Skládací běžecký pás

Našli jsme pro tebe Skládací běžecký pás. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Skládací běžecký pás

Běžecký pás T628 + Hrudní pás

Běžecký pás T628 + Hrudní pás

Výborný pomocník ke zvýšení fyzické kondície v pohodlí domova. (mall.cz)

Domyos Běžecký Pás T900C

Domyos Běžecký Pás T900C

Ideální pro výkonnostní běžce. (decathlon.cz)

Domyos Běžecký Pás T540A

Domyos Běžecký Pás T540A

Chytrý běžecký pás Domyos za nejnižší cenu. (decathlon.cz)

Domyos Běžecký Pás T520B

Domyos Běžecký Pás T520B

Snadné a intuitivní ovládání. (decathlon.cz)

Master Běžecký pás FC100

Master Běžecký pás FC100

Profesionální motorový běžecký pás MASTER FC100 představuje dokonalou cvičební ergonomii včetně velké běžecké plochy plně pohlcující otřesy, masivního rámu, computeru s velkým centrálním displejem včetně přijímače pro bezdrátový přenos tepové frekvence a hrudního pásu. (mall.cz)

Běžecký Pás Insportline Aerohike

Běžecký Pás Insportline Aerohike

Jedinečný trenažer nejen pro workoholiky - užijte si 40 stupňů stoupání a praktického stolečku a rozhodněte se mezi chůzí, během nebo výšlapem!. Rádi trávíte čas na počítači, ale nechcete pořád jen trčet za stolem? Máme pro vás neobvyklé řešení! Běžecký pás inSPORTline AeroHike kromě opravdu intenzivního tréninku totiž nabízí také pracovní plochu, na kterou můžete bez problémů posadit váš notebook! Zapracujete tak na fyzičce i když budete pracovat, dívat se na filmy nebo sledovat přátele na Facebooku. A trénink to bude pořádný! Na tomto modelu si nejen zaběháte, ale také pěkně zašlapete do kopce. Stroj má totiž speciální režim pro chůzi do kopce s možností výběru až 40 úrovní sklonu. Pás je navržen tak, aby se uživatel vždy cítil bezpečně, i za maximálního nasazení. Proto je u režimu… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Mystral

Běžecký Pás Insportline Mystral

Výkonný, ale skladný běžecký pás s prostornou běžeckou plochou a širokou nabídkou profilových programů! Nabízí hrudní pás, audio port i kvalitní odpružení.. Při koupi běžeckého pásu inSPORTline Mystral získáš skvěle stavěného parťáka pro pořádný trénink! Prostorná běžecká plocha s odpružením a luxusní nosnost 150 kg smažou jakákoli omezení při běhu a zároveň bez problémů odolají větší zátěži. To je taky důvod, proč tento model doporučujeme i do klubů. Klíčovou předností pásu je silný motor o výkonu 3 HP, který požene běhací pás rychlostí až 20 km/h. Díky kvalitnímu převodování můžeš stroj navíc používat i jako chodící pás, a to po neomezeně dlouhou dobu!   Ani v programové výbavě Mystral nezaostává – na přehledném displeji si snadno zvolíš z široké nabídky profilových programů nebo si… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Gilavar

Běžecký Pás Insportline Gilavar

Super výkonná stálice naší nabídky - extrémně tichý stroj s odpruženým rámem, prostornou běžeckou plochou a nepřeberným množstvím programů!. inSPORTline Gilavar se už léta řadí mezi absolutní favority našich zákazníků! A ani to nevypadá, že by jeho pozice v kategorii domácích trenažerů byla v dohledné době nijak ohrožena. Tento jedinečný běžecký pás ti totiž nabídne vše, na co si jen vzpomeneš – luxusní prostor pro trénink, vysoký výkon, tichoučký chod a k tomu opravdu bohatou programovou výbavu. Budeš-li se chtít během cvičení i bavit, máš možnost připojit ke stroji hudební zařízení pomocí kabelu a poslouchat svou oblíbenou hudbu přes vestavěné reproduktory. Díky jednoduchému držáku si můžeš při běhu číst nebo sledovat oblíbená videa na tabletu či mobilu.   Tichý velikán Robustní… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Flatrun

Běžecký Pás Insportline Flatrun

Neuvěřitelně skladný běžecký pás, jednoduché ovládání, HRC funkce, audio kabel pro poslech hudby, transportní kolečka.. Běžecký pás inSPORTline FlatRun je neuvěřitelně kompaktní stroj pro domácí použití, který lze hravě uschovat pod postel nebo za nejbližší skříň. Se složeným rámem totiž měří od země jen neuvěřitelných 14 cm! Celá konstrukce byla vyvinuta tak, aby se s pásem dalo manipulovat co nejjednodušeji a nejrychleji. Proto stačí jen několik pohybů na to, abyste ho složili do provozního stavu. Jednoduchost použití je klíčem i k programové vybavenosti tohoto běžeckého pásu, a jste proto ušetřeni složitého nastavování různých programů a parametrů. Jediné, co musíte na tomto pásu nastavovat, je rychlost v rozmezí 1-12 km/h, popřípadě cílový tep při použítí HRC funkce. Na přehledném LCD… (insportline.cz)

inSPORTline Běžecký pás FlatRun

inSPORTline Běžecký pás FlatRun

Neuvěřitelně skladný běžecký pás, jednoduché ovládání, HRC funkce, audio kabel pro poslech hudby, transportní kolečka. (mall.cz)

Běžecký Pás Insportline Neblin

Běžecký Pás Insportline Neblin

Pás vhodný pro chůzi a rekonvalescenci, pevná konstrukce, držadla po celé délce, bezpečnostní popruh.. Běžecký pás inSPORTline Neblin je speciální domácí běžecký pás vhodný zejména pro chůzi a rekonvalescenční účely. Při chůzi na pásu pomáhají postranní madla, která jsou vyrobena z měkkého materiálu. Zaručí jistotu při každém kroku a oporu po celé délce pásu. Další madlo naleznete i horizontálně přímo před Vámi. Další výhodou chodícího pásu inSPORTline Neblin je odnímatelný bezpečnostní popruh, který napomáhá stabilitě. Bezpečnosti napomáhají i dostatečně velké protiskluzové nášlapy, které se nacházejí po stranách běžecké plochy. V případě potřeby tak můžete z pásu snadno odstoupit. Pás disponuje velkým bezpečnostním tlačítkem, které v případě stisknutí pás okamžitě zastaví. Součástí… (insportline.cz)

Spokey MEDUSA - Elektrický běžecký pás

Spokey MEDUSA   - Elektrický běžecký pás

Běžecký pás Spokey MEDUSA 1.0 je určen pro ty, kteří hledají zařízení, které má výborné technické parametry, pohodlné ovládání a klasický, elegantní vzhled. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Stačí nohou stisknout na barevný prvek hydraulického válce a opatrně zatáhnout pás dolů - běžecký pás se rozloží sám. Protiskluzová struktura běžícího pásu zvyšuje bezpečnost a pohodlí uživatele. (sportisimo.cz)

Proform Běžecký Pás 705 Cst

Proform Běžecký Pás 705 Cst

Kompatibilní s mobilní aplikací iFit. (decathlon.cz)

Spokey GATTACA NS - Běžecký pás

Spokey GATTACA  NS - Běžecký pás

Běžecký pás Spokey GATTACA je ideálním řešením pro všechny milovníky domácího kardio tréninku. Běh nebo chůze je skvělý způsob, jak si udržet kondici a pěkně tvarovanou postavu. Tento model umožňuje upravit parametry jako je nastavení sklonu a rychlost podle vaší kondice. Zároveň má systém tlumení nárazů, což ještě více zvyšuje komfort při cvičení. Je skládací a nezabere vám doma příliš místa. (sportisimo.cz)

BROTHER Běžecký pás GB3800 - rozbaleno

BROTHER Běžecký pás GB3800 - rozbaleno

Běžecký pás disponuje bezpečnostní rychlobrzdou, která umožňuje okamžité vypnutí. Nabízí 12 programů a má zabudované 2 reproduktory. Součástí je počítač měřící čas, vzdálenost, rychlost, kalorie a tep. (mall.cz)

Domyos Běžecký Pás Intense Run

Domyos Běžecký Pás Intense Run

Na intenzivní trénink. (decathlon.cz)

DUVLAN Běžecký pás ProTrainer T10

DUVLAN Běžecký pás ProTrainer T10

Zlepšete svou kondici a spalte přebytečné kalorie s běžeckým pásem DUVLAN ProTrainer T10. (mall.cz)

Běžecký Pás Insportline Gardian G12Tf

Běžecký Pás Insportline Gardian G12Tf

Výkonný obr s neuvěřitelně prostornou běžeckou plochou a chytrým displejem! Připojte se k internetu nebo sledujte oblíbená videa přímo na obrazovce!. Prvotřídní běžecký pás inSPORTline Gardian G12TF nabízí vše, na co zákazník v moderně zařízené posilovně může pomýšlet. Prostornou běžeckou plochu, skvělé tréninkové funkce – a hlavně využití těch nejmodernějších technologií! Na barevné dotykové obrazovce máte totiž možnost brouzdat po internetu, sledovat zajímavá videa nebo si zařídit motivační hudbu přesně podle svých představ!   Díky robustnímu rámu stroj hravě odolá vysoké zátěži i náročnému provozu. S maximálním výkonem 8 HP můžete na pásu kromě běhu trénovat také chůzi nebo jogging bez jakýchkoliv omezení. Samozřejmě že i funkční výbava stojí za to – v menu najdete klasické funkce s… (insportline.cz)

SKY elektrický běžecký pás BE13

SKY elektrický běžecký pás BE13

Elektrický běžecký trenažér SKY Walk BE13 s možností složení do rozměru 105 × 71 × 24 cm. Maximální rychlost 12 km/h. Nosnost 110 kg. (mall.cz)

Běžecký Pás Insportline Gardian G8

Běžecký Pás Insportline Gardian G8

Robustní profesionální pás se spolehlivým motorem, elegantním designem, prostornou běžeckou plochou a bohatou programovou výbavou.. Běžecký pás inSPORTline Gardian G8 je profesionální běžecký pás v elegantním designu na plně komerční použití. Jeho extra robustní konstrukce a spolehlivý AC motor o síle až 6 HP zaručují dlouhou životnost a bezproblémový chod. To dokládá i jeho nosnost až 180 kg a hmotnost samotného stroje 166 kg. O bezpečnost pásu se starají velké protiskluzové nášlapy, pevná jednolitá madla a bezpečnostní brzda. V případě nerovností podlahy jsou zde aretační šrouby, kterými se vada vyrovná. Rozsah rychlosti od 1 do 20 km/h regulovatelnou po 0,1 km/h a maximální sklon až 7,5° uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Pro maximální komfort při běhu je pás vybaven prostornou… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Gardian G12

Běžecký Pás Insportline Gardian G12

Velmi robustní profesionální pás se spolehlivým motorem, prostornou běžeckou plochou a bohatou programovou výbavou zabalený do elegantního designu.. Běžecký pás inSPORTline Gardian G12 je profesionální běžecký pás v elegantním designu pro plně komerční použití. Jeho extra robustní konstrukce a spolehlivý AC motor o síle až 8 HP zaručují dlouhou životnost a bezproblémový chod. To dokládá i jeho nosnost až 200 kg a úctyhodná hmotnost samotného stroje 265 kg. O bezpečnost pásu se starají velké protiskluzové nášlapy, pevná jednolitá madla a bezpečnostní brzda. V případě nerovností podlahy jsou zde aretační šrouby, kterými se vada vyrovná. Rozsah rychlosti od 1 do 23 km/h regulovatelnou po 0,1 km/h a maximální sklon až 6,13° uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Pro maximální komfort při běhu… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Incondi T400I

Běžecký Pás Insportline Incondi T400I

Tichý, odhlučněný a odpružený pás, který propojíte s chytrými zařízeními a zajímavými aplikacemi. Robustní a prostorná konstrukce.. Hledáte bytelný, dobře vybavený stroj pro posílení kondice a procvičení nohou, určený pro celou rodinu? Rádi běháte? Máte rádi moderní technologie a chcete si zpříjemnit trénink něčím atraktivním? inCondi T400i je tou správnou volbou! Běžecký pás inSPORTline inCondi T400i je kvalitní běhací trenažer určený pro domácí využití. Stroj disponuje bohatou funkční a bezpečnostní výbavou, mezi kterou patří propracovaný computer s podsvíceným LCD displejem, silný motor o maximálním výkonu 3,5 HP nebo 22 poloh nastavení sklonu běžecké plochy. A při maximální rychlosti 22 km/h se už pořádně zapotíte! Robustní konstrukce s prostornou běžeckou plochou o rozměrech 140 x… (insportline.cz)

Běžecký Pás Insportline Incondi T6000I

Běžecký Pás Insportline Incondi T6000I

Profi pás s možností propojení s aplikaci, velká běžecká plocha, funkce pauza, kvalitní odpružení, 30 programů, vysoká nosnost, velmi robustní konstrukce.. Běžecký pás inSPORTline inCondi T6000i je profesionální běžecký pás určen pro komerční využití. Pás je vybaven bohatou funkční a bezpečnostní výbavou, mezi kterou patří propracovaný computer s podsvíceným LCD displejem, maximálně spolehlivý AC motor o výkonu 4 HP, 18 poloh nastavení sklonu nebo masivní výztuhy z tvrzeného plastu podél celé běžecké plochy. Stroj disponuje možností propojení s tabletem či iPadem skrze technologii Bluetooth a aplikaci FitShow. Podsvícený LCD displej pásu T6000i zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří rychlost, čas, vzdálenost, tepová frekvence nebo počet spálených kalorií. Mezi další… (insportline.cz)

Běžecký pás SEDCO MOTOR TRAINING 84671

Běžecký pás SEDCO MOTOR TRAINING 84671

Běžecký pás SEDCO MOTOR TRAINING 84671 nakupujte v sekci Běžecké trenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky Sedco nakupujte výhodně na lypo.cz. Běžící pás SEDCO MOTOR TRAINING 84671 je moderní běžící pás elektrickým zdviháním 10% a rychlosti 0,3-12km. Jedná se o model trenažéru, ktérý uspokojí řadu uživatelů. Běžící pás je vybaven tichým motorem, postranními madly a computerem s velkým a přehledným displejem,zobrazuje: snimače tepové frekvence, měření tělesného tuku.vzdálenost, čas, rychlost, tepovou frekvenci, kalorie. Technický popis: Zdvih běžící plochy pásu lze regulovat manuálním ovládáním Celková plocha stroje je 174 x 75 cm Plocha běžicí desky 125x 41 cm Hmotnost: je 78kg Doporučená nosnost stroje je 110kg Barva: šedá (lypo.cz)

Master Běžecký pás F-05 - wood

Master Běžecký pás F-05 - wood

Motorový běžecký pás MASTER F-05 – wood s dřevěnými prvky je určen pro uživatele hledající plnohodnotný běžecký pás s neotřelým dřevěným designem a konstrukcí, umožňující maximální úsporu místa při skladování. (mall.cz)

Bezmotorový Běžecký Pás Insportline Air-Run

Bezmotorový Běžecký Pás Insportline Air-Run

Robustní běžecký pás s revoluční běžeckou plochou, která díky svému konkávnímu zakřivení kopíruje pohyb nohou a tlumí nárazy a vy tak šetříte své klouby i při delším tréninku.. Bezmotorový běžecký pás inSPORTline Air-Run je inovativní bezmotorový běžecký pás, u kterého k rozpohybování běžecké plochy musí dojít vlastními silami. Tento pás je přizpůsoben a vyladěn do nejmenších detailů tak, aby cvičení na něm přineslo maximální výsledky. Pro efektivnější trénink máte na výběr ze sedmi volitelných programů, které se dělí do dvou hlavních kategorií, a to na intervalové programy a cílové programy. Samozřejmostí ve výbavě pásu je držák na láhev s pitím, transportní kolečka a systém pro vyrovnávání nerovnosti podlahy. Tento bezmotorový běžecký pás inSPORTline Air-Run by jednoduše neměl chybět v… (insportline.cz)

Spokey AURIS Běžecký pás ovládaný gesty (5902693261810)

Spokey AURIS Běžecký pás ovládaný gesty (5902693261810)

Běžecký pás motorový, rychlost až 16 km/h, 3 HP, elektrický náklon, připojení přes Bluetooth, nosnost 130 kg, hmotnost 80 kg (alza.cz)

Vidaxl 90497 Elektrický běžecký pás 3HP sklon

Vidaxl 90497 Elektrický běžecký pás 3HP sklon

S tímto vysoce kvalitním elektrickým běžeckým pásem s 99 předinstalovanými programy budou nepochybně vaše tréninky variabilní a náročné. Díky rozsahu otáček od 1 do 22 kilometrů za hodinu je běžecký pás ideální pro procházky i jogging. (mall.cz)

Compressport BELT černá - Běžecký pás na číslo

Compressport BELT černá  - Běžecký pás na číslo

Nový pás od Compressportu BELT je funkční, nastavitelný a snadno se zapíná i odepíná. Materiál i prošívání je odolné, zatímco úzký a elastický design zůstává při nošení měkký a pohodlný. Má tři spony pro připevnění závodního čísla a čtyři elastické úchyty na gely po obou stranách. (sportisimo.cz)

inSPORTline Bezmotorový běžecký pás Air-Run T300

inSPORTline Bezmotorový běžecký pás Air-Run T300

Pás, který s tebou udrží krok – rozpohybuj ho vlastní silou a nastav si vlastní hranice výkonu! Stroj unese až 200 kg a je vhodný na běh i chůzi! (mall.cz)

smarTrike Skládací běžecké kolo, červené

smarTrike Skládací běžecké kolo, červené

Evoluční skládací kolo Balance! Děti od 2 let se učí udržovat rovnováhu dříve, než mohou pedál kopnout. Tímto tréninkem rovnováhy - a koordinačních schopností nemají děti později problémy s jízdou na kole. Díky skvělému designu! Jedním kliknutím můžete velké kolo složit, a proto se snadno přenáší a přenáší. Obzvláště stabilní kovový rám a pohodlné pneumatiky bez vzduchu. Vlastnosti produktu: rozměry: 45,5 - 52 x 26 x 81 cm Věk: od 2 let úcta Pouze s ochranným vybavením. Nevhodné pro silniční provoz. (pinkorblue.cz)

Compressport FREE BELT PRO černá XL/XXL - Běžecký pás

Compressport FREE BELT PRO černá XL/XXL - Běžecký pás

Pokud se některý z výrobků stal v poslední době hitem, tak to byl právě Free Belt! Běžecký pás Compressport FREE BELT PRO, který je perfektní náhradou ledvinky a umožní vám mít veškeré nutné věci během sportování při sobě, přichází s dalšími vylepšováky! Nejenže se po celém jeho obvodu nachází ventilační zóny, což minimalizuje nadměrné pocení při jeho nošení, ale můžete se těšit i na praktické vychytávky.Chystáte se na dlouhý závod a přemýšlíte co s číslem? Nový Free Belt Pro má v přední části gumičky se zdrhovadly právě pro upevnění startovního čísla. Naproti tomu v části zadní, se nachází dvě gumová oka, kterými můžete protáhnout například bundu, mikinu, vestu nebo rovnou skládací hole!A jak tomu bylo i u jeho předchůdce, po celém svém obvodu se nacházejí kapsy na gely, tyčinky, klíče,… (sportisimo.cz)

Compressport FREE BELT PRO černá XS/S - Běžecký pás

Compressport FREE BELT PRO černá XS/S - Běžecký pás

Pokud se některý z výrobků stal v poslední době hitem, tak to byl právě Free Belt! Běžecký pás Compressport FREE BELT PRO, který je perfektní náhradou ledvinky a umožní vám mít veškeré nutné věci během sportování při sobě, přichází s dalšími vylepšováky! Nejenže se po celém jeho obvodu nachází ventilační zóny, což minimalizuje nadměrné pocení při jeho nošení, ale můžete se těšit i na praktické vychytávky.Chystáte se na dlouhý závod a přemýšlíte co s číslem? Nový Free Belt Pro má v přední části gumičky se zdrhovadly právě pro upevnění startovního čísla. Naproti tomu v části zadní, se nachází dvě gumová oka, kterými můžete protáhnout například bundu, mikinu, vestu nebo rovnou skládací hole!A jak tomu bylo i u jeho předchůdce, po celém svém obvodu se nacházejí kapsy na gely, tyčinky, klíče,… (sportisimo.cz)

Compressport FREE BELT PRO černá M/L - Běžecký pás

Compressport FREE BELT PRO černá M/L - Běžecký pás

Pokud se některý z výrobků stal v poslední době hitem, tak to byl právě Free Belt! Běžecký pás Compressport FREE BELT PRO, který je perfektní náhradou ledvinky a umožní vám mít veškeré nutné věci během sportování při sobě, přichází s dalšími vylepšováky! Nejenže se po celém jeho obvodu nachází ventilační zóny, což minimalizuje nadměrné pocení při jeho nošení, ale můžete se těšit i na praktické vychytávky.Chystáte se na dlouhý závod a přemýšlíte co s číslem? Nový Free Belt Pro má v přední části gumičky se zdrhovadly právě pro upevnění startovního čísla. Naproti tomu v části zadní, se nachází dvě gumová oka, kterými můžete protáhnout například bundu, mikinu, vestu nebo rovnou skládací hole!A jak tomu bylo i u jeho předchůdce, po celém svém obvodu se nacházejí kapsy na gely, tyčinky, klíče,… (sportisimo.cz)

Domyos Mazivo NA Běžecké Pásy

Domyos Mazivo NA Běžecké Pásy

Snadno se používá. (decathlon.cz)

Vidaxl Mini běžící pás skládací 93 x 36 cm černý

Vidaxl Mini běžící pás skládací 93 x 36 cm černý

Tento manuální běžecký pás vám umožní trénovat doma, kdykoli budete chtít. Běžecká plocha tohoto pásu je 93 × 36 cm. Pás rozběhnete pohybem vpřed. Čím rychleji kráčíte, tím rychleji se pás pohybuje. Jeho protiskluzový povrch je pohodlný a bezpečný. (mall.cz)

Vidaxl Elektrický běžecký pás, 161x60 cm, LCD displej, 1-22 km/h, 5 HP

Vidaxl Elektrický běžecký pás, 161x60 cm, LCD displej, 1-22 km/h, 5 HP

Tento vysoce kvalitní běžecký pás má celých 99 předinstalovaných programů. Ze cvičení se tak nestane rutina a o to víc vás bude bavit. Běžecký pás se může pochlubit rychlostním rozmezím od 1 do 22 km/h, a proto se skvěle hodí jak pro chůzi, tak i na běhání. (mall.cz)

Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP 197 - Běžecké lyže s pásy

Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP  197 - Běžecké lyže s pásy

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezproblémový odraz. Lyže vhodné pro zkušenější běžkaře. To jsou lyže Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP. (sportisimo.cz)

Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP 192 - Běžecké lyže s pásy

Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP  192 - Běžecké lyže s pásy

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezproblémový odraz. Varianta Xtra Stiff pro lyžaře s váhou 90 kg+. Lyže vhodné pro zkušenější běžkaře. To je model Fischer SET TWIN SKIN PRO + ST IFP. (sportisimo.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP124 - Black Cat…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP124 - Black Cat Velikost: L/XL

Jako druhá kůže V těchto legínach se budete cítit výjimečně: Speciálně pro vás jsme je navrhli až do nejmenšího detailu. Legíny spojují nejvyšší kvalitu a funkčnost. Co víc - dokazují, že sport a móda mohou jít ruku v ruce. Ušili jsme je z materiálu flexibilní fit, který je vysoce prodyšný. Materiál přilne k tělu jako druhá kůže a roztahuje se ve čtyřech směrech, co zajišťuje dokonalé přizpůsobení tělu a úplnou volnost pohybu. Ploché, elastické švy nepůsobí otěry a nepraskají, roztahují se společně s materiálem. Technický střih kalhot, zabraňuje jejich sesouvání a nepříjemnému tlačení.   Multifunkční pás s pohodlnými kapsami Legíny mají multifunkční pás se třemi prostornými kapsičkami. Díky nim budete mít vždy po ruce potřebné běžecké příslušenství:… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K5 - Furious…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K5 - Furious Panther Velikost: L/XL

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10M4 - Metzli Mosaic…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10M4 - Metzli Mosaic Velikost: XS/S

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther Velikost: S/M

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther Velikost: M/L

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther Velikost: XS/S

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes Velikost: M/L

Jako druhá kůže V těchto legínach se budete cítit výjimečně: Speciálně pro vás jsme je navrhli až do nejmenšího detailu. Legíny spojují nejvyšší kvalitu a funkčnost. Co víc - dokazují, že sport a móda mohou jít ruku v ruce. Ušili jsme je z materiálu flexibilní fit, který je vysoce prodyšný. Materiál přilne k tělu jako druhá kůže a roztahuje se ve čtyřech směrech, co zajišťuje dokonalé přizpůsobení tělu a úplnou volnost pohybu. Ploché, elastické švy nepůsobí otěry a nepraskají, roztahují se společně s materiálem. Technický střih kalhot, zabraňuje jejich sesouvání a nepříjemnému tlačení. šílený vzor Nespornou výhodou legín je unikátní, vysoce efektivní vzor. Bláznivé soví oči budou bedlivě sledovat všechny, které předběhneš na trase. Získáte jedinečný a… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes Velikost: XS/S

Jako druhá kůže V těchto legínach se budete cítit výjimečně: Speciálně pro vás jsme je navrhli až do nejmenšího detailu. Legíny spojují nejvyšší kvalitu a funkčnost. Co víc - dokazují, že sport a móda mohou jít ruku v ruce. Ušili jsme je z materiálu flexibilní fit, který je vysoce prodyšný. Materiál přilne k tělu jako druhá kůže a roztahuje se ve čtyřech směrech, co zajišťuje dokonalé přizpůsobení tělu a úplnou volnost pohybu. Ploché, elastické švy nepůsobí otěry a nepraskají, roztahují se společně s materiálem. Technický střih kalhot, zabraňuje jejich sesouvání a nepříjemnému tlačení. šílený vzor Nespornou výhodou legín je unikátní, vysoce efektivní vzor. Bláznivé soví oči budou bedlivě sledovat všechny, které předběhneš na trase. Získáte jedinečný a… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K4 - Black Panther Velikost: L/XL

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP64 - Crazy owl eyes Velikost: L/XL

Jako druhá kůže V těchto legínach se budete cítit výjimečně: Speciálně pro vás jsme je navrhli až do nejmenšího detailu. Legíny spojují nejvyšší kvalitu a funkčnost. Co víc - dokazují, že sport a móda mohou jít ruku v ruce. Ušili jsme je z materiálu flexibilní fit, který je vysoce prodyšný. Materiál přilne k tělu jako druhá kůže a roztahuje se ve čtyřech směrech, co zajišťuje dokonalé přizpůsobení tělu a úplnou volnost pohybu. Ploché, elastické švy nepůsobí otěry a nepraskají, roztahují se společně s materiálem. Technický střih kalhot, zabraňuje jejich sesouvání a nepříjemnému tlačení. šílený vzor Nespornou výhodou legín je unikátní, vysoce efektivní vzor. Bláznivé soví oči budou bedlivě sledovat všechny, které předběhneš na trase. Získáte jedinečný a… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10M3 - Metzli Mosaic…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10M3 - Metzli Mosaic Grey Velikost: XS/S

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K6 - Black Panther…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem OSLP-10K6 - Black Panther II Velikost: L/XL

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness.   OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost.   Tři prostorné kapsy Pas má tři… (nessisport.cz)

Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP 197 - Běžecké lyže na…

Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP  197 - Běžecké lyže na klasiku se stoupacími pásy

Jednoznačně nejúspěšnější model posledních sezón pro sportovní i rekreační běžkaře je Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP. Splňuje všechna očekávání: bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště na tvrdých nebo ledovatých tratích postarají o nekompromisní odraz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání pásů. (sportisimo.cz)

Fischer TWIN SKIN PRO MED + CONTROL IFP 192 - Běžecké lyže na…

Fischer TWIN SKIN PRO MED + CONTROL IFP  192 - Běžecké lyže na klasiku se stoupacími pásy

Jednoznačně nejúspěšnější model posledních sezón Fischer TWIN SKIN PRO MED + CONTROL IFP pro sportovní i rekreační běžkaře. Splňuje všechna očekávání: bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště na tvrdých nebo ledovatých tratích postarají o nekompromisní odraz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání pásů. (sportisimo.cz)

Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP 192 - Běžecké lyže na…

Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP  192 - Běžecké lyže na klasiku se stoupacími pásy

Jednoznačně nejúspěšnější model posledních sezón pro sportovní i rekreační běžkaře je Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL IFP. Splňuje všechna očekávání: bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště na tvrdých nebo ledovatých tratích postarají o nekompromisní odraz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání pásů. (sportisimo.cz)

Nessi Běžecké Legíny s vysokým pasem Ultra HD OSLZ-10VM4 - Gold Mask…

Nessi Běžecké Legíny s vysokým pasem Ultra HD OSLZ-10VM4 - Gold Mask Velikost: XS/S

Charakteristika Legíny s vysokým tvarovacím pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech, díky materiálu Flexible Ultra 4K. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Tvarující, vysoký pas, chrání před chladem Legíny se vyznačují vysokou funkčností. Mají vysoký korygující pas, který tvaruje celou postavu. Maskuje nedokonalosti, tvaruje břicho a pas. Zdůrazňuje ženské tvary při zachování pocitu pohodlí. Netlačí a neomezuje v pohybu. Vyský pas chrání bedra a ledviny před chladem. Dvě kapsy na zámek Multifunkční pas má po celé své délce dvě boční kapsy se zipy. Jsou… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10L1 - White…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10L1 - White Forest Velikost: L/XL

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness. OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost. Tři prostorné kapsy Pas má tři kapsy ve… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s vysokým pasem Ultra HD OSLZ-10VM4 - Gold Mask…

Nessi Běžecké Legíny s vysokým pasem Ultra HD OSLZ-10VM4 - Gold Mask Velikost: M/L

Charakteristika Legíny s vysokým tvarovacím pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech, díky materiálu Flexible Ultra 4K. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Tvarující, vysoký pas, chrání před chladem Legíny se vyznačují vysokou funkčností. Mají vysoký korygující pas, který tvaruje celou postavu. Maskuje nedokonalosti, tvaruje břicho a pas. Zdůrazňuje ženské tvary při zachování pocitu pohodlí. Netlačí a neomezuje v pohybu. Vyský pas chrání bedra a ledviny před chladem. Dvě kapsy na zámek Multifunkční pas má po celé své délce dvě boční kapsy se zipy. Jsou… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10VM3 - Red…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10VM3 - Red Mask Velikost: XS/S

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness. OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost. Tři prostorné kapsy Pas má tři kapsy ve… (nessisport.cz)

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10VM4 - Gold…

Nessi Běžecké Legíny s multifunkčním pasem Ultra HD OSLP-10VM4 - Gold Mask Velikost: XS/S

Charakteristika Univerzální legíny s multifunkčním pasem. Poskytují teplo během mnoha venkovních aktivit – v chladu, zimě a větrných dnech. Lze je použít při běhu, nordic walking a na horské tréninky. Ve spojení s termoaktivními legínami jsou ideální set chránící před podchlazením a nepříjemným mrazem během zimních aktivit – lyže, běžky, brusle. Hodí se i na každodenní nošení – nákupy, výlety a nebo na indoor aktivity jako je fitness. OSLP pas jako ochrana před chladem Legíny mají pas, který se nastavuje v pase. Jeho mírné prodloužení dává pocit většího ohodlí. Vzadu chrání bedra a ledviny před chladem. Netlačí a neomezuje v pohybu. Byl vyroben z odolného materiálu Flexible Slim, který je prodyšný a odvádí vlhkost. Tři prostorné kapsy Pas má tři kapsy ve… (nessisport.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít