Silicon Power MicroSDXC 128GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SP128GBSTXBU1V10SP)

Silicon Power MicroSDXC 128GB Class 10 UHS-I + SD adaptér …

Silicon Power MicroSDXC 128GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SP128GBSTXBU1V10SP)

Paměťová karta - čtení až 75 MB/s, pro mobilní telefon/ tablet/ foto Silicon Power micro SDXC je paměťová karta určená primárně pro mobilní telefony či tablety. Díky SD adaptéru, který je součástí balení jej můžete využívat i pro ukládání fotografií a videí z fotoaparátů a videokamer. Disponuje kapacitou 128 GB, což odpovídá 48 000 fotografií vyfotografovaných s rozlišením 8 Mpx nebo 28 hodinám videozáznamu. Rychlost četení této micro SDXC karty odpovídá hodnotě 75 MB za sekundu. Paměťová karta Silicon Power micro SDXC byla navržena s architekturou sběrnice UHS-I. Klíčové vlastnosti paměťové karty Silicon Power micro SDXC 128GBMicroSDXC karta pro telefony a tabletyRychlost čtení paměťové karty odpovídá hodnotě 75 MB/sV balení naleznete microSDXC kartu a SD… (alza.cz)

Sony MicroSDXC 64GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SR64UYA)

Sony MicroSDXC 64GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SR64UYA)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, Software File Rescue pro obnovu dat, odolnost proti vodě, rentgenovému záření, nárazům a vysokým teplotám  Pokud hledáte vysokorychlostní paměťovou kartu pro váš digitální fotoaparát nebo kameru, pak tento kousek od společnosti Sony jistě stojí za zvážení. Disponuje totiž vysokými přenosovými rychlostmi, odolným tělem, velkou kapacitou a v neposlední řadě i výborným File Rescue softwarem.Pokud hledáte vysokorychlostní paměťovou kartu pro váš digitální fotoaparát nebo kameru, pak tento kousek od společnosti Sony jistě stojí za zvážení. Disponuje totiž vysokými přenosovými rychlostmi, odolným tělem, velkou kapacitou a v neposlední řadě i výborným File Rescue softwarem.Klíčové vlastnostiRychlost čtení 90 MB/sSoftware File Rescue pro… (alza.cz)

Kingston MicroSDXC 256GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SDC10G2/256GB)

Kingston MicroSDXC 256GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SDC10G2/256GB)

Paměťová karta - čtení až 45 MB/s, pracovní teplota -25°C až 85°C, voděodolná Zakoupili jste si v poslední době moderní chytrý telefon, tablet, digitální fotoaparát nebo kameru a chcete efektivně rozšířit jejich kapacitu? S paměťovými kartami Kingston to není žádný problém. Život je dost krátký na to, abyste jeho většinu promarnili čekáním na dokončení kopírování fotografií, hudby nebo filmů z paměťové karty a naopak. Právě proto jsou ideální volbou pro rozšíření kapacity vašich mobilních zařízení právě paměťové karty Kingston Micro SDXC. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu … (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I + SD adaptér (SDSQUNS…

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I + SD adaptér (SDSQUNS-064G-GN3MA)

Paměťová karta čtení až 80 MB/s Pokud hledáte kvalitní a rychlou paměťovou kartu pro všechna vaše důležitá data, tak SanDisk MicroSDXC Ultra UHS-I je skvělou volbou! Paměťová karta pojme všechna důležitá data, včetně všech fotografií a videí, díky velkému úložnému prostoru, který má kapacitu 64 GB. Rychlost čtení až 80 MB/s poté zajistí maximální výkon a rychlost pro přesun souborů. Díky této paměťové kartě také jednoduše přenesete 4K videa. Balení obsahuje SD adaptér, pomocí kterého připojíte paměťovou kartu SanDisk MicroSDXC Ultra UHS-I například k počítači. Klíčové vlastnosti paměťové karty SanDisk MicroSDXC Ultra UHS-IPaměťová karta SanDisk MicroSDXC Ultra UHS-I pojme všechna vaše důležitá dataVysoká rychlost čtení až 80 MB/sPaměťová karta je vhodná pro 4K… (alza.cz)

Sony MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SR32UYA)

Sony MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SR32UYA)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, Software File Rescue pro obnovu dat, odolnost proti vodě, rentgenovému záření, nárazům a vysokým teplotám Kvalitní a rychlá paměťová karta SONY typu Micro SDHC s garantovanou rychlostí čtení 90 MB/s v režimu UHS-I.Kvalitní a rychlá paměťová karta SONY typu Micro SDHC s garantovanou rychlostí čtení 90 MB/s v režimu UHS-I. Karta má kapacitu 32 GB a nese označení Class 10, je tedy vhodná pro nahrávání videa v kvalitě Ultra HD, 3D a 4K. Díky těmto vlastnostem je karta vhodná do chytrých telefonů, fotoaparátů a kamer s vysokým rozlišením. Dále disponuje zvýšenou odolností proti vodě, rentgenovému záření, nárazům a vysokým teplotám. Výrobce navíc poskytuje zdarma ke stažení software pro obnovení smazaných… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Silicon Power MicroSDXC 128GB Class 10 UHS-I + SD adaptér (SP128GBSTXBU1V10SP)" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Instant amino fair power
Vetoryl 10 mg cena
Minix neo z83-4 windows 10

SanDisk MicroSDHC 16GB Ultra Android Class 10 UHS-I + SD adaptér …

SanDisk MicroSDHC 16GB Ultra Android Class 10 UHS-I + SD adaptér (SDSQUNS-016G-GN3MA)

Paměťová karta - čtení až 80 MB/s Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I Vám díky třídě Class 10 přináší vše, co potřebuje pro nahrávání Full HD (1080p) videa a pořizování fotografií s vysokým rozlišením. Kdekoliv se rozhodnete pro pořizování snímků, paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I to zvládnou. Jsou voděodolné, teplotně odolné, otřesu odolné, odolné působení magnetického pole a odolné rentgenovému záření, takže se nemusíte o svá data obávat, ani když jdete skrz letištní skener. Vše co potřebujete!Nahrávejte skvělá Full HD (1080 p) videa (Třída - Class 10)Rychlost čtení až 80 MB/s se SanDisk UltraUkládejte snímek za snímkem díky kapacitě 16 GBNavrženo s architekturou… (alza.cz)

ADATA Premier ONE MicroSDXC 128GB UHS-II U3 Class 10 + SD adaptér …

ADATA Premier ONE MicroSDXC 128GB UHS-II U3 Class 10 + SD adaptér (AUSDX128GUII3CL10-CA1)

Paměťová karta - čtení až 275 MB/s, zápis až 155 MB/s Chcete si zvětšit své paměťové úložiště? Paměťová karta ADATA Premier ONE MicroSDXC 128 GB UHS-II U3 Class 10 vám nabídne opravdu velké rozšíření paměti pro ukládání nejrůznějších dat. Tato paměťová karta disponuje novým standardem UHS-II, zásluhou něhož  rychlost čtení dosahuje až 275 MB/s a rychlost zápisu až 155 MB/s. Můžete s ní rozšířit úložiště svých zařízení. Navíc nabízí přehrávání videa rychlostí V90, zajišťující nepřerušované nahrávání videí Ultra HD 8K, 4K a 3D/VR. Tato paměťová karta zároveň zaručuje ochranu proti vodě, nárazu, rentgenu a je také antistatická.  Klíčové vlastnosti paměťové karty ADATA Premier ONE MicroSDXC 128GB UHS-II U3 Class 10Paměťová karta s velkým úložištěm 128 GBNový… (alza.cz)

ADATA Premier MicroSDXC 64GB UHS-I + SD adaptér (AUSDX64GUICL10-RA1)

ADATA Premier MicroSDXC 64GB UHS-I + SD adaptér (AUSDX64GUICL10-RA1)

Paměťová karta micro SDXC, 64 GB, Class 10 Velmi rychlá paměťová karta výrobce A-DATA postavená na standardu SDXC Ultra High Speed I (UHS-I) s kapacitou 64 GB. Přenosový mód UHS-I dokáže v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu i při multitaskingu. Karta je samozřejmě použitelná i ve standardních SDHC zařízeních bez UHS-I, kde splňuje certifikaci Class 10.Díky své spolehlivosti a zejména rychlosti je vhodná pro nasazení v tabletech, mobilních telefonech a jiných přístrojích, které tento formát karet využívají. Součástí balení je navíc adaptér pro použití v přístrojích s větším formátem SDXC, takže tuto kartu využijete v mnoha jiných zařízeních.Parametry a specifikace:Typ:MicroSDXCKapacita:64 GBPřenosová rychlost:UHS Class 1Class 10Náhodné čtení (4 KB): až… (alza.cz)

Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCA3/128GB)

Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCA3/128GB)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, zápis až 80 MB/s, vhodné pro nahrávání videa ve 4K rozlišení  Sháníte opravdu kvalitní řešení pro zvýšení kapacity na vašem přístroji? Potřebujete rovněž natočit plynulá videa ve Full HD, či 4K rozlišení? V tom případě pro vás máme připraven produkt, v podobě paměťové karty micro SDXC od společnosti Kingston, která se chlubí miliony spokojených zákazníků po celém světě. S touto společností má uživatel vždy jistotu přívětivé ceny a kvality. Využijte tak i vy této skvělé nabídky a rozšiřte si místo pro vaše videa ve vysokém rozlišení.Klíčové vlastnostiKvalitní výrobekKategorie UHS-I U3Rychlý zápis a ještě rychlejší… (alza.cz)

SanDisk Ultra microSDXC 64 GB A1 Class 10 UHS-I + adapter SD

SanDisk Ultra microSDXC 64 GB A1 Class 10 UHS-I + adapter SD

Velmi rychlá paměťová karta SanDisk MicroSDXC 64 GB Ultra A1 UHS-I Class 10. Rychlost čtení až 100 MB/s. Optimalizovaná pro Android. (smarty.cz)

Kingston Canvas Go! MicroSDXC 128GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCG2…

Kingston Canvas Go! MicroSDXC 128GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCG2/128GB)

Paměťová karta rychlost čtení 90MB/s, rychlost zápisu 45MB/s Dobře známá značka Kingston představuje rychlou MicroSDXC paměťovou kartu Canvas Go třídy UHS-I U3. Název napovídá zřejmý účel. Jděte do akce! Ať už to bude vysokorychlostní sériové snímání fotografií zrcadlovkou nebo třeba záznam videa v precizním rozlišení 4K outdoorovou mini kamerkami či stále populárnějšími drony. Díky rychlosti zápisu 45 MB/s zvládnete obojí. Canvas Go jsou dostupné v kapacitě od 32 do 128 GB. Jistě si tedy vybere i ten nejnáročnější fotograf i vloger. V balení nechybí adaptér pro použití v klasických SD slotech. Hlavní přednosti 128GB karty MicroSDXC Kingston Canvas Go!Paměťová karta od osvědčeného výrobceVhodná pro fotoaparáty, mobily, drony i moderní kameryVysoká rychlost… (alza.cz)

Kingston Canvas Select MicroSDXC 128GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS…

Kingston Canvas Select MicroSDXC 128GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS/128GB)

Paměťová karta rychlost až 80MB/s Rychlá a odolná paměťová karta MicroSDXC 128 GBKarta Kingston microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I nabízí rychlosti Class 10 UHS-I až 80 MB/s při čtení a 10 MB/s při zápisu, díky čemuž je ideální pro fotografy, kteří fotografují vše od statických snímků dětí po domácí mazlíčky v pohybu. Je také ideální pro nahrávání videa v kvalitě HD (1080p), protože zkracuje čas ukládání do mezipaměti mezi jednotlivými snímky, pokud to porovnáme s kartou Class 4.Nejmenší dostupná karta SD, microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I, je standardní rozšiřitelnou možností pro mnoho tabletů, chytrých telefonů a akčních kamer. Součástí balení je užitečný adaptér pro čtečky paměťových karet. UHS-1 rozhranímicroSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I je ideální pro ukládání videa ve Full HD… (alza.cz)

Kingston Canvas React MicroSDXC 128GB A1 UHS-I V30 U3 + SD adaptér …

Kingston Canvas React MicroSDXC 128GB A1 UHS-I V30 U3 + SD adaptér (SDCR/128GB)

Paměťová karta rychlost čtení 100MB/s, rychlost zápisu 80MB/s Paměťová karta Kingston Canvas React MicroSDXC je v rychlostní třídě UHS-1, tato třída vám nabídne rychlost čtení až 100 MB/s a rychlost zápisu 80 MB/s. Tato karta nabídne vašim datům to největší možné bezpečí, je totiž odolná vůči vodě, nárazům, vibracím a také proti rentgenovému záření. Karta je naprosto dokonalá pro záznam videa ve 4K. Klíčové vlastnosti paměťové karty Kingston Canvas React MicroSDXC 128 GB Paměťová karta Kingston Canvas React disponuje rychlostní třídou UHS-1 V30Čtení 100 MB/s a zápis 80 MB/sVysoká bezpečnost zapsaných datKapacita 128 GBBalení obsahuje SD adaptér (alza.cz)

Kingston Endurance microSDXC 128GB A1 UHS-I Class 10 (SDCE/128GB)

Kingston Endurance microSDXC 128GB A1 UHS-I Class 10 (SDCE/128GB)

Paměťová karta - rychlost čtení až 95MB/s, rychlost zápisu až 45MB/s Karta Kingston Endurance microSDXC A1 UHS-I C10 je skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní úložiště pro vaše data. Karta nabízí rychlosti Class 10 UHS-I až 95 MB/s při čtení a 45 MB/s při zápisu, díky čemuž je ideální pro fotografy, kteří fotografují vše od statických snímků dětí po domácí mazlíčky v pohybu. Je ideální také pro nahrávání videa v kvalitě HD (1080p). Karta microSDXC C10 UHS-I, je standardní rozšiřitelnou možností pro mnoho tabletů, chytrých telefonů a akčních kamer. Úložný prostor karty Kingston poté činí 128 GB. Klíčové vlastnosti karty Kingston Endurance microSDXC A1 UHS-I C10Skvělá volba, pokud hledáte úložiště pro vaše dataKarta Kingston Endurance microSDXC A1 UHS-I C10 nabízí… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MP128GA/EU)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MP128GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto Rozšiřovací paměťová karta Samsung MicroSDXC 128 GB EVO UHS-I U1 vám umožní ukládat na zařízení více dat, vhodná je tedy například pro mobilní telefony, tablety nebo fotoaparáty. Karta je typu MicroSDXC, ale v balení najedete i adaptér na SD formát. Paměť 128 GB zajistí dostatečné úložné místo pro všechny vaše soubory, například písničky nebo filmy. Čtecí rychlost dosahuje až 100 MB/s, takže nikdy nemusíte dlouho čekat. Paměťová karta Samsung spadá do rychlostní třídy UHS-I U3. Klíčové vlastnosti paměťové karty Samsung MicroSDXC 128 GB EVO UHS-I U3Paměťová karta typu MicroSDXCRozšiřuje úložný prostor vašeho zařízeníVhodná například pro mobilní telefony, tablety nebo… (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 128GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-128G…

SanDisk MicroSDXC 128GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-128G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, memory zone android aplikace zdarma Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I Vám díky třídě Class 10 přináší vše, co potřebuje pro nahrávání Full HD (1080p) videa a pořizování fotografií s vysokým rozlišením. Díky přenosové rychlosti až 80 MB/s, ušetříte spoustu času při kopírování souborů do vašeho PC, a díky technologii UHS-I budete moci pořizovat sekvenční snímky. Maximum výkonu pro vaše zařízeníPaměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I Vám díky třídě Class 10 přináší vše, co potřebuje pro nahrávání Full HD (1080p) videa a pořizování fotografií s vysokým rozlišením. Data v bezpečíKdekoliv se rozhodnete pro pořizování… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC128GA/EU)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC128GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto  Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I dosahuje 90 MB/s a čtení a přenos dat pak provede rychlostí až 95 MB/s,tedy například 660 fotografií o velikosti 8 MB za minutu. Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnostTo jsou přednosti… (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér …

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér (SDSQXA1-128G-GN6MA)

Paměťová karta čtení až 160 MB/s, zápis až 90 MB/s, U3 pro 4K video, A2 pro rychlejší výkon mobilních aplikací Paměťová karta SanDisk micro SDXC 128 GB Extreme A2 UHS-I (V30) U3 je určena pro smartphony, tablety a akční kamery. Rychlé přenosové rychlosti a vysoká kapacita umožňují bezproblémové uložení Full HD i 4K videa. Maximální rychlost přenosu je 160 MB/s. Paměťová karta s označením A2 je ideální pro rychlejší výkon mobilních aplikací. Vedle těchto parametrů se může karta SanDisk MicroSDXC pochlubit vysokou odolností. Kromě voděodolnosti se hodí zejména odolnost vůči nárazům, vysoké i nízké teplotě či rentgenovému záření.  Vlastnosti paměťové karty SanDisk micro SDXC 128 GB Extreme A2 UHS-I (V30) U3Paměťová karta SanDisk micro SDXC Extreme… (alza.cz)

ADATA Premier ONE MicroSDXC 64GB UHS-II U3 Class 10 + SD adaptér …

ADATA Premier ONE MicroSDXC 64GB UHS-II U3 Class 10 + SD adaptér (AUSDX64GUII3CL10-CA1)

Paměťová karta - čtení až 275 MB/s, zápis až 155 MB/s Chcete si zvětšit své paměťové úložiště? Paměťová karta ADATA Premier ONE MicroSDXC 64 GB UHS-II U3 Class 10 vám nabídne opravdu velké rozšíření paměti pro ukládání nejrůznějších dat. Tato paměťová karta disponuje novým standardem UHS-II, zásluhou něhož  rychlost čtení dosahuje až 275 MB/s a rychlost zápisu až 155 MB/s. Můžete s ní rozšířit úložiště svých zařízení. Navíc nabízí přehrávání videa rychlostí V90, zajišťující nepřerušované nahrávání videí Ultra HD 8K, 4K a 3D/VR. Tato paměťová karta zároveň zaručuje ochranu proti vodě, nárazu, rentgenu a je také antistatická.  Klíčové vlastnosti paměťové karty ADATA Premier ONE MicroSDXC 64GB UHS-II U3 Class 10Paměťová karta s velkým úložištěm 64 GBNový… (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér …

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér (SDSQXBZ-128G-GN6MA)

Paměťová karta čtení až 170 MB/s, zápis až 90 MB/s, U3 pro 4K video, A2 pro rychlejší výkon mobilních aplikací Pokud hledáte kvalitní a rychlou paměťovou kartu pro všechna vaše důležitá data, tak SanDisk MicroSDXC Extreme Plus A2 UHS-I je skvělou volbou! Paměťová karta pojme všechna důležitá data, včetně všech fotografií a videí, díky velkému úložnému prostoru, který má kapacitu 128 GB. Rychlost čtení až 170 MB/s poté zajistí maximální výkon a rychlost pro přesun souborů. Díky této paměťové kartě také jednoduše přenesete 4K videa. Balení obsahuje SD adaptér, pomocí kterého připojíte paměťovou kartu SanDisk MicroSDXC Extreme Plus A2 UHS-I například k počítači. Klíčové vlastnosti paměťové karty SanDisk MicroSDXC Extreme Plus A2 UHS-IPaměťová karta SanDisk MicroSDXC… (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme Pro A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér …

SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme Pro A2 UHS-I (V30) U3 + SD adaptér (SDSQXCY-128G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 170 MB/s, zápis až 90 MB/s, U3 pro 4K video, A2 pro rychlejší výkon mobilních aplikací Hledáte paměťovou kartu do mobilu, fotoaparátu či dronu? Proč si nedopřát skutečnou kvalitu? Tato SanDisk MicroSDXC karta poskytuje úložiště dobrých 128 GB, zvládá rychlost čtení až 170 MB/s a rychlost zápisu až 90 MB/s, takže nemusíte nikdy dlouho čekat. Označení A2 znamená, že máte k dispozici rychlejší načítání a větší výkon v aplikacích. Karta podporuje rozlišení až 4K UHD, přičemž má rychlostní třídu UHS-I U3 (V30). Disponuje i velkou robustností, je odolná proti pádu, teplotě, vodě a proti rentgenovému záření. V balení SanDisk MicroSDXC najdete také adaptér SD. Klíčové vlastnosti paměťové karty SanDisk MicroSDXC 128… (alza.cz)

Samsung micro SDXC 128GB Class 10 EVO + SD adaptér

Samsung micro SDXC 128GB Class 10 EVO + SD adaptér

Rychlá paměťová karta Samsung EVO microSDXC s kapacitou 128 GB a přenosovou rychlostí class 10 UHS-I. (smarty.cz)

Kingston 128GB Canvas Select UHS-I microSDXC Memory Card w SD Adapter

Kingston 128GB Canvas Select UHS-I microSDXC Memory Card w SD Adapter

MicroSD paměťová karta. Paměťové karty od firmy Kingston jsou velmi spolehlivé. Pracují při teplotách od -25 ° C do 85 ° C, odolávají nárazům a vibracím, jsou voděodolné a mají ochranu proti rentgenovému záření. Tato karta dokáže číst soubory rychlostí až 80 MB/s a zapi (muziker.cz)

Kingston MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér …

Kingston MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér (SDCIT/32GB)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, zápis až 45 MB/s, pracovní teplota -40°C až 85°C, voděodolná  Potřebujete efektivně rozšířit kapacitu vašeho chytrého telefonu, tabletu, fotoaparátu či kamery? Pohybujete se v místech s extrémními podmínkami? Tato paměťová karta je přesně to, co potřebujete. Nejen že je voděodolná, ale je testována v těch nejnáročnějších oblastech. Dokáže odolat teplotám -40 – 85 °C, takže pokud jste v nesnesitelném horku na poušti nebo v absolutním mrazu na severním pólu, vaše data budou neustále v bezpečí. K hlavním přednostem patří rovněž vysoké přenosové rychlosti (čtení až 90 MB/s) a díky splnění třídy 10 přenesete i větší množství dat jako například filmy, fotky, videonahrávky či jiné velké soubory. Společně s kartou dostanete také… (alza.cz)

Sony MicroSDXC 64GB Class 10 + SD adaptér (SR64UXA)

Sony MicroSDXC 64GB Class 10 + SD adaptér (SR64UXA)

Paměťová karta - čtení až 95 MB/s, zápis až 70 MB/s, ideální pro použití s mobilním telefonem, tabletem, akční kamerou atd. Kvalitní a rychlá paměťová karta SONY typu Micro SDXC s garantovanou rychlostí zápisu 50 MB/s ve standardním režimu. Karta má kapacitu 64 GB a nese označení Class 10, je tedy vhodná pro nahrávání videa v kvalitě Ultra HD, 3D a 4K.Kvalitní a rychlá paměťová karta SONY typu Micro SDXC s garantovanou rychlostí zápisu 50 MB/s ve standardním režimu. Karta má kapacitu 64 GB a nese označení Class 10, je tedy vhodná pro nahrávání videa v kvalitě Ultra HD, 3D a 4K. Díky těmto vlastnostem je karta vhodná do chytrých telefonů, fotoaparátů a kamer s vysokým rozlišením. Výrobce navíc poskytuje zdarma ke stažení software pro obnovení smazaných dat a… (alza.cz)

SanDisk MicroSDHC 16GB Ultra A1 UHS-I + SD adaptér (SDSQUAR-016G…

SanDisk MicroSDHC 16GB Ultra A1 UHS-I + SD adaptér (SDSQUAR-016G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 98 MB/s, memory zone android aplikace zdarma Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Kompatibilní s vašimi zařízenímiPaměťové karty SanDisk® jsou kompatibilní s chytrými telefony AndroidTM, tablety a s bezzrcadlovými fotoaparáty s vyměnými objektivy.To je váha zhruba poloviční proti strojům s tradičními konstrukčními prvky z hliníku. … (alza.cz)

Kingston MicroSDHC 8GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér …

Kingston MicroSDHC 8GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér (SDCIT/8GB)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, zápis až 45 MB/s, pracovní teplota -40°C až 85°C, voděodolná  Potřebujete efektivně rozšířit kapacitu vašeho chytrého telefonu, tabletu, fotoaparátu či kamery? Pohybujete se v místech s extrémními podmínkami? Tato paměťová karta je přesně to, co potřebujete. Nejen že je voděodolná, ale je testována v těch nejnáročnějších oblastech. Dokáže odolat teplotám -40 – 85 °C, takže pokud jste v nesnesitelném horku na poušti nebo v absolutním mrazu na severním pólu, vaše data budou neustále v bezpečí. K hlavním přednostem patří rovněž vysoké přenosové rychlosti (čtení až 90 MB/s) a díky splnění třídy 10 přenesete i větší množství dat jako například filmy, fotky, videonahrávky či jiné velké soubory. Společně s kartou dostanete také… (alza.cz)

Kingston MicroSDHC 16GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér …

Kingston MicroSDHC 16GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér (SDCIT/16GB)

Paměťová karta - čtení až 90 MB/s, zápis až 45 MB/s, pracovní teplota -40°C až 85°C, voděodolná  Potřebujete efektivně rozšířit kapacitu vašeho chytrého telefonu, tabletu, fotoaparátu či kamery? Pohybujete se v místech s extrémními podmínkami? Tato paměťová karta je přesně to, co potřebujete. Nejen že je voděodolná, ale je testována v těch nejnáročnějších oblastech. Dokáže odolat teplotám -40 – 85 °C, takže pokud jste v nesnesitelném horku na poušti nebo v absolutním mrazu na severním pólu, vaše data budou neustále v bezpečí. K hlavním přednostem patří rovněž vysoké přenosové rychlosti (čtení až 90 MB/s) a díky splnění třídy 10 přenesete i větší množství dat jako například filmy, fotky, videonahrávky či jiné velké soubory. Společně s kartou dostanete také… (alza.cz)

SanDisk Extreme micro SDXC 32 GB Class 10 UHS-I V30 + adapter SD

SanDisk Extreme micro SDXC 32 GB Class 10 UHS-I V30 + adapter SD

Extrémně rychlá paměťová karta SanDisk Extreme micro SDXC 32 GB 100 MB/s Class 10 UHS-I V30 s rychlostí čtení 100 MB/s a zápisu 60 MB/s. Ideální pro akční kamery. (smarty.cz)

ADATA Premier MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD adaptér …

ADATA Premier MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD adaptér (AUSDH16GUICL10A1-RA1)

Paměťová karta - čtení až 85 MB/s, zápis až 25 MB/s Paměťová karta ADATA Premier Micro SDHC poskytuje rychlost čtení až 85 MB/s a např. přenos 1000 snímků o velikosti 4 MB proběhne do 4 minut. Řada ADATA Premier se vyznačuje tím, že paměťové karty jsou navrženy pro maximální odolnost.Paměťová karta ADATA Premier Micro SDHC poskytuje rychlost čtení až 85 MB/s a např. přenos 1000 snímků o velikosti 4 MB proběhne do 4 minut. Řada ADATA Premier se vyznačuje tím, že paměťové karty jsou navrženy pro maximální odolnost. Neohrozí je tak voda, nárazy, rentgenové záření, statická elektřina a vydrží teploty v rozmezí -25 – 85 °C. Označení Class 10 zaručuje, že přenos dat bude plynulý a vysoce kvalitní, díky tomu je tato paměťová karta vhodná i pro záznam Full HD videa na mobilních telefonech nebo… (alza.cz)

Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD…

Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD adaptér

Paměťová karta ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 + SD adaptér (euronics.cz)

SanDisk microSDHC 32GB UltraAndroid paměťová karta UHS-I class 10 +…

SanDisk microSDHC 32GB UltraAndroid paměťová karta UHS-I class 10 + adapter SD

Rychlá paměťová karta SanDisk microSDHC 32 GB UHS-I Class 10. Rychlost čtení 80 MB/s, zápis 10 MB/s. Vhodná pro Android. V balení adaptér na SD. (smarty.cz)

Paměťová karta Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U3 (90R/80W) + adapter

Paměťová karta Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U3 (90R/80W) + adapter

Paměťové karty pro začátečníky i profesionályVlastníte digitální fotoaparát nebo outdoorovou kameru a stojíte před rozhodnutím, jaký typ paměťové karty bude pro tato zařízení nejlepší? Správný výběr nemusí být nijak složitý, pokud víte, co bude centrem vaší pozornosti. Budou to především statické objekty a přírodní scenérie? Nebo spíše nejrůznější události, lidé a spontánně vzniknuvší události? Bohatá paleta paměťových karet je schopna uspokojit požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Rychlost zápisu pro akční sekvenceK čemu slouží rychlost zápisu a rychlost čtení? Především k bezchybnému zachycení konkrétní události. Pakliže chceme nepřetržitě snímat mimořádně dynamickou sekvenci, je vhodnější zvolit rychlost vyšší. Obecně platí, že pro běžné „každodenní situace“, jako jsou rodinné… (euronics.cz)

Paměťová karta Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U1 (45R/10W) + adapter

Paměťová karta Kingston MicroSDXC 128GB UHS-I U1 (45R/10W) + adapter

Paměťové karty pro začátečníky i profesionályVlastníte digitální fotoaparát nebo outdoorovou kameru a stojíte před rozhodnutím, jaký typ paměťové karty bude pro tato zařízení nejlepší? Správný výběr nemusí být nijak složitý, pokud víte, co bude centrem vaší pozornosti. Budou to především statické objekty a přírodní scenérie? Nebo spíše nejrůznější události, lidé a spontánně vzniknuvší události? Bohatá paleta paměťových karet je schopna uspokojit požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Rychlost zápisu pro akční sekvenceK čemu slouží rychlost zápisu a rychlost čtení? Především k bezchybnému zachycení konkrétní události. Pakliže chceme nepřetržitě snímat mimořádně dynamickou sekvenci, je vhodnější zvolit rychlost vyšší. Obecně platí, že pro běžné „každodenní situace“, jako jsou rodinné… (euronics.cz)

SanDisk microSDHC 16 GB UltraAndroid paměťová karta UHS-I class 10 +…

SanDisk microSDHC 16 GB UltraAndroid paměťová karta UHS-I class 10 + adapter SD

Rychlá paměťová karta SanDisk microSDHC 16 GB UHS-I Class 10. Rychlost čtení 80 MB/s, zápis 10 MB/s. Vhodná pro Android. V balení adaptér na SD. (smarty.cz)

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSQUNS-064G-GN3MN)

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSQUNS-064G-GN3MN)

Paměťová karta - čtení až 80 MB/s, memory zone android aplikace zdarma Pro více fotografií potřebujete větší kapacituDigitální fotoaparáty a videokamery dokáží zachytit video i ve Full HD (1080p) nebo fotografie ve vysokém rozlišení. Bez dostatečné ukládací kapacity může být problém všechny pořízené záběry uchovat. Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I představují světovou špičku v nabídce kapacit. Díky kapacitě 64GB poskytuje tato karta dostatečný prostor pro případ, že chcete zachytit jedinečné okamžiky na fotografie nebo video.S rychlostí dokážete mnohem vícPaměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I dosahují rychlosti třídy Class 10 a jsou tak ideální pro záznam videa ve Full HD (1080p). Dále kart poskytují dostatečné rychlosti zápisu, které jsou potřeba… (alza.cz)

SanDisk Sandisk Ultra microSDXC 64 GB 80 MB/s Class 10 UHS-I

SanDisk Sandisk Ultra microSDXC 64 GB 80 MB/s Class 10 UHS-I

MicroSDXC paměťová karta. Kapacita: 64GB. Rychlost čtení: 80MB/s. Rychlostní třída: Speed ​​Class 10 (C10). Rozhraní paměťové karty: UHS-I rozhraní (SDHC-I, SDXC-I). Odolná proti nárazům, nepříznivým teplotám, vodě, a RTG záření. (muziker.cz)

Paměťová karta Kingston Canvas React microSDXC 128GB UHS-I U3 (100R…

Paměťová karta Kingston Canvas React microSDXC 128GB UHS-I U3 (100R/80W) + adaptér

Paměťová karta Kingston Canvas React microSDXC 128GB UHS-I U3 (100R/80W) + adaptér (euronics.cz)

Kingston Canvas Go! MicroSDXC 64GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCG2/64GB)

Kingston Canvas Go! MicroSDXC 64GB UHS-I U3 + SD adaptér (SDCG2/64GB)

Paměťová karta rychlost čtení 90MB/s, rychlost zápisu 45MB/s Dobře známá značka Kingston představuje rychlou MicroSDXC paměťovou kartu Canvas Go třídy UHS-I U3. Název napovídá zřejmý účel. Jděte do akce! Ať už to bude vysokorychlostní sériové snímání fotografií zrcadlovkou nebo třeba záznam videa v precizním rozlišení 4K outdoorovou mini kamerkami či stále populárnějšími drony. Díky rychlosti zápisu 45 MB/s zvládnete obojí. Canvas Go jsou dostupné v kapacitě od 32 do 128 GB. Jistě si tedy vybere i ten nejnáročnější fotograf i vloger. V balení nechybí adaptér pro použití v klasických SD slotech. Hlavní přednosti 64GB karty MicroSDXC Kingston Canvas Go!Paměťová karta od osvědčeného výrobceVhodná pro fotoaparáty, mobily, drony i moderní kameryVysoká rychlost… (alza.cz)

Kingston Canvas Select MicroSDXC 64GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS…

Kingston Canvas Select MicroSDXC 64GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS/64GB)

Paměťová karta rychlost až 80MB/s Rychlá a odolná paměťová karta MicroSDXC 64 GBKarta Kingston microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I nabízí rychlosti Class 10 UHS-I až 80 MB/s při čtení a 10 MB/s při zápisu, díky čemuž je ideální pro fotografy, kteří fotografují vše od statických snímků dětí po domácí mazlíčky v pohybu. Je také ideální pro nahrávání videa v kvalitě HD (1080p), protože zkracuje čas ukládání do mezipaměti mezi jednotlivými snímky, pokud to porovnáme s kartou Class 4.Nejmenší dostupná karta SD, microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I, je standardní rozšiřitelnou možností pro mnoho tabletů, chytrých telefonů a akčních kamer. Součástí balení je užitečný adaptér pro čtečky paměťových karet. UHS-1 rozhranímicroSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I je ideální pro ukládání videa ve Full HD… (alza.cz)

Emtec SDXC 128GB Speed`In Class 10 UHS-I U3

Emtec SDXC 128GB Speed`In Class 10 UHS-I U3

Spolehlivá a ultra rychlá paměťová karta je ideální pro rychlé snímání sériových snímků ve vysokém rozlišení a objemu dat (RAW) a rozšířené Full HD video. Kapacita: 128 GB. Rychlost čtení až 80 MB/s. Rychlost zápisu až 45 MB/s. (muziker.cz)

Sandisk ultra microsdxc 64 gb 80 mb/s class 10 uhs-i náhrada za…

Sandisk ultra microsdxc 64 gb 80 mb/s class 10 uhs-i náhrada za…

- karta je ideální pro smartphony a tablety s operačním systémem AndroidTM - využijte rychlejšího stahování, vyšší kapacity a lepšího výkonu k zachycení a uložení vysoce kvalitních snímků Full HD videa- kapacita 64 GB- nahrávání videa Class 10- UHS-I- rychlost čtení až 80 MB/s, rychlost zápisu je nižší- aplikace SanDisk Memory Zone umožňuje snadné prohlížení, přístup a zálohování souborů z paměti telefonu na jednom místě, k dispozici je na Google PlayTM- karta je voděodolná, odolná vůči teplotám a rentgenovému záření, nárazuvzdorná- karta je kompatibilní se zařízeními microSDHC/SDXC - provozní teplota: -25oC to 85oC- skladovací teplota: -40oC to 85oC- rozměry 14,99 x 10,92 x 1,02 mm- bez adaptéru (fonetip.cz)

Paměťová karta Kingston Canvas Go! MicroSDXC 128GB UHS-I U3 (90R/45W)…

Paměťová karta Kingston Canvas Go! MicroSDXC 128GB UHS-I U3 (90R/45W) + adapter

Paměťové karty pro začátečníky i profesionályVlastníte digitální fotoaparát nebo outdoorovou kameru a stojíte před rozhodnutím, jaký typ paměťové karty bude pro tato zařízení nejlepší? Správný výběr nemusí být nijak složitý, pokud víte, co bude centrem vaší pozornosti. Budou to především statické objekty a přírodní scenérie? Nebo spíše nejrůznější události, lidé a spontánně vzniknuvší události? Bohatá paleta paměťových karet je schopna uspokojit požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Rychlost zápisu pro akční sekvenceK čemu slouží rychlost zápisu a rychlost čtení? Především k bezchybnému zachycení konkrétní události. Pakliže chceme nepřetržitě snímat mimořádně dynamickou sekvenci, je vhodnější zvolit rychlost vyšší. Obecně platí, že pro běžné „každodenní situace“, jako jsou rodinné… (euronics.cz)

Paměťová karta Kingston Canvas Select MicroSDXC 128GB UHS-I U1 (80R…

Paměťová karta Kingston Canvas Select MicroSDXC 128GB UHS-I U1 (80R/10W) + adapter

Paměťové karty pro začátečníky i profesionályVlastníte digitální fotoaparát nebo outdoorovou kameru a stojíte před rozhodnutím, jaký typ paměťové karty bude pro tato zařízení nejlepší? Správný výběr nemusí být nijak složitý, pokud víte, co bude centrem vaší pozornosti. Budou to především statické objekty a přírodní scenérie? Nebo spíše nejrůznější události, lidé a spontánně vzniknuvší události? Bohatá paleta paměťových karet je schopna uspokojit požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Rychlost zápisu pro akční sekvenceK čemu slouží rychlost zápisu a rychlost čtení? Především k bezchybnému zachycení konkrétní události. Pakliže chceme nepřetržitě snímat mimořádně dynamickou sekvenci, je vhodnější zvolit rychlost vyšší. Obecně platí, že pro běžné „každodenní situace“, jako jsou rodinné… (euronics.cz)

Sandisk ultra microsdxc 64 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android,…

Sandisk ultra microsdxc 64 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android,…

- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitami až do 200 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 100 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC… (fonetip.cz)

Kingston Canvas Select MicroSDXC 256GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS…

Kingston Canvas Select MicroSDXC 256GB UHS-I U1 + SD adaptér (SDCS/256GB)

Paměťová karta rychlost až 80MB/s Rychlá a odolná paměťová karta MicroSDXC 256 GBKarta Kingston microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I nabízí rychlosti Class 10 UHS-I až 80 MB/s při čtení a 10 MB/s při zápisu, díky čemuž je ideální pro fotografy, kteří fotografují vše od statických snímků dětí po domácí mazlíčky v pohybu. Je také ideální pro nahrávání videa v kvalitě HD (1080p), protože zkracuje čas ukládání do mezipaměti mezi jednotlivými snímky, pokud to porovnáme s kartou Class 4.Nejmenší dostupná karta SD, microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I, je standardní rozšiřitelnou možností pro mnoho tabletů, chytrých telefonů a akčních kamer. Součástí balení je užitečný adaptér pro čtečky paměťových karet. UHS-1 rozhranímicroSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I je ideální pro ukládání videa ve Full HD… (alza.cz)

Kingston 64GB Canvas Select UHS-I microSDXC Memory Card w SD Adapter

Kingston 64GB Canvas Select UHS-I microSDXC Memory Card w SD Adapter

MicroSD paměťová karta. Paměťové karty od firmy Kingston jsou velmi spolehlivé. Pracují při teplotách od -25 ° C do 85 ° C, odolávají nárazům a vibracím, jsou voděodolné a mají ochranu proti rentgenovému záření. Tato karta dokáže číst soubory rychlostí až 80 MB/s a zapi (muziker.cz)

SanDisk MicroSDXC 200GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-200G…

SanDisk MicroSDXC 200GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-200G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, memory zone android aplikace zdarma Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Kompatibilní s vašimi zařízenímiPaměťové karty SanDisk® jsou kompatibilní s chytrými telefony AndroidTM, tablety a s bezzrcadlovými fotoaparáty s vyměnými objektivy.To je váha zhruba poloviční proti strojům s tradičními konstrukčními prvky z hliníku. … (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 64GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC64GA/EU)

Samsung MicroSDXC 64GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC64GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 60 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto  Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I… (alza.cz)

SanDisk SDXC 128GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNC-128G-GN6IN)

SanDisk SDXC 128GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNC-128G-GN6IN)

Paměťová karta - čtení až 80 MB/s   Rychlá paměťová karta standardu Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Ultra Class 10 od společnosti SanDisk je vhodná pro běžné, ale i profesionální použití. Disponuje kapacitou 128 GB a pyšní se rychlostí čtení až 80 MB/s. Je tedy perfektní volbou pro vaše fotoaparáty, zrcadlovky či videokamery. Přenosový mód UHS-I dokáže v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu. Navíc Class 10 je vhodná k natáčení Full HD videa. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Také zvládá použití v extrémních teplotních podmínkách. (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC256GA/EU)

Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC256GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon, akční kamery, drony, digitální fotoaparáty a tablety Hledáte ideální SDXC kartu? Blesku rychlou a odolnou? Tak právě Samsung micro SDXC 256GB EVO Plus Class 10 UHS-I může být tím pravým pro vás. Rychlost, spolehlivost a odolnost. Tím vším se vyznačuje nová paměťová karta EVO Plus (2017) typu micro SDXC z produkce společnosti Samsung. Její kapacita dosahuje nadstandardních 256 GB, což znamená až 33 hodin záznamu videa v rozlišení Full HD. Ti náročnější zachytí až 12 hodin 4K videa. Rychlostí také neurazí. Přenesení 3 GB dat trvá pouhých 38 sekund. Díky přenosovému módu UHS-I karta dokáže v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu i při multitaskingu.Klíčové vlastnostiReprezentuje… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 512GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC512GA/EU)

Samsung MicroSDXC 512GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC512GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon, akční kamery, drony, digitální fotoaparáty a tablety Hledáte ideální SDXC kartu? Blesku rychlou a odolnou? Tak právě Samsung micro SDXC 256GB EVO Plus Class 10 UHS-I může být tím pravým pro vás. Rychlost, spolehlivost a odolnost. Tím vším se vyznačuje nová paměťová karta Samsung EVO Plus UHS-I U3 typu microSDXC s paměťovými čipy V-NAND. Její kapacita dosahuje obrovských 512 GB, což znamená až 66 hodin záznamu videa v rozlišení Full HD. Navíc podporuje i 4K, na kartu se vejde 24 hodin záznamu v tomto rozlišení. Vysokou čtecí (až 100 MB/s) i zápisovou (až 90 MB/s) rychlostí také neurazí. Plus díky přenosovému módu UHS-I dokáže karta v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu i při… (alza.cz)

Sandisk ultra microsdxc 200 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

Sandisk ultra microsdxc 200 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitami až do 200 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 100 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC… (fonetip.cz)

Sandisk ultra microsdxc 128 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

Sandisk ultra microsdxc 128 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitami až do 200 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 100 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC… (fonetip.cz)

Sandisk ultra microsdxc 400 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

Sandisk ultra microsdxc 400 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitou 400 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 100 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC zařízeními-… (fonetip.cz)

Sandisk ultra microsdxc 256 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

Sandisk ultra microsdxc 256 gb 100 mb/s a1 class 10 uhs-i, android…

- karta je vhodná pro mobilní smartphony a tablety s operačním systémem Android- s kapacitou 256 GB můžete nahrát až 13 hodin Full HD videa- vysoká rychlost čtení 100 MB/s, rychlost psaní nižší- UHS klasifikace: UHS-I (U1)- nahrávání videa: Class 10, vhodné pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení- A1 pro rychlejší výkon aplikací- na www.SanDisk.com/MemoryZone k dispozici aplikace pro spravování, zálohování a šifrování dat na kartě- díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod.- karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření- karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC zařízeními-… (fonetip.cz)

SanDisk MicroSDXC 400GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-400G…

SanDisk MicroSDXC 400GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-400G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, aplikace memory zone Nahrávejte Full HD nebo dokonalé Ultra HD video, fotografujte v plném rozlišení celé série snímků. Tato výkonná karta vám svou rychlostí otvírá zcela nové možnosti pro používání. Maximum výkonu pro vaše zařízeníPaměťové karty SanDisk Ultra micro SDHC / micro SDXC UHS-I Vám díky třídě Class 10 přináší vše, co potřebuje pro nahrávání Full HD (1080p) videa a pořizování fotografií s vysokým rozlišením. … (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 256GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-256G…

SanDisk MicroSDXC 256GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-256G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, aplikace memory zone Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Kompatibilní s vašimi zařízenímiPaměťové karty SanDisk jsou kompatibilní s chytrými telefony Android, tablety a s bezzrcadlovými fotoaparáty s výměnnými objektivy.To je váha zhruba poloviční proti strojům s tradičními konstrukčními prvky z hliníku. … (alza.cz)

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-064G…

SanDisk MicroSDXC 64GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér (SDSQUAR-064G-GN6MA)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, memory zone android aplikace zdarma Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Kompatibilní s vašimi zařízenímiPaměťové karty SanDisk® jsou kompatibilní s chytrými telefony AndroidTM, tablety a s bezzrcadlovými fotoaparáty s vyměnými objektivy.To je váha zhruba poloviční proti strojům s tradičními konstrukčními prvky z hliníku. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít