Sigma Beauty Eyes štětec na rozmazávání očních stínů E25

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 023 Beauty Spells

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 023 Beauty Spells

Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny - jemné pudrové stíny s širokou paletou barevných odstínů - možnost využítí mokrého efektu jen s kapkou vody - s aplikátorem Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. (prodejparfemu.cz)

Štětec na oční stíny

Štětec na oční stíny

Kupte výhodně Štětec na oční stíny přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 95.00 Kč ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Sefiros Silver štětec na oční stíny

Sefiros Silver štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu. (ageo.cz)

Sisley Eyeshadow Smudge brush štětec na rozetření očních stínů

Sisley Eyeshadow Smudge brush štětec na rozetření očních stínů

Oboustranný štětec je ideální pro nanesení a rozetření očních stínů. Díky oboustrannému a šikmému tvaru umožňuje štětec na rozetření očních stínů tvarovat oční okolí s dokonalou jednoduchostí. Jeho rovné a vlnité syntetické, nesrovnatelně měkkě štětiny, byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby nanesly dokonale barvu a snadně ji vystínovaly a rozetřely. Na vývoji těchto štětců spolupracoval se Sisley Raphaël, francouzský odborník ve výrobě štětců od roku 1793, nabízí příslušenství pro líčení, které zdůrazní to nejlepší z našich produktů. Prémie: Funkce štětce je napsána na rukojeti. Nestane se tedy, že použijete špatný štětec!#beyourownmakeupartist (fann.cz)

Miss W Zkosený štětec na oční stíny

Miss W Zkosený štětec na oční stíny

Miss W Zkosený štětec na oční stíny má syntetické štětiny, které jsou velmi jemné a nedráždí citlivou a velmi jemnou pokožku v okolí očí. Snadno s ním vytvoříte oční linku. Štětec je také vhodný pro mísení korekční tužky. Štětec udržujte mytím v jemném mýdle nebo šamponu a teplé vodě. Složení: Syntetické štětiny (nylon) Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Sisley Eyeshadow Shade Brush štětec na stínování očních stínů

Sisley Eyeshadow Shade Brush štětec na stínování očních stínů

Ideální štětec pro vytvoření kouřového očního líčení. Díky svýmu zaoblenému, hustému a pevnému tvaru, umožňuje Štětec na stínování očních stínů nanášet, míchat nebo zintenzivnit všechny typy očních stínů. Jeho rovné a syntetické, nesrovnatelně měkké štětiny byly speciálně navrženy a vybrány nejen pro intenzivní barevný výsledek, ale také pro smíchání barev, dokonalých pro vytvoření kouřového očního líčení. Na vývoji těchto štětců spolupracoval se Sisley Raphaël, francouzský odborník ve výrobě štětců od roku 1793, nabízí příslušenství pro líčení, které zdůrazní to nejlepší z našich produktů. Prémie: Funkce štětce je napsána na rukojeti. Nestane se tedy, že použijete špatný štětec!#beyourownmakeupartist (fann.cz)

Rimmel London Glam Eyes Quad oční stín 4,2 g pro ženy 023 Beauty…

Rimmel London Glam Eyes Quad oční stín 4,2 g pro ženy 023 Beauty Spells

Rimmel London Glam Eyes Quad Oční stín pro ženy 4,2 g Odstín 023 Beauty Spells (parfemy-elnino.cz)

Miss W Velký štětec na oční stíny

Miss W Velký štětec na oční stíny

Miss W Velký štětec na oční stíny je ideální pro aplikaci očních stínů jako základ na celé oční víčko nebo pro míchání různých odstínů. Štětec je vyrobený z koňské srsti. Pro vyšší intenzitu barvy nanášejte stíny ve více jemných vrstvách. Pro zachování dlouhodobého používání štětce a také kvůli hygieně štětce jej pravidelně čistěte. Použijte jemný šampon na vlasy a poté důkladně opláchněte. Složení: Štětiny z koňské srsti. Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Přebytečné množství odklepněte. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Miss W Kulatý štětec na oční stíny

Miss W Kulatý štětec na oční stíny

Miss W Kulatý štětec na oční stíny je vhodný díky štětinám upraveným do polokoule k mísení očních stínů a ke konturování obočí. Výborně mísí oční stíny a strukturuje oči. Dokonale se přizpůsobí vašemu očnímu víčku. Je vyroben z koňské srsti. Štětec udržujte v čistotě mytím v jemné mýdle nebo šamponu a teplé vodě. Výsledek: Zajišťuje profesionální aplikaci Přizpůsobí se očnímu víčku Složení: Štětiny z koňské srsti. Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Sefiros Silver šikmý štětec na oční stíny

Sefiros Silver šikmý štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky. Lze ho použít i na vyplnění obočí. (ageo.cz)

Sefiros Silver kulatý štětec na oční stíny

Sefiros Silver kulatý štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku. (ageo.cz)

GOSH COPENHAGEN Shader brush štětec na oční stíny

GOSH COPENHAGEN Shader brush štětec na oční stíny

Od teď to bude hračka! Jsou nenápadní, pochází z Dánska a v duchu značky GOSH COPENHAGEN jsou 100 % Vegan. Prodloužená rukojeť pro přesnou aplikaci je vyrobena z březového dřeva a syntetické štětiny zajišťují stálost a toleranci pro všechny typy pleti. Stačí si osvojit pár základních postupů a už je nedáte z ruky! 021 BRUSH EYE SHADER Hustě posazené štětiny jsou uzpůsobené k nanášení základních stínů a podkladů na pohyblivou část víčka. Krátký střih štětin dovoluje štětci nanášet barvu s velkou přesností a s pomocí několika rychlých tahů. (fann.cz)

Sefiros Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny

Sefiros Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny

Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu - délka: 13 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros - dbejte na to, aby se voda nedostala… (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý

RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu - délka: 18 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - dermatologicky testováno Jak se o štětec starat: Štětec je potřeba… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny

Sefiros Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny

Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - délka: 13 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros -… (prodejparfemu.cz)

Artdeco Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny

Artdeco Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny

Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny - štětec na oční stíny spojuje kvalitu s profesionalitou - tvar a měkká kozí srst zaručují profesionální aplikaci - zaoblený konec hlavice umožňuje přesné vystínování záhybu očního víčka Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů. Štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem. Stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy. Barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku. (ageo.cz)

Revlon Professional ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční…

Revlon Professional ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční stíny

ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční stíny - štětec k aplikaci očních stínů - zakulacený tvar štětce umožňuje precizní nanesení očních stínů - štětec ExpertFX Crease Shadow Brush pro Vaše dokonalé a bezchybné oční stíny (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny

Sefiros RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny

RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - délka: 17 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - dermatologicky testováno Jak se o štětec starat:… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny

Sefiros Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny

Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - délka: 11,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických a přírodních vlasů. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního i profesionálního make-upu. Štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem. Stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy.   Barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost.   Štětec slouží k nanášení očního stínu na pohyblivé dolní a horní víčko. (ageo.cz)

Artdeco Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na…

Artdeco Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na oční stíny

Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na oční stíny - štětec na oční stíny spojuje kvalitu s profesionalitou - tvar a měkká kozí srst zaručují profesionální aplikaci - zaoblený konec hlavice umožňuje přesné vystínování záhybu očního víčka Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny…

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny malý

RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny malý - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů -štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu. - délka: 17 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - Dermatologicky testováno Jak se o štětec starat: Štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti.… (prodejparfemu.cz)

Makeup Revolution Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací…

Makeup Revolution Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací štětec na oční stíny

Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací štětec na oční stíny - konturovací štětec na oční stíny je vhodný na konturování ohybu víčka, díky němuž vytvoříte ostré hrany očních stínů - vyrobený z nejjemnějších syntetických vláken - vhodný na konturování ohybu víčka - zkosený hrot zajistí přesnou aplikaci - vhodný na aplikaci rozjasňovače pod obočí nebo na konturování nosu - štětec čistěte pomocí jemného šamponu Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Oční stíny 4paletka - smokey eyes BIO, VEG

Oční stíny 4paletka - smokey eyes BIO, VEG

Čtyři dokonale sladěné tóny vyzařují neodolatelný make-up očí a zaručují módní vzhled! (pilulka.cz)

Dermacol Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický…

Dermacol Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními štětinami

Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními štětinami - vyroben z přírodních štětin - s dřevěnou rukojetí Použití: Používejte k nanášení očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Oční stíny 4paletka - beautiful eyes BIO, VEG

Oční stíny 4paletka - beautiful eyes BIO, VEG

Čtyři dokonale sladěné tóny vyzařují neodolatelný make-up očí a zaručují módní vzhled! (pilulka.cz)

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 009 Mossy Magic

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 009 Mossy Magic

Popis Díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den! Zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy. (ageo.cz)

Artdeco Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor…

Artdeco Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor očních stínů

Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor očních stínů - pěnový hrot umožňuje použití běžných očních stínů (prodejparfemu.cz)

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Gold Record

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Gold Record

Popis Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes přináší vylepšené složení pro maximální intenzitu odstínů a delší výdrž. Mají sametově jemnou pudrovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Stíny jsou také  odolnější vůči vodě - neslévají se do nevzhledných proužků.  Obsah: 3,6 g (ageo.cz)

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny…

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny malý s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína,… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného…

Sefiros Red Wood šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Popis Šikmý štětec ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec. Extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel. Štětec má větší objem, a tak zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny. Zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky. Lze ho použít i na vyplnění obočí. (ageo.cz)

Sefiros Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny…

Sefiros Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell  je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného…

Sefiros Red Wood vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Popis Štětec na oční stíny ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec. Extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel. Štětec na oční stíny zajistí rovnoměrné nanesení stínů na celé víčko, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny. (ageo.cz)

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Crowd Surf

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Crowd Surf

Popis Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes přináší vylepšené složení pro maximální intenzitu odstínů a delší výdrž. Mají sametově jemnou pudrovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Stíny jsou také  odolnější vůči vodě - neslévají se do nevzhledných proužků.  Obsah: 3,6 g (ageo.cz)

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční…

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů je vyroben z vysoce kvalitních syntetických a přírodních vlasů - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního i profesionálního make-upu - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - štětec slouží k nanášení očního stínu na pohyblivé dolní a horní víčko - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a… (prodejparfemu.cz)

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 007 Pink Outside…

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 007 Pink Outside The Box

Popis Díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den! Zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy. (ageo.cz)

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 008 On Taupe of…

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 008 On Taupe of The World

Popis Díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den! Zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy. (ageo.cz)

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g -…

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g - 009 Mossy Magic

Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 - díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den - zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy - sladěny v ideální barevné kombinaci - díky nové Ultra-blendable formuli vydrží po celý den - velmi snadná a rovnoměrná aplikace Použití: Jemnými tahy naneste na oční víčka. (prodejparfemu.cz)

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se…

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se štětečkem Earthy

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se štětečkem: Sada překrásných a oblíbených minerálních očních stínů se štětečkem. Minerální oční stíny jsou bez parabenů, konzervačních látek a chemických barviv. Navíc obsahují vitamíny A, B, C a E pro zdraví Vaší pokožky a její zářivý vzhled. Limitované množství, dostupné jen do vyprodání zásob. (ageo.cz)

Sefiros Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s…

Sefiros Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí z červeného dřeva - kulatý štětec na oční stíny velký ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - délka: 17,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - vhodné pro vegany Použití: Používejte štětec k nanášení očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních…

Lancome Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních stínů pro otevřený pohled 2,7 g - DO2 Reflet d'Améthyste

Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních stínů pro otevřený pohled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny…

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva - štětec na oční stíny ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec na oční stíny zajistí rovnoměrné nanesení stínů na celé víčko, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - délka: 19 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec… (prodejparfemu.cz)

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 023 Foggy…

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 023 Foggy Grey

Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů - pudrové oční stíny Glam' Eyes 5 Pan pro svůdný vzhled - revoluční hybridní krémově-pudrová technologie - možnost aplikace za sucha i za mokra pro větší intenzitu barev (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g -…

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g - 006 Bold As Gold

Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 - díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den - zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy - sladěny v ideální barevné kombinaci - díky nové Ultra-blendable formuli vydrží po celý den - velmi snadná a rovnoměrná aplikace Použití: Jemnými tahy naneste na oční víčka. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny…

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva - šikmý štětec ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec má větší objem, a tak zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - délka: 18,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na… (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 006 Poser

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 006 Poser

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka…

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled 2,7 g - ST2 Kaki Chic

Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů 7 g -…

Rimmel Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů 7 g  - 001 Keep Calm & Wear Gold

Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů - obsahuje osm očních stínů, které perfektně zvýrazní Vaše oči - paletka kombinuje matné, zářivé a moderní barvy pro každou příležitost - dodejte svým očím moderní a intenzivní vzhled (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka…

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled 2,7 g - ST3 Terre d`Ivoire

Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 014 Black

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 014 Black

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 012 Jump

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 012 Jump

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 002…

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 002 Millionaire

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 007 Groupie

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 007 Groupie

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 001 Gold…

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 001 Gold Record

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 004 Smokey Blue

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 004 Smokey Blue

Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny - jemné pudrové stíny s širokou paletou barevných odstínů - možnost využítí mokrého efektu jen s kapkou vody - s aplikátorem Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 004 VIP Pass

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 004 VIP Pass

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 005 Superstar…

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 005 Superstar Sparkle

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 008 Crowd Surf

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 008 Crowd Surf

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít