Skross world pro light usb pa46 (pa46)

Produkt Skross world pro light usb pa46 (pa46) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Skross world pro light usb pa46 (pa46) upraviť a produkt hľadať znova.

SKROSS WORLD PRO Light USB PA46 (PA46)

SKROSS WORLD PRO Light USB PA46 (PA46)
Detail

Cestovní adaptér pro zařízení s 2 a 3pólovými zástrčkami, vstup 100V až 250 V, max 6.3A, výkon až 1575W, vstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británii, Brazílii, výstupy pro Austrálii/Čínu, Velkou Británi, USA a Schuko Plánujete cestu do destinací jako USA, Velká Británie, Austrálie, nebo Čína? Pokud ano, tak rozhodně nezapomeňte na tento 3pólový přenosný adaptér, bez kterého se v zahraničí prostě neobejdete. Na jeho kvalitním zpracování se podepsala švýcarská preciznost. Adaptér si rozumí se AC sítěmi 100 V - 250 V, a snese maximální proudové zatížení 6,3 A. Novinkou je možnost nabíjení současně dvou zařízení přes integrovanou dvojici USB zdířek s maximálním výstupním napětím 5 V DC a maximálním odběrem 2 400 mA. O správné a bezpečné upevnění do zásuvky se stará aretace, která se povoluje přes bezpečnostní tlačítko. Klíčové vlastnostiNepostradatelný síťový adaptér do zahraničíŠvýcarská kvalita2 nabíjecí USB portyBezpečná... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS WORLD PRO Light USB PA46 (PA46) , Skross world pro light usb pa46 (pa46)

SKROSS WORLD TO EUROPE USB PA30USB (PA30USB)

SKROSS WORLD TO EUROPE USB PA30USB (PA30USB)
Detail

Cestovní adaptér pro použití v ČR, vstupy pro Austrálii/Čínu, Itálii, Švýcarsko, Velkou Británii, USA, 1xUSB, výstupy Evropa (schuko), max zátěž 16A, nepřevádí napětí Díky adaptéru si připojíte elektroniku, která má jiné síťové koncovky, než jaké se používají v našem kraji. Navíc má USB pro dobíjení mobilní elektroniky. Adaptér je kompaktní, aby mohl být lehce transportován, ale i dost bytelný, aby vydržel cestovní nástrahy. Adaptér SKROSS PA30USB poslouží všem cizincům navštěvující či pobývající v České republice, Slovenské republice, Polsku či jiných zemí se stejným standardem zásuvek. Díky adaptéru si připojíte elektroniku, která má jiné síťové koncovky, než jaké se používají v našem kraji. Navíc má USB pro dobíjení mobilní elektroniky. Adaptér je kompaktní, aby mohl být lehce transportován, ale i dost bytelný, aby vydržel cestovní nástrahy. Za rozšířenou zadní část se vám i tak bude lehce vytahovat ze zásuvky. Nezapomnělo se na... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS WORLD TO EUROPE USB PA30USB (PA30USB) , Skross pro world & usb pa41 (pa41)

SKROSS PRO World & USB PA41 (PA41)

SKROSS PRO World & USB PA41 (PA41)
Detail

Cestovní adaptér pro zařízení s uzemněnými i neuzemněnými zástrčkami (2 a 3pólovými), vstup 100V až 250 V, max 6.3A, výkon až 1575W, vstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británii, Brazílii, výstupy pro Austrálii/Čínu, Velkou Británii, Itálii, Švýcarsko, USA, Brazílii a Schuko Často cestujete do cizích zemí, které používají jiný druh zásuvek? Potom vám jistě pomůže tato redukce. Hlavní výhoda redukce je, že ji lze použít pro typy zásuvek až 220 zemí po celém světě. Díky tomu nepotřebujete redukci pokaždé, když cestujete do země s novým typem zásuvky, ale stačí vám pouze tato. Velkou výhodou tohoto adaptéru je, že do něj můžete zapojit i výkonná zařízení např. nabíječku notebooku, vysoušeč vlasů atd. Pro všechny 3pólové i 2pólové zařízení. Přednostiuniverzální redukce pro většinu... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS PRO World & USB PA41 (PA41) , Skross world adapter pro pa34

SKROSS cestovní adaptér SKROSS PRO World & USB, 6, 3A max., uzemněný, vč. univerzální USB nabíječky, pro celý svět

SKROSS cestovní adaptér SKROSS PRO World & USB, 6, 3A max., uzemněný, vč. univerzální USB nabíječky, pro celý svět
Detail

plně uzemněný 3- pólový adaptér včetně adaptéru pro připojení ostatních přívodních šňůr s integrovanou USB nabíječkou (PA30USB) propojí spotřebiče se všemi 2- pólovými i 3- pólovými zásuvkami třídy I a II po celém světě typy výsuvných vidlic a zásuvek: Velká Británie, Švýcarsko, Itálie, Austrálie/Čína, USA bezpečnostní tlačítko pro zajištění polohy a pro vytažení ze zásuvky pojistka T10A snadno vyměnitelná uživatelem AC 100V - 250V / 6,3A / 1575W max., není převodníkem napětí USB výstup 5V DC, max. 2100mA originální řešení výsuvných kolíků švýcarská kvalita a design bezpečná konstrukce, nejvyšší ochrana uživatele barva: bílá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako SKROSS cestovní adaptér SKROSS PRO World & USB, 6, 3A max., uzemněný, vč. univerzální USB nabíječky, pro celý svět , Skross world adapter pro pa34 (pa34)

SKROSS World Adapter MUV Micro (PA42)

SKROSS World Adapter MUV Micro (PA42)
Detail

Cestovní adaptér pro zařízení s neuzemněnými zástrčkami (2pólové), do více než 150 zemí, vstupy a výstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británii, vstupní napětí 100V až 250V, výkon až 625W Navenek malé, kompaktní a bytelné zařízení, jehož opravdová velikost se skrývá uvnitř. Vnitřek cestovního adaptéru SKROSS PA42 byl totiž promyšlen do nejmenšího detailu. Adaptér splňuje mezinárodní bezpečnostní normy, čímž předčí většinu běžných cestovních adaptérů. Vypnuto Austrálie/Čína, Evropa, Itálie, Švýcarsko, Anglie, USA, Dánsko, Indie, Izrael a Brazílie Cestujte bez obav do více než 150 zemí světaNavenek malé, kompaktní a bytelné zařízení, jehož opravdová velikost se skrývá uvnitř. Vnitřek cestovního adaptéru SKROSS PA42 byl totiž promyšlen do nejmenšího detailu. Adaptér splňuje mezinárodní bezpečnostní normy, čímž předčí většinu běžných cestovních... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS World Adapter MUV Micro (PA42) , Skross world to europe pa30 (pa30)

SKROSS World Adapter PRO PA34 (PA34)

SKROSS World Adapter PRO PA34 (PA34)
Detail

Cestovní adaptér pro 150 zemí, pro zařízení pocházející z Evropy s uzemněnými i neuzemněnými zástrčkami (2 a 3pólovými), vstupy Evropa (schuko), 2pólová Euro, výstupy Švýcarsko, Itálie, Austrálie/Čína, Velká Británie, USA, výkon až 2500W, max zátěž 6,3A, nemění napětí Navenek malé, kompaktní a bytelné zařízení, jehož opravdová velikost se skrývá uvnitř. Vnitřek cestovního adaptéru SKROSS PA34 byl totiž promyšlen do nejmenšího detailu. Adaptér splňuje mezinárodní bezpečnostní normy, čímž předčí většinu běžných cestovních adaptérů. Vypnuto Austrálie/Čína, Itálie, Švýcarsko, Anglie, USA a Brazílie Cestujte bez obav do více než 150 zemí světaNavenek malé, kompaktní a bytelné zařízení, jehož opravdová velikost se skrývá uvnitř. Vnitřek cestovního adaptéru SKROSS PA34 byl totiž promyšlen do nejmenšího detailu. Adaptér splňuje mezinárodní bezpečnostní normy, čímž předčí většinu běžných... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS World Adapter PRO PA34 (PA34) , Skross world adapter muv micro (pa42)

SKROSS WORLD TO EUROPE PA30 (PA30)

SKROSS WORLD TO EUROPE PA30 (PA30)
Detail

Cestovní adaptér pro použití v ČR, vstupy pro Austrálii/Čínu, Itálii, Švýcarsko, Velkou Británii, USA, výstupy Evropa (schuko), max zátěž 16A, nepřevádí napětí Adaptér SKROSS PA30 poslouží všem cizincům navštěvující či pobývající v České republice, Slovenské republice, Polsku či jiných zemí se stejným standardem zásuvek. Díky adaptéru si připojíte elektroniku, která má jiné síťové koncovky, než jaké se používají v našem kraji. Adaptér je kompaktní, aby mohl být lehce transportován, ale i dost bytelný, aby vydržel cestovní nástrahy. Za rozšířenou zadní část se vám i tak bude lehce vytahovat ze zásuvky. Nezapomnělo se na dětské pojistky.Parametry a specifikace:Určeno pro:Pro cizince navštěvující ČR, SR, Polsko, apod.Kompatibilita:Spotřebiče s 2 a 3kolíkovým připojením (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS WORLD TO EUROPE PA30 (PA30) , Skross euro usb charger dc10 (dc10)

Futuka Kids Matrace COMFORT pro LIGHT a LIGHT PLUS 160х70

Detail

Matrace COMFORT značky Futuka kids je dětská bezpružinová matrace vhodná pro postele z řady Light a Light PLUS bez pružin. Vysoká úroveň pohodlí, ekologie a hypoalergenní materiály jsou hlavní předností této matrace. (mall.cz)

Podobné produkty ako Futuka Kids Matrace COMFORT pro LIGHT a LIGHT PLUS 160х70 , Skross dc10usa (dc10usa)

SKROSS Euro USB Charger DC10 (DC10)

SKROSS Euro USB Charger DC10 (DC10)
Detail

Nabíječka do sítě - celkový výkon 12 W, výstup USB-A, přepěťová ochrana, podpěťová ochrana, Inteligentní adaptér SKROSS DC10 doplní energii do vašich multimediálních přístrojů - a to hned dvou najednou. Pokročilý obvod detekuje baterii připojeného zařízení a mění rychlost nabíjení v závislosti na kapacitě a stavu nabití baterie. Při připojení 2 zařízení je nabíjecí energie rozložena mezi oba USB výstupy podle stavu obou baterií. Po nabití baterie adaptér přejde do udržovacího režimu.Parametry a specifikace:USB výstup:Max. 2,4 A (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS Euro USB Charger DC10 (DC10) , Usb playstation icons light (5055964715151)

Bílé dámské kožené tenisky Puma Serve Pro Light

Bílé dámské kožené tenisky Puma Serve Pro Light
Detail

Barva: bíláMateriál: pravá kůže, textil, syntetikaPraní a údržba: otřít vlhkým hadříkemVlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky. (zoot.cz)

Podobné produkty ako Bílé dámské kožené tenisky Puma Serve Pro Light , Skross sui pa24 (pa24)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W70 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W70 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W70 4 ml , Skross usa pa29 (pa29)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N40 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N40 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N40 4 ml , Skross uk pa28 (pa28)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W20 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W20 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W20 4 ml , Skross adapter pro dánsko pa70 bílý (pa70)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W60 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W60 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W60 4 ml , Usb playstation icons light ps5 (5055964766474)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N50 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N50 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N50 4 ml , Usb playstation icons light xl (5055964731281)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W90 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W90 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W90 4 ml , Ceba potah candy pink, bird world + light grey, bird world, 75 × 72 cm, 2 ks (5907672332635)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W35 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W35 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín W35 4 ml , Ceba potah candy pink, bird world + light grey, bird world, 85 × 72 cm, 2 ks (5907672332666)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C10 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C10 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C10 4 ml , Skross india combo pa62 (pa62)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín P01 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín P01 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín P01 4 ml , Skross israel combo pa63 (pa63)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N80 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N80 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín N80 4 ml , Usb playstation icons light xl ps5 (5055964766467)

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C95 4 ml

Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C95 4 ml
Detail

Mesauda Milano Pro Light, 4 ml, Korektory pro ženy, Korektor Mesauda Milano Pro Light zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled. Vlastnosti: zabraňuje vysoušení pleti redukuje nedokonalosti pleti snadno se aplikuje vysoce pigmentovaný Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo. (notino.cz)

Podobné produkty ako Mesauda Milano Pro Light hydratační korektor odstín C95 4 ml , Brio world 33599 dobíjecí lokomovita s usb kabelem (7312350335996)

OXFORD sada světel na kolo ULTRATORCH PRO LIGHT (C007-0034)

OXFORD sada světel na kolo ULTRATORCH PRO LIGHT (C007-0034)
Detail

Světlo na kolo přední zadní, světelný tok 300 lm, napájení Dobíjecí, maximální výdrž 16 h, voděodolnost IPX7, LED, USB Světla by měla mít místo ve výbavě každého cyklisty. Své uplatnění najdou hlavně v chladnější části roku, kdy se dny zkracují a je brzy tma. Buďte zodpovědní a opatřete si přední a zadní světlo na kolo OXFORD, které vás povedou tmou a zároveň budete dobře viděni. Jestliže je řeč o světelném toku, ten má hodnotu 300 lm. Schopnost nepřetržitého svícení je 16 h. Světlo na kolo OXFORD sada světel na kolo ULTRATORCH PRO LIGHT připevníte na řidítka a na sedlovku. Voděodolnost je u tohoto světla IPX7. Ve výbavě naleznete i USB kabel. Zdrojem světla jsou v tomto případě LED diody. Podstatné vlastnosti světla na kolo OXFORD sada světel na kolo ULTRATORCH PRO LIGHT Myslete na svou bezpečnost i při večerní jízdě na kole Posviťte si na cestu a buďte vidět díky přednímu a zadnímu světlu na kolo V kuse dokáže svítit 16 h K napájení poslouží nabíjecí baterie... (alza.cz)

Podobné produkty ako OXFORD sada světel na kolo ULTRATORCH PRO LIGHT (C007-0034) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1m light blue (colsf)

Adaptér cestovní SKROSS PA30 USB pro cizince v ČR

Adaptér cestovní SKROSS PA30 USB pro cizince v ČR
Detail

NakupteAdaptér cestovní SKROSS PA30 USB pro cizince v ČRz kategorieEnergie > Napájecí zdroje, adaptéry, měniče > Adaptéry cestovníza459.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Adaptér cestovní SKROSS PA30 USB pro cizince v ČR , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m light blue (colsh)

Manfrotto PRO Light 2 Backloader M (MB PL2-BP-BL-M)

Manfrotto PRO Light 2 Backloader M (MB PL2-BP-BL-M)
Detail

Fotobatoh odolnost vůči dešti, držák na stativ, bederní pás a přihrádka pro notebook/tablet 13-15", jednokomorový, 22,5 l, vnitřní rozměry 43 × 27 × 16 cm Fotobatoh Manfrotto PRO Light 2 Backloader M poslouží k přenášení fotoaparátu a dalších potřebných věcí. Ve fotobatohu s jedním velkým ukládacím prostorem zvládnete nosit fotoaparát, objektivy a další výbavu. Prostor lze přizpůsobit posouvatelnými přepážkami. Fotobatoh s 5 kapsami se stane skvělým parťákem na každý výlet, ze kterého si budete chtít odnést kromě zážitků i fotky. Použitý voděodolný materiál odolává vytrvalejším vodním srážkám, udrží tak v suchu celý obsah batohu i v nepřízni počasí. Nošení stativu na cestách si ulehčíte díky držáku, který má batoh ve výbavě. Díky bedernímu pásu se bude batoh na zádech držet pevně. Užitečnou přihrádku zužitkujete pro lepší přenášení až 13-15" tabletu či notebooku. Venkovní rozměry fotobatohu činí 52 × 26 × 32 cm. Fotobatoh s objemem 22,5 l Manfrotto PRO Light 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako Manfrotto PRO Light 2 Backloader M (MB PL2-BP-BL-M) , Vention usb 2.0 to usb-c 3a cable 2m light blue (coksh)

SKROSS cestovní adaptér PRO World, 6.3A max., uzemněný, vč. adaptéru pro ostatní vidlice, univerzální pro celý svět

SKROSS cestovní adaptér PRO World, 6.3A max., uzemněný, vč. adaptéru pro ostatní vidlice, univerzální pro celý svět
Detail

nejmenší plně uzemněný 3- pólový adaptér na trhu včetně adaptéru pro připojení ostatních přívodních šňůr (PA30) propojí spotřebiče se všemi 2- pólovými i 3- pólovými zásuvkami třídy I a II po celém světě typy výsuvných vidlic a zásuvek: Velká Británie, Švýcarsko, Itálie, Austrálie, USA bezpečnostní tlačítko pro zajištění polohy a pro vytažení ze zásuvky AC 100V - 250V / 6,3A / 1575W max., není převodníkem napětí originální řešení výsuvných kolíků švýcarská kvalita a design bezpečná konstrukce, nejvyšší ochrana uživatele barva: bílá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako SKROSS cestovní adaptér PRO World, 6.3A max., uzemněný, vč. adaptéru pro ostatní vidlice, univerzální pro celý svět , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m light blue (colsg)

Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem

Detail

Zmodernizujte vozový park vláčkodráhy Brio tímto nabíjecím vlakem s moderním designem. V přední kabince sedí strojvedoucí v ladící uniformě. Nabíjení mašinky přes mini-USB kabel. (mall.cz)

Podobné produkty ako Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem , Skross 2in1 charge´n sync dc20a (dc20a)

Skross Reload 20

Skross Reload 20
Detail

Výkonná powerbanka s podporou rychlonabíjení, kapacita bat.: 20000mAh, 74 Wh, max. celkový nabíjecí proud: 2,4 A, nabíjecí výstup USB 1, USB 2: 5V / 2A, 3.7 V lithiová baterie, lehká, netrpí paměťovým efektem, šestinásobná ochrana proti přebití, přehřátí, přepětí, přetížení, podvybití a zkratu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Skross Reload 20 , Ceba prostěradlo do kočárku 73-80×30-37 cm 2 ks light grey + bird world (5907672333120)

SKROSS DC10USA (DC10USA)

SKROSS DC10USA (DC10USA)
Detail

Cestovní adaptér - celkový výkon 12 W, výstupy 2 × USB-A (max. 12 W), podpěťová ochrana, přepěťová ochrana Inteligentní adaptér SKROSS DC10 doplní energii do vašich multimediálních přístrojů - a to hned dvou najednou. Pokročilý obvod detekuje baterii připojeného zařízení a mění rychlost nabíjení v závislosti na kapacitě a stavu nabití baterie. Při připojení 2 zařízení je nabíjecí energie rozložena mezi oba USB výstupy podle stavu obou baterií. Po nabití baterie adaptér přejde do udržovacího režimu. Tato verze je speciální určena pro zásuvky amerického typu. Parametry a specifikace:USB výstup:Max. 2,1 A (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS DC10USA (DC10USA) , Auna light up, černý, věžový reproduktor, 14 w, bluetooth, led, usb, fm

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World
Detail

Podrobnosti o produktu: Lehký trikotový spací pytel na léto Hodnota TOG: 0,5 Měkký žerzej z organické bavlny Spousta volnosti pohybu díky speciálnímu tvaru hrušky Extra dlouhý bezpečnostní zip s ochranou brady Oeko-Tex Standard 100 Materiál a péče: Materiál: 100% organická bavlna Lze prát při teplotě do 60 °C Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný Která velikost je ta správná? Délka těla - délka hlavy + 10 cm. Pokud je váš miláček mezi dvěma velikostmi, pak vždy platí pravidlo: Vyrůst, neprobudit se. V tomto případě je lepší zvolit menší velikost, jinak by mohl být výstřih příliš velký. Co má dítě na sobě pod spacím pytlem? S hodnotami TOG pro optimální spánkové klima. Správná teplota v dětské postýlce je nejen důležitá, ale také vyvolává u rodičů otázky ohledně správného oblečení: Stačí spací pytel, nebo je kvůli aktuální teplotě v místnosti nutné použít další spací oblečení? Tato tabulka hodnot TOG je přehledná. Hodnota TOG se používá k určení tepelného odporu textilií. Obecně platí, že čím vyšší je hodnota TOG, tím teplejší je spací pytel. Díky tomuto přehledu rodiče přesně vědí, které kombinace spacího pytle a oblečení Alvi ® poskytují dítěti optimální spánkové klima - pro bezpečný a klidný spánek dítěte. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World , Auna light up, bílý, věžový reproduktor, 14 w, bluetooth, led, usb, fm

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World
Detail

Podrobnosti o produktu: Lehký trikotový spací pytel na léto Hodnota TOG: 0,5 Měkký žerzej z organické bavlny Spousta volnosti pohybu díky speciálnímu tvaru hrušky Extra dlouhý bezpečnostní zip s ochranou brady Oeko-Tex Standard 100 Materiál a péče: Materiál: 100% organická bavlna Lze prát při teplotě do 60 °C Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný Která velikost je ta správná? Délka těla - délka hlavy + 10 cm. Pokud je váš miláček mezi dvěma velikostmi, pak vždy platí pravidlo: Vyrůst, neprobudit se. V tomto případě je lepší zvolit menší velikost, jinak by mohl být výstřih příliš velký. Co má dítě na sobě pod spacím pytlem? S hodnotami TOG pro optimální spánkové klima. Správná teplota v dětské postýlce je nejen důležitá, ale také vyvolává u rodičů otázky ohledně správného oblečení: Stačí spací pytel, nebo je kvůli aktuální teplotě v místnosti nutné použít další spací oblečení? Tato tabulka hodnot TOG je přehledná. Hodnota TOG se používá k určení tepelného odporu textilií. Obecně platí, že čím vyšší je hodnota TOG, tím teplejší je spací pytel. Díky tomuto přehledu rodiče přesně vědí, které kombinace spacího pytle a oblečení Alvi ® poskytují dítěti optimální spánkové klima - pro bezpečný a klidný spánek dítěte. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World , Jurassic world 8595096715461

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World
Detail

Podrobnosti o produktu: Lehký trikotový spací pytel na léto Hodnota TOG: 0,5 Měkký žerzej z organické bavlny Spousta volnosti pohybu díky speciálnímu tvaru hrušky Extra dlouhý bezpečnostní zip s ochranou brady Oeko-Tex Standard 100 Materiál a péče: Materiál: 100% organická bavlna Lze prát při teplotě do 60 °C Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný Která velikost je ta správná? Délka těla - délka hlavy + 10 cm. Pokud je váš miláček mezi dvěma velikostmi, pak vždy platí pravidlo: Vyrůst, neprobudit se. V tomto případě je lepší zvolit menší velikost, jinak by mohl být výstřih příliš velký. Co má dítě na sobě pod spacím pytlem? S hodnotami TOG pro optimální spánkové klima. Správná teplota v dětské postýlce je nejen důležitá, ale také vyvolává u rodičů otázky ohledně správného oblečení: Stačí spací pytel, nebo je kvůli aktuální teplotě v místnosti nutné použít další spací oblečení? Tato tabulka hodnot TOG je přehledná. Hodnota TOG se používá k určení tepelného odporu textilií. Obecně platí, že čím vyšší je hodnota TOG, tím teplejší je spací pytel. Díky tomuto přehledu rodiče přesně vědí, které kombinace spacího pytle a oblečení Alvi ® poskytují dítěti optimální spánkové klima - pro bezpečný a klidný spánek dítěte. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World
Detail

Podrobnosti o produktu: Lehký trikotový spací pytel na léto Hodnota TOG: 0,5 Měkký žerzej z organické bavlny Spousta volnosti pohybu díky speciálnímu tvaru hrušky Extra dlouhý bezpečnostní zip s ochranou brady Oeko-Tex Standard 100 Materiál a péče: Materiál: 100% organická bavlna Lze prát při teplotě do 60 °C Vhodný do sušičky, tepelně redukovaný Která velikost je ta správná? Délka těla - délka hlavy + 10 cm. Pokud je váš miláček mezi dvěma velikostmi, pak vždy platí pravidlo: Vyrůst, neprobudit se. V tomto případě je lepší zvolit menší velikost, jinak by mohl být výstřih příliš velký. Co má dítě na sobě pod spacím pytlem? S hodnotami TOG pro optimální spánkové klima. Správná teplota v dětské postýlce je nejen důležitá, ale také vyvolává u rodičů otázky ohledně správného oblečení: Stačí spací pytel, nebo je kvůli aktuální teplotě v místnosti nutné použít další spací oblečení? Tato tabulka hodnot TOG je přehledná. Hodnota TOG se používá k určení tepelného odporu textilií. Obecně platí, že čím vyšší je hodnota TOG, tím teplejší je spací pytel. Díky tomuto přehledu rodiče přesně vědí, které kombinace spacího pytle a oblečení Alvi ® poskytují dítěti optimální spánkové klima - pro bezpečný a klidný spánek dítěte. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Alvi ® spací pytel Mäxchen Light Koalas World

CEBA Deka dětská 90x100 Light grey + Bird World

CEBA Deka dětská 90x100 Light grey + Bird World
Detail

Dětské deky jsou nezbytností pro děťátko, novorozence a starší děti. Deka je také skvělý a praktický dárek, protože je dokonalá do kočárku nebo dětské postýlky. Víme, jak důležité je pohodlí dítěte při spánku, při přebalování nebo během zábavy. Vlastnosti: Dětská žerzejové deka je dokonalá už od prvních dnů života miminka. Deky Ceba zaručují jemnost, měkkost a potěšení na dotyk. Jejich složení ze 100% bavlny umožňuje kontakt s jemnou pokožkou dítěte, aniž by ji dráždilo. Zajistí pohodlný spánek děťátku, nedráždí pokožku a jsou prodyšné. Deky Ceba jsou zárukou nejvyšší kvality. Bavlna je velmi hygroskopický materiál, odolný proti roztažení a vhodný pro citlivou a alergiemi trpící pokožku. Deky jsou určeny dětem od prvního dne života. Specifikace: složení: 100% bavlna rozměry: 90 × 100 cm. výrobek má certifikát Oeko-Tex Standard 100. Doporučujeme dodržovat prací symboly na etiketě výrobku. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CEBA Deka dětská 90x100 Light grey + Bird World

Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem - zánovní

Detail

Zmodernizujte vozový park vláčkodráhy Brio tímto nabíjecím vlakem s moderním designem. V přední kabince sedí strojvedoucí v ladící uniformě. Nabíjení mašinky přes mini-USB kabel. (mall.cz)

Podobné produkty ako Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem - zánovní

Brio World 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem (7312350335996)

Brio World 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem  (7312350335996)
Detail

Vláček - vhodný od 3 let Kvalitně zpracovaná lokomotiva s praktickým nabíjením pomocí mini USBKoupili jste dětem vláčkodráhu Brio a sháníte další doplnění? Vyzkoušejte tuto elegantní Brio Elektrickou lokomotivu, kterou lze nabíjet přes mini USB kabel. Určitě zaujme hned na první pohled svou barevností. Příslušenství je kompatibilní s vláčkodráhou Brio. Skládání jednotlivých dílů je velmi jednoduché, zvládnou je i malé děti. Zajisté i rodiče stráví u vláčkodráhy nějaký čas s dětmi a budou spolu vyrážet na různá dobrodružství. Klíčové vlastnosti Brio Elektrická lokomotiva nabíjecí přes mini USB Příslušenství vláčkodráhy BrioElektrickou lokomotivu je možné nabíjet přes mini USB kabelElegantní design v černé barvěRozvíjí jemnou motoriku i prostorové vnímání dítěteVyrobeno z odolného materiáluKompatibilní s Brio vláčkodráhamiVhodné pro děti od 3 letRozměry:19,5 × 10 × 5 cmNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn... (alza.cz)

Podobné produkty ako Brio World 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem (7312350335996)

SKROSS UK PA28 (PA28)

SKROSS UK PA28 (PA28)
Detail

Cestovní adaptér pro použití v UK, vhodné pro uzemněný 3pólový (schuko) a 2pólový Euro, dětská pojistka, ochranný límec pro bezpečné zasunutí/vysunutí vidlice, max zátěž 10A Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokud cestujete do Anglie či zemí se standardem zásuvek UK, jistě uvítáte tento adaptér měnící tamní zásuvky na použitelné pro zařízení s naším standardem zásuvek. Adaptér je kompatibilní a s bezpečnou konstrukcí zaručující spolehlivé používání se zabezpečením zapojeného zařízení pomocí ochranného límce a nechybí kryt kontaktů na zadní straně. Adaptér lze použít i pro spotřebiče s 2kolíkovou zástrčkou. Klíčové vlastnosti adaptéru SKROSS UK PA28Adaptér pro použití v UKKvalitní zpracováníProudové zatížení až 16 ABezpečná konstrukceDětská pojistkaNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Vždy připraven k akci!Nyní si můžete být na 100% jisti, že žádnému z vašich zařízení nedojde energie a vy si tak budete moci užít svůj pobyt na plno a bez... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS UK PA28 (PA28)

SKROSS SUI PA24 (PA24)

SKROSS SUI PA24 (PA24)
Detail

Cestovní adaptér pro použití ve Švýcarsku, vhodné pro uzemněný 3pólový (schuko) a 2pólový Euro, dětská pojistka, ochranný límec pro bezpečné zasunutí/vysunutí vidlice, max zátěž 10A Praktický cestovní adaptér sloužící jako redukce švýcarské zásuvky. Pokud plánujete vycestovat do této středoevropské země, pak je SKROSS PA24 určen právě pro vás. Díky této redukci budete moci využívat tamní elektrickou síť k napájení veškerých svých zařízení. Redukce disponuje bezpečnou konstrukcí s ochranným límcem, který zajišťuje bezpečné vysunutí i zasunutí vidlice. Zároveň je rozměrově drobná, tudíž nezabere téměř žádné místo. Hravě ji umístíte i do té nejmenší skulinky cestovního zavazadla.Praktický cestovní adaptér sloužící jako redukce švýcarské zásuvky. Pokud plánujete vycestovat do této středoevropské země, pak je SKROSS PA24 určen právě pro vás. Díky této redukci budete moci využívat tamní elektrickou síť k napájení veškerých svých zařízení. Redukce... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS SUI PA24 (PA24)

SKROSS USA PA29 (PA29)

SKROSS USA PA29 (PA29)
Detail

Cestovní adaptér pro použití v USA, vhodné pro uzemněný 3pólový (schuko) a 2pólový Euro, dětská pojistka, ochranný límec pro bezpečné zasunutí/vysunutí vidlice, max zátěž 10A Pokud cestujete do USA či zemí se standardem zásuvek USA, jistě uvítáte tento adaptér měnící tamní zásuvky na použitelné pro zařízení s naším standardem zásuvek. Adaptér je kompatibilní a s bezpečnou konstrukcí zaručující spolehlivé používání se zabezpečením zapojeného zařízení pomocí ochranného límce a nechybí kryt kontaktů na zadní straně. Adaptér lze použít i pro spotřebiče s 2kolíkovou zástrčkou. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vždy po rucePokud cestujete do USA či zemí se standardem zásuvek USA, jistě uvítáte tento adaptér měnící tamní zásuvky na použitelné pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS USA PA29 (PA29)

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World
Detail

Oboustranný potah na přebalovací podložku je další forma péče o jemnou pokožku vašeho dítěte. Víme, jak důležité je pohodlí dítěte při výměně oblečení, při přebalování nebo při každodenní péči. Vlastnosti: Potahy jsou zárukou tepla pro dítě a jsou příjemné na dotek, a tedy nedochází k podráždění pokožky miminka. Jsou vyrobeny ze speciálně vybraných vláken umožňujících kontakt s jemnou pokožkou, aniž by ji dráždily. Jemná bavlna, která se používá na výrobu potahů je vhodná pro alergiky a citlivou pokožku. Dětské potahy na přebalovací podložku zaručují nejvyšší kvalitu a pohodlí pro nejmenší zákazníky. Jsou určeny pro dítě od prvního dne života. Specifikace: materiál: 100% bavlna rozměry: 75 × 72 cm výrobek má certifikát Oeko-Tex Standard 100. Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě výrobku. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light Grey, Bird World

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light Grey, Bird World
Detail

Oboustranný potah na přebalovací podložku je další forma péče o jemnou pokožku vašeho dítěte. Víme, jak důležité je pohodlí dítěte při výměně oblečení, při přebalování nebo při každodenní péči. Vlastnosti: Potahy jsou zárukou tepla pro dítě a jsou příjemné na dotek, a tedy nedochází k podráždění pokožky miminka. Jsou vyrobeny ze speciálně vybraných vláken umožňujících kontakt s jemnou pokožkou, aniž by ji dráždily. Jemná bavlna, která se používá na výrobu potahů je vhodná pro alergiky a citlivou pokožku. Dětské potahy na přebalovací podložku zaručují nejvyšší kvalitu a pohodlí pro nejmenší zákazníky. Jsou určeny pro dítě od prvního dne života. Specifikace: materiál: 100% bavlna rozměry: 50 × 70 cm výrobek má certifikát Oeko-Tex Standard 100. Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě výrobku. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light Grey, Bird World

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World

CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World
Detail

Oboustranný potah na přebalovací podložku je další forma péče o jemnou pokožku vašeho dítěte. Víme, jak důležité je pohodlí dítěte při výměně oblečení, při přebalování nebo při každodenní péči. Vlastnosti: Potahy jsou zárukou tepla pro dítě a jsou příjemné na dotek, a tedy nedochází k podráždění pokožky miminka. Jsou vyrobeny ze speciálně vybraných vláken umožňujících kontakt s jemnou pokožkou, aniž by ji dráždily. Jemná bavlna, která se používá na výrobu potahů je vhodná pro alergiky a citlivou pokožku. Dětské potahy na přebalovací podložku zaručují nejvyšší kvalitu a pohodlí pro nejmenší zákazníky. Jsou určeny pro dítě od prvního dne života. Specifikace: materiál: 100% bavlna rozměry: 85 × 72 cm výrobek má certifikát Oeko-Tex Standard 100. Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě výrobku. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CEBA Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World

CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 85 × 72 cm, 2 ks (5907672332666)

CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 85 × 72 cm, 2 ks (5907672332666)
Detail

Potah na přebalovací podložku Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 85 × 72 cm, 2 ks (5907672332666)

CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 75 × 72 cm, 2 ks (5907672332635)

CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 75 × 72 cm, 2 ks (5907672332635)
Detail

Potah na přebalovací podložku Potah na přebalovací podložku měkkou 2 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 75 × 72 cm, 2 ks (5907672332635)

Ceba Baby Deka dětská 90x100 Light grey + Bird World

Detail

Představujeme vám dětskou deku 90×100 Light grey od značky Ceba. Deka je díky 100% bavlně velice jemná a šetrná k pokožce vašeho děťátka. Je vhodná pro vaše miminko již od narození. (mall.cz)

Podobné produkty ako Ceba Baby Deka dětská 90x100 Light grey + Bird World

Karton P+P Školní batoh PREMIUM LIGHT Jurassic World

Detail

Školní aktovka z řady Premium Light je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Díky odlehčenému materiálu váží aktovka pouhých 900 g. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Karton P+P Školní batoh PREMIUM LIGHT Jurassic World

Pouzdro cestovní SKROSS PA49 skořepinové

Pouzdro cestovní SKROSS PA49 skořepinové
Detail

Pouzdro cestovní SKROSS PA49 skořepinové (tipa.eu)

Podobné produkty ako Pouzdro cestovní SKROSS PA49 skořepinové

Powerbank SKROSS Reload 5 5000mAh

Powerbank SKROSS Reload 5 5000mAh
Detail

Powerbank SKROSS Reload 5 5000mAh (tipa.eu)

Podobné produkty ako Powerbank SKROSS Reload 5 5000mAh

PowerBank SKROSS Reload 10 10000mAh

PowerBank SKROSS Reload 10 10000mAh
Detail

PowerBank SKROSS Reload 10 10000mAh (tipa.eu)

Podobné produkty ako PowerBank SKROSS Reload 10 10000mAh

SKROSS Israel Combo PA63 (PA63)

SKROSS Israel Combo PA63 (PA63)
Detail

Cestovní adaptér pro zařízení s uzemněnými i neuzemněnými zástrčkami (2 a 3pólovými), vstup 100V až 250 V, max 16A, výkon až 4000W, vstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británi, výstupy Izrael a Evropa Chystáte se do země, která používá zásuvky izraelského typu? Budete v této zemi chtít dobíjet svá zařízení, či používat své elektrické spotřebiče? Pokud ano, budete pravděpodobně potřebovat redukci, která vám umožní připojit se s našimi evropskými konektory. Tato redukce od švýcarské firmy vám tuto službu může jednoduše zprostředkovat. Její výrobky vynikají skvělou funkčností, kvalitou a vzájemnou kompatibilitou. Možnost zapojení 3pólového zařízení. Technická dataMaximální proudové zatížení: 16 AVstupní napětí: 100 - 250 VVýkon připojeného zařízení: 100 V - 1600 W / 250 V - 4000 WDruhy zásuvek pro vstup: Švýcarsko, Itálie,... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS Israel Combo PA63 (PA63)

SKROSS India Combo PA62 (PA62)

SKROSS India Combo PA62 (PA62)
Detail

Cestovní adaptér pro zařízení s uzemněnými i neuzemněnými zástrčkami (2 a 3pólovými), vstup 100V až 250 V, max 5A, výkon až 1250W, vstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británi, výstupy Indie a Evropa Chystáte se do země, která používá zásuvky indického typu? Budete v této zemi chtít dobíjet svá zařízení, či používat své elektrické spotřebiče? Pokud ano, budete pravděpodobně potřebovat redukci, která vám umožní připojit se s našimi evropskými konektory. Tato sada redukcí od švýcarské firmy vám tuto službu může jednoduše zprostředkovat. Její výrobky vynikají skvělou funkčností, kvalitou a vzájemnou kompatibilitou. Možnost zapojení 3pólového zařízení. Technická dataMaximální proudové zatížení: 5 AVstupní napětí: 100 - 250 VVýkon připojeného zařízení: 100 V - 500 W / 250 V - 1250 WDruhy zásuvek pro vstup: Švýcarsko, Itálie,... (alza.cz)

Podobné produkty ako SKROSS India Combo PA62 (PA62)
SKROSS WORLD PRO Light USB PA46 (PA46), SKROSS PRO World & USB PA41 (PA41), skross world adapter pro pa34, SKROSS World Adapter PRO PA34 (PA34), SKROSS WORLD TO EUROPE PA30 (PA30), SKROSS World Adapter MUV Micro (PA42), SKROSS Euro USB Charger DC10 (DC10), SKROSS DC10USA (DC10USA), USB PlayStation Icons Light (5055964715151), SKROSS SUI PA24 (PA24), SKROSS USA PA29 (PA29), SKROSS UK PA28 (PA28), SKROSS Adapter pro Dánsko PA70 bílý (PA70), USB PlayStation Icons Light PS5 (5055964766474), USB PlayStation Icons Light XL (5055964731281), CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 75 × 72 cm, 2 ks (5907672332635), CEBA potah Candy Pink, Bird World + Light grey, Bird World, 85 × 72 cm, 2 ks (5907672332666), SKROSS India Combo PA62 (PA62), SKROSS Israel Combo PA63 (PA63), USB PlayStation Icons Light XL PS5 (5055964766467), Brio World 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem (7312350335996), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Light Blue (COLSF), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2m Light Blue (COLSH), Vention USB 2.0 to USB-C 3A Cable 2m Light Blue (COKSH), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Light Blue (COLSG), SKROSS 2in1 Charge´n Sync DC20A (DC20A), CEBA Prostěradlo do kočárku 73-80×30-37 cm 2 ks Light Grey + Bird World (5907672333120), Auna Light Up, černý, věžový reproduktor, 14 W, bluetooth, LED, USB, FM, Auna Light Up, bílý, věžový reproduktor, 14 W, bluetooth, LED, USB, FM, jurassic world 8595096715461