Soaphoria Organic šípkový olej 50 ml

Soaphoria Organic šípkový olej

Soaphoria Organic šípkový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:zkrášluje a vyhlazuje nedokonalostirevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletipříznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťsjednocuje barevný odstínregeneruje a hydratujeSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Šípkový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Šípkový 50 ml

Popis Organický olej lisovaný z plodů šípku napomáhá hojení drobných jizev a ranek. Účinně působí proti vzniku strií. Vyhlazuje a vyplňuje vrásky, navrací pleti elasticitu a vitalitu. Olej je vhodný k péči o zralou a suchou pleť. Vlastnosti: hydratuje, vyživuje, regeneruje, omlazuje, vyhlazuje vrásky, zpevňuje nehty, hojí drobné jizvy a ranky, bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů. Jak používat: Aplikujte na pokožku, vlasy a nehty a nechte vstřebat. (ageo.cz)

VIRDE Šípkový olej 100 % 50 ml

Soaphoria Organic kokosový olej

Soaphoria Organic kokosový olej

Soaphoria Organic, 125 ml, Pleťové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:účinně hydratuje a zjemňujepříznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťrevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletizanechává pokožku pružnou a vláčnouSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic avokádový olej

Soaphoria Organic avokádový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Proti vráskám pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:zpomaluje stárnutíhloubkově hydratujezanechává pokožku pružnou a vláčnouSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Uživatele, kteří hledají "Soaphoria Organic šípkový olej 50 ml" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Soaphoria Organic ostropestřecový olej

Soaphoria Organic ostropestřecový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:hloubkově hydratujezanechává pokožku pružnou a vláčnouviditelně pokožku zjemňujevyživuje a pečuje o pokožkuSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Soaphoria Organic ricinový olej

Soaphoria Organic ricinový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:účinně hydratuje a zjemňujerevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletipečuje o pleť, pokožku i vlasynapravuje poškození vlasůJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Soaphoria Organic mandlový olej

Soaphoria Organic mandlový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:příznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťposkytuje vlasům pevnost a pružnostnapravuje poškození vlasůregeneruje a hydratujehloubkově vyživujeSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Aplikujte na vlhké vlasy, zejména do délek a konečků. (notino.cz)

Soaphoria Organic pupalkový olej

Soaphoria Organic pupalkový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:hloubkově hydratujevyživuje a pečuje o pokožkuzanechává pokožku pružnou a vláčnouzpomaluje stárnutíSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Soaphoria Organic bavlníkový olej

Soaphoria Organic bavlníkový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:revitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletizanechává pleť sametově hebkouobnovuje pružnost pletiúčinně hydratuje a zjemňujeJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic arganový olej

Soaphoria Organic arganový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:příznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťrevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletiúčinně hydratuje a zjemňujehloubkově vyživujeSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic levandulový zklidňující olej

Soaphoria Organic levandulový zklidňující olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:hloubkově hydratujevyživuje a pečuje o pokožkuzanechává pokožku pružnou a vláčnouSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Soaphoria Organic kávový kosmetický olej

Soaphoria Organic kávový kosmetický olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:příznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťrevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletiregeneruje a hydratujepečuje o pleť, pokožku i vlasyJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic makový olej

Soaphoria Organic makový olej

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:revitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletipříznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťúčinně hydratuje a zjemňujeregeneruje a hydratujeSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic masážní olej s vanilkou

Soaphoria Organic masážní olej s vanilkou

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:hloubkově hydratujerychle se vstřebávázanechává pokožku pružnou a vláčnounezanechává na pokožce mastný filmSložení:bez parfemaceJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Soaphoria Organic malinový olej na tělo

Soaphoria Organic malinový olej na tělo

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové oleje pro ženy, Tělový olej Soaphoria Organic dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči.Vlastnosti:vyživuje a pečuje o pokožkuhloubkově hydratujezpomaluje stárnutíJak používat:Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla. (notino.cz)

Soaphoria Organic kokosový olej na cesty

Soaphoria Organic kokosový olej na cesty

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:hloubkově vyživujeregeneruje a hydratujerevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletiJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Avokádový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Avokádový 50 ml

Popis Avokádový olej vyniká svými blahodárnými účinky. Regeneruje a hydratuje pokožku. Pomáhá při redukci vrásek. Můžete ho použít na změkčení kůže na loktech a patách. Zanechá pokožku hebkou, jemnou a vláčnou. (ageo.cz)

Soaphoria Organic hroznový olej pro vypnutí pleti

Soaphoria Organic hroznový olej pro vypnutí pleti

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:revitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletipříznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťregeneruje a hydratujerychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnotySložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Hroznový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Hroznový 50 ml

Popis Olej z hroznových jader je plný účinných antioxidantů. Vyživí a hydratuje pokožku a zaceluje vlasové vlákno. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, zejména zralou a unavenou. Pečuje i o citlivou pleť kolem očí. Lze ho využít k masáži celého těla. Účinné látky: vitamín E, skvalen, kyselina linolová, fytosteroly. Vlastnosti: hydratuje pokožku, vyživuje, zaceluje konečky vlasů, usnadňuje rozčesávání, má lehké složení, snadno se vstřebává. Jak používat: Aplikujte na pokožku nebo na vlasy. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Ostropestřecový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Ostropestřecový 50 ml

Popis Za studena lisovaný olej z Ostropestřce mariánského blahodárně působí na pokožku i vlasy. Vyživuje, hydratuje a regeneruje poškozené buňky. Olej šetrně pečuje o vlasy. Navrací jim lesk a posiluje jeich strukturu. Účinné látky: kyselina linolová, vitamín E. Vlastnosti: hydratuje, vyživuje, regeneruje buňky, zpomaluje stárnutí, ošetřuje nedostatky pleti, chrání před vypadáváním vlasů, zpevňuje. Jak používat: Aplikujte na pokožku a vlasy, nechte působit. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Mrkvový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Mrkvový 50 ml

Popis Mrkvový olej s vysokým obsahem minerálů vyživuje a hydratuje pokožku. Eliminuje projevy stárnutí a omlazuje unavenou pleť. Olej lze použít i k regeneraci vlasů. Účinné látky: vitamíny A, B, C, D, E, K, betakaroten, vápník, draslík, železo. Vlastnosti: hydratuje, vyživuje, zpomaluje stárnutí, regeneruje, dodává pružnost, lze použít i na vlasovou péči. Jak používat: Aplikujte na pokožku a vlasy, nechte vstřebat. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Malinový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Malinový 50 ml

Popis Organický olej lisovaný ze semen malin chrání pokožku před UV zářením a škodlivými látkami z prostředí. Účinně bojuje proti projevům stárnutí a pomáhá při hojení. Příznivě působí na pokožku spálenou sluncem. Účinné látky: vitamín E, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. Vlastnosti: chrání před UV zářením, hydratuje, chrání před stárnutím, hojí kožní problémy, má antioxidační účinky, snadno se vstřebává. Jak používat: Aplikujte na pokožku, nechte vstřebat. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Mandlový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Mandlový 50 ml

Popis Za studena lisovaný mandlový olej hýčká vaši pokožku, vlasy i nehty. Obsahuje velké množství prospěšných látek, které hydratují a vyživují pokožku. Zlepšuje pružnost, proto se používá v těhotenství k prevenci strií. Olej regeneruje vlasy a dodá jim lesk a hebkost. Olej také posiluje nehty a nehtovou kůžičku. Mandlový olej je ideální k masážím celého těla. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Ricinový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Ricinový 50 ml

Popis Olej lisovaný ze skočce obecného hloubkově hydratuje vysušenou pokožku. Působí proti bradavicím, přispívá k hojení pooperačních jizev, eliminuje vrásky v obličeji a na krku. Zpevňuje vlasy, zaceluje rotřepené konečky a redukuje výskyt lupů. Vlastnosti: hloubkově hydratuje, eliminuje jemné linky a vrásky, dodává pevnost a lesk nehtům, regeneruje suché konečky vlasů, redukuje lupy, je bezbarvý. Jak používat: Aplikujte na pokožku, vlasy nebo nehty a nechte vstřebat. (ageo.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Meruňkový 50 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Meruňkový 50 ml

Popis Olej z pecek meruněk hydratuje a hýčká vaši pokožku. Je vhodný ke každodenní péči o citlivou, zralou i dětskou pokožku. Je vhodný k masážím celého těla. (ageo.cz)

Renovality Šípkový olej 100 ml

Soaphoria Organic olej z černého kmínu pro problematickou pleť, akné

Soaphoria Organic olej z černého kmínu pro problematickou pleť, akné

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:příznivě ovlivňuje ekzémy a problematickou pleťregeneruje a hydratujehloubkově vyživujeJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. (notino.cz)

Soaphoria Organic vyživující mrkvový olej na obličej, tělo a vlasy

Soaphoria Organic vyživující mrkvový olej na obličej, tělo a vlasy

Soaphoria Organic, 50 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Soaphoria Organic představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:regeneruje a hydratujevyživuje a pečuje o pokožkuzkrášluje a vyhlazuje nedokonalostiJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

100% čistý za studena lisovaný přírodní šípkový olej (Rose Hip Seed…

100% čistý za studena lisovaný přírodní šípkový olej (Rose Hip Seed Oil Authentic Pure) 50 ml

Popis 100% čistý za studena lisovaný přírodní olej z jader plodů růže vinné pečuje o pleť, pokožku těla a vlasy. Hodí se zejména pro suchou a zralou pleť. Díky svým pečujícím vlastnostem se hodí i pro problematickou pleť, urychluje hojení akné, zlepšuje vzhled jizev či strií. Olej regeneruje poškozené a suché vlasy a konečky.PopisVlastnosti: pečuje o pleť, pokožku těla a vlasy, regeneruje buňky, minimalizuje pigmentové skvrny, zpevňuje, omlazuje, hojí popáleniny, vyhlazuje strie a jizvy, bez konzervantů a umělé parfemace. Jak používatAplikujte na pleť a pokožku těla a nechte vstřebat. Olej můžete použít jako masku na vlasy. Aplikujte na suché vlasy, nechte… (ageo.cz)

Přírodní Šípkový olej Bio 30 ml

Přírodní Šípkový olej Bio 30 ml

Popis Šípkový olej podporuje tvorbu kolagenu, proto je dokonalým pomocníkem při projevu prvních vrásech. Drobné vrásky vyhlazuje, pleť zjemňuje a hydratuje.PopisVlastnosti: 100% přírodní, za studena lisovaný olej v bio kvalitě, vhodný k regeneraci suché a zralé pleti, pěstí, zjemňuje drobné vrásky a jizvičky, hydratuje, obsahuje přírodní kyseliny vitamínu A, obnovuje produkci kolagenu a elasticitu pleti, přidáním éterického oleje získáte olej s unikátními vlastnostmi. Jak používatOlej aplikujte lehkou masáží do vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu. Lze použít jako noční péči nebo jako podklad pod krém. (ageo.cz)

Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Za studena lisovaný olej ze semínek divoce rostoucí růže Rosa rubiginosa, který obsahuje, kromě dalších látek, vysoké množství vitamínu C a nenasycených mastných kyselin. (ageo.cz)

Soaphoria Organic bambucké máslo

Soaphoria Organic bambucké máslo

Soaphoria Organic, 50 ml, Tělové krémy pro ženy, Tělový krém Soaphoria Organic pečuje o vaši pokožku a dodává jí potřebnou výživu a dlouhodobou hydrataci.Vlastnosti:hloubkově hydratuje pokožkusnižuje svědění a pálení pokožkyregeneruje pokožkuJak používat:Naneste přípravek na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání. (notino.cz)

Topvet Bio šípkový olej

Topvet Bio šípkový olej

Topvet Bio, 100 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Topvet Bio představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:pečuje o pleť, pokožku i vlasyregeneruje a hydratujeJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Renovality Original Series šípkový olej

Renovality Original Series šípkový olej

Renovality Original Series, 100 ml, Pleťové oleje pro ženy, Vlastnosti:pečuje o pleť, pokožku i vlasyrychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnotyregeneruje a hydratujeJak používat:Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. Můžete používat každý den. (notino.cz)

Soaphoria Organic mýdlo na problematickou pleť

Soaphoria Organic mýdlo na problematickou pleť

Soaphoria Organic, 150 g, Čištění pleti pro ženy, Čisticí mýdlo Soaphoria Organic šetrně, ale důkladně myje pleť celého obličeje a zbavuje ji přebytečného mazu. Pleť po použití mýdla zůstane dokonale čistá, hebká a vláčná.Vlastnosti:čistí pleť do hloubkynezpůsobuje pocit pnutílehce se oplachujeSložení:bez parfemaceJak používat:Po opláchnutí obličeje vlažnou vodou, jemnými krouživými pohyby naneste mýdlo, napěňte a znovu opláchněte. Určeno pro denní použití. (notino.cz)

Soaphoria Organic hydratační mana na ruce

Soaphoria Organic hydratační mana na ruce

Soaphoria Organic, 50 ml, Krémy na ruce pro ženy, Krém Soaphoria Organic dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu.Vlastnosti:hydratuje a vyživuje pokožkuzabraňuje vysychání pokožkyregenerujeJak používat:Nanášejte krém na ruce dle potřeby a masírujte, dokud se krém nevstřebá. (notino.cz)

Soaphoria organický kosmetický olej Ricinový 150 ml

Soaphoria organický kosmetický olej Ricinový 150 ml

Popis Olej lisovaný ze skočce obecného hloubkově hydratuje vysušenou pokožku. Působí proti bradavicím, přispívá k hojení pooperačních jizev, eliminuje vrásky v obličeji a na krku. Zpevňuje vlasy, zaceluje rotřepené konečky a redukuje výskyt lupů. (ageo.cz)

Saloos Extra bio Šípkový olej 20ml

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej výživuje a zvláčňuje. Obsahuje množství vitaminu E, draslíku a nenasycených mastných kyselin. Může být použit jako každodenní péče, maska a pomoc v ochraně pleti na slunci. Jak používatAplikujte na vlhkou pleť malé množství oleje a jemně vmasírujte. Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete další přírodní pleťovou kosmetiku.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej hydratuje suchou pokožku, vlasy, nehty a chrání před volnými radikály. Je jedním z nejrychleji se vstřebávajících olejů, který se vyznačuje intenzivní vůní marcipánu a mandlí.PopisŠvestkový olej obsahuje velké množství omega-mastných kyselin a vitamínů A a E. Zanechává pleť krásnou a hebkou. Neobsahuje žádné alergeny dle IFRA, jako jsou klasické parfémy či silice. Vhodný je zejména pro osoby trpící extrémně suchou pokožkou a lze jej používat po celý rok. Skvěle účinkuje proti těhotenským striím. Olej je možné použít k obohacení krémů, mastí, olejů a směsí, které jsou zvláště užitečné pro suchou, zralou a citlivou pokožku. Účinky na vlasy: Zlepšuje pevnost vlasů a zvyšuje jejich hydrataci. Tento olej je vhodný při problémech s krepatěním a lámavostí vlasů. Chrání vlasy při… (ageo.cz)

Saloos Oleje Bio lisované za studena extra bio šípkový olej

Saloos Oleje Bio lisované za studena extra bio šípkový olej

Saloos Oleje Bio lisované za studena, 20 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej Saloos Oleje Bio lisované za studena představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:regeneruje a hydratujehloubkově vyživujezkrášluje a vyhlazuje nedokonalostiJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej 50 ml

Popis Rakytníkový olej je multiminerální preparát s maximální vstřebatelností, který je bohatým zdrojem vitamínů ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listové, organických kyselin, karotenoidů, cukrů, tříslovin a mnoha minerálních solí. Je vhodným doplňkem výživy při avitaminóze. (ageo.cz)

Arganový olej 50 ml

Arganový olej 50 ml

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě a již po staletí se užívá ke zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu.PopisArganový olej je lehce vsřebatelný a nezanechává mastný film, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje vysoké procento účinných látek jako karoten, tokoferoly, esenciální mastné kyseliny a v neposlední řadě také vitamíny A, E a F, které zpomalují procesy stárnutí buněk. Vitamín A navíc příznivě podporuje oběhový cévní systém, vitamín E je antioxidant chránící buňky před UV zářením a vitamín F hydratuje pokožku. Vysoký obsahu tokoferolů chrání pokožku a vlasy před volnými kyslíkovými radikály. Učinky na vlasy: Představuje účinné ošetření suchých a lámavých vlasů. Díky vitamínu E a skvalenu vyživuje vlasové kořínky, hloubkově hydratuje,… (ageo.cz)

Hořčičný olej 50 ml

Hořčičný olej 50 ml

Pečující a hojivý hořčičný olej je vhodný zejména pro suchou nebo problematickou pokožku obličeje i vlasů. Pomáhá hojit jizvičky a bojuje s lupy.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

TOPVET Šípkový olej 100% s vit.E 100ml

Soaphoria přírodní krémový deodorant In Black 50 ml

Soaphoria přírodní krémový deodorant In Black 50 ml

Popis Přírodní krémový deodorant účinně chrání před zápachem. Nebrání přirozenému pocení, ale účinně eliminuje nepříjemný zápach. Deodorant je šetrný k pokožce, proto ho můžete použít bezprostředně po holení nebo depilaci. (ageo.cz)

Soaphoria přírodní krémový deodorant In White 50 ml

Soaphoria přírodní krémový deodorant In White 50 ml

Popis Přírodní krémový deodorant účinně chrání před zápachem. Nebrání přirozenému pocení, ale účinně eliminuje nepříjemný zápach. Deodorant je šetrný k pokožce, proto ho můžete použít bezprostředně po holení nebo depilaci. (ageo.cz)

Renovality Kukui olej 50 ml

Little Siberica - Dětský masážní olej s přírodním šípkovým a…

Little Siberica - Dětský masážní olej s přírodním šípkovým a pupalkovým olejem – 200 ml

Způsob použití: Naneste malé množství oleje na suchou pokožku masážními pohyby. Vhodné pro děti od 1 roku. Objem: 200 ml Složení: Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil*, Octyldodecanol, Coco-Caprylate/Caprate, Oenothera Biennis Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Pinus Sibirica Seed OilWH, Tocopherol, Pelargonium Graveolens Oil*, Cananga Odorata Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Linalool**, Citronellol**, Benzyl Salicylate**, Farnesol**, Benzyl Benzoate** (*) Issued from organic agriculture (**) Natural components of essential oils (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts (PS) Siberian Pine Oil Derivative (HR) Altai Oblepikha Oil Derivative Země původu: EU (herbatica.cz)

Soaphoria organický přírodní deodorant Nevinnost 50 ml

Soaphoria organický přírodní deodorant Nevinnost 50 ml

Popis Přírodní krémový deodorant účinně chrání před zápachem. Nebrání přirozenému pocení, ale účinně eliminuje nepříjemný zápach. Deodorant je šetrný k pokožce, proto ho můžete použít bezprostředně po holení nebo depilaci. (ageo.cz)

Farmakom - Ricinový olej – 50 ml

Farmakom - Ricinový olej – 50 ml

Věděli jste, že tento olej podporuje růst řas? Na vatovou tyčinku nanést olej a jemně natřít úplně stačí. Tento olej je dobrý i jako podpora léčby bradavic a napomáhá urychlovat hojení pooperačních jizev - přirozeně regeneruje pleť. Dále napomáhá při:   - lámavosti nehtů - nanést večer - promašťuje extrémně suchou pokožku - pomáhá při vypadávání vlasů. Při správném nanesení navíc vlasy nebudou vypadat mastně, ale lesklejší a bohatší,      zatočí i s lupy - uklidní podrážděnou pokožku - například spálená kůže po opalování - pár kapek oleje nahradí balzám na rty - hydratuje a regeneruje - pomůže i proti nepěkným striím - během těhotenství. Je dobré masírovat pokožku alespoň dva krát denně. -pomáhá i při odstraňování bradavic   Způsob použití : je možné používat samostaně, např. na pleť… (herbatica.cz)

BIO Tea Tree olej 50 ml

BIO Tea Tree olej 50 ml

Popis Špičková kvalita z vlastní produkce na australských plantážích. Podléhá přísným kritériím výběru rostlinných surovin a osobní kontrole! Používá se k: ošetření problematické a nečisté pleti, ošetření úst a hrdla, na inhalaci, hygienickému mytí a oplachování, pro koupele nohou a celkovou péči o nohy, pro masáže, koupele, sauny a aroma lampy. (ageo.cz)

WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml

Saloos Ricinový olej 50 ml

Saloos Ricinový olej 50 ml

(benu.cz)

Renovality Opuncie olej 50 ml

Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži.PopisTento hořčíkový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k dermální aplikaci na pokožku. Je vhodný na namožené části pokožky celého těla. Při kosmetické masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a pro schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.Jak používatNa vybrané části těla naneste ráno a večer 3 - 10 střiků dle potřeby a lehce vmasírujte do pokožky. Nechte vstřebat.Balení50 mlUpozorněníK vnějšímu použití. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné. Přípravek je vhodný také během těhotenství i… (ageo.cz)

Soaphoria Organický přírodní deodorant Soapgasm Muž 50 ml

Soaphoria Organický přírodní deodorant Soapgasm Muž  50 ml

Organický deodorant s obsahem esenciálních olejů pro přirozenou a bezpečnou péči a pocit svěžesti během dne. Deodorant nebrání přirozeným funkcím pokožky, tedy nezabraňuje pocení, avšak má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu.PopisVlastnosti: dodává svěžest a vitalitu po celý den, antimikrobiální složky pohlcují pach potu způsobený bakteriemi, obsažené oleje zklidňují podrážděnou pokožku, má krémovou konzistenci, s vůní kafru a máty peprné, santalového a cedrového dřeva, deodorant nedráždí, neobsahuje alkohol ani hliník, nezanechává stopy, 100 % přírodní produkt.  Jak používatPožadované množství deodorantu naberte prsty a jemně vetřete a vmasírujte do pokožky. Deodorant je v extrémních letních vedrech vhodné použít i vícekrát… (ageo.cz)

Soaphoria Organic čisticí maska s aktivním uhlím v prášku

Soaphoria Organic čisticí maska s aktivním uhlím v prášku

Soaphoria Organic, 50 ml, Čisticí masky pro ženy, Pleťová maska Soaphoria Organic bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:celkově zkrášluje vzhled pletizbavuje pleť černých tečekuvolňuje nečistoty v pórech a stahuje jepředchází nadměrné tvorbě kožního mazuJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít