Sitova karta apple thunderbolt gigabitovy ethernet md463zm a

Síťová karta Apple Thunderbolt / gigabitový Ethernet

Síťová karta Apple Thunderbolt / gigabitový Ethernet

Apple Adaptér Thunderbolt/Ethernet, bílá Užívejte si bleskovou rychlost, jakou vám nabízí gigabitový Ethernet. Připojte svůj počítač Mac k rychlé síti za pomoci adaptéru Apple Thunderbolt. Zařízení s konektorem RJ-45 si rozumí s operačním systémem X 10.7.4 nebo novějším a zajistí vám rychlost downloadu i uploadu, o jaké se vám ani nesnilo. Na jednom konci najdete rozhraní Thunderbolt, na druhé straně se nachází vstup pro Ethernet. Adaptér vyniká svým nestárnoucím bílým provedením a krátkou délkou, jež nebude kazit estetický dojem z elegantního, leč výkonného počítače. (euronics.cz)

Síťová karta Apple Thunderbolt / gigabitový Ethernet (MD463ZM/A)

Síťová karta Apple Thunderbolt / gigabitový Ethernet (MD463ZM/A)

adaptér • pro Apple Mac • přípojení k rychlé síti • Thunderbolt na jednom konci, Ethernet na druhém konci • pracuje s OS X 19.7.4 nebo novějším Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter (MD463ZM/A)

Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter (MD463ZM/A)

Redukce - Thunderbolt 2 Síťový adaptér, který umožní snadno připojit počítač k vysoce výkonné síti gigabitového Ethernetu. Adaptér se k počítači MAC připojí pomocí portu Thunderbolt. Díky tomu budete moci být připojený k síti s konektorem RJ-45.Parametry a specifikace:Barva:BíláUrčen pro:MAC: OS X 10.7.4 nebo novějšíRozhraní:1x Thunderbolt1x RJ-45 (alza.cz)

Síťový adaptér 1 GBit/s Apple MD463ZM/A Thunderbolt, LAN (až 1 Gbit/s)

Síťový adaptér 1 GBit/s Apple MD463ZM/A Thunderbolt, LAN (až 1 Gbit/s)

Síťový adaptér 1 GBit/s Apple MD463ZM/A Thunderbolt, LAN (až 1 Gbit/s)​ od výrobce Apple v kategorii Síťové karty, síťový adpatér za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Síťová karta pci-express gigabit ethernet

Síťová karta pci-express gigabit ethernet

S touto síťovou kartou můžete svůj počítač připojit k DSL modemu, routeru nebo Switch s rychlostí až1000 Mbit/s.Technické parametryHodnotaTyp síťového zařízení (kategorie)Síťová kartaPřenosová rychlost1 Gbit/sRozhraní: Gigabit-LAN (základní deska)1 xRozhraní (Počítač/Multumédia)PCI-Express · LAN (až 1 Gbit/s)VlastnostiPřenosová rychlost 10/100/1000 Mbit/sZpětně kompatibilní až po 10/100BASE-TKompatibilní se stávající kabeláží CAT-5 UTPPlně kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u, 802.3abPodporuje kontrolu toku plného duplexu (IEEE 802.3x)Detekce křížení a automatická opravaPlug and PlayVybaveníGigabit pro ještě rychlejší připojeníPodporuje poloviční a plný duplexSpojuje počítač s modemem, routerem nebo switchemObsah baleníSíťová kartaDodatečný plechový kryt slotu pro počítače SlimlineOvladače… (fonetip.cz)

Verbatim Adaptér USB-C na gigabitový ethernet, 10 cm (49146)

Verbatim Adaptér USB-C na gigabitový ethernet, 10 cm (49146)

USB-C adaptér 49146 určený především notebookům s chybějícím ethernetovým portem. Tato verze adaptéru značky Verbatim umožňuje mobilní zařízení připojit k internetu pomocí kabelu. Předností produktu je, kromě precizního provedení, i nízká hmotnost a kompaktní rozměry. (mall.cz)

Síťová karta logilink pc0039

Síťová karta logilink pc0039

Technické parametryHodnotaTyp síťového zařízení (kategorie)Síťová kartaPřenosová rychlost100 Mbit/sRozhraní: LAN (základní deska)1 xRozhraní (Počítač/Multumédia)PCI · LAN (až 100 Mbit/s) (fonetip.cz)

Síťová karta logilink gigabit

Síťová karta logilink gigabit

Technické parametryHodnotaTyp síťového zařízení (kategorie)Síťová kartaPřenosová rychlost1 Gbit/sRozhraní: Gigabit-LAN (základní deska)1 xRozhraní (Počítač/Multumédia)PCI-Express · LAN (až 1 Gbit/s) (fonetip.cz)

Síťová karta LOGILINK PC0039

Síťová karta LOGILINK PC0039

Fast Ethernet síťová karta LogiLink pro montáž do PCI slotu vašeho počítače. Podporuje běžné standardy IEEE 802.3, 802.3u, a 802.3x. Maximální přenosová rychlost až 200 Mbit v plně duplexním režimu. Nejnovější 32bitová technologie. Vhodná také jako druhá síťová karta pro DSL. Čipová sada: Realtek 8139D·LED kotrolka pro spojení, aktivitu, chybu Podporuje WoL, 5V 32bit PCI karta 1x rychlá Ethernetová PCI síťová karta PC0039·1x CD (ovladač/návod)·1x návod k obsluze. Windows® ME/NT/2000/XP·Windows Vista™·Windows® 7·Mac OS 10.4.5·Ubuntu 8.10 . (conrad.cz)

Síťová karta LOGILINK Gigabit

Síťová karta LOGILINK Gigabit

Síťová karta LogiLink Gigabit PCI Express se sloty pro montáž do vašeho PC. Podporovány běžné standardy IEEE 802.3 802.3u, 802.3ab, 802.3x. Maximální přenosová rychlost až 2000 Mbit/s v režimu Full-Duplex. Nejnovější technologie PCI Express. Také vhodné jako druhá síťová karta pro připojení DSL. Přenosové rychlosti až 1000 Mbit/s·Vysokorychlostní připojení 1x Fast Ethernet PCI Express síťová karta PC0029A·1x CD (ovladač)·1x návod k obsluze Windows® ME / NT / 2000 / XP·Windows Vista™·Windows® 7· Mac OS 10.4·Ubuntu 8.10 . (conrad.cz)

Síťová karta TP-Link TL-WN781ND

Síťová karta TP-Link TL-WN781ND

TP-Link TL-WN781ND Dopřejte si bezdrátový internet i ve svém stolním počítači. Pořiďte si bezdrátový PCI Express adaptér TP-Link TL-WN781ND, který zapojíte do PCI Express konektoru v počítači. Adaptér zajistí vysokou rychlost bezdrátového přenosu dat až 150 Mb/s. Vyniká spolehlivostí, funkčností a nabízí větší šířku pásma. Lze jej používat nejen k běžným činnostem, ale také ke stahování, hovorům či streamování videa. Přenos dat je zcela bezpečný, připojení probíhá s šifrováním WPA nebo WPA2. (euronics.cz)

Síťová karta TP-Link TG-3468

Síťová karta TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468 Upgradujte si svou domácí síť. Pořiďte si gigabitový síťový adaptér TP-Link TG-3468, který je určen pro slot PCI Express. Automaticky vyjednává síťové rychlosti 10/100/1 000 Mb/s a vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u a IEEE 802.3ab. Díky technologii Wake-on LAN jej snadno budete řídit přes místní LAN síť. (euronics.cz)

Síťová karta D-Link DWA-582

Síťová karta D-Link DWA-582

D-Link DWA-582 Bezdrátový adaptér DWA-582 vám umožní připojit počítač k dvoupásmové vysokorychlostní síti a užívat si superrychlého internetu se standardem ac s rychlostí až 300 (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz). Navíc šikovně kombinuje rozhraní PCIe s anténami s vysokým ziskem, čímž ještě zvyšuje rychlost a zároveň zajišťuje skvělý příjem signálu. Samozřejmě je zpětně kompatibilní se všemi stávajícími bezdrátovými protokoly, takže jej můžete integrovat do jakékoli sítě. (euronics.cz)

Redukce Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2

Redukce Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2

Adaptér Apple Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2, bílá Prostřednictvím tohoto praktického adaptéru můžete Apple MacBook Pro s konektorem Thunderbolt 3 (USB-C) snadno propojit s jakýmkoliv přístrojem, který je vybaven rozhraním Thunderbolt nebo Thunderbolt 2. Ke svému přenosnému počítači tak jednoduše připojíte třeba externí disk, Thunderbolt displej či Thunderbolt dok. Jedná se o obousměrný adaptér, a tak jej můžete využít i opačným způsobem: k Macu s operačním systémem macOS Sierra a portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 připojíte pomocí této redukce i novější zařízení s rozhraním Thunderbolt 3. (euronics.cz)

Síťová karta TP-Link UE200 USB bílá

Síťová karta TP-Link UE200 USB bílá

TP-LINK Ethernet Adapter USB 2.0, 100 Mbit/s Připojte svá vybraná zařízení k rychlé domácí síti Ethernet i v případě, že nemají port Ethernet LAN (např. Ultrabook nebo Macbook Air). Společnost TP-LINK vytvořila kompaktní ethernetový síťový adaptér, jehož lze připojit do USB portu pro rychlý a stabilní datový tok. Zařízení disponuje technologií Plug & Play. Nemusíte proto ztrácet čas zdlouhavou instalací, stačí jej pouze připojit, ihned jej můžete začít používat a využít rychlosti až 100 Mbit/s. (euronics.cz)

Síťová karta Apple USB Ethernet bílá (MC704ZM/A)

Síťová karta Apple USB Ethernet bílá (MC704ZM/A)

ethernetový adaptér • využití u Macbooků • USB 2.0 • 10/100 Mbit/s Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Redukce Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2 (MMEL2ZM/A)

Redukce Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2 (MMEL2ZM/A)

redukce • Thunderbolt 3 (USB-C) • Thunderbolt / Thunderbolt 2 • obousměrné využití Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta TP-Link UE330 + USB HUB bílá

Síťová karta TP-Link UE330 + USB HUB bílá

TP-LINK Ethernet Adapter USB 3.0/Gigabit Dvě funkce v jednom nabízí ethernetový adaptér od společnosti TP-LINK. Přístroj slouží jako tříportový hub a zároveň i gigabitový ethernet adaptér. Disponuje třemi porty USB 3.0 pro mimořádnou rychlost přenosu až 5 Gbit/s, která je desetkrát rychlejší než u USB 2.0. Pokud však vaše zařízení (externí disk, flashdisk, klávesnice, tiskárna atd.) není vybavena USB 3.0, máte zaručenu plnou kompatibilitu také s USB 2.0 a 1.1. Adaptér je mimořádně lehký a kompaktní, bez obtíží jej proto můžete přenášet. S funkcí Plug & Play nemusíte nic instalovat, stačí ho jednoduše připojit a ihned jej můžete začít používat. (euronics.cz)

Síťová karta TP-Link UE200 USB bílá (UE200)

Síťová karta TP-Link UE200 USB bílá (UE200)

ethernetový síťový adaptér • USB 2.0 • rychlost až 100 Mbit/s • rozšíření připojitelnosti • kompaktní a přenosné provedení • rychlé a stabilní datové připojení • Plug & Play Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta 10 Gbit/s Asus XG-C100C

Síťová karta 10 Gbit/s Asus XG-C100C

Snadné rozšíření na 10G-LAN přes normální měděný kabel·Zpětně kompatibilní s LAN pomalejší snímkovací frekvenci rychlosti·Kompatibilní s Windows a Linux·Integrovaná funkce Quality of Service technologie·Stylový hliníkový chladič pro větší výkon XG-C100C síťová karta·Návod pro rychlé spuštění·Nízkoprofilový plechový clona (conrad.cz)

Síťová karta Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key

Síťová karta Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key

Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key Spravujte svou síť na dálku. Pořiďte si kompaktní zařízení Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key, které stačí zapojit do switche s podporou 802.3af PoE napájení, a získejte okamžitý přístup ze svého chytrého zařízení, ať už jste kdekoliv na světě. Zařízení má v sobě předinstalovaný kontroler pro vzdálenou správu, abyste nemuseli instalovat požadovaný program do stolního počítače, kde by jej nešlo efektivně používat. Paměťová karta v balení Uvnitř zařízení se nachází výkonný čtyřjádrový procesor, který zajišťuje stabilní výkon a bezproblémový chod. Nechybí zde gigabitový LAN port pro rychlé připojení k síti přes kabel nebo slot pro SD kartu. Tu dokonce nemusíte dokupovat, jelikož karta s kapacitou 8 GB je přímo součástí balení. Ačkoliv Ubiquiti… (euronics.cz)

Síťová karta D-Link DWA-582 (DWA-582)

Síťová karta D-Link DWA-582 (DWA-582)

síťová karta • připojení přes PCIe • 2,4 a 5 GHz • rychlost 300 + 867 Mbps • zabezpečení WEP, WPA, WPA2 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta TP-Link TG-3468 (TG-3468)

Síťová karta TP-Link TG-3468 (TG-3468)

gigabitový síťový adaptér PCI Express • 10/100/1 000 Mb/s PCIe • 32bitové rozraní, šetří místo v šasi • technologie Wake-on-LAN pro řízení přes místní síť LAN Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta TP-Link TL-WN881ND (TL-WN881ND)

Síťová karta TP-Link TL-WN881ND (TL-WN881ND)

bezdrátový PCI Express N adaptér • rychlost až 300 Mbit/s • technologie MIMO pro silný signál a širší pokrytí • zabezpečení WPS Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta TP-Link UE330 + USB HUB bílá (UE330)

Síťová karta TP-Link UE330 + USB HUB bílá (UE330)

ethernetový adaptér 2v1 • 3× USB 3.0 • rychlost až 5 Gbit/s • přidává připojitelnost gigabitové ethernetové sítě s přenosovou rychlostí až 1 000 Mbit/s • kompaktní a přenosné provedení • rychlé a stabilní datové připojení • Plug & Play • vylepšená stabilita a kompatibilita Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple thunderbolt kabel, 0,5 m

Apple thunderbolt kabel, 0,5 m

Mimořádně rychlý přenos dat díkz technologii Thunderbolt se dvěma nezávislými kanály, každý 10 Gbit/s. S Thunderbolt kabelem Apple můžete své zařízení připojit k iMac, Mac mini, MacBook pro nebo MacBook Air. Thunderbolt nabízí velmi vysoké přenosové rychlosti a velké navýšení kapacity. Se dvěma datovými kanály, každý 10 Gbit/s, přenáší Thunderbolt data až 2x rychleji než USB 3.0 a až 12x rychleji než FireWire 800. S Thunderbolt kabelem Apple můžete své zařízení připojit k iMac, Mac mini, MacBook pro nebo MacBook Air. Kabel lze použít také pro režim cílového disku mezi dvěma počítači Mac, které podporují Thunderbolt, nebo pro připojneí iMacu jako externího monitoru k MacBooku.Technické parametryHodnotaVerze kabeluThunderbolt v1Provedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelTok signálu … (fonetip.cz)

Apple Thunderbolt Cable 0.5m (MD862ZM/A)

Apple Thunderbolt Cable 0.5m (MD862ZM/A)

Datový kabel 0.5m Propojovací kabel mezi zařízeními společnosti Apple. Díky unikátní technologii Thunderbolt zajistí opravdu nečekaně rychlé spojení mezi počítačem a periferiemi. Kabel zajistí rychlost až 10 Gbit/s obousměrně. Kabel můžete použít pro výměnu dat mezi dvěma počítači, které podporují tuto technologii. Délka kabelu je 0,5 m, což je dostatečná délka pro stolní využití. (alza.cz)

Apple Thunderbolt Cable 2m (MD861ZM/A)

Apple Thunderbolt Cable 2m (MD861ZM/A)

Datový kabel 2m Propojovací kabel mezi zařízeními společnosti Apple. Díky unikátní technologii Thunderbolt zajistí opravdu nečekaně rychlé spojení mezi počítačem a periferiemi. Kabel zajistí rychlost až 10 Gbit/s obousměrně. Kabel můžete použít pro výměnu dat mezi dvěma počítači, které podporují tuto technologii. Délka kabelu je 2 m, což je dostatečná délka pro veškeré využití. (alza.cz)

APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter

APPLE Thunderbolt to FireWire Adapter

Redukce Redukce je vhodná pro snadné propojení vašeho Macu a rozhraní Thundebolt nebo zařížení s FireWire konektorem. Po připojení tohoto malého a kompaktního adaptéru získáte port FireWire 800, který poskytuje až 7W pro periferie napájené ze sběrnice, například pevné disky nebo zvuková zařízení. (kytary.cz)

Thunderbolt / FireWire adaptér Apple Thunderbolt auf FireWire Adapter…

Thunderbolt / FireWire adaptér Apple Thunderbolt auf FireWire Adapter MD464ZM/A, [1x Thunderbolt zástrčka - 1x firewire (800) zásuvka 9pólová], bílá

Připojte počítač Mac s konektorem Thunderbolt k zařízení FireWire s pomocí adaptéru Thunderbolt/FireWire. Je malý a kompaktní, umožňuje připojení FireWire zařízení k portu Thunderbolt na vašem počítači Mac. Až 7 W pro sběrnicově řízené periferní zařízení, jako jsou pevné disky a audio zařízení. Konektor FireWire 800 s až 7 W pro sběrnicově řízené periferní zařízení například pevných disků a zvukových zařízení Apple Thunderbolt na FireWire adaptér. (conrad.cz)

Síťová karta TP-Link TF-3200 PCI bílá (TF-3200)

Síťová karta TP-Link TF-3200 PCI bílá (TF-3200)

síťová karta • adaptér 10/100 Mb/s PCI • podporuje duplexní řízení toku IEEE 802.3x • 32bitové rozhraní • datový tok 10/100 Mb/s pro Half-Duplex, 20/200 Mb/s pro Full-Duplex • kompatibilní s OS Windows, Linux/Novell, Netware • instalační CD v balení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key (UC-CK)

Síťová karta Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key (UC-CK)

síťová karta • kompaktní design • ovladač s možností vzdálené správy • čtyřjádrový procesor • gigabitový LAN port • podpora 802.3af • PoE napájení • slot pro SD kartu (8GB karta v balení) • micro USB pro alternativní napájení • snadná instalace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple Thunderbolt to FireWire Adapter (MD464ZM/A)

Apple Thunderbolt to FireWire Adapter (MD464ZM/A)

Redukce propojující Thunderbolt a FireWire 9pin, Thunderbolt (10 Gbit/s), bílá barva Tímto adaptérem snadno propojíte svůj Mac s rozhraním Thunderbolt a zařízení s FireWire. Po připojení tohoto malého a kompaktního adaptéru získáte port FireWire 800, který poskytuje až 7W pro periferie napájené ze sběrnice, například pevné disky nebo zvuková zařízení. Není třeba instalovat žádné ovladače, vše funguje ihned po připojení.Parametry a specifikace:Barva:BíláUrčen pro:Mac s rozhraním ThunderboltMac OS X 10.7.4 nebo novějšíRozhraní:1x Thunderbolt1x FireWire 800 (alza.cz)

Kabel Apple Thunderbolt, 0.5 m bílý

Kabel Apple Thunderbolt, 0.5 m bílý

Apple Thunderbolt kabel, bílá Dopřejte si vysokou rychlost přenosu dat. Společnost Apple vytvořila speciální kabel s technologií Thunderbolt, jenž se pyšní dvěma nezávislými kanály. Každým z nich signál protéká rychlostí až 10 Gb/s, oba kanály lze však svést do jednoho a získat tak propustnost neuvěřitelných 20 Gb/s. Kabel je plně kompatibilní s počítači Mac. Na obou stranách je zakončen Thunderbolt konektory, je proto potřeba propojovat pouze zařízení s tímto rozhraním. Délka 0,5 metru je vhodná v případě, že máte oba přístroje vedle sebe a nechcete, aby vám všude zavazely smotané kabely. (euronics.cz)

Apple USB-C Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 Adapter (mmel2zm/a)

Apple USB-C Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 Adapter (mmel2zm/a)

Redukce , černá barva Nové MacBooky Pro jsou vybavené pouze moderními konektory USB-C s podporou Thunderboltu 3. Pokud však potřebujete připojit některá starší zařízení s portem Thunderbolt, tak se vám bude hodit právě tato důležitá redukce.Adaptér Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 (například externí pevné disky nebo Thunderbolt displeje) k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB-C) na novém MacBooku Pro.Klíčové vlastnostiUmožní připojit starší zařízení k novému MacBooku Pro (alza.cz)

Kabel Apple Thunderbolt, 0.5 m bílý (MD862ZM/A)

Kabel Apple Thunderbolt, 0.5 m bílý (MD862ZM/A)

kabel • Thunderbolt • vysoká rychlost přenosu (až 20 Gb/s) • délka 0,5 m • kompatibilní s Mac zařízeními Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta 1 GBit/s Intellinet 522328 PCI, LAN (až 1 Gbit/s)

Síťová karta 1 GBit/s Intellinet 522328 PCI, LAN (až 1 Gbit/s)

32 Bit 10/100/1000 Mbit/s PCI síťová karta·Podporuje gigabit rychlosti přes stávající síťový kabel·10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Auto Sensing Gigabit PCI síťová karta·Krátký návod·8 cm nízkoprofilový plechový slot·Instalační CD Windows 2000 Windows 2003 Server Windows® XP / 7 Windows Vista™ (conrad.cz)

Síťová karta Asus PCE-AX3000 - AX300 Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.0…

Síťová karta Asus PCE-AX3000 - AX300 Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.0 PCI-E

Asus PCE-AX3000 Síťová karta Asus PCE-AX3000 se postará o to, že si i ve stolním počítači bez Wi-Fi užijete rychlé a plynulé bezdrátové připojení. Karta pracuje se standardem nejnovější generace Wi-Fi 6 (802.11ax), který je efektivnější, stabilnější a rychlejší než předchozí verze 802.11ac. Dopřejte svému počítači připojení s rychlostí až 3 000 Mb/s, která spolehlivě postačí i pro vytíženou síť a více připojených zařízení. Síťové kartě nechybí ani Bluetooth 5.0, které až čtyřnásobně navýší pokrytí a umožní vám přenášet data bezdrátově až dvakrát rychleji.   Klíčové vlastnosti ultra rychlá síť s rychlostí až 3 000 Mb/s technologie Bluetooth 5.0 pro bezdrátové připojení WPA3 šifrování pro bezpečnou domácí síť   Se síťovou kartou Asus si užijete internet rychlý jako neřízená střela!  … (euronics.cz)

Síťová karta 1 GBit/s D-Link DGE-528T PCI, LAN (až 1 Gbit/s)

Síťová karta 1 GBit/s D-Link DGE-528T PCI, LAN (až 1 Gbit/s)

Měděný gigabitové připojení pro PC·10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Auto Sensing·32-bit 33/66MHz clock speed PCI Bus Master (conrad.cz)

Apple USB Ethernet Adapter

Apple USB Ethernet Adapter

Díky tomuto USB adaptéru můžete připojit Váš Apple MacBook Air do jakékoli ethernet (LAN) sítě. (mall.cz)

Kabel Apple Thunderbolt 3, USB-C, 0,8 m, (MQ4H2ZM/A) bílý

Kabel Apple Thunderbolt 3, USB-C, 0,8 m, (MQ4H2ZM/A) bílý

Apple MQ4H2ZM/A, 80 cm  Originální kabel Apple MQ4H2ZM/A můžete využít pro propojení nejen „jablečných“ zařízení, která používají rozhraní Thunderbolt 3 s konektorem USB-C. Kabel je touto koncovkou opatřen na obou stranách, takže ho lze používat například s různými dokovacími stanicemi a podobnými přístroji. Délka kabelu činí 80 cm, což umožnilo zachovat plnou rychlost až 40 Gb/s a schopnost pracovat se šesti přístroji najednou (při použití doku). Obě koncovky jsou v místě vstupu kabelu vybaveny zesílením, jež efektivně brání lámání kabelu, a zabraňuje tak jeho poškození. (euronics.cz)

Síťová karta 1 GBit/s TP-LINK TG-3468 PCI-Express, LAN (až 1 Gbit/s)

Síťová karta 1 GBit/s TP-LINK TG-3468 PCI-Express, LAN (až 1 Gbit/s)

10/100/1000 Mbit/s PCie-adapter·32-Bit-PCie-schnittstelle, šetří na omezeném prostoru pro pouzdro·Wake On LAN, prostřednictvím LAN pro správu Síťový adaptér·Zdrojové CD·Příručka pro rychlou instalaci Windows 98SE/ME/NT/2000/XP/Vista/7, Linux/Novell-Netware. (conrad.cz)

Síťová karta Asus PCE-AX58BT - AX3000 Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth…

Síťová karta Asus PCE-AX58BT - AX3000  Wi-Fi 6 (802.11ax)  Bluetooth 5.0 PCI-E (90IG0610-MO0R00)

dvoupásmový PCI-E Wi-Fi 6 adaptér • 2 externí antény • standard 802.11ax • rychlost 3 000 Mb/s • efektivní a stabilní rychlý přenos • Bluetooth 5.0 • snížení výskytu hluchých míst Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Síťová karta Asus PCE-AX3000 - AX300 Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.0…

Síťová karta Asus PCE-AX3000 - AX300 Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.0 PCI-E (90IG0610-MO0R10)

síťová karta • standard Wi-Fi 6 • ultra vysoké rychlosti Wi-Fi • rychlost až 3 000 Mb/s • technologie 802.11ax s OFDMA a MU-MIMO • Bluetooth 5.0 • zabezpečení WPA3 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel Apple Thunderbolt 3, USB-C, 0,8 m, (MQ4H2ZM/A) bílý (MQ4H2ZM/A)

Kabel Apple Thunderbolt 3, USB-C, 0,8 m, (MQ4H2ZM/A) bílý (MQ4H2ZM/A)

propojovací kabel • USB-C / Thunderbolt 3 • délka 80 cm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple USB Ethernet Adapter (MC704ZM/A)

Apple USB Ethernet Adapter (MC704ZM/A)

Síťová karta pro připojení MacBooku Air k síti Ethernet MacBook Air je fantastické zařízení, do kterého se během krátké doby vyloženě zamilujete. Jeho dokonale tenké tělo však má jednu pihu na kráse - fyzicky se do něj nevejde řada klasických konektorů.  Značkový USB adaptérMacBook Air je fantastické zařízení, do kterého se během krátké doby vyloženě zamilujete. Jeho dokonale tenké tělo však má jednu pihu na kráse - fyzicky se do něj nevejde řada klasických konektorů. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v… (alza.cz)

Síťová karta 1 GBit/s EDIMAX EN-9260TX-E V2 PCI-Express, LAN (až 1…

Síťová karta 1 GBit/s EDIMAX EN-9260TX-E V2 PCI-Express, LAN (až 1 Gbit/s)

Kompatibilní s PCI Express 1.0a - x1 PCI Express Standard·IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x standardy·Podporuje 10/100/1000 MBit/s * Setup CD-Assistent je kompatibilní pouze s Edimax síťové karty. (conrad.cz)

Apple USB-C Thunderbolt 3 Cable 0.8 m (MQ4H2ZM/A)

Apple USB-C Thunderbolt 3 Cable 0.8 m (MQ4H2ZM/A)

Datový kabel 0.8 m Jediný kabel stačí pro kompletní připojení mobilního zařízení k dokovací stanici, displeji i vysokorychlostnímu úložišti. Kabel pro tyto účely nabídne až 100W napájení, řetězení až 6 Thunderbolt 3 zařízení a DisplayPort pro přenos videa. Koncovky jsou USB-C, ale podporuje komunikaci standardem Thunderbolt 3 s rychlostí až 40 Gbps nebo až 10 Gbps při USB 3.1 druhé generace. Klíčové vlastnosti kabelu Apple Thunderbolt 3 (USB-C)Napájení až 100 WRychlost až 40 Gbps s Thunderboltem 3 a až 10 Gb/s s USB 3.1 Gen 2Výstup videa přes DisplayPort (HBR3)Sériové zapojení až 6 zařízení Thunderbolt 3 (alza.cz)

Strong dvoupásmový gigabitový router 1200 (ROUTER1200)

Strong dvoupásmový gigabitový router 1200 (ROUTER1200)

WiFi router Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, 1200 Mbit/s, 2.4GHz a 5GHz, 4x LAN, 1x WAN, 1x USB Sdílejte jediné internetové připojení napříč domácností nebo kanceláří. Strong Wi-Fi router 1200 vytváří 2 bezdrátové sítě standardu 802.11ac a 802.11n, kde data proudí celkovou rychlostí až 1167 Mbps. Připojení WiFi zařízení zjednodušuje tlačítko Connect & Secure (WPS), po jehož využití se spojení automaticky nastaví a zabezpečí. Pokud koncové zařízení nemá k WiFi přístup, jsou dostupné 4 gigabitové LAN konektory. Aby měla WiFi síť řádný dosah, jsou zde použity 4 antény a přizpůsobení vyzařovacího… (alza.cz)

Gigabitový stíněný 6-portový pasivní POE panel, POE-PAN6-GB

Gigabitový stíněný 6-portový pasivní POE panel, POE-PAN6-GB

Panel integrující 6 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 5 - 48V. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Over-current protection (proudová ochrana) do hodnoty 650mA (+/-15%) na každém portu, vyvedený zemnící člen. LED indikace proudových hodnot (červená 450mA). Vstup pro napájení prostřednictvím 2.1mm jacku. Přidáním tohoto průchozího panelu do rozvaděče získáte napájecí centrum, které jednoduchým způsobem zapojíte mezi stávající switch a patchpanel, který již vede k napájenému zařízení (IP kamera, IP telefon, bezdrátové prvky, apod.). Kompatibilní s aktivními prvky s integrovaným POE injektorem využívajícím k napájení piny 4/5+ pin7/8- (jako např. MIKROTIK,… (patro.cz)

Thunderbolt Team

Thunderbolt Team

Elitní jednotka speciálního komanda je složena pouze z těch nejlepších vojáků. E-Kipper, Pied Piper, Swanky Syd a Hammerhead a jsou připraveni k nasazení na tajnou vojenskou akci.  Sada obsahuje 4 figurky.  Figurka má pohyblivé všechny končetiny. Specifikace: Rozměr balení: 23 x 19 x 4,2 cm Vhodné pro děti od 3 let. Určení: pro chlapce Materiál: plast Výrobce: Plastica   (mrakyhracek.cz)

Puženka plochá 15 mm apple 2 m na kartě

Puženka plochá 15 mm apple 2 m na kartě

(bubulakovo.cz)

Puženka plochá 10 mm apple 2 m na kartě

Puženka plochá 10 mm apple 2 m na kartě

(bubulakovo.cz)

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 130

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 130

Kapacita paměti 256 GB·Kompatibilita: MacBook Air 13" (Late 2010 - počáteční 2015)·Rychlost (max.): 95MB/s čtení, 60 MB/s zápis (USB 3.0)·Odolná proti vodě, prachu a otřesy Pokud vybrané rozšíření paměti pro váš MacBook adaptabilní, pak by: následující série JetDrive™ Lite 330, JetDrive™Drive Lite 350 nebo JetDrive™ Lite 360. Apple rozšiřující karta. (conrad.cz)

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 360

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 360

Kapacita paměti 256 GB·Kompatibilita: MacBook Pro Retina 15" (Late 2013 - Mid 2014)·Rychlost (max.): 95MB/s čtení, 60 MB/s psaní·Odolná proti vodě, prachu a otřesy Pokud vybrané rozšíření paměti pro váš MacBook adaptabilní, pak by: následující série JetDrive™ Lite 130, JetDrive™ Lite 330 nebo JetDrive™ Lite 350. Apple rozšiřující karta. (conrad.cz)

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 350

Apple rozšiřující karta, 256 GB, Transcend JetDrive™ Lite 350

Kapacita paměti 256 GB·Kompatibilita: MacBook Pro Retina 15" (Mid 2012 - počáteční 2013)·Rychlost (max.): 95MB/s čtení, 60 MB/s psaní·Odolná proti vodě, prachu a otřesy Pokud vybrané rozšíření paměti pro váš MacBook adaptabilní, pak by: následující série JetDrive™ Lite 130, JetDrive™ Lite 330 nebo JetDrive™ Lite 360. Apple rozšiřující karta. (conrad.cz)

Plastica Thunderbolt Team

Plastica Thunderbolt Team

Elitní jednotka speciálního komanda je složena pouze z těch nejlepších vojáků. E-Kipper, Pied Piper, Swanky Syd a Hammerhead a jsou připraveni k nasazení na tajnou vojenskou akci. Sada obsahuje 4 figurky. Figurka má pohyblivé všechny končetiny. (mall.cz)

M-WAY THUNDERBOLT 2

M-WAY THUNDERBOLT 2

Nosič pro 2 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič lze sklopit. Nosič lze sklopit pro lepší přístup do zavazadlového prostoru. Nosič není uzamykatelný k tažnému zařízení. (mall.cz)

Externí HDD 6,35 cm (2,5") LaCie Rugged Thunderbolt, 2 TB, USB-C™,…

Externí HDD 6,35 cm (2,5") LaCie Rugged Thunderbolt, 2 TB, USB-C™, Thunderbolt, stříbrná, oranžová

Kapacita paměti 2 TB·Thunderbolt a USB Tcp-C rozhraní·Thunderbolt™ dosahuje rychlosti až 510 MBit/s·Napájení ze sběrnice je možné kompletní mobilitu·Odolná vůči otřesům, prachu a vodě, aby použít všude. Thunderbolt kabel s integrovaným rugged-laufwerk LaCie·USB-C kabel (USB 3.1 s 5 Gbit/s)·USB-C na USB A kabel (USB 3.0 kompatibilní)·.·Odnímatelný kryt. Mac OS X 10.6.8 nebo vyšší.® (conrad.cz)

Externí HDD 6,35 cm (2,5") LaCie Rugged Thunderbolt, 5 TB, USB-C™,…

Externí HDD 6,35 cm (2,5") LaCie Rugged Thunderbolt, 5 TB, USB-C™, Thunderbolt, stříbrná, oranžová

Kapacita paměti 5 TB·Thunderbolt uund Tcp-C rozhraní USB·Thunderbolt™ dosahuje rychlosti až 510 MBit/s·Napájení ze sběrnice je možné kompletní mobilitu·Odolná vůči otřesům, prachu a vodě, aby použít všude. Thunderbolt kabel s integrovaným rugged-laufwerk LaCie·USB-C kabel (USB 3.1 s 5 Gbit/s)·USB-C na USB A kabel (USB 3.0 kompatibilní)·.·Odnímatelný kryt. Mac OS X 10.6.8 nebo vyšší.® (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít