Sněžné brusle pujcovna

Našli jsme pro tebe Sněžné brusle pujcovna. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Sněžné brusle pujcovna

Blanka Fišerová: Půjčovna andělů

Blanka Fišerová: Půjčovna andělů

V malém ghettu za řekou existuje místo, kam si lidé chodí zapůjčit anděla a kde může být vyléčena duše. Anděly oživuje dívka se dvěma srdci, která sama pečuje o zázračný antikvariát a hlídá zpustlou zahradu, kam si chodí hrát zachráněné děti… (mall.cz)

Půjčovna mužů - Höschlová Hana

Půjčovna mužů - Höschlová Hana

Vtip, sarkasmus a neúprosná břitkost pohledu na pány tvorstva stojí za prozaickým debutem známé publicistky Hany Höschlové. Říkáme-li debut, myslíme tím prózu, neboť Hana Höschlová už sama napsala nebo se jako spoluatorka podílela na celé řadě knih memoárového typu nebo literatury faktu. Tentokrát se pustila na kluzký led původní tvorby a zvládla ho bravurně. Její kniha je vtipnou exkurzí do záhybů mužské mentality a skutečnost, že její mužské protějšky nevycházejí z této analýzy právě lichotivě, asi nepřekvapí. Určitě ne ženské čtenářky. (patro.cz)

Synek Karel: Půjčovna dívek

Synek Karel: Půjčovna dívek

Román je příběhem dvou bratrů. Adam, mladý muž a milovník žen, silně ovlivněný matkou herečkou, pokládající život za zábavnou hru, se střetává se světem, kterému nerozumí. (mall.cz)

Karel Synek: Půjčovna dívek

Karel Synek: Půjčovna dívek

Psychologicky laděný příběh dvou bratrů, Adama a Rudolfa, je zasazen do reálií světa současného byznysu, prostředí slábnoucí umělecké slávy a exotického koloritu Thajska, kam Rudolf odjíždí hledat své nové štěstí a identitu. (mall.cz)

Půjčovna dívek - Synek Karel

Půjčovna dívek - Synek Karel

Psychologicky laděný příběh dvou bratrů, Adama a Rudolfa, je zasazen do reálií světa současného byznysu, prostředí slábnoucí umělecké slávy a exotického koloritu Thajska, kam Rudolf odjíždí hledat své nové štěstí a identitu. (patro.cz)

Půjčovna babiček - Marjaňska-Czernik Maria

Půjčovna babiček - Marjaňska-Czernik Maria

Každé dítě potřebuje babičku – malé, větší, dokonce i tak velké, že se to stydí přiznat. Vždyť babička je úžasná bytost, která má vždycky čas, bývá trpělivá, dobře vaří a umí vyprávět pohádky… Ale co děti, které ji nemají? V této knížce si malí hrdinové poradí – babičku si vypůjčí. Ale zas tak úplně jednoduché to není – potřebujete k tomu trochu odvahy i pomoc (patro.cz)

Půjčovna masa - Richard K. Morgan

Půjčovna masa - Richard K. Morgan

Kosmické lodě ještě stále nedokážou prorazit světelnou bariéru, ale informační signál ano. Lidé osídlili několik světů vzdálených desítky světelných let. Jednotu rodícího se lidského impéria střeží nelítostní psychicky kondiciovaní a vylepšení vojáci, jejichž osobnosti jsou pomocí hyperrychlého signálu přenášeny mezi světy a nahrávány do těl uzpůsobených pro boj. Jsou nemilosrdní, brutální, nelítostní. Dokonalí bojovníci, soudci a kati v jedné osobě. Takeshi Kovacs je jedním z těchto specialistů. Za selhání si odpykává mnohaletý trest někde v datovém skladu, kde jeho digitalizované já pomalu podléhá entropii. Pak dostává šanci a probouzí se na Zemi, na nejbohatším a nejdekadentnějším světě lidského vesmíru. Má vyšetřit, proč si jeden z nejmocnějších lidí planety, muž, jenž střídá těla… (knihydobrovsky.cz)

Půjčovna babiček (978-80-00-02960-3)

Půjčovna babiček (978-80-00-02960-3)

Kniha – autor Maria Marjaňska-Czernik, 52 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Každé dítě potřebuje babičku – malé, větší, dokonce i tak velké, že se to stydí přiznat. Vždyť babička je úžasná bytost, která má vždycky čas, bývá trpělivá, dobře vaří a umí vyprávět pohádky… Ale co děti, které ji nemají? V této knížce si malí hrdinové poradí – babičku si vypůjčí. Ale zas tak úplně jednoduché to není – potřebujete k tomu trochu odvahy i pomoc (alza.cz)

Půjčovna dívek (978-80-7268-970-5)

Půjčovna dívek (978-80-7268-970-5)

Kniha – autor Karel Synek, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Psychologicky laděný příběh dvou bratrů, Adama a Rudolfa, je zasazen do reálií světa současného byznysu, prostředí slábnoucí umělecké slávy a exotického koloritu Thajska, kam Rudolf odjíždí hledat své nové štěstí a identitu. (alza.cz)

Půjčovna mužů (978-80-87090-19-0)

Půjčovna mužů (978-80-87090-19-0)

Kniha – autor Hana Höschlová, 112 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Vtip, sarkasmus a neúprosná břitkost pohledu na pány tvorstva stojí za prozaickým debutem známé publicistky Hany Höschlové. Říkáme-li debut, myslíme tím prózu, neboť Hana Höschlová už sama napsala nebo se jako spoluatorka podílela na celé řadě knih memoárového typu nebo literatury faktu. Tentokrát se pustila na kluzký led původní tvorby a zvládla ho bravurně. Její kniha je vtipnou exkurzí do záhybů mužské mentality a skutečnost, že její mužské protějšky nevycházejí z této analýzy právě lichotivě, asi nepřekvapí. Určitě ne ženské čtenářky. (alza.cz)

Sněžný měsíc

Sněžný měsíc

Audiokniha MP3 - Stopa vede do Beskyd! Nová detektivka Michaely Klevisové ze série s Josefem Bergmanem. - autor Michaela Klevisová, čte Kristýna Kociánová Stopa vede do Beskyd! Nová detektivka Michaely Klevisové ze série s Josefem Bergmanem.Kniha zavádí čtenáře do idylické krajiny Beskyd, kde na horách ještě žijí lidé podobně prostě a v souladu s přírodou jako generace jejich předků. I sem ale vstoupil byznys, který staré roubenky mění na hotely a penziony a vše živé v lesích na lovnou zvěř. Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě vysoko v horách před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik týdnů po vraždě makléřky v Praze. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát.Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a… (alza.cz)

Sova sněžná

Sova sněžná

Sova sněžná zakoupíte jen za 139.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

Sněžný pluh

Sněžný pluh

Sněžný pluh jen za 639.00. (bambule.cz)

Sněžná rolba

Sněžná rolba

Sněžná rolba jen za 119.00. (bambule.cz)

Sněžný skútr

Sněžný skútr

Sněžný skútr jen za 79.00. (bambule.cz)

Plyš sova sněžná

Plyš sova sněžná

Plyš Sova sněžná o velikosti cca 25 cm. (fonetip.cz)

Plyš Sova sněžná

Plyš Sova sněžná

Plyš Sova sněžná o velikosti cca 25 cm. (mrakyhracek.cz)

Plyš Sova sněžná

Plyš Sova sněžná

Plyš Sova sněžná o velikosti cca 25 cm. (mrakyhracek.cz)

Sněžný kluk - DVD

Sněžný kluk - DVD

Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Přesně to se stane mladé dívce Yi, která chlupatou bílou kouli pojmenuje Everest. (mall.cz)

Sněžný kluk - DVD

Sněžný kluk - DVD

Český název: Sněžný kluk Originální název: Abominable [USA, 2019] Nosič (platforma): DVD Délka: 95 minut Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. (mall.cz)

Schleich Sněžný vlk

Schleich Sněžný vlk

Sněžný vlk, co by další monstrum, cení zuby ve své otevřené tlamě. Je velkým bojovníkem, a nemá rád svět lávy. Tento bojovník samotář má ostrý zrak a zaostří na sebemenší pohyb. Se svou srstí dokonale splývá s okolní krajinou plnou sněhu, může se připlížit neviditelně a nečekaně zaútočit. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásnou figurku Schleich! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Sněžná mela (DVD)

Sněžná mela (DVD)

Na záchranu světa je třeba se napřed pořádně rozehřát. Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela. V českém znění: Filip Tomsa - Jeremy Renner (Blesk), Martin Preiss - Alec Baldwin (PB), Kateřina Petrová - Heidi Klum (Jade), Zuzana Skalická - Anjelica Huston (Magda), Ladislav Županič - John Cleese (Otto Von Walrus), Petr Neskusil - James Franco (Lemmy), Jiří Krejčí - James Franco (Lemmy), Marcel Vašinka - Michael Madsen (Duke), René Slováčková - Laurie Holden (Dakota), Tomáš Juřička - Donny… (dvd-premiery.cz)

Sněžný kluk (DVD)

Sněžný kluk (DVD)

Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Tvůrci slavné série Jak vycvičit draka natočili další pohádkový příběh, který vás chyt Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, kterému Yi začne říkat Everest. Není to náhoda, nejvyšší hora světa je totiž domovem těchto bájných himalájských monster a mladý yetti netouží po ničem jiném, než se tam vrátit. Jenže jak má tenhle mýty… (dvd-premiery.cz)

Pohádky o sněžných vílách

Pohádky o sněžných vílách

Víly oblečené v šatech posetých ledovými krystalky, s vlásky stříbřitými jako padlý sníh, vás zvou, milé děti, do pohádky. Prožijte s nimi krásné zimní příběhy. V této knížce se dočtete nejen o sněžných vílách, ale i o přírodě a zvířátkách v zimě, o přátelství, které zahřeje srdce, a také o veselých oslavách v královstvích víl. A tak se, milé děti, zachumlejte do teplíčka a sledujte příběhy sněžných víl v kouzelných zimních krajích. Pohádky jsou pro děti od pěti let. (patro.cz)

Lamps Plyš Sova sněžná

Lamps Plyš Sova sněžná

Plyš Sova sněžná o velikosti cca 25 cm. (mall.cz)

Klevisová Michaela: Sněžný měsíc

Klevisová Michaela: Sněžný měsíc

Josef Bergman vyšetřuje vraždu v Beskydech“ Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik týdnů po vraždě jiné makléřky. (mall.cz)

Pohádky o sněžných vílách

Pohádky o sněžných vílách

Víly oblečené v šatech posetých ledovými krystalky, s vlásky stříbřitými jako padlý sníh, vás zvou, milé děti, do pohádky. Prožijte s nimi krásné zimní příběhy. (mall.cz)

Bruder 2349 sněžná fréza

Bruder 2349 sněžná fréza

Bruder 02349 Sněžná frézaCo dělat v zimě, když zemědělci nepracují na polích a navíc je všude kolem plno sněhu? Zapojte před svůj traktor nebo nákladní automobil Bruder sněžnou frézu 2349 a odklízejte hromady sněhu. Sněžná fréza Bruder 02349 se bude líbit každému malému silničáři.Sněžná fréza je kompatibilní s traktory Bruder série 2000, 3000 a 4000 a nákladními auty Bruder, viz níže.Kompatibilní nákladní auta Bruder:2572 - BRUDER 2572 Mercedes Unimog pro zimní práce s radlicí - sypač2744 - BRUDER 2744 Nákladní auto MAN - domíchávač2749 - BRUDER 2749 Nákladní auto MAN - kontejner na zvířata2750 - BRUDER 2750 MAN TGA odtahová služba + Jeep2761 - BRUDER 02761 Popelář MAN s bočním nakládáním2762 - BRUDER 2762 Nákladní auto MAN - popeláři2764 - BRUDER 2764 Nákladní auto Man popelář2765 -… (fonetip.cz)

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 02349 Sněžná fréza Co dělat v zimě, když zemědělci nepracují na polích a navíc je všude kolem plno sněhu? Zapojte před svůj traktor nebo nákladní automobil Bruder sněžnou frézu 2349 a odklízejte hromady sněhu. Sněžná fréza Bruder 02349 se bude líbit každému malému silničáři. Sněžná fréza je kompatibilní s traktory Bruder série 2000, 3000 a 4000 a nákladními auty Bruder, viz níže. Kompatibilní nákladní auta Bruder: 2572 - BRUDER 2572 Mercedes Unimog pro zimní práce s radlicí - sypač 2744 - BRUDER 2744 Nákladní auto MAN - domíchávač 2749 - BRUDER… (mrakyhracek.cz)

Schleich 42452 Sněžný vlk

Schleich 42452 Sněžný vlk

Schleich Sněžný vlk Vydej se do světa fantasy s touto figurkou sněžného vlka a zažij spoustu dobrodružných okamžiků.  Tento vlk na tebe může vyskočit ze sněhu zrovna v nepříznivou a nečekanou dobu. Buď ve střehu!  Má ledové ostny a drápy, kterými tě zmrazí. Jeho čenichu neunikne žádná stopa.  Produkt je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí. Výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malované.   Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich 14838 Leopard sněžný

Schleich 14838 Leopard sněžný

Schleich 14838 Leopard sněžný Leopard sněžný je velká kočka, která žije ve vysokých skalnatých horách střední Asie. Živí se hlavně ovcemi, kozorožci a kozami. Hustá srst ho chrání před mrazem, ale její krása znamená, že mnoho zvířat se stává kořistí pytláků. Proto je leopard sněžný ohroženým druhem. Zvláštností je jeho ocas, který je stejně jako leopard sněhový od Schleich® Wild Life téměř stejně dlouhý jako jeho tělo. Schleich® figurky jsou všechny modelovány v nejjemnějším detailu, láskyplně malované a povzbuzují děti k tomu, aby… (mrakyhracek.cz)

Schleich 42452 Sněžný vlk

Schleich 42452 Sněžný vlk

Schleich Sněžný vlk Vydej se do světa fantasy s touto figurkou sněžného vlka a zažij spoustu dobrodružných okamžiků. Tento vlk na tebe může vyskočit ze sněhu zrovna v nepříznivou a nečekanou dobu. Buď ve střehu! Má ledové ostny a drápy, kterými tě zmrazí. Jeho čenichu neunikne žádná stopa. Produkt je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí. Výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malované. Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 02349 Sněžná fréza Co dělat v zimě, když zemědělci nepracují na polích a navíc je všude kolem plno sněhu? Zapojte před svůj traktor nebo nákladní automobil Bruder sněžnou frézu 2349 a odklízejte hromady sněhu. Sněžná fréza Bruder 02349 se bude líbit každému malému silničáři. Sněžná fréza je kompatibilní s traktory Bruder série 2000, 3000 a 4000 a nákladními auty Bruder, viz níže. Kompatibilní nákladní auta Bruder: 2572 - BRUDER 2572 Mercedes Unimog pro zimní práce s radlicí - sypač 2744 - BRUDER 2744 Nákladní auto MAN - domíchávač 2749 - BRUDER… (mrakyhracek.cz)

Sněžný kluk - Blu-ray

Sněžný kluk - Blu-ray

Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Přesně to se stane mladé dívce Yi, která chlupatou bílou kouli pojmenuje Everest. (mall.cz)

Sněžný kluk - Blu-ray

Sněžný kluk - Blu-ray

Český název: Sněžný kluk Originální název: Abominable [USA, 2019] Nosič (platforma): Blu-ray Délka: 97 minut Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. (mall.cz)

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 2349 Sněžná fréza

Bruder 02349 Sněžná fréza Co dělat v zimě, když zemědělci nepracují na polích a navíc je všude kolem plno sněhu? Zapojte před svůj traktor nebo nákladní automobil Bruder sněžnou frézu 2349 a odklízejte hromady sněhu. Sněžná fréza Bruder 02349 se bude líbit každému malému silničáři. (mall.cz)

Playmobil 9500 Sněžná rolba

Playmobil 9500 Sněžná rolba

S touto sněžnou rolbou bude údržba lyžařské sjezdovky hračka. (mall.cz)

Pohádky o sněžných vílách

Pohádky o sněžných vílách

Víly oblečené v šatech posetých ledovými krystalky, s vlásky stříbřitými jako padlý sníh, vás zvou, milé děti, do pohádky. Prožijte s nimi krásné zimní příběhy. (mall.cz)

Jónasson Ragnar: Sněžná slepota

Jónasson Ragnar: Sněžná slepota

Pravdu neskryje ani sníh, ani polární noc. První islandský thriller, který dobyl světové žebříčky.“ V městečku Siglufjör?ur na severu Islandu se podle místního policisty nikdy nic neděje. (mall.cz)

Sněžný klouzák s obrázkem

Sněžný klouzák s obrázkem

Sněžný talíř pro děti i dospělé. S tímto talířem zažijete spoustu zábavy při zimních radovánkách na nejmenších kopcích ale i na sjezdovách. Talíř obsahuje dva úchyty. Průměr talíře je 60cm. Vhodné pro děti od 3 let.Technické údaje:Obsah balení:Sněžný talíř plast průměr 60cm mix barevPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Sněžný kluk - Filmový příběh

Sněžný kluk - Filmový příběh

Yi je obyčejná dívka z města, která žije docela obyčejný život. Jednoho dne ale na střeše domu, kde bydlí, objeví vyděšeného malého yettiho. Najednou ji čeká neobyčejné dobrodružství: musí yettimu pomoct dostat se domů! Jenže yettiho domov je v Himálajích tisíce kilometrů daleko. Před nimi je dlouhá cesta… taková, na které oba poznají, co vlastně znamená domov. (knihydobrovsky.cz)

Sněžný měsíc - Michaela Klevisová

Sněžný měsíc - Michaela Klevisová

Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné makléřky. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát. Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli. Není to však jednoduché, protože obyvatelé horských samot jsou nedůvěřiví a uzavření a spousta z nich má tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně dělit nechtějí. (knihydobrovsky.cz)

Schleich 14838 Leopard sněžný

Schleich 14838 Leopard sněžný

Schleich 14838 Leopard sněžný Leopard sněžný je velká kočka, která žije ve vysokých skalnatých horách střední Asie. Živí se hlavně ovcemi, kozorožci a kozami. Hustá srst ho chrání před mrazem, ale její krása znamená, že mnoho zvířat se stává kořistí pytláků. Proto je leopard sněžný ohroženým druhem. Zvláštností je jeho ocas, který je stejně jako leopard sněhový od Schleich® Wild Life téměř stejně dlouhý jako jeho tělo. Schleich® figurky jsou všechny modelovány v nejjemnějším detailu, láskyplně malované a povzbuzují děti k tomu, aby… (mrakyhracek.cz)

Sněžná slepota - Ragnar Jónasson

Sněžná slepota - Ragnar Jónasson

V městečku Siglufjör?ur na severu Islandu se podle místního policisty „nikdy nic neděje“. S příjezdem policejního nováčka Ariho Arasona však dostávají události spád: během generální zkoušky představení siglufjör?ských ochotníků zemře vysloužilý spisovatel, krátce nato je ve sněhu nalezena zkrvavená polonahá žena. Jak spolu oba případy souvisejí? Podaří se Arimu ve vánici zorientovat a rozplést zamotané nitky sahající daleko do minulosti? (knihydobrovsky.cz)

Siku Blister Sněžný skútr

Siku Blister Sněžný skútr

Siku Blister Sněžný skútr Oranžový skútr, model výkonného stroje zvládající zasněžené pláně, čeká na kluky od 3 let. Kvalitní propracování modelu je zajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Přednosti: vyrobeno ze zinku neobsahují změkčující PVC náplně splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti Seznamte své děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr skútru: 9 x 3,9 x 3,8 cm Rozměr balení: 9,9 x 4,1 x 7,9 cm (hracky-4kids.cz)

Siku Blister Sněžná rolba

Siku Blister Sněžná rolba

Siku Blister Sněžná rolba Sněžná rolba s pásovým podvozkem, v červeném provedení, čeká na kluky od 3 let. Kvalitní propracování modelu je zajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Přednosti: vyrobeno ze zinku neobsahují změkčující PVC náplně splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti Seznamte své děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr rolby: 5,5 x 8,2 x 2,6 cm Rozměr balení: 9,7 x 4,5 x 7,8 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Zvířátko leopard sněžný

Schleich Zvířátko leopard sněžný

Sněžný leopard čeká na holčičky a kluky od 3 let v podobě detailně propracované figurky. Ve skutečnosti tato šelma kočkovitá obývá horské oblasti střední Asie. Má hustou srst, která ho chrání před mrazem. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr: 10,5 x 4,3 x 4,9 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Leopard sněžný 14838

Schleich Leopard sněžný 14838

Leopard sněžný je velká kočka, která žije ve vysokých skalnatých horách střední Asie. Živí se hlavně ovcemi, kozorožci a kozami. Hustá srst ho chrání před mrazem, ale její krása znamená, že mnoho zvířat se stává kořistí pytláků. Proto je leopard sněžný ohroženým druhem. Zvláštností je jeho ocas, který je téměř stejně dlouhý jako jeho tělo. (mall.cz)

Schleich Sněžný vlk 42452

Schleich Sněžný vlk 42452

Kdo vstoupí do ledového světa, měl by se mít na pozoru, protože sněžný vlk již určitě někde číhá! Díky bílé srsti se dokáže pohybovat sněhem téměř neviditelně a zaútočit zálohy! Jeho zraku neunikne ani ten nejmenší pohyb a se svým citlivým čichem vycítí i tu nejmenší stopu. Je samotář a kromě toho velmi vytrvalý. A když přece jen někdy potřebuje pomoc, přivolá svým vlčím vytím ledového draka. (mall.cz)

Sněžný kluk (BLU-RAY)

Sněžný kluk (BLU-RAY)

Najdi cestu domů - film od tvůrců Jak vycvičit draka. Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Sněžný kluk (2019). Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Přesně to se stane mladé dívce Yi, která chlupatou bílou kouli pojmenuje Everest. Spolu se svými dvěma přáteli mu podají pomocnou ruku a odměnou za odvážné rozhodnutí doprovodit sněžného kluka domů jim bude napínavá cesta plná zábavy, dobrodružství a zázraků, vedoucí až na nejvyšší místo na Zemi. Bonusy: • Komentář tvůrců • Marooned (Trosečník) - Krátký film studia DreamWorks • Show and Tell (Ukaž a pověz) - Kr… (dvd-premiery.cz)

Lyndon Robert: Cesta sněžných ptáků

Lyndon Robert: Cesta sněžných ptáků

Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. (mall.cz)

Allegria jízda na sněžném skútru

Allegria jízda na sněžném skútru

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na sněžném skútru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. (mall.cz)

SIKU Blister 1037 - Sněžná rolba

SIKU Blister 1037 - Sněžná rolba

Kovový model sněžné rolby. Rozměry: 9,2 x 7,4 x 4,4 cm Váha: 32 g Věk: 3+ Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě. Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch. Veškeré výrobky splňují pří… (mrakyhracek.cz)

SIKU Blister 0860 - Sněžný skútr

SIKU Blister 0860 - Sněžný skútr

Siku Blister - Sněžný skútr bez kterého se v zasněžené krajině neobjedete! Malý, kovový model skútru je do detailu zpracovaný. Rozměry: 94x39x43 mm Věk: 3+ Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě. Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, kter… (mrakyhracek.cz)

RC sněžný scooter 1:6

RC sněžný scooter 1:6

1:6 RC sněžný scooter s řidičem. Výrobek je na dálkové ovládán, dosah je až 35 metrů. Slouží jak pro vnitřní tak i pro venkovní zábavu. Scooter má přední světla. Frekvence 2,4GHZ. Hračka je určen pro děti od 8 let. (mrakyhracek.cz)

SIKU Blister 0860 - Sněžný skútr

SIKU Blister 0860 - Sněžný skútr

Siku Blister - Sněžný skútr bez kterého se v zasněžené krajině neobjedete! Malý, kovový model skútru je do detailu zpracovaný. Rozměry: 94x39x43 mm Věk: 3+ Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě. Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch. Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let,… (mrakyhracek.cz)

SIKU Blister 1037 - Sněžná rolba

SIKU Blister 1037 - Sněžná rolba

Kovový model sněžné rolby. Rozměry: 9,2 x 7,4 x 4,4 cm Váha: 32 g Věk: 3+ Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě. Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch. Veškeré výrobky splňují pří… (mrakyhracek.cz)

Klevisová Michaela: Sněžný měsíc - CD

Klevisová Michaela: Sněžný měsíc - CD

Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné makléřky. Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli… (mall.cz)

Allegria jízda na sněžném skútru

Allegria jízda na sněžném skútru

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na sněžném skútru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít