Signal Anti-Plaque Action zubní kartáčky soft 4 ks

Signal Anti-Plaque Action zubní kartáček soft 4 ks

Signal Anti-Plaque Action zubní kartáček soft 4 ks

Popis 4 zubní kartáčky pro 4 roční období Tyto čtyři kartáčky kombinují účinnost a modernost prostřednictvím svých hlav a jejich profilových zkosení. Zubní kartáčky signál 4 Seasons - 3 úhly umožňují přesnější čištění zubů a usnadňují přístup na zadní zuby. Tipy pro dobré ústní hygienu: Čistěte si zuby po každém jídle. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Signal Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Signal Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Anti-Plaque Soft Toothbrush ( 4 Ks ) - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby - čistí i mezizubní prostory - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - ideální v péči o citlivé zuby či krvácející dásně - pro každodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Anti-Plaque Duopack Toothbrush ( 2 Ks ) - Středně tvrdý zubní…

Signal Anti-Plaque Duopack Toothbrush ( 2 Ks ) - Středně tvrdý zubní kartáček

Anti-Plaque Duopack Toothbrush ( 2 Ks ) - Středně tvrdý zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby - čistí i mezizubní prostory - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - šetrný k zubní sklovině a dásním - pro každodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Signal Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček

Super Clean Soft ( 2 Ks ) - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby a zářivější úsměv - čistí i mezizubní prostory - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - masážní lamely vhodné pro čištění dásní - pro každodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Bamboo salt zubní kartáček soft

Signal Bamboo salt zubní kartáček soft

Nový kartáček Signal s obsahem bambusové soli. Signal se inspiroval přírodou. Štětinky tohoto zubního kartáčku obsahují přírodní bambusovou sůl, známou pro svoje antibakteriální učinky. Zubní kartáček efektivně odstraňuje plak ze zubů v okolí dásní*, pro čisté zuby*** a zdravé dásně.   měkké štětiny s obsahem bambusové soli efektivně odstraňuje plak Jemné a efektivní čištění 3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů     *na základě výsledků laboratorních testů, ve srovnání s ploše zastřiženými štětinkami *** Známé výhody zubního kartáčku s trojnásobně ohnutým krkem. … (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Signal Anti-Plaque Action zubní kartáčky soft 4 ks" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Kurzweil ks-40a recenze
Sniper elite 4 cz titulky
Lednice s mrazákem 4 šuplíky
Minix neo z83-4 windows 10

Signal Himalaya Rock salt zubní kartáček soft

Signal Himalaya Rock salt zubní kartáček soft

Nový kartáček Signal s obsahem himalájské soli. Signal se inspiroval přírodou. Štětinky tohoto zubního kartáčku obsahují přírodní himalájskou kamennou sůl, známou svojí čistotou. Zubní kartáček efektivně odstraňuje plak ze zubů v okolí dásní*, pro čisté zuby*** a zdravé dásně.   měkké štětiny s obsahem himalájské kamenné soli efektivně odstraňuje plak Jemné a efektivní čištění 3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů   *na základě výsledků laboratorních testů, ve srovnání s ploše zastřiženými štětinkami *** Známé výhody zubního kartáčku s trojnásobně ohnutým krkem. … (ageo.cz)

Signal Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Shiny White Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - zajistí hladší a čistší zuby - měkké štětiny ocení zejména lidé s citlivými zuby a krvácejícími dásněmi - umožňuje kvalitní čištění mezizubních prostor - účinně zbavuje zuby nečistot, zbytků jídel a plaku - pomáhá zabraňovat zubnímu kazu - pro každodenní použití Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Signal Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Slim Care Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - šetrně a jemně čistí zuby a okraje dásní - důkladně odstraní zubní plak a tím pomáhá předcházet zánětu dásní - měkká gumička na čištění jazyka - odstraňuje až 95% plaku z mezizubních prostor Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Oral B Cross Action náhrady na el. zubní kartáček 4 ks

Oral B Cross Action náhrady na el. zubní kartáček  4 ks

Zažijte čistící sílu nového kartáčku CrossAction. Perfektní úhly čistících štětin zajistí odstranění až 100 % zubní plaku. Vsaďte na technologii, které přináší důkladnou a šetrnou péči.   Nejpropracovanější kartáčková hlavice Zažijte čistící sílu nejpropracovanějšího kartáčku CrossAction. Čistící štětiny mají různou délku a jsou sestaveny v různých úhlech, díky čemuž vyčistí větší plochu zubu a dosáhnou dále do mezizubních prostor. Odstraní až o 100 % více zubního plaku než ruční kartáček.   Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba vyměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou a když jsou z poloviny vybledlá, je čas výměny. (ageo.cz)

TePe Colour Compact X-soft zubní kartáček, 4 ks

TePe Colour Compact X-soft zubní kartáček, 4 ks

Rozveselte barvami každodenní rutinu čištění zubů s kartáčky TePe Colour Select Compact X-soft s barevnými vlákny. Kartáčky mají velmi jemná vlákna a drobnou hlavičku. Jsou ideální pro osoby s citlivými zuby nebo pro dospívající děti. Hlavní vlastnosti: Vyráběn z ekologicky nezávadného polypropylenu Rovně zastřižené svazky štětinek pro snazší čištění stoliček Extra jemná vlákna pro šetrné odstranění plaku Vhodné pro mládež a dospělé Krček lze pod tekoucí horkou vodou tvarovat podle vlastních potřeb Snižuje riziko dávivého reflexu Balení s různým mixem barev Obsah balení: 4× zubní kartáček TePe Colours Compact Extra Soft (nazuby.cz)

Signal Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Himalaya Rock Salt Soft Toothbrush - Měkký zubní kartáček - měkké štětiny s obsahem himalájské soli - efektivně odstraňuje plak - jemné a efektivní čištění - vhodný pro péči o citlivé zuby - 3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

TEPE Kids ZOO Extra Soft dětské zubní kartáčky 4 ks/bal.

TEPE Kids ZOO Extra Soft dětské zubní kartáčky 4 ks/bal.

Popis TePe K Select Compact ZOO, soft, zubní kartáčky pro děti. Oblíbené veselé zubní kartáčky. Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch a extra měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Obrázek je pouze ilustrativní.      (ageo.cz)

Edel+White Zubní pasta Anti-Plaque+Whitening 75 ml

Edel+White Zubní pasta Anti-Plaque+Whitening  75 ml

Popis Nová, vylepšená receptura zubní pasty edel+white® Anti-Plaque +Whitening účinně odstraňuje zabarvení zubů i usazeniny plaku. (ageo.cz)

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta - nová, vylepšená receptura zubní pasty účinně odstraňuje zabarvení zubů i usazeniny plaku - je obzvláště vhodná při zabarvení zubů a silném plaku či vzniklém zubním kameni - neobsahuje SLS (laurethsulfát sodný) Použití: Čištěte si zuby alespoň 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Meridol Soft zubní kartáček, 3 ks

Meridol Soft zubní kartáček, 3 ks

Zubní kartáček Meridol Soft má kónická vlákna s jemnými konci, která chrání dásně a důkladně vyčistí všechny zubní povrchy, zejména okraj dásní. V balení najdete tři kusy kartáčků, které Vám vystačí až na 9 měsíců používání. Hlavní vlastnosti: Jemná vlákna s tenkými konci se přizpůsobují tvaru zubů Pro precizní a zároveň jemné čištění Jemná vlákna uprostřed kartáčku šetrně odstraňují usazený plak  Ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci při čištění V balení tři kusy kartáčku (nazuby.cz)

Oral-B VITALITY CROSS ACTION zubní kartáček

Oral-B VITALITY CROSS ACTION zubní kartáček

Společnost Oral B patří mezi přední výrobce pomůcek určených ke komplexní ústní hygieně. Při volbě elektrického zubního kartáčku proto víte, že sázíte na správnou značku. Ani kartáček Vitality Cross Action není výjimkou. Přístroj nabízí oscilaci až 7 600 otáček za minutu, která účinně odstraní ze zubů plak, zbytky jídla z mezizubních prostor a zabrání vzniku zubního kamene. Kartáček je i přes svou vysokou účinnost šetrný a hodí se i pro lidi s citlivými zuby a dásněmi, které nijak nedráždí. Snadné ovládání Při používání kartáčku nemusíte na zuby nijak tlačit. Speciálně tvarovaná hlavice s různě dlouhými štětinami si poradí s ploškami zubů i mezizubními prostory; stačí, když kartáček jemně přiložíte do blízkosti zubů a necháte ho, aby se o vše ostatní postaral za vás. Ovládání jediným… (drmax.cz)

PresiDENT Baby 0-4 Soft Dětský zubní kartáček

PresiDENT Baby 0-4 Soft Dětský zubní kartáček

(benu.cz)

Oral-B PRO 600 CROSS ACTION zubní kartáček

Oral-B PRO 600 CROSS ACTION zubní kartáček

Mějte zuby krásné, čisté a bez zubních kazů. S elektrickým zubním kartáčkem od Oral B bude pravidelné čištění dvakrát denně hračka, u které se rozhodně nezapotíte. Kartáček je vybaven 3D čisticím systémem. Po zapnutí režimu začne výměnná hlavice oscilovat rychlostí až 7 600 oscilací za minutu a až 20 000 pulzů za minutu. Účinně tak odstraňuje plak z povrchů zubů i zbytky jídel z mezizubních prostor. Účinky jsou viditelné, a přesto je kartáček šetrný k zubům i dásním – je proto vhodný pro použití pro všechny, dokonce i uživatele trpící krvácejícími dásněmi. Časovač Kartáček se snadno používá, nemusíte složitě volit jednotlivé programy, je zde pouze jeden, ten nejefektivnější. Při čištění se automaticky aktivuje časovač na 4× 30 vteřin, který vás vždy upozorní, že už máte čtvrtinu úst… (drmax.cz)

Oral-B VITALITY PLUS CROSS ACTION Zubní kartáček

Oral-B VITALITY PLUS CROSS ACTION Zubní kartáček

Zbavte se jednou provždy zubních kazů, plaku a neestetických barevných skvrn na zubech. Pořiďte si zubní kartáček Oral B Vitality Plus Cross a mějte vždy jistotu, že jsou vaše zuby čisté a krásně se lesknou. Kartáček využívá k čištění 2D systém. Po zapnutí čisticího programu se výměnná hlavice se speciálně tvarovanými štětinami začne otáčet oscilačně rotačními pohyby v rychlosti 7 600 pohybů za minutu. Tato rychlost je více než dostatečná k účinnému, leč šetrnému odstranění plaku i zbytků jídel v mezizubních prostorech, a to i u těžko přístupných zadních zubů. Dvě koncovky V balení naleznete kromě ergonomicky tvarované rukojeti také dvě koncovky Cross Action. Každý člen rodiny nyní může mít vlastní kartáčkovou hlavici a čistit si zuby pravidelně využitím stejného přístroje. Nebo se o něj… (drmax.cz)

Signal Anti-tartar minerals zubní pasta 75 ml

Signal Anti-tartar minerals zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Anti-tartar Minerals: Signal laboratoře vyvinuly nové složení proti zubnímu kameni s minerály a aktivním fluorem. jeho účinnost je věděcky dokázána. Působení dvou minerálů: Vápenatěním zubního plaku se tvoří zubní kámen. V momentě, kdy se jednou vytvoří, může být odstraněn pouze zubním profesionálem. Zubní pasta Anti-tartar omezuje tvorbu plaku a zpomaluje jeho vápenatění. Tím snižuje tvorbu zubního kamene a zanechává zuby čisté a hladké. Působení aktivního fluoru: Přispívá k mineralizaci zubů nepřetržitou stavbou struktury skloviny a tím zabraňuje tvorbě zubního kazu. Prokázaná účinnost: Prokázaná účinnost proti tvorbě zubního kamene a k ochraně zubů… (ageo.cz)

Elmex Ultra Soft zubní kartáček, 3 ks

Elmex Ultra Soft zubní kartáček, 3 ks

Dopřejte vašim zubům maximální péči se zubním kartáčkem Elmex Ultra Soft. Kartáček má rovně zastřižená hustá vlákna odstraňují plak ze všech plošek zubů. Rukojeť je vytvarovaná, aby se s ní dobře manipulovalo. Hlavní vlastnosti: Velmi jemná vlákna šetrná i k citlivým zubům Rovné zastřižení vláken je při čištění precizní Dostatečně úzká hlavička dosáhne i k zadním zubům Vlákna o tloušťce 0,1mm Ergonomická rukojeť pro lepší držení Obsah balení: 3x zubní kartáček Elmex Ultra Soft (nazuby.cz)

Superwhite Optima Soft zubní kartáček 1 ks

Superwhite Optima Soft zubní kartáček 1 ks

Zubní kartáček SUPERWHITE OPTIMA SOFT je určen k mechanickému čištění zubů při pravidelné ústní hygieně. Zubní kartáček má Šikmé nakloněné a překřížené uspořádání štětin pro vyšší účinnost. Zaoblené konce štětin pro větší komfort. Protiskluzovou vrstvu ze dvou materiálů. Použití: Používejte 2-3x denně při pravidelné ústní hygieně. (drmax.cz)

Parodontax Extra soft zubní kartáček 3 ks

Parodontax Extra soft zubní kartáček 3 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíZubní lékaři doporučují výměnu zubního kartáčku každé tři měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaPolštinaRumunštinaRuštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Extra soft (ageo.cz)

Zendium Clinic Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium Clinic Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium zubní kartáček Clinic Soft má speciální víceúrovňové špičky štětiček pro účinné čištění mezizubních prostor. Zuby budou po použití zubního kartáčku dokonale čisté včetně špatně dostupných míst a mezizubních prostor. Výsledek: Jemné a efektivní čištění Účinné čištění špatně dostupných míst Použití: Naneste na zubní kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. Používejte minimálně dvakrát denně, nejlépe po jídle. (drmax.cz)

Parodontax Zubní kartáček Extra soft 3 ks

Parodontax Zubní kartáček Extra soft 3 ks

Zubní kartáček parodontax® Extra Soft byl speciálně navržen tak, aby byl šetrný k dásním. Zubní kartáček parodontax® Extra Soft má malou hlavu, což umožňuje snadno vyčistit i obtížně dostupná místa. Kartáček speciálně navržený pro použití při krvácejících dásních Jemný k dásním Měkká a ke konečkům se zužující vlákna Efektivně odstraňuje zubní plak Dávkování: Čistěte si zuby 2x denně (ráno a večer). Případně podle potřeby po jídle. Zdroj: www.gsk.cz (drmax.cz)

Jordan Clean Smile soft zubní kartáček 1 ks

Jordan Clean Smile soft zubní kartáček 1 ks

Clean Smile je novou generací zubních kartáčků Jordan navržená známým a oceňovaným norským designérem Andreasem Engesvikem s intuitivní rukojetí, která navede ke správnému a pohodlnému úchopu. (pilulka.cz)

TePe Select GRAPHIC Soft zubní kartáček 1 ks

TePe Select GRAPHIC Soft zubní kartáček 1 ks

TePe Select Graphic Soft jsou oblíbené zubní kartáčky se střední trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem, měkkými vlákny a plochým držátkem. Vlastnosti zubních kartáčků TePe Select Graphic Soft:  Měkká vlákna zubního kartáčku pro jemné čištění citlivých zubů Pro optimální čištění lze pod horkou vodou ohnout krček kartáčku do požadované polohy Velikost hlavice je vhodná i pro děti od 6 let Zábavné potisky pro děti Kartáček nemusí být nudný a jednobarevný Kartáčky TePe se vyrábějí v několika různých barevných provedeních. Pokud máte zájem o konkrétní barvu kartáčku, uveďte prosím své přání do políčka "Poznámka" při vytváření objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit Vám vyhovět. Více o kartáčcích TePe Kartáčky Tepe se vyrábějí ve třech různých… (nazuby.cz)

CURAPROX CS 1560 soft zubní kartáček 1 ks

CURAPROX CS 1560 soft zubní kartáček 1 ks

Malý a přece dokonalý zubní kartáček čistí jemně a efektivně linii dásně a zadní plochy stoliček, které jsou jinak těžko dostupné. (pilulka.cz)

Elmex Ultra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček

Elmex Ultra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček

Ultra Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček - měkký - poskytuje jedinečný zážitek z čištění zubů díky vláknům s vysokou hustotou - kombinace funkčnosti a estetiky - kuželová hlava pro hluboký dosah - ergonomický tvar - prémiové logo značky - navržen pro maximální pohodlí Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 1 ks

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 1 ks

Speciální edice kartáčku SWISSDENT PROFI se Soft-Medium barevnými vlákny Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální soft vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace. Dokonalý, a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. (drmax.cz)

Swissdent PROFI Whitening Soft zubní kartáček 3 ks

Swissdent PROFI Whitening Soft zubní kartáček 3 ks

Swissdent zubní kartáček Profi Whitenning Soft má speciální jemná vlákna s konkávním zástřihem. Díky tomu kartáček dokonale kopíruje tvar zubu umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální vlákna soft z duálního nylonu mají zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstraňovat pigmentace. Rukojeť kartáčku má jednoduchý design umožňující snadnou manipulaci při čištění zubů. Výsledek: Dokonale čistí i špatně dostupná místa Speciální vlákna z duálního nylonu mají zvýšený čistící účinek Snadná manipulace při čištění Použití: Zubní kartáček používejte minimálně dvakrát denně alespoň dvě minuty. (drmax.cz)

Signal Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Signal Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Kids Toothbrush - Dětský zubní kartáček - malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst a měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním - vhodný od 3 do 6 let - veselé postavičky zpříjemní každodenní rutinu - jemně štětinky pro šetrně čištění - ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Jordan Clean Smile soft zubní kartáček 3 ks

Jordan Clean Smile soft zubní kartáček 3 ks

Jordan Clean Smile soft, zubní kartáček 3ks Produktová řada Clean Smile je novou gererací zubních kartáčků Jordan navržená známým a oceňovaným norským designérem Andreasem Engesvikem. (pilulka.cz)

parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáček 3 ks

parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáček 3 ks

Pokud Vaše zuby a dásně potřebují extra jemnou péči, pak oceníte vlastnosti kartáčku parodontax Interdental Extra Soft, který je speciálně navržen pro lepší přístup do těžko dostupných míst a mezizubních prostor. Proč právě kartáček parodontax Interdental? Má hlavičku jak má být Při čištění se dostanete i na hůře přístupná místa a čištění je přitom důkladné. To díky tomu, že hlavička kartáčku je malá, rovně zastřižená a má až 3672 vláken.   Dostanete se i tam, kam jiní nemohou Štětiny kartáčku se lépe dostanou do dásňového žlábku a mezizubních prostor, protože jsou na koncích zúžené. I tady ale platí, že mezizubní prostory je nutné i přesto dočistit mezizubním kartáčkem, abyste zamezili vzniku zubního kamene a kazu v této oblasti.   Je šetrný k dásním, ale… (nazuby.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček, 3 ks

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček, 3 ks

Čištění citlivých zubů a dásní bude snazší s zubním kartáčkem Sensodyne Gentle Care Soft. Vlákna kartáčku se ke konci zužují, proto nabízí mnohem šetrnější čištění. Hlavička kartáčku má zúženou špičku, takže se s ním dostanete lépe i do těžko dostupných míst v ústech. Hlavní vlastnosti: Jemná vlákna pro šetrné čištění citlivých zubů a dásní Rovné zastřižení vláken Hlavička se zúženým koncem pro dosažení těžko dostupných míst Ergonomická rukojeť zpříjemňuje čištění Vlákna se ztenčenými konci jsou šetrnější k zubům i dásním Obsah balení: 3x zubní kartáček Sensodyne Gentle Care Soft (nazuby.cz)

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáčky 2+1 ks

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáčky 2+1 ks

SWISSDENT COLOURS zubní kartáčky Soft-Medium mají malou hlavici, která dosáhne i velmi obtížně čistitelných ploch, patentovaný zástřih čistících vláken ve tvaru lžíce a konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a tím umožňuje vláknům 100 % kontakt s povrchem zubu. Speciální soft vlákna z duálního nylonu zajistí zvýšený čistící účinek a lépe vám odstraní nežádoucí pigmentace. Kartáček má jednoduchý, přesto dokonalý design a velmi snadno se s ním v ústech manipuluje. Baleno v blistru. Výsledek: Dokonalé a šetrné odstranění nečistot Odstranění pigmentací Snadná manipulace Použití: Čištění zubů provádějte dvakrát denně minimálně po dobu dvou minut. Doporučuje se zubní kartáček měnit každé 3 měsíce. (drmax.cz)

Oral-B PRO 2900 CROSS ACTION zubní kartáček 2x

Oral-B PRO 2900 CROSS ACTION zubní kartáček 2x

2x elektrický zubní kartáček s 3D technologií čištění zubů (40.000 pulzací a 8.800 oscilací/minutu) (pilulka.cz)

Swissdent Whitening Soft Tutti Frutti zubní kartáčky 2+1 ks

Swissdent Whitening Soft Tutti Frutti zubní kartáčky 2+1 ks

Dokonalý a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. Unikátní vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny Klinická studie Prof. Dr. F. G. Sandear z University for Dental Health Care v Ulmu potvrdila, že kartáček Swissdent Whitening zlepčil vyčištění povrchu skloviny až o 37% ve srovnání se standardním vláknem. Balení 2 + 1 kartáček zdarma Zdroj: www.profimed.cz (drmax.cz)

Signal Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Signal Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček

Junior Toothbrush - Dětský zubní kartáček - je určený pro děti od 7 do 9 let - malá hlavička se snadno vejde do dětských úst a umožňuje snadný přístup i k těžko dostupným místům - veselé provedení s postavičkami - ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku - výběr barvy je náhodný Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Rebi Dental zubní kartáčky středně tvrdé 4 ks

Rebi Dental zubní kartáčky  středně tvrdé 4 ks

Popis Zubní kartáčky pro efektivní ústní hygienu. (ageo.cz)

Swissdent Profi Colours Soft-Medium COOL 3 ks - zubní kartáčky

Swissdent Profi Colours Soft-Medium COOL 3 ks - zubní kartáčky

Výhodné balení zub.kartáčků s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce.Jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje zvýšený čistící účinek. Barva dle aktuální nabídky. (pilulka.cz)

Signal Shiny White měkký zubní kartáček

Signal Shiny White měkký zubní kartáček

Popis 1 Se spirálovitými bělícími štětinami, které jsou až 2x účinnější při odstraňování skvrn.* 2 Štětiny ve tvaru V čistí hluboko v mezizubních prostorech.** *V porovnání s klasickými nylonovými štětinami na základě laboratorního testu. **V porovnání s plochými štětinami na základě laboratorního testu. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Zendium Sensitive Extra Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium Sensitive Extra Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium zubní kartáček Sensitive Extra Soft má extra jemné štětiny pro šetrné čištění zubů. Kartáček je určen pro citlivé zuby a dásně. Zubní kartáček byl vyvinut s dentálními experty. Výsledek: Jemné a efektivní čištění Vhodný pro citlivé zuby a dásně Použití: Naneste na zubní kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. Používejte minimálně dvakrát denně, nejlépe po jídle. (drmax.cz)

Zendium Complete Protection Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium Complete Protection Soft zubní kartáček 1 ks

Kartáček má malou hlavu pro účinný dosah. Kombinace tenkých, jemných a zakulacených štětinek, umožňuje efektivní čištění zuby i na špatně dostupných místech. Zubní kartáček byl vyvinut s dentálními experty. Výsledek: Jemné a efektivní čištění Snadné čištění špatně dostupných míst Použití: Naneste na zubní kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. Používejte minimálně dvakrát denně, nejlépe po jídle. (drmax.cz)

parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáček 1 ks

parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáček 1 ks

Pokud Vaše zuby a dásně potřebují extra jemnou péči, pak oceníte vlastnosti kartáčku parodontax Interdental Extra Soft, který je speciálně navržen pro lepší přístup do těžko dostupných míst a mezizubních prostor. Proč právě kartáček parodontax Interdental? Má hlavičku jak má být Při čištění se dostanete i na hůře přístupná místa a čištění je přitom důkladné. To díky tomu, že hlavička kartáčku je malá, rovně zastřižená a má až 3672 vláken.   Dostanete se i tam, kam jiní nemohou Štětiny kartáčku se lépe dostanou do dásňového žlábku a mezizubních prostor, protože jsou na koncích zúžené. I tady ale platí, že mezizubní prostory je nutné i přesto dočistit mezizubním kartáčkem, abyste zamezili vzniku zubního kamene a kazu v této oblasti.   Je šetrný k dásním, ale… (nazuby.cz)

Oral B Cross Action náhrady na elektrický zubní kartáček 2 ks

Oral B Cross Action náhrady na elektrický zubní kartáček 2 ks

Popis Sada náhradních kartáčků je určena pro elektrické zubní kartáčky ORAL B. Perfektní úhly čistících štětin zajistí odstranění až 100 % zubní plaku. Vsaďte na technologii, které přináší důkladnou a šetrnou péči. (ageo.cz)

Zubní kartáček soft - azurový

Zubní kartáček soft - azurový

Popis Zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček soft azurovýUpozornění Neobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Zubní kartáček soft - červený

Zubní kartáček soft - červený

Popis Zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček soft červenýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Ecodenta Certified Organic Anti-plaque Toothpaste - BIO zubní pasta…

Ecodenta Certified Organic Anti-plaque Toothpaste - BIO zubní pasta proti zubnímu plaku s kokosovým olejem 100 ml

Certified Organic Anti-plaque Toothpaste - BIO zubní pasta proti zubnímu plaku s kokosovým olejem - certifikovaná BIO zubní pasta je určena pro každodenní použití - efektivně odstraňuje zubní plak a brání vzniku zubního kamene - dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou - v jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad - bez fluoridu - jemná kokosová příchuť - testováno zubaři - certifikovaný BIO produkt - Ecocert Cosmos Organic - 99,74 % složení je přírodního původu - 10,82 %  složení z ekologického zemědělství Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčistěte, dětem do 6 let stačí množství o velikosti hrášku. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Gentle Care Soft (ageo.cz)

TePe Select SOFT Winter Edition zubní kartáček, 1 ks

TePe Select SOFT Winter Edition zubní kartáček, 1 ks

Zimní edice kartáčků TePe SOFT je ozdobena sněhovými vločkami. Vybírat můžete buď bílý nebo tmavě modrý kartáček. Potěšte sebe i své zuby s kartáčkem TePe SOFT Winter Edition. Vlastnosti zubního kartáčku TePe SOFT Winter Edition: Vyráběn z ekologicky nezávadného polypropylenu Rovně zastřižené svazky štětinek pro snazší čištění stoliček Jemná vlákna odstraňují plak s maximální šetrností Vhodný pro mládež a dospělé Krček kartáčku si můžete pod tekoucí horkou vodou vytvarovat podle individuálních potřeb Snižuje riziko dávivého reflexu Tato velikost je dostání pouze s motivem sněhových vloček Kartáček nemusí být nudný a jednobarevný Kartáčky TePe se vyrábějí v několika různých barevných provedeních. Pokud máte zájem o konkrétní barvu kartáčku, uveďte prosím své přání do… (nazuby.cz)

Zubní kartáček soft - oranžový

Zubní kartáček soft - oranžový

Popis Zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček soft oranžovýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Zubní kartáček soft - zelený

Zubní kartáček soft - zelený

Popis Zubní kartáček soft je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má měkké štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček soft zelenýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Signal Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Signal Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček

Bamboo Salt Toothbrush - Měkký zubní kartáček -  měkké štětiny s obsahem bambusové soli -  efektivně odstraňuje plak -  jemné a efektivní čištění -  vhodný pro péči o citlivé zuby -  3x zahnutý krček pro snadnější čištění zadních zubů Použití: Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Zubní kartáček 5460 Ultra Soft růžový 1 ks Curaprox

Zubní kartáček 5460 Ultra Soft růžový 1 ks Curaprox

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 1ks v balení (blister). (pilulka.cz)

parodontax Gentle Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks

parodontax Gentle Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks

Když máte problémy s dásněmi, musíte zubům i dásním dopřát velmi jemnou péči kartáčku parodontax Gentle Clean Extra Soft. Proč právě kartáček parodontax Gentle Clean? Má hlavičku jak má být Při čištění se dostanete i na hůře přístupná místa a čištění je přitom důkladné. To díky tomu, že hlavička kartáčku je malá, rovně zastřižená a má až 5440 vláken.   Je šetrný k dásním, ale nekompromisní k plaku Při čištění je kartáček šetrný k dásním i zubní sklovině, protože vlákna kartáčku jsou extra jemná a na koncích zakulacená.   Perfektně se ovládá Čištění budete mít vždy dokonale pod kontrolou, protože rukojeť kartáčku je pevná, ergonomicky tvarovaná a má protiskluzovou úpravu.   Barvy pro celou rodinu Každý může mít svou barvu, protože kartáček je v několika barevných… (nazuby.cz)

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Co nejšetrnější čištění zubů nabízí zubní kartáček Sensodyne Advanced Clean Extra Soft. Vlákna kartáčku se směrem k jejich špičce zužují, takže nabízí maximální jemnost jak k citlivým zubům, tak k dásním.  Hlavní vlastnosti: Velmi jemná vlákna pro ještě šetrnější čištění Vlákna se zužují, a proto jsou ještě šetrnější k zubům i dásním Rovné zastřižení vláken Ergonomická rukojeť pro příjemné držení Vhodné pro čištění i velmi citlivých zubů Pomáhá chránit dásně před nešetrným čištěním zubů Obsah balení: 3x zubní kartáček Sensodyne Advanced Clean Extra Soft (nazuby.cz)

Signal Kids Zubní kartáček pro děti

Signal Kids Zubní kartáček pro děti

Popis Barva kartáčku je pouze ilustrativní. Nabídka barev závistí na aktuálních skladových zásobách. Zubní kartáček speciálně vyvinutý pro děti: malá hlavička zubního kartáčku s měkkými svazky štětin jemně čistí zuby a současně chrání dásně od ještě nezkušeného dětského čištění. Nová přísavka přináší dětem zábavnější čištění. Zubní lékař doporučuje: pravidelnou výměnu zubního kartáčku jednou za 3 měsíce - návštěvu zubaře dvakrát ročně. Děti do 6 let: používat zubní kartáček pod dohledem dospělých. Skladování a použití … (ageo.cz)

Colgate Charcoal Slim Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Colgate Charcoal Slim Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Popis S uhlím. Pomáhá s odstraněním bakterií mechanickou cestou. Jemné konce vláken tenké 0,01 mm pronikají a odstraňují zbytky jídla z: - úzkých mezer mezi zuby. - podél dásňového okraje. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít