Sigma Beauty Eyes štětec na rozmazávání očních stínů E25

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 023 Beauty Spells

Rimmel Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny 4,2 g - 023 Beauty Spells

Glam´Eyes Quad - Pudrové oční stíny - jemné pudrové stíny s širokou paletou barevných odstínů - možnost využítí mokrého efektu jen s kapkou vody - s aplikátorem Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Silver šikmý štětec na oční stíny

Sefiros Silver šikmý štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky. Lze ho použít i na vyplnění obočí. (ageo.cz)

Miss W Kulatý štětec na oční stíny

Miss W Kulatý štětec na oční stíny

Miss W Kulatý štětec na oční stíny je vhodný díky štětinám upraveným do polokoule k mísení očních stínů a ke konturování obočí. Výborně mísí oční stíny a strukturuje oči. Dokonale se přizpůsobí vašemu očnímu víčku. Je vyroben z koňské srsti. Štětec udržujte v čistotě mytím v jemné mýdle nebo šamponu a teplé vodě. Výsledek: Zajišťuje profesionální aplikaci Přizpůsobí se očnímu víčku Složení: Štětiny z koňské srsti. Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Rimmel London Glam Eyes Quad oční stín 4,2 g pro ženy 023 Beauty…

Rimmel London Glam Eyes Quad oční stín 4,2 g pro ženy 023 Beauty Spells

Rimmel London Glam Eyes Quad Oční stín pro ženy 4,2 g Odstín 023 Beauty Spells (parfemy-elnino.cz)

Sefiros Silver kulatý štětec na oční stíny

Sefiros Silver kulatý štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku. (ageo.cz)

Sefiros Silver štětec na oční stíny

Sefiros Silver štětec na oční stíny

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu. (ageo.cz)

Sisley Eyeshadow Smudge brush štětec na rozetření očních stínů

Sisley Eyeshadow Smudge brush štětec na rozetření očních stínů

Oboustranný štětec je ideální pro nanesení a rozetření očních stínů. Díky oboustrannému a šikmému tvaru umožňuje štětec na rozetření očních stínů tvarovat oční okolí s dokonalou jednoduchostí. Jeho rovné a vlnité syntetické, nesrovnatelně měkkě štětiny, byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby nanesly dokonale barvu a snadně ji vystínovaly a rozetřely. Na vývoji těchto štětců spolupracoval se Sisley Raphaël, francouzský odborník ve výrobě štětců od roku 1793, nabízí příslušenství pro líčení, které zdůrazní to nejlepší z našich produktů. Prémie: Funkce štětce je napsána na rukojeti. Nestane se tedy, že použijete špatný štětec!#beyourownmakeupartist (fann.cz)

Miss W Zkosený štětec na oční stíny

Miss W Zkosený štětec na oční stíny

Miss W Zkosený štětec na oční stíny má syntetické štětiny, které jsou velmi jemné a nedráždí citlivou a velmi jemnou pokožku v okolí očí. Snadno s ním vytvoříte oční linku. Štětec je také vhodný pro mísení korekční tužky. Štětec udržujte mytím v jemném mýdle nebo šamponu a teplé vodě. Složení: Syntetické štětiny (nylon) Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Miss W Velký štětec na oční stíny

Miss W Velký štětec na oční stíny

Miss W Velký štětec na oční stíny je ideální pro aplikaci očních stínů jako základ na celé oční víčko nebo pro míchání různých odstínů. Štětec je vyrobený z koňské srsti. Pro vyšší intenzitu barvy nanášejte stíny ve více jemných vrstvách. Pro zachování dlouhodobého používání štětce a také kvůli hygieně štětce jej pravidelně čistěte. Použijte jemný šampon na vlasy a poté důkladně opláchněte. Složení: Štětiny z koňské srsti. Použití: Naberte štětcem malé množství očních stínů. Přebytečné množství odklepněte. Postupně nanášejte na oční víčko. (drmax.cz)

Sefiros Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny

Sefiros Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny

Silver Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - délka: 11,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě… (prodejparfemu.cz)

Dermacol kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními…

Dermacol kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními štětinami D82

Popis Štětec je vhodný na blending, tedy k rozmazání přechodů mezi stíny na víčku. Stejně tak je vhodný k aplikaci očních stínů na větší plochy nebo k zapudrování oblasti pod očima. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu. Popis Vlastnosti: vyroben z přírodních štětin, s dřevěnou rukojetí. Jak používat Používejte k nanášení očních stínů. Náš tip Kosmetické štětce doporučuje blogerka Petra Lovely Hair. (ageo.cz)

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických a přírodních vlasů. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního i profesionálního make-upu. Štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem. Stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy.   Barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost.   Štětec slouží k nanášení očního stínu na pohyblivé dolní a horní víčko. (ageo.cz)

Wet n Wild Brushes - Štětec na oční stíny 1 ks

Wet n Wild Brushes - Štětec na oční stíny 1 ks

Brushes - Štětec na oční stíny - velký štětec na oční stíny zachytí velké množství stínů a dokonale je nanese a smíchá - inovativní štětiny a ergonomickou rukojeť ocení každý - vegan - dvoubarevná syntetická vlákna - napodobuje konzistenci přírodních vlasů Použití: Pomocí štětce naneste stíny na oční víčko a rozetřete. Pravidelně štětec čistěte. (prodejparfemu.cz)

GOSH COPENHAGEN Shader brush štětec na oční stíny

GOSH COPENHAGEN Shader brush štětec na oční stíny

Od teď to bude hračka! Jsou nenápadní, pochází z Dánska a v duchu značky GOSH COPENHAGEN jsou 100 % Vegan. Prodloužená rukojeť pro přesnou aplikaci je vyrobena z březového dřeva a syntetické štětiny zajišťují stálost a toleranci pro všechny typy pleti. Stačí si osvojit pár základních postupů a už je nedáte z ruky! 021 BRUSH EYE SHADER Hustě posazené štětiny jsou uzpůsobené k nanášení základních stínů a podkladů na pohyblivou část víčka. Krátký střih štětin dovoluje štětci nanášet barvu s velkou přesností a s pomocí několika rychlých tahů. (fann.cz)

Sefiros Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny

Sefiros Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny

Silver Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu - délka: 13 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros - dbejte na to, aby se voda nedostala… (prodejparfemu.cz)

Artdeco Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na…

Artdeco Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na oční stíny

Eyeshadow Blending Brush Premium Quality - Velký štětec na oční stíny - štětec na oční stíny spojuje kvalitu s profesionalitou - tvar a měkká kozí srst zaručují profesionální aplikaci - zaoblený konec hlavice umožňuje přesné vystínování záhybu očního víčka Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny…

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny malý

RedOnyx Eyeshadow Brush Flat Small - Štětec na oční stíny malý - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů -štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu. - délka: 17 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - Dermatologicky testováno Jak se o štětec starat: Štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti.… (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý

Sefiros RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý

RedOnyx Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny plochý - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štěteček zaručí vykouzlení dokonalého očního stínu - délka: 18 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - dermatologicky testováno Jak se o štětec starat: Štětec je potřeba… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny

Sefiros Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny

Silver Blender Round - Kulatý štětec na oční stíny - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - délka: 13 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros -… (prodejparfemu.cz)

2K Colourful Eyes Palette - Paleta očních stínů 78.4 g

2K Colourful Eyes Palette - Paleta očních stínů 78.4 g

Colourful Eyes Palette - Paleta očních stínů - paleta obsahuje 98 očních stínů pro Vaše svůdné a dokonalé oči (prodejparfemu.cz)

Dermacol Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický…

Dermacol Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními štětinami

Cosmetic Brush For blending Eyeshadow D82 - Kosmetický štětec na blending očních stínů s přírodními štětinami - vyroben z přírodních štětin - s dřevěnou rukojetí Použití: Používejte k nanášení očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Oční stíny 4paletka - beautiful eyes BIO, VEG

Oční stíny 4paletka - beautiful eyes BIO, VEG

Čtyři dokonale sladěné tóny vyzařují neodolatelný make-up očí a zaručují módní vzhled! (pilulka.cz)

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Sefiros Pastell kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Popis Štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů. Štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem. Stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy. Barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost. Tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu. Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku. (ageo.cz)

Revlon Professional ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční…

Revlon Professional ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční stíny

ExpertFX Shadow Brush - Kosmetický štětec na oční stíny - štětec k aplikaci očních stínů - zakulacený tvar štětce umožňuje precizní nanesení očních stínů - štětec ExpertFX Crease Shadow Brush pro Vaše dokonalé a bezchybné oční stíny (prodejparfemu.cz)

Sefiros RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny

Sefiros RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny

RedOnyx Blender Round Brush - Kulatý štětec na oční stíny - štětec na oční stíny ze série Sefiros RedOnyx má elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady RedOnyx vynikají svým luxusním a jedinečným designem ve stylu polodrahokamu červeného Onyxu, stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - délka: 17 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální aplikaci bez zanechání ostrých barevných přechodů - na aplikaci barvy na líčka a konturování - vyroben v členských zemích EU - dermatologicky testováno Jak se o štětec starat:… (prodejparfemu.cz)

Artdeco Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny

Artdeco Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny

Eyeshadow Brush Premium Quality - Malý štětec na oční stíny - štětec na oční stíny spojuje kvalitu s profesionalitou - tvar a měkká kozí srst zaručují profesionální aplikaci - zaoblený konec hlavice umožňuje přesné vystínování záhybu očního víčka Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného…

Sefiros Red Wood šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Popis Šikmý štětec ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec. Extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel. Štětec má větší objem, a tak zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny. Zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky. Lze ho použít i na vyplnění obočí. (ageo.cz)

Sefiros Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny…

Sefiros Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí

Pastell Blender Large Pastell - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell  je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu - Štětec slouží k nanášení očního stínu do očního záhybu neboli banánku - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného…

Sefiros Red Wood vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Popis Štětec na oční stíny ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec. Extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel. Štětec na oční stíny zajistí rovnoměrné nanesení stínů na celé víčko, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny. (ageo.cz)

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Crowd Surf

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Crowd Surf

Popis Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes přináší vylepšené složení pro maximální intenzitu odstínů a delší výdrž. Mají sametově jemnou pudrovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Stíny jsou také  odolnější vůči vodě - neslévají se do nevzhledných proužků.  Obsah: 3,6 g (ageo.cz)

Oční stíny 4paletka - smokey eyes BIO, VEG

Oční stíny 4paletka - smokey eyes BIO, VEG

Čtyři dokonale sladěné tóny vyzařují neodolatelný make-up očí a zaručují módní vzhled! (pilulka.cz)

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se…

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se štětečkem Earthy

ELF Cosmetics Beauty Must Haves Sada minerálních očních stínů se štětečkem: Sada překrásných a oblíbených minerálních očních stínů se štětečkem. Minerální oční stíny jsou bez parabenů, konzervačních látek a chemických barviv. Navíc obsahují vitamíny A, B, C a E pro zdraví Vaší pokožky a její zářivý vzhled. Limitované množství, dostupné jen do vyprodání zásob. (ageo.cz)

Makeup Revolution Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací…

Makeup Revolution Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací štětec na oční stíny

Pro Curve Contour Eyeshadow Brush - Konturovací štětec na oční stíny - konturovací štětec na oční stíny je vhodný na konturování ohybu víčka, díky němuž vytvoříte ostré hrany očních stínů - vyrobený z nejjemnějších syntetických vláken - vhodný na konturování ohybu víčka - zkosený hrot zajistí přesnou aplikaci - vhodný na aplikaci rozjasňovače pod obočí nebo na konturování nosu - štětec čistěte pomocí jemného šamponu Použití: Používejte k aplikaci očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 009 Mossy Magic

Oční stíny 2v1 Magnif`Eyes (Duoblended Eyes Shadow) 009 Mossy Magic

Popis Díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den! Zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy. (ageo.cz)

Artdeco Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor…

Artdeco Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor očních stínů

Eyeshadow Applicator For Beauty Box - Jednostranný aplikátor očních stínů - pěnový hrot umožňuje použití běžných očních stínů (prodejparfemu.cz)

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Gold Record

Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes Gold Record

Popis Rimmel voděodolné oční stíny Magnif`Eyes přináší vylepšené složení pro maximální intenzitu odstínů a delší výdrž. Mají sametově jemnou pudrovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Stíny jsou také  odolnější vůči vodě - neslévají se do nevzhledných proužků.  Obsah: 3,6 g (ageo.cz)

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny…

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Eyeshadow Brush Large - Vysoký štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva - štětec na oční stíny ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec na oční stíny zajistí rovnoměrné nanesení stínů na celé víčko, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - délka: 19 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny…

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Pastell Eyeshadow Brush Pastell - Šikmý štětec na oční stíny malý s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů ze série Sefiros Pastell je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína,… (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny…

Rimmel Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny 3 g - 024 Gilded Moon

Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny - jemný holografický oční stín zvýrazní vaše oči a můžete ho použít i jako rozjasňovač na obličej - s tímto očním stínem bude vaše líčení a váš vzhled o něco zajímavější (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny…

Sefiros Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Eyeshadow Brush Angular - Šikmý štětec na oční stíny s rukojetí z červeného dřeva - šikmý štětec ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec má větší objem, a tak zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - zkosený štěteček zaručí vykouzlení dokonalé a přesné oční linky - lze ho použít i na vyplnění obočí - délka: 18,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na… (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka…

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled 2,7 g - ST2 Kaki Chic

Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční…

Sefiros Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí

Pastell Eyeshadow Brush Small Pastell - Kulatý štětec na oční stíny malý s rukojetí - štětec na aplikaci očních stínů je vyroben z vysoce kvalitních syntetických a přírodních vlasů - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního i profesionálního make-upu - štětce z řady Pastell vynikají hravou barevností a moderním designem - stanou se tak nejen funkčními společníky při nanášení make-upu, ale také hravými doplňky vaší koupelny a kosmetické výbavy - barevné štětce jsou skvělým dárkem pro slečny, které s líčením teprve začínají a barevné štětce jim udělají radost - štětec slouží k nanášení očního stínu na pohyblivé dolní a horní víčko - zajišťuje profesionální a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se očnímu víčku - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a… (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 002…

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 002 Millionaire

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 007 Groupie

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 007 Groupie

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny…

Rimmel Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny 3 g - 023 Blushed Orbit

Magnif Eyes Holographic Eyes Shadow - Holografické oční stíny - jemný holografický oční stín zvýrazní vaše oči a můžete ho použít i jako rozjasňovač na obličej - s tímto očním stínem bude vaše líčení a váš vzhled o něco zajímavější (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g -…

Rimmel Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 1,6 g - 009 Mossy Magic

Magnif`Eyes Duoblended Eyes Shadow - Oční stíny 2v1 - díky novým očním stínům MagnifEyes budete královnou po celý den - zvýrazni, vystínuj a orámuj svoje oči dvojitou dávkou bohaté, vysoce pigmentované barvy - sladěny v ideální barevné kombinaci - díky nové Ultra-blendable formuli vydrží po celý den - velmi snadná a rovnoměrná aplikace Použití: Jemnými tahy naneste na oční víčka. (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních…

Lancome Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních stínů pro otevřený pohled 2,7 g - DO2 Reflet d'Améthyste

Hypnôse Doll Eyes 5 Color Palette Wide Eyes - Paletka očních stínů pro otevřený pohled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 023 Foggy…

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 023 Foggy Grey

Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů - pudrové oční stíny Glam' Eyes 5 Pan pro svůdný vzhled - revoluční hybridní krémově-pudrová technologie - možnost aplikace za sucha i za mokra pro větší intenzitu barev (prodejparfemu.cz)

Sefiros Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s…

Sefiros Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Blender Large - Kulatý štětec na oční stíny velký s rukojetí z červeného dřeva - kulatý štětec na oční stíny velký ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - délka: 17,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - vhodné pro vegany Použití: Používejte štětec k nanášení očních stínů. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 022 Brixton…

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 022 Brixton Brown

Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů - pudrové oční stíny Glam' Eyes 5 Pan pro svůdný vzhled - revoluční hybridní krémově-pudrová technologie - možnost aplikace za sucha i za mokra pro větší intenzitu barev (prodejparfemu.cz)

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 024…

Rimmel Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů 3,8 g - 024 Pinkadilly Circus

Glam´Eyes 5 Pan - Paletka 5 očních stínů - pudrové oční stíny Glam' Eyes 5 Pan pro svůdný vzhled - revoluční hybridní krémově-pudrová technologie - možnost aplikace za sucha i za mokra pro větší intenzitu barev (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka…

Lancome Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled 2,7 g - ST3 Terre d`Ivoire

Hypnôse Star Eyes 5 Color Palette Sculpted Eyes - Paletka očních stínů pro elegantní vzhled - obsahuje 2 aplikátory a praktický obrazový návod - snadno se nanáší - lze nanášet suchým i navlhčeným aplikátorem - dlouhotrvající textura - elegantní vzhled - intenzivní barvy - nekonečné možnosti Použití: Nanášejte pomocí aplikátoru. Pro inspiraci si prohlédněte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Vichy Beauty Rush Shadow Duo - Oční stíny 3,4 g - odstín Pretty Bold

Vichy Beauty Rush Shadow Duo - Oční stíny 3,4 g - odstín Pretty Bold

Beauty Rush Shadow Duo - Oční stíny (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 014 Black

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 014 Black

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 006 Poser

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 006 Poser

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů 7 g -…

Rimmel Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů 7 g  - 001 Keep Calm & Wear Gold

Magnif Eyes Contouring Palette - Paletka očních stínů - obsahuje osm očních stínů, které perfektně zvýrazní Vaše oči - paletka kombinuje matné, zářivé a moderní barvy pro každou příležitost - dodejte svým očím moderní a intenzivní vzhled (prodejparfemu.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 012 Jump

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 012 Jump

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Rimmel London Scandal Eyes oční stín 3,25 g pro ženy 001 Witness White

Rimmel London Scandal Eyes oční stín 3,25 g pro ženy 001 Witness White

Rimmel London Scandal Eyes Oční stín pro ženy 3,25 g Odstín 001 Witness White (parfemy-elnino.cz)

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 004 VIP Pass

Rimmel Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny 3,6 g - 004 VIP Pass

Magnif Eyes Mono Eyeshadow - Oční stíny - nová formule - jemná textura - výraznější pigmentace - delší výdrž (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít