Skagen hodinky skw6429

Hodinky SKAGEN SKW6306

Hodinky SKAGEN SKW6306

Na stylových pánských hodinkách SKAGEN oceníte jednoduché provedení, které podtrhuje jejich elegantní design. Šedý číselník s datumovkou chrání ocelové pouzdro provázené zeleným tahem z pravé kůže. (klenotyaurum.cz)

Hodinky SKAGEN SKW2475

Hodinky SKAGEN SKW2475

Neotřelé dámské hodinky SKAGEN se pyšní rafinovaným členěním číselníku na dva subciferníky, z nichž větší ukazuje aktuální čas a na menším je možné nastavit jiné časové pásmo. Kombinace černé a růžově zlaté působí velmi elegantně. (klenotyaurum.cz)

Hodinky SKAGEN SKW2476

Hodinky SKAGEN SKW2476

Neotřelé dámské hodinky SKAGEN se pyšní rafinovaným členěním číselníku na dva subciferníky, z nichž větší ukazuje aktuální čas a na menším je možné nastavit jiné časové pásmo. Pozlacené ocelové pouzdro působí elegantně. (klenotyaurum.cz)

Hodinky SKAGEN SKW2489

Hodinky SKAGEN SKW2489

Dechberoucí dámské hodinky SKAGEN se pyšní číselníkem s růžově zlacenými indexy korunovanými zářivými krystalky. Pozlacené ocelové pouzdro doprovázené koženým tahem tvoří elegantní komplet, se kterým budete dokonalá. (klenotyaurum.cz)

Náušnice SKAGEN SKJ0923710

Náušnice SKAGEN SKJ0923710

Elegantní dámské náušnice SKAGEN z Vás udělají hvězdu každé společenské události. Tento šperk z pozlacené oceli zdobí malá a velká perla, které mu dodávají luxusní nádech. Dopřejte si tento překrásný kousek i Vy. (klenotyaurum.cz)

Náušnice SKAGEN SKJ0920791

Náušnice SKAGEN SKJ0920791

Elegantní dámské náušnice SKAGEN ocení každá žena. Tento šperk z ušlechtilé oceli zdobí nejen jemná barva růžového zlata, ale také dvě perly, které mu dodávají luxusní nádech. Dopřejte si tento překrásný kousek. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0918998

Náramek SKAGEN SKJ0918998

Nevšední dámský náramek SKAGEN sestává z ocelového řetízku a moderní ozdoby v elegantní barvě růžového zlata, kterou oživuje syntetická perla. Doplňte jej o náhrdelník stejného ladění a získáte dechberoucí komplet. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJ0947998

Náhrdelník SKAGEN SKJ0947998

Nevšední dámský náhrdelník SKAGEN se hodí ke každému outfitu. Tento ocelový šperk sestává ze stříbrného řetízku a moderní ozdoby v elegantní barvě růžového zlata, kterou oživuje syntetická perla. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0930791

Náramek SKAGEN SKJ0930791

Originální dámský náramek SKAGEN Vás bude reprezentovat v práci i na večírku. Tento designový kousek z oceli v jemné barvě růžového zlata se pyšní jednoduchou elegancí, se kterou bude Váš look vždy perfektní. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJM0094040

Náramek SKAGEN SKJM0094040

Stylová kombinace kvalitní tmavé kůže a chirurgické oceli vytváří tento jedinečný pánský náramek, který pochází z dílny světoznámé značky SKAGEN. Dodejte Vašemu outfitu šmrnc s tímto designovým kouskem. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0971791

Náramek SKAGEN SKJ0971791

Tento elegantní dámský náramek módní značky SKAGEN dodá Vašemu outfitu zcela nový rozměr. Jemný růžově zlacený řetízek zdobí několik třpytivých krystalů, které mu dodávají luxusní nádech. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJ0973040

Náhrdelník SKAGEN SKJ0973040

Tento elegantní dámský ocelový náhrdelník Vás dostane svým jednoduchým a čistým designem typickým pro severskou značku SKAGEN. Jemný řetízek se pyšní stylovou ozdobou doplněnou o syntetickou perlu. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJ0949791

Náhrdelník SKAGEN SKJ0949791

Exkluzivní dámský náhrdelník severské značky SKAGEN je vyroben z růžově zlacené oceli. Jemný řetízek oživuje kulatá skleněná ozdoba bílé barvy. Vyšperkujte svůj look s tímhle elegantním fashion kouskem. (klenotyaurum.cz)

Náušnice SKAGEN SKJ0972791

Náušnice SKAGEN SKJ0972791

Kruhové dámské náušnice módní značky SKAGEN si získají srdce každé ženy. Růžově zlacená ocel vyšperkovaná skleněnou perlou bílé barvy působí v oušku neskutečně elegantně. Oživte svůj look tímto fashion doplňkem. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJM0126998

Náhrdelník SKAGEN SKJM0126998

Moderní doplněk ocení na muži každá žena. Tento pánský náhrdelník SKAGEN je vyroben z chirurgické oceli pyšnící se tmavou povrchovou úpravou. Na řetízku se vyjímá designový přívěsek zdobený pěti světlými proužky. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJM0028040

Náramek SKAGEN SKJM0028040

Stylový pánský náramek severské značky SKAGEN ocení každý moderní muž. Doplněk tvoří vysoce kvalitní propletená kůže zakončená oblíbeným ocelovým zapínáním. Vyšperkujte svůj outfit tímto neotřelým doplňkem. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJM0079001

Náramek SKAGEN SKJM0079001

Moderní pánský náramek severské značky SKAGEN dodá Vašemu looku šmrnc. Tento stylový šperk z ušlechtilé oceli se pyšní oblíbenou tmavou povrchovou úpravou, díky které se hodí ke košili i volnočasovému outfitu. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJM0086998

Náhrdelník SKAGEN SKJM0086998

Tento moderní pánský náhrdelník značky SKAGEN dodá Vašemu outfitu nový rozměr. Ocelový šperk sestává z řetízku a designového přívěsku černé barvy. Vyzkoušejte stylový doplněk, s nímž zaujmete každou ženu. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0910791

Náramek SKAGEN SKJ0910791

Módní dámský náramek SKAGEN padne na každé zápěstí. Ocelový šperk s kulatou ozdobou se pyšní nejen elegantní barvou růžového zlata, ale také černým onyxem, který mu dodává šmrnc. Oživte svůj look značkovým doplňkem. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJ0876710

Náhrdelník SKAGEN SKJ0876710

Jemný a elegantní, takový je dámský náhrdelník SKAGEN. Řetízek z pozlacené oceli zdobí perla zasazená do tenké obruby. Ať půjdete do práce či na večírek, vždy budete s tímto fashion doplňkem vypadat božsky. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0877710

Náramek SKAGEN SKJ0877710

Tento dámský náramek z pozlacené oceli se nese ve znamení jednoduchého a elegantního designu typického pro módní značku SKAGEN. Hladký kroužek je na obou stranách zakončen perlou, která mu dodává luxusní nádech. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0911998

Náramek SKAGEN SKJ0911998

Elegantní dámský náramek módní značky SKAGEN potěší každou ženu. Na stříbrném řetízku vyniká perla zasazená v pozlacené obrubě, která šperku dodává luxusní nádech. Tento fashion doplněk se hodí ke každému outfitu. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJ0874791

Náramek SKAGEN SKJ0874791

Jednoduchý a elegantní, takový je tento dámský model módní značky SKAGEN. Hladký ocelový náramek jemné barvy růžového zlata z každé strany oživuje skleněná ozdoba šedomodré barvy. Vyzkoušejte ho i Vy. (klenotyaurum.cz)

Náhrdelník SKAGEN SKJ0909791

Náhrdelník SKAGEN SKJ0909791

Elegantní dámský náhrdelník SKAGEN nesmí chybět žádné moderní ženě. Dokonalá kombinace ocelového řetízku barvy růžového zlata a černého kulatého onyxu povyšuje tento nevšední šperk na malé umělecké dílo. (klenotyaurum.cz)

Náramek SKAGEN SKJM0124998

Náramek SKAGEN SKJM0124998

Stylový pánský náramek severské značky SKAGEN ocení každý moderní muž. Kombinace černého kaučukového pásku a tmavé ocelové ozdoby oživené pěti světlými proužky dodá Vašemu outfitu nový rozměr. (klenotyaurum.cz)

Klarstein Eichendorff, černý, pohyblivý stojan na hodinky, 1 hodinky,…

Klarstein Eichendorff, černý, pohyblivý stojan na hodinky, 1 hodinky, 4 režimy

Chcete-li zabránit zastavení hodinek, je zde pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Eichendorff. Pohyblivý stojan na hodinky Eichendorff zajišťuje rotaci natahovacích hodinek. Hodinky, umístěné v zařízení, jsou nepřetržitě natahovány díky rotaci zařízení. To ušetří Váš čas při natahování a kromě toho také udržuje hodinky, protože tak nedojde ke ztuhnutí olejového mazání. 4 rotační programy se střídají podle specifických požadavků hodinek. Ani citlivé uši nebudou rušeny ze spánku hladkým chodem pohyblivého stojanu na hodinky. Motor se otáčí potichoučku, zařízení tak lze snadno umístit na nočním stolku. Matná černá skříň pohyblivého stojanu na hodinky Klarstein Eichendorff je nenápadná a do centra klade hodinky. Přes velké průhledné okénko může hrdý majitel hodinek pozorovat své… (electronic-star.cz)

Klarstein Eichendorff, bílý, pohyblivý stojan na hodinky, 1 hodinky,…

Klarstein Eichendorff, bílý, pohyblivý stojan na hodinky, 1 hodinky, 4 režimy

Chcete-li zabránit zastavení hodinek, je zde pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Eichendorff. Pohyblivý stojan na hodinky Eichendorff zajišťuje rotaci samo natahovacích hodinek. Hodinky, umístěné v zařízení, jsou nepřetržitě natahované díky rotaci zařízení. To ušetří dobu natahování a kromě toho také udržuje hodinky, protože tak nedojde k ztuhnutí olejového mazání. 4 rotační programy se střídají podle specifických požadavků hodinek. Ani citlivé uši nebudou rušeny ze spánku hladkým chodem pohyblivého stojanu na hodinky. Motor se otáčí potichoučku, zařízení tak lze umístit na nočním stolku. Matná černá skříň pohyblivého stojanu na hodinky Klarstein Eichendorff je nenápadná a do centra klade hodinky. Přes velké průhledné okénko může hrdý majitel hodinek pozorovat své hodinky při… (electronic-star.cz)

L.O.L.Digitální hodinky

L.O.L.Digitální hodinky

L. O. L. – Digitální hodinky Digitální hodinky L.O.L. jsou skvělým doplňkem pro každou malou parádnici, která ráda nosí den co den jiné věci. V balení se totiž skrývá překvapení v podobě vyměňovacích krytů na hodinky a tak může být malá slečna originální každý den! (mrakyhracek.cz)

Klarstein Sindelfingen, černý, pohyblivý stojan na hodinky, pohyb…

Klarstein Sindelfingen, černý, pohyblivý stojan na hodinky, pohyb vpravo-vlevo, 1 hodinky

Milovníci hodinek a sběratelé vědí: Hodinky s automatickým natahováním musí být neustále udržovány v pohybu, aby se nezastavily nebo dokonce aby olej uvnitř neztuhl. To se stane, když vlastníte více než jedny takové hodnotné hodinky nebo když je nemůžete určitou dobu nosit. Zde pomůže pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Sindelfingen, ve kterém hodinky neúnavně kmitají, a hodinový strojek je drží v neustálém pohybu. Hodinky jsou uloženy na černém sametovém polštáři, který elegantně uvede na scénu každé hodinky. I hodinky s dlouhým řemínkem se dají pevně umístit pomocí připevnitelného prodloužení. Průhledný kryt chrání před prachem a špínou. Pro otáčení hodinek jsou na výběr čtyři režimy, které se v různých časových intervalech hýbou buď ve směru hodinových ručiček, nebo proti směru… (electronic-star.cz)

Klarstein Klingenthal, pohyblivý stojan na hodinky, mahagon, pohyb…

Klarstein Klingenthal, pohyblivý stojan na hodinky, mahagon, pohyb vpravo/vlevo, 12 hodinek, LED

Milovníci hodinek a sběratelé vědí. Hodinky s automatickým natahováním musí být neustále udržovány v pohybu, aby se nezastali nebo dokonce aby olej uvnitř neztuhl. To může nastat, když vlastníte více než jedny takové hodinky nebo když je nemůžete určitou dobu nosit. Zde pomůže pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Klingenthal, ve kterém se hodinky neúnavně pohybují, a hodinový strojek je drží v neustálém pohybu. Luxusní mahagonová vitrína stojanu na hodinky Klarstein Klingenthal má 6 držáků na hodinky, každý se dvěma sametovými polštáři. Pěnový materiál zajistí, že i hodinky s dlouhým řemínkem se dají pevně umístit. Krémový potah se strukturovaným vzhledem kompletuje celkový elegantní dojem. Plastová dvířka chrání cenné chronometry před prachem a špínou, zatímco zapínatelné, modré LED… (electronic-star.cz)

Klarstein Hanoi 2, natahovač hodinek, 2 kusy hodinek, 3 rychlosti, 4…

Klarstein Hanoi 2, natahovač hodinek, 2 kusy hodinek, 3 rychlosti, 4 režimy, bambus

Všechno se tu točí kolem dokonalého zpracování. S natahovacím strojkem hodinek Klarstein Hanoi 4 jsou Vaše elegantní společníci vždy připraveni na použití a je pro ně ideálně postaráno. Automatické hodinky uložené v zařízení jsou nepřetržitě natahované pomocí 4 režimů otáčení a 3 různých rychlostí, které simulují pohyb zápěstí. Otáčení prospívá údržbě hodinového strojku účinným působeném proti tvrdnutí mazacích olejů. Stojan na hodinky Hanoi 4 přesvědčí elegantní bambusovou konstrukcí, která stylově zapadne do jakéhokoliv prostředí místnosti. Ovládací panel z kartáčovaného hliníku dává konstrukci nezaměnitelnými lesk, zatímco velké průhledné okénko, které je viditelné shora i zepředu, je vyrobeno z akrylového skla a umožňuje výhled na automatické hodinky. Se svými skromnými… (electronic-star.cz)

Klarstein Hanoi 4, natahovač hodinek, 4 kusy hodinek, 3 rychlosti, 4…

Klarstein Hanoi 4, natahovač hodinek, 4 kusy hodinek, 3 rychlosti, 4 režimy, bambus

Všechno se tu točí kolem dokonalého zpracování. S natahovacím strojkem hodinek Klarstein Hanoi 4 jsou Vaše elegantní společníci vždy připraveni na použití a je pro ně ideálně postaráno. Automatické hodinky uložené v zařízení jsou nepřetržitě natahované pomocí 4 režimů otáčení a 3 různých rychlostí, které simulují pohyb zápěstí. Otáčení prospívá údržbě hodinového strojku účinným působeném proti tvrdnutí mazacích olejů. Stojan na hodinky Hanoi 4 přesvědčí elegantní bambusovou konstrukcí, která stylově zapadne do jakéhokoliv prostředí místnosti. Ovládací panel z kartáčovaného hliníku dává konstrukci nezaměnitelnými lesk, zatímco velké průhledné okénko, které je viditelné shora i zepředu, je vyrobeno z akrylového skla a umožňuje výhled na automatické hodinky. Se svými skromnými… (electronic-star.cz)

Klarstein Geneva, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek, 4 režimy,…

Klarstein Geneva, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek, 4 režimy, zásuvka, palisandrový vzhled

Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Geneva byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle speciálních požadavků na péči o hodinky s automatickým natahováním. Kdo vlastní natahovací hodinky, měl by si dělat starosti s jejich správným uskladněním. Obzvlášť, pokud jde hned o několik hodnotných kusů. Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Geneva Vám pomůže nejen se zachováním mechaniky hodinek, ale také s jejich atraktivní prezentací. Automatické hodinky se upevní na dvou otočných deskách, čímž získávají potřebnou rotaci, aby se jejich hodinové strojky udržely v nepřetržitém pohybu, i když je zrovna nenosíte. Hodinky jsou zároveň stylově prezentovány. Jemné podložky na hodinky s prodlužovacím řemínkem umožňují pevné připevnění všech hodinek s řemínky s délkou… (electronic-star.cz)

Klarstein Geneva, pohyblivý stojan na hodinky, 4 hodinek, 4 režimy,…

Klarstein Geneva, pohyblivý stojan na hodinky, 4 hodinek, 4 režimy, zásuvka, palisandrový vzhled

Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Geneva byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle speciálních požadavků na péči o hodinky s automatickým natahováním. Kdo vlastní natahovací hodinky, měl by si dělat starosti s jejich správným uskladněním. Obzvlášť, pokud jde hned o několik hodnotných kusů. Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein Geneva Vám pomůže nejen se zachováním mechaniky hodinek, ale také s jejich atraktivní prezentací. Čtvery automatické hodinky se upevní na dvou otočných deskách, čímž získávají potřebnou rotaci, aby se jejich hodinové strojky udržely v nepřetržitém pohybu, i když je zrovna nenosíte. Hodinky jsou zároveň stylově prezentovány. Jemné podložky na hodinky s prodlužovacím řemínkem umožňují pevné připevnění všech hodinek s řemínky s… (electronic-star.cz)

Klarstein St. Gallen Premium, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek,…

Klarstein St. Gallen Premium, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek, 4 rychlosti, černý

Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle speciálních požadavků na péči o hodinky s automatickým natahováním. Kdo vlastní natahovací hodinky, měl by si dělat starosti s jejich správným uskladněním. Obzvlášť, pokud jde hned o několik hodnotných kousků. Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen Premium Vám pomůže nejen se zachováním mechaniky hodinek, ale také s jejich atraktivní prezentací. Automatické hodinky se upevní na dvou otočných deskách, čímž získají nezbytné rotace, aby se jejich hodinové strojky udržely v nepřetržitém pohybu, i když je zrovna nenosíte. Hodinky jsou zároveň stylově prezentovány. Držáky na hodinky jsou vybaveny jemnou podložkou s prodlužovacím řemínkem, což umožňuje pevné… (electronic-star.cz)

Unisex hodinky Reebok

Unisex hodinky Reebok

Unisex digitální sportovní hodinky Reebok jsou vyrobeny v pestrobarevném provedení. Řemínek je v modrém provedení ohraničen bílou barvou. Tyto hodinky jsou vhodné k sportovní aktivitě, protože disponují chronografem, budíkem nebo odpočítávadlem. digitální displej z akrylu pestrobarevné silikonový řemínek vodě odolné do 5 ATM chronograf budík odpočítávadlo (outletexpert.cz)

Pánské hodinky Reebok

Pánské hodinky Reebok

Pánské digitální hodinky Reebok jsou v barevném provedení. Tyto hodinky mají okrouhlý displej v bílé a světle modré barvě a plastový řemínek v kombinaci bílé a světle modré barvy. Jsou bezdrátovým zařízením s třírádkovým displejem a schopností počítat kalorie. Tyto hodinky jsou rovněž schopny zobrazovat tepové frekvence. sledování tepové frekvence počítání kalorii třířádkový displej logo (outletexpert.cz)

Unisex hodinky Reebok

Unisex hodinky Reebok

Unisex digitální hodinky Reebok jsou v černém provedení doplněny o hráškově zelené detaily. Tyto hodinky mají silikonový řemínek a hranatý displej. Kromě toho disponují funkcemi budíku, chronografu nebo odpočítávadla. digitální hranatý displej silikonový řemínek funkce: budík, odpočítávadlo, chronograf vodě odolné do 5 ATM (outletexpert.cz)

Pánské hodinky SoulCal

Pánské hodinky SoulCal

Tyto pánské hodinky s klasickým analogovým ciferníkem SoulCal díky svému stylovému designu naprosto perfektně doplní jakýkoliv kousek vašeho outfitu. Hodí se tedy na běžné nošení do města i do přírody. černé provedení (outletexpert.cz)

Pánské hodinky Crosshatch

Pánské hodinky Crosshatch

Tyto dámské hodinky s klasickým analogovým ciferníkem Crosshatch díky svému stylovému designu naprosto perfektně doplní jakýkoliv kousek vašeho outfitu. Hodí se tedy na běžné nošení do města i do přírody. černé provedení (outletexpert.cz)

Pánské hodinky SoulCal

Pánské hodinky SoulCal

Tyto pánské hodinky od značky SoulCal díky svému designu naprosto perfektně doplní jakýkoliv kousek vašeho outfitu.  Hodí se tedy na běžné nošení i formálnější příležitosti. černo-žluté provedení (outletexpert.cz)

Dívčí hodinky Crafted

Dívčí hodinky Crafted

Tyto hodinky Crafted jsou vyrobeny ve skvělém designu s příjemnou plastovou přezkou, díky čemuž si je vaše slečna zcela zaručeně oblíbí pro každodenní nošení. růžové provedení (outletexpert.cz)

Hodinky BOSS 1513392

Hodinky BOSS 1513392

Tyto luxusní pánské hodinky BOSS disponují růžově zlaceným pouzdrem s hnědou lunetou, multifunkčním číselníkem a koženým tahem s krokodýlím vzorem. Vyzkoušejte tento elegantní model, s nímž bude Váš look perfektní. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513449

Hodinky BOSS 1513449

Tyto pánské hodinky BOSS v sobě snoubí kvalitu, eleganci a styl. Bílý číselník, pouzdro z ušlechtilé oceli a černý kožený tah s krokodýlím vzorem, to vše tvoří tento luxusní model, který Vás bude reprezentovat. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513427

Hodinky BOSS 1513427

Tyto pánské hodinky BOSS v sobě snoubí kvalitu, eleganci a styl. Modrý číselník, pouzdro z ušlechtilé oceli a černý kožený tah s krokodýlím vzorem, to vše tvoří tento luxusní model, který Vás bude reprezentovat. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513434

Hodinky BOSS 1513434

Neotřelé pánské hodinky HUGO BOSS BLACK ocení každý moderní muž. Na tmavě modrém číselníku se stříbrnými detaily figurují tři subciferníky a datumovka. Stylové celoocelové provedení dodá Vašemu outfitu švih. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513433

Hodinky BOSS 1513433

Neotřelé pánské hodinky HUGO BOSS BLACK ocení každý moderní muž. Na černém číselníku se stříbrnými detaily figurují tři subciferníky a datumovka. Stylové celoocelové provedení dodá Vašemu outfitu švih. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513448

Hodinky BOSS 1513448

(klenotyaurum.cz)

Hodinky LACOSTE 2010871

Hodinky LACOSTE 2010871

(klenotyaurum.cz)

Hodinky LACOSTE 2010891

Hodinky LACOSTE 2010891

Stylové pánské hodinky LACOSTE se pyšní modrým číselníkem, se kterým kontrastují světlé ručičky a indexy. Pouzdro i tah, jehož středem prochází ozdobný pryžový pruh modré barvy, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513425

Hodinky BOSS 1513425

Tyto pánské hodinky značky BOSS elegantně doplní každý outfit. Na tmavém číselníku vystupují růžově zlacené detaily a oblíbená datumovka. Ocelovému pouzdru sekunduje černý kožený tah se stylovým vzorem krokodýlí kůže. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513426

Hodinky BOSS 1513426

(klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513436

Hodinky BOSS 1513436

Pánské hodinky HUGO BOSS BLACK se pyšní nejen kvalitním, ale také elegantním provedením. Hranatý číselník, růžově zlacené ocelové pouzdro a hnědý kožený tah vytváří dokonalý komplet, se kterým bude Váš look perfektní. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513439

Hodinky BOSS 1513439

Tyto elegantní pánské hodinky BOSS mají černý číselník, na němž figurují stříbrné detaily i oblíbená datumovka. Hranaté pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, jež se bude na Vaší ruce vyjímat. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513401

Hodinky BOSS 1513401

Elegantní pánské hodinky HUGO BOSS BLACK ocení každý milovník klasiky. Číselník s detaily v barvě růžového zlata a nezbytnou datumovkou chrání pouzdro, které je stejně jako tah z ušlechtilé oceli. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513386

Hodinky BOSS 1513386

Elegantní modrý číselník s výraznými indexy, pouzdro z ušlechtilé oceli a kožený tah se stylovým krokodýlím vzorem, to vše tvoří jedinečné pánské hodinky HUGO BOSS BLACK, se kterými Váš look nikdy nebude všední! (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513384

Hodinky BOSS 1513384

Dokonalá kombinace modré a stříbrné barvy, takové jsou elegantní pánské hodinky HUGO BOSS BLACK. Vysoce kvalitní pouzdro i tah, obojí z ušlechtilé oceli, ocení každý milovník klasiky. (klenotyaurum.cz)

Hodinky MOVADO 0606899

Hodinky MOVADO 0606899

Neotřelé pánské hodinky značky MOVADO v elegantním zlato-stříbrném provedení se hodí k běžnému i společenskému outfitu. Černý číselník chrání pouzdro, které je stejně jako tah z ušlechtilé oceli. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513179

Hodinky BOSS 1513179

Růžově zlacené ocelové pouzdro s vodotěsností 10 ATM, číselník se třemi subciferníky, tachymetrická stupnice a kožený tah se stylovým vzorem krokodýlí kůže, to vše tvoří tyto elegantní pánské hodinky značky BOSS. (klenotyaurum.cz)

Hodinky BOSS 1513370

Hodinky BOSS 1513370

Jednoduché a elegantní, takové jsou pánské hodinky HUGO BOSS BLACK, které okouzlí Vás i Vaše okolí. Tradičně pojatý číselník chrání pouzdro z ušlechtilé oceli, které s černým koženým tahem tvoří dokonalý pár. (klenotyaurum.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít