bez hlavice 218 cm, solární ohřev vody, materiál plast, přenosná, maximální teplota vody 60 °C, objem zásobníku 20 l, černá barva Solární sprcha Planet Pool Malorca zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Disponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 20 l, v němž se voda vlivem slunce může ohřát až na 60 °C. Sprcha je vyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV záření a opatřená je pákovou baterií, pomocí níž si nastavíte jednoduše teplotu vody. Sprchovací hlavice zaručí příjemné sprchování. Na přívod vody sprchu připojíte pomocí hadicové rychlospojky. Klíčové vlastnosti solární sprchy Planet Pool MalorcaSolární sprcha v elegantním designuZajistí osvěžení na zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénuDisponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 20 lVyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV zářeníPomocí pákové baterie lze nastavit teplota vodySprchovací hlavice zaručí příjemné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Malorca (502010150) , Solární sprcha černá 220 cm 20 l (92310)

Solární sprcha Planet Pool Mammut (2400056)

Solární sprcha Planet Pool Mammut (2400056)
Detail

Solární sprcha - výška bez hlavice 220 cm, solární ohřev vody a kohoutek na nohy, materiál plast, pevná montáž, maximální teplota vody 60 °C, objem zásobníku 35 l, černá barva Solární sprcha Planet Pool Mammut zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Disponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 35 l, v němž se voda vlivem slunce může ohřát až na 60 °C. Sprcha je vyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV záření a opatřená je pákovou baterií, pomocí níž si nastavíte jednoduše teplotu vody. Sprchovací hlavice zaručí příjemné sprchování, zatímco kohoutek ve spodní části oplach nohou. Na přívod vody sprchu připojíte pomocí hadicové rychlospojky. Klíčové vlastnosti solární sprchy Planet Pool MammutSolární sprcha v elegantním designuZajistí osvěžení na zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénuDisponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 35 lVyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV zářeníPomocí pákové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Mammut (2400056) , La proromance sprcha solární ss04, 35l (lpr-ss04)

Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe (2400022)

Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe  (2400022)
Detail

Solární sprcha - výška bez hlavice 220 cm, solární ohřev vody a kohoutek na nohy, materiál plast, pevná montáž, maximální teplota vody 60 °C, objem zásobníku 40 l, černá barva Rodinami oblíbená solární sprcha s XXL zásobníkemSolární sprcha Planet Pool Silver deluxe zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Disponuje solárním zásobníkem na vodu o objemu 40 l, v němž se voda vlivem slunce může ohřát až na 60 °C. Sprcha je vyrobená z kvalitního PVC odolného vůči UV záření a má pákovou baterii, pomocí níž si nastavíte jednoduše teplotu vody. Sprchovací hlavice zaručí příjemné sprchování, zatímco kohoutek ve spodní části oplach nohou. Na přívod vody sprchu připojíte pomocí hadicové rychlospojky.Solární sprchu Planet Pool Silver deluxe lze ukotvit k zemi i podstavciSolární sprcha Planet Pool Silver deluxe vyniká také svojí snadnou montáží. K podkladu se připevní pomocí 4 šroubů, které jsou v balení, a následně stačí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe (2400022) , Solární sprcha 8 l pvc a ocel (91231)

Solární sprcha Planet Pool Menorca 2, 20 l

Solární sprcha Planet Pool Menorca 2, 20 l
Detail

Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat. Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál PVC odolného vůči UV Použití k bazénu i do zahrady Objev solárního zásobníku 20 l Max. teplota vody 60°C Výška sprchy 215 cm Váha 6 kg Velikost sprchovací hlavice ø 15 cm Velikost základny 15 x 15 cm Barva černá Dvoudílná ano Regulace poměru studené a teplé vody ano Kohoutek na oplach nohou ne Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení Kotvení kotvící šrouby, součástí balení (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Solární sprcha Planet Pool Menorca 2, 20 l , Solární sprcha černá 214 cm 20 l (92311)

Podstavec k solární sprše Planet Pool

Podstavec k solární sprše Planet Pool
Detail

Podstavec k solární sprše Planet Pool Stabilní podstavec pro každou solární nebo zahradní sprchu. Může sloužit buď jako sprchový rošt, který odvádí odtékající vodu po sprchování mimo sprchovací prostor anebo rovnou jako pevná a stabilní základna pro solární sprchu, na kterou se sprcha přimontuje. Odpadá tak kotvení sprchy do země. Vzhledem ke svému rozměru rošt slouží jako samonosný – přichycená sprcha na něm bezpečně drží a podstavec již není potřeba kotvit do země. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Podstavec má XL rozměr 101 x 63 cm a váží 18 kg. Je vyroben z kvalitního WPC imitující dřevěná prkna a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Je protiskluzový, odvod vody je zajištěn drážkami v roštu. Na spodní části podstavce jsou gumové nožičky pro větší bezpečnost. Parametry: Materiál WPC imitující dřevěná prkna Použití k solární nebo zahradní sprše Rozměr 101 x 63 cm Váha 18 kg Barva hnědá Protiskluzové nožičky ano (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podstavec k solární sprše Planet Pool , La proromance sprcha solární ss061, 35l (lpr-ss061)

Podstavec k solární sprše Planet Pool 2400099

Podstavec k solární sprše Planet Pool 2400099
Detail

Podstavec k solární sprše Planet Pool Stabilní podstavec pro každou solární nebo zahradní sprchu. Může sloužit buď jako sprchový rošt, který odvádí odtékající vodu po sprchování mimo sprchovací prostor anebo rovnou jako pevná a stabilní základna pro solární sprchu, na kterou se sprcha přimontuje. Odpadá tak kotvení sprchy do země. Vzhledem ke svému rozměru rošt slouží jako samonosný – přichycená sprcha na něm bezpečně drží a podstavec již není potřeba kotvit do země. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě. Podstavec má XL rozměr 101 x 63 cm a váží 18 kg. Je vyroben z kvalitního WPC imitující dřevěná prkna a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Je protiskluzový, odvod vody je zajištěn drážkami v roštu. Na spodní části podstavce jsou gumové nožičky pro větší bezpečnost. Parametry: Materiál WPC imitující dřevěná prkna Použití k solární nebo zahradní sprše Rozměr 101 x 63 cm Váha 18 kg Barva hnědá Protiskluzové nožičky ano (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Podstavec k solární sprše Planet Pool 2400099 , Marimex sprcha solární hliníková, lomená - 40 l (10992057)

HANSCRAFT Solární sprcha s ruční sprchou DADA (antracit/inox)

HANSCRAFT Solární sprcha s ruční sprchou DADA (antracit/inox)
Detail

Solární sprcha DADA s oplachem nohou v zahnutém provedení je vyrobena z hliníku a stojí na vrcholu nabídky italské společnosti Formidra. Samonosná konstrukce sprchy slouží jednak jako 40 litrový zásobník na vodu, jednak jako solární kolektor, který k ohřevu vody využívá energii ze slunce. Montáž je velice snadná a může být prováděna koncovým uživatelem, žádné speciální nářadí není k instalaci potřeba. Solární sprchu jednodušše přichytíte k podlaze dodanými vruty s hmoždinkami a připojíte zahradní hadici. Doporučujeme umístit sprchu na místo, kam slunce svítí největší část dne, abyste dobu potřebnou k ohřevu vody snížili na minimum. Elegantní a moderní vzhled solární sprchy DADA rozzáří Vaši zahradu stejně jako řadu zařízení ve veřejné sféře, jako jsou rezidenční a komerční bazény, plážové domy, turistická letoviska, hotely, kempy apod. - mixér horké a studené vody - hliníkové tělo - sprchová hlavice v chromovém provedení - kohoutek sloužící k opláchnutí nohou (ovládání a kohoutek - obojí v chromovém provedení) - napojení hadice pomocí bočního ventilu. Technické informace: Kapacita: 40 l vody Výška: 228 cm Rozměr základny: 32,4 x 14 cm Celková hmotnost: 10 kg Barevné provedení: antracitová/inox Kapacita: 40L, Materiál: hliník (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha s ruční sprchou DADA (antracit/inox) , Solární sprcha černá 214 cm 20 l (92309)

HANSCRAFT Solární sprcha SO HAPPY (antracit)

HANSCRAFT Solární sprcha SO HAPPY (antracit)
Detail

Už první model solární sprchy Happy se stal skutečným bestsellerem. Nyní se vrací v modernější podobě, s větší kapacitou a s vylepšenou povrchovou úpravou, a díky tomu je tento model ještě atraktivnější! Konstrukce sprchy je vyrobena z recyklovatelného HDPE. Vybavena je směšovačem teplé a studené vody, kohoutkem pro oplach nohou, větší sprchovou hlavicí s intenzivnějším dešťovým efektemŠetrné k životnímu prostředíSolární sprchy Formidra využívají sluneční energii k ohřevu vody obsažené v jejich celé struktuře. Stačí jednoduché připojení studené vody, solární energie zařídí zbytek. S prvními paprsky získáte horkou vodu snadno a rychle. Použití solární sprchy umožňuje zachovat hygienu bazénu či vířivky a snížit četnost chemického ošetření vody, aniž byste museli investovat do nákladné instalace. Technické údaje:Hmotnost: 6 kgKapacita: 28 lVýška: 216 cmRozměr základny: 24 x 26 cmMateriál: recyklovatelný HDPE Kapacita: 28 L, Materiál: recyklovatelný HDPE (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha SO HAPPY (antracit) , La proromance sprcha solární ss14, 40l (lpr-ss14)

HANSCRAFT Solární sprcha HAPPY GO (antracit)

HANSCRAFT Solární sprcha HAPPY GO (antracit)
Detail

Solární sprcha italského výrobce Formidra HAPPY GO kombinuje malé rozměry a velkou kapacitu. Sprcha je zhotovena ze 100% HD polyethylenu a její plastové tělo je odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, jako např. UV záření, sůl nebo vodní kámen. Tělo sprchy slouží jako sběrný zásobník vody a zároveň solární kolektor, který působením sluneční energie vodu ohřívá. Jedná se o zcela ekologický způsob, jak získat teplou užitkovou vodu bez dalších nákladů. Dodává se s odnímatelnou sprchovou hlavicí a její používání je velmi jednoduché. Snadno a rychle umyjete např. zahradní náčiní, zvířata nebo části Vašeho těla. Doporučujeme sprchu umístit v takové části zahrady, kam svítí slunce největší část dne, abyste dobu potřebnou k ohřevu vody snížili na minimum. Jednoduchý, elegantní design sprchy umožňuje její velmi dobré začlenění jak do exteriéru Vaší zahrady, k bazénu či vířivce. mixér horké a studené vody tělo z tvrzeného polyethylenu sprchová hlavice v chromovém provedení napojení hadice pomocí bočního ventilu kapacita 23 l vody výška 120 cm - šířka 29 cm - hloubka 26 cm celková hmotnost 9 kg Barevné provedení: černá Kapacita: 23L, Materiál: HD polyetylén (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha HAPPY GO (antracit) , La proromance sprcha solární ss081, 20l (lpr-ss081)

HANSCRAFT Solární sprcha Dada Curve (antracit/inox)

HANSCRAFT Solární sprcha Dada Curve (antracit/inox)
Detail

Tato elegantní sprcha DADA CURVE má zaoblený tvar, který podtrhuje její eleganci. Může se pochlubit velkým zásobníkem na vodu, do kterého se vejde 38 litrů vody. Je vyrobena z hliníku v antracitové barvě, který působí velmi moderně. Má samostatnou nerezovou sprchu pro oplach nohou a dostatečně velkou sprchovou hlavici pro oplach celého těla. Technické údaje:Barva: antracitováHmotnost: 10 kgKapacita: 40 lVýška: 228 cmRozměr základny: 32,4 x 14 cmMateriál: hliník Kapacita: 40L, Materiál: hliník (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha Dada Curve (antracit/inox) , Solární sprcha 20 l, hliník a hdpe (91230)

HANSCRAFT Solární sprcha s oplachem nohou COBRA (antracit)

HANSCRAFT Solární sprcha s oplachem nohou COBRA (antracit)
Detail

Solární sprcha se hodí na každou zahradu. Sprcha před koupelí je nejen hygienická, ale je důležitá pro udržování vody v bazénu či vířivce v dobrém stavu. Smyje z vás zbytky krémů a další nečistoty, které zanáší filtry. Pokud bazén nemáte, slouží k osvěžení v horkých dnech, ke koupání domácích mazlíčků i namočení kůže před opalováním. Solární sprcha Formidra Cobra s oplachem nohou zaujme svým designem. Má zaoblený tvar ve tvaru kobry, jednoduše se instaluje a má dostatečně velký zásobník vody. Tělo sprchy je vyrobeno z HD polyetylenu, který je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Třiceti dvou litrový zásobník vody je schován v těle sprchy. Voda se ohřívá slunečním zářením, takže vás její ohřev nic nestojí. Sprchu je proto nejlepší umístit tam, kde vám v zahradě svítí sluníčko většinu dne. Sprchy Cobra se hodí do domácností i komerčních provozů. Ve světě zdobí hotely, pláže turistických letovisek, kempy, ale také soukromé zahrady a okolí bazénů. - mixér horké a studené vody- zaoblené tělo sprchy ve tvaru kobry ze 100% HD polyetylenu- sprchová hlavice v chromovém provedení- kohoutek sloužící k opláchnutí nohou (ovládání a kohoutek - obojí v chromovém provedení)- napojení hadice pomocí bočního ventilu- kapacita 32 l vody- výška 222 cm- šířka 30 cm- hloubka 34 cm- celková hmotnost 9,5 kg Kapacita: 32L, Materiál: 100% HD polyetylenu (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha s oplachem nohou COBRA (antracit)

HANSCRAFT Solární sprcha SPRING s oplachem nohou (antracit/inox)

HANSCRAFT Solární sprcha SPRING  s oplachem nohou (antracit/inox)
Detail

Solární sprcha italského výrobce Formidra SPRING s oplachem nohou v zahnutém provedení a jedinečným designem inspirovaným větší sestrou DADA. Je také vyrobena z hliníku, jen v menším provedení. Samonosná konstrukce sprchy je navržena jednak jako 30 litrový zásobník na vodu a zároveň jako solární kolektor, který k ohřevu vody využívá solární energii. Tento ohřev je tedy zcela zdarma. Montáž je snadná a může být prováděna koncovým uživatelem. Solární sprchu jednodušše přichytíte k podlaze vruty s hmoždinkami, které jsou součástí balení a připojíte zahradní hadici. Doporučujeme umístit sprchu v části zahrady, kam většinu dne dopadají sluneční paprsky, čímž se snižuje čas potřebný k ohřevu vody. Jednoduchý a elegantní design solárních sprch Formidra bude ozdobou v celé řadě zařízení, ať už ve veřejné sféře, v hotelích nebo na plážích turistických letovisek, tak i v exteriéru soukromých zahrad a bazénů. mixér horké a studené vody hliníkové tělo sprchová hlavice v chromovém provedení kohoutek sloužící k opláchnutí nohou (ovládání a kohoutek - obojí v chromovém provedení) napojení hadice pomocí bočního ventilu kapacita 30 l vody - výška 224 cm - šířka 26 cm - hloubka 12 cm celková hmotnost 15 kg Barevné provedení: antracitová Kapacita: 30L, Materiál: hliník (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Solární sprcha SPRING s oplachem nohou (antracit/inox)

Sprchovací deska Planet Pool

Sprchovací deska Planet Pool
Detail

Sprchovací deska Planet Pool Sprcha, která nezkazí žádnou zábavu a budou ji milovat děti i dospělí! Sprchu zapnete otočným kolečkem, které je umístěné v roštu sprchy a nastavíte si požadovanou výšku proudu. Ten může být vysoký až 4 m! Po obvodu sprchy je umístěno 18 trysek ze kterých tryská voda do požadované výšky a dopadá na vás jako při lehkém letním deštíku. A zábava začíná! Sprcha má průměr 70 cm a je vyrobena z kvalitního WPC v designu teakového dřeva. Váha sprchy je 7 kg. Ze spodní strany má sprcha praktické madlo a lze ji tak snadno přenést kamkoliv v zahradě. Připojení sprchy na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky, která je součástí balení. Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén. Parametry: Materiál WPC v teakové provedení Použití k bazénu i do zahrady Průměr 70 cm Ovládání nožní Počet trysek 18 Výška proudu až 4 m Regulace výšky proudu ano Váha 7 kg Barva teak, bílá Manipulační madlo ano Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Sprchovací deska Planet Pool

Písková filtrace Planet Pool Clean PRO

Písková filtrace Planet Pool Clean PRO
Detail

Písková filtrace Planet Pool Clean PRO Nová generace bazénových filtrací, která místo klasického písku používá jako filtrační médium filtrační kuličky Filter Balls. Struktura kuliček je mnohem jemnější než filtrační písek, a proto kromě běžné filtrační schopnosti zbaví vodu nejenom nečistot, ale také mastnosti z opalovacích krémů. Filtrační kuličky vynikají dlouhou životností, snadno se čistí a v případě potřeby mění. Kuličky jsou součástí balení filtrace a není je proto potřeba dokupovat. Bazénová filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace Planet Pool Clean PRO je určená pro bazény s objemem do 15 m3 a lze ji doporučit jako inovativní variantu k oblíbeným kartušovým filtracím. Filtrace má vícecestnou hlavu (ventil) a praktický vypouštěcí ventil. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Nádoba filtrace je usazena na stabilní základně, ke které je bezpečně přichycena otočným zámkem. Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Parametry: Filtrační schopnost 4 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 15 m3 Filtrační médium filtrační kuličky Filter Balls Filtrační médium součástí balení ano Výkon čerpadla 100 W Rozměry 42 x 25 x 60 cm Hmotnost 6 kg Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool Clean PRO

Sprchovací deska Planet Pool (2400078)

Sprchovací deska Planet Pool (2400078)
Detail

Zahradní sprcha - materiál WPC, přenosná, hnědá barva Sprchovací deska Planet Pool zajistí skvělé osvěžení na vaší zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénu. Vyrobená je z vysoce kvalitního WPC v designu teakového dřeva a disponuje průměrem 74 cm. Po jejím obvodu je umístěných 18 trysek, z nichž tryská voda do požadované výšky. Desku přitom zapnete otočným kolečkem v roštu a jednoduše nastavíte výšku proudu vody, která může dosahovat až 4 metrů. Opatřená je praktickým madlem na spodní straně, pomocí kterého ji lze kamkoli přenést. Na přívod vody desku připojíte pomocí hadicové rychlospojky. Sprchovací deska Planet Pool vám umožní skutečně parádní osvěžení v horkých letních dnech. Klíčové vlastnosti sprchovací desky Planet PoolSprchovací deskaZajistí osvěžení na zahradě i možnost umytí před vstupem do bazénuVyrobená z vysoce kvalitního WPC v designu teakového dřevaPo jejím obvodu je umístěných 18 trysekMožnost nastavení výšky proudu až... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sprchovací deska Planet Pool (2400078)

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO
Detail

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO S bazénovým robotem Orca 300 PRO se pro vás čištění bazénu stane zábavou. Tento automatický vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s fólií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě. Vysavač je vybaven elektronickými senzory a vyčistí bazén o velikosti až 130 m². Čistí nejen dno, ale i stěny bazénu a vodní linku. Vysavač se pohybuje po gumových pásech, které se hodí do bazénů všech povrchů. Masivní 30cm velké kartáče v přední a zádní části systematicky uvolňují nečistoty ulpívající na dně a stěnách bazénu, které jsou poté nasávány centrálním motorem do 2 filtračních kazet (košů). Model Orca 300 PRO je automatický vysavač se 3 čistícími cykly: 1, 2 nebo 3 hodiny. Tímto způsobem si můžete čištění nastavit podle svých potřeb. Orca 300 PRO je napájen pomocí robustního napájecího kabelu, který díky své délce 15 metrů zajišťuje dostatečnou volnost pohybu i ve větších bazénech. Vysavač je vybaven plovoucí rukojetí Easy Take, takže se s ním velmi snadno manipuluje. Nečistoty se zachytávají ve dvou filtračních kazetách (koších) přístupných shora. Díky jemnosti filtračních košů (5 mikronů) vysavač vysaje i velmi drobné nečistoty a vy tak budete mít zářivě čistý bazén. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu. Vyčištění vysavače Orca 300 PRO je hračka. Filtrační koše jednoduše vysunete z horní části, vyprázdníte je a opláchnete je pod tekoucí vodou. A vysavač je opět připravený k dalšímu čištění. Parametry výrobku: Pro max plochu bazénu 130 m2 Čistící cykly 3 cykly (1, 2 a 3 hodiny) Filtrační systém 2x vyjímatelný filtrační koš Jemnost filtrování 5 mikronů Váha vysavače 11 kg Průtok filtrace 15 m³/h Výkon motoru 150 W Napětí 230 V Rozměr 440 (d) x 470 (š) x 220 (v) Záruka 2 roky (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO

Písková filtrace Planet Pool SFA 4

Písková filtrace Planet Pool SFA 4
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 4 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 4 je určená pro bazény s objemem do 20 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 10 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 4 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 20 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 10 kg Výkon čerpadla 200 W Rozměry 54 x 33 x 57 cm Hmotnost 7,5 kg Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 4

Písková filtrace Planet Pool SFA 8

Písková filtrace Planet Pool SFA 8
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 8 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 8 je určená pro bazény s objemem do 40 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 30 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 550W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 8 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 40 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 30 kg Výkon čerpadla 550 W Rozměry 60 x 40 x 60 cm Hmotnost 11 kg Filtr hrubých nečistot ano Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 38 mm (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 8

Písková filtrace Planet Pool SFA 6

Písková filtrace Planet Pool SFA 6
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 6 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 6 je určená pro bazény s objemem do 35 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 20 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 400W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 6 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 35 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 20 kg Výkon čerpadla 400 W Rozměry 53 x 42 x 56 cm Hmotnost 10 kg Filtr hrubých nečistot ano Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 6

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO
Detail

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO Automatický vysavač Pool Planet Orca 50 PRO je určen pro všechny typy bazénů – ať už se jedná o nadzemní bazén s fólií, s ocelovými stěnami nebo rámový bazén, nebo zapuštěný bazén. Bazén vyčistí vždy snadno a zcela nezávisle na filtračním systému. Bazénový robot Orca 50 PRO je ideální pro bazény do velikosti 24 m² (např. pro bazén do rozměru 3,5x7 m). Jeho čisticí cyklus je 1 hodina. Orca 50 PRO se ovládá robustním napájecím kabelem a díky délce kabelu 9 metrů je zajištěna dostatečná volnost pohybu vysavače po celém bazénu. Orca 50 PRO vyčistí celý povrch dna bazénu. Kvalitní spodní kartáče a sací otvory zajišťují optimální čištění. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu. Vyčištění robotického vysavače Orca 50 PRO je hračka. Filtrační sáček jednoduše vyjmete a opláchnete jej pod tekoucí vodou. S bazénovým robotem Orca 50 PRO ušetříte svůj čas a zajistíte, že Váš bazén bude vždy zářivě čistý. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s folií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě. Parametry výrobku: Pro bazény o rozměrech 3,6; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,5x7; 2x4 m Pro max plochu bazénu 24 m2 Pro max sklon dna bazénu 15º Max. doporučená velikost bazénu 7 x 3,5 m Doba čištění 60 minut Napětí 230 V Délka kabelu 9 m Filtrační systém Filtrační sáček (180 mikronů) Váha vysavače 4 kg Rozměr 400 (d) x 350 (š) x 270 (v) Záruka 2 roky (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO

Ruční vysavač Planet Pool AQUA BROOM

Ruční vysavač Planet Pool AQUA BROOM
Detail

Ruční vysavač Planet Pool AQUA BROOM Bateriový (5x baterie typu D, tzv. "buřty", objednat můžete zde rovnou i s vysavačem za jedno poštovné) vysavač je nenahraditelným pomocníkem pro všechny majitele vířivek a bazénů. Jednoduché ovládání, velký sací výkon a snadná manipulace, to jsou hlavní přednosti ručního vysavačem Planet Pool Aqua Broom. K uvedení vysavače do provozu stačí zmáčknout tlačítko ON. Vysavač je bateriový, takže k jeho provozu není potřeba sací síla pískové filtrace nebo kabel. Vysavač je napájen bateriemi typu D a vydrží v provozu až 3 hodiny. Aqua Broom vyniká velkým sacím výkonem a vyčistí tak Vaši vířivku nebo bazén od všech drobných nečistot na dně. Už nikdy žádné odstraňování nečistot pomocí síťky nebo manuálního vysavače přes pískovou filtraci. Vysavač Planet Pool Aqua Broom je lehký (necelá 2 kg), snadno se tak ovládá a lze jej připevnit na jakoukoli standardní teleskopickou bazénovou tyč (tyč není součástí dodávky). Délka samotného vysavače je 61cm, s dodávaným nástavcem je délka 73cm. Vysavač má patentovanou konstrukci retenčního ventilu, která zabraňuje návratu nečistot zpátky do vody. Vyčištění vysavače je hračka. Z vysavače vyjmete filtrační sáček, ze kterého odstraníte vysáté nečistoty, opláchnete ho pod tekoucí vodou a je to hotovo. Baterie typu D tzv. "buřty" (množství 5ks) nejsou součást balení, ale můžete si je za jedno poštovné zakoupit zde (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Ruční vysavač Planet Pool AQUA BROOM

Písková filtrace Planet Pool SFA 8

Písková filtrace Planet Pool SFA 8
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 8 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 8 je určená pro bazény s objemem do 40 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 30 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 550W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 8 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 40 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 30 kg Výkon čerpadla 550 W Rozměry 60 x 40 x 60 cm Hmotnost 11 kg Filtr hrubých nečistot ano Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 38 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 8

Písková filtrace Planet Pool SFA 4

Písková filtrace Planet Pool SFA 4
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 4 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 4 je určená pro bazény s objemem do 20 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 10 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 4 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 20 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 10 kg Výkon čerpadla 200 W Rozměry 54 x 33 x 57 cm Hmotnost 7,5 kg Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 4

Písková filtrace Planet Pool Clean EASY

Písková filtrace Planet Pool Clean EASY
Detail

Písková filtrace Planet Pool Clean EASY Nová generace bazénových filtrací, která místo klasického písku používá jako filtrační médium filtrační kuličky Filter Balls. Struktura kuliček je mnohem jemnější než filtrační písek, a proto kromě běžné filtrační schopnosti zbaví vodu nejenom nečistot, ale také mastnosti z opalovacích krémů. Filtrační kuličky vynikají dlouhou životností, snadno se čistí a v případě potřeby mění. Kuličky jsou součástí balení filtrace a není je proto potřeba dokupovat. Bazénová filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace Planet Pool Clean EASY je určená pro bazény s objemem do 12 m3 a lze ji doporučit jako inovativní variantu k oblíbeným kartušovým filtracím. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Nádoba filtrace je usazena na stabilní základně, ke které je bezpečně přichycena otočným zámkem. Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Parametry: Filtrační schopnost 4,5 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 12 m3 Filtrační médium filtrační kuličky Filter Balls Filtrační médium součástí balení ano Výkon čerpadla 100 W Rozměry 42 x 25 x 45 cm Hmotnost 5 kg Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool Clean EASY

Písková filtrace Planet Pool SFA 6

Písková filtrace Planet Pool SFA 6
Detail

Písková filtrace Planet Pool SFA 6 Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 6 je určená pro bazény s objemem do 35 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 20 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 400W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům. Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. Parametry: Filtrační schopnost 6 m3 / hod. Vhodná pro bazény o objemu do 35 m3 Filtrační médium písek Objem náplně 20 kg Výkon čerpadla 400 W Rozměry 53 x 42 x 56 cm Hmotnost 10 kg Filtr hrubých nečistot ano Vícecestná hlava ano Možnost připojení na hadice 32 / 38 mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písková filtrace Planet Pool SFA 6

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO
Detail

Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO S bazénovým robotem Orca 300 PRO se pro vás čištění bazénu stane zábavou. Tento automatický vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s fólií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě. Vysavač je vybaven elektronickými senzory a vyčistí bazén o velikosti až 130 m². Čistí nejen dno, ale i stěny bazénu a vodní linku. Vysavač se pohybuje po gumových pásech, které se hodí do bazénů všech povrchů. Masivní 30cm velké kartáče v přední a zádní části systematicky uvolňují nečistoty ulpívající na dně a stěnách bazénu, které jsou poté nasávány centrálním motorem do 2 filtračních kazet (košů). Model Orca 300 PRO je automatický vysavač se 3 čistícími cykly: 1, 2 nebo 3 hodiny. Tímto způsobem si můžete čištění nastavit podle svých potřeb. Orca 300 PRO je napájen pomocí robustního napájecího kabelu, který díky své délce 15 metrů zajišťuje dostatečnou volnost pohybu i ve větších bazénech. Vysavač je vybaven plovoucí rukojetí Easy Take, takže se s ním velmi snadno manipuluje. Nečistoty se zachytávají ve dvou filtračních kazetách (koších) přístupných shora. Díky jemnosti filtračních košů (5 mikronů) vysavač vysaje i velmi drobné nečistoty a vy tak budete mít zářivě čistý bazén. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu. Vyčištění vysavače Orca 300 PRO je hračka. Filtrační koše jednoduše vysunete z horní části, vyprázdníte je a opláchnete je pod tekoucí vodou. A vysavač je opět připravený k dalšímu čištění. Parametry výrobku: Pro max plochu bazénu 130 m2 Čistící cykly 3 cykly (1, 2 a 3 hodiny) Filtrační systém 2x vyjímatelný filtrační koš Jemnost filtrování 5 mikronů Váha vysavače 11 kg Průtok filtrace 15 m³/h Výkon motoru 150 W Napětí 230 V Rozměr 440 (d) x 470 (š) x 220 (v) Záruka 2 roky (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO
Detail

Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO Automatický vysavač Pool Planet Orca 50 PRO je určen pro všechny typy bazénů – ať už se jedná o nadzemní bazén s fólií, s ocelovými stěnami nebo rámový bazén, nebo zapuštěný bazén. Bazén vyčistí vždy snadno a zcela nezávisle na filtračním systému. Bazénový robot Orca 50 PRO je ideální pro bazény do velikosti 24 m² (např. pro bazén do rozměru 3,5x7 m). Jeho čisticí cyklus je 1 hodina. Orca 50 PRO se ovládá robustním napájecím kabelem a díky délce kabelu 9 metrů je zajištěna dostatečná volnost pohybu vysavače po celém bazénu. Orca 50 PRO vyčistí celý povrch dna bazénu. Kvalitní spodní kartáče a sací otvory zajišťují optimální čištění. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu. Vyčištění robotického vysavače Orca 50 PRO je hračka. Filtrační sáček jednoduše vyjmete a opláchnete jej pod tekoucí vodou. S bazénovým robotem Orca 50 PRO ušetříte svůj čas a zajistíte, že Váš bazén bude vždy zářivě čistý. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s folií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě. Parametry výrobku: Pro bazény o rozměrech 3,6; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,5x7; 2x4 m Pro max plochu bazénu 24 m2 Pro max sklon dna bazénu 15º Max. doporučená velikost bazénu 7 x 3,5 m Doba čištění 60 minut Napětí 230 V Délka kabelu 9 m Filtrační systém Filtrační sáček (180 mikronů) Váha vysavače 4 kg Rozměr 400 (d) x 350 (š) x 270 (v) Záruka 2 roky (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Automatický vysavač Planet Pool Orca 50 PRO

Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 3,5kW

Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 3,5kW
Detail

Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 3,5kW Vždy teplá voda v bazénu? Výrazné prodloužení koupací sezony? Koupání i za chladnějších letních dnů? Ano, s tepelným čerpadlem Planet Pool. Tepelné čerpadlo SF35 přináší zcela nový zážitek z užívání vašeho bazénu. Užijte si dokonale teplotu vody díky tichému a energicky efektivnímu tepelnému čerpadlu. Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 je vhodné pro bazény do objemu 15m3 (pro bazény do přibližné velikost 5,5m kruh, 5,5 x 3,6m ovál). Kompaktní konstrukce čerpadla nezabere téměř žádné místo a lze jej používat při teplotách od 10 °C. Přitom bazén ohřeje až na 35 °C. Požadovanou teplotu jednoduše nastavíte pomocí digitálního displeje a čerpadlo již zajistí vše ostatní. Titanový výměník tepla je odolný proti bazénové chemii, díky čemuž je vhodný i pro bazény se slanou vodou. Moderní antracitová barva kovového pouzdra pak zajišťuje nerušený vzhled na zahradě. Instalace tepelného čerpadla je velmi jednoduchá, a to i již na postavené bazény. Jednoduchý instalační postup „plug&play“ je bezpečný a pohodlný. Integrovanou bezpečnostní zástrčku RCD zapojíte do zásuvky a tepelné čerpadlo napojíte na filtrační okruh a vše je připraveno k použití. Následně nastavíte požadovanou teplotu vody a čerpadlo na ni bazén vyhřeje. Parametry: Vhodné do objemu bazénu 15 m3 (např. 5,5m kruh) Tepelný výkon 3,35kW při příkonu 630W COP (účinnost čerpadla) 4,1 Barva Antracit Napájení 220 - 240 V , 50 Hz Doporučený průtok vody 1-4 m3/h Integrovaná zástrčka ano Připojení bazénových hadic 32/38 mm (5/4 nebo 6/4) Rozměry 29 x 31 x 37 cm Hmotnost 16 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 3,5kW

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 5kW

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 5kW
Detail

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 5kW První designové a chytré tepelné čerpadlo pro ohřev vody v bazénu. Vizuálně neotřelé a technicky dokonalé. S tepelným čerpadlem Penguin si prodloužíte bazénovou sezónu a koupat se budete i za letních dnů, kdy sluníčko nevykoukne. Tepelné čerpadlo Penguin 5kW je vhodné pro bazény s objemem vody až 25 m³ (např. 6x3 m). Tepelné čerpadlo vyniká svou nízkou hlučností a kvůli použití plynu R32 i svou ekologičností. Zároveň má výborný výkon a koeficient účinnosti COP 5 (za 1 kW spotřebované energie vyrobí 5 kW na ohřev vody). Díky ovládání aplikací přes připojení Bluetooth si můžete kdykoli pomocí chytrého telefonu nebo tabletu nastavit komfortní teplotu a regulovat teplotu vody jak nahoru, tak dolů. Instalace tepelného čerpadla je velmi jednoduchá, a to i již na postavené bazény. Jednoduchý instalační postup „plug&play“ je bezpečný a pohodlný. Tepelné čerpadlo jednoduše zapojíte do zásuvky 230V a připojíte ho na filtrační okruh. Pro optimální bezpečnost je tepelné čerpadlo vybaveno integrovaným FI spínačem (RDC) na zástrčce a také ochranou proti přehřátí a přetlaku. Součástí balení jsou 2 adaptéry 32/38 mm a 2 hadicové spony. Tepelné čerpadlo má kompaktní rozměry 53 x 53 x 60 cm (DxŠxV) a je připraveno k použití při teplotě vzduchu mezi +10°C a +43°C a teplotě vody mezi +5°C a +35°C. Parametry: Vhodné do objemu bazénu 25 m3 Bezpečnostní systém FI jistič integrovaný v zástrčce Tepelný výkon kW (vzduch 26°, voda 26°) 5kW COP (vzduch 26 °C, voda 26 °C) 5 Ovládání LED displej / Bluetooth Napájecí napětí 220/240V / 50Hz Vnitřní monitorování průtoku ano Doporučený průtok vody 4 m3/h Integrovaná zástrčka ano Připojení bazénových hadic 32 / 38mm Oblast použití vody (°C) +5° až +35° Oblast použití vzduchu (°C) +10° až +43° Chladivo plyn R32 Vysoce kvalitní a korozi odolný materiál ano Úspora energie díky plynu R32 ano Rozměry 53 x 53 x 60 cm Hmotnost 30 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 5kW

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 4kW

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 4kW
Detail

Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 4kW První designové a chytré tepelné čerpadlo pro ohřev vody v bazénu. Vizuálně neotřelé a technicky dokonalé. S tepelným čerpadlem Penguin si prodloužíte bazénovou sezónu a koupat se budete i za letních dnů, kdy sluníčko nevykoukne. Tepelné čerpadlo Penguin 4kW je vhodné pro bazény s objemem vody až 20 m³ (např. 5,5x3 m). Tepelné čerpadlo vyniká svou nízkou hlučností a kvůli použití plynu R32 i svou ekologičností. Zároveň má výborný výkon a koeficient účinnosti COP 5 (za 1 kW spotřebované energie vyrobí 5 kW na ohřev vody). Díky ovládání aplikací přes připojení Bluetooth si můžete kdykoli pomocí chytrého telefonu nebo tabletu nastavit komfortní teplotu a regulovat teplotu vody jak nahoru, tak dolů. Instalace tepelného čerpadla je velmi jednoduchá, a to i již na postavené bazény. Jednoduchý instalační postup „plug&play“ je bezpečný a pohodlný. Tepelné čerpadlo jednoduše zapojíte do zásuvky 230V a připojíte ho na filtrační okruh. Pro optimální bezpečnost je tepelné čerpadlo vybaveno integrovaným FI spínačem (RDC) na zástrčce a také ochranou proti přehřátí a přetlaku. Součástí balení jsou 2 adaptéry 32/38 mm a 2 hadicové spony. Tepelné čerpadlo má kompaktní rozměry 53 x 53 x 60 cm (DxŠxV) a je připraveno k použití při teplotě vzduchu mezi +10°C a +43°C a teplotě vody mezi +5°C a +35°C. Parametry: Vhodné do objemu bazénu 20 m3 Bezpečnostní systém FI jistič integrovaný v zástrčce Tepelný výkon kW (vzduch 26°, voda 26°) 4kW COP (vzduch 26 °C, voda 26 °C) 5 Ovládání LED displej / Bluetooth Napájecí napětí 220/240V / 50Hz Vnitřní monitorování průtoku ano Doporučený průtok vody 4 m3/h Integrovaná zástrčka ano Připojení bazénových hadic 32 / 38mm Oblast použití vody (°C) +5° až +35° Oblast použití vzduchu (°C) +10° až +43° Chladivo plyn R32 Vysoce kvalitní a korozi odolný materiál ano Úspora energie díky plynu R32 ano Rozměry 53 x 53 x 60 cm Hmotnost 30 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Tepelné čerpadlo Planet Pool Penguin 4kW
Solární sprcha Planet Pool Elegance Antracit (2400055A), Solární sprcha Planet Pool Malorca (502010150), Solární sprcha Planet Pool Mammut (2400056), Solární sprcha Planet Pool Silver deluxe (2400022), Sprchovací deska Planet Pool (2400078), Tepelné čerpadlo Planet Pool SF35 3,5kW (107845), Písková filtrace Planet Pool SFA 8 (2260003HB), Yate Solární sprcha 20L (8595053923557), Automatický vysavač Planet Pool Orca 300 PRO (107104), Happy Green Solární sprcha, 40 l, Happy Green Solární sprcha, 20 l, Zahradní solární sprcha, 4Home, 15 l, MARIMEX Sprcha solární 8 l - černá (10992049), LA PROROMANCE Sprcha solární SS13,20l (LPR-SS13), Blumfeldt Ocean Planet, solární fontána, 200l / h, solární panel, 2W akumulátor, LED, polyresin, LA PROROMANCE Sprcha solární SS03, 35l (LPR-SS03), LA PROROMANCE Sprcha solární SS05, 35l (LPR-SS05), LA PROROMANCE Sprcha solární SS10, 38l (LPR-SS10), LA PROROMANCE Sprcha solární SS12, 20l (LPR-SS12), LA PROROMANCE Sprcha solární SS08, 20l (LPR-SS08), Solární sprcha černá 220 cm 20 l (92310), LA PROROMANCE Sprcha solární SS04, 35l (LPR-SS04), Solární sprcha 8 l PVC a ocel (91231), Solární sprcha černá 214 cm 20 l (92311), LA PROROMANCE Sprcha solární SS061, 35l (LPR-SS061), MARIMEX Sprcha solární hliníková, lomená - 40 l (10992057), Solární sprcha černá 214 cm 20 l (92309), LA PROROMANCE Sprcha solární SS14, 40l (LPR-SS14), LA PROROMANCE Sprcha solární SS081, 20l (LPR-SS081), Solární sprcha 20 l, hliník a HDPE (91230)