Simplehuman koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (cw1225)

Produkt Simplehuman koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (cw1225) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Simplehuman koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (cw1225) upraviť a produkt hľadať znova.

Simplehuman Koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (CW1225)

Simplehuman Koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (CW1225)
Detail

Odpadkový koš - objem 10 l, materiál ocel, stříbrná barva, ruční otevírání, 1 nádoba, rozměry 33,1 x 28,8 × 15,8 cm (V׊×H) Praktický odpadkový koš s objemem 10 litrů zaujme svým jednoduchým designem v matném provedení a štíhlým hranatým tvarem, který výborně doplní kanceláře, dětské pokojíčky či hotelové pokoje. Praktický odpadkový koš s objemem 10 litrů zaujme svým jednoduchým designem v matném provedení. Tělo koše je vyrobeno z velmi kvalitní oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Koš s otevřeným víkem má štíhlý hranatý tvar, který se vejde prakticky kdekoliv a výborně doplní kanceláře, dětské pokojíčky či hotelové pokoje. Hlavní přednostiMalý a kompaktníModerní vzhledOtevřené víkoObjem 10 litrůZáruka 5 letKvalitní a odolný materiál (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (CW1225) , Simplehuman koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (cw1225)

Simplehuman Pedálový koš na odpadky 40l, úzký, bílý plast (CW1362)

Simplehuman Pedálový koš na odpadky 40l, úzký, bílý plast (CW1362)
Detail

Odpadkový koš - objem 40 l, materiál plast, bílá barva, otevírání nohou pomocí pedálu, rozměry 64 x 26 × 49 cm (V׊×H) Pedálový odpadkový koš s objemem 40 litrů vás překvapí nejen svým úzkým tvarem, ale také uzamykatelným víkem, zabudovanými kolečky a tichým zavíráním víka koše. Pedálový odpadkový koš s objemem 40 litrů vás překvapí nejen svým úzkým tvarem, který se vejde i do těch nejužších míst, ale také mnoha praktickými vychytávkami. Pomocí dvou zabudovaných koleček se s ním snadno manipuluje a vlastní uzamykatelné víko, které chrání odpadky před zvídavými dětmi a nenechavými domácími mazlíčky. Zajisté také oceníte tiché zavírání víka koše, které se po uvolnění pedálu pomalu spouští dolů. Záruka 5 let a vysoce odolný materiál jsou garancí kvality a dlouhé životnosti. Hlavní přednostiProstorově úsporný tvarZabudovaná kolečka pro snadnou manipulaciVysoce odolný a lehký materiálTiché zavírání víka košeUzamykatelné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový koš na odpadky 40l, úzký, bílý plast (CW1362) , Dotykový odpadkový koš simplehuman – 30 l, hranatý, matná nerez ocel, fpp

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 30 l, matná ocel

Detail

Odpadkový koš s nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismem s pomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen technologií nano stříbra, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Praktický a odolný. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový odpadkový koš 30 l, matná ocel , Pedálový odpadkový koš simplehuman – 10 l, hranatý, plastové víko, matná nerez ocel

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 3 l, matná ocel

Detail

Nerezový pedálový koš na odpadky s vyjímatelnou vnitřní nádobou od značky Simplehuman se bude vyjímat v každém interiéru. Matná ocelová barva je univerzální a neztratí se ani v koupelně, ani v kuchyni. Nano povrchová úprava zajišťuje ochranu proti otiskům prstů a bakteriím. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový odpadkový koš 3 l, matná ocel , Simplehuman pedálový koš 45l, matná ocel, fpp, kapsa na sáčky (cw2024)

Koš na odpadky

Koš na odpadky
Detail

Na podrobném popisu k produktu Koš na odpadky pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Koš na odpadky , Simplehuman pedálový koš na tříděný odpad 58l, matná ocel, fpp (cw2025)

Simplehuman Pedálový koš na tříděný odpad 58l, matná ocel, FPP (CW2025)

Simplehuman Pedálový koš na tříděný odpad 58l, matná ocel, FPP (CW2025)
Detail

Odpadkový koš - na tříděný odpad, objem 58 l, materiál nerez, šedá barva, otevírání nohou pomocí pedálu, 2 nádoby, rozměry 65,5 x 56 × 36 cm (V׊×H) Čistě a bezpečněKoš na tříděný odpad Simplehuman zaujme elegantním nerezovým vzhledem v matném provedení, díky kterému dokonale zapadne do každé moderní kuchyně. Koš obsahuje dvě nádoby o celkovém objemu 58 litrů, které lze snadno vyjmout. Ovládání víka je zajištěno silným ocelovým pedálem.Kapsa na náhradní pytleKoš Simplehuman je vybaven praktickým integrovaným zásobníkem na sáčky, takže je budete mít vždy po ruce a jejich výměna bude otázkou okamžiku. Pro snadnou manipulaci jsou k dispozici zabudovaná kolečka a gumové podložky zajišťující stabilitu koše.Povrchová nano úpravaPovrch koše je ošetřený nano technologií, která ochrání nerezovou ocel před otisky prstů a různými viry a bakteriemi, těch se v kuchyni vyskytuje velké množství. Materiál se navíc snadno udržuje, takže váš odpadkový koš bude... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový koš na tříděný odpad 58l, matná ocel, FPP (CW2025) , Simplehuman bezdotykový koš 45l, půlkulatý, matná ocel, fpp, kapsa na sáčky (st2009)

Simplehuman Odpadkový koš na tříděný odpad – 30/16 l, obdélníkový, matná ocel, FPP

Detail

Odpadkový koš na tříděný odpad značky Simplehuman je praktickou pomůckou pro třídění odpadu. Tento koš je vybaven dvěma vyjímatelnými nádobami o objemu 30 a 16 litrů. Silný ocelový pedál je vysoce odolný proti opotřebení a víko koše zůstává otevřené tak dlouho, jak chcete. Povrch koše je chráněn speciální vrstvou proti otiskům prstů a díky praktickému vnitřnímu pantu můžete koš umístit přímo ke stěně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Odpadkový koš na tříděný odpad – 30/16 l, obdélníkový, matná ocel, FPP , Pedálový odpadkový koš simplehuman – 45 l, matná ocel, fpp, kapsa na sáčky

Simplehuman Pedálový koš 45l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (CW2024)

Simplehuman Pedálový koš 45l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (CW2024)
Detail

Odpadkový koš - objem 45 l, materiál nerez, otevírání nohou pomocí pedálu, 1 nádoba, rozměry 65,5 x 40,5 × 33,8 cm (V׊×H) Pedálový koš v moderním designuPedálový odpadkový koš Simplehuman s objemem 45 litrů vás překvapí nejen svým moderním designem v matném nerezovém provedení, který dokonale zapadne do každé kuchyně, ale také mnoha praktickými vychytávkami, jako je robustní pedál, tiché zavírání víka či praktický dávkovač odpadkových sáčků.Klíčové vlastnosti pedálového odpadkového koše Simplehuman 45 lModerní design s matným nerezovým povrchemVysoce odolný materiál Tiché uzavírání víka košeKvalitní ocelový pedál s dlouhou životnostíOchrana povrchu proti otiskům prstůVnitřní vložka usnadní vynášení odpaduDávkovač odpadkových sáčkůObjem odpadkového koše 45 litrůProdloužená záruka 10 letPedálový odpadkový koš s objemem 4,5 litrů zaujme nejen úpravou proti otiskům prstů, ale také použitým kvalitním materiálem, odnímatelnou vnitřní vložkou a gumovými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový koš 45l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (CW2024) , Pedálový odpadkový koš simplehuman – 55 l, matná ocel, fpp, kapsa na sáčky

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky
Detail

Odpadkový koš Simplehuman s ocelovým pedálem. Povrch koše je ošetřený technologií, která ho pokryje jemnou vrstvou nano-stříbra. Díky tomu je chráněn před otisky prstů a choroboplodnými zárodky. Běžné nečistoty z koše stečou a pokud by se přeci jenom uchytily, jdou vždy snadno vyčistit. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Nášlapný mechanismus pro otevírání koše je sestaven tak, aby vydržel až 150 000 šlápnutí, což je více než 20 sešlápnutí každý den pro dobu 20 let. Patentovaný mechanismus zavírání kontroluje a zaručuje plynulost pohybu víka a tiché zavření.Vnější stranu víka je možné zvednout pro snadnou výměnu sáčku. Není nutné sejmout celý vršek koše. Až budete hotovi, jednoduše vrátíte víko zpět. Okraje sáčku zůstanou pečlivě zakryté a budou perfektně držet na svém místě. Díky integrovanému zásobníku na sáčky budete mít nový sáček vždy po ruce. Balení sáčků Simplehuman se přesně vejde do prostoru v koši. Sáček lze pohodlně vytáhnout jednou rukou, což významně urychluje výměnu pytlů.Díky vnitřnímu závěsu je zaručeno, že se víko otevře celé, ale nenarazí do zdi či nábytku umístěného za košem.Simplehuman používá špičkové materiály, garantuje dlouholetou výdrž a pro tento model koše nabízí záruku 10 let.Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem Q (50-65 l) objednací číslo 802958. (4home.cz)

Podobné produkty ako Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky , Simplehuman pedálový koš na odpadky 40l, úzký, bílý plast (cw1362)

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 45 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 45 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky
Detail

Odpadkový koš Simplehuman s ocelovým pedálem. Povrch koše je ošetřený technologií, která ho pokryje jemnou vrstvou nano-stříbra. Díky tomu je chráněn před otisky prstů a choroboplodnými zárodky. Běžné nečistoty z koše stečou a pokud by se přeci jenom uchytily, jdou vždy snadno vyčistit. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Nášlapný mechanismus pro otevírání koše je sestaven tak, aby vydržel až 150 000 šlápnutí, což je více než 20 sešlápnutí každý den pro dobu 20 let. Patentovaný mechanismus zavírání kontroluje a zaručuje plynulost pohybu víka a tiché zavření.Vnější stranu víka je možné zvednout pro snadnou výměnu sáčku. Není nutné sejmout celý vršek koše. Až budete hotovi, jednoduše vrátíte víko zpět. Okraje sáčku zůstanou pečlivě zakryté a budou perfektně držet na svém místě. Díky integrovanému zásobníku na sáčky budete mít nový sáček vždy po ruce. Balení sáčků Simplehuman se přesně vejde do prostoru v koši. Sáček lze pohodlně vytáhnout jednou rukou, což významně urychluje výměnu pytlů.Díky vnitřnímu závěsu je zaručeno, že se víko otevře celé, ale nenarazí do zdi či nábytku umístěného za košem.Simplehuman používá špičkové materiály, garantuje dlouholetou výdrž a pro tento model koše nabízí záruku 10 let.Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem M (45 l) objednací číslo 802917 a 802927. (4home.cz)

Podobné produkty ako Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 45 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky , Odpadkový koš na tříděný odpad, simplehuman 20 l (10/10), otevřený, kartáčovaná nerez ocel

Simplehuman Pedálový odpadkový koš – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky

Detail

Odpadkový koš s kapsou na sáčky a nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismem s pomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen povrchovou úpravou nano technologií, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Objem 55 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový odpadkový koš – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky , Dotykový odpadkový koš simplehuman – 40 l, úzký, matná nerez ocel, fpp

Simplehuman Bezdotykový koš 45l, půlkulatý, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (ST2009)

Simplehuman Bezdotykový koš 45l, půlkulatý, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (ST2009)
Detail

Bezdotykový odpadkový koš objem 45l, ocel, bezdotykové otevírání, rozměry: 39,1x64,1x32,6 cm, ocel, počet nádob: 1 Bezdotykový odpadkový koš v moderním designuBezdotykový odpadkový koš Simplehuman s objemem 45 litrů zaujme nejen svým elegantním nerezovým designem, který dokonale zapadne do každé moderní kuchyně, ale také mnoha praktickými funkcemi. Víko koše se plynule otevírá pouhým mávnutím ruky nad pohybovým senzorem a po vhození odpadků se zase automaticky zavře.Klíčové vlastnosti bezdotykového odpadkového koše Simplehuman 45 lBezdotykový koš v půlkulatém designuChytrý bezdotykový senzorPovrch z kvalitní matné oceliKapsa na odpadkové sáčkyTichý a plynulý mechanismus otevíráníObjem odpadkového koše 45 litrůProdloužená záruka 5 letPedálový odpadkový koš s objemem 4,5 litrů zaujme nejen úpravou proti otiskům prstů, ale také použitým kvalitním materiálem, odnímatelnou vnitřní vložkou a gumovými nožičkami, které zaručují jeho stabilitu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Bezdotykový koš 45l, půlkulatý, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (ST2009) , Simplehuman obdélníkový pedálový koš 38 l, ocel

HEIDRUN - Koš na odpadky Altea 9 l

HEIDRUN - Koš na odpadky Altea 9 l
Detail

heidrun Plastový odpadkový koš HEIDRUN 9l., kategorie: ČISTÝ DOMOV - ÚKLID | ODPADKOVÉ KOŠE | ODPADKOVÉ KOŠE PLASTOVÉ (kitos.cz)

Podobné produkty ako HEIDRUN - Koš na odpadky Altea 9 l , Simplehuman držák na kuchyňské utěrky na zeď simplehuman - pro role 28 cm, matná ocel kt1024

Matně černý koš na odpadky Ø37x48 cm

Matně černý koš na odpadky Ø37x48 cm
Detail

Na podrobném popisu k produktu Matně černý koš na odpadky Ø37x48 cm pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Matně černý koš na odpadky Ø37x48 cm , Simplehuman obdélníkový pedálový koš na tříděný odpad 46 l, ocel

Mazzei Koš na odpadky ECOMETALFACE 16 l

Detail

Pedálový koš na odpadky obdélníkového tvaru má objem 16 litrů. Jeho italský design jistě zaujme nejednoho z vás. Koš je vyroben z plastu, ale jeho vzhled je metalický. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mazzei Koš na odpadky ECOMETALFACE 16 l , Simplehuman odpadkový koš na kompost

HEIDRUN - Koš na odpadky 60l různé barvy

Simplehuman Pedálový odpadkový koš – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky - rozbaleno

Detail

Odpadkový koš s kapsou na sáčky a nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismem s pomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen povrchovou úpravou nano technologií, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Objem 55 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Pedálový odpadkový koš – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky - rozbaleno , Branq zebra - koš na papír, 10l (p1300)

Drátěný koš na odpadky černý 18L LD01-158

Drátěný koš na odpadky černý 18L LD01-158
Detail

Drátěný koš na odpadky v černé barvě. Objem 18 litrů. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Drátěný koš na odpadky černý 18L LD01-158 , Simplehuman držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 28 cm, matná ocel (kt1024)

Koopman Koš na odpadky diamant 3l, plast, zelená

Detail

Koupelnový koš od značky Koopman. Provedení z odolného plastu. Objem 3 l. Ideální pomocník při udržování chodu koupelny v čistotě a pořádku. Jednoduchý a funkční vzhled, který zapadne do nejednoho interiéru. Snadno udržitelný materiál. Hodí se do koupelny i kanceláře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Koopman Koš na odpadky diamant 3l, plast, zelená , Simplehuman držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 23 cm, matná ocel (kt1086)

Výklopný koš na odpadky Swing Aurora 15 l, bílá

Výklopný koš na odpadky Swing Aurora 15 l, bílá
Detail

Plastový odpadkový koš s výklopným víkem má odnímatelnou horní část pro snadnější čištění. Je vhodný do kuchyňských linek i jako samostatně stojící. Barva: krémová (4home.cz)

Podobné produkty ako Výklopný koš na odpadky Swing Aurora 15 l, bílá , Vestavný odpadkový koš simplehuman – 30 l, výsuvný, lesklá ocel, plastový kbelík

Drátěný koš na odpadky stříbrný 12L LD01-509-1

Drátěný koš na odpadky stříbrný 12L LD01-509-1
Detail

Drátěný koš na odpadky stříbrný. Objem 12 litrů. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Drátěný koš na odpadky stříbrný 12L LD01-509-1 , Výklopný koš na odpadky swing aurora 15 l, bílá

Odpadkový koš na tříděný odpad, Simplehuman 20 l (10/10), otevřený, kartáčovaná nerez ocel

Odpadkový koš na tříděný odpad, Simplehuman 20 l (10/10), otevřený, kartáčovaná nerez ocel
Detail

Příruční odpadkový koš Simplehuman je skvělým pomocníkem při třídění odpadu. Hodí se do hotelových pokojů, ale neztratí se ani v pokojíčcích našich nejmenších či pod stolem v kancelářích. Má dvě nádoby o objemu 10 litrů.Recyklace odpadu ještě nikdy nebyla tak snadná. Jedna z vnitřních nádob má modrý okraj. Budete mít ihned jasno v tom, kam který druh odpadu vyhodit. Jedna půlka koše může být určená na papír, druhá například na smíšený odpad. Je to jen na vás.Povrch koše má speciální úpravu, která zabraňuje, aby na koši ulpívaly otisky prstů a nečistoty. Koš je vyroben z oceli, vnitřní nádoby z plastu. Oba materiály se lehce čistí, stačí i čistá voda. Odklopte víko a pytel jen přehněte přes okraj koše. Po zavření zůstane všechen igelit skrytý pod víkem.Simplehuman vyrábí své produkty ze špičkových materiálů, což zaručuje, že vám produkty Simplehuman budou sloužit v perfektním stavu mnoho let.Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenem C (10-12 l) objednací číslo 802957. (4home.cz)

Podobné produkty ako Odpadkový koš na tříděný odpad, Simplehuman 20 l (10/10), otevřený, kartáčovaná nerez ocel , Simplehuman mini odpadkový koš 1,5 l, rose gold nerez ocel, cw2085 (cw2085)

Dotykový odpadkový koš Simplehuman – 30 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP

Dotykový odpadkový koš Simplehuman – 30 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP
Detail

Vysoce kvalitní dotykový odpadkový koš od společnosti Simplehuman. Má objem třicet litrů a díky svému tvaru se dá umístit prakticky kamkoliv. Ocelový povrch se velmi snadno udržuje a svým vzhledem je nadčasový.V přední části koše se nachází dotykové madlo. Stačí ho stisknou rukou, můžete do něj i lehce narazit loktem, nohou apod. Koš se ihned otevře. Víko má tlumiče a pružiny, které jsou zárukou, že na koši perfektně sedí. Víko koše zůstane otevřené tak dlouho, jak budete chtít. Oceníte to hlavně při vaření, kdy potřebujete několikrát za sebou odhodit zbytky jídla či jiné odpadky. Povrch koše má navíc speciální úpravu, která zabraňuje, aby na koši ulpívaly otisky prstů a nečistoty.Víko se otevírá díky důmyslnému systému tak, že nenaráží do zdi. Po otevření nabízí velký otvor pro vhození odpadků. Pro ještě snadnější manipulaci s odpadky lze víko koše snadno sejmout a nasadit zpět. Vnitřní nádobu koše lze vytáhnout, nebo ji nechat v nakloněné poloze. Snáze tak vyměníte sáček či manipulujete s odpadky.Na spodní části má nylonové disky, díky kterým snadno klouže pro rovné podlaze. Koš je navíc poměrně úzký, takže se vejde téměř kamkoliv.Simplehuman používá špičkové materiály a inovativní výrobní postupy. Proto vám pro tento model koše může nabídnout záruku 10 let. Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem H (30-35 l) objednací číslo 802912, 802913 a 802924. (4home.cz)

Podobné produkty ako Dotykový odpadkový koš Simplehuman – 30 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP , Koš na odpad chic bin s - laundry bag, 10l

Simplehuman Dotykový odpadkový koš 40 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP

Detail

Kvalitní dotykový odpadkový koš, který vydrží. Hranatý koš Simplehuman je zhotovený z nerezové oceli a otevírá se pouhým dotykem. Má objem 40 l a vyjímatelnou vnitřní nádobu a neulpívají na něm otisky prstů. Potěší vás zárukou 10 let i 10 sáčky v balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Dotykový odpadkový koš 40 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP , Simplehuman odpadkový koš, 60 l, šedá

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 10 l, hranatý, plastové víko, matná nerez ocel

Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 10 l, hranatý, plastové víko, matná nerez ocel
Detail

Pedálový odpadkový koš, který snadno zapadne i do omezených prostorů - ideální do koupelny či WC. Po uvolnění pedálu se víko velmi pomalu spouští dolů až se jemně zacvakne. Je konec hlučnému bouchání víkem odpadkového koše.Navrženo pro hladké a snadné došlápnutí a otevření koše. Pedálový mechanismus šetří záda - už není třeba se ohýbat. Neklouzavá základna odpadkového koše je podložená gumou. Vnitřní kbelík je navržen tak, aby do něj pasovaly nákupní tašky a vy jste tak mohli přebytečné tašky z hypermarketů využívat k vynášení odpadu. Víko koše neukáže žádné otisky prstů a nezachytí se na něm běžné nečistoty z odpadu. Díky speciální úpravě povrchu zůstává ocelový povrch neustále lesklý a čistý.Díky svému kompaktnímu rozměru se koš vejde i do úzkých a jinak špatně dostupných prostor. Například vedle toaletní mísy. Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem R (10 l) objednací číslo 802920 a 802930.Simplehuman používá špičkové materiály a inovativní výrobní postupy. Proto vám pro tento model koše může nabídnout záruku 5 let. (4home.cz)

Podobné produkty ako Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 10 l, hranatý, plastové víko, matná nerez ocel , Simplehuman odpadkový koš, 60 l, černá

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý
Detail

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 30litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý , Simplehuman odpadkový koš, 40 l, černá

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný
Detail

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 30litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný , Simplehuman odpadový koš na stůl mini 1,5 l, bílá

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný
Detail

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 30litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, pochromovaný , Simplehuman kulatý pedálový koš 4,5 l, bílá

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý

Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý
Detail

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 30litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Cleansmann 30, koš na odpadky, senzor, 30 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý , Simplehuman obdélníkový pedálový koš 45 l, černá

Klarstein Cleansmann 50, koš na odpadky, senzor, 50 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý

Klarstein Cleansmann 50, koš na odpadky, senzor, 50 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý
Detail

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 50litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Klarstein Cleansmann 50, koš na odpadky, senzor, 50 litrů, na odpadkové pytle, ABS, černý , Simplehuman pedálový odpadkový koš, 50 l, bílá

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď Simplehuman - pro role 28 cm, matná ocel KT1024

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď Simplehuman - pro role 28 cm, matná ocel KT1024
Detail

Tento držák na kuchyňské utěrky si zamilujete. Je totiž vybaven jedinečnou patentní technologií, která vám umožní utrhnout vždy přesně jednu kuchyňskou utěrku. A to i jednou rukou.Držák má pružinu, takže je snadné utrhnout jednu utěrku jednou rukou. Držák má ze strany rychloupínací knoflík. K uvolnění knoflíku stačí stisknout tlačítko. Roli díky tomu vyměníte rychle. Je určen pro běžné utěrky (délka role do 28 cm). (4home.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď Simplehuman - pro role 28 cm, matná ocel KT1024

Simplehuman Odpadkový koš 10 l, otevřený

Detail

Otevřený odpadkový koš o objemu 10 litrů oceníte v kuchyni, koupelně a hodí se i do kancelářských prostor. Díky svým malým rozměrům najde uplatnění všude, kam by se větší koše nevešly. Hranatý půdorys umožňuje postavení do rohu místnosti. Součástí je vyjímatelná vnitřní nádoba. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Odpadkový koš 10 l, otevřený

Simplehuman Dotykový odpadkový koš hranatý 30 l

Detail

Středně velký odpadkový koš s dotykovým systémem otevírání najde uplatnění v každé kuchyni i jiné místnosti. Je vyroben z oceli špičkové kvality, která odolává opotřebení. Disponuje vyjímatelnou vnitřní nádobou s nastavitelnou polohou. Koš pojme 30 litrů odpadu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Dotykový odpadkový koš hranatý 30 l

Koziol kontejner na odpadky

Koziol kontejner na odpadky
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol kontejner na odpadky

Koziol kontejner na odpadky

Koziol kontejner na odpadky
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol kontejner na odpadky

Koziol kontejner na odpadky

Koziol kontejner na odpadky
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Koziol. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Koziol kontejner na odpadky

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 23 cm, matná ocel (KT1086)

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 23 cm, matná ocel (KT1086)
Detail

Stojánek na kuchyňské utěrky, pro role do 23cm, materiál nerezová ocel Držák na papírové utěrky na zeď od Simplehuman se stane vaším oblíbeným kuchyňským pomocníkem. Je vyrobený z vysoce odolné oceli a perfektně odolává poškození. Držák na papírové utěrky na zeď od Simplehuman se stane vaším oblíbeným kuchyňským pomocníkem. Je vyrobený z vysoce odolné oceli a perfektně odolává poškození. Vaši pozornost upoutá svým netradičním provedením, díky kterému zapadne do každé kuchyně. Držák má pružinu, která vyvíjí dostatečný odpor, a vy tak vždycky utrhnete přesně jednu utěrku - a to dokonce i jen jednou rukou! Rychloupínací knoflík vám pomůže při bleskové výměně role. Stačí stisknout tlačítko a knoflík je uvolněn. Na zeď držák můžete připevnit ve vodorovném i ve svislém směru. K montáži jsou potřeba pouhé 3 šrouby, které jsou součástí balení. Od teď už budete mít čistou papírovou utěrku vždy po ruce! Klíčové vlastnostiZ lité nerezové oceliDíky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 23 cm, matná ocel (KT1086)

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 28 cm, matná ocel (KT1024)

Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 28 cm, matná ocel (KT1024)
Detail

Stojánek na kuchyňské utěrky, pro role do 28cm, materiál nerezová ocel Držák na papírové utěrky na zeď od Simplehuman se stane vaším oblíbeným kuchyňským pomocníkem. Je vyrobený z vysoce odolné oceli a perfektně odolává poškození. Držák na papírové utěrky na zeď od Simplehuman se stane vaším oblíbeným kuchyňským pomocníkem. Je vyrobený z vysoce odolné oceli a perfektně odolává poškození. Vaši pozornost upoutá svým netradičním provedením, díky kterému zapadne do každé kuchyně. Držák má pružinu, která vyvíjí dostatečný odpor, a vy tak vždycky utrhnete přesně jednu utěrku - a to dokonce i jen jednou rukou! Rychloupínací knoflík vám pomůže při bleskové výměně role. Stačí stisknout tlačítko a knoflík je uvolněn. Na zeď držák můžete připevnit ve vodorovném i ve svislém směru. K montáži jsou potřeba pouhé 3 šrouby, které jsou součástí balení. Od teď už budete mít čistou papírovou utěrku vždy po ruce! Klíčové vlastnostiZ lité nerezové oceliDíky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 28 cm, matná ocel (KT1024)

Zone Denmark kontejner na odpadky

Zone Denmark kontejner na odpadky
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Zone Denmark. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Zone Denmark kontejner na odpadky

Sběrač na odpadky TRASHKI 101

Sběrač na odpadky TRASHKI 101
Detail

NakupteSběrač na odpadky TRASHKI 101z kategorieDům a zahrada > Domácnost > Potřeby pro úklid domácnosti > Mechanické smetáky a zametačeza89.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sběrač na odpadky TRASHKI 101

Simplehuman Obdélníkový pedálový koš 38 l, ocel

Simplehuman Obdélníkový pedálový koš 38 l, ocel
Detail

Opravdu velký a extra odolný odpadkový koš je skvělým pomocníkem do míst, kde vzniká větší množství odpadu. S ocelovým pedálem máte jistotu, že vydrží i velmi časté používání. Byl navržen tak, aby zvládl 150 000 sešlápnutí. Nerezová ocel je chráněna speciální vrstvou, která zabraňuje zanechávání otisků prstů a dalších stop. Koš tak zůstane stále lesklý a zářivý. Vnitřní nádoba zachytává drobné zbytky odpadu. Je možné ji rychle vyjmout a podle potřeby snadno vyčistit. Navíc díky možnosti přizvednout si vnitřní nádobu odpadkového koše je výměna sáčku hračka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Obdélníkový pedálový koš 38 l, ocel

Simplehuman Obdélníkový pedálový koš na tříděný odpad 46 l, ocel

Simplehuman Obdélníkový pedálový koš na tříděný odpad 46 l, ocel
Detail

Jedinečná pomůcka pro třídění odpadu - odpadkový koš Simplehuman, který je vybaven dvěma nádobami o objemu 30 a 16 litrů. S ocelovým pedálem máte jistotu, že vydrží i velmi časté používání. Byl navržen tak, aby zvládl 150 000 sešlápnutí. Nerezová ocel je chráněna speciální vrstvou, která zabraňuje zanechávání otisků prstů a dalších stop. Koš tak zůstane stále lesklý a zářivý. Vnitřní nádoba zachytává drobné zbytky odpadu. Je možné ji rychle vyjmout a podle potřeby snadno vyčistit. Navíc díky možnosti přizvednout si vnitřní nádobu odpadkového koše je výměna sáčku hračka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Obdélníkový pedálový koš na tříděný odpad 46 l, ocel

Brabantia kontejner na odpadky 1,8 L

Brabantia kontejner na odpadky 1,8 L
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Brabantia. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Brabantia kontejner na odpadky 1,8 L

Brabantia kontejner na odpadky 2,3 l

Brabantia kontejner na odpadky 2,3 l
Detail

Kontejner na odpadky z kolekce Brabantia. Model vyroben z nerezové ocele a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Brabantia kontejner na odpadky 2,3 l

Sáčky na odpadky 60 l, 20ks

Sáčky na odpadky 60 l, 20ks
Detail

>Černé mikrotenové HDPE sáčky, 20 ks/role (patro.cz)

Podobné produkty ako Sáčky na odpadky 60 l, 20ks

PROHOME - PYTLE NA ODPADKY ALUFIX 35L10ks

PROHOME - PYTLE NA ODPADKY ALUFIX 35L10ks
Detail

53x60cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - PYTLE NA ODPADKY ALUFIX 35L10ks

PROHOME - Pytle na odpadky 60l/20ks

PROHOME - Pytle na odpadky 60l/20ks
Detail

Rozměr pytle 60x72cm, rozměr rolky 15,5x4cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Pytle na odpadky 60l/20ks

PROHOME - Pytle na odpadky 110l 10ks

PROHOME - Pytle na odpadky 110l 10ks
Detail

70x105cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Pytle na odpadky 110l 10ks

Simplehuman Odpadkový koš na stůl Mini 1,5 l, bilá nerez ocel

Detail

Nepostradatelný odpadkový koš Mini na stůl o objemu 1,5 l, z bílé nerez oceli od výrobce Simplehuman bude doplňkem kdekoliv v domácnosti. Je vyroben z kvalitních materiálů a úpravou povrchu proti otiskům. Víko je otočné a vyvážené, tedy se vždy vrátí zpět. A to vše s prodlouženou zárukou na 5 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Odpadkový koš na stůl Mini 1,5 l, bilá nerez ocel

Simplehuman Odpadkový koš na stůl Mini 1,5 l, kartáčovaná nerez ocel

Detail

Nepostradatelný odpadkový koš Mini na stůl o objemu 1,5 l, z kartáčované nerez oceli od výrobce Simplehuman bude doplňkem kdekoliv v domácnosti. Je vyroben z kvalitních materiálů a úpravou povrchu proti otiskům. Víko je otočné a vyvážené, tedy se vždy vrátí zpět. A to vše s prodlouženou zárukou na 5 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako Simplehuman Odpadkový koš na stůl Mini 1,5 l, kartáčovaná nerez ocel
Simplehuman Koš na odpadky 10l, hranatý, otevřený, matná ocel (CW1225), Dotykový odpadkový koš Simplehuman – 30 l, hranatý, matná nerez ocel, FPP, Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 10 l, hranatý, plastové víko, matná nerez ocel, Simplehuman Pedálový koš 45l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (CW2024), Simplehuman Pedálový koš na tříděný odpad 58l, matná ocel, FPP (CW2025), Simplehuman Bezdotykový koš 45l, půlkulatý, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky (ST2009), Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 45 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky, Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 55 l, matná ocel, FPP, kapsa na sáčky, Simplehuman Pedálový koš na odpadky 40l, úzký, bílý plast (CW1362), Odpadkový koš na tříděný odpad, Simplehuman 20 l (10/10), otevřený, kartáčovaná nerez ocel, Dotykový odpadkový koš Simplehuman – 40 l, úzký, matná nerez ocel, FPP, Simplehuman Obdélníkový pedálový koš 38 l, ocel, Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď Simplehuman - pro role 28 cm, matná ocel KT1024, Simplehuman Obdélníkový pedálový koš na tříděný odpad 46 l, ocel, Simplehuman Odpadkový koš na kompost, Vestavný odpadkový koš Simplehuman – 10 l, chromovaná ocel, plastový kbelík, Branq Zebra - koš na papír, 10l (P1300), Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 28 cm, matná ocel (KT1024), Simplehuman Držák na kuchyňské utěrky na zeď pro role do 23 cm, matná ocel (KT1086), Vestavný odpadkový koš Simplehuman – 30 l, výsuvný, lesklá ocel, plastový kbelík, Výklopný koš na odpadky Swing Aurora 15 l, bílá, Simplehuman Mini odpadkový koš 1,5 l, Rose Gold nerez ocel, CW2085 (CW2085), Koš na odpad Chic Bin S - Laundry Bag, 10L, Simplehuman Odpadkový koš, 60 l, šedá, Simplehuman Odpadkový koš, 60 l, černá, Simplehuman Odpadkový koš, 40 l, černá, Simplehuman odpadový koš na stůl MINI 1,5 l, bílá, Simplehuman kulatý pedálový koš 4,5 l, bílá, Simplehuman Obdélníkový pedálový koš 45 l, černá, Simplehuman Pedálový odpadkový koš, 50 l, bílá